Nejlepší příklady webových stránek Jimdo

Příklady webových stránek Jimdo


Jimdo – je současný tvůrce webových stránek vytvořený s ohledem na potřeby jednotlivců a podniků. Platforma je plně nabitá funkcemi a nástroji pro webový design, které přispívají k jednoduchému, ale efektivnímu procesu webového designu.

Čas, který budete potřebovat k zvládnutí systému, bude záviset na editoru webových stránek, na který budete nakonec hledat. Tvůrce webových stránek umožňuje navrhování webových stránek ve dvou režimech.

  • Prvním z nich je klasický editor webových stránek, který nabízí intuitivní a jednoduchý WYSIWYG proces. Budete potřebovat určité dovednosti a zázemí pro spuštění webových stránek s ním, ale nakonec dosáhnete požadovaného výsledku se správným přístupem a zvážením všech zásadních nuancí.
  • Druhý způsob, jak můžete jít, je použít pokročilého Jimdo Dolphina nářadí. To je Funkce umělé inteligence, což umožňuje vytvářet weby v automatickém režimu na základě obsahu, který odešlete. To trvá jen několik minut a vždy zajišťuje slušný výsledek. To je to, co nováčci jako většina o této funkci Jimdo.

Která možnost bude pro váš konkrétní web fungovat nejlépe? To záleží na vašich schopnostech a výsledku, který očekáváte v dlouhodobém horizontu. Pojďme se podívat na nejlepší ukázky webových stránek Jimdo vytvořených nyní oběma způsoby. Jsou navrženy skutečnými lidmi pro skutečné osobní a obchodní potřeby. To vám dá představu o tom, jak může váš projekt vypadat. Je čas začít!

1. Dobrá galerie

Dobrá galerie

Vytvořte si web ZDARMA

Dobrá galerie je rámovací a umělecká galerie v Kentu v Connecticutu, která představuje umělecká díla místních a národních umělců. Pokud vás téma zajímá nebo chcete vystavit vlastní umělecká díla / koupit některá mistrovská díla pro svou sbírku, poskytuje web podrobné informace na jednom místě.

Když se dostanete na domovskou stránku, uvidíte název a čas naplánované výstavy a také některá umělecká díla, která budou představena veřejnosti. Web také poskytuje informace o všech umělcích, jejichž obrazy jsou zobrazeny v galerii, odkazy na jejich webové stránky, jakož i kontaktní informace galerie, její přesné umístění, adresa, e-mail a telefonní číslo. Je také možné se spojit se zástupci galerie vyplněním online formuláře, který je k dispozici v sekci Kontakty.

Uživatelé a fanoušci umění, kteří si chtějí být vědomi nejnovějších aktualizací, novinek, výstav a dalších důležitých informací souvisejících s galerií, mohou využít příležitosti k přihlášení k odběru novinek nebo sledovat odpovídající účty v sociálních sítích. Pokud jde o celkový design webových stránek, je to lehké, jasné a intuitivní. Všechny obrazové fotografie jsou zde zobrazeny proti sněhově bílém pozadí, aby se vytvořil lepší dojem a vzbudil pozornost uživatelů.

2. Genix Textile

Genix Textile

Vytvořte si web ZDARMA

Genix Textile je internetový obchod evropské značky nabízející k prodeji vysoce kvalitní domácí textilní výrobky. Web byl vytvořen pomocí standardního editoru WYSIWYG Jimdo a vypadá stylově a trendy. Jediný pohled na projekt vytváří uklidňující a pohodlný dojem, který je tak důležitý, pokud jde o prádlo. K dispozici je podrobný popis každé položky, všechny přicházejí s několika fotografiemi.

Místo je provedeno v jednoduchém světelném barevném schématu, s převládající bílou, modrou a šedou barvou. Tlačítka Sekce kontaktů a sociální sítě usnadňují zákazníkovi kontakt se zástupci internetového obchodu, aby odstranili podrobnosti. Je to stylové a přirozené!

