Nejlepší příklady portfolia Weebly

Weebly Portfolio Příklady


Weebly – má moc asi 50 milionů webových stránek po celém světě. Tvůrce webových stránek je známý pro své pohodlné drag-and-drop editor, snadnost použití, model „boxu“ a intuitivní proces vytváření webových stránek, který přijde na potřeby zkušených uživatelů a nováčků.

Weebly lze použít k vytváření různých typů webových stránek. Portfolia nejsou výjimkou. Tvůrce webových stránek je pěkným řešením pro každého, kdo má nápad vytvářet a spravovat ohromující web portfolia pro osobní nebo obchodní použití.

Pokud máte stále pochybnosti o přiměřenosti použití Weebly jako nástroje pro budování portfolia, vybrali jsme 10 nejlepších vzorků takových projektů, abychom odhalili přístup, který systém aplikuje na proces vývoje webu. Jak dobrý je Weebly, pokud jde o vytváření portfolia? Může to vyhovět vašim stavebním potřebám a očekáváním? Doufáme, že vás tyto vzorky webových stránek portfolia inspirují a prokážou, že Weebly je slušné řešení publikování na webu.

1. Značka iD

Značka iD

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Efektivní vývoj značky je nutností pro jakoukoli firmu. To je kde Značka iD bude velkou pomocí. Toto je webová stránka agentury se sídlem v Melbourne, která se podílí na vývoji a propagaci identity značky. Kromě poskytování podrobných informací o službách a hlavním poslání společnosti poskytuje web přístup k jejich bohatému portfoliu, tvořivým nápadům a případovým studiím.

Můžete se podívat na fáze procesu vývoje značky a zjistit, co od společnosti můžete očekávat. Chcete-li se spojit se zástupci společnosti, můžete použít kontaktní údaje nebo vyplnit online formulář dostupný na webových stránkách, abyste ušetřili své úsilí a čas..

2. Grafický design oblasti SF Bay

Nejlepší příklady portfolia Weebly

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Grafický design oblasti SF Bay je agentura grafického designu známá jako Alchemy. Agentura se zaměřuje na branding, grafiku, webdesign, tisk / UI a sociální marketing. Webové stránky ateliéru pokrývají široké spektrum nuancí souvisejících s výkonem společnosti. To je ta pravá destinace pro klienty, kteří se chystají vybrat profesionální agenturu, s níž budou spolupracovat, ale nemohou se rozhodnout pro nejlepší možnost.

Při procházení webu narazíte na informace o společnosti, recenze zákazníků a samozřejmě pěkné portfolio s případovými studiemi, na které je společnost hrdá. Můžete se také podívat na seznam klientů, se kterými agentura pracovala. Je také možné kontaktovat společnost vyplněním online kontaktního formuláře a určit mezeru, která vás zajímá.

3. Události Wendy Harrop

Události Wendy Harrop

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Pokud jde o portfolia, velké obrázky dělají mocná prohlášení. Události Wendy Harrop používá „hlavičku hrdiny“ – fotografii na celou obrazovku s logem a navigací v horní části webu. Obrázek, který Wendy používá, objasňuje návštěvníkům svých stránek, jaké služby nabízí. Všimněte si účinnosti použití kontrastu tmavého textu a loga se světlými barvami na fotografii.

Pokud tedy žijete v bostonské oblasti a plánujete sňatek, můžete odvážně použít Wendy Harrop Events jako službu. Mimochodem, náš recenzní web má spoustu příkladů organizovaných svatebních dnů.

4. Prohlídky fotografií Pixel Chrome

Prohlídky fotografií Pixel Chrome

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Prohlídky fotografií Pixel Chrome je osobní projekt Jeremyho Woodhouse. Oceněné fotografie Jeremyho se objevily v tisku po celém světě. Domovská stránka Jeremyho webu má celoobrazovkový obrázek s velkým bílým typem, který okamžitě upoutá vaši pozornost. Díky své velikosti zůstává typ snadno čitelný i na světlých částech obrazu. Web obsahuje spoustu poutavého obsahu, který je prezentován nenápadným způsobem.

Co je zklamáním – je to, že takový opravdu skvělý web má aktualizaci blogu datující se od srpna 2015. Autor webu by měl pečlivěji sledovat svůj blog. A podle mého názoru musí být na hlavní stránce prezentovány alespoň 2 až 3 zájezdy jako návrh na jejich nákup.

5. Fotografie nadčasový

Fotografie nadčasový

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Návrh Fotografie nadčasový je velmi jednoduchá, ale díky tomu je snadná navigace a příjemné oko. Martina Hohnjec – majitelka webu – s jednoduchým menu představí své nejlepší fotografické práce a zakázkové svatební produkty. Jednou z nejúčinnějších funkcí webu je posuvník fotografií dostupný na domovské stránce. Možnost Pozastavit usnadňuje každému uživateli, aby viděl každou fotografii podrobně a posoudil profesionalitu fotografa.

Zde najdete nejen portfolio fotografů, ale také průběžný blog a podrobné FAQ o tom, co byste měli dělat, pokud chcete spolupracovat s Martinou. Dalším dobrým nápadem pro tento web je tlačítko „Zkontrolovat dostupnost“.

Sekce kontaktů zahrnuje online formulář, kde by měl uživatel specifikovat typ focení, které potřebuje. To hovoří ve prospěch důvěryhodnosti fotografa, který chce každému klientovi poskytnout nejlepší fotografický zážitek, jaký kdy byl!

6. Benk

Benk

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Další je Benk, portfolio vytvořené umělcem, ilustrátorem a animátorem z Melbourne. Opravdu miluji kreativní použití posuvníku a videa: tyto udržují návštěvníka v interakci a okamžitě předvádějí nejlepší díla Benka.

