Nejlepší příklady webových stránek Adobe Muse

Příklady webových stránek Adobe Muse


Adobe Muse – je nepochybně jedním z nejlepších offline platformy, která byla vyvinuta speciálně pro potřeby webdesignérů, kteří se zaměřují na tvorbu originálních mistrovských děl. Přestože software předpokládá povědomí o určitých grafických dovednostech, jeho používání a porozumění je stále snadné.

Úžasná sada funkcí a možností umožňuje informovaným webovým designérům vyvíjet webové stránky bez použití internetu pomocí webových vývojářů. Jedná se o ideální nástroj pro vytváření statických a informativních webů, jejichž posláním je oslovit uživatele svým designem.

Jste nadšeni, když se podíváte na příklady webových stránek vytvořených pomocí Adobe Muse? To je přesně to, co teď uděláme! Níže jsou uvedeny nejlepší ukázky projektů, které byly vyvinuty na základě této platformy.

Důležitá poznámka: Podpora Adobe Muse byla od 26. března 2018 ukončena, ale stále ji můžete používat Adobe Dreamweaver nebo Portfolio Adobe vytvářet inspirované webové projekty.

1. Sea Island Media

Sea Island Media

Vytvořte si web ZDARMA

Jediný pohled na Sea Island Media vytváří dojem profesionality a důvěryhodnosti. Toto je webová stránka kreativního marketingového studia, které pracuje na vývoji špičkových mediálních obsahových projektů, včetně fotografií a videí. Web vypadá slušně a přitažlivě – všechny potřebné prvky jsou na jejich místě zde. Domovská stránka obsahuje hlavní oblasti specializace studia, vysoce kvalitní obrázky a sekci Nedávné zprávy.

Existuje také špičkové portfolio projektů vytvořených ateliérem. Blog je také k dispozici zde a poskytuje informativní specializované příspěvky, které mohou uživatelé zajímat. Je možné kontaktovat odborníky pomocí kontaktních údajů dostupných v sekci Kontakty nebo pomocí tlačítek sociálních médií dostupných na webových stránkách..

2. Lonely Hunters Dog Training

Lonely Hunters Dog Training

Vytvořte si web ZDARMA

Pro každého, kdo má v úmyslu trénovat svého psa, Lonely Hunters Dog Training je skvělé místo, kde začít. Toto je webová stránka Eleanor Post – specialisty na výcvik psů, která nabízí řadu programů, ze kterých si můžete vybrat. Výběr by měl být založen na plemeni psa a na výsledcích, které očekáváte. Posouváním po domovské stránce najdete užitečné informace o psech, se kterými Eleanor pracuje, o službách, které nabízí v každém konkrétním případě, ao typech vzdělávacích programů, ze kterých si můžete vybrat.

Máte nějaké dotazy? Nebo možná chcete kontaktovat samotnou školitelku? Poté použijte možnost Kontakt, která je k dispozici ve spodní části domovské stránky i v odpovídající části nabídky.

3. Unie kuchyně

Unie kuchyně

Vytvořte si web ZDARMA

Unie kuchyně je web, který představuje dobře rozpoznatelnou síť restaurací. Značka byla založena v roce 2010 a v současnosti se může pochlubit 10 místy v různých městech po celé zemi. Zákazníci oceňují všechna místa. Mohou si pochutnat na místní kuchyni zastoupené sezónními zábaly salátů, hamburgery, pizzy a dalšími. To vše díky vysoce kvalitním službám, řadě místních specialit a pevné online reprezentaci vytvořené pomocí tvůrce webových stránek Adobe Muse..

Zakladatel projektu Paul Miller má obrovské zkušenosti s prací jako podnikatel a restauratér. Nicméně, on byl nový v technologiích vytváření webových stránek. Adobe Muse pomohl jeho týmu vytvořit plně funkční web restaurace s chytlavými speciálními obrázky, specializovanou sekci menu s jídly rozdělenými do kategorií, kontaktními informacemi a blokem umístění. Výsledkem je příklad profesionálního webu pro podávání jídel, který funguje.

