Nejlepší příklady webových stránek Ucraft

Nejlepší příklady webových stránek Ucraft


Ucraft – je cloudový webový tvůrce, jehož oblast použití spadá do vývoje obchodních webů a vstupních stránek. Platforma je poměrně snadno použitelná pro lidi s různým pozadím webového designu, ale nováčci mohou vyžadovat více času, aby zvládli službu a začali s ní stavět projekty..

Ucraft umožňuje vytvářet responzivní weby které jsou dodávány s bloky na celé obrazovce, pokročilými funkcemi pro vytváření webových stránek a plochým designem.

Tvůrce webových stránek je zcela zdarma, má však několik placených možností, které přicházejí s dvoutýdenní bezplatnou zkušební verzí, která umožňuje testování celé sady funkcí služby. Tentokrát je více než dost, abyste pochopili, zda platforma vyhovuje vašim potřebám nebo ne. Abychom vám pomohli správně se rozhodnout, udělejte si čas a prohlédněte si nejlepší ukázky webových stránek využívajících Ucraft. Toto je jistý způsob, jak zkontrolovat funkčnost a sadu funkcí systému. Začněme hned teď.

1. Studio SNKH

Studio SNKH

Vytvořte si web ZDARMA

Studio SNKH je studio se sídlem v Jerevanu, které se specializuje na design interiérů a architektury od roku 2014. Místo je známé svým ambiciózním a mladým týmem, ohromujícím portfoliem úspěšně dokončených projektů a touhou změnit místa, která přepracovávají k lepšímu . Nenajdete zde mnoho textů a popisů, protože web nabízí hlavně rozsáhlé portfolio jeho prací s názvy projektů.

Při přístupu ke každému projektu najdete jeho stručný popis (místo, stav dokončení, rok, oblast atd.). Nabídka webových stránek obsahuje také sekce Lidé, Média a Vyslovte Hi a přístup k účtům na sociálních sítích. Tyto funkce umožňují zjistit více o týmu designérů pracujících pro společnost a články publikované v mediálních zdrojích, aby poskytovaly maximální informace potenciálním klientům, které by chtěli vědět.

2. Vysvětlíme to

Vysvětlíme to

Vytvořte si web ZDARMA

Vysvětlíme to získává pozornost uživatele od prvních sekund strávených na webu kvůli animovanému pozadí prezentovanému na domovské stránce. Pokud spěcháte, nemusíte dále procházet, abyste pochopili, na co se společnost specializuje. Pokud se však chcete stát jejich klienty, budete nadšení prozkoumat sekci portfolia a zjistit popis video produkční proces v akci.

Tým vývojářů je také uveden zde, na domovské stránce. Chcete se s nimi spojit? Poté si pospěšte a vyplňte kontaktní formulář a uveďte své jméno, typ projektu, který potřebujete, a rozpočet, který jste připraveni investovat. Chcete-li zůstat informováni o aktualizacích studia a speciálních nabídkách, zaregistrujte se k odběru novinek. To jsou hlavní rysy, díky nimž je tento projekt slušnou ukázkou webové stránky Ucraft.

3. Expedice NGUYEN

Expedice NGUYEN

Vytvořte si web ZDARMA

NGUYEN je projekt, jehož majitelem a manažerem je Viet Nguyen – předseda a zakladatel společnosti Nguyen Expeditions, společnosti zabývající se hardwarem. Společnost se zabývá budováním, získáváním a investováním do hardwarových podniků. Web nabízí blog a investiční portfolio, které zahrnuje digitální ukázky aplikací, webů, online programů a softwaru, které úspěšně dokončili..

Návrh projektu vypadá poněkud pochmurně, ne-li dokonce mysticky. Jeho černé pozadí vytváří stylový, ale trochu neobvyklý dojem. Současně zaměřuje pozornost uživatelů na seznam příspěvků a služeb, které společnost nabízí. Aktualizace společnosti v sociálních účtech můžete sledovat tak, že se zaregistrujete na webových stránkách. Při návštěvě stránky Kontakty nemůžete najít pouze způsoby, jak se dostat do kontaktu se společností, ale také darovat další zlepšení a rozvoj společnosti.

