Nejlepší příklady webových stránek Squarespace

Webové stránky s ukázkou čtverce


Squarespace – je webový tvůrce, který umožňuje vytvářet různé projekty, od blogů a portfolií až po malé a středně velké internetové obchody. Tento software je uživatelsky přívětivý a snadný nástroj pro zdatné vývojáře webu a pro ty, kterým chybí dovednosti v oblasti webdesignu. Díky funkcím blogování a eCommerce, responzivním návrhům a množství nástrojů pro přizpůsobení je systém příjemnou volbou pro vývoj vašich současných projektů webového designu..

Jsem si jistý, že jste slyšeli mnoho fantastických věcí o Squarespace, konkrétně o jeho nejmodernější uvítací stránce, která je alespoň několikrát do roka přepracována, o špičkových, leštěných vzorech a mimořádně přátelské technické podpoře..

Nemůžete se rozhodnout o nejlepším výklenku na náměstí? Chcete se dozvědět více o webech, které s nimi můžete spustit? Pak se podívejte na některé z nejlepších ukázek webových stránek navržených v programu Squarespace a podívejte se, co vám platforma může nabídnout.

1. Lesklý cyklus

Lesklý cyklus

Vytvořte si web ZDARMA

Lesklý cyklus je cyklistické studio, které se věnuje pomoci lidem vést zdravý životní styl tím, že procvičuje pravidelné cvičení a trénuje tělo. Už nemá smysl mluvit o cílech společnosti – úvodní video na celé obrazovce dostupné na domovské stránce webu má hodnotu tisíc slov.

K dispozici je také přístup do hlavních sekcí nabídky webových stránek, kde najdete informace o třídách, instruktorech a harmonogramu, které studio nabízí. Pro ty, kteří si nejsou jisti přiměřeností získání členství ve studiu, je možné si zde objednat bezplatnou třídu a vyzkoušet si ji.

2. Marvil Fit

Marvil Fit

Vytvořte si web ZDARMA

Marvil Fit je fitness studio, které vidí své poslání pomáhat lidem zhubnout, vyřezávat jejich těla, stát se fit a dosáhnout svých celoživotních cílů. Web vypadá jednoduše, přesto poskytuje vyčerpávající informace o studiu a službách, které poskytuje. Hlavní sekce menu – Domů, Naše třídy, Instruktori, Rozvrh – umožňují prozkoumat služby, které studio nabízí, aby objevily variantu, která vám nejvíce vyhovuje.

Je zde možnost zakoupit si třídy, a to tak, že se zaregistrujete k účtu a prozkoumáte podmínky, které každý program nabízí. Sekce FAQ, přístup k účtu sociální sítě a blog s informativními příspěvky souvisejícími se zdravím vám pomohou udržovat se v kondici a zůstat zdravý.

3. Paradigma pro paritu

Paradigma pro paritu

Vytvořte si web ZDARMA

Paradigma pro paritu je koalice podnikatelských vůdců, která se zaměřuje na generování nápadů, jak řešit problémy vedení žen a mužů v genderové propasti. Konečným cílem hnutí je dosáhnout plné rovnosti žen a mužů do roku 2030. Tento web byl vyvinut, aby podpořil tuto myšlenku. Má přísný módní design a poskytuje podrobné informace, které pokrývají nejdůležitější aspekty. Nabídka obsahuje několik bodů – O, Problém, Řešení, Newsroom, Kontaktujte nás a Blog.

K dispozici jsou také oddíly rozbalovací nabídky, které vám pomohou získat informace o problému a přispět k jeho řešení. Uživatelé, kteří se zajímají o hnutí Paradigm pro paritu, se mohou spojit se svými zástupci vyplněním kontaktního formuláře nebo připojením svých účtů na sociálních sítích.

