Nejlepší příklady webových stránek Mobirise

Nejlepší příklady webových stránek Mobirise


Mobirise – je moderní tvůrce webových stránek offline, který je aktuálně k dispozici pro Mac, Windows a Android. Systém je zdarma pro komerční i nekomerční použití. Před použitím pro účely vývoje webových stránek vyžaduje stažení a instalaci.

Tvůrce webových stránek vyniká z davu díky svému působivému účinku snadnost použití a pohodlí. Neznamená to žádné povědomí o kódování, ale zajišťuje vysokou funkčnost projektů zahájených s ním. Díky tomu je perfektní volbou jak pro nováčky, tak pro zdatné uživatele. Jedním z vrcholů této platformy je skvělá optimalizace webových stránek založených na Mobirise pro mobilní prohlížení. To je zajištěno rámcem Bootstrap 4, na kterém je platforma založena.

Mobirise funguje skvěle pro vývoj různých typů projektů, včetně propagačních webů, vstupních stránek, blogů, portfolií, webových stránek pro malé firmy a dalších projektů, které se většinou zaměřují na obsah. Chcete-li zjistit integrovanou funkčnost tvůrce webových stránek a funkcí, které je připraven nabídnout, má smysl se podívat na ukázky projektů zahájených se systémem. To uděláme hned.

1. Kozik Chiropractic

Kozik Chiropractic

Vytvořte si web ZDARMA

Kozik Chiropractic je osobní web doktora Johna J Kozika, profesionálního a zkušeného chiropraktika, který se specializuje na diagnostiku a léčbu stavu známého jako Vertebrální subluxace. Rovněž nabízí služby, které pomáhají jeho pacientům zbavit se nepříjemných a bolestivých stavů, jako jsou bolesti hlavy, bolesti zad, bolesti nohou, nesouosost páteře, bič, bolest krku a další.

Webová stránka poskytuje vyčerpávající informace o lékaři, službách, které nabízí, o své specializaci, zdravotních podmínkách, na které se zaměřuje, a dalších souvisejících otázkách. Projekt je dobře strukturovaný a umožňuje přístup ke všem požadovaným oddílům a kategoriím nabídek. Když se dostanete na domovskou stránku, uvidíte tři tlačítka, která vás přesměrují na nejoblíbenější kategorie webových stránek, jmenovitě Kontaktujte nás, Formuláře a Najděte nás. Toto jsou povinné sekce, které musí pacient navštívit, aby poskytl podrobné informace o jeho zdravotním stavu a cílech. Stránka O nás poskytuje podrobná fakta o biografii lékaře a existují také tlačítka sociálních účtů, která uživatelům umožňují sledovat aktuální obchodní zprávy a aktualizace. Dobrá práce!

2. Biblesoft

Biblesoft

Vytvořte si web ZDARMA

Biblesoft – je vedoucí software na trhu Bible Study, který byl založen v roce 1988 s jediným cílem – poskytnout křesťanům z celého světa hlubší porozumění Božímu slovu. Software také poskytuje přístup k užitečným a užitečným nástrojům pro ministry evangelia po celém světě.

Web nezahrnuje použití návodů nebo školení k prozkoumání Písma. Všichni – od studenta až po učence budou moci procházet projekt a objevit informace, které hledají. Web zajišťuje snadnou navigaci a rychlý přístup k hlavním částem. Existuje OneTouch Light (bezplatná verze softwaru) určená pro první uživatele časovače, kteří chtějí program otestovat, část Zdroje, stránka O nás a dokonce i internetový obchod zde. Zde mohou uživatelé nakupovat produkty související s Biblesoft za dostupnou cenu a pomocí několika kliknutí myší. To je pěkný vzorek webových stránek založených na technologii Mobirise s integrovanou funkcí elektronického obchodování!

3. Baldwin Piano

Baldwin Piano

Vytvořte si web ZDARMA

Baldwin Piano je nejlepší cíl pro uživatele, kteří se zajímají o historii hudby obecně nebo o historii jednoho z nejpopulárnějších hudebních nástrojů – klavíru. Web se ve skutečnosti zaměřuje na poskytování podrobných informací o Baldwinu – nejlepších znějících a nejlépe hrajících klavírech na světě.

