HostPapa Web hostinga pārskats, salīdzinājums un vēl vairāk

Uzņēmums sola gudru tīmekļa mitināšana risinājumi mazajiem uzņēmumiem, bet vai tā tiešām ir pareizā izvēle mazajiem uzņēmumiem vai jūsu biznesam? Mēs cieši apskatīsim HostPapa un, cerams, atbildēsim uz šiem jautājumiem.


Tīmekļa mitināšana nodrošina pakalpojumus un tehnoloģijas, kas vajadzīgas vietnes skatīšanai internetā. Lietotāji iegādājas pakalpojumu no tāda tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kā HostPapa. Vietnes tiek uzturētas serveros, ko nodrošina un apkalpo tīmekļa mitināšanas uzņēmums.

Izklausās vienkārši, taču tas var būt izaicinājums, lai atrastu savām vajadzībām piemērotāko uzņēmumu. Starp pakalpojumu sniedzējiem ir ļoti atšķirīgas cenas, funkcijas un pakalpojumi. Daudzi uzņēmumi izstrādā savus pakalpojumus noteiktiem klientiem, un var būt viegli nokļūt līgumā ar tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas nesniedz jums vai jūsu uzņēmumam piemērotus pakalpojumus.

Apskatīsim, ko piedāvā HostPapa.

Kas padara HostPapa unikālu?

HostPapa logotips

HostPapa mērķis ir nodrošināt mītnes pakalpojums ar visām funkcijām un rīkiem, kas nepieciešami augošam mazam biznesam. Viņi dublē savas tīmekļa mitināšanas paketes, izmantojot dažus no labākajiem klientu apkalpošanas veidiem nozarē.

Apskatīsim dažas citas funkcijas, kas jums ir ar HostPapa.

1. Neierobežots joslas platums ar HostPapa

Izmantojot neierobežotu joslas platumu, lielākajai daļai plānu ir arī neierobežota vieta diskā, par lielu joslas platuma izmantošanu vai datu glabāšanu jūsu vietnē jums nebūs jāmaksā papildus. Tas var būt nomierinošs uzņēmumiem, kuri sāk palielināt mērogu un kuriem var būt grūtības izsekot vai aprēķināt vietnes ikmēneša izmantošanu vai kuriem ir ātri jāveido vietne. Tas arī novērš kaitinošās papildu maksas, kas daudziem uzņēmumiem rodas mēnešiem ilgi, kad viņi negaidīti sliecas pāri patvaļīgai robežai.

HostPapa uzraudzīs vietņu pārmērīgu joslas platumu un datu izmantošana. Viņi vajadzības gadījumā regulēs, lai nodrošinātu optimālu vietnes darbību.

2. HostPapa bezmaksas vietņu migrācija un iestatīšana

HostPapa piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju un iestatīšanu. Kad jūs reģistrējaties HostPapa, viņi 30 dienu laikā pēc reģistrēšanās pārcels esošo vietni. Tas ietver vienu bezmaksas domēna reģistrācijas nodošanu.

Pārsūtīšanas process ietver datu bāzu, vietņu failu, e-pasta kontu, multivides failu, attēlu, HTMP, MySQL datu bāzu un jebkuru vietņu lietojumprogrammu pārvietošanu. HostPapa pārbaudīs lietojumprogrammas, lai pārliecinātos, ka tās darbojas. migrācijas komanda iestatīs jūsu e-pasta konfigurācijas.

Visu procesu vada migrācijas eksperts, kuru norīkojis HostPapa, un tas ietver galīgo pārbaudi, kad process ir pabeigts.

3. Vietņu dublējumi

HostPapa par papildu samaksu nodrošina automātisku vietnes dublēšanu. Tas ietver rezerves kopiju e-pastus, datu bāzes un vietne. HostPapa ietver ērti lietojamu funkcionalitāti vietnes atjaunošanai un iespēju izvēlēties atjaunojamo versiju. Ja nepieciešams, varat jaunināt uz lielāku diska vietu dublējumiem.

4. Domēna un apakšdomēna funkcionalitāte

Izmantojot biznesa un biznesa Pro mitināšanas plānus, no viena konta varat mitināt vairākus domēnus. Domēnus var savienot vienā vietne. Varat arī iestatīt un noņemt apakšdomēnus no cPanel (cPanel ir rīks ar lietotāja interfeisa interfeisu tīmekļa mitināšanas automatizēšanai)..

5. Lietojumprogrammas instalēšana ar HostPapa

Softaculous, lietotņu un skriptu automātiskais instalētājs, ir iekļauts HostPapa tīmekļa mitināšanā. Izmantojot Softaculous, jūs varat ar vienu klikšķi automātiski instalēt dažas populārākās lietotnes un objektus vai PHP klases. Domēnos un apakšdomēnos varat instalēt arī dažādas lietojumprogrammas. Lietotņu noņemšana ir tikpat vienkārša.

