Nejlepší příklady elektronického obchodování na náměstí

Příklady eCommerce čtvercového prostoru


Čtvercový prostor je tvůrce webových stránek, který se umísťuje jako platforma all-in-one pro vytváření osobních webových stránek a webových stránek elektronického obchodu. Umožňuje stavět malé až střední internetové obchody, které vypadají hezky a mají slušný výkon. Tvůrce webových stránek je skvělým řešením pro podnikatele, kteří chtějí prezentovat své produkty v nejvýhodnějším světle, upoutat pozornost uživatelů a zapojit je do nákupního procesu..

Použitelnost služby je jedním z jejích nejdůležitějších aspektů, zatímco funkčnost platformy také nezaostává. Jak dobrý je tedy Squarespace, pokud jde o vytváření webových stránek elektronického obchodu? Může to být slušný konkurent jiných renomovaných systémů? Zkontrolovali jsme některé z nejvíce přitažlivých příkladů eCommerce služby Squarespace, abychom získali jejich hlavní vlastnosti a výhody. To vám dá představu o důsledcích platformy a funkčnosti elektronického obchodování.

1. Obchod Warre

Obchod Warre

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Obchod Warre je internetový obchod nabízející bohatý sortiment produktů potřebných pro zahájení a efektivní provoz včelařství. Internetový obchod, který byl založen v roce 2008, nyní provozuje rodinná společnost Teakwood Organics LLC, která se nachází v Kingsley v Michiganu. Svou misi vidí v tom, že pomáhají zákazníkům s profesionálním rozvojem včelařského průmyslu a poskytují nepřekonatelnou a bezkonkurenční podporu, servis a poradenství..

Celý design a funkčnost internetového obchodu vyhovuje potřebám a požadavkům zákazníků, což jim usnadňuje nakupování a hledání požadovaných informací, aniž by investovali příliš mnoho úsilí a času. Všechna požadovaná obchodní a webová data jsou k dispozici v odpovídajících sekcích webových stránek, včetně O nás, Produkty, Včela vzdělaná, Včelí včelí škůdci, Včelařství Warre a další. Pohodlné a intuitivní vyskakovací menu je obsaženo v kategoriích a podkategoriích, které poskytují vyčerpávající informace o firmě a samotném internetovém obchodě. Aby uživatel získal přístup k produktům, musí se pouze zaregistrovat na web a přistoupit k pohodlně organizovanému nákupnímu procesu. To je velmi užitečné a šetří čas.

2. Káva Crozet

Káva Crozet

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Káva Crozet je nejlepší destinací pro fanoušky kávy, kteří dávají přednost pouze jedinečným a kvalitním značkám kávy. Crozet je renomovaná značka kávy s bohatou historií a výjimečnou metodikou pražení a vaření kávy. Internetový obchod, který je k dispozici na webových stránkách, představuje originální druhy kávy Crozet zobrazené ve výstavním okně. Je však docela složité nazvat produktovou řadu rozsáhlou. Nyní jsou zde k dispozici pouze tři druhy kávy.

Fotografie produktů vypadají realisticky a přitažlivě. Před zadáním objednávky byste si měli vybrat upečenou pečivu, zkontrolovat, zda je na skladě, a prostudovat podrobný popis produktu. Je možné určit množství kávových balíčků, které chcete získat. Opravdoví fanoušci Crozetu si mohou navíc objednat samostatné tričko v samostatné sekci internetového obchodu. Zde je také realizována funkce Hodnocení zákazníků, takže každý mohl napsat několik řádků, aby sdílel dojmy z provedeného nákupu. Internetový obchod je docela jednoduchý, ale zde nabízené produkty jsou popsány s výhodou.

3. Little Clay Land

Little Clay Land

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Little Clay Land je místo, kde můžete nakupovat úžasné zakázkové ručně vyřezávané hliněné portréty, miniatury a postavy od společnosti Laura. Při přístupu do internetového obchodu máte možnost vybrat si ze tří nákupních možností, jmenovitě Vlastní portréty, Dárkové karty a Nativities. Každá kategorie obsahuje jasné originální fotografie děl vytvořených Laurou, autorem a mistrem. Existují také podrobné pokyny o tom, jak zadat objednávku, jaké kroky je třeba provést a jak zjistit cenu nákupu. Ten závisí na více parametrech, které jsou také uvedeny v sekci objednávky.