4. Penny Burns

Penny Burns

Vytvořte si web ZDARMA

Penny Burns je rodinný designový podnik, který původně založil Penny Burns. Toto je internetový obchod ručně vyráběných bytových doplňků s jedinečnými vzory a tkaninami. Internetový obchod představuje několik sbírek luxusních bytových doplňků, které vytvářejí moderní prohlášení v každém interiéru. Chcete-li objednat, můžete procházet sbírky polštářů, tkanin, textilu a dalších dárků.

Každý produkt je dodáván s originálními fotografiemi a podrobnými popisy, které zjednodušují výběr. Při objednávce určité položky si můžete vybrat její zvláštní parametry, jako jsou barvy, množství atd. Udělejte si čas na návštěvu sociálních účtů Penny Burns a objevte další možnosti nakupování.

5. Aimee Betts

Aimee Betts

Vytvořte si web ZDARMA

Aimee Betts je internetový obchod, který vlastní a provozuje Aimee Betts – odborník na textilní návrhář textilních směsí, který se specializuje na pletení a výšivky. Design a barevná paleta webu vypadají na první pohled docela jednoduše, ale informace, které sdělují, jsou dostačující, aby vyhovovaly potřebám zákazníků. Světlé fotografie produktů jasně vynikají na sněhobílém pozadí a přitahují pozornost uživatelů. Sekce Produkty poskytuje přístup k hlavním kategoriím produktů, aby se výběr zjednodušil.

Můžete také prozkoumat další webové stránky a podívat se na dokončené projekty, informace o Aimee a jejím ateliéru, seminářích, nejnovějších zprávách atd. Chcete-li objednat, stačí najít stránku produktu, prohlédnout si podrobnosti, fotografie a jít do koupit položku. Toto je pěkná ukázka internetového obchodu vytvořeného pomocí programu Squarespace.

6. Sandford PR

Sandford PR

Vytvořte si web ZDARMA

Sandford PR je londýnská integrovaná agentura sociálních médií a PR, která se specializuje na architekturu, design, luxus, interiér a životní styl. Pomáhají podnikům zvýšit jejich produktivitu zahájením kreativních kampaní a rozvíjením komunikačních přístupů. Vstupem na domovskou stránku webu najdete informace o agentuře, jejích PR a sociálních službách, portfoliích klientů a účtech sociálních médií..

Procházení webu je snadné, protože uživatelé mají přístup k požadovaným informacím buď v nabídce webu, nebo přímo na domovské stránce. Jasné obrazy hlavních sekcí živě stojí na sněhobílém pozadí, aby upoutaly pozornost uživatelů a povzbudily je k produktivní spolupráci.

7. Dvacet tisíc Hertzů

Dvacet tisíc Hertzů

Vytvořte si web ZDARMA

Dvacet tisíc Hertzů vzbudí pozornost uživatele od prvního okamžiku, kdy ji navštívíte. Domovská stránka obsahuje kresbu podobnou širokoúhlé obrazovce, která je navržena v jasných barvách a která naléhá na touhu po stránce posouvat. Web byl vytvořen a nyní je spravován Dallasem Taylorem, výkonným zvukovým producentem, který se specializuje na výrobu špičkových projektů, jako jsou upoutávky na videohry, promo kampaně, oceněné filmy atd..

Můžete si poslechnout epizody, které Dallas vytvořil, a přečíst si jejich popisy. Fanoušci projektu mohou navštívit sekci Obchod a zakoupit zde značkové položky. Je zde také možné poskytnout dary na podporu dalšího rozvoje projektu, přihlásit se k odběru novinek a spolupracovat se sponzory, aby přispěli ke zlepšení projektu. Pěkný vzorek osobních webových stránek založených na Squarespace!

8. Meptik

Meptik

Vytvořte si web ZDARMA

Meptik určitě si zaslouží zvláštní pozornost. Stačí navštívit a získat pocit vzrušení a překvapení vytvořené úžasným videem na pozadí webu! Poté, co jste to viděli, nebudete mít jinou možnost, než pokračovat v prohlížení webových stránek a zjistit, o co jde. Meptik je kreativní agentura založená v Atlantě, která vidí své poslání ve vývoji vizuálně působivých projektů se silným důrazem na tvorbu obsahu, interaktivní instalace, mapování projekcí atd..