4. Orsheln Industries

Orsheln Industries

Vytvořte si web ZDARMA

Orsheln Industries je skupina společností, které se specializují na různé obory. Podnik se může pochlubit bohatou historií, která začala v roce 1917. Bratři Ed a William Orscheln založili společnost, která dnes funguje, a stále je to rodinný podnik. Skupina představuje několik samostatných poboček a oddělení, které se zabývají výrobou námořních RV a závodních produktů. Některé z rodinných společností Orshen dodávají produkty pro domácnost a zemědělství největším maloobchodníkům v celé zemi, zatímco jiné poskytují správu majetku a další služby.

Vytvoření webové stránky pro skupinu společností je obtížné. Musíte zvážit všechny pobočky a samostatná oddělení na jednom místě. Adobe Muse udělal dobrou věc, když usadil několik různých společností z rodiny Orshelnů v samostatné sekci. Web vypadá docela jednoduše, ale zároveň funkčně.

5. Napoli

Napoli

Vytvořte si web ZDARMA

Napoli je malý restaurační řetězec nacházející se ve Západní Virginii. Společnost kromě bohatého menu vlastní několik restaurací. Značka byla založena v roce 1966 a podává vysoce kvalitní jídla související s italskou kuchyní. Návštěvníci si mohou vyzkoušet vše od těstovin a čisté neapolské pizzy po sendviče, saláty a nápoje. Kromě restauračních míst nabízí společnost i donášku potravin. Web měl tedy kromě funkční stránky zvýraznit obě speciality z nabídky.

Online nabídka vypadá profesionálně, i když trochu zastaralá. Na druhé straně mohou zákazníci vidět jídlo, které nabízejí, jakož i cenovky a další podrobnosti včetně přísad. Každá karta produktu má již do webu integrovanou funkci add-to-cart, zatímco proces pokladny vypadá díky vestavěné funkci eCommerce docela rychle..

6. Oprava počítače

Oprava počítače

Vytvořte si web ZDARMA

Oprava počítače je dobrým příkladem toho, jak mohou uživatelé zpracovat složité projekty webových stránek pomocí Adobe Muse. Společnost zastupuje tým nejdůvěryhodnějších počítačových služeb v New Yorku a specializovaných obchodníků. Kromě toho kupují použité notebooky, chytré telefony a další zařízení od zákazníků, kteří potřebují získat hotovost na místě. Odborníci na generální opravy počítačů se zabývají různými pomůckami, včetně herních konzolí, nositelného vybavení atd.

Záměrem bylo vytvořit projekt, který by ve skutečnosti obsahoval dva webové stránky současně. Na jedné straně máme domovskou stránku s obecnými informacemi a podrobnostmi pro zákazníky, kteří chtějí své zařízení prodat. Vypadá to velmi datově, zatímco formátování stránky je trochu odkládací. Na druhé straně mají plně funkční digitální obchod, který je hostitelem subdomény a nabízí celou řadu produktů rozdělených do kategorií, které jsou zobrazeny v nabídce záhlaví. Webový obchod vypadá aktuálnější a stylovější, nabízí možnosti produktů a jednoduchou navigaci.

7. Brewer’s Best Kit

Brewer's Best Kit

Vytvořte si web ZDARMA

Brewer’s Best Kit je skutečný dar z nebes pro všechny fanoušky piva a náročné gurmány. Společnost dodává ingredience, speciální vybavení a recepty k přípravě nejvýznamnějších IPA, jablečných moštů, ležáků a jiných druhů piva přímo doma. Založena v roce 1992, rozrostla se na velkého distributora s vlastním dodavatelským a maloobchodním řetězcem. Zákazníci si mohou zdarma objednat různé sady, které přicházejí s více než 50 různými druhy ingrediencí, aby co nejlépe z piva vyrobeného doma.

Pokud jde o webové stránky, vypadá to velmi informativní. Kromě domovské stránky se třemi hlavními specifikacemi mohou uživatelé těžit z podrobných často kladených dotazů, tabulek převodu objemu a teploty CO2, pokynů keggingu atd. Výsledkem je, že Brewer’s Best Kit není jen dodavatelem přísad, ale také komplexní znalostní základnou vyvinutou na Adobe Muse pro profesionální sládky a amatéry.