Celkový design webových stránek zcela odpovídá hlavní specializaci projektu. Domovská stránka zaujme každého návštěvníka svým celoobrazovkovým obrazem luxusního koncertního sálu s klavírem Baldwin stojícím na tomto velkolepém pozadí. Jsou zde také informace o společnosti Baldwin, jejím závazku a historii jejího vývoje. Uživatel má možnost vybrat požadovanou kategorii produktů – buď Grand nebo Upright – aby mohl najít podrobné informace o každém modelu klavíru spolu s jeho obrázkem a podrobným popisem jeho hlavních specifikací. Tato webová stránka poháněná Mobirise vypadá moderně a zaměřená na nika.

4. BubbaQue je BBQ

BubbaQue je BBQ

Vytvořte si web ZDARMA

Fanoušci BBQ budou určitě nadšeni BubbaQue je BBQ – jedno z nejlepších míst na Floridě, kde můžete ochutnat nejchutnější jídla BBQ. Kouří nejlepší kusy hovězího, vepřového a kuřecího masa a poskytují špičkové služby, aby splnily očekávání svých zákazníků. Web přitahuje pozornost uživatele svým jasným a přitažlivým designem, stylovými písmeny a šťavnatými obrázky, které naprosto odpovídají jeho specializaci.

Po přistání na domovské stránce se zobrazí vyskakovací online objednávkový formulář pro jednotlivá místa. Umožňuje zadávání okamžitých objednávek bez hledání stejného formuláře na webu. To pomáhá uživatelům šetřit čas a úsilí využívat nejlepší výsledek v co nejkratším možném čase. Pro návštěvníky webových stránek, kteří by chtěli zjistit další skutečnosti související s místy, je zde možnost prohlížet si několik částí menu, jmenovitě Speciality, Catering, Bubba Shop, O nás, Místa + Kontakt. K dispozici je zde také online objednávkový formulář a tlačítka sociálních sítí.

5. 456 FIS

456 FIS

Vytvořte si web ZDARMA

456 FIS je domovem 456. stíhací perutě, která je věnována všem těm, kteří této organizaci sloužili. To je místo, kde každý, kdo má zájem o organizaci, může najít vyčerpávající a velmi podrobné informace o své historii, poslání, bývalých a současných členech, kontaktech a speciálních úspěších.

Pro zajištění maximálního pohodlí při procházení a snadného použití je web vybaven podrobnou a dobře strukturovanou rozbalovací nabídkou pokrývající širokou škálu témat. Stránka About poskytuje informace o historii organizace a hlavních fázích jejího vývoje. Je zde také několik historických fotografií. Stránka Komunita přichází s oddílem Registr absolventů, Fóry a dokonce is integrovaným eSTORE. Mediální stránka umožňuje přístup ke sbírce fotografií organizace ak videu a zvukovým souborům. Tento web založený na Mobirise vypadá na první pohled docela jednoduše, ale je zde mnoho informací, které najdete zde, při procházení jeho částí.

6. Hotel Catalina & Beach Club

Hotel Catalina & Beach Club

Vytvořte si web ZDARMA

Hotel Catalina & Beach Club je živým příkladem webových stránek hotelu využívajících Mobirise. Toto je webová stránka, která poskytuje zajímavé, užitečné a aktuální informace o stylovém, elegantním a luxusním hotelu v samém srdci Miami Beach..

