Огляд веб-хостингу HostPapa, порівняння та багато іншого

Компанія обіцяє розумні веб хостинг рішення для малого бізнесу, але чи це насправді правильний вибір для малого бізнесу чи вашого бізнесу? Ми уважно подивимось на HostPapa і сподіваємось відповісти на ці запитання.


Веб-хостинг надає послуги та технології, необхідні для перегляду веб-сайту в Інтернеті. Користувачі купують послугу у такого постачальника веб-хостингу, як HostPapa. Веб-сайти зберігаються на серверах, що надаються та обслуговуються веб-хостинговою компанією.

Звучить просто, але це може бути складним завданням знайти потрібну компанію для ваших потреб. Існує велика різниця в цінах, можливостях і послугах між постачальниками. Багато компаній розробляють свої послуги для певних клієнтів, і це може бути легко потрапити в договір з компанією, що займається веб-хостингом, яка не надає правильної послуги для вас або вашого бізнесу..

Давайте розглянемо, що може запропонувати HostPapa.

Що робить HostPapa унікальним?

Логотип HostPapa

Мета HostPapa – надати хост-сервіс з усіма можливостями та інструментами, які потребує зростаючий малий бізнес. Вони створюють резервні копії своїх веб-хостингових пакетів з найкращими послугами для клієнтів в галузі.

Давайте розглянемо деякі інші функції, які ви маєте з HostPapa.

1. Необмежена смуга пропускання з HostPapa

При необмеженій пропускній спроможності більшість планів також постачаються з необмеженим дисковим простором, за використання високої пропускної здатності або зберігання даних на вашому сайті ви не будете платити додатково. Це може заспокоїти компанії, які починають масштабувати і можуть виникнути труднощі з відстеженням або оцінкою щомісячного використання сайту або кому потрібно швидко розробити його. Це також виключає набридливі надбавки, з якими багато компаній стикаються місяцями, коли вони несподівано переповзають довільну межу.

HostPapa буде контролювати сайти на предмет надмірної пропускної здатності та використання даних. Вони регулюють, коли це необхідно для забезпечення оптимальної роботи сайту.

2. Безкоштовна міграція та налаштування веб-сайтів HostPapa

HostPapa пропонує безкоштовну міграцію веб-сайтів та налаштування. Коли ви зареєструєтесь з HostPapa, вони перемістять існуючий сайт протягом 30 днів після реєстрації. Сюди входить одна безкоштовна передача реєстрації домену.

Процес передачі включає переміщення баз даних, файлів веб-сайтів, облікових записів електронної пошти, медіа-файлів, зображень, HTMP, баз даних MySQL та будь-яких додатків веб-сайтів. HostPapa перевірить програми, щоб переконатися, що вони працюють. The міграційна команда налаштує ваші конфігурації електронної пошти.

Весь процес очолює експерт з міграції, призначений HostPapa, і включає остаточне тестування після завершення процесу.

3. Резервне копіювання веб-сайтів

HostPapa надає автоматичне резервне копіювання веб-сайтів за додаткову плату. Сюди входить резервне копіювання для електронні листи, бази даних та веб-сайт. HostPapa включає простий у використанні функціонал для відновлення вашого сайту та можливість вибору версії для відновлення. Ви можете оновити на більше дискового простору для своїх резервних копій, якщо вам це потрібно.

4. Функціональність домену та субдомену

Завдяки планам хостингу Business і Business Pro ви можете розмістити кілька доменів з одного облікового запису. Домени можна підключити до одного веб-сайт. Ви також можете налаштувати та видалити субдомени з cPanel (cPanel – це інструмент з інтерфейсом інтерфейсу для автоматизації веб-хостингу).

5. Установка програми за допомогою HostPapa

Softaculous, програма для автоматичного встановлення програм та сценаріїв, включена у веб-хостинг HostPapa. Використовуючи Softaculous, ви можете автоматично встановити деякі найпопулярніші додатки та об’єкти або класи PHP одним натисканням кнопки. Ви також можете встановити різні програми на домени та субдомени. Видалити додатки так само просто.

