Nejlepší příklady webových stránek Google

Webové stránky příkladů Google


Weby Google tvrdí, že je flexibilní a univerzální platforma pro vytváření webových stránek a umožňuje vytvářet různé typy webů od nuly. Přináší dostatek cloudové kapacity, která umožňuje centralizovat videa, prezentace, různé formáty dokumentů a další k vytvoření profesionálně vypadající webové stránky navzdory oboru nebo průmyslu. Weby Google poskytují plně hostovanou platformu, což znamená, že žádné servery třetích stran ani další software pro údržbu nebo nasazení. Platforma navíc přináší některé základní výhody, včetně velké kapacity pro provoz napříč operačními systémy.

Weby Google se mohou pochlubit funkcemi a vestavěným řídicím systémem, který zajišťuje digitální zabezpečení na úrovni webu. Je to opravdu dobré pro začátečníky, kteří chtějí vybudovat solidní portfolio, firemní web nebo blog? Zkontrolovali jsme některé z nejlepších příkladů serverů Google, abychom předvedli jejich výhody a funkce. Umožní vám rozhodnout, zda platforma splňuje vaše požadavky.

1. Služby BNH

1. Služby BNH

Vytvořte si web ZDARMA

Služby BNH poskytuje služby v oblasti vývoje cloudu kromě grafiky a webdesignu. Domovská stránka vypadá lakonicky a úhledně a všechny potřebné sekce jsou jasně zobrazeny v záhlaví. Posuvník přidá na stránku určitou dynamiku, takže vypadá aktuálně. Navíc spojuje uživatele s dalšími sekcemi webových stránek.

Stránka má svůj vlastní blog. Ačkoli to není tak jasné a zachycující jako některé profesionálnější blogy, stále má archiv blogů, který dělí články podle měsíců a let. V části „O nás“ je integrována mapa Google se stránkou. Stránka dělá dobrý dojem, i když stále vyžaduje určité opravy, aby vypadala profesionálněji, zejména pokud jde o blog.

2. Morto Park Hall

2. Morto Park Hall

Vytvořte si web ZDARMA

Morto Park Hall má neziskový web, který se nezabývá elektronickým obchodem nebo službami. Jeho posláním je zobrazovat všechny základní informace o církvi a reprezentovat komunitu. Web obsahuje několik sekcí včetně:

 • Co uvěříme zdůraznění základních problémů, které popisují majitele webových stránek;
 • Setkání & Služby – stránka obsahuje časové plány a kalendáře schůzek a církevních služeb s funkcí Kalendář Google pro prohlížení měsíce;
 • Jak nás najdete má integrovanou Mapy Google a písemnou adresu.

Přestože se web může zdát trochu primitivní, má všechny potřebné sekce a funkce, Kalendář Google se všemi schůzkami na jednom místě, fotografie z církevních setkání, kontaktní informace atd..

3. Řešení ochrany a kontroly PCS

3. Řešení ochrany a kontroly PCS

Vytvořte si web ZDARMA

Řešení ochrany a kontroly PCS nabízí web, který nabízí hezký design, spolu s vlastními ikonami na stránkách Domů a Služby. Používají se pro zdůraznění základních výhod, typů služeb a řešení, které společnost nabízí. Celkový dojem není špatný. Místo vypadá profesionálně díky moudré a jednoduché struktuře. Uživateli je jasné, jaký druh informací má poskytovat.

Ačkoli se pyšní animací nebo UX designem jako některé profesionální stránky, všechny sekce lze snadno najít. Sekce Produkt poskytuje úplný popis produktu dostupný v souborech PDF, což zákazníkovi usnadňuje stahování a uchovávání informací v případě potřeby.

4. HIJSA

4. HIJSA

Vytvořte si web ZDARMA

Vytvořte pomocí webů Google, webových stránek HIJSA dělá dobrý dojem na první pohled. Další důkaz, že platforma umožňuje uživatelům vytvářet hezký a stylový web. Vypadá to neobyčejně a současně to zajímá. Společnost se zabývá konzultacemi a doporučeními týkajícími se organizační struktury a výběru talentů.