8. 400 mořských plodů

400 mořských plodů

Vytvořte si web ZDARMA

400 mořských plodů je legendární vnitřní a venkovní jídelní místo na Floridě. Restaurace se stala rodinnou firmou. Dnes se zde podávají místní speciality, mezi které patří sezónní saláty s mořskými plody, ústřice, grilované ryby, různá komba a další. Návštěvníci se mohou najíst na venkovní terase nebo v restauraci a vychutnat si obrovský výběr vín a koktejlů na zakázku.

Web vypadá ve srovnání s jinými restauracemi vytvořenými pomocí Adobe Muse docela stylově. Je to dobrý první dojem díky jasné a poutavé domovské stránce, kde si návštěvníci mohou vybrat služby, které hledají (registrace stolu, rauty, catering atd.). Mezi klíčové nevýhody bychom si měli všimnout absence favicon webových stránek. Dobrou zprávou je, že existuje možnost stáhnout nabídky do souborů PDF.

9. OMP Muotoilua

OMP Muotoilua

Vytvořte si web ZDARMA

OMP Muotoilua je agentura pro design a architekturu. Společnost se nachází ve Finsku, což znamená minimalistické a funkční koncepce designu. Studio, které bylo založeno v roce 2015, má nyní několik svých vlastních technik, které nabízejí hotové nápady pro design domů, chalup, bytů a dalších typů nemovitostí. Cílem je vytvořit jednoduché, stylové a funkční prostředí navzdory omezením životního prostoru.

Samotný web vypadá velmi stylově a čistě stejně jako skandinávský design domů ve svém původu. Domovská stránka obsahuje několik hlavních konceptů architektury, které představují služby společnosti. Existuje vysoce kvalitní stránka Abut představující zakladatele OMP. Bylo by však hezčí, kdyby web měl vícejazyčnou verzi, protože veškerý obsah je ve finštině. Kromě toho autor zapomněl uvést název a popis webových stránek. To je ale sotva problém s funkcí Adobe Muse.

10. DESIGNWERK

DESIGNWERK

Vytvořte si web ZDARMA

DESIGNWERK je německé designové studio a tiskárna. Specializuje se především na poskytování podnikových služeb společnostem a startupům. Mezi hlavní kompetence patří obálka knih a návrh loga, knihy firemních značek, webdesign a další. DESIGNWERK spolupracuje s předními německými nakladatelstvími a redakčními organizacemi.

Web představuje evropský přístup v tom, čemu říkáme odvážný a minimalistický design. Jakmile vstoupíte na web, začnete se mu líbit, i když neobsahuje slovo v angličtině. Podivné barevné kombinace vytvářejí úplný vzhled, zatímco implementace menu je trochu divná, i když funkční. Uživatelům může chvíli trvat, než si na to zvyknou. Celkově však Adobe Muse odvedl skvělou práci.

11. Strom VFX

Strom VFX

Vytvořte si web ZDARMA

Strom VFX je web designer a animační portfolio vytvořené pomocí Adobe Muse. Web představuje Danny – vizuální efekty umělců a ilustrátorů. Podle dostupných informací v sekci „About“ je Danny zkušeným profesionálem v oblasti supervize VFX, návrhu pohybu a animace, což jsou jeho hlavní specializace.

Pokud jde o samotný web, nenajdete zde mnoho sekcí. Portfolio se skládá ze tří hlavních věkových skupin. První z nich je Domovská stránka, kde jsou zobrazeny všechny Dannyho díla. Každá práce je k dispozici jako video Vimeo se jménem a krátkým popisem díky integračním schopnostem Adobe Muse. Druhá stránka představuje Dannyho pracovní zkušenosti a druhy služeb, které poskytuje. K dispozici je skvělá widgetová kontaktní tlačítka. Třetí stránka představuje podrobné kontaktní informace. Web obsahuje tlačítka sociálních médií, která sledují Tree VFX na Facebooku nebo Instagramu.

12. Bamberger

Bamberger

Vytvořte si web ZDARMA

Bamberger je soukromé nekomerční bowlingové sdružení. Představuje shromáždění stejně smýšlejících lidí, kteří milují hraní bowlingu. Web byl vytvořen tak, aby tvořil komunitu a sdílel živé výsledky, nadcházející události, pravidla bowlingu, živé pozice atd. Úkol pro tvůrce webových stránek Adobe Muse byl tedy docela snadný.

