Nejlepší příklady portfolia Wix

Příklady portfolia Wix


Wix se vyznamenal jako tvůrce webových stránek typu all-in-one vytvářet profesionální a plnohodnotné projekty. Portfolia nejsou výjimkou. Platforma má co nabídnout uživatelům, kteří mají v úmyslu představit své projekty cílové skupině a představit svá umělecká díla. Funguje skvěle pro vývoj projektů pro umělce, fotografy, modely a zástupci dalších tvůrčích profesí.

Tvůrce webových stránek poskytuje rozsáhlý výběr šablon portfolia, špičkových nástrojů pro přizpůsobení designu, několik možností úprav, jakož i marketingové a propagační nástroje, díky nimž vynikají v davu. Portfolia postavená s Wixem vypadají důvěryhodně a naloženě, což rozhodně přitahuje pozornost potenciálních klientů.

Vybráli jsme pro vás několik příkladů portfolia založených na Wixu, abyste viděli, jak skutečné webové stránky pro kutily vypadají. Inspirujte se a inspirujte ostatní!

1. Vitanovský Art

Vitanovský Art

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Vitanovský Art je velmi neobvyklé a originální portfolio společnosti Wix Tomáše Vitanovského – sochaře, který vytváří z uměleckých dílů, řetězů a jiných převodových dílů unikátní umělecká díla. Jeho práce jsou opravdu úžasné, protože kombinují autorskou vášeň pro „moto“ život a umění. Stačí se dostat do sekce Sochy a podívat se na ně a ujistit se, že jsou opravdu vynikající!

Přejete si zjistit, jak se tyto úžasné kousky vyrábějí? Informace, které jsou k dispozici v sekci Jak se to narodí, vás budou určitě velmi zajímat! Design webových stránek je proveden v černé a bílé barevné paletě s obrázky ve vysokém rozlišení stojícím na pozadí. Tento web stojí za pozornost každého, kdo se zajímá o jedinečné kreativní nápady!

2. Blake McFarland

Blake McFarland

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Blake McFarland je portfolio Blake McFarlanda, který je skutečným mistrem své práce. Jeho talent spojit věci, které se zdají být neslučitelné, nemůže zapůsobit na každého, kdo má štěstí, že se podíval na autorovu sbírku. Blake používá především recyklované gumové pneumatiky k vytváření živých soch zvířat a lidí, ale vytváří také krásné obrazy.

Všechna díla autora jsou uvedena v příslušných sekcích webových stránek a také v kategorii Na prodej. Nejlepší vzorky portfolia a video o procesu tvorby soch jsou k dispozici na domovské stránce, což vyvolává zájem uživatelů a naléhá na touhu procházet web.

3. Ross Long Photography

Ross Long Photography

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Ross Long Photography je portfolio fotografa se sídlem v Sydney, který se zaměřuje na fotografování krajiny, dobrodružství a životního stylu. Web představuje galerii jeho nejlepších děl a tiskovin nabízených k prodeji. Kvalita a profesionalita těchto děl zaujme každého, kdo je vidí. Chcete-li vytvořit lepší dojem a zvýraznit barevnou sytost každého obrázku, jsou fotografie publikovány na bílém pozadí webové stránky.

Nejlepší fotografie v plné velikosti tvoří strukturu domovské stránky a vítají návštěvníky k procházení galerií. K dispozici je také video, které odhaluje krásu místa, kde Ross žije. Přístup na účet sociální sítě a kontaktní informace jsou k dispozici také na webových stránkách a poskytují nejpodrobnější informace o autorovi.

4. Mark McNeill Photography

Mark McNeill Photography

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Mark McNeill Photography je působivé a poučné portfolio Mark McNeill – talentovaného fotografa krajiny, který má bydliště ve Velké Británii. Web obsahuje vše, co uživatel potřebuje co nejvíce najít o fotografovi a jeho kreativitě. Chytlavý posuvník obrázků v plné velikosti zobrazující nejpozoruhodnější fotografie autora, blog připojený k portfoliu, sekce Art Shop a Signed Prints, kde lze zakoupit fotografie, přispívá k funkčnosti a informační hodnotě webu.