4. Maerten & Partneři

Maerten & Partners

Vytvořte si web ZDARMA

Maerten & Partneři je agentura pro dočasné řízení projektů a projektů, která má bohaté zkušenosti s podnikáním. Zakladatelem společnosti je Tom Maerten, který úzce spolupracuje s ostatními členy týmu, aby zajistil nejlepší výsledek. Webové stránky společnosti mají stylový obchodní vzhled.

Nic není nadměrné – všechny prvky jsou na jejich místě, zatímco světelné pozadí efektivně zdůrazňuje hlavní části webu. Nabídka webových stránek umožňuje přístup k seznamu služeb, které společnost nabízí, recenze klientů, otevřené úkoly, tým dočasných manažerů a kontakty. Všechny informace jsou dobře strukturovány, aby zajistily maximální snadnost použití, pohodlí a úsporu času.

5. Yerishi Milano

Yerishi Milano

Vytvořte si web ZDARMA

Yerishi Milano je značka luxusní kabelky založená a založená v Miláně. Myšlenka tvorby značky patří Irině Yeritsyanové, arménské módní návrhářce známé pro její nepředvídatelnost a jedinečnou vizi ženskosti. Její designy kabelek vždy přitahují pozornost žen z celého světa díky jejich směsi italského luxusu a inovativního moderního stylu a také výjimečného eklektického designu..

Webové stránky mají moderní vzhled a naprosto spadají do specializované specializace společnosti. Oplývá tematickými fotografiemi souvisejícími s módou, které živě vystupují proti bílému pozadí projektu. Web obsahuje čtyři stránky, které se zabývají všemi problémy, které by vás mohli zajímat. Patří mezi ně stránka O nás, která vypráví příběh Iriny, její biografii, cíle a kariérní postup, Galerie se spoustou fotografií z kabelky, stránku Kontakty a samostatná sekce Shop, kde si každý může objednat téměř v žádném okamžiku. Tento web založený na Ucraft vypadá profesionálně a je naložený funkcemi.

6. Collectif Medz Bazar

Collectif Medz Bazar

Vytvořte si web ZDARMA

Collectif Medz Bazar je oficiální web alternativní lidové skupiny, která se skládá z tureckých, arménských, amerických a francouzských hudebníků. Skutečnost, že značka zahrnuje lidi různých národností a kultur, přispívá k jedinečnému ozvučení jejích hudebních skladeb.

Web nepřináší pouze nejúplnější informace o zákazu, jeho členech, příběhu, plánovaných prohlídkách, zprávách a aktualizacích, jakož i kreativních plánech. Oplývá také hudebními skladbami, které patří do kapely. Je tedy možné tyto skladby přímo na webu uvést, sdílet odkazy na ně s ostatními fanoušky nebo si koupit buď samostatné skladby nebo alba, která se vám nejvíce líbí. Všechna alba jsou k dispozici na domovské stránce a v případě potřeby se můžete rozhodnout pro kterékoli z nich. Web také obsahuje mnoho fotografií kapely, které jsou zobrazeny na všech stránkách. To vytváří pozitivní dojem pro každého uživatele, který prohlíží web.

7. Med 911

Med 911

Vytvořte si web ZDARMA

Med 911 je online lékárna založená na Jerevanu, která nabízí bohatý sortiment léčiv pro léčbu různých zdravotních stavů. To je také místo, kde se každý zákazník může setkat s užitečnými informacemi o těch lécích, o které se zajímá. V současné době je lékárna jedním z nejdůvěryhodnějších a nejpohodlnějších způsobů, jak nakupovat léky a jiné zdraví související výrobky, jako jsou lékařské přístroje, sportovní a fitness výrobky, bioaktivní přísady, řešení hygieny a léčby, kosmetika a další.

Web představuje bohatý katalog drog dostupných na domovské stránce. Katalog se skládá z několika kategorií produktů s ohledem na jejich důsledky. Možnost vyhledávacího filtru, která je k dispozici v každé sekci, pomáhá najít požadovaný produkt bez dodatečných investic do času a úsilí. Každý produkt uvedený v katalogu je dodáván s podrobným popisem a specifikací ceny, aby se zjednodušil výběr zákazníka. Dále je možné naplánovat návštěvu lékaře online a vyplnit integrovaný formulář. Celkově je tento web poháněný Ucraftem logicky strukturovaný, což přispívá k jeho snadnému použití a pohodlí nákupního procesu..