Každý, kdo plánuje dovolenou v hotelu Catalina & Beach Club, určitě ocení příležitost procházet webové stránky. Vypráví téměř vše, co byste potřebovali zjistit o samotném hotelu, nabízených službách a vybavení, funkcích dostupnosti, plánovaných událostech a kontaktech. K dispozici jsou také užitečné informace o autorizovaných a neautorizovaných společnostech poskytujících rezervace, které nabízejí odpočinek v hotelu. Zároveň je zde možnost rezervovat si balíček přímo na webu, abyste ušetřili čas, rozpočet a námahu. Spousta fotografií z hotelu ve vysokém rozlišení je k dispozici v sekci Galerie, která upozorňuje potenciální klienty. Zvláštní pozornost by měla být věnována vyskakovacímu oknu živého chatu v levém dolním rohu webové stránky. Na tomto místě můžete napsat svůj dotaz a získat tak rychlou zpětnou vazbu od hotelového týmu.

7. Robin Hood

Robin Hood

Vytvořte si web ZDARMA

Robin Hood – Bold Outlaw z Barnsdale a Sherwood bude skutečným překvapením pro každého čtenáře, který má rád Robina Hooda a jeho dobrodružství. Web je věnován tomuto legendárnímu hrdinovi a obsahuje několik online zdrojů Robin Hood. Patří sem originální články, balady, příběhy, exkluzivní rozhovory, hloubkové recenze, spousta středověkých legend, nejnovější knihy, televizní pořady a filmy, které nějak souvisí s hrdinou. Téměř všechny články napsal Allen W. Wright, nezávislý učenec z kanadského Toronta. Myšlenka tvorby webových stránek patří také Allanovi.

Samotný web vypadá docela zajímavě a vizuálně přitažlivě. Vyvolává touhu stále procházet zdroj a dozvědět se více o Robinovi Hoodovi a jeho dobrodružstvích. V bohaté galerii projektu je k dispozici více kvalitních fotografií, vývěska, sekce FAQ, odkazy na externí zdroje a další související informace na webových stránkách. Tato a další informace se určitě hodí všem, kteří se zajímají o legendární příběh Robina Hooda.

8. Negril Jamajka

Negril Jamajka

Vytvořte si web ZDARMA

Negril Jamajka je online zdroj věnovaný jednomu z nejexkluzivnějších a nejoblíbenějších letovisek. Toto je webová stránka, kde najdete spoustu skutečností potřebných k uspořádání dobrodružné dovolené vašich snů.

Ať už vás zajímá jakékoli téma, pokud jde o Negrila Jamajku, najdete požadované informace zde, na webových stránkách. K dispozici je fórum zpráv, spousta videí, fóra, kalendář událostí, mapy Negril a další užitečný obsah. Když přejdete dolů po stránce, narazíte na několik sekcí, které poskytují podrobné informace o místech pobytu v Negrilu, jídle k jídlu, co dělat, navštívit restaurace, najmout si řidiče a další fakta, která musíte mít pro všechny turisty, kteří sní o dokonalé karibské dovolené. Jedním z vrcholů tohoto zdroje je průvodce Negril na celé obrazovce s klíčovými místy k návštěvě. Widget Mapy Google se specifikacemi polohy je také k dispozici zde. Pěkný vzorek cestovních webových stránek spuštěných s Mobirise!

9. Kokoshungsan

Kokoshungsan

Vytvořte si web ZDARMA

Kokoshungsan je online globální obchodní adresář a místo, kde si můžete prohlédnout spoustu zdrojů s více příjmy a vybrat ty, které právě potřebuje. To je místo, kde si každý inzerent může vydělat další příjem známý také jako KOKOCoin (KKC) prostřednictvím psaní, čtení, investování, sdílení, učení, výuky, prodeje nebo interakce s kýmkoli na webových stránkách.

Před odesláním vlastního zápisu musíte nejprve vybrat jeden z dostupných balíčků – buď bezplatný, nebo zaplacený. Každá z nich přichází s určitými termíny založenými na uživatelských požadavcích a obchodních cílech / potřebách. Kromě publikování výpisu je zde také možnost získávat body, procházet pracovní místa, prohlížet speciální nabídky dostupné v sekci Obchod a objevovat další fakta související s výklenky. Web je dobře strukturovaný a nabízí intuitivní navigaci, která pomáhá uživateli začít a uspět se snahou o rozvoj podnikání.