Autor popisuje přepravní informace podrobně, různé možnosti a čas potřebný k přijetí objednávky. Pokud ještě nějaké otázky zbývají, můžete poslat e-mail hlavnímu učiteli, který vše vymaže. Skutečným vrcholem internetového obchodu je část „Za scénou“, která umožňuje sledovat probíhající práce na vytváření hliněných postav. To dává silné nutkání k zadání objednávky!

4. Reno Chicago

Reno Chicago

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Reno Chicago je webová stránka příležitostného místa v Logan Square, kde si každý může dát jídlo a strávit dobrý čas v kruhu přátel. V části obchodu na webu je uveden seznam značkových produktů, které si oblíbili návštěvníci a fanoušci místa. Jedná se většinou o oblečení pro děti a dospělé, kávu a další doplňky. Seznam však není dlouhý a skládá se pouze z několika položek.

Každý produkt nabízený k prodeji obsahuje stručné popisy, specifikace ceny a parametry velikosti / množství. Díky tomu je nákupní proces jednoduchý a rychlý. Při procházení internetového obchodu však máte dojem, že je neúplný a vyžaduje vylepšení nebo pravidelné aktualizace. Je zde příliš málo produktů, zatímco jejich popisy nechávají mnoho toho, co je třeba.

5. Alexandra Grecco

Alexandra Grecco

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Alexandra Grecco je internetový obchod nabízející úžasnou a inspirativní svatební řadu a kolekce klasických oděvů navržené Alexandrou Grecco. Každá kolekce je jedinečná svým vlastním způsobem, protože Alexandra má jasnou vizi preferencí nevěsty. Sekce Shop obsahuje rozbalovací nabídku s uvedením hlavních kategorií produktů a podrobností objednávky. Jedná se o svatební doplňky, RTW Classics, limitovanou edici, svatební ukázkový prodej a zásady nákupu.

Ať už navštívíte jakoukoli kategorii a jakýkoli produkt, který si vyberete, nabídne se vám její podrobná charakteristika a několik fotografií, abyste získali představu o tom, jak určité šaty nebo doplňky vypadají ve skutečnosti. Fotografie jsou vysoce kvalitní a poskytují detailní pohled na každou položku. Internetový obchod i celý web jsou vybaveny jemným a světlým barevným schématem, které se drží motivu webu. Vytváří pozitivní dojem na návštěvníky, kteří poprvé navštíví web a hledají nejlepší nabídku.

6. Ryan Putnam Shop

Ryan Putnam Shop

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Ryan Putnam Shop je web vytvořený Ryanem Putnamem, který – není divu – je designérem, ilustrátorem a potterem. První myšlenka, kterou máte na mysli, když jdete na web, je „Huh, simple“, ale hlavní myšlenkou je soustředit se na produkty a práce. Kvůli této jednoduchosti vás nic neznepokojuje, ať už jsou to bannery s nepříjemnými reklamami nebo jasné barvy. Hlavní barevné schéma webu je bílé & modrá, a protože Ryan je návrhář, jeho web se drží na paměti každého. Všechno je zcela obvyklé, počínaje faviconem a končící produkty k prodeji.

Prostřednictvím webové stránky, Ryan nabízí své odborné znalosti grafického designu pro podniky a jednotlivce. Základem webu je obchod se svými pracemi a snadno ovladatelný systém vozíku. Existuje však také stránka About, kde se můžete dozvědět něco o osobě za webem, najít krátký FAQ, kontaktní formulář, možnost přihlaste se k odběru nejnovějších aktualizací a zpráv a sledujte Ryana na sociálních médiích.

Konstrukce je velmi jednoduchá, ale díky tomu je krásná.

7. Beatrice Kimová

Beatrice Kimová

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Beatrice Kimová je kvalitní web, který vytvořil další talentovaný umělec. V tomto případě spíše než digitální umění vytváří šperky. Šperky Beatrice Kim byly označeny za průkopníka „ruční renesance“ od společnosti Boston Globe’s. To je docela charakteristická vlastnost, kterou bych měl říct, ale co její web?