Díky flexibilní šabloně vypadá web povzbuzeně a povzbuzeně. Má sekci blogu, která je profesionálnější ve srovnání s webovou stránkou č. 1 v našem seznamu, i když stále není zdaleka dokonalá. Všechny články mají krátké náhledy, data publikace a obrázky. Díky tomu vypadá blog trochu profesionálnější. Web má tlačítka pro sdílení na sociálních sítích, i když je člověk jen stěží najde, i když chce.

5. Nejlepší robot USA

5. Nejlepší robot USA

Vytvořte si web ZDARMA

Nejlepší robot USA je agentura Robot and AI Agency se sídlem v Kalifornii, jejímž cílem je digitalizace všech obchodních procesů. Společnost vyvíjí průkopnické softwarové produkty a služby, které převádějí interakci člověka s strojem na trendy nové generace. Webová stránka společnosti vypadá inovativně a působivě a je vytvořena s ohledem na hlavní specializaci společnosti.

Projekt vypadá moderní, aktuální a vysoce digitalizovaný. Domovská stránka nabízí spoustu obrázků a videí, které představují Sanbot (samotný robot) v akci. Je docela zajímavé sledovat, jak to funguje a jak funguje s lidmi. Kromě toho narazíte na potenciální průmyslové aplikace tohoto produktu. Existuje také možnost zadat objednávku přímo na webové stránce, která se předem dozvěděla více o robotu a jeho možných použitích. Poměrná a zajímavá a jedinečná nabídka je k dispozici na webových stránkách využívajících Google Sites!

6. Experti na technologii DrPete

6. Experti na technologii DrPete

Vytvořte si web ZDARMA

Toto je spolehlivý web, který představuje tým technologických specialistů pracujících pro Experti na technologii DrPete. Poskytují odbornou pomoc těm, kteří jsou zapojeni do IT průmyslu. Na první pohled je domovská stránka docela profesionální. Zobrazuje všechny směry kompetencí společnosti. Uživatel si může vybrat ten, který potřebuje. Dobrou zprávou je, že nyní můžeme být svědky dobře vypadajícího blogu vytvořeného ze stránek Google Sites.

Stále není zdaleka dokonalý kvůli nedostatku náhledu a publikování dat. Aspoň má nějakou strukturu a archiv, i když neexistují žádné značky, které by vyhledávání článku mohly usnadnit. Na webových stránkách je stránka Tým s fotografiemi a krátkými popisy všech odborníků.

7. Federace učitelů Putnam Valley

7. Putnam Valley Federation of Teachers

Vytvořte si web ZDARMA

Oficiální internetové stránky Federace učitelů Putnam Valley (PVFT) je vytvořena podle nejlepších tradic tvůrce webových stránek Google Sites. Cílem organizace je zlepšit standardy učitelské profese, podporovat a chránit její členy a další průmyslové záležitosti.

Web obsahuje nejnaléhavější a nejaktuálnější informace o Federaci, jejích výhodách, harmonogramu, členech, událostech. Tyto informace jsou vhodně uspořádány do sekcí, kde každý uživatel může najít právě tyto informace, které hledá. Patří mezi ně důstojníci, kalendář, zápisy, svěřenecký fond, mentorský plán, mentoři, výhody, stížnosti, zdroje atd., Aby se zjednodušilo vyhledávání požadovaných informací, web umožňuje použití volby filtru vyhledávání. K dispozici je také přístup k sociálním sítím a samostatná sekce Darování, kde každý může věnovat dary federaci na podporu své činnosti a členů.

8. Komunitní škola excelence (VVN)

8. Komunitní škola excelence (CSE)

Vytvořte si web ZDARMA

Komunitní škola excelence (VVN) je jazyková a kulturní škola K-8 Hmong se sídlem v St. Paul, Minnesota. Škola je řízena skupinou oddaných pedagogů, členů komunity a rodičů, kteří mají touhu založit školu, která poskytuje prvotřídní vzdělávání všem svým studentům.

