Nejlepší příklady volusových webových stránek

Volusové webové stránky


Volúze – je tvůrce webových stránek, na který lze použít získejte eCommerce obchod a běží. Zdroj nabízí mnoho funkcí a nástrojů, které přispívají k úspěchu procesu vytváření webů. Pojďme se podívat na několik ukázek internetových obchodů vytvořených pomocí systému Volusion, abychom získali představu o tom, jak to funguje.

Mít webové stránky není rozmar, ale nutnost pro majitele podniků, kteří chtějí propagovat své společnosti na webu a zvýšit jejich ziskovost. To se týká zejména online obchodů, které mohou pomoci podpořit jakékoli podnikání.

I když potřeba zprovoznění webové stránky může být naléhavá, ne všichni majitelé podniků jsou si vědomi základů tohoto procesu. Volusion umožňuje vytvořit vlastní webový obchod v krátkém čase.

1. Antonelliho sýrový obchod

Antonelliho sýrový obchod

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Všichni fanoušci gurmánů a sýrů budou nadšeni, že navštíví Antonelliho sýrový obchod – internetový obchod nabízející úžasnou škálu druhů sýrů, které přijdou na jakoukoli chuť a příležitost! Design webových stránek je chytlavý a tak lákavý, se všemi těmi vysokými rozlišeními zásobníků sýra!

Nabídka webových stránek je pohodlná a snadno procházitelná. Nachází se v horní části domovské stránky a obsahuje rozevírací okna, která poskytují přístup k různým webovým stránkám a sekcím. Po přihlášení k účtu můžete procházet sortiment produktů a zadávat objednávky. Můžete se také připojit k Cheese Clubu, objednat si akci, zaregistrovat se do třídy sýrů nebo se dokonce stát velkoobchodním partnerem! Možnosti jsou četné, takže si pospěšte, abyste si vybrali!

2. Jon Hart Design

Jon Hart Design

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Jon Hart Design je webová stránka eCommerce v USA, která obsahuje ručně vyrobené monogramové tašky a dárky. Design webových stránek je stylový, moderní a zcela odpovídá hlavní specializaci. Návštěvníci si mohou nevšimnout plné velikosti obrázků nabízených k prodeji zde.

Je možné zadat objednávku buď dosažením jednoho z bodů nabídky, nebo prohlížením sbírek při posouvání po domovské stránce. Dvě videoprezentace internetového obchodu nejen informují potenciální zákazníky o jeho historii, ale také je povzbuzují k nákupu v obchodě. Uživatelé, kteří chtějí zůstat ve spojení se společností a chtějí být informováni o posledních aktualizacích, se mohou přihlásit k odběru novinek nebo se přihlásit k účtům na sociálních sítích.

3. Night Ops Tactical

Night Ops Tactical

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Night Ops Tactical je internetový obchod zařízení a vybavení pro noční vidění. Společnost má více než 18 let zkušeností a nabízí širokou škálu vysoce kvalitních produktů a příslušenství pro noční vidění. Jsou k dispozici v mnoha kategoriích menu, včetně systémů Night Vision, Thermal Imagers, Lasers and IR Illumination, Scopes and Sights, Helmets, Accessories.

Každá část nabídky obsahuje rozevírací kategorie, které poskytují podrobný přístup k sortimentu produktů. Každá položka má podrobný popis, specifikace a vysoce kvalitní originální fotografie. To zákazníkům pomáhá získat představu o tom, jak produkty vypadají a jaké jsou jejich důsledky. K dispozici jsou také rychlé odkazy, které umožňují přístup k hlavním částem webových stránek, produktům a podpoře zákazníků. Uživatelé mohou také hledat požadovaný produkt podle názvu, části, klíčového slova a dalších parametrů. Design webových stránek naprosto dodržuje své téma, přičemž obrázky produktů a informace jsou zveřejňovány na tmavošedém pozadí. Toto je hoden ukázky internetového obchodu poháněného pomocí Volusion!

4. Saw House

Saw House

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Saw House nabízí energetické vybavení a potřeby pro firmy a jednotlivce v Houston TX metropolitní oblasti. Internetový obchod má stylový design, který zcela odpovídá jeho specializaci na specializaci.

