Nejlepší příklady webů pro tvorbu IM

Příklady webových stránek IM Creator


IM Creator je jedním z nejjednodušších a nejdostupnějších tvůrců cloudových webových stránek, který umožňuje vytvářet různé typy projektů. Systém zpočátku funguje skvěle pro umělce, studenty, kreativy a neziskové organizace, kteří mají v úmyslu představit svá díla cílové skupině a získat tak maximální expozici. Pro tyto kategorie uživatelů nabízí platforma zcela zdarma předplatné, které přichází bez jakýchkoli omezení, reklam nebo omezení. Místo toho systém poskytuje širokou sadu funkcí, která přispívá k snadnosti vývoje webových stránek a pomáhá využívat hodné výsledky.

Kromě kreativního zaměření se IM Creator také ukazuje jako dobrý výběr pro podnikatele, což umožňuje spouštět a spravovat profesionální obchodní weby, včetně projektů elektronického obchodu a vstupních stránek. U těchto webových stránek systém přináší řadu výhod a možností přizpůsobení designu, díky nimž vyniká v davu a zvyšuje pozornost uživatelů..

V současné době IM Creator zahrnuje přes 17 milionů všestranných webových stránek, které jsou s ním navrženy. Máte zájem se podívat na některé z nejpozoruhodnějších ukázek projektů vytvořených pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek? Pomůžou vám pochopit, co přesně systém může nabídnout a jak může váš projekt vypadat, který byl spuštěn v IM Creator. Udělejme to hned.

1. Jmenovitý obsah

Jmenovitý obsah

Vytvořte si web ZDARMA

Jmenovitý obsah je webová stránka ateliéru, která vyniká v umění filmaře a má výzvu k produkci profesionálních špičkových projektů pro své klienty. Studio umísťuje svůj tým do skupiny digitálních domorodců, kteří jsou zkušení ve filmové produkci a mají přímou znalost toho, co přesně cílové publikum očekává, že využije.

Web upoutá pozornost uživatelů od prvních sekund, kdy ji navštíví. Po vstupu na domovskou stránku uvidíte pozadí videa na celé obrazovce, které představuje studio a slouží jako jeho promo. Ve spodní části pozadí videa je tlačítko „Pojďme pracovat společně“, které vás přesměruje na stránku Připojit. Zde můžete vyplnit online formulář a kontaktovat tým profesionálů Nominal Content.

Při procházení webu narazíte na několik stránek, které poskytují explicitní informace o týmu tvůrců filmů a nabízejí jejich špičkové služby. Na stránkách About us and Consulting se dozvíte co nejvíce o studiu, službách a podmínkách spolupráce, zatímco sekce Portfolio umožňuje zkontrolovat nejnovější video ukázku prací, které studio dokončilo pro své klienty. To je více než požadováno, abychom vám pomohli vyvodit závěry týkající se profesionality platformy a úrovně dovedností jejích odborníků. Celkově vzato, web je působivým příkladem projektů zahájených s IM Creatorem.

2. Naina Shenoy

Naina Shenoy

Vytvořte si web ZDARMA

Naina Shenoy je profesionální portfolio Naina Shenoy založené na IM Creatorovi – talentovaný a zkušený designér s dlouholetými zkušenostmi a desítkami špičkových projektů vytvořených pro klienty. Její hlavní oblast zájmu se zaměřuje na studium bydlení v domácnosti a každodenní zkušenosti s pokojem, aby mohla dále vytvářet designové projekty zaměřené na udržitelnost a kruhovitost..

Webové stránky portfolia vypadají celkem jednoduše a jednoduše. Jsou zde pouze tři stránky, kde si můžete prohlédnout více o designérovi, její biografii, životních názorech, vzdělání a profesním zázemí, zájmech a dalších souvisejících informacích. Dále si můžete prohlédnout sekci Portfolio s nejpůsobivějšími a nejkvalitnějšími projekty, na které je autor obzvláště hrdý. Konečně je zde kontaktní stránka s online formulářem, kde můžete přesunout řádek k návrháři, poslat jí e-mail nebo sledovat její profil na LinkedIn. Bez ohledu na tak malý počet webových stránek poskytují veškeré informace, které by mohli mít klienti zájem. To je více než dost, aby bylo možné učinit nezaujaté rozhodnutí o další spolupráci..