Markoví fanoušci a klienti mají také možnost zaregistrovat se na svůj osobní kanál YouTube, aniž by museli opustit web. Funkce Live Chat podporovaná řešeními Wix Management Solutions umožňuje interakci s fotografem a upřesnění informací, které vás zajímají.

5. Lexi Corn

Lexi Corn

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Mezi řízením kreativních týmů, přípravou různých kampaní a psaním skriptů našel Lexi Corn čas na vytvoření tohoto krásného Lexi Corn portfolio. Skvělý příklad dobře navrženého portfolia, který ukazuje řadu projektů, na kterých pracovala. Jednoduchý, ale účinný.

Web zpočátku upoutal pozornost uživatelů jasnou a trochu nečekanou kombinací barev. Stránka vypadá na první pohled docela jednoduše, ale zahrnuje řadu konstrukčních prvků, které zaměřují pozornost návštěvníka na autorovy zprávy. Samotné portfolio také vyniká v davu díky podmanivým videoprezentacím, obrázkům a podrobnému popisu každé práce.

Pro ty, kteří se zajímají o portfolio a chtějí se spojit s vlastníky webových stránek, je sekce „Kontakt“ k dispozici na domovské stránce. V případě potřeby je také možné stáhnout autorův životopis. To je nepochybně pozoruhodná výhoda pro zaměstnavatele, kteří hledají dovedné a kreativní lidi.

6. Patrick Thomas Parnell

Patrick Thomas Parnell

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Patrick Thomas Parnell je ilustrátorský projekt Patricka Thomase Parnella se sídlem v Sarasotě, FL. Toto inspirativní portfolio odráží jeho vášeň pro komiksy a ilustrace. Tento dobře strukturovaný web vám dá představu o autorově skvělé práci.

Web je skvělý vzorek portfolia vytvořený na základě platformy Wix. Hlavním designovým prvkem, který přitahuje pozornost každého uživatele hned od začátku, je pozadí, které zahrnuje díla autora smíchaná docela neobvyklým způsobem.

Pokud vás zajímají další informace o vlastníkovi webu a jeho dílech, je zde působivé hlavní menu, které se skládá z 8 bodů. Výjimečný a pozoruhodný příklad portfolia, který rozhodně stojí za pozornost!

7. Stephen Peck

Stephen Peck

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Stephen Peck je webový projekt založený na stejné šabloně jako Patrick’s. Ale vypadá to úplně jinak. Máme rádi vysoce kvalitní obraz na pozadí celé obrazovky představující skutečný projekt dokončený v Miami a použití doplňujících barev.

Jediný pohled na web dává uživateli představu o jeho pojetí. Podrobnější informace jsou k dispozici v nabídce nahoře na domovské stránce. Nabídka se skládá ze 7 sekcí, včetně „Domů“, „O aplikaci“, „Postaveno“, „Krajina“, „Konceptuální“, „Ocenění / Publikace“ a „Kontakt“.

Každá část se zaměřuje na konkrétní aspekt autorovy tvůrčí práce a poskytuje vzorky pomocí pohodlné posuvné možnosti. Díky tomu je proces procházení webu zábavný a srozumitelný. Tyto vlastnosti jsou více než dostatečné k závěru, že web je úspěšný vzorek portfolia vytvořený společností Wix.

8. Essentia Productions

Essentia Productions

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Essentia Productions obsahuje domovskou stránku s dlouhým rolováním, která okamžitě upoutá vaši pozornost a provede vás od jednoho prvku k druhému, takže vnímání jejich obsahu je příjemným zážitkem. Domovská stránka slouží jako uvítací stránka, stránka o nás a dokonce i galerie.

Na tomto webu se nám nejvíce líbí je pečlivá pozornost designéra k detailům. Podívejte se, jak formátovali formulář pro zpětnou vazbu. Zvláštní pozornost by měla být věnována způsobu organizace galerií fotografií a videí.

Každý uživatel má šanci prohlédnout si vzorky děl vlastníků webu, aby viděl jejich zásluhy a úroveň profesionality, která pomáhá oživit každý příběh. Tato webová stránka portfolia vyvinutá na platformě Wix si zaslouží uznání a pozornost uživatelů, kteří hledají špičková videa, fotografie a webová řešení..