Nabídka je k dispozici zde v horní části stránky s mnoha kategoriemi podnabídek pro snadné vyhledávání produktů. Patří mezi ně lezení na stromech, výstroj, prořezávání, bezpečnost, řízení provozu, energetické vybavení, jakož i servis a opravy. Stejné kategorie jsou k dispozici na domovské stránce jako při procházení dolů pro snadný a rychlý přístup. Přicházejí s výraznými a vysoce kvalitními obrázky, popisy a specifikacemi produktů, nákupními informacemi a videi o nabízených produktech. V zápatí domovské stránky najdete informace o kontaktech, přístup do hlavních sekcí webových stránek a kategorii registrace účtu. Je také možné přihlásit se k odběru informačního bulletinu internetového obchodu, abyste věděli o nejnovějších aktualizacích a speciálních nabídkách.

5. Buďte drsní

Buďte drsní

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Buďte drsní je online distributorem robustních síťových a počítačových technologií. Poskytují bohatý sortiment produktů, které jsou speciálně zkonstruovány pro kritické aplikace a mohou být provozovány v různých prostředích a v různých (někdy dokonce kritické) podmínky.

Na domovské stránce je k dispozici posuvník obrázků v plné velikosti, který obsahuje hlavní informace o společnosti a jejích doporučených produktech a informuje zákazníky o místě, na které přišli. Tlačítko CTA přesměruje do internetového obchodu, kde si každý může objednat, po kontrole specifikací produktu a dodacích podmínek. Stačí se zaregistrovat a vybrat si účet!

6. Záře LED

Záře LED

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Záře LED je oblíbená značka, která se specializuje na výrobu a distribuci lineárních řešení osvětlení LED přizpůsobených potřebám obytných, dekorativních a komerčních osvětlení. Společnost nabízí bohatý sortiment lineárních LED svítidel, LED podsvícených panelů, zakázkových LED kontrolních systémů osvětlení a dalšího příslušenství. Tyto a další produkty se zobrazují v internetovém obchodě a lze je zakoupit kdykoli během dne.

Web zaujme uživatele svým designem, který neohrožuje špičkovou funkčnost projektu. Je logicky strukturován a nabízí přístup k hlavním kategoriím produktů. Jsou k dispozici v rozsáhlém rozevíracím menu i v katalogu produktů dostupných na domovské stránce. Každé svítidlo je dodáváno s popisem, přepravními / platebními údaji a cenovými specifikacemi. Objednávku je možné zadat v internetovém obchodě v co nejkratší době. To jsou hlavní rysy, díky nimž je projekt hoden ukázky webové stránky elektronického obchodu využívané společností Volusion.

7. Pepřový palác

Pepřový palác

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Pepřový palác je rodinný podnik a nejlepší horký obchod na planetě, který využívá u zákazníků obrovskou popularitu díky působivému sortimentu malých dávkových, přírodních, ručně vyráběných a oceněných kořeněných produktů. Co je zajímavé, Pepper Palace zahrnuje řetěz maloobchodních míst (v současné době existuje více než 60 obchodů v Kanadě a USA) a také internetový obchod, kde si každý může nakoupit své oblíbené produkty.

Webové stránky společnosti vypadají opravdu povzbudivě a tematicky, s převahou červené barvy ve svém barevném schématu, které se projevuje ve všech designových prvcích – obrázky, písma, prezentace v galeriích, bannery, reklamy atd. Chcete-li najít požadovaný produkt, měli byste procházet rozbalovací nabídka se spoustou sekcí a desítkami produktů, které jsou zde k dispozici k prodeji. Můžete si tedy vybrat produkty z následujících kategorií nabídky: Hot Sauce, BBQ & Křídla, Salsa, Spíž, Koření & Tření, vaření & Máčení, dárkové předměty. Při procházení stránky uvidíte nejoblíbenější fotografie, které si můžete objednat pomocí několika kliknutí. Pro zjednodušení procesu nakupování jsou produkty také rozděleny do několika skupin – Nejprodávanější, Nové produkty, Nejžhavější produkty atd. To je užitečné a pohodlné.

8. Pánská košile Natale

Pánská košile Natale

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Pánská košile Natale je pánský specializovaný obchod s oblečením, který nabízí profesionální servis, individuální přístup k zákazníkovi a výjimečnou kvalitu produktu. Mají úžasný sortiment modelů, které se liší velikostí, stylem a dalšími parametry. To; zde lze také objednat oblečení na míru s ohledem na vaše individuální parametry.