Design webových stránek je také logický a jednoduchý. Všechny stránky mají sněhově bílé pozadí s barevnými fotografiemi, které stojí proti němu pro lepší uživatelský dojem. Zvláštní pozornost je věnována stránce Portfolio, která poskytuje maximální informace o zde zařazených projektech. Každý vzorek je dodáván s podrobným popisem, který poskytuje pohled speciálního designéra a cíle, které sledovala při jeho dokončení. Existuje také několik fotografií, které poskytují vyčerpávající pochopení specializace projektu. Naina Shenoy je tedy kvalitní a působivý vzorek portfolia webových stránek profesionálně navržených s IM Creatorem.

3. Yeelight

Yeelight

Vytvořte si web ZDARMA

Yeelight je singapurský internetový obchod s osvětlovacími zařízeními a zařízeními, které nejen vypadají ohromeně a hodí se k většině všestranných interiérů, ale také poskytují moderní design a špičkovou funkčnost, aby zajistily co nejlepší zážitek pro zákazníka. Web poskytuje maximální informace o společnosti, službách a produktech, které nabízí, nejnovější zprávy, aktualizace, kontakty a další související informace, o které se potenciální a aktuální zákazníci zajímají.

První věc, která upoutá vaši pozornost, když vstoupíte do internetového obchodu, je galerie slideshow, která poskytuje informace o pokročilém produktu Yeelight, který je kompatibilní s Apple Home Kit, a poskytuje zcela nový a nečekaný zážitek z domácího osvětlení. Domovská stránka dále obsahuje nejnovější zprávy o společnosti, seznam nejnovějších propagačních akcí a nové verze produktů.

Vývojáři webových stránek se postarali o pohodlí zákazníků, nabízejí sekci komunitního formuláře, možnosti podpory klientů na vysoké úrovni, podrobné kontakty, které přicházejí s integrovanými Mapami Google pro snadné vyhledávání v obchodě (společnost má několik maloobchodních míst v Singapuru, kde si každý může koupit) jejich svítidla a příslušenství). Na webu je také k dispozici podpora živého chatu, která zákazníkům pomáhá najít odpovědi na jejich naléhavé otázky. .Pokud stále existuje něco, co byste chtěli vědět o společnosti Yeelight, nebo si jen chcete být vědomi zpráv společnosti, aktualizací a plánovaných událostí, je zde možnost přihlásit se k odběru jejích účtů v sociálních sítích a zůstat informováni o podnikání. související problémy.

4. Janni Louise

Janni Louise

Vytvořte si web ZDARMA

Janni Louise je webová stránka portfolia, kterou vlastní a provozuje Janni Louise – profesionální a talentovaný umělec, který má několik samostatných nezávislých projektů a bohaté zkušenosti s prací pro designérské agentury. Janni se věnuje dodržování zvláštních potřeb a preferencí svých klientů a oživuje její fantazii prostřednictvím širokého spektra vizuálních prostředků. Je připravena dokončit různé typy kreativních projektů a mnoho z nich již má ve svém portfoliu.

Samotný web oplývá grafickými designovými prvky, ale není to nutné, pokud jde o profesionální portfolio. Jsou zde pouze dvě stránky – About a Sketchbook, což je více než dost, aby poskytovalo co nejúplnější informace, které uživatelé hledají, při najímání umělce k dokončení svých projektů.

Domovská stránka vypadá působivě díky dostupnosti galerií, které zobrazují Janniho díla. K dispozici je také přímý přístup do sekce portfolia, která také obsahuje více autorských děl. Potřebujete podrobnější pohled na Janniho díla? Pak jděte do Sketchbooku, který zahrnuje úžasnou sbírku jejího papíru a tužky a digitálních náčrtů, na které je umělkyně hrdá. Toto je úspěšný příklad portfolia webových stránek spuštěných s IM Creator!

5. Rozkvět řízení

Rozkvět řízení

Vytvořte si web ZDARMA

Rozkvět řízení je webová stránka jedné z předních londýnských správců vlivů, kreativního marketingu a PR agentury. Společnost vidí své poslání pomáhat vzkvétat značkám a vlivům a růst k dosažení stanovených cílů. Za tímto účelem vyvíjejí a provádějí marketingové, sociální média a propagační kampaně, aby posílily svou mediální přítomnost a pomohly jim řídit prodeje a oslovit cílové trhy..

Design webových stránek naprosto dodržoval obecný koncept agentury a vytvářel působivou, moderní a špičkovou vizi jejich služeb a cílů. Projekt vypadá svěží a příjemný na procházení, v jeho paletě dominují světlé barvy. Web je navíc logicky strukturován a pokrývá široké spektrum potřeb uživatelů. Existuje několik stránek, které poskytují explicitní informace o týmu odborníků Flourish Management, jejich dovednostech, poskytovaných službách, kontaktech a sekci blogů..

