Nejlepší příklady elektronického obchodování Wix

Příklady elektronického obchodování Wix


Wix má svůj vlastní systém elektronického obchodování, který vám umožní přidat krásný, přizpůsobitelný internetový obchod na váš web Wix. Wix eCommerce je poměrně flexibilní: podporuje různé způsoby platby, jako jsou PayPal a Webmoney, umožňuje importovat celý váš online obchod na Facebook a umožňuje různé aplikace související s eCommerce, jako jsou dárkové karty, Sellfy (aplikace umožňující prodávat stahování) a další.

Funkčnost internetového obchodu Wix je součástí jednoho z jeho plánů elektronického obchodu. V současné době nabízí tvůrce webových stránek několik předplatných pro obchod / eCommerce, které se liší ve funkcích, termínech, nástrojích pro vytváření webových stránek a poskytovaných službách. Uživatelé si tedy mohou vybrat z plánů Business Basic ($ 23 / mo), Business Unlimited (27 $ / mo), Business VIP (49 $ / mo) a Enterprise (500 $ / mo) s ohledem na jejich potřeby a dovednosti v oblasti elektronického obchodu. Plány jsou bez provize, a proto jsou dostupné nejen pro většinu podnikatelů, ale také pro běžné uživatele.

Kromě recenzí existuje další skvělá metoda, jak vidět a cítit, jak Wix eCommerce skutečně funguje – podívejte se na příklady Wix eCommerce. Naštěstí tvůrce předvádí díla svých klientů na svých oficiálních stránkách, abyste je mohli snadno procházet.

Pečlivě jsme vybrali některé z nejlepších příkladů. Tady jdou.

1. Suché steppery

Suché steppery

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Suché steppery je internetový obchod nabízející sbírku suchých stepperů, které ochrání vaše boty před vlhkem a blátem v deštivém dni. Internetový obchod je logicky strukturován a obsahuje několik bodů nabídky, které zcela odhalují indikaci webu. Intuitivní a jednoduchá navigace, posuvník obrázků poskytující produkty k prodeji, recenze zákazníků a video, které umožňuje nahlédnout do univerzální povahy suchých stepperů, činí z internetového obchodu stojí za návštěvu.

Můžete také procházet sekci Časté dotazy a kontaktovat účty sociálních sítí v internetovém obchodě, abyste si byli vědomi nejnovějších aktualizací kolekce. Pro uživatele, kteří se zajímají o podrobnosti procesu nakupování, nabízí web příležitost přihlásit se k odběru novinek nebo kontaktovat tým vyplněním kontaktního formuláře, který je k dispozici v dolní části domovské stránky..

2. Kus historie

Kus historie

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Kus historie je web designového studia založeného na Tel-Avivu zaměřeného na vytváření hraček, tiskovin a triček souvisejících s historií. Hlavním cílem ateliéru je vytvořit skvělé, moderní dary, které přivedou izraelský a židovský folklór do nové éry.

Přestože web obsahuje velké množství obsahu, vypadá to čistě a pěkně. Z hlediska designu se používá nadčasové černobílé barevné schéma, které působí dojmem minimalismu a elegance. Posuvník na hlavní obrazovce je určitě poutavý – sledoval jsem to třikrát. Je doprovázen níže uvedeným propagačním kódem, což je dobrý marketingový trik, jehož cílem je zapojit návštěvníky webových stránek do prodejního procesu hned od začátku.

3. Vintique Watch

Vintique Watch

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Vintique Watch je internetový obchod historických hodinek inspirovaných starožitným designem. Web vytváří příjemný dojem a vybízí uživatele, aby procházel katalogem produktů a viděl, co jim může nabídnout.

Světlá paleta barev, převládající bílá barva vytvářející atmosféru prostoru a pohodlí, minimální využití textu a množství kvalitních fotografií hodinek, které hovoří hlasitěji než slova, dodávají webové stránce stylový, elegantní a moderní vzhled. Nejkrásnější modely hodinek jsou k dispozici přímo na domovské stránce, zatímco tlačítko „Zobrazit celou sbírku“ přesměruje do katalogu hodinek nabízených k prodeji..

Uživatelé, kteří se chtějí spojit s týmem internetového obchodu, to mohou udělat pomocí kontaktů nebo vyplněním kontaktního formuláře. Pokud si přejete být informováni o nových aktualizacích katalogu nebo o novinkách v obchodě, máte možnost se připojit k seznamu adres a včas získat potřebné informace. Úspěšný vzorek webové stránky elektronického obchodování založené na Wix!