Abych řekl pravdu, tento web vypadá trochu jednoduše, bylo by hezké udělat alespoň krátký popis autorovy malby. Ale tlačítko „Koupit“ je na svém místě – na první obrazovce, jak to musí být.

Portfolio autora je inteligentně členěno do kategorií na základě roku jejich vzniku, aby bylo prokázáno profesionální pokroky umělce. Ilustrace, které jsou umístěny na světle fialovém pozadí webové stránky, mistrovsky zobrazují vzájemné vztahy mezi přírodou, lidstvem a technologií – oblasti, které budou po celý život propojeny. Skvělá práce, Benku!

7. Vizuální umění Magnolia

Vizuální umění Magnolia

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Vizuální umění Magnolia je projekt vytvořený Magdalenou Biskupovou, další fotografkou. Na webových stránkách jsou uvedeny její nejlepší obrázky v pěkném profesionálním formátu. Čistý a elegantní design pomáhá návštěvníkům soustředit se na umělecká díla místo toho, aby odvrátil pozornost od zbytečných prvků webové stránky. Díky tomu je designová jednoduchost a minimalistické nápady klíčem k úspěchu tohoto portfolia vytvořeného webem s Weebly!

Dolní menu je však téměř neviditelné. Na první pohled jsem si myslel, že je to popis fotky. Styl písma v malém měřítku by měl být větší a je žádoucí umístit jej na vrchol. To zaměří pozornost návštěvníků na ty kategorie fotografií, o které se zajímají nejvíce, čímž se snižuje ztráta času a úsilí. Každopádně je to docela pěkná práce, která bude jistě úspěšná!

8. Kate Ditewig-Morris

Kate Ditewig-Morris

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Kate Ditewig-Morris je projekt, který patří instruktorovi obchodní komunikace. Toto je stránka, kde Kate zobrazuje její životopis ke stažení, předvádí studentské a obchodní posudky a vypráví svůj příběh. Je dobře strukturovaná a čistá.

Zdá se, že každý prvek webu je na svém vlastním místě, aby návštěvníkům poskytl ty informace, které potřebují o instruktorovi a jeho práci. Domovská stránka webu je realizována v jemném odstínu šedé a černé barvy s velkou fotografií HD instruktora a citací, která je hlavní zprávou odhalující podstatu její práce..

Hlavní nabídka stránek je jednoduchá a snadno použitelná pro všechny. Pouze s 5 sekcemi vytváří příjemný dojem a usnadňuje návštěvníkovi procházení webem. Takto by konečně měla vypadat obchodní webová stránka poháněná společností Weebly!

9. Kiko Plastic

Kiko Plastic

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Kiko Plastic je webová stránka portfolia společnosti Kiko Rodriguez – profesionální grafik a umělec, který žije a pracuje v Miami. Kiko používá obrazy a ilustrace jako hlavní nástroj, který odráží jeho myšlenky a nápady. Svou misi vidí v experimentování s digitálními a tradičními technikami, vytváření dynamických a organických projektů.

Web není jen hodným vzorkem zahrnutým do kolekce Weebly, ale je také nejdůvěryhodnějším důkazem profesionality a odborné znalosti společnosti Kiko. Je logicky strukturován a umožňuje přístup k požadovanému obsahu rozdělenému do několika sekcí. Domovská stránka, která je prezentována jako stránka projektu, umožňuje procházet nejoblíbenější a nejkvalitnější díla designéra. Každá práce obsahuje popis, který uživatelům umožní pochopit hlavní zprávu autora. Stránka About poskytuje informace o Kiko, jeho kreativitě a jeho osobní vizi reality odhalené v jeho dílech. Konečně je zde možnost vybrat si některé z nejlepších prací designéra v příslušné sekci Obchod. Je to snadné, rychlé a pohodlné.

10. Zástrčka & Play Design

Design Plug & Play

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Zástrčka & Play Design je agentura pro vývoj webových stránek se sídlem v Londýně a Surrey. Zaměřují se na poskytování široké škály služeb webdesignu, které jsou speciálně přizpůsobeny potřebám jejich zákazníků. Všechny projekty, na nichž pracují, mají vysokou úroveň kreativity, kreativní myšlení a inovativní přístup.

Chcete-li získat představu o odbornosti a profesionalitě agentury, měli byste nejprve začít procházením jejích webových stránek. Domovská stránka vás ohromí nejoblíbenějšími projekty, které dokončili. Jednoduše přejděte dolů po stránce a podívejte se na jejich popisy i na zbývající informace o agentuře (jeho poslání, služby, kariérní příležitosti, kontakty). Pokud chcete přistupovat na jiné stránky, přejděte do skryté nabídky v rohu domovské stránky. Takto si budete moci prohlédnout další práce dokončené agenturou, které jsou rozděleny do kategorií na základě jejich specializovaného zaměření. Toto je docela pěkný a plně vybavený vzorek webové stránky portfolia založeného na Weebly.

Sečteno a podtrženo

Výše uvedené příklady jsou nejlepším důkazem skutečnosti, že vytvoření webové stránky portfolia s Weebly je určitě chytrý nápad, který povede ke zvýšení zákaznické základny a slušnému vzhledu vaší sbírky obrázků! pokuste se vytvořit takový druh webu s Weeblym na vlastní pěst. A nebojte se, pokud vás tento tvůrce webových stránek časem zklamá – můžete snadno přesunout web Weebly na WordPress nebo jakýkoli jiný CMS nebo online tvůrce. Tato služba vám umožňuje vytvořit a stáhnout úplnou kopii webové stránky včetně obsahu a designu stylů.

Jste uživatel Weebly? Podělte se s námi o své zkušenosti a ukažte, jak dokonalý je váš web Weebly!

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map