Chcete-li využít jedinečný osobní a nákupní zážitek, měli byste nejprve navštívit web. Zde najdete nejen podrobné informace o obchodě, ale získáte také přístup k sortimentu produktů. Katalog je k dispozici jak na webových stránkách, tak v rozbalovací nabídce. Pro větší pohodlí uživatelů a zadávání objednávek spadají všechny produkty do několika kategorií podle typu nabízeného oblečení. Patří mezi ně košile & Svetry, kalhoty & Kraťasy, svrchní oděvy, kravaty & Příslušenství. Je zde také možnost prohlížet a objednávat další služby, které obchod nabízí. Design webových stránek se vyznačuje elegancí a stylem projeveným ve všech prvcích, zatímco převládající paleta šedé a modré barvy vyvolává pocit důvěryhodnosti. To je pozoruhodná výhoda pro jakýkoli internetový obchod.

9. Skutečný bůh ďábel

Skutečný bůh ďábel

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Skutečný bůh ďábel jistě vás nadchne a dychtivě prohlížíte web, abyste viděli, co nabízí. Toto je výrobce a distributor bezpečných, přírodních a bezrizikových žvýkaček. Výrobky neobsahují umělá sladidla, plasty, karcinogeny, aditiva, neurotoxiny a ostatní složky, které ohrožují lidské zdraví. Místo toho jsou 100% biologicky rozložitelné, neobsahují lepek a GMO, včetně organického třtinového cukru, divoké sklizené deštné pralinky, přírodní aroma, organický glycerin a organické slunečnice.

Web vypadá opravdu jasně, barevně, působivě a vesele. Jeho paleta barev zahrnuje široké spektrum světlých a jasných barev, s růžovou barvou, která je vždy spojována s žvýkačky, dominující nad ostatními. To vytváří radostný a pozitivní dojem, který vyvolává touhu dozvědět se více o společnosti a produktech, které vyrábí. Při procházení stránky objevíte obecné informace o společnosti, historii jejího vzniku a vývoje, proces získávání dásní a vlastnosti, díky nimž vydrží i nika konkurence. Chcete-li se rozhodnout pro produkt, měli byste se dostat do sekce Obchod a vybrat gumu, kterou chcete ochutnat, a provést okamžitou objednávku. Snadný, pohodlný a rychlý – to je důvod, proč je tento web založený na Volusích vzorem projektu!

10. Vyhledávače fitness

Vyhledávače fitness

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Vyhledávače fitness je organizace, která vidí své celoživotní poslání zlepšovat zdraví a kondici mladých lidí a přispívat k jejich fyzickému a duševnímu rozvoji. Poté, co byli v podnikání více než 50 let, zavedli několik nástrojů a technik, které povzbuzují a motivují děti a dospělé k velkým úspěchům. Toe Tokens představené jako doplňkové ocenění za Mileage Program jsou nejoblíbenější a nejprodávanější klubové pobídky v Severní Americe.

Pro uživatele, kteří se chtějí dozvědět více o společnosti, jejím poslání, cílech, úspěších a nabízených produktech / programech, poskytuje web vyčerpávající a velmi podrobné informace. Je k dispozici v hlavních sekcích webových stránek – stačí najít rozbalovací nabídku a najít odpovědi na vaše otázky. Hlavní sekce nabídek zahrnují ocenění, prstové špičky, klub najetých kilometrů, EZ Scan, řetězy & Šňůry, ukázky atd. Můžete také sledovat video dostupné na domovské stránce a zjistit priority společnosti. Chcete-li provést rychlou objednávku přímo na webové stránce, vyplňte online formulář a zadejte podrobnosti nebo přejděte do katalogu a vyberte produkty.

Sečteno a podtrženo

Jak sám vidíš, Volúze je pěkný nástroj k vytváření eCommerce webových stránek různé úrovně složitosti. Tvůrce webových stránek zahrnuje sadu funkcí a možností, díky nimž je proces budování webu poutavý a pomáhá zajistit funkční a kvalitní internetové obchody a provoz..

Zdroj přichází s více než 100 funkcemi a sadou vysoce kvalitních šablon elektronického obchodování, které lze přizpůsobit s ohledem na potřeby a cíle uživatelů. Pokud jste si vytvořili internetový obchod nebo web se společností Volusion, můžete se s námi podělit o své zkušenosti!

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map