Nejlepší příklady blogů Wix

Příklady Wix Blogy


Existují dva hlavní důvody, proč lidé používají internet: sdílet věci a být informováni. Naštěstí s moderními tvůrci webových stránek bez kódu nepotřebujete programovací stupeň, abyste mohli navrhnout svůj vlastní web a začít sdílet s ostatními. Potřebujete pouze zájem a vášeň.

Dnes chceme předvést některé skvělé webové stránky pro kutily vytvořené pomocí Wix tvůrce webových stránek. Dnešní kompilace ukazuje weby s vestavěnými blogy Wix.

Vezměte prosím na vědomí, že snímky obrazovky, které jsme pořídili, vám mohou udělat špatný dojem o celém designu těchto webových stránek. Doporučujeme, abyste se blíže podívali na každou webovou stránku, abyste viděli její strukturu, záhlaví, zápatí a další prvky.

1. New Media Institute

New Media Institute

Vytvořte si blog zdarma

New Media Institute je webová stránka NMI (New Media Institute) – organizace pro výzkum a zjišťování skutečností, která vidí své poslání ve zlepšování porozumění veřejnosti otázkám, které řeší hlavní prostředky digitální komunikace. Institut intenzivně spolupracuje s místními a mezinárodními výzkumy, skupinami zpravodajských médií, zástupci vlády a odborníky z oboru.

Web poskytuje přístup k mnoha statistikám, faktům, analytickým údajům a dalším informacím z celého světa. Tyto informace jsou vhodně rozděleny do několika sekcí – Výzkum, Ocenění pro stahování, Tisk, O programu atd., Které jsou pravidelně aktualizovány a poskytují objektivní, ale hodnotná data. Je také možné požádat o rozhovor s jedním z odborníků NMI vyplněním pole Kontaktujte nás. Celkový design webových stránek je důkladně promyšlen, aby poskytoval pohodlný webový prohlížeč. Funkce Search Site pomáhá zkrátit čas potřebný k nalezení požadovaných informací a je zde také možnost procházet zdroje sociálních účtů a objevovat nejnovější zprávy a aktualizace. Je samozřejmé, že tento web založený na Wixu rozhodně stojí za pozornost uživatelů.

2. Mind Heart Space

Mind Heart Space

Vytvořte si blog zdarma

Jediný pohled na Mindheart Space domovská stránka vytváří uklidňující a uklidňující dojem díky relaxačnímu pozadí u moře, které obsahuje. Web patří Adrienne Lopezové, která vidí své poslání pomáhat lidem cítit se uvolněně a podporovat jejich individualitu.

Komunitní blog je dodáván s užitečnými články souvisejícími s tématem webu. Informuje uživatele o událostech, které se odehrávají v Adriennově životě, o její vizi okolního světa, o jejích nápadech a speciálních nabídkách pro stávající i potenciální předplatitele. K dispozici jsou sekce Nedávný příspěvek a Doporučený příspěvek s nejzajímavějšími články. Kategorie Hledat podle značek umožňuje hledat tematické články podle značek, zatímco rozsáhlý archiv nabízí seznam příspěvků seřazených podle data. Čtenáři mohou sledovat aktualizace blogů v sociálních sítích připojením se ke skupinám.

3. Ethel mě miluje

Ethel mě miluje

Vytvořte si blog zdarma

Ethel mě miluje Pesents řadu jedinečných uměleckých děl a rarity, z nichž mnohé jsou nabízeny v omezených vydáních. Web je dodáván s funkcí eCommerce, která nabízí řadu originálních kusů vytvořených Ethelem. Design blogu je přitažlivý, jemný a trochu dětinský, ale vytváří se tak jednoduchá a důvěryhodná atmosféra.

Sekce blogů obsahuje spoustu článků o Ethel, jejích nejoblíbenějších dílech a kreativních nápadech. Pro ty čtenáře, kteří se zajímají o autorskou kreativitu, jsou sekce Doporučené příspěvky, Poslední příspěvky a Archivy, kde si mohou prohlédnout dříve publikované příspěvky. Přístup k sociální síti je zde také k dispozici a umožňuje tak sledovat novinky blogu a jeho aktualizace, jakmile jsou zveřejněny.