10. Videos4Music

Videos4Music

Vytvořte si web ZDARMA

Videos4Music je online tvůrce hudebního videa, který zahrnuje tým profesionálů v oblasti hudebního videa v reálném životě s více než patnáctiletou specializací. Každému uživateli, který se rozhodne pro hráče, je přidělen osobní asistent, který pomáhá vytvářet dokonalé video pro každou hudební stopu.

Chcete-li začít s procesem výroby videa, musíte si vybrat jeden z nabízených balíčků hudebního videa na základě délky skladby. Pak pošlete odkaz na skladbu týmu služby spolu se zprávou / náladou, kterou chcete ve videu sdělit. To se provádí online v nejkratším možném čase. Celý proces vytváření videa je dokončen do 7 dnů. Tato webová stránka je pohodlná a snadno dostupná pro všechny. K dispozici je seznam funkcí, pro které je přehrávač charakteristický, seznam důvodů pro získání hráče, osvědčení zákazníků a ukázky videí vytvořených pomocí služby. Chcete-li se spojit s týmem a zadat objednávku, je možné vyplnit kontaktní formulář dostupný na webu. Je to snadné, rychlé a efektivní.

11. Dr. Kasif Anaokulu

Dr. Kasif Anaokulu

Vytvořte si web ZDARMA

Dr. Kasif Anaokulu je mateřská škola, která přijímá děti od 3 do 6 let a nabízí speciální vzdělávací a výchovné programy, které zajistí nejlepší výsledek. Mateřská škola je velmi oblíbená díky celé řadě nabízených služeb a zařízení. Chcete-li se o nich dozvědět více, mělo by smysl procházet informace dostupné na webu.

Projekt, který je vytvořen v tureckém jazyce, naprosto dodržuje specializovanou specializaci webu. Je jasný, přitažlivý, zábavný a tak dětinský. To vytváří zvláštní atmosféru štěstí a dětství, která je pro toto místo typická. Všechny informace, které by rodiče mohli mít, jsou k dispozici v několika sekcích webu. Zabývá se nejdůležitějšími aspekty souvisejícími s mateřskými školami, jako jsou obecné informace o místě, výživa dětí a výchovné cíle, certifikáty, vzdělávací programy atd. K dispozici je také bohatá galerie obrázků, kde každý může vidět místo, kde děti tráví své čas. Kromě toho je možné číst posudky zveřejněné spokojenými rodiči, přihlásit se k odběru účtů mateřské školy na sociálních sítích a dokonce vyplnit registrační formulář dostupný na webových stránkách..

12. Amalfi Mare

Amalfi Mare

Vytvořte si web ZDARMA

Amalfi Mare je společnost, která se zaměřuje na půjčovny lodí a pronájem jachet v Tyrhénském moři. Hlavní cíle jsou pobřeží Amalfi a Capri. Výlety a výlety organizuje zde kapitán Patrizio, který tato místa miluje a dychtí pomáhat cestovatelům objevit moře, jeho poklady, historii pobřeží Amalfi, jeho obyvatele a další související informace..

Jediný pohled na domovskou stránku stačí k tomu, aby vzbudil touhu pokračovat v procházení zdroje a zjistit, co přesně společnost nabízí. Všechny požadované informace jsou k dispozici v hlavních sekcích nabídky webu. Patří mezi ně výlety, charterové služby, lodě, o nás, kontakty, prohlídka západu slunce, sociální účty. Prohlídku nebo loď je možné rezervovat přímo na webu pouze několika kliknutími. Web obsahuje v reálném životě fotografie míst a služeb, které společnost nabízí a které přispívají k její reputaci. Toto je ukázka kvality projektu založeného na Mobirise.

13. Adari

Adari

Vytvořte si web ZDARMA

Adari je hudební projekt, který patří Adari a je vytvořen v chorvatském jazyce. Adari je pseudonymem zpěvačky Daria Tamara Rac, která píše a zpívá písně v angličtině, polštině a chorvatštině. Web je navržen v černobílém barevném provedení, fotografie zpěváka stojí na pozadí.