Portfolio společnosti je stejně působivé jako celý design webových stránek. Procházejte sekce práce a služeb a získejte představu o tom, co dělají. Máte zájem o další spolupráci? Poté přejděte na stránku Kontakty a zjistěte fyzickou polohu ateliéru, zaregistrujte se k odběru novinek nebo odešlete řádek zástupcům společnosti. Toto je jeden z nejpůsobivějších vzorků webových stránek Squarespace!

9. Nový ekologický krajinný design & Stavět

Nový design a stavba ekologické krajiny

Vytvořte si web ZDARMA

Pro všechny uživatele, kteří se zajímají o design krajiny a kreativní nápady, Nový ekologický krajinný design & Stavět bude příjemné místo k návštěvě. Toto je webová stránka nového ekologického studia, které se podílí na navrhování a údržbě krajiny v New Yorku a okolních lokalitách. Web vypadá také kreativní a jedinečný. Díky posuvníku v plné velikosti, bohatému a podrobnému popisu projektu a popisu služeb si zaslouží pozornost uživatelů, kteří hledají kreativní a ekologické nápady pro krajinný design.

Světlé a nasycené fotografie projektu vynikají skvěle na bílém pozadí a zdůrazňují hlavní oblast zájmu společnosti. Web si určitě zaslouží pozornost uživatelů, protože je jedním z nejatraktivnějších vzorků projektů vyvinutých v programu Squarespace.

10. Čtvercový prostor

Čtvercový prostor

Vytvořte si web ZDARMA

Ano, slyšeli jste to správně – Čtvercový prostor. Jejich přední web, Squarespace je běžný web vytvořený pomocí vlastního tvůrce. Hostuje na stejných serverech, na kterých jsou hostovány webové stránky jejich zákazníků. Chytrý příklad zabíjení marketingové strategie, která je důvěryhodná pro zákazníky. A jsem si jistý, že to funguje. Klobouky před týmem.

11. Turner Entertainment International

Turner Entertainment International

Vytvořte si web ZDARMA

Turner International je společnost, která řídí videozáznamy nejoblíbenějších značek Turner, jmenovitě TNT, CNN, Boomerang, Cartoon Network, TCM Turner Classic Movies, spolu s několika místně specifickými podniky a sítěmi se sídlem v Evropě, Latinské Americe, Africe a na Středním východě. a Asie a Tichomoří. Má také partnerské vztahy s Warner Bros a HBO. Jejich webové stránky zcela přicházejí k hlavnímu obchodnímu zaměření společnosti a je určitě zajímavé procházet každého fanouška filmu.

Webová stránka upoutá pozornost uživatele od prvního pohledu, protože domovská stránka obsahuje velké fotografie populárních plakátů / herců televizních seriálů. K dispozici jsou také přesné, ale informativní a podrobné informace o společnosti a jejím stavu. Při posouvání stránky dolů narazíte na videa pořadů a upoutávek, které společnost spravuje. To dává projektu zábavné a interaktivní zaměření, což podporuje další procházení. Další videa a obchodní zprávy jsou k dispozici v odpovídajících sekcích webových stránek – Výstavy & Přívěsy a novinky.

Design a struktura webu jsou logické a stručné. Všechny prvky jsou zde na svých místech a existuje rychlý přístup k hlavním webovým stránkám. V paletě barev webu dominují černé a bílé barvy, které mu dodávají atraktivní, důvěryhodný a profesionální vzhled.