6. Конструктор веб-сайтів з HostPapa

Вам не потрібен власний веб-сайт, щоб підписатися на HostPapa. Послуга включає багатий розробник веб-сайтів. HostPapa включає бібліотеку шаблонів для початку роботи. Усі шаблони реагують на мобільний телефон. Функція клацання та перетягування полегшує розробку потрібного веб-сайту.

У розробника веб-сайтів є кілька рівнів, але стартер включає 3 сторінки та 120 шаблонів. У вас є можливість редагувати HTML на будь-якому рівні, а на найвищому рівні ви можете отримати доступ до функцій електронної комерції. На верхньому рівні ви також маєте можливість публікувати сторінку у Facebook.

За додаткову плату HostPapa може створити веб-сайт для вас. Ця послуга, яка називається керованою послугою веб-дизайну Do-It-For-Me (DIFM), включає веб-дизайн, копірайтинг, макет та зображення. Вони також оптимізують сайт для мобільних та пошукових систем. Пакет пропонується як повне рішення під ключ. Як керована послуга, є щомісячна плата за веб-дизайн, але вона постачається разом із менеджером облікових записів та оновленнями сайтів, якщо вам це потрібно.

7. Навчання

Усі плани хостингу веб-сайтів включають 30-хвилинне тренування, яке проводиться один на один із експертом з веб-хостингу (або PapaSquad Expert, як їх називають). HostPapa також пропонує навчальні посібники, посібники з самодопомоги, відео-навчання та цілодобову підтримку електронної пошти та телефону.

8. Безпека сайту

HostPapa пропонує безпеку сайту, хоча SiteLock, інструмент безпеки веб-сайту, який щодня сканує ваш сайт на предмет можливих загроз та зловмисного програмного забезпечення. Він пропонується як частина рівня Pro Pro, але може бути доданий до пакетів нижнього рівня. Завдяки Business Pro ви також маєте сертифікат SSD Premium Wildcard та захист конфіденційності домену. Пакети безпеки вищого рівня включають захист від спаму та чорного списку, а також брандмауер веб-додатків (WAF)

За допомогою SiteLock 911, пакета, який ви можете придбати через HostPapa, ви зможете автоматично сканувати та видаляти будь-яке наявне зловмисне програмне забезпечення на вашому сайті та завантажувати чисті файли назад на свій сайт. Це відмінний варіант, якщо ваш веб-сайт коли-небудь зламаний.

9. Інші особливості

HostPapa стверджує, що це один з перших сайтів, який на 100% працює від поновлюваної зеленої енергії. Вони дотримуються цього зобов’язання, купуючи сертифікати зеленої енергії на всю потужність, що використовується в їхніх офісах та центрах обробки даних. Це зменшує їх вуглецевий слід і підтримує ініціативи з відновлюваної, чистої енергії.

Це може не дати вам більше часу роботи або швидкості роботи на веб-сайті, але це все ж демонструє прихильність та корпоративну відповідальність від HostPapa. Ви також можете завантажити і використовуйте банери на своєму веб-сайті, щоб показати, що ви використовуєте 100% зелений веб-хостинг через HostPapa.

Hostpapa також пропонує глибоку та багатофункціональну підтримку електронної пошти. За допомогою інформаційної панелі HostPapa ви можете налаштувати свою електронну пошту на своєму сайті, не потребуючи додаткового обладнання або програмного забезпечення. Після його налаштування ви можете скористатись уподобаною платформою електронної пошти, зокрема Outlook та Gmail. Щоб зробити це ще простіше, ви можете синхронізувати свою нову адресу електронної пошти з існуючими безкоштовними обліковими записами електронної пошти, такими як Yahoo! та Outlook.

Є додаткова плата за електронну пошту з кожною поштовою скринькою та можливість додаткової електронної пошти з HostPapa.

Ціни на HostPapa

Існує три основні яруси з HostPapa. Основні яруси оснащені всім необхідним для вашого веб-сайту.


