Nejlepší příklady webových stránek uKit

Příklady webových stránek uKit


uKit – je mocný drag-and-drop webový tvůrce, který byl vytvořen s ohledem na obchodní zaměření. Tato platforma se používá ke spouštění a správě projektů malých podniků, ale také skvěle funguje pro vývoj jiných typů webových stránek.

Jedním z nesporných vrcholů tvůrce webových stránek je jeho působivé snadné použití a intuitivní přístup k webovému designu. uKit nevyžaduje žádné povědomí o kódování ani předběžný návrh webových stránek. Díky tomu je služba dokonalým řešením pro začátečníky, kteří nikdy předtím neměli zkušenosti s webovým designem. Stejně tak může systém efektivně využít zdatní weboví vývojáři, kteří mají v úmyslu zahájit projekty pro své klienty, aniž by se museli starat o složité nuance webového designu..

Chcete se podívat na nejlepší ukázky projektů vytvořených pomocí uKit? Dnes vám přinášíme sbírku skutečných webů vytvořených pomocí tohoto platforma pro vytváření webů bez kódu. Uvidíme, zda je možné spustit web generující potenciální zákazníky, aniž byste museli psát jediný řádek kódu.

1. Sprintův cyklus

Sprintův cyklus

Vytvořte si web ZDARMA

Sprintův cyklus je kompletní servis jízdních kol, který nabízí bohatý sortiment produktů, příslušenství, částí jízdních kol, kol a oprav a vyladění. Majitel a vedoucí obchodu, Marian, má více než 45 let zkušeností s cyklistickou komunitou.

Web je dodáván s intuitivní navigací, která umožňuje přístup k nejdůležitějším částem menu, jmenovitě O službách, Značkách, Fuji Bikes, SE Bikes, Coaching and Contact. Posuvník fotografií, který je k dispozici na domovské stránce, usnadňuje cítit celkovou atmosféru webu díky tematickým fotografiím. Můžete se připojit ke skupinám internetového obchodu v sociálních sítích, podívat se na kontaktní formulář a zjistit podrobnosti o umístění fyzického internetového obchodu přímo na webových stránkách. To je velmi pohodlné a šetří čas.

2. Comfort Dental SPA

Comfort Dental SPA

Vytvořte si web ZDARMA

Comfort Dental SPA je zubní klinika, která vidí své poslání poskytovat klientům maximální komfort a relaxaci. Webové stránky zcela přicházejí k hlavní specializační specializaci, nabízející explicitní informace o klinice, službách, které nabízí, informace pro pacienty s prvním časem a kontaktní údaje. Tyto aspekty se odrážejí v sekcích nabídky webových stránek v horní části domovské stránky.

Recenze pravidelných klientů a výhody, které jej odlišují od jiných stomatologických klinik, jsou také k dispozici na domovské stránce. Chcete-li kontaktovat tým zákaznické podpory, můžete vyplnit online formulář uvedený v zápatí nebo použít kontaktní údaje. Je také možné domluvit si schůzku online v příslušné části webu. Pěkný vzorek webových stránek poháněných uKit.

3. Cracs

Cracs

Vytvořte si web ZDARMA

Cracs je centrem výzkumu aplikovaných kognitivních věd. Zaměřují se na vývoj pokročilých řešení pro měření a zlepšování poznání s cílem identifikovat a odhalit lidský potenciál. Web je logicky strukturován. Vyznačuje se jednoduchou navigací, protože zde jsou umístěny všechny prvky a sekce. Při procházení webových stránek narazíte na služby, které centrum nabízí, kognitivní vědecká řešení a kontaktní údaje.

Domovská stránka obsahuje posuvník obrázků na celé obrazovce, který obsahuje informace o centru a videu, kde se o něm můžete dozvědět více. Na webu je mnoho tematických obrázků a souvisejících informací, které vám pomohou najít odpovědi na všechny otázky, které byste mohli mít.

4. Trans Delivery

Trans Delivery

Vytvořte si web ZDARMA

Trans Delivery je webová aplikace, která se používá pro objednávání a doručování potravin v Kamerunu. Aplikace je k dispozici ke stažení v App Store a na Google Play. Celý proces zadávání objednávky trvá jen několik minut, protože aplikace zajišťuje nejmodernější mobilní technologii vytvořenou s ohledem na zaměření na zákazníka.