No, miluji kreativní použití posuvníku, dává webové stránce moderní vzhled od začátku. Každá část má spoustu krásných obrázků představujících Kimovy ručně vyráběné šperky. Neexistuje lepší způsob, jak popsat tvůrčí práci, kterou chcete prodat, a ukázat ji. Vizuální přitažlivost je důležitým aspektem webových stránek každého umělce a Kim to využívá ve svůj prospěch. Konečným stylem webu je minimalismus. Na webu nenajdete mnoho textu ani neuvidíte hlasité barvy. Všechno je na svém místě, od kontaktního formuláře po tlačítka sociálních médií, od recenzí tisku až po osobní blog Kim.

Nabídka je však trochu nelogická, myslím si, že by to mohlo být jednodušší a přístupnější. Ale web je stále skvělý vzorek.

8. Mysli na kávu

Mysli na kávu

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Mysli na kávu je určen nejen jako obchod pro nákup vysoce kvalitní kávy online, ale také jako místo, kde se dozvíte více o produkci kávy. Webové stránky efektivně využívají zejména následující funkce programu Squarespace: formulář pro přihlášení k odběru novinek, blog a obchod. Je dobré mít pracovní příležitosti a kontaktovat nás tlačítka připojená k dolní části stránky, bez ohledu na to, zda posouváte nahoru nebo dolů. Jejich vlastní favicon je velmi snadno zapamatovatelný, což je dobré.

Začleněním obrázků zemí, z nichž pocházejí odrůdy kávy, z nichž prodávají, získáte dobrý pocit o geografické rozmanitosti a sortimentu. Nalezení informací o dopadu jejich společnosti a použití vyhledávací lišty webových stránek je přímo na dosah.

I když je na webu Think Coffee mnoho věcí, které lze naučit, je zde také prostor pro zlepšení. Přál bych si, aby použili fotografie vyšší kvality a bylo by dobré mít obrázky k některým článkům. Například v jejich části cestovního deníku, která vypadá příliš špatně a je prázdná s velkým množstvím textu, je velmi obtížné porozumět informacím, přestože je to docela zajímavé. Také by bylo dobré mít některé stránky v různých barvách, které vytvářejí vizuální zájem a vzrušení pomocí kontrastů. Každopádně odvedli skvělou práci, aby jejich webové stránky vypadaly příjemně a útulně, stejně jako jejich kavárny.

9. Combo Nuvo

Combo Nuvo

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Combo Nuvo je další profesionální ukázka webové stránky spuštěné v programu Squarespace. Možná si myslíte, že hudebníci nemusí mít vlastní webové stránky, protože v současné době máte spoustu příležitostí ke stažení libovolné skladby ze služby úložiště hudby. Na první pohled se to může zdát, ale pokud se ponoříte hlouběji, web umělce je zvláštní místo, které odráží osobnost kapely, její hudební styl, vytváří zvláštní pouto s fanoušky a okamžitě zpřístupňuje nové melodie. lidem po celém světě.

Combo Nuvo jsou nadšené a profesionální, stejně jako jejich webové stránky, které nacházejí dobrou rovnováhu mezi jednoduchostí a hodnotným obsahem. Každá stránka webu obsahuje užitečné a relevantní informace prezentované snadno srozumitelným způsobem. Obzvláště se mi líbil způsob, jakým formátovali stránku O nás, která uvádí biografy a fotografie umělců.

Kapela používá vestavěný obchodní nástroj k prodeji své hudby online, která je k dispozici na CD, jakož i digitální stahování alb a jednotlivých skladeb. V zásadě tedy mají web dva v jednom – vizitku a internetový obchod. Jediné, co chybí, jsou sociální média. Je těžké si představit moderní web bez nich, ale je velmi snadné tento problém vyřešit. Mají také blogovou stránku a sekci Media, kde si můžete prohlédnout některá videa s jazzem Combo Nuvo. Pokud jde o design, mohu s jistotou říci, že je tak zatraceně dobré, že ostatní kapely by jej měly použít jako příklad. Elegantní a elegantní, což naznačuje, že skupina produkuje hudbu s dobrým pocitem, kterou lze snadno poslouchat a bavit.