Екземпляр 1

Стартер

для двох веб-сайтів

$

5.95

/ мо

100 Гб дискового простору при покупці на 12 місяців. Ви можете придбати 24 місяці за $ 4,95 / місяць, а 36 місяців – за 3,95 долара на місяць. Забезпечує 99,9% гарантії безперервного часу.

Бізнес

для необмежених веб-сайтів та необмеженого дискового простору

$

7,95 / міс

плюс додаткові розширені функції, такі як необмежені облікові записи електронної пошти. Ви можете придбати 12 місяців за $ 6,95 / місяць або 36 місяців за $ 5,95 / місяць. Забезпечує 99,9% гарантії безперервного часу.

Бізнес Pro

для необмежених веб-сайтів, необмеженого місця на диску

$

17.95

/ мо

плюс підвищення продуктивності на 300%, безпека сайту та автоматичне резервне копіювання без додаткової плати. Ви можете придбати 12 місяців за $ 15,95 / місяць або 36 місяців за $ 12,95 / місяць. Забезпечує 99,9% гарантії безперервного часу.

Сігналы абмеркаванняОкрім ярусів, ви можете додати варіанти, щоб покращити свій обліковий запис та сервіс з HostPapa.

БЕЗПЕКА

НАЗАД

EMAIL

$ 19,95 / рік

$ 19,95 / рік

$ 1,00 / міс

Для безпеки SiteLock. Додаткова плата за конкретні завдання, такі як SiteLock 911, щоб видалити зловмисне програмне забезпечення з зламаного веб-сайту.

для автоматизованого щоденного резервного копіювання веб-сайтів.

за поштову скриньку для базової та 2,00 долара США на місяць за поштову скриньку для просунутих.

Сігналы абмеркаванняHostPapa пропонує кілька рівнів ціноутворення реселерів. Торговельні посередники використовуватимуть HostPapa для розміщення сайту, проданого іншому клієнту через реселлера. Усі облікові записи продавців включають в себе cPanel, необмежену кількість веб-сайтів та необмежену кількість електронних адрес. Програми вищого рівня також містять додаткові функції:

БРОНЗ

СРІБ

ЗОЛОТА

ПЛАТІНУМ

ТИТАНУМ

 • $ 19,95 / місяць для 50 Гб дискового простору та 500 ГБ пропускної здатності на місяць.
 • $ 27,95 / місяць для 80 Гб місця на диску і 700 ГБ пропускної здатності на місяць.
 • $ 39,95 / місяць для 120 Гб місця на диску і 1 ТБ пропускної здатності на місяць.
 • $ 59,95 / місяць для 160 Гб місця на диску і 1,2 ТБ пропускної здатності на місяць.
 • $ 79,95 / місяць для 200 Гб місця на диску і 1,4 ТБ пропускної здатності на місяць.

Реселлерська програма HostPapa пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. HostPapa також пропонує віртуальний приватний сервер (VPS) за додаткову плату. Усі рівні включають управління HostPapa та такі важливі функції cPanel, необмежений домен та безкоштовна міграція VPS.

ПЛЮС

PRO

PREMIUM

ULTRA

ЕКСТРЕМА

 • $ 49,99 / місяць за 50 Гб пам’яті, 1,5 ГБ пам’яті, 4 основних процесора та 1 ТБ передачі даних.
 • $ 79,99 / місяць для 100 ГБ пам’яті, 3 ГБ пам’яті, 4 ядерних процесорів та 2 ТБ передачі даних.
 • 149,99 дол. США / місяць для 200 ГБ пам’яті, 6 Гб пам’яті, 8 ядерних процесорів та 2 ТБ передачі даних.
 • 199,99 дол. США / місяць для 500 ГБ пам’яті, 12 ГБ пам’яті, 8 ядерних процесорів та 4 ТБ передачі даних.
 • $ 299,99 / місяць за 1 ТБ пам’яті, 24 ГБ пам’яті, 12 ядерних процесорів та 8 ТБ передачі даних.

Сігналы абмеркаванняУсі яруси VPS через HostPapa включають знижки на щорічні та піврічні покупки.

