Nejlepší příklady portfolia Squarespace

Nejlepší příklady portfolia Squarespace


Squarespace – je cloudový webový tvůrce, který si díky své špičkové funkčnosti, přizpůsobitelnosti a flexibilitě získal celosvětovou popularitu. Tato platforma umožňuje vývojářům webových stránek tvořivými nápady a dlouhodobými ambicemi zahájit profesionální projekty, aby vyhovovaly jejich potřebám.

Tvůrce webových stránek je skvělou volbou pro umělce, designéry, fotografy a kreativy, kteří mají v úmyslu předvést svá díla cílové skupině prostřednictvím rozvoje portfolia. V tomto ohledu má Squarespace co nabídnout svým předplatitelům. Systém přichází s užitečným drag-and-drop editor, integrovatelné widgety, možnost vkládání do sociálních sítí atd., které zajišťují intuitivní, jednoduchý a pohodlný proces návrhu webových stránek. Existuje zde také několik integrovaných funkcí, které přispívají k účinnosti a kvalitě internetu postup vytváření portfolia. Patří k nim Cover Cover Builder, Logo Maker, Editor stylů a mnoho dalších. Tato působivá funkce pomáhá vytvářet, aktualizovat, spravovat a propagovat profesionální portfolia.

Chcete-li objevit celou řadu funkcí Squarespace, podívejme se na některé z nejlepších vzorků webů portfolia spuštěných pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek. Toto je jistý způsob, jak definovat, jak přesně bude váš projekt vypadat a co od něj můžete očekávat.

1. Arthur Korbiel Photography

Arthur Korbiel Photography

Vytvořte si portfolio zdarma

Arthur Korbiel Photography je profesionální portfolio kanadské svatební fotografky – Arthura Korbiela, který se vyznamenal jako fotografický odborník. Arthur nabízí profesionální angažovanost a svatební střelecké služby, každý projekt věnuje zvláštní pozornost, kreativitě a péči.

Portfolio je nejlepším důkazem profesionality a odborných znalostí společnosti Arthur. Web vypadá jemně, úzce zaměřený a informativní. Když se dostanete na domovskou stránku, zpočátku uvidíte na celé svatební fotografii pár párů, které stojí proti modré zatažené obloze. Vypadá to opravdu přitažlivě, a tím nejlepším možným způsobem představuje zaměření portfolia. Při procházení stránky narazíte na podrobné informace o fotografovi a některých jeho barevných a černobílých fotografiích. K dispozici je také přístup ke sbírkám fotografií společnosti Arthur – k těm, které obsahují svatební a zásnubní fotografie. K dispozici je také tlačítko „Book Now“, které přesměruje na odpovídající stránku kontaktů. Zde můžete vyplnit online objednávkový formulář nebo zjistit kontaktní údaje.

Chcete-li se dozvědět více o Arthuru a jeho kariéře, můžete procházet rozbalovací nabídku, která poskytuje přístup ke všem požadovaným informacím. Zvláštní pozornost by měla být věnována stránce Portfolio, kde si můžete prohlédnout svatbu, zásnubní fotografie i filmy vytvořené autorem. Každá fotografie je vybavena možností náhledu, která umožňuje vidět díla v detailech. To je perfektní vzorek portfolia založeného na Squarespace!

2. Makisha Noël

Makisha Noël

Vytvořte si portfolio zdarma

Makisha Noël je osobní projekt patřící Makisha Noël, specialistovi digitálního marketingu, stratégovi značky, řečníkovi, hostiteli událostí a jen multi-vášnivému digitálnímu nomádovi. Makisha vidí své poslání pomáhat klientům navrhovat a propagovat projekty, aby je posunuly na další úroveň. Dělá to prostřednictvím změny značky, rozvoje značky a růstu strategie, vyprávění příběhů, správy sociálních médií a dalších nástrojů pro rozvoj značky.

Tento web zahrnuje několik nezbytných problémů zahrnutých na několika stránkách, jmenovitě o službách, portfoliu a blogu. Každá sekce se zabývá určitým aspektem, o který by se potenciální klienti mohli zajímat. Existuje příležitost zjistit fakta o společnosti Makisha a službách, které nabízí, zatímco stránka Portfolio poskytuje přístup k úspěšně dokončeným projektům. Sekce Blog zase obsahuje užitečné články související s hlavní specializací Makishy. Jsou pravidelně aktualizovány, aby poskytovaly čtenářům aktuální informace, o které by se mohli zajímat.

Vrcholem portfolia, které jej odlišuje od jiných podobných projektů, je část „Práce se mnou“. To je místo, kde je možné vyplnit dotazovací formulář a uvést požadované podrobnosti týkající se projektu. To je užitečná volba pro potenciální klienty ochotné jednat s autorem.