Chcete-li se dozvědět více o aplikaci, jejím hlavním poslání, možnostech stahování a použití, navštivte webovou stránku Trans Delivery. Při procházení domovské stránky objevíte základní informace o cenách, možnostech doručení, programu doporučení, řešení zákaznické podpory a dalších více výhod aplikace, díky nimž vyniká v davu. Chcete-li si být vědomi nejnovějších aktualizací a zpráv o aplikacích, je zde možnost připojit se k účtům v nejpopulárnějších sociálních sítích, které se nacházejí v zápatí webu. Pokud se chcete přidat do týmu, můžete si také přečíst specializované blogové příspěvky a hledat pracovní nabídky.

Opravdu charakteristickým rysem webu je jeho sekce Hry. Zde má každý registrovaný uživatel možnost hrát jednu z navrhovaných online her, aby získal další body a bonusy za další objednávky. To povzbuzuje uživatele k dalšímu prohlížení a poskytuje této webové stránce založené na uKit špičkové funkce.

5. Megabyte Medics

Megabyte Medics

Vytvořte si web ZDARMA

Pokud máte problémy s počítačem nebo jiným zařízením, pak Megabyte Medics je špičkový cíl, který vám pomůže najít řešení, které opravdu funguje! Společnost podniká více než 15 let, poskytuje výjimečný zákaznický servis a pomáhá opravovat mnoho typů zařízení.

Podrobné informace naleznete v části O nás v nabídce webu, zatímco v části Služby najdete seznam možností, které můžete při jejich používání využít. Až se vrátíte na domovskou stránku webu, budete si moci přečíst recenze zákazníků a požádat o cenovou nabídku ve stejný den pomocí kontaktních informací dostupných na domovské stránce.

6. Gaz Consulting LLC

Gaz Consulting LLC

Vytvořte si web ZDARMA

Gaz Consulting LLC se zaměřuje na nabídku nástrojů a podporu konstrukce strojů, které by mohly být velmi užitečné v průmyslu kompozitů, což klade velký důraz na proces pultrúze. Společnost se podílí na navrhování vysoce kvalitních strojů a nástrojů pro maximalizaci stability procesu a snížení požadavků na údržbu.

Webové stránky společnosti jsou v souladu se svou specializací a poskytují seznam služeb, hlavní události společnosti, galerii produktů a všechny kontakty dostupné v odpovídajících částech menu. Pokud si přejete zjistit informace o společnosti, bude tento web určitě užitečným nástrojem!

7. RR Vytápění a klempířství

RR Vytápění a klempířství

Vytvořte si web ZDARMA

RR Vytápění a klempířství je Glasgowská topenářská a instalatérská společnost, která nabízí širokou škálu služeb v okolí. Společnost je skvělá v oblasti výměny a instalace kotlů, instalatérských služeb, proplachování elektřiny, kontroly bezpečnosti plynu v domácnosti, designu koupelen a dalších souvisejících služeb. Více se o nich můžete dozvědět na příslušných webových stránkách.

Velký posuvník dostupný na domovské stránce vám poskytne kvalitní fotografie vzorků koupelnového designu, abyste mohli osobně zhodnotit práci společnosti. Chcete požádat o bezplatnou nabídku bez závazku nebo objednat schůzku? Můžete to udělat vyplněním online formuláře nebo osobním kontaktem s týmem zákaznické podpory společnosti.

8. Kever Conyers Photography

Kever Conyers Photography

Vytvořte si web ZDARMA

Kever Conyers Photography je živý vzorek kvalitního a přitažlivého portfolia. Patří Keveru Conyers III – fotografovi s dlouholetými zkušenostmi, který si klade za cíl představit svá díla uživatelům a úspěšně to na webových stránkách.