Celkově vzato, v každém ohledu je to docela úžasný web, který mi připadá velmi vzrušující prozkoumat.

10. Laicale

Laicale

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Laicale je známý kadeřnictví NYC a další krásný web, který využívá motor eCommerce společnosti Squarespace.

Co si myslíš o černé barvě? Ne, není to depresivní ani melancholické. Ve skutečnosti je to stylové. To si budete myslet, když navštívíte web Laicale. Navštivte web a přesvědčte se sami! Webové stránky mají spíše profesionální design. Hlavní barvy jsou černé & bílá, je to nadčasová klasika, která vždy funguje.

Další dobrá věc na webu je, že má sociální mediální panel s praktickými a pohodlnými tlačítky. Jediné, co věřím, by měli poskytnout, je přímý kontaktní formulář. S tím na palubě, bude web téměř jistě jedním z nejlepších v oboru.

11. Cosmiku

Cosmiku

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Cosmiku je docela neobvyklý vzorek internetového obchodu navrženého na základě platformy Squarespace. Internetový obchod prodává vysoce kvalitní zmrzlou zmrzlinu, kterou si zákazníci mohou vzít kamkoli. Zmrzlina se skládá z kvalitních organických prémiových přísad, které přispívají k její výjimečné chuti a pozitivním zdravotním účinkům. Produkt je neroztavitelný, díky čemuž vyniká v davu a získává stále větší oblibu u uživatelů.

Webová stránka nabízí snadnou a intuitivní navigaci, umožňuje rychlý přístup do internetového obchodu, který nabízí několik typů křupavé, krémové a prémiové lyofilizované zmrzliny. Stránka nabízí bezplatnou dodávku pro každou objednávku, takže je cenově dostupná pro každého zákazníka. Kromě toho je zde možnost přihlásit se k odběru novinek generovaných systémem, který umožňuje přijímat oznámení o nedávných aktualizacích zmrzliny a zůstat informován o vypálených nabídkách. Stejné informace jsou k dispozici na účtech sociálních sítí, což také přispívá ke zvýšení popularity internetového obchodu.

12. Štěkající psí bota

Štěkající psí bota

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Štěkající psí bota je internetový obchod prodávající bohatý sortiment ponožek, který zajišťuje nejvyšší kvalitu produktu a výjimečný komfort každému zákazníkovi. Webové stránky se zaměřují na poskytování nejvyšší úrovně profesionality, dodržování potřeb a zvláštních požadavků klientů.

Po registraci v internetovém obchodě získáte okamžitý přístup k bohaté nabídce produktů dostupných na skladě. Katalog zahrnuje ztužující ponožky, Swiftwick ponožky, výrobky pro péči o nohy, výhodné nabídky atd. Existuje také možnost kontaktovat zástupce internetového obchodu vyplněním online formuláře dostupného v sekci Kontakty nebo pomocí adresy / telefonu / e-mailu pro přímý přístup. Jednou z nesporných výhod webu je dostupnost widgetu Google Maps, který zjednodušuje proces dosažení společnosti. To přispívá k míře spokojenosti uživatelů ak celkovému růstu provozu na webu.

13. Cedar Cold Frames

Cedar Cold Frames

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Cedar Cold Frames je internetový obchod založený na Squarespace, který se zaměřuje na prodej více špičkových studených rámečků. Vyčnívají z davu díky jejich kvalitě a množství špičkových funkcí – od možností automatického odvětrání a až po ergonomické návrhy, které zajišťují bezproblémový a pohodlný zahradní proces.

Design internetového obchodu vypadá jednoduše, intuitivně a snadno se dá procházet. Celková barva pozadí je sněhově bílá a barevné fotografie stojí proti ní. Aby byla zajištěna maximální snadnost používání a pohodlí při prohlížení, je web logicky rozdělen do několika sekcí. Zde se uživatelé mohou dozvědět více o myšlence tvorby projektu, produktech dostupných na skladě, montážních pokynech a kontaktech internetového obchodu..