Samotný projekt nemá z hlediska designu ani funkčnosti nic zvláštního. Má domovskou stránku s několika hlavními sekcemi založenými na obsahu. Poskytují hlavně textové informace, chaty, příběhy a další bloky, které zobrazují živé postavení, držitele rekordů, nejlepší hráče po celou sezónu a další důležitá data kromě zásad ochrany osobních údajů klubu dodávaných na samostatné stránce..

13. Howarde & Wayman

Howard a Wayman

Vytvořte si web ZDARMA

Howarde & Wayman je mexická společnost, která poskytuje účetní pomoc podnikům a podnikatelům. Může se pochlubit více než 30 zkušenými odborníky v oblasti účetnictví a legislativy. Pomáhají zajistit řádný pracovní postup a organizovat dokumentaci, pomáhat s daňovými politikami a dělat veškerou administrativu pro majitele firmy, aby se mohl soustředit na předchozí obchodní cíle.

Společnost pracuje s různými podniky z různých míst. Mohlo by to znamenat komplikovaný web s více stránkami a poli. Zdá se, že Adobe Muse umožňuje vytvářet minimalistické projekty, které mohou vypadat velmi profesionálně. Zde máme všechny hlavní sekce, které představují H&Tým W a jejich hlavní specializace, kontaktní informace s integrovanou mapou Google a publikace. Celkový dojem je dobrý, i když banner na hlavní stránce vypadá trochu podivně, jako by se měl vytrácet. Možná jde o kvalitu obrazu, ale ne o funkčnost Adobe Muse.

14. Černý dům odznaky

Černý dům odznaky

Vytvořte si web ZDARMA

Černý dům odznaky je malá firma, která se zabývá výrobou odznaků různých typů. Zákazníci mohou zdarma nabízet produkty jakékoli velikosti a barvy. Dostanou odznaky s různým tiskem a obrázky na něm. Společnost dodává své zboží vzdělávacím a nekomerčním organizacím. Produkty jsou oblíbené u organizátorů akcí, majitelů barů a restaurací a dalších obchodních zástupců. Někteří si mohou myslet, že od webu není co očekávat v souvislosti s výrobou a prodejem odznaků. Black House Badges vypadá od začátku trochu chaoticky.

Když se však ponoříte hlouběji do procesu vyhledávání produktů, uvědomíte si, že každá stránka produktu je téměř dokonalá. Zákazníci uvidí podrobné informace o každé položce, zatímco popis stránky obsahuje tabulku velikostí kromě informací o tom, z čeho je produkt vyroben. Sekce nabídky zahrnují bestsellery, kontaktní informace, kategorie produktů, příklady produktů v reálném životě a další.

15. Město Laredo

Město Laredo

Vytvořte si web ZDARMA

Město Laredo je místní sociální a vládní projekt věnovaný Laredo v Texasu. Představuje společenství obyvatel města a oficiálních zástupců. Uživatelé mohou zůstat v kontaktu s nejnovějšími zprávami Laredo a také najít všechny potřebné informace k dokončení oficiálních formalit. Sekce webů obsahují kromě seznamu služeb, které poskytují, užitečné informace o všech dostupných vládních a sociálních odděleních.

Z funkčního hlediska je web intuitivní a snadno použitelný. Má funkci vyhledávání dokumentů a vyhledávací lištu Google pro rychlé nalezení požadovaného problému. Domovská stránka obsahuje další obrazové a textové bloky s pravidelně aktualizovanými informacemi a některé další užitečné widgety, jako je kalendář, formulář pro odběr bulletinu, informace o nadcházející události, kontaktní údaje atd..

Sečteno a podtrženo

To dokazují příklady webových stránek přezkoumaných v tomto článku Adobe Muse je nástroj číslo jedna pro ty uživatele, kteří se mohou pochlubit některými dovednostmi a zkušenostmi s grafickým designem. Pokud máte štěstí, že jste jedním z těchto lidí, pak jste vítáni použít tento nástroj k vytvoření skutečného mistrovského díla, které nenechá návštěvníky lhostejným. V opačném případě se pro vás může funkce a intenzivní platforma stát skutečnou výzvou (v tomto případě můžete zkusit použít jednodušší tvůrce webových stránek, jako je Wix, uKit nebo Weebly). Při výběru softwaru pro potřeby webového designu mějte toto na paměti!

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map