4. Riboudin ustoupí

Riboudin ustoupí

Vytvořte si blog zdarma

Riboudin ustoupí je francouzské rezidenční útočiště, kde si můžete odpočinout a zapomenout na své každodenní potíže, cvičit jógu, relaxaci, meditaci a pohodu.

Blog i web obecně vypadají svěže a jasně, s barevnými uvítacími fotografiemi místa a službami, které zde můžete využít. Existuje také mnoho informačních příspěvků o zdravém životě, receptech, meditaci a dalších doporučeních pro relaxaci. Sekce Archivy, Doporučené příspěvky a funkce Hledat podle značek umožňují vyhledávat příspěvky, které vás zajímají, a to bez zvláštního úsilí. Přejete si dostávat aktualizace blogu? Poté se přihlaste k odběru zpravodaje o webových stránkách, abyste o nich byli neustále informováni. Kontakty v místě jsou k dispozici v zápatí pro rychlý a pohodlný přístup.

5. MikoDesign

Příklady Wix Blogy - MikoDesign

Vytvořte si blog zdarma

MikoDesign je webová stránka designového studia v Rotterdamu, které vlastní a provozuje Erika Harberts. Erika opravdu chce šířit kreativitu mezi svými čtenáři. Její blog má čistý vzhled, umožňuje vyhledávat podle značek a také blok Poslední příspěvky a Doporučené příspěvky.

Webové stránky se vyznačují čistým, elegantním a okouzlujícím designem. Zde není nic, co by rozptýlilo pozornost uživatelů. Naopak, všechny prvky jsou na svých místech, což zvyšuje snadnost vyhledávání a pohodlí. Díky tomu je web uživatelsky přívětivý a snadno se prochází.

Domovská stránka neobsahuje mnoho informací o blogu, jeho majiteli ani zprávách, které by chtěla sdělit. Místo toho jsou tyto informace k dispozici v 9 sekcích hlavní nabídky, které neobsahují pouze podrobné informace o blogu, ale také poskytují videonávody a fotografické návody, články a kontaktní údaje. Blog přichází s integrovaným internetovým obchodem, kde jsou nabízena k prodeji díla nejlepších původních autorů. Každá z nich je k dispozici s fotografií s vysokým rozlišením a popisem, což zvyšuje snadnost výběru. Jednoduchý, ale efektivní ukázka blogu vytvořená na základě platformy Wix!

6. The Scran Line

Příklady Wix Blogy - The Scran Line

Vytvořte si blog zdarma

Každý, kdo na dietě, pozor na The Scran Line webová stránka; obsahuje snímky, díky nimž budete mít opravdu hlad! Úžasný blog vlastní Nick Makrides, australský cukrář a amatérský fotograf potravin. Scran Line odráží Nickovu vášeň pro jídlo a design a jeho vynikající schopnosti fotografa.

Nickův web ohromuje s důrazem na detaily a kreativní přístup. Jeho blog používá téměř „klasický“, známý design Wixových blogů, ale je stále neuvěřitelně krásný. Jaké je tajemství? Nick využívá bílé pozadí, které vítězně zdůrazňuje vynikající snímky. Výsledek je působivý – blog vypadá svěží, čistý a profesionální; poloha prvků webu je dobře promyšlená.

Nick jistě ví, jak vytěžit maximum z Wixe. Kromě možností blogování společnosti Wix používá funkci galerie k předvedení svých návrhových prací, formuláře pro přihlášení k odběru novinek, kontaktního formuláře a integrace sociálních médií. Webové stránky jsou označeny od favicon po zápatí. Gratulujeme k krásnému webu, Nicku!

7. NoraMinno

Příklady Wix Blogy - NoraMinno

Vytvořte si blog zdarma

NoraMinno je webová stránka registrovaného dietologa a certifikovaného osobního trenéra se sídlem v New Yorku, NY. Její minimalistický blog má čistou typografii a svěží barevnou paletu. Pomáhá jí sdílet její vášeň pro fitness a zdravý životní styl.