4. Originální čajový ručník Co.

Originální čajový ručník Co

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Originální čajový ručník Co. je rodinný podnik, který vyrábí a prodává širokou škálu čajových ručníků, včetně těch s personalizovanými tisky. S příběhem za značkou se utěrka stává více než pouhým kusem látky. Musím říci, že majitelé webových stránek odvedli skvělou práci a zdůraznili původní nápad svých produktů a zde je proč.

Tento web může být dokonalým příkladem toho, jak si můžete vytvořit svůj eCommerce web pomocí Wix. První věc, která upoutá pozornost, je kreativita horního menu, které je vizualizováno ve formě čajových ručníků, které byly omyty a zavěšeny podél linie, aby uschly. Každý čajový ručník (položka nabídky) představuje výrobce a přivede uživatele do odpovídajícího katalogu. Dolní nabídka dokončí složení, protože bloky nabídky používají stejné písmo a styl.

5. Bensimon Boutique

Bensimon Boutique

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Bensimon Boutique je webový eCommerce, který je založen a vlastněn Tanya Hamersfeld a která pochází z rodiny klenotníků. Design webu odráží jeho podstatu a poslání současných šperků s hravým zvratem.

Stejně jako každý šperk zobrazený v sekci E-Boutique je luxusní a exkluzivní, má každá stránka webu moderní a stylový design. Jeho černé a bílé obecné barevné schéma je mistrovsky vytvořeno tak, aby poukázalo na krásu barevných obrazů šperků z kolekce Bensimon..

Podrobná rozbalovací nabídka, která se nachází v horní části domovské stránky, informativní sekce Kontakt, integrovaný butik online, widget pro sociální sítě a dostupnost pro procházení webu výběrem jednoho z nabízených jazyků, zajistí, aby zdroj vynikal z davu.!

6. Amoodz

Amoodz

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Amoodz je webový eCommerce, který byl profesionálně vyvinut vývojářem webových stránek Wix. Tato stránka je vytvořena s ohledem na současné nápady a trendy v oblasti webdesignu. Má vše, co návštěvník potřebuje, aby byl nadšený, aby procházel webem a vybral jeden z nejexkluzivnějších a luxusních šperků, které návštěvník potřebuje..

Design webových stránek vypadá docela jednoduše, ale zároveň elegantně a stylově. Tato stránka je vytvořena ve francouzštině, takže pro anglicky mluvícího návštěvníka není opravdu vhodné procházet ji. To však nebrání uživatelům v hodnocení kolekce šperků z webu, která je dodávána s vysoce kvalitními fotografiemi a videi, která prokazují její dokonalost. Pěkný příklad webové stránky elektronického obchodu!

7. Small Change Finery

Small Change Finery

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Small Change Finery je internetový obchod, který se nachází v New Orleans a byl vytvořen na základě tvůrce webových stránek Wix. Web nabízí exkluzivní náušnice, náhrdelníky a náramky na prodej.

Návrh této webové stránky elektronického obchodu odpovídá nápadům a zprávám online obchodu a má poněkud agresivní, ale poutavý pohled. Světle hnědá domovská stránka přichází s vysoce kvalitními fotografiemi, které demonstrují krásu a autentičnost položek nabízených k prodeji zde, a má tlačítko Shop Now, které povzbuzuje návštěvníka, aby procházel webovou stránku. Integrovaný widget pro sociální sítě umožňuje majitelům webu nepřetržitě zůstat ve spojení se svými klienty.

8. Andrea Miranda Salas

Andrea Miranda Salas

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Andrea Miranda Salas je webová stránka produktového designéra ozdobných a architektonických předmětů se sídlem v Brooklynu v New Yorku. Je nadšená materiály, technikami a zpracováním, které můžete vidět od prvního pohledu na její webové stránky.

Podpisem této webové stránky je využití bílých mezer a vysoce kvalitních obrázků, které umožňují obsahu a očím uživatelů dýchat. Dalším zajímavým prvkem je pevná navigační lišta, která s vámi posouvá stránku dolů a umožňuje interakci po kliknutí. Jediné, co se hýbe, jsou věci, které si můžete koupit. Stylový a čistý, je to jeden z nejlepších příkladů webových stránek v seznamu.

9. Lefaye Products

Lefaye Products

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Lefaye Products je společnost založená matkou a dcerou Jennifer a Morgan Keitt, která se věnuje poskytování žen špičkovým výrobkům, které zjednodušují a obohacují jejich každodenní rutinu. Ačkoli se může černobílá paleta zdát nadměrně používaná, zdá se, že se perfektně hodí pro výrobky LeFaye. Na jedné straně ukazuje určité množství prvotřídního pocitu o jejich kosmetice a na druhé straně má také uklidňující účinek na oči návštěvníků. Sofistikovaný minimalistický vzhled pomáhá upozornit na výrobky na displeji a vybízí k jejich podrobnému prozkoumání. Jedinou věcí, kterou bych vylepšil, je sortiment. Přál bych si, aby bylo více položek pro kompletní vzhled katalogu.