3. Vesnice Bryce Pioneer

Vesnice Bryce Pioneer

Vytvořte si web ZDARMA

Vesnice Bryce Pioneer Nachází se v malebných lokalitách městečka Tropic v Utahu nedaleko kaňonu Bryce, zve místní návštěvníky a turisty, aby si odpočinuli a užili si úžasných míst.

Chcete-li zjistit podrobné informace o místě, můžete procházet všestranné části webových stránek. Zde se můžete dozvědět hlavní fakta o lokalitě – obecné informace, zvláštní nuance týkající se zařízení a jedinečných památek národního parku Bryce Canyon, rezervace a kontaktní informace. Uživatelé, kteří by chtěli strávit nějaký čas na místě, si mohou zarezervovat ubytování přímo na webových stránkách. Dále je zde přístup k účtům na sociálních sítích, které vám umožní objevovat nejnovější zprávy a oznámení o vesnici Bryce Pioneer.

Jednou z nejzajímavějších věcí na webu je jeho design. Při procházení sekcí narazíte na několik fotografií místa a jeho nejdůležitějších míst, která uživatele povzbuzují k dalšímu zkoumání projektu. To je velkolepý vzorek webových stránek spuštěných s Jimdo!

4. Michael J. Bingham DDS

Michael J. Bingham DDS

Vytvořte si web ZDARMA

Michael J. Bingham DDS specializuje se na endodoncii (terapie kořenovým kanálkem) a vidí hlavní poslání při poskytování pohodlných a bezpečných služeb pacientům. Toto je kancelář se sídlem v Boise v Idahu, která vítá pacienty, kteří jsou ochotni dostávat kvalitní léčbu kořenovým kanálkem.

Na webových stránkách lékařské praxe jsou uvedeny všechny důležité informace, o které mají pacienti největší zájem. Tyto informace jsou k dispozici v několika sekcích webu, konkrétně Domů, Služby, O kanceláři, Co lze očekávat, Časté dotazy, Formuláře pro pacienty, Finance, Doporučující lékaři, Místo a kontakt. Tento působivý počet webových stránek je více než dost, aby poskytoval co nejpodrobnější a nejúplnější informace o lékařské praxi.

Ať už navštívíte jakoukoli stránku, budete si stoprocentně jisti, že získáte nejhlubší informace o problémech, které vás zajímají. S endodontikou je spojeno několik fotografií, ukázky dokumentů pacientů a lékařů a widget Google maps, který pomáhá najít přesné umístění ordinace.

5. Retropot

Retropot

Vytvořte si web ZDARMA

Retropot je španělský internetový obchod nabízející k prodeji univerzální retro kuchyňské nádobí. Výrobky uvedené v katalogu mají jedinečné vzory a mohou být přizpůsobeny s ohledem na vaše potřeby a preference.

Web vypadá elegantně a zajímavě. Vytvořen s klasickým editorem Jimdo, má intuitivní navigaci, logickou strukturu a neobvyklý design. Internetový obchod oplývá originálními fotografiemi produktů a jejich sbírkami, z nichž každá obsahuje podrobné charakteristiky a možnosti nakupování. Tlačítka blogu a sociálních sítí umožňují přístup k dalším informacím o produktech. To je užitečné a pohodlné. Slušná webová stránka elektronického obchodu navržená s Jimdo!

6. Jandeys

Jandeys

Vytvořte si web ZDARMA

Jandeys je vynikajícím příkladem jednoduchých webových stránek elektronického obchodu vytvořených se společností Jimdo. Má horizontální navigační lištu zaměřenou na uživatele, snadno procházitelné sbírky a krásné obrázky na pozadí. Podívejte se na způsob, jakým prezentují své produkty, pomocí spousty mezer kolem nich, podrobného popisu a více obrazů produktů. Každá stránka produktu obsahuje všechny informace, které mohou zákazníci potřebovat: dostupnost zboží, materiály, možnosti velikosti, daně a informace o dopravě.