6. Vietņu veidotājs ar HostPapa

Lai reģistrētos HostPapa, jums nav nepieciešama sava vietne. Pakalpojumā ietilpst bagātīgu vietņu veidotājs. HostPapa iekļauj veidņu bibliotēku, lai sāktu. Visas veidnes reaģē uz mobilajām ierīcēm. Noklikšķiniet un velciet funkcionalitāti, lai ērti izveidotu vajadzīgo vietni.

Vietņu veidotājā ir vairāki līmeņi, bet iesācējs ietver 3 lapas un 120 veidnes. Jums ir iespēja rediģēt HTML jebkurā līmenī, un augstākajā līmenī varat piekļūt e-komercijas funkcionalitātei. Augšējā līmenī jūs varat arī publicēt lapu Facebook.

Par papildu samaksu HostPapa var izveidot jums vietni. Šis pakalpojums, ko sauc par pārvaldītu Do-It-For-Me (DIFM) tīmekļa dizaina pakalpojumu, ietver tīmekļa dizainu, tekstu rakstīšanu, izkārtojumu un attēlus. Viņi arī optimizēs vietni mobilajām ierīcēm un meklētājprogrammām. Komplekts tiek piedāvāts kā pilnīgs pabeigts risinājums. Kā pārvaldīts pakalpojums ir ikmēneša maksa par tīmekļa dizainu, taču tas tiek piegādāts kopā ar konta pārvaldnieku un vietnes atjauninājumiem, ja jums tas ir nepieciešams.

7. Apmācība

Visos vietņu mitināšanas plānos ir iekļauta 30 minūšu apmācība vienam pret vienu ar tīmekļa mitināšanas ekspertu (vai PapaSquad Expert, kā tos sauc). HostPapa piedāvā arī apmācības, pašpalīdzības ceļvežus, video apmācību, kā arī e-pasta un tālruņa atbalstu visu diennakti.

8. Vietnes drošība

HostPapa piedāvā vietnes drošību, kaut arī vietnes drošības rīks SiteLock nodrošina vietnes pārbaudi katru dienu, lai noteiktu iespējamos draudus un ļaunprātīgu programmatūru. Tas tiek piedāvāts kā Business Pro līmeņa daļa, bet to var pievienot ar zemāka līmeņa paketēm. Izmantojot Business Pro, jums ir arī Premium aizstājējzīmju SSL sertifikāts un domēna privātuma aizsardzība. Augstāka līmeņa drošības pakotnēs ietilpst aizsardzība pret surogātpastu un melno sarakstu, kā arī tīmekļa lietotņu ugunsmūris (WAF)

Izmantojot vietni SiteLock 911, paketi, kuru varat iegādāties, izmantojot HostPapa, jūs varat automātiski skenēt un noņemt jebkuru esošu ļaunprātīgu programmatūru jūsu vietnē un ielādēt tīrus failus atpakaļ savā vietnē. Šī ir lieliska iespēja, ja jūsu vietne kādreiz tiek uzlauzta.

9. Citas iespējas

HostPapa apgalvo, ka tā ir viena no pirmajām vietnēm, kuru 100% baro no atjaunojamās zaļās enerģijas. Viņi pilda šo apņemšanos, iegādājoties zaļās enerģijas sertifikātus par visu enerģiju, kas tiek izmantota viņu birojos un datu centros. Tas samazina viņu oglekļa pēdas un atbalsta atjaunojamās, tīras enerģijas iniciatīvas.

Iespējams, tas nedod jums vairāk vietnes darbspējas vai ātruma, taču tas parāda HostPapa saistības un korporatīvo atbildību. Jūs varat arī lejupielādēt un izmantojiet reklāmkarogus savā vietnē, lai parādītu, ka izmantojat 100% zaļu tīmekļa mitināšanu, izmantojot HostPapa.

Hostpapa piedāvā arī padziļinātu un iespējām bagātu e-pasta atbalstu. Izmantojot HostPapa informācijas paneli, savā vietnē varat iestatīt e-pastu bez vajadzības pēc papildu aparatūras vai programmatūras. Kad tā ir iestatīta, varat izmantot vēlamo e-pasta platformu, ieskaitot Outlook un Gmail. Lai to padarītu vēl vieglāku, varat sinhronizēt jauno e-pasta adresi ar esošajiem bezmaksas e-pasta kontiem, piemēram, Yahoo! un Outlook.

Par katru e-pastu ir jāmaksā par papildu e-pastu un papildu pieeja e-pastam ar HostPapa.

HostPapa cenu noteikšana

Ar HostPapa ir trīs pamata līmeņi. Pamata līmeņi ir ar visu nepieciešamo jūsu vietnei.