10. Clay Crocks

Clay Crocks

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Clay Crocks je webový ateliér bostonského studia potter Jeremy Ogusky, který je také zakladatelem bostonského fermentačního festivalu. Jeremy je nadšený svým koníčkem a tráví většinu svého času v dílně, kde vytváří ručně vyráběné keramické kousky pro kuchaře, holiče, pekaře, hotely, fermentory, barmany, bloggery a další klienty, kteří se zajímají o jeho služby.

Samotný web vypadá od prvního pohledu zcela neobvykle a neobyčejně. Na domovské stránce nenajdete žádný obsah, s výjimkou velkoplošné prezentace fotografií s vysokým rozlišením, prezentace autora webu a jeho mistrovských děl. Chcete-li získat přístup k podrobným informacím o hrnčířském studiu, musíte aktivovat tlačítko „Enter“ dostupné v rohu domovské stránky. Tím se přesměrujete na další webové stránky, kde se dozvíte více o samotném studiu, portfoliu Jeremyho děl, návodech, jak pracovat s materiály, a o hlavních tajemstvích fermentace. Kromě toho se budete moci dozvědět více o nadcházejících událostech a projektech, o kterých by autor chtěl vědět.

Celý design webových stránek je jednoduchý, ale zajímavý a prezentuje veškerý obsah vizuálně přitažlivým a logickým způsobem. Kromě informací dostupných v sekcích webových stránek mohou uživatelé přistupovat k účtům autora / studia na sociálních sítích a prohlížet si další fotografie, videa a další související obsah. Dostupnost internetového obchodu umožňuje nakupovat ručně vyráběné předměty, které hrnčíř vytváří sám, a nabízí k prodeji širokou škálu zákazníků. Funkce eCommerce je zde realizována prostřednictvím integrace zásuvného modulu Etsy, což umožňuje nabízet produkty k prodeji rychlým a efektivním způsobem. To je docela dobrý vzorek standardního internetového obchodu vytvořeného pomocí Wix.

11. Kerri Pomarolli

Kerri Pomarolli

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Kerri Pom je osobní web Kerri Pomarolli, který je talentovaný komik, autor, herečka a řečník. Web poskytuje explicitní informace o Kerri, její činnosti, kariéře, nejlepších show a dalších souvisejících skutečnostech, které by o ní chtěli fanoušci herečky vědět. Je zde možnost procházet více fotografií, videí, prezentací nadcházejících představení a dalších akcí, na kterých se zúčastní. Názory uživatelů dostupné v odpovídající sekci jsou nejlepším důkazem Kerriho popularity, profesionality a uznání.

Web je logicky strukturován, přesto vypadá poněkud přetížený jasnými fotografiemi, grafickými prvky, videy, vtipnými příběhy a dalšími druhy zábavného obsahu, který přispívá k celkovému zapojení a spokojenosti uživatelů. Tlačítka účtu v sociální síti poskytují přístup k profilům Kerri v oblíbených sociálních sítích. Mezi jinými odkazy na menu, které mohou uživatelé procházet a aktivovat, má smysl zmínit kalendář nadcházejících událostí, tiskové publikace, mediální obsah, recenze, blog a dokonce i obchod. Díky výkonnému integrovanému eCommerce motoru Wix se může pochlubit, že je možné procházet a nakupovat položky internetového obchodu, které autor nabízí k prodeji. Zásoby produktů jsou pravidelně aktualizovány, aby byli Kerriho fanoušci spokojeni. To je skvělá ukázka obchodu na bázi Wix připojeného k webu.

12. Kim Weitkamp

Kim Weitkamp

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Kim Weitkamp je webová stránka vypravěče, řečníka a vůdčího trenéra Kim Weitkam, jehož talent, motivace a dovednosti pomohly mnoha lidem najít odpovědi na jejich mnohočetné otázky a dokonce dosáhnout úspěchu v oblasti osobního / obchodního života. Web obsahuje mnoho informací o Kim, včetně jejího osobního životního příběhu, poradenství o úspěchu / motivaci, připravovaných projektech a plánech atd. Tato a další informace jsou uvedeny v hlavních sekcích webu, jako jsou například informace o Kim, Tour, Contact, Media / Press , Zábava a další.