8. Plume Ilustrace

Plume Ilustrace

Vytvořte si web ZDARMA

Plume Ilustrace je osobní projekt Marine Feuilleabois, který vytváří jedinečné a vysoce kvalitní plakáty, o které mají fanoušci umění zájem. Zde najdete informace o umělci, jejím tvůrčím přístupu, cílech a očekáváních.

Web harmonicky zahrnuje portfolio, projekt elektronického obchodování a blog. To je také místo, kde si každý může vzít lekce kresby pořádané umělcem. Chcete-li je získat, měli byste navštívit příslušnou stránku a seznámit se s podmínkami spolupráce. Stránka portfolia umožňuje procházet nejlepší díla patřící společnosti Marine, která lépe odhalují její individuální kreativní styl. Pro každý obrázek je k dispozici možnost náhledu, která jej umožňuje zobrazit v detailech. Jednou z charakteristických vlastností webové stránky je skutečnost, že její obsah je psán ve francouzském jazyce. To může trochu komplikovat proces prohlížení pro všechny, kteří tento jazyk neznají.

9. Matt Gallery

Matt Gallery

Vytvořte si web ZDARMA

Matt Gallery je unikátní galerie uměleckých šperků, kterou navrhl a vytvořil osmiletý chlapec Matt, který se rád kreslí. Matt osobně vytváří roztomilé a originální postavy, které se dále používají k navrhování kolíků a přívěsků, které jsou ručně vyráběné z mosazi a stříbra..

Úplně první pohled na webové stránky může nejen upoutat pozornost uživatelů – je zde celá fotogalerie představující jednu z postav vytvořených Mattem. Jedná se o malého létajícího slona jménem Yuakok, který divákům představí sebe a své přátele. To je opravdu zábavné, neobvyklé a originální a to je to, co evokuje touhu pokračovat v prohlížení webových stránek. Při procházení stránky se setkáte se skutečnými životními obrázky produktů vyrobených s Mattovými postavami. Ti, kteří mají v úmyslu tyto produkty koupit, by se měli dostat na stránku Najít nás, která uvádí všechna místa, kde je lze zakoupit. Dále je možné přejít na stránku Kontakty, kde je možné vyplnit kontaktní formulář online a kontaktovat vlastníka webu.

10. Bet Construct

Bet Construct

Vytvořte si web ZDARMA

Bet Construct je nová generace online herního softwaru, oceněná technologie a poskytovatel služeb pro online a pozemní herní průmysl. Pravidelně předkládají inovativní a osvědčené nabídky pro různé herní odvětví. S více než 15 lety specializovaných znalostí má společnost co nabídnout svým partnerům, včetně špičkového řešení pro bílé štítky, samostatných projektů a programů na klíč. Platforma nabízí 30denní bezplatnou zkušební verzi pro vyzkoušení těchto a dalších možností, které nabízejí.

Chcete-li se dozvědět více o softwaru a společnosti obecně, má smysl navštívit jejich webovou stránku. Zde narazíte na několik hlavních stránek, jmenovitě produkty, tržiště, události, integrace. Pro více informací je také přístupné skryté menu v pravém rohu webu. Nabídka obsahuje více stránek, například O společnosti, Partneři, Kariéra, Tisk & Média, zdroje, blog a ceny. Prohlížením těchto zdrojů najdete spoustu řešení a užitečných informací o tom, jak zahájit vlastní herní podnikání. Projekt je k dispozici v několika jazycích, což umožňuje rozšířit jeho cílové publikum. To je hodný vzorek firemních webových stránek vytvořených pomocí Ucraft!

Sečteno a podtrženo

Ucraft stojí za pozornost, když máte nápad postavit obchodní webové stránky, vstupní stránka nebo a projekt pro osobní potřebu. Ukázky výše uvedených webových stránek jsou nejlepším důkazem důvěryhodnosti, pohodlí, snadnosti používání a funkčnosti systému. Projekty vytvořené pomocí služby vypadají stylově, pohotově a moderně a existuje několik nástrojů pro přizpůsobení designu, které můžete použít ke zvýšení výkonu vašich webových stránek.

Ucraft je skvělou volbou pro uživatele, kteří mají v úmyslu vytvářet vysoce kvalitní webové stránky bez nutnosti kódování. Práce s tvůrcem webových stránek je snadná a rychlá, protože si můžete vybrat z více konstrukčních funkcí. Platforma funguje skvěle pro ty, kteří očekávají, že využijí slušný výsledek bez seriózního webdesignu a znalostí.

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map