1. piemērs

Starteris

divām vietnēm

USD

5.95

/ mēn

100 GB diska vietas ar 12 mēnešu pirkumu. Jūs varat iegādāties 24 mēnešus par USD 4,95 mēnesī un 36 mēnešus par USD 3,95 mēnesī. Piedāvā 99,9% darbības laika garantiju.

Bizness

neierobežotām vietnēm un neierobežotai diska vietai

USD

7,95 / mēn

kā arī papildu uzlabotas funkcijas, piemēram, neierobežots e-pasta konts. Jūs varat iegādāties 12 mēnešus par USD 6,95 mēnesī vai 36 mēnešus par USD 5,95 mēnesī. Piedāvā 99,9% darbības laika garantiju.

Biznesa Pro

neierobežotām vietnēm, neierobežota vieta diskā

USD

17.95

/ mēn

plus 300% veiktspējas palielināšana, vietnes drošība un automātiska dublēšana bez papildu maksas. Jūs varat iegādāties 12 mēnešus par USD 15,95 mēnesī vai 36 mēnešus par USD 12,95 mēnesī. Piedāvā 99,9% darbības laika garantiju.

Visiem, kas noklusina, tacuPapildus līmeņiem ir arī iespējas, kuras varat pievienot, lai uzlabotu savu kontu un pakalpojumus, izmantojot HostPapa.

DROŠĪBA

ATSAUKSMES

EMAIL

19,95 USD / gadā

19,95 USD / gadā

USD 1,00 mēnesī

Vietnes drošības nodrošināšanai. Papildu maksa par īpašiem uzdevumiem, piemēram, SiteLock 911, lai noņemtu ļaunprātīgu programmatūru no uzlauztas vietnes.

ikdienas automatizētai vietņu dublēšanai.

par vienu pastkasti pamatam un USD 2,00 mēnesī par pastkasti uzlabotajām.

Visiem, kas noklusina, tacuHostPapa piedāvā vairākus tālākpārdevēju cenu līmeņus. Tālākpārdevēji izmantos HostPapa, lai mitinātu vietni, kas, izmantojot tālākpārdevēju, tiek pārdota citam klientam. Visos tālākpārdevēju kontos ietilpst cPanel, neierobežotas vietnes un neierobežotas e-pasta adreses. Augstāka līmeņa programmās ir arī papildu funkcijas:

BRONZE

SUDRABS

ZELTS

PLATINUM

Titāns

 • 19,95 USD / mēnesī par 50 GB diska vietas un 500 GB joslas platuma mēnesī.
 • USD 27,95 mēnesī par 80 GB diska vietas un 700 GB joslas platuma mēnesī.
 • 39,95 USD / mēnesī par 120 GB diska vietas un 1 TB joslas platuma mēnesī.
 • 59,95 USD / mēnesī par 160 GB diska vietas un 1,2 TB joslas platuma mēnesī.
 • USD 79,95 mēnesī par 200 GB diska vietas un 1,4 TB joslas platuma mēnesī.

HostPapa tālākpārdevēju programma piedāvā naudas atdošanas garantiju 30 dienu laikā. HostPapa par papildu samaksu piedāvā arī virtuālos privātos serverus (VPS). Visos līmeņos ir iekļauta HostPapa pārvaldība un tādas būtiskas funkcijas kā cPanel, neierobežoti domēni un bezmaksas VPS migrācija.

PLUS

PRO

PREMIUM

ULTRA

EKSTRĒMS

 • 49,99 USD / mēnesī par 50 GB lielu krātuvi, 1,5 GB atmiņu, 4 kodolu centrālo procesoru un 1 TB datu pārsūtīšanu.
 • USD 79,99 mēnesī par 100 GB krātuves, 3 GB atmiņas, 4 kodolu centrālo procesoru un 2 TB datu pārsūtīšanu.
 • 149,99 USD mēnesī par 200 GB krātuves, 6 GB atmiņas, 8 kodolu centrālo procesoru un 2 TB datu pārsūtīšanu.
 • 199,99 USD / mēnesī par 500 GB lielu krātuvi, 12 GB atmiņu, 8 kodolu centrālo procesoru un 4 TB datu pārsūtīšanu.
 • 299,99 USD / mēnesī par 1 TB krātuvi, 24 GB atmiņu, 12 kodolu centrālo procesoru un 8 TB datu pārsūtīšanu.

Visiem, kas noklusina, tacuVisi līmeņi VPS izmantojot HostPapa, ietver atlaides pirkumiem gadā un pusgadā.