Pokud jde o podrobnější prohlížení webových stránek, uživatelé nemohou věnovat pozornost části Shop, kde jsou k prodeji nejlepší a oceněná alba Kim plná jejích příběhů, projevů a písní. Jakékoli album je k dispozici ve variantě digitálního stahování – pošlete e-mail dostupný na stránce kontaktů s tituly, které chcete získat, a počkejte na odpověď. To je opravdu, jednoduché, pohodlné a rychlé.

Design webových stránek je vytvořen ve stylu novin, kde jsou všechna písma umístěna proti bílému pozadí, aby se vytvořil co nejlepší efekt a pozornost uživatele byla zaměřena na hlavní poslání webové stránky. K dispozici jsou také tlačítka sociálních sítí, která poskytují další informace o autorovi a její kreativitě.

13. Tarot od sedmi

Tarot od sedmi

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Tarot od sedmi je webová stránka výrobce Tarot, Oracle & Paluby a příslušenství Lenormand. Autor webu známého jako „Seven Stars“ také nabízí soukromá čtení, aby pomohl ostatním najít odpovědi na jejich otázky. Od roku 1987 cvičí čtení karet, aby konečně přišla s palubou Bastard – kompilací několika starých balíčků, které tvoří jednu sadu karet – v roce 2012, která si rychle získala popularitu u zákazníků po celém světě..

Celý design webových stránek zcela odpovídá celkové specializaci webových stránek. Vypadá to neobvykle, neobyčejně a dokonce trochu záhadně. Podrobné informace o produktu jsou uvedeny v prezentaci videa z Bastardu a dalších souvisejících videích dostupných na domovské stránce webu. Určitě upoutá pozornost uživatelů a povzbudí je, aby nakupovali různé produkty dostupné na skladě v integrovaném internetovém obchodě. Zde se můžete rozhodnout pro všechny typy karet (Tarot, Lenormand, Oracle a další), příslušenství (Lg & Sm Read Mats, Journals, Pouches and more), Crystal Grid Collection a další související položky.

Pokud si nejste jisti produktem, který vás zajímá – ať už jde o jeho kvalitu, vlastnosti nebo jiné nuance – pomůcky klientů, které jsou k dispozici na webových stránkách, vám pomohou se správným výběrem. Celkově vzato má web přitažlivý a poutavý design, který neohrožuje informační hodnotu a funkčnost elektronického obchodování..

14. Kytarový věšák

Kytarový věšák

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Kytarový věšák je web zaměřený na výhody a snadné použití ramen na kytary, které pomáhají skladování těchto položek snadno a pohodlně pro každého. Web poskytuje explicitní informace o produktech, jejich zvláštních vlastnostech, aplikacích a výhodách oproti jiným podobným položkám.

První věc, která upoutá pozornost uživatele při dosažení domovské stránky, je videoprezentace kytarového věšáku a odkaz na prezentaci obrázků pro zákazníky. Portfolio je tvořeno skutečnými fotografiemi nahranými těmi zákazníky, kteří již produkt zakoupili a zhodnotili jeho přínos pro výhodu. Pokud se o doplňku ještě chcete dozvědět, můžete navštívit další sekce webových stránek, včetně sekce About, Press and Reviews, Artists, Dealers & Distributoři. Zde najdete další informace o produktu, které vám umožní rychlý a snadný přístup k nástroji zavěšením na nejbližší hřebík na nehty, háčky nebo skříně.

Jakmile jste připraveni provést objednávku, web vám umožní dostat se do sekce Shop, která poskytuje sortiment kvalitních kytarových věšáků dostupných za dostupnou cenu. Každý produkt je dodáván s podrobnými popisy, zvětšenými fotografiemi, které umožňují zvětšit obrázky položek, a tlačítkem „Přidat do košíku“, které vám umožní umístit objednávku za méně než několik kliknutí. Funkce elektronického obchodování je tedy realizována pohodlně a profesionálně, což oslovuje většinu uživatelů webových stránek.

Sečteno a podtrženo

Pokud jste měli možnost sledovat odkazy a podívat se blíže na výše uvedené příklady webových stránek, měli byste mít dobrou představu o široké škále možností, které nabízí Wix. Možnosti designu jsou opravdu nekonečné a každou šablonu lze změnit nad rámec rozpoznávání. Vše bude záležet pouze na vašich preferencích a estetickém vkusu.

Znáte další webové stránky elektronického obchodu vytvořené pomocí Wix, které stojí za to představovat? Pokud máte na mysli, neváhejte se o něj podělit v komentářích!

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map