12. WIRED by Design Landing Page

WIRED by Design Landing Page

Vytvořte si web ZDARMA

Pokud jde o vstupní stránky, je Squarespace skvělým řešením. Nová verze platformy (Čtvercový prostor 7) má kromě motivů také knihovnu titulních stránek určených speciálně pro vytváření propagačních stránek nebo jiných jednostránkových projektů. Dokonalým příkladem těchto slov je tato vstupní stránka. WIRED použil Squarespace k vytvoření působivé vstupní stránky s registračním formulářem pro jejich nejnovější WIRED by Design projekt – živý časopis, který spojil některé z nejkreativnějších myslí světa. Při pohledu na tento web můžete zprostředkovat spoustu informací prostřednictvím snímků a minimálního počtu kopií, aniž byste své návštěvníky ohromili spoustou textového obsahu..

13. Tuftsovo centrum pro studium vývoje léčiv

Tuftsovo centrum pro studium vývoje léčiv

Vytvořte si web ZDARMA

Název organizace – Tuftsovo centrum pro studium vývoje léčiv – mluví za sebe. Jedná se o nezávislé neziskové akademické výzkumné středisko fungující na základě Tufts University School of Medicine v Bostonu, MA. Organizace vidí své poslání v poskytování datově orientované analýzy, která má pomoci výrobcům drog a tvůrcům politik zvýšit účinnost jejich výzkumu a vývoje. Webová stránka centra vypadá důvěryhodně, působivě a je v souladu s hlavním cílem organizace.

Když se dostanete na domovskou stránku, dostanete explicitní informace o centru, jeho historii, cílech a obecných skutečnostech. V zápatí jsou také k dispozici nedávné příspěvky na Twitteru o centru a jeho práci a také tlačítka pro kontakty a tlačítka sociálních sítí pro rychlý kontakt se zástupci organizace..

Web má několik stránek, které poskytují vyčerpávající informace o jeho poslání, úkolech, dokončené práci a dalších významných otázkách. Rozbalovací nabídka je poměrně rozsáhlá a zahrnuje například sekce O programu, Kurzy & Školení, publikace, výzkum, zprávy CSDD a dokonce i webový obchod, kde můžete nakupovat položky související s centrem. Celkově vzato, jedná se o skvělý vzorek profesionálních webových stránek spuštěných v programu Squarespace.

14. Laicale

Lacale

Vytvořte si web ZDARMA

Laicale není to jen internetový obchod, ale dobře naplánovaná webová prezentace kadeřnictví. Prostřednictvím této webové stránky si můžete objednat schůzku a také si koupit přírodní produkty pro péči o vlasy šetrné ke zvířatům. Web vypadá úžasně a je dokonce trochu Squarespace-ish v jeho rozložení, písma a paletu barev. Z tohoto příkladu čtvercového prostoru se můžete naučit, jak udělat z přísně navrženého webu téměř dokonalý příklad e-shopu módy.

15. Vítejte v Winoně

Vítejte v Winoně

Vytvořte si web ZDARMA

Vítejte v Winoně je online projekt, který vypráví o podobně pojmenované knize fotografií, kterou režírovala populární hollywoodská hvězda Winona Ryder. Kniha popisuje životní příběh herečky a obsahuje mnoho fotografií jejího rodného města, které se také nazývá Winona. Co je zajímavé, každá kopie knihy je podepsána osobně Winona Ryder, zatímco veškerý rozpočet získaný při prodeji knihy jde přímo do American Indian College Fund.

Když přistoupíte na domovskou stránku, můžete si všimnout pozadí videa na celé obrazovce, které zobrazuje jednu ze scén z filmu s Winona Ryder. To je jeden z vrcholů webu, který nepochybně upoutá pozornost uživatelů. Při pobytu na domovské stránce si můžete vybrat jeden ze dvou možných kroků – buď se dívat na filmy s herečkou, nebo na webové stránky s podrobnými informacemi o knize, herečce a místě, kde vyrostla. Web oplývá jasnými reálnými fotografiemi místa a to je další funkce, kterou uživatelé rádi o projektu.

Pro všechny uživatele, kteří chtějí knihu koupit, poskytuje web přístup na stránku „Koupit knihu“, kde si ji mohou objednat. Tato funkce elektronického obchodování zvyšuje výkon a funkčnost webu.