Fanoušci zpěvačky budou nadšeni procházením webu, kde najdou užitečné informace o Adari, její tvůrčí kariéře a životních názorech. Tato informace je k dispozici v hlavních sekcích webových stránek, jmenovitě Biografie, Diskografie, Zprávy a Kontakt. To je místo, kde se mohou všichni, kdo se zajímají o fakta z Adariho života, kariéry, kreativity, zpráv a nadcházejících událostí, setkat s těmito informacemi. Kromě toho je zde možnost poslouchat písně autora, sledovat její videoklipy, přihlásit se k odběru jejích sociálních sítí na webu. To jsou hlavní charakteristiky, díky nimž je projekt hoden ukázky kolekce webových stránek využívajících technologii Mobirise.

14. Witsec

Witsec

Vytvořte si web ZDARMA

Witsec je osobní web vlastněný a spravovaný Markem, vývojářem infrastruktury, který vytváří rozšíření pro Mobirise na základě této platformy. Projekt poskytuje informace o samotném odborníkovi i o tvůrci webových stránek, který se používá jako jeho hlavní nástroj pro webový design.

Jednostránkový web obsahuje tři sekce, konkrétně O mně, Mobirise a Podpora. Sekce About Me popisuje webdesignéra, část Mobirise se zaměřuje na aplikaci (tvůrce webových stránek), zatímco sekce Support vás přesměruje na stránku, kde najdete odpovědi na vaše otázky a zveřejníte dotazy týkající se systému. Přestože webové stránky nejsou velké a obsahují poměrně omezené množství informací, je stále dostačující zjistit data o softwaru, jeho aplikaci, speciálních funkcích a instalačních pokynech. Pro všechny uživatele, kteří jsou ochotni se spojit s vývojářem, existuje samostatná část, kde můžete vyplnit online formulář a počkat na zpětnou vazbu. Jedním z vrcholů webu je skutečnost, že byl vytvořen také s Mobirise. To je nejlepší důkaz důvěryhodnosti a funkčnosti systému.

15. Costa d’Amalfi Apartments

Costa d’Amalfi Apartments

Vytvořte si web ZDARMA

Costa d’Amalfi Apartments je nejlepším zdrojem informací pro všechny, kteří hledají místo k pobytu na Amalfi Coach. Jedná se o ubytování, které zahrnuje dva apartmány (Casa Amalfi a Casa Ravello) s terasou v historickém centru města Minori, které je asi 200 metrů od pláže.

Pokud máte v úmyslu si odpočinout ve městě Minori, web je nejlepší destinací pro rezervaci rekreačního domu s veškerým vybavením. Poskytuje vyčerpávající informace o obou bytech, službách a nabízeném vybavení, speciálních nabídkách, fotogalerii, výlety, kontakty atd. Existuje spousta fotografií obou bytů, které uživatelům pomáhají vidět design, interiér, vybavení a speciální zařízení, které nabízejí. To zjednodušuje výběr ubytování. Důležité je, že web umožňuje požádat o dostupnost místnosti, která vás zajímá, vyplněním odpovídajícího online formuláře. To je snadné, rychlé a pohodlné pro každého uživatele.

Sečteno a podtrženo

Mobirise je offline software pro vytváření webových stránek, což umožňuje navrhovat malé a střední webové stránky pro osobní a obchodní použití. Dodává se s rozsáhlou sadou integrovatelných modulů obsahu, řešeními SEO a mobilních optimalizací, širokou škálou nástrojů pro synchronizaci a přizpůsobení návrhu.

Příklady webových stránek využívajících Mobirise vypadají docela profesionálně a vizuálně přitažlivě. Jsou dostatečně vybavené, aby uživatelům umožnily realizovat své cíle v oblasti webového designu. Zároveň některé z těchto projektů vypadají podobně jako ostatní, což je vysvětleno orientací platformy na netechnické. Software funguje skvěle pro tuto kategorii uživatelů, ale má také co nabídnout profesionálům s webovým designem.

Stáhněte si Mobirise zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map