Vždy je dobré nalepit lištu nabídek nahoru. Jediná věc, kterou bych rád poznamenal, jsou některé z možností pozadí, které ztížují čtení textu v zápatí. Webové stránky přesto vypadají skvěle.

7. Corma Beads

Corma Beads

Vytvořte si web ZDARMA

Corma Beads je ochranná známka výplňového materiálu používaného při výrobě pohodlných polštářů, které zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu a zpříjemňují spánek, kvalitu a relaxaci. Materiál vyrábí japonská společnost Yamaichi, která má desítky let specializovaných znalostí.

Tento web poskytuje všechny informace týkající se Corma Beads, které by zákazníci chtěli vědět před nákupem produktu. Při procházení hlavních stránek se můžete dozvědět více o samotném materiálu a jeho aplikaci. Aby bylo zajištěno, že produkt má vysokou kvalitu, má smysl prohlížet si posudek těch zákazníků, kteří jej již vyzkoušeli. K dispozici je samostatná stránka Reference / recenze, kterou můžete navštívit. Chcete-li určit problémy, o nichž si nejste jisti, můžete nechat žádost nebo dotaz v odpovídajícím online formuláři v sekci Kontakty. Jakmile se rozhodnete produkt otestovat sami, můžete sledovat odkaz na internetový obchod, kde si můžete prohlédnout bohatý sortiment nabízený k prodeji.

8. Umělecké čistírny

Umělecké čistírny

Vytvořte si web ZDARMA

Umělecké čistírny je skvělým příkladem webové stránky pro malé firmy. Andy a Young jsou vlastníky firmy od roku 1986. Všimněte si, jak dobře je web označen: od vlastního faviconu po profesionálně navržené logo a až po zápatí – Artistic Dry Cleaners zaujme návštěvníka svou konzistencí a minimalismem. Tato stránka dělá skvělou práci pomocí piktogramů, aby předvedla různé služby společnosti, zatímco jednoduchá struktura webu usnadňuje okamžité nalezení nejdůležitějších informací..

Najdete stránku s recenzemi (ve skutečnosti vás nasměruje na jiný web, ale přesto), kde najdete reference zákazníků. Obecně je web docela zjednodušující ve všem, co souvisí s funkčností.

9. Příslušenství od Allison Hertzberg

Příslušenství od Allison Hertzberg

Vytvořte si web ZDARMA

Co začalo jako koníček Příslušenství od Ash rychle se proměnil v prosperující firmu. Allison handcrafts krásné tkané šperky v jejím bytě Brooklyn, NY a pevně věří, že jeden kus šperků může vystrojit. Jádrem jejího umění jsou složité detaily vázání, které se naučila při přípravě dokumentu o rybářích humra v Maine. Allison používá Jimdoovu obchodní platformu k prodeji svého ručně vyráběného zboží po celém světě.

Jádrem jejího umění jsou složité detaily vázání, které se naučila při přípravě dokumentu o rybářích humra v Maine. Její práce je opravdu dobrá, najdete slavné lidi, kteří nosí Allisonovo řemeslo, stačí otevřít sekci Tisk. Pokud však chce být ještě úspěšnější, měla by lépe upravit svůj web ve vlastním vzhledu a přidat na stránky tlačítko Zpět na začátek..

10. Taqnia International

Taqnia International

Vytvořte si web ZDARMA

Taqnia International je technologická investiční a vývojová společnost poskytující celou škálu služeb pro nové i zavedené společnosti po celém světě. Jejich webové stránky, TaqniaInternational.com, úspěšně používají technologii vytváření webových stránek Jimdo.

Zde můžete vidět elegantní a moderní design s úžasnými animovanými prvky zdůrazňující snahu společnosti o inovace a sféru zájmů. Je dobré vidět dobře optimalizovanou mobilní verzi a značkový favicon a líbí se mi, jak se mění barvy.

Animované obrázky jsou dokonale přizpůsobeny tématu společnosti. Opravdu máte pocit, že na prahu stojí budoucnost, ve skutečnosti už na vaše dveře klepe.