Lppublic uztvere par HostPapa

HostPapa vietne

Lielākā daļa recenzentu HostPapa uzskata par lētu, augstas vērtības tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas vērsts uz mazo uzņēmumu tirgus apkalpošanu ar pieejamām un ērti lietojamām tīmekļa opcijām..

Daudzi recenzenti atzīmē izcilo klientu atbalstu, ko piedāvā HostPapa. Tā kā konta pārvaldnieks pārvalda lielākus jūsu vietnes projektus un zinošs atbalsta personāls, kas pieejams visu diennakti, lai strādātu ar jautājumiem, recenzenti uzskata, ka palīdzība nekad nav tālu..

Saskaņā ar ārējiem pārskatiem arī sākšana ir ļoti ātra. Iespējas izveidot savu vietni vai brīvi migrēt no cita tīmekļa mitināšanas uzņēmuma, sākot ar HostPapa, ir tikpat vienkāršs kā kredītkartes nodrošināšana un vēlamo iespēju atlasīšana. Jūs varat izveidot un darboties ar vietni tikai 5 minūtēs.

HostPapa nav ideāls (neviens uzņēmums nav). Daži atzīmē neskaidrības ar rēķiniem kā HostPapa problēmu. Tas jo īpaši attiecas uz tālākpārdevēju programmu, kurā par īpašiem pakalpojumiem katram klientam var būt jāmaksā. Ir bijušas problēmas arī ar integrāciju, īpaši attiecībā uz e-pastu. Daži pārsūtījumi un integrācija var ilgt vairākas dienas atkarībā no ārējā pārdevēja un jūsu prasībām.

Kā HostPapa salīdzina ar tirgu

WordPress logotips

Ar vairāk nekā 500 000 vietnēm, kuras pašlaik mitina HostPapa, uzņēmums ir līderis starp tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. HostPapa piedāvā lētas iespējas ar spēcīgām funkcijām, īpaši maziem uzņēmumiem. Papildu funkciju un pakalpojumu pievienošana, piemēram, automātiska dublēšana un vietnes drošība, ko citi Web mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā kopā ar pakalpojumu, palielinās izmaksas. Pat ar papildu izmaksām HostPapa joprojām ir zemāku izmaksu nodrošinātājs ar lielu vērtību.

HostPapa ir arī uzticama un diezgan ātra tīmekļa mitināšana uzņēmums. Iekraušanas ātrums un darbības laiks nav tirgus augšdaļa, taču tie ir augstākā līmeņa un cenu ziņā ļoti cienījami.

Atbalsts ir viena no jomām, kurā HostPapa ir izcils salīdzinājumā ar citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. HostPapa katram klientam piešķir īpašu kontu pārvaldnieku. Atbalsts ir ātrs un ērts, izmantojot tālruņa, e-pasta vai tērzēšanas ziņas visu diennakti.

Ko mēs domājam par HostPapa

mēs mitinamies

Ja jūs esat mazs uzņēmums un jums nepieciešama tīmekļa vietne, HostPapa ir viena no labākajām iespējām tur. Cenas tiek noteiktas, un tās ietver daudzas funkcijas un rīkus, kas būs nepieciešami augošam biznesam. Sākot ar tīmekļa vietnes dizainu, beidzot ar e-komerciju, līdz satura pārvaldībai (CMS), līdz klientu rīki (CRM), HostPapa nodrošina rīkus, kas uzņēmumam, kas vēlas izveidot zīmolu, attīstīties tiešsaistē un mērogam, lai apmierinātu nākotnes klientu prasības, būs nepieciešami.

Izmantojot HostPapa, ir viegli ieviest un izmantot funkcijas. Pakalpojums cPanel un informācijas paneļi ir ērti lietojami. Daudzas funkcijas var ieviest un ir gatavas lietošanai ar vienu klikšķi. Jaunu pakalpojumu un funkciju pievienošanu var izdarīt ātri un viegli. Ja jums kādreiz ir nepieciešama palīdzība, jums ir pieejams īpašs kontu pārvaldnieks, kurš atbildēs uz jautājumiem un sniegs konsultācijas. Turklāt ir viegli pateikt, ka HostPapa ir pievērsis uzmanību atbalstam. Klientu serviss ātri reaģē un (parasti) sniedz atbildes, kas darbojas.

Izmantojot lāzera fokusu mazo uzņēmumu tirgū, HostPapa, iespējams, nepiedāvā visu, ko var lielais, biznesa klientam vajadzīgais vai nepieciešamais. Viegli lietojama un nemanāma pieredze sniedz cenu par elastību un Iespējas.

Cenu noteikšana var būt arī problēma, jo daudzām kritiskām funkcijām, piemēram, rezerves kopijām un drošībai, nav pieejamas zemāka līmeņa pakotnes. Pat zemu izmaksu un augstas vērtības tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vidū HostPapa ir visaugstākā iespēja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map