První věc, která upoutá pozornost uživatelů, kteří navštíví tento blog ve formátu Wix, je velký posuvník, který obsahuje jasné fotografie ve vysokém rozlišení a texty, které návštěvníky povzbuzují k tomu, aby procházeli tento blog. Vypadá to, že zde naleznete všechny informace, které by vás mohly zajímat. Posuvník vás může přesměrovat do kterékoli sekce, kterou potřebujete na základě titulků, které uvidíte na fotografiích.

Domovská stránka kromě toho zahrnuje widgety sociálních sítí, které můžete navštívit, abyste se mohli podělit o své nápady a myšlenky týkající se zdravé výživy a způsobu života s podobně smýšlejícími uživateli. To je velmi pohodlné a pomáhá vám ušetřit čas!

8. BezlDesign

Příklady Wix Blogy - BezlDesign

Vytvořte si blog zdarma

Na co upoutalo naši pozornost BezlDesign bylo velkorysé využití mezery. Chápou, že nejen rozdávají informace, ale snaží se obrátit čtenáře na zákazníky. Blog BezlDesignu má solidní vizuální strukturu, která poskytuje spoustu informací, aniž by čtenáře ohromila.

Blog je vytvořen pomocí výhod, které poskytuje tvůrce webových stránek Wix. To se odpovídajícím způsobem odráží v designu webu. Bílé pozadí, o kterém jsme již mluvili, účinně poukazuje na přednosti Bezl Products. Barevná paleta stránek pomáhá zdůraznit efekt, a tím přilákat nové zákazníky.

Mezi další užitečné funkce má smysl zmínit dostupnost podrobných informací o produktu, kterému je blog věnován. Nemusíte procházet web hledáním informací, které potřebujete v jiných sekcích. Jednoduše přejděte na domovskou stránku a podívejte se na vlastnosti produktů a výhody, které vám nabízejí. Pokud máte stále nějaké pochybnosti týkající se nákupu, může vám pomoci se správným výběrem část Zákaznická recenze, která se nachází v dolní části stránky..

9. Společnost Black Hound Design Company

Společnost Black Hound Design Company

Vytvořte si blog zdarma

Společnost Black Hound Design Company je webová stránka společnosti se sídlem v USA, která vyrábí různé druhy nábytku, včetně zakázkového restauračního nábytku, nábytku pro pivovary, smluvního vybavení hotelů, jakož i maloobchodních zařízení a zobrazovacích předmětů. Celkový design webových stránek je jednoduchý, ale elegantní a rafinovaný. Každý uživatel získá přístup k nejdůležitějším a nejcennějším informacím o společnosti, včetně příběhu o jejich vývoji, portfoliu komerčních a rezidenčních projektů, katalogu produktů, záručních otázek a dalších nezbytných aspektů.

Webový blog dostupný na samostatné stránce poskytuje všestranné a cenné informace o všech nuancích, které se zabývají nábytkářským průmyslem. Příspěvky jsou zde vhodně rozděleny do kategorií na základě některých důležitých kritérií. Patří mezi ně například restaurační nábytek, design restaurace, bytový nábytek, Meet the Maker atd. Pole filtru vyhledávání umožňuje vybrat příspěvky, které by vás mohly zajímat, na základě konkrétních parametrů nebo hledaných slov. Zde je také povolena možnost komentářů uživatelů, díky níž mohou čtenáři zanechat své komentáře, názory, nápady a návrhy na základě témat článků, které čtou. To přispívá k komunikaci uživatelů a pomáhá zvyšovat návštěvnost webových stránek.

10. Soup Studios

Příklady Wix Blogy - Soup Studios

Vytvořte si blog zdarma

Soup Studios je profesionální web založený na technologii Wix, který patří zkušenému fotografovi Derek Edwardovi Pfohlovi, který se rozhodl vytvořit web, aby jeho kreativita, logika a duše byly na jednom místě..