11. Ben Ahn

Ben Ahn

Vytvořte si web ZDARMA

Ben Ahn je ukulele umělec a zpěvák z ostrova Kaua`i, v současné době žije v oblasti San Francisco Bay. Používá svůj web Jimdo Benahn.com, aby sdílel svou vášeň pro hudbu, vyhledával potenciální klienty a zobrazoval některé klientské reference.

Přestože se Benův web může zdát jednoduchý, při bližší prohlídce můžete vidět, že má vše, co web hudebníka potřebuje: příběh umělce, videa, zprávy, kalendář událostí a snadný způsob, jak se dostat do kontaktu. Výsledkem je efektivní moderní web propagující hudbu Ben Ahna do světa.

Najdete videa, kde je Ben v akci, a poslouchejte jeho představení. A je krásné vidět jeho kalendář dostupnosti jen na domovské stránce.

12. Bobsmade

Bobsmade

Vytvořte si web ZDARMA

Bobsmade je další webová společnost vlastní malířské společnosti, díky níž jsou běžné věci jedinečné a úžasné. Vaše boty, snickery, sluchátka nebo kytara – téměř vše, co chcete, můžete namalovat skvělým designem zrozeným v malířově mysli nebo ve své vlastní. Je velmi vzrušující prozkoumat web od sekce k sekci, se spoustou skvělých návrhů a obrázků.

Opravdu neznám člověka, který by odmítl přizpůsobit své Chuckovy ?! Najdete veškerou potřebnou pomoc, od grafu velikostí až po převodník měn, je opravdu vhodné mít vše na jednom místě, místo procházení webu z webu na web. Takže jen několik kliknutí – a vaše příslušenství je nejvíce jedinečné a neobvyklé!

13. The Freedom Rock

The Freedom Rock

Vytvořte si web ZDARMA

The Freedom Rock je projekt, který se soustředí na příběh takzvaného balkánu „The Freedom Rock“, který se nachází v Iowě. Každý rok je tento balvan překreslen různými způsoby, aby vyjádřil vděčnost národním veteránům a ctil jejich misi ve službě v zemi..

Web vypadá docela zajímavě a dokonce poněkud neobvykle. Když se dostanete na domovskou stránku, uvidíte video Freedom Rock spolu se sbírkami původních ročních nástěnných maleb. Při procházení webových stránek budete mít možnost dozvědět se více o novinkách, možnostech podpory, kontaktech a častých dotazech potřebných k získání více informací o hlavním cíli webové stránky. Existuje také možnost připojit se k účtům projektu v sociálních sítích a zůstat si vědomi všech souvisejících informací.

14. Twist Wine Company

Twist Wine Company

Vytvořte si web ZDARMA

Twist Wine Company nabízí exkluzivní vína specifická pro vinice z různých klimatických zón z celého světa. Jedná se o rodinný podnik Vincenzo, Chenin a Audrey Cilurzo, kteří sledují jedinou misi – vyrábět vína, která by lidé chtěli pít, a aby vyráběli vína pro zvláštní příležitosti, každý bude moci pít každý den.

Celkový design webových stránek zcela odpovídá hlavní specializaci společnosti. Veškerý obsah je zobrazen na pozadí s mnoha vinnými sudy. To odráží hlavní zaměření společnosti a umožňuje uživatelům pochopit hlavní myšlenku od prvních sekund pobytu na webu.

Pro stálé zákazníky a pro první klienty tento web nabízí příležitost přístupu do internetového obchodu a zadání objednávky tam. To je funkce, díky které je web zároveň informativní i praktický – perfektní projekt začal s Jimdo!

15. Bike Wrappers

Bike Wrappers

Vytvořte si web ZDARMA

Bike Wrappers na první pohled zaujme svou vysokou kvalitou a zábavným videem v plné velikosti. Jediný pohled na video poskytuje pochopení implikace webu – nabízí příslušenství pro kola (rámové obaly), aby byly jízdy pohodlné a bezpečné pro všechny.