Tato webová stránka obsahuje všechny prvky, které jsou zásadní pro jakékoli portfolio. Není zde nic zbytečného – všechny prvky jsou na svých místech. Vysoce kvalitní fotografie zobrazené na sněhobílém pozadí přitahují pozornost návštěvníka hned od začátku. Je možné každou fotografii zvětšit a zobrazit podrobnosti tak, že na ni jednoduše kliknete. V dolním rohu domovské stránky je také krátká informace o fotografovi a widgetu zpětného volání, což je pohodlná volba pro návštěvníky, kteří si cení svého času.

Samotné portfolio je rozděleno do tematických kategorií a existují také speciální kategorie s cenami a kontaktními informacemi. Pěkný a poučný příklad portfolia webových stránek!

9. Akademie CDM

Akademie CDM

Vytvořte si web ZDARMA

Akademie CDM dokazuje, že tvůrci stránek, jako je uKit, jsou skvělou volbou pro nekomerční organizace. Akademie CDM je mezinárodní střední škola v nigérijském Benue.

Web nabízí spoustu užitečného obsahu pro potenciální i současné studenty i jejich rodiče. K dispozici je sekce učebních osnov, dokumentární video o škole, online formuláře, informace o přijímací zkoušce atd.

Tato stránka je také dobře značková: má soudržné barevné schéma, které odpovídá logu a e-mailové adrese akademie v doméně webu – [email protected] Web obsahuje více než dost informací o akademii. Jediná věc, kterou bych přidal, je pár videí.

10. Bonnie Glass

Bonnie Glass

Vytvořte si web ZDARMA

Bonnie Glass je projekt společnosti Bonnie Glass, který vytváří jedinečné ruční oděvy, které spojují úžasnou všestrannost textur, barev a vzorů. Všechny oděvy vytvořené designérem, který žije a pracuje v Kanadě, jsou nejen jedinečné, ale také pohodlné, kvalitní a atraktivní. Každý kus je šitý individuálně s ohledem na speciální parametry zákazníka.

Chcete-li se podívat na kolekce oblečení od Bonnie, věnujte si čas procházení všech webových stránek. Zde najdete obecné informace o designérovi, seznam připravovaných představení a událostí, osobní kontakty a další cenné informace. Zvláštní pozornost by měla být věnována částem Originály a Reinvence, které jsou dodávány s podkategoriemi na základě typů nabízeného oblečení..

Ať už budete mít přístup do kterékoli sekce, narazíte na popisy podrobností a několik obrázků ve vysokém rozlišení všech nabízených oděvů. Chcete-li zobrazit podrobné parametry jednotlivých kusů, můžete si prohlédnout všechny fotografie a zobrazit jejich speciální parametry. Další užitečnou funkcí webu je dostupnost referencí zveřejněných předchozími zákazníky – to je nutné pro tento typ projektu!

11. Emma Goodmanova masáž

Emma Goodmanova masáž

Vytvořte si web ZDARMA

Emma zahájila masážní výchovu na Ann Arbor Institute of Massage Therapy v roce 2010 studiem švédské relaxace, myofasciálního uvolnění, sportovní masáže a neuromuskulární terapie. Zní to jako skutečný obchod, pravděpodobně to je důvod, proč Emma Goodmanova masáž je jednoduchý web, ale efektivní.

Ačkoli každý prvek není nic jiného než jednoduchého, není to špatná věc. Web je snadno použitelný a všechny informace lze získat najednou – kontaktní údaje, služby a ceny. Bylo by však hezké mít něco, aby byl web osobnější, například video nebo biomasa maséra.

12. Pacific Commercial Brokers

Pacific Commercial Brokers

Vytvořte si web ZDARMA

Pacific Commercial Brokers je realitní kancelář, která poskytuje informace, které by uživatel mohl potřebovat na jednom místě. Web je logicky strukturován a přichází s intuitivním a snadno navigovatelným rozhraním.

První věc, která přitahuje pozornost uživatelů, je velký obraz domu s firemním sloganem. Slogan vyjadřuje hlavní poselství webové stránky, zatímco obrázek a logo společnosti vypadají kontrastně na bílém pozadí. Není třeba hledat základní informace o společnosti – jednoduše přejděte dolů na stránku a najděte, co potřebujete.