Пublic Сприйняття HostPapa

Веб-сайт HostPapa

Більшість рецензентів розглядають HostPapa як недорогий, високоцінний веб-хостинг-сервіс, орієнтований на обслуговування ринку малого бізнесу з доступними та простими у користуванні веб-параметрами.

Багато рецензентів відзначають виняткову підтримку клієнтів, яку пропонує HostPapa. Завдяки менеджеру облікових записів, який може працювати з більш масштабними проектами для вашого сайту, та кваліфікованим обслуговуючим персоналом, який працює цілодобово, для вирішення проблем допомога ніколи не за горами.

Початок роботи також дуже швидкий, згідно із зовнішніми відгуками. З варіантами створення власного сайту або безкоштовної міграції з іншої веб-хостингової компанії, починати з HostPapa так само просто, як надання кредитної картки та вибір потрібних варіантів. Ви можете працювати з веб-сайтом всього за 5 хвилин.

HostPapa не ідеальний (жодна компанія не є). Деякі відзначають плутанину з виставленням рахунків як проблему з HostPapa. Особливо це стосується програми реселерів, де для кожного клієнта можуть стягуватися плати за спеціальні послуги. Також були проблеми з інтеграцією, особливо стосовно електронної пошти. Деякі передачі та інтеграція можуть зайняти кілька днів, залежно від зовнішнього постачальника та ваших вимог.

Як HostPapa порівняно з ринком

WordPress логотип

Маючи понад 500 000 веб-сайтів, на яких зараз розміщено HostPapa, компанія є лідером серед провайдерів веб-хостингу. HostPapa пропонує недорогі варіанти з сильними можливостями, особливо для малого бізнесу. Додавання додаткових функцій та сервісів, таких як автоматичне резервне копіювання та безпека веб-сайтів, які пропонують інші сервіси веб-хостингу за допомогою послуги, збільшить вартість. Навіть маючи додаткові витрати, HostPapa як і раніше постачальник нижчих витрат з великою вартістю.

HostPapa – це також надійний і досить швидкий веб-хостинг компанія. Швидкість завантаження та час безперебійного користування – не вершина ринку, але вони є вищим рівнем та надзвичайно респектабельними за ціною.

Підтримка – це одна сфера, в якій HostPapa перевершує порівняно з іншими провайдерами веб-хостингу на ринку. HostPapa призначає спеціального менеджера облікових записів для кожного клієнта. Підтримка швидка та зручна через повідомлення телефону, електронної пошти чи чату 24/7.

Що ми думаємо про HostPapa

ми хостинг

Якщо ви малий бізнес і потребуєте веб-сайту, HostPapa – один з найкращих варіантів. Ціноутворення є знаковим і включає багато функцій та інструментів, які потребують зростаючого бізнесу. Від дизайну веб-сайтів, до електронної комерції, до управління вмістом (CMS), до інструменти для клієнтів (CRM), HostPapa надає інструменти, які компанія шукає для створення бренду, зростання в Інтернеті та масштабування для задоволення майбутніх потреб клієнтів..

З HostPapa легко реалізувати та використовувати функції. CPanel та панелі приладів із сервісом прості у використанні. Багато функцій можуть бути реалізовані та готові до використання одним натисканням кнопки. Додавання нових послуг та функцій можна зробити швидко та легко. Якщо вам коли-небудь потрібна допомога, у вас є спеціалізований менеджер облікових записів, який зможе відповідати на питання та надавати консультації. Крім того, легко сказати, що HostPapa зробив підтримку фокусом. Служба підтримки клієнтів швидко реагує і (як правило) дає відповіді, які працюють.

Завдяки лазерній орієнтації на ринок малого бізнесу HostPapa може не запропонувати все велике, корпоративний клієнт може захотіти або потребувати. Простий у користуванні та безпроблемний досвід має ціну гнучкості та особливості.

Ціноутворення також може бути проблемою, оскільки багато критичних функцій, таких як резервне копіювання та безпека, відсутні в пакетах нижчого рівня. Незважаючи на це, серед недорогих та високоцінних провайдерів веб-хостингу HostPapa – найкращий варіант.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map