16. Ona ho dělá

Ona ho dělá

Vytvořte si web ZDARMA

Ona ho dělá je módně zaměřený projekt řízený a spravovaný Allison Grahamovou – lesbickou ženou narozenou na Jamajce, která má vlastní vizi pánského oblečení a života. Stejně jako majitel webových stránek vypadá projekt jedinečně a poněkud neobvykle. Je navržen ve světle šedé a bílé paletě barev, což mu dodává hladký a klidný design. Je zde také mnoho jasných obrázků, které živě stojí proti bílému pozadí a přitahují pozornost uživatelů k příspěvkům, které Allison zveřejňuje na webových stránkách..

Aby uživatelé získali přehled o projektu a příběhu vyprávěném jeho majitelem, mají uživatelé možnost procházet webové stránky. Mezi ně patří Domů, Móda, Cestování, Projekty a Kontakt. Zde se mohou dozvědět více o módních nápadech předložených Allisonem a projektu, který vede. Pro ty, kteří chtějí koupit některé ze značkových oděvů, které navrhuje, je přístup na samostatnou stránku obchodu „Muž jejích snů“. To je místo, kde si každý může objednat a získat značkové oblečení od Allison. Díky této funkčnosti je projekt docela pěknou kombinací standardního webu s připojeným internetovým obchodem – skvělý nápad od vývojářů Squarespace!

17. Alissa Bell

Alissa Bell

Vytvořte si web ZDARMA

Alissa Bell je moderní zakázkové kancelářské studio otevřené a provozované společností Alissa Bell. Studio se zavazuje poskytovat kvalitní moderní papírové výrobky, které mají neobvyklý styl, mají jedinečný design a dodávají luxus do všech každodenních i zvláštních životních okamžiků. Všechny produkty navržené studiem vypadají skvěle a jedinečně – stejně jako webové stránky!

Když se dostanete na web, přistáváte na domovské stránce a nabízí dvě možnosti – můžete přistupovat na další webové stránky nebo zakoupit kolekci, kterou studio nabízí k prodeji. Obě možnosti jsou praktické a pohodlné a obě jsou na dosah pro všechny. Při zkoumání webových stránek můžete zjistit obecné informace o studiu, zobrazit jeho vyhledávací knihu, přečíst si autorský deník a nakonec zadat objednávku pouze několika kliknutími. Máte-li jakékoli problémy nebo dotazy, můžete kontaktovat vlastníka nebo manažery studia v sekci Kontakty nebo vyhledat odpovědi na nejčastější dotazy. Zde jsou k dispozici všechny možnosti, což je výhodné pro každého uživatele.

Pokud jde o design webových stránek, je to lehké a jemné. Ve většině prvků webové stránky převládají bílé, světle šedé a růžové barvy. To dává projektu přitažlivý, něžný a dokonce i trochu romantický pocit.

18. Jules Davies

Jules Davies

Vytvořte si web ZDARMA

Jules Davies je profesionální online portfolio, které mluví samo za sebe. Nenajdete zde mnoho textu ani příspěvků – pouze fotografie, z nichž desítky jsou uvedeny na všech stránkách. Portfolio patří Jules Daviesovi – fotografovi, který má co nabídnout každému klientovi.

Web je strukturálně jednoduchý a intuitivní. Je zde několik stránek, které obsahují řadu fotografií rozdělených do tematických kategorií, včetně Lifestyle + Outdoor, Editorial a Fashion. Každá zde dostupná fotografie je vybavena pohodlnou možností náhledu, která umožňuje podrobné zobrazení.