Autoři webových stránek se také starali o svou informační hodnotu a přidali osvědčení uživatelů, aby potenciálním zákazníkům poskytli nestranné a pravdivé recenze svých bývalých klientů. Sekce Blog, která je k dispozici také na webových stránkách, obsahuje spoustu zahradnických a studených pokynů souvisejících s rámem, které se mohou hodit každému, kdo má nápad zapojit se do podnikání. Web také umožňuje přístup k sociálním účtům internetového obchodu, které obsahují aktualizované obchodní informace, o které by mohli mít odběratelé zájem. Cedar Cold Frames je jasný vzorek internetového obchodu, který zahrnuje funkčnost, přitažlivý design a intuitivní povahu poskytované v jedno balení.

14. Badger Custom Grips

Badger Custom Grips

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Badger Custom Grips je kvalitní internetový obchod se specializací na revolverové gripy určené pro vášnivé střelce. Veškeré rukojeti, které jsou zde k dispozici, jsou ručně vyráběné majitelem obchodu Davidem Gatesem, který je také profesionálním dřevařem s celoživotními zkušenostmi. Internetový obchod neposkytuje pouze sortiment produktů k prodeji, ale také umožňuje přizpůsobit vybrané úchopy tak, aby jim poskytly nádech personalizace.

Kromě integrované funkce elektronického obchodování poskytuje web spoustu souvisejících informací, které se zabývají procesem přizpůsobení sevření, videonahrávek a recenzí fotografií nejoblíbenějších modelů, jakož i obecných faktů o produktu, o které by se potenciální zákazníci mohli zajímat..

Pokud jde o design internetového obchodu, web zaujme uživatele pomocí obrázků, videí a prezentací v kvalitě celé obrazovky, které poskytují podrobné charakteristiky produktu a umožňují zobrazovat položky, které plánujete získat více pozorně. Pokud se vám nepodařilo najít hledaný produkt, zkuste pomocí filtru vyhledávání zjednodušit proces nakupování a zkrátit dobu vyhledávání..

15. Bojová sekera

Bojová sekera

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Bojová sekera je moderní internetový obchod nezávislého animačního a designového studia v USA, který provozuje a spravuje Adam Plouff – profesionální designér a animátor. Web byl vytvořen pomocí Squrespace, který je odhalen v jeho funkčnosti, designu a zaměření na eCommerce. Internetový obchod poskytuje přístup k bohatému katalogu animovaných projektů určených pro After Effects.

Celý design webových stránek zcela odpovídá jeho specializaci. Převládající množství obrázků je zde uvedeno v grafickém režimu, který dokonale vyhovuje zaměření na internetový obchod a prezentaci produktu. Jsou zde také zajímavé a zábavné video recenze produktů, které také přispívají ke zvýšení zájmu uživatelů a míry zapojení. Každý produkt navíc obsahuje podrobný popis a tlačítka Koupit nyní, která umožňují zadat objednávku přímo na webové stránce.

Před zadáním objednávky si uživatel může navíc prohlédnout další recenze zákazníků a posudky a také v sekci FAQ najít odpovědi na všechny otázky, kterých se týká. Tlačítka účtu sociální sítě umožňují sledovat informace o internetovém obchodě / firmě sledováním zdrojů sociálních sítí. Je také možné se přihlásit k odběru e-mailových aktualizací a sledovat nejnovější události, novinky a užitečné aktualizace. Celkově vzato je Battle Axe jedním z nejlepších vzorků online obchodů vytvořených pomocí tvůrce webových stránek Squarespace.

Sečteno a podtrženo

Mnoho současných společností a nezávislých odborníků využívá eCommerce k předvádění a prodeji svých produktů po celém světě. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak získat webový obchod v provozu, je použít tvůrce stránek s možnostmi eCommerce, jako je Squarespace. To není divu, protože tvůrce webových stránek přichází s jednou z nejvýkonnějších, nejflexibilnějších a nejobsáhlejších platforem elektronického obchodování, které nejen umožňují spouštění všech druhů malých až velkých internetových obchodů, ale také umožňují jejich hluboké přizpůsobení prostřednictvím použití pokročilé integrované sady nástrojů.

Webové stránky spuštěné v programu Squarespace někdy vypadají trochu podobně, přesto se vyznačují špičkovým výkonem a přicházejí s úžasnými návrhy, které vždy přitahují pozornost uživatelů. Pokud chcete být dalším doporučeným webem Squarespace, zanechte komentář níže!

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map