Webové stránky CSE obsahují funkčnost, informační hodnotu a snadnou navigaci. Všechny hlavní oddíly nabídky se nacházejí v levém panelu webové stránky, což znemožňuje přístup ke všem souvisejícím informacím. Zde můžete procházet sekci O nás, Adresář, Rodiče, Programy a funkce, Media Center, Zaměstnanost, Personální zdroje atd. A zjistit fakta, která vás nejvíce zajímají. Možnost filtrování vyhledávání pomůže zkrátit dobu vyhledávání. Web také obsahuje školní videa, fotografie, plány a další tematické prvky.

9. Den Japonska 2020

9. Den Japonska 2020

Vytvořte si web ZDARMA

Toto je web věnovaný nadcházející události – Den Japonska 2020 – to se bude konat v Aucklandu na Novém Zélandu 9. února 2020. Webové stránky poskytují základní informace o této příležitosti, které jsou k dispozici na jednom místě. Informace jsou pravidelně aktualizovány Japonským denním výborem, aby potenciální návštěvníci byli informováni o harmonogramu akce a jejích zvláštních vlastnostech.

Pohodlné vyskakovací menu umožňuje přístup k hlavním částem webových stránek, konkrétně k informacím o návštěvnících, galeriích, účasti, kontaktech, zatímco volba filtru vyhledávání usnadňuje a urychluje vyhledávání požadovaných informací. K dispozici je také přístup k účtům sociálních médií, kde všichni uživatelé mohou najít aktualizované informace o Dni Japonska 2020. Celkově. Toto je hodnotný vzorek webových stránek, které byly spuštěny na webech Google.

10. Flandry Hotel Bruggy

10. Flandry Hotel Bruggy

Vytvořte si web ZDARMA

Nakonec přezkoumáváme webové stránky Flandry Hotel Bruggy nachází se v Belgii a poskytuje všechny podstatné informace o ubytování a službách, které zde mohou turisté využít. To je hotel doporučený poradcemTrip všem uživatelům, kteří hledají luxusní, pohodlné a ohromující místo, kde se zastaví při návštěvě země.

Web obsahuje všechny požadované informace o hotelu, jmenovitě seznam nabízených služeb a vybavení, popis místa, video zájezdy, seznam ocenění, podrobné kontakty, galerii atd. Integrovaný widget Google Maps usnadňuje a usnadňuje vyhledávání jeho přesné polohy. a pohodlné. Máte také skvělou příležitost rezervovat si ubytování přímo na webových stránkách vyplněním integrovaného online formuláře. Ten je k dispozici v několika jazycích (Angličtina, španělština, francouzština, němčina a nizozemština), což je výhodné pro zahraniční turisty. Přístup k účtům sociálních médií a podrobné kontakty zjednodušují vyhledávání požadovaných informací, zatímco spousta vysoce kvalitních fotografií dává webu zábavný a vizuálně přitažlivý vzhled..

Sečteno a podtrženo

Můžeš vytvořte web pomocí stránek Google kdykoli potřebujete jednoduchý web s některými základními funkcemi. Seznam našich vzorků dokazuje, že platforma má ještě hodně práce. Její funkce blogů vyžadují zásadní aktualizace, zatímco některé šablony vypadají méně profesionálně ve srovnání s jinými tvůrci webových stránek. Všechna témata jsou omezena možnostmi.

Všichni vypadají stejně, přesto si stále vyhrazují určité možnosti přizpůsobení a úprav. Dobré je, že weby Google lze integrovat do libovolné dostupné aplikace Google od kalendářů a map po Analytics. Tato platforma je dobrá pro ty, kteří od svých webových stránek tolik nevyžadují, přesto stále potřebují solidní online přítomnost.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map