Chcete-li se dozvědět více o obalech vyrobených speciálně pro různé typy rámů jízdních kol, můžete si prohlédnout video, které prokazuje podrobný popis a recenze těchto produktů. Při procházení stránky uvidíte hlavní funkce těchto produktů, které vám pomohou získat hlavní představu o jejich aplikaci. Pokud chcete zjistit více zajímavých skutečností, můžete se dostat do sekce Blog, která obsahuje spoustu příspěvků souvisejících s výklenky a umožňuje jejich sdílení v sociálních sítích. Kromě toho je možné se zaregistrovat do firemního zpravodaje a účtů na sociálních sítích, abyste zůstali informováni o všech průmyslových zprávách.

Nepopiratelným vrcholem webu je internetový obchod s ním spojený. To je místo, kde každý, kdo má nutnost koupit obal na kolo, může objednat téměř v žádném okamžiku. Celkově vzato je tento web založený na Jimdo živým příkladem projektu, který kombinuje informační hodnotu a funkčnost.

16. Barnyard Blessing Goat Milk Soap

Barnyard Blessing Goat Milk Soap

Vytvořte si web ZDARMA

Barnyard Blessing Goat Milk Soap je místo, kde můžete získat čerstvé, 100% přírodní ručně vyráběné mýdlo vyrobené přímo na farmě Barnyard Blessing Farm z ručně sbíraného mléka z mléčných koz, které je dále naplněno organickými a čistými éterickými oleji pro dosažení vysoce kvalitních výsledků.

Webová stránka poskytuje vyčerpávající informace o farmě, procesu výroby mýdla, jeho složkách a dalších souvisejících podrobnostech. Každý, kdo má zájem o získání produktu, má příležitost vstoupit do sekce Obchod, podívat se na sortiment nabízených produktů a poté objednat.

Máte touhu navštívit farmu osobně? Pokračujte do sekce Kontakty, kde najdete adresu a podrobné pokyny, jak se dostat na farmu. Web obsahuje spoustu fotografií pořízených na farmě, které mohou nutit touhu navštívit místo a koupit zde nabízené mýdlo. Projekt založený na Jimdo je tedy poměrně jednoduchý, ale informativní a zaměřený na uživatele.

Sečteno a podtrženo

Jimdo je docela neobvyklý tvůrce webových stránek, který uživatelům poskytuje dva různé přístupy k vytváření webových stránek. Klasický editor Jimdo a Jimdo Dolphin se velmi liší, pokud jde o snadnost použití, pohodlí, dovednosti v oblasti webdesignu a samozřejmě aplikační sféru. Jak vidíte ze vzorků poskytnutých v recenzi, nástroj AI Dolphin funguje nejlépe pro vývoj jednoduchých projektů pro osobní použití. Jedná se o portfolia, jednoduché vstupní stránky a standardní webové stránky, které nejsou určeny pro obchodní použití.

Pokud potřebujete složitější projekt, který je nabitý funkcemi a pokročilými přístupy k designu, je možnost zvážit klasický editor Jimdo. Tato platforma bude velkou pomocí při navrhování webových stránek pro podnikání a eCommerce. Pro tyto projekty poskytuje Jimdo všechny druhy nástrojů, díky nimž bude váš web stylový, moderní a úspěšný. V případě, že se vám nelíbí Jimdo, můžete vyzkoušet i jiné tvůrce webových stránek SaaS Wix, uKit nebo Weebly.

Využijte každou možnost nebo funkci tvůrce webových stránek rozumně, nepřetěžujte projekt věcmi, které nepotřebujete. Dávejte pozor na to, jak se výsledky mohou lišit, pokud zvolíte špatné barevné schéma nebo dokonce samotnou šablonu. Udělejte si čas, nemusíte s tímto spěchat, prozkoumejte funkce a možnosti přizpůsobení svého webu a získáte opravdu skvělý výsledek..

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map