Pokud se chcete stále dozvědět více, procházejte části webových stránek dostupných v nabídce. Zde najdete cenovou politiku společnosti, galerii, novinky a informace o majitelích. Celkově je web jednoduchý, přesto funkční a uživatelsky příjemný.

13. Zasklení AMB

Zasklení AMB

Vytvořte si web ZDARMA

Zasklení AMB Společnost je v podnikání téměř 10 let a neúnavně pracovala na vybudování reputace založené na poctivosti, bezúhonnosti a zákaznických službách. A to nejsou prázdná slova, protože první, co vidíte, jsou svědectví jejich zákazníků, kteří sdílejí své zkušenosti s prací s AMB Glazing.

Existuje velký rozdíl mezi profesionálním přístupem při vytváření webových stránek a „ah, to bude“. Snadno srozumitelná navigace, kvalitní obrázky, každý detail na svém místě – to jsou charakteristické rysy webu. Mám rád jejich černé, bílé a modré barvy, vypadá to solidně, ale stále dost svěží.

14. Krychle

Krychle

Vytvořte si web ZDARMA

Krychle je jednou z předních 3D tiskových společností se sídlem v Libanonu, která dává každému klientovi zvláštní pozornost. Společnost se zaměřuje na rozvoj dlouhodobých vztahů a nabízí bohatý sortiment špičkových tiskových produktů. Patří sem tiskárny, spotřební materiál, dílny a třídy, jakož i údržba, tisk a opravy.

Webové stránky společnosti neposkytují pouze podrobné informace o nabízených 3D produktech / službách, ale také umožňují navštívit sekci Obchod a zadat objednávku. To je velmi výhodné pro každého uživatele, který má v úmyslu zvolit kteroukoli z těchto položek. Každý produkt je dodáván s podrobným popisem, kvalitními obrázky a specifikacemi, které uživatelům pomáhají s jejich výběrem.

Přestože web Cube není velký (zde jsou pouze sekce Home a Shop), to je více než dostačující k poskytnutí vyčerpávajících informací o produktech / službách, které uživatelé hledají. K dispozici je také příležitost navštívit účty sociálních sítí a zůstat informováni o posledních aktualizovaných a firemních zprávách. To je další užitečná možnost, kterou tento projekt založený na uKit poskytuje.

15. Dewclaw Eco Tours & Safari

Dewclaw Eco Tours & Safaris

Vytvořte si web ZDARMA

Dewclaw Eco Tours & Safari se specializuje na organizaci ekologicky bezpečných zájezdů a výletů po safari v jižní Africe. Společnost se sídlem v Livingstone v Zambii nabízí širokou škálu turistických zájezdů a speciálních balíčků zájezdů, aby vyhověla různým potřebám a zvláštním preferencím. Díky integrované funkci eCommerce je možné si prohlídku objednat v pohodlí domova prostřednictvím webové stránky.

Chcete-li objevit celé spektrum služeb, které agentura nabízí, a procházet seznam dostupných prohlídek, musíte zobrazit všechny webové stránky. Patří mezi ně Home, O nás, Zambie, transfery, balíčky, ubytování, rezervace / kontakt atd. Tyto sekce obsahují vyčerpávající informace o procesu rezervací zájezdů a řešení všech organizačních problémů. Zvláštní pozornost by měla být věnována dostupnosti funkce zpětného volání a možnosti nechat zprávu přímo na webové stránce.

Pokud jde o celkový design webových stránek, rozhodně jde o hlavní specializaci. Existuje několik fotografií z míst, do kterých lze cestovat, které pořídili turisté nebo zástupci agentury. To zvyšuje důvěryhodnost a profesionalitu společnosti.

16. F.P. Dárkový obchod Kolbe & Kavárna

F.P. Kolbe Gift Store & Cafe

Vytvořte si web ZDARMA

Pro každého, kdo si cení především pohodlí a kvality, F.P. Dárkový obchod Kolbe & Kavárna nabízí špičkové a exkluzivní doplňky a dárky pro dům a zahradu. Místo je známé také svou kavárnou, kde se mohou všichni zákazníci dobře bavit, užívat si zvláštní atmosféry a jedinečného designu.