Zvláštní pozornost je věnována sekci portfolia, která je pravidelně aktualizována o nedávné práce dokončené odborníky společnosti. Každý projekt přichází s jasnými a špičkovými fotografiemi a popisem hlavních parametrů. To je přesně to, co většina uživatelů potřebuje, když hledá marketingovou a PR agenturu. Dobrá práce!

6. Philip Joa

Philip Joa

Vytvořte si web ZDARMA

Philip Joa je webová stránka portfolia patřící Philipu Joovi – profesionálnímu a zkušenému režisérovi, který pracuje na dokumentárních, fotografických, písemných a dobrovolnických projektech pro různé organizace, časopisy a další klienty. Web byl vytvořen společností Phili s jediným cílem – upoutat pozornost cílové skupiny a generovat nové klienty poskytováním vzorků profesionálního portfolia a osobních informací o jeho biografii a tvůrčí kariéře.

Web neobsahuje příliš mnoho informací a neobsahuje mnoho grafických / designových prvků. To však není zcela nezbytné, protože projekt zahrnuje požadované informace vše na jednom místě. Návrh portfolia vypadá docela zajímavě a také neobvykle. Samostatná webová stránka je věnována sbírce autorských děl jako režiséra. Každý projekt přichází s videem a jeho podrobným popisem, který divákům poskytne informace o jeho důsledcích a obecném zaměření. Strana atd. Obsahuje řadu portfoliových prací dokončených Philipem jako fotograf, designér, mluvčí a spisovatel. Jsou také prezentovány lákavým a moderním způsobem.

Chcete-li se spojit s Philipem, stačí se dostat do příslušné sekce Kontaktů. Zde můžete vyplnit online formulář nebo pomocí e-mailu komunikovat s odborníkem a určit / projednat své projektové požadavky a specifikace.

7. Anchal Goyal

Anchal Goyal

Vytvořte si web ZDARMA

Anchal Goyal je portfoliové portfolio filmaře, spisovatele, režiséra a fotografa Anchala Goyala, jehož sféry zájmového centra se soustředí na zachycení „malých částí života“. Přesně tak popisuje své kreativní zaměření a prezentuje je cílové skupině. Autor již sestavil portfolio portfolia špičkových děl, které zahrnují filmy a fotografie. Je prezentován ve formátu portfolia přímo na webových stránkách.

Když se poprvé dostanete na domovskou stránku portfolia, nenajdete zde žádnou sekci ani obsah – nic jiného než prezentace na celé obrazovce fotografií, které patří Anchalu. To je nejlepší prezentace jeho kreativity a profesionálního talentu, který mluví hlasitěji než desítky slov. Pokud máte stále v úmyslu se dozvědět více o fotografovi nebo si prohlédnout jeho další díla, přejděte ahd a procházejte sekce dostupné v rozbalovací nabídce v pravé části obrazovky.

Nabídka portfolia se skládá z několika sekcí na základě tématu zahrnutých filmů / fotografií. Jsou to filmy, cestování, lidé a příroda. Kromě toho mohou uživatelé procházet stránku About Me a zjistit další fakta o fotografovi a jeho kreativitě. K dispozici je také možnost kontaktovat autora vyplněním online kontaktního formuláře, který je k dispozici v dolní části stránky zde. Je to snadné, pohodlné a rychlé. Abych to shrnul, projekt je úspěšným a působivým příkladem portfolia založeného na IM Creator!

Sečteno a podtrženo

IM Creator je víceúčelový univerzální webový tvůrce pro kutily, který umožňuje vývoj a správu různých typů projektů pro komerční i nekomerční použití. Tato platforma je hrdá na miliony webových stránek, které byly spuštěny, protože každý z nich je vybaven vynikajícím a personalizovaným designem, který neohrozuje špičkové funkce..

Tvůrce webových stránek se těší největší oblibě u umělců, kreativ, fotografů, designérů, stylistů, modelů, stylistů, filmařů, producentů a dalších uživatelů, kteří potřebují profesionální portfolio webů, aby předváděli svá díla a talent. Pro tyto uživatele i pro neziskové a studenty je systém zcela zdarma bez jakýchkoli omezení funkčnosti. Současně je IM Creator velmi pěkným výběrem pro podnikatele, kteří budou tuto službu využívat pro vývoj obchodních webových stránek. Ukázky projektů recenzovaných v článku jsou nejlepším důkazem jeho univerzální povahy, intuitivního přístupu k webdesignu a všestrannosti možností přizpůsobení zahrnutých do sady nástrojů..

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map