9. Karlie Kloss

Karlie Kloss

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Karlie Kloss je portfolio patřící společnosti Karlie Kloss – supermodelka a podnikatel. Jedná se o harmonickou kombinaci promo stránky a portfolia, odhalující všechny potřebné informace o autorovi.

Návrh a rozvržení webu je to, co upoutá pozornost uživatelů od prvních sekund po jeho návštěvě. Je snadné procházet web a prohlížet si informace o Karlie a jejích nejúspěšnějších dílech. Ti, kteří se zajímají o prohlížení celého portfolia, mohou k němu získat přístup přímo z domovské stránky.

Barevné fotografie efektivně vynikají na bílém pozadí webové stránky. Skrytá nabídka neodvádí uživatele od obsahu webu, zatímco tlačítka sociální sítě jsou jasně viditelná v pravé části domovské stránky. Web je jedním z nejvýznamnějších vzorků portfolií vytvořených s Wix.

10. Mystic Magic

Mystic Magic

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Mystic Magic je promyšlené portfolio, které odráží vášeň Ashley Pearce pro zkoumání živých a barevných konceptů, z nichž všechny se objevují na světlém pozadí. Vlastníkem webu je umělec založený na U.K, který navrhuje a vytváří maškarní masky, pokrývky hlavy, svatební doplňky a oblečení.

Mystique Magic najde harmonickou rovnováhu mezi estetikou a funkčností. Na domovské stránce najdete posuvník, recenze zákazníků a působivý článek v sekci, který okamžitě propůjčuje důvěryhodnost svým rozpoznatelným logům, mezi něž patří mimo jiné Vogue, Strictly Come Dancing a Schön !,.

Web poskytuje uživatelům několik způsobů, jak sledovat společnost: návštěvníci se mohou buď přihlásit k odběru novinek Magic, nebo je sledovat na Facebooku, Twitteru, Google+, Pinterestu nebo YouTube.

Překvapilo nás, když jsme zjistili, že blog Mystique Magic byl publikován na Bloggeru. Společnost pravděpodobně tento blog nejprve vytvořila a poté vytvořila plnohodnotný web. Wix má slušný interní blogovací systém, který je podle našeho názoru nižší než to, co služba Blogger nabízí. Možná budete chtít vyzkoušet naši sbírku blogů založených na Wix.

Mezi vytvořením jeho uměleckých děl a spuštěním blogu Ashley našel čas přidat na svůj web sekci obchodu. Ve skutečnosti existují dva způsoby, jak nakupovat od Mystique Magic: přes web pomocí obchodního nástroje Wix nebo kliknutím na banner Etsy na domovské stránce, který vás zavede do obchodu Etsy umělce..

11. Julia Kodl Art

Julia Kodl Art

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Julia Kodl Art je projekt, který patří Julii Kodl – kalifornské umělce, která pomocí Wix vytvořila online portfolio, které odráží nejen její dovednosti a nadání, ale také její osobnost. Julia má supervelmoc zachytit přírodu ve svých akvarelu.

Design webových stránek je minimalistický, jednoduchý a zároveň velmi elegantní. Posuvník demonstrující ukázky Juliových děl kontrastuje s bílým pozadím domovské stránky a přispívá k lepšímu pochopení její práce.

Stránka přichází s osobním blogem vlastníka a zabudovaným obchodem Etsy, kde budete mít nejen možnost zakoupit si jedno z mistrovských děl namalovaných majitelem webu, ale také si prohlédnout autorovy bio a zákaznické recenze.

Sekce Kontakt nabízí několik odkazů na sociální účty umělce, aby se zjednodušil komunikační proces. To je jen několik funkcí, díky nimž tento web portfolia vyniká v davu!

12. Wendy Ju

Wendy Ju

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Wendy Ju určitě zaujme každého, kdo má vášeň pro jedinečné a mimořádné projekty. Jedná se o portfolio, které patří grafickému designérovi Wendy Ju, který se věnuje značkovým projektům a projektům digitálního designu.