Jednou z charakteristických vlastností webu je skutečnost, že všechny fotografie (které jsou jasné a jasné) jsou publikovány na sněhově bílém pozadí. To soustředí pozornost uživatele na obrázky, aniž by rušilo jiné nedůležité prvky. Jste připraveni kontaktovat fotografa? Poté přejděte na stránku Kontakt, kde můžete své dotazy zanechat odesláním online formuláře nebo osobně kontaktovat Jules zasláním e-mailu. Jak vidíte, profesionální portfolio nevyžaduje dlouhé popisy ani mnoho příspěvků – kvalitní fotografie mluví vždy hlasitěji než tisíc slov!

19. Joshua Kissi

Joshua Kissi

Vytvořte si web ZDARMA

Joshua Kissi je ghansko-americký profesionální podnikatel, který nyní žije a pracuje v New Yorku. Zaměřuje se na projekty kreativního řízení, fotografie a vyprávění příběhů realizované spojením technologie a umění.

Web je živou a kvalitní prezentací Joshuaovy kreativity a talentu. Jsou zde pouze tři stránky, ale to je dost, abych řekl hlavní informace o podnikateli. Při procházení firemní stránky se dozvíte více o Street Etiquette – kreativní agenturu založil a provozuje Joshua Kissi a jeho partner. Portfolio poskytuje nahlédnutí do Joshuaova fotografického talentu. Zde si můžete prohlédnout několik fotografií, které pořídil a které jsou k dispozici ve čtyřech sekcích, jmenovitě komerční, redakční, osobní a pohybové.

Konečně, sekce Connect poskytuje příležitost kontaktovat Joshua a prodiskutovat s ním možnosti spolupráce nebo jiné problémy. Jedná se o kvalitní portfolio portfolia založené na Squarespace, které rozhodně stojí za pozornost uživatelů.

20. Katana Kitten

Katana Kitten

Vytvořte si web ZDARMA

Další ukázka profesionálního projektu zahájeného v programu Squarespace je Katana Kitten. Toto je webová stránka koktejlového baru v New Yorku, která je zahrnuta do seznamu 50 nejlepších barů na světě.

Bar má japonské designové prvky, tradiční jídla a nápoje, které se zde servírují, a další prvky. Stejná japonská inspirace byla vysledována na jeho webových stránkách. V designu dominují černé, bílé a červené barvy, což je typické také pro japonskou kulturu. Web také obsahuje speciální písma, styly a designové prvky, které vytvářejí jedinečnou atmosféru této země.

Zvláštní pozornost by měla být věnována nabídce baru. Je k dispozici přímo na domovské stránce, aby byl pro klienty vždy na dosah. Všechna jídla jsou dodávána se seznamem ingrediencí a je zde také knihovna fotografií nejoblíbenějších položek menu. Fotografie vynikají z davu díky jejich jasným barvám, které prostě nemohou přitahovat pozornost uživatelů. Pro všechny, kteří se zajímají o testování pokrmů osobně, nabízí web podrobné kontaktní údaje spolu s integrovaným widgetem Mapy Google, který zjednodušuje vyhledávání místa. Web je jedním z nejlepších vzorků Squarespace dostupných ve sbírce!

Sečteno a podtrženo

Čtvercový prostor je výrazné jméno v současné výklenku pro webové budovy. Jedná se o snadno použitelný, ale funkční webový tvůrce, který nabízí spoustu nástrojů pro návrh a propagaci, eCommerce a marketingové funkce (viz také Příklady čtvercového obchodu). Může být použit k vývoji různých typů webových stránek, od jednoduchých vstupních stránek a osobní webové stránky a až po internetové obchody a komplexní portfolia.

Ukázky webových stránek vytvořených pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek jsou nejlepším důkazem této skutečnosti. Mají slušný a působivý design, s jasnými vysoce kvalitními obrázky, funkčními a snadno navigovatelnými strukturami webových stránek, jasnými rozvrženími a intuitivními rozhraními. Nemusíte být odborníkem na kódování, abyste mohli webové stránky spouštět sami. S programem Squarespace se s tím vyrovnáte bez potíží. Stačí se zaregistrovat do tvůrce webových stránek a ujistit se sami.

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map