3. Ben Rizzo

Ben Rizzo

Vytvořte si portfolio zdarma

Ben Rizzo je další ukázka kvalitního portfolia webových stránek navržených pomocí programu Squarespace. Portfolio patří Benovi Rizzoovi – profesionálnímu umělci, který chce prezentovat svou kreativitu veřejnosti a dát jim vědět o své osobní a zcela jedinečné vizi malby a umění obecně.

Portfolio vypadá na první pohled velmi jednoduše a určitě zde chybí některé prvky, které musíte mít. Toto je cítit od prvních okamžiků strávených na webu. Když se dostanete na domovskou stránku, zpočátku uvidíte dvě titulní stránky na celé obrazovce – malby a kresby. To je docela dobré, protože máte příležitost přímo přistoupit k procesu procházení galerií. Každá sekce galerie obsahuje desítky uměleckých děl vytvořených Benem. K dispozici je také možnost náhledu, která umožňuje vidět každou práci blíže a užívat si její zvláštní kouzlo. To pomáhá cítit vizi autora a kreativní talent.

Na druhou stranu nenajdete žádné informace o Benovi, jeho biografii, kariéře, profesním rozvoji ani uměleckých trendech, které sleduje. To je jeden z nejdůležitějších nedostatků tohoto portfolia. Chcete-li určit podrobnosti, které vás zajímají, musíte přejít do sekce Kontakty nebo na účet Instagramu interpreta, který je také k dispozici zde. Uživatelé, kteří se zajímají o umění, ocení příležitost přečíst si příspěvky zveřejněné v sekci Lekce. Není jich mnoho, ale stránka je pravidelně aktualizována novými články souvisejícími s výklenky.

4. Lee Holmes

Lee Holmes

Vytvořte si portfolio zdarma

Lee Holmes je kvalitní, informativní a celovečerní portfolio profesionálního filmového producenta, producenta, režiséra, editora a odborníka na pohybovou grafiku Lee Holmese. Leeova zkušenost je opravdu obrovská a působivá, od výroby celovečerních filmů až po vytvoření hudebního videa a spolupráci se světově známými společnostmi, jako je National Geographic TV. & Virgin EMI nebo Harper’s Bazaar. To pomáhá vytvářet pozitivní dojem na Leeho, jeho talent a profesionální úspěchy.

Portfolio zaujme každého návštěvníka od prvních sekund jeho prohlížení. Když se dostanete na domovskou stránku, zpočátku uvidíte obrázky na celou obrazovku ze sbírky autora. Nemají žádné popisy ani zkratky, které by vám mohly pomoci zjistit podrobnosti o těchto projektech.

Jedinou věcí, kterou si na stránce všimnete, je tlačítko Enter, které vás přesměruje na jiné webové stránky. Ve skutečnosti jsou zde pouze dva, ale to je dost, pokud jde o vývoj portfolia. Stránka About obsahuje krátké informace o Leeovi a jeho hlavních kontaktech, zatímco stránka Selected Work vám umožňuje zobrazit náhled na některé z nejlepších projektů vytvořených tvůrcem filmu. Navíc existuje přístup k účtům sociálních sítí autora, kde lze také zjistit chybějící podrobnosti. Toto je zajímavý vzorek portfolia Squarespace.

5. Fotografování Christine Gregoryové

Fotografování Christine Gregoryové

Vytvořte si portfolio zdarma

“Miluji zachycení lásky” – to je heslo zobrazené na domovské stránce Fotografování Christine Gregoryové uživatelé vidí při návštěvě portfolia. Web patří Christine Gregory, profesionální fotografce, která má bydliště ve Virginii. Christine se zaměřuje hlavně na portrétování, ale také sama dělá nějakou fotografii, která se těší popularitě u jejích klientů. Přiznává, že ráda pracuje s lidmi, a má zvláštní vášeň pro zachycení skutečných emocí a zvláštních okamžiků, které může sdílet s páry a rodinami..

Portfolio je opravdu úžasné, protože umožňuje cítit tyto zvláštní pocity odhalené na každé fotografii. Od první sekundy, kterou utratíte na domovské stránce, budete mít chuť procházet portfolio a prohlížet si všechny galerie na vlastní oči. A není divu, že na domovské stránce je černobílá fotografie párů na celé obrazovce, které vypadají tak jemně, romanticky a zvláštně, že cítíte nutkání vidět zbytek Christineových mistrovských děl. Chcete-li to provést, stačí aktivovat tlačítko Capures a přesměrovat je do samotného portfolia. Přístup k účtům Christiny je také v populárních sociálních sítích, kde se uživatelé o nich mohou dozvědět více.