Od prvních sekund strávených na webu nemůžete, ale budete mít chuť pokračovat v procházení zbývajících stránek. Je to díky animovaným grafickým designovým prvkům, na které lze kliknout a pohybovat se po kliknutí myší. To je velmi zajímavý přístup k designu, který je nejlepším důkazem Wendyho profesionality. Chcete-li se podívat na jeho nejlepší projekty, přejděte dolů na stránku a prohlédněte si galerii. K dispozici je zde také přístup do sekce Kontakty a také k tlačítkům sociální sítě, která umožňují sledovat novinky a aktualizace autora. To je nepochybně jeden z nejlepších vzorků portfolia zahájených s Wixem!

13. Christina Vanessa

Christina Vanessa

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Christina Vanessa je profesionální portfolio patřící Christině Vanessa Greifenstei – vizuální komunikátor, kreativní producent a grafik. Zde se setkáte s nejlepšími projekty vytvořenými autorem a také s detaily její biografie a kariérního rozvoje.

Když se dostanete na domovskou stránku, nenajdete zde žádný text, ale vaši pozornost bude stále přitahovat pozadí videa na celé obrazovce. Okamžitě vyvolá záměr aktivovat tlačítko Prozkoumat a přesměrovat na jiné webové stránky. Tím získáte přístup k projektům vytvořeným Christinou. Jsou zobrazeny na stránce Prozkoumat zcela neobvyklým způsobem, zatímco stránka O aplikaci odhaluje autorovy priority a cíle. K dispozici jsou také tlačítka sociálních účtů a kontaktní formulář, který můžete kontaktovat s návrhářem.

14. Kosmotická fotografie

Kosmotická fotografie

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Kosmotická fotografie je portfolio vlastněné a spravované Oliverem Gräfem. Má rád městskou fotografii, ale také ráda fotografuje lidi. Oliver věří, že působivé fotografie odhalují působivé příběhy, a díky tomu je fotografie jeho vášní.

Celkový design webových stránek rozhodně přišel k hlavnímu zaměření a důsledkům projektu. Oplývá barevnými a černobílými fotografiemi lidí pořízených v různých situacích. Ukazují autorovu profesionalitu a odbornost. Chcete-li se podívat na zbývající Oliverovy projekty, měli byste si prohlédnout menu, kde narazíte na spoustu jeho děl. Je zde také možnost zakoupit některé z jeho tištěných fotografických knih, které jsou k dispozici k prodeji v sekci Obchod. Web je vytvořen v německém jazyce, což může pro uživatele, kteří hovoří jinými jazyky, ztěžovat prohlížení. Práce autora zde však mluví lépe než slova.

15. Hilary O’Leary

Hilary O'Leary

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek

Hilary O’Leary je osobní portfolio Hilary O’Leary – profesionální fotograf s dlouholetými zkušenostmi, který má ráda fotografování divokých zvířat a koňovitých. Ve své sbírce má mnoho děl a projektů – ty, které by ráda představila ve svém portfoliu.

Pokud jste fanouškem divoké zvěře, jistě vás ohromí kvalita fotografií, které portfolio zahrnuje. Tyto fotografie vypadají natolik přirozeně a realisticky, že byly pořízeny z různých úhlů, takže je nemožné sundat jim oči. V jejich přirozeném prostředí narazíte na barevné i černobílé fotografie a na galerii prezentace zvířat, které vypadají opravdu roztomilé. V případě potřeby je možné některé z těchto fotografií zakoupit online a přidat je do integrovaného nákupního košíku. To je jeden z vrcholů tohoto portfolia založeného na technologii Wix, které přichází s funkcemi elektronického obchodování.

Sečteno a podtrženo

Vytvoření úspěšného portfolia je snazší, než si myslíte! Vše, co potřebujete, je vybrat tvůrce webu bez kódu, který vám umožní soustředit se spíše na vizuální stránku věcí než na technické aspekty..

Nechte to jednoduché, snadno ovladatelné, kreativní a nezapomeňte integrovat některé trendové funkce webového designu; posuňte svůj nejlepší obsah dopředu a usnadněte kontaktování potenciálních klientů. A je to!

Jsi Wix uživatel? Pak se s námi podělte o své zkušenosti!

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map