Stránka vypadá profesionálně od první stránky, která zakazuje opakovaný tisk, redistribuci nebo reprodukci dostupných materiálů. Když navštívíte domovskou stránku, budete ohromeni jeho designem, který vypadá popadat pozornost a přichází s šťavnatou paletou barev. Převládající část domovské stránky představuje velkou fotografii, která zaměřuje pozornost uživatelů na téma blogu a odhaluje profesionalitu autora hned od začátku.

Navigace na webu je snadná a srozumitelná, pouze se 6 sekcemi hlavní nabídky. To však stačí k získání maximálních informací o autorovi a jeho dílech. Galerie je zastoupena dvěma kategoriemi v závislosti na typu projektu, o který se uživatel zajímá. Celkově vzato blog vyhovuje potřebám návštěvníků, kteří hledají kvalifikovaného fotografa! Dobrá práce!

11. Angelina Darrisaw

Příklady Wix Blogy - Angelina Darrisaw

Vytvořte si blog zdarma

AngelinaDarrisaw je osobní web, který patří Angelině Darrisawové, mezinárodní obchodní a kariérní koučové, velvyslanky značek a stratégům digitálních médií. Je zakladatelkou C-Suite Coach, kariérového koučování a obsahové platformy poskytující kariérový a koučovací obsah lidem, kteří tyto informace potřebují.

Tato stránka je navržena na základě platformy Wix a je jedním z nejlepších ukázek blogů dostupných na webu. Design domovské stránky se řídí tématem webu. Prvky, které zahrnuje, se sloučí do jediného projektu, který co nejpříznivěji představuje autora stránky a její profesionální činnost. Světle šedé pozadí domovské stránky pomáhá soustředit pozornost uživatelů na fotografii autora a informace o ní.

Domovská stránka obsahuje 7 bodů hlavního menu uvedených v horní části stránky. Jsou to „Home“, „About“, „C-Suite Coach“, „Press“, „Blog“, „Appearances“ a „Contact“. Každá kategorie je plná kvalitních fotografií, videí, článků a dalších informací, které by návštěvník mohl zajímat. Jedná se o docela úspěšný osobní ukázku blogu, která bude určitě úspěšná!

12. Jan Avellana

Příklady Wix Blogy - Jan Avellana

Vytvořte si blog zdarma

JanAvellana patří mezi talentované umělce a spisovatele. Tato stránka je pojmenována po autorovi a představuje její kreativitu v nejvýhodnějším světle.

Blog má výrazný, jasný a elegantní design a se spoustou přitažlivých prvků, které zdůrazňují zprávy autora odhalené v každém příspěvku. Bílé pozadí domovské stránky přispívá k lepší viditelnosti obsahu. Blog oplývá zajímavými články, které napsal Jan Avellana, popisující její život a události, kterými prožila. Jedním z vrcholů blogu jsou obrázky a citace, které přicházejí s každým příspěvkem a přesně a srozumitelně odrážejí myšlenky autora..

Autor blogu věnuje zvláštní pozornost včasným aktualizacím obsahu. Jedinou nevýhodou blogu jsou malá písma, která jsou stěží viditelná i na světlém pozadí domovské stránky. To komplikuje proces čtení a může být pro některé uživatele vážným překážkou.

13. Spustit kulturu

Spustit kulturu

Vytvořte si blog zdarma

Spustit kulturu je webová stránka, kterou vlastní a provozuje Dane Verwey, která je sebevědomým a sebevědomým běžícím nadšencem více než 20 let. Dane věří, že běh pomáhá lidem žít plným a zdravým životem, a proto vybízí ostatní, aby se připojili k jeho koníčkům. To je důvod, proč ho přiměl spustit web, který se soustředí na běžící problémy a pomáhá běžícím fanouškům zůstat ve spojení, podporovat a učit se jeden od druhého.

Web poskytuje vyčerpávající informace o běhu, které mohou být pro nadšence užitečné a zajímavé. Za tímto účelem autor webu vytvořil několik sekcí webu, z nichž každá se zaměřuje na určitý problém. Můžete tedy procházet následující stránky: O nás, Blog, Sovy, Run Therapy, Členové a dokonce i Shop. Design webových stránek je přitažlivý, intuitivní, ale poměrně jednoduchý. To přispívá k snadnému prohlížení a zajišťuje maximální pohodlí uživatele. Převládající barvou pozadí je bílá, která vytváří uklidňující dojem zvýrazněný barevnými fotografiemi ve vysokém rozlišení, které jsou do jisté míry spojeny s běžením. Členové webových stránek mají také možnost přihlásit se k odběru aktualizací blogu prostřednictvím e-mailu a včas dostávat oznámení o nových článcích.

14. Mluv a prosperuj

Mluv a prosperuj

Vytvořte si blog zdarma

Mluv a prosperuj je webová stránka odhodláná pomáhat rodičům zvyšovat sexuální povědomí svých dětí správným, zdravým a inteligentním způsobem. Vlastníkem, autorem a hlavním přispěvatelem blogu je Emi Canahuati – profesionální sexuální pedagog s certifikací AASECT, který je také školitelem více než 17 let. Kromě poskytování obecných informací o sexuální výchově dětí poskytuje web také služby, které každý člen může / může na webu využít. K dispozici je také příležitost přihlásit se k odběru novinek a získat všechny související informace včas a sledovat vzdělávací videa, která jsou speciálně vytvořena pro děti a jejich rodiče..

Talk and Thrive Blog se zase věnuje podpoře rodičů v jejich pokusech poskytnout dětem správné informace o sexu a sexualitě. Sekce blogů je pravidelně aktualizována o nové příspěvky, které nejenže poskytují vysokou informační hodnotu, ale jsou také zajímavé pro děti a dospělé. Po přečtení článků, které vás zajímají, existuje možnost stát se registrovaným členem webových stránek, abyste mohli zanechat své komentáře. Další věcí, která upoutá pozornost uživatelů, je skutečnost, že každý článek přichází s barevnými a zábavnými fotografiemi, které přidávají hodnotu příspěvky, které přicházejí.

15. Kreativní kanál

Kreativní kanál

Vytvořte si blog zdarma

Kreativní kanál je webová stránka Agentury pro strategický maloobchodní marketing, která má více než 20 let zkušeností v oblasti inspirace pro vášnivý nákup, která nakonec pomáhá zlepšit životy lidí. Používají přístup zaměřený na nakupující a poskytují bezkonkurenční informace a data potřebná k řízení kampaní a nákupních strategií jejich klientů. Webové stránky se netýkají pouze hlavních aspektů souvisejících s nákupy, ale umožňují také přístup k několika důležitým kategoriím, konkrétně k nástroji Retail Xpert Toolbox, Kariéra, Klientská stránka a sekce Kontaktujte nás.

Kromě využívání obecných informací mají uživatelé příležitost procházet sekci webových stránek Insights, kde si mohou přečíst nejnovější zprávy týkající se odvětví, sbírky příběhů, dat a zprávy z Market Labs Marketplace Reports, které umožňují vytvářet flexibilní a důkladné porozumění nákupních chování uživatelů i obecných zkušeností uživatelů s maloobchodem. Zde je přístup k více příspěvkům, které jsou pravidelně aktualizovány, aby poskytovaly pouze nejnovější, aktuální a skutečně nezaujaté informace. Creative Channel je skvělý vzorek webových stránek založených na Wix, který je dodáván s kvalitním plně funkčním blogem.

Sečteno a podtrženo

I když může být obtížné vytvořit skutečně jedinečný blog, který se bude lišit od mnoha nalezených online, je neuvěřitelně snadné založit čistý, dobře strukturovaný blog, kde je veškerý obsah prezentován elegantně, takže čtení je pro vaše publikum snadné. Barevná záhlaví a vlastní tažené pozadí nevytvářejí dobrý blog. Blog potřebuje inteligentní vizuální strukturu a hlubokou hierarchii prvků webu.

Chcete-li vytvořit vynikající blog, potřebujete čerstvé nápady a kreativní přístup, nemusíte však chodit daleko experimentovat s designem. Nikdy nekomplikujte svůj web tak, aby byl „jedinečný“. Nechoď přes palubu, udrž to jednoduché.

Vytvořte si zdarma blog s Wixem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map