Když se dostanete na stránku portfolia, budete také cítit zvláštní lákavou a neobvyklou atmosféru, která je pro fotografa tak typická. To se zpočátku projevuje ve jménech sekcí galerie, které znějí jedinečně, ale tak zvláštně. Můžete tedy procházet následující sekce: Kisses, The I Dos, Moms and Dads and Babies, Living, A Boudoir. Zde jsou také stránky Kontakt, O a Blog, které poskytují vyčerpávající informace o Christine. To je opravdu vzorek portfolia založený na Squarespace!

6. Moje náhodné zobrazení

Moje náhodné zobrazení

Vytvořte si portfolio zdarma

Moje náhodné zobrazení poskytuje zajímavé a užitečné informace o Derrick Lee Parker. Je to profesionální fotograf, vypravěč, webdesignér a dokonce i kit flyer. Tato webová stránka portfolia je pro Derricka zvláštním místem pro sdílení jeho fotografií a životních příběhů, které odhalují jeho osobnost.

Web nevypadá složitě ani přetížený zvláštními funkcemi ani designovými prvky. Místo toho je to jednoduché, dobře strukturované a intuitivní – to je to, co většina uživatelů o takových projektech oceňuje. Domovská stránka obsahuje spoustu malých barevných fotografií pořízených Derrickem, které stojí proti bílému pozadí a vypadají opravdu svůdně. K dispozici jsou také krátké informace o fotografovi a přístup k jeho více účtům na sociálních sítích, kde o něm každý může zjistit více a prohlížet si své sbírky fotografií.

Z domovské stránky se můžete dostat do jedné ze dvou sekcí – Obrázky nebo Příběhy – pouze několika kliknutími. Stránka Obrázky zase obsahuje několik podkategorií na základě typu zahrnutého obsahu. Jedná se o obrázky, příběhy, fotografické lekce a o mně. Jsou zde také některá osvědčení klientů, která pomáhají vytvořit správný dojem o autorovi. Stránka Příběhy je místem, kde může Derrick vyjádřit radost z fotografování, jeho koníčky, nápady a zajímavé životní příběhy. Zde je možné třídit příběhy podle kategorie a najít ty, které vás opravdu zajímají. Je to užitečné a pohodlné pro každého.

7. Hues of Comfort

Hues of Comfort

Vytvořte si portfolio zdarma

Hues of Comfort je portfolio fotografií, které vlastní a spravuje Nicole. Na tomto místě má tendenci publikovat svá fotografická díla a zajímavé příspěvky o životních situacích a příbězích, které by chtěla sdílet se svými čtenáři.

Web vytváří hned od začátku pozitivní dojmy – vypadá jasně a atraktivně, což vyvolává touhu pokračovat v prohlížení dalších sekcí. Zároveň zde nenajdete mnoho příspěvků jako hlavní centra zaměřená na portfolio kolem fotografií pořízených Nicole. To je však typické pro tento druh projektů.

Stránka Portfolio s úžasnou sbírkou fotografií mluví lépe než slova. Všechny obrázky jsou rozděleny do galerií s ohledem na výklenky, ke kterým patří. Patří mezi ně ulice, krajiny, světské a portréty. Každý obrázek lze zobrazit v detailech a každý z nich se vyznačuje vysokou kvalitou. To je nejlepší důkaz profesionality Nicole. Kromě stránky Portfolio lze přistupovat také na stránky Blog, Kontakty a O aplikaci. Účty fotografa na sociálních sítích jsou k dispozici také zde. To přispívá k funkčnosti portfolia a pohodlí při prohlížení. Skvělá práce, která rozhodně stojí za pozornost!

Sečteno a podtrženo

Čtvercový prostor je jedním z nejvíce naložených a populární stavitelé webových stránek pro kutily, které si zaslouží zařazení do seznamu nejlepších současných nástrojů pro vytváření webových stránek. Platforma je dostatečně funkční a flexibilní, aby umožnila uživatelům vytvářet různé typy projektů. Její sada funkcí a integrované nástroje pro přizpůsobení designu však z něj činí skvělou volbu pro vývoj webových stránek portfolia.

Portfolia navržená s funkcí Squarespace vypadají laděně a vizuálně přitažlivě. Přicházejí se všemi požadovanými sekcemi, kategoriemi a prvky webového designu. Tvůrce webových stránek umožňuje vytvářet a integrovat loga značek a titulní stránky, aby každé portfolio vytvořilo design na míru. K dispozici je také příležitost nahrát vysoce kvalitní fotografie k vytvoření ohromujících galerií, integraci tlačítek sociálních médií, online formulářů a dalších prvků, které jsou nutností každého profesionálního portfolia. To je důvod, proč dělá Squarespace hodnou volbou pro každého, kdo má v úmyslu zahájit projekt předvádění uměleckých děl nebo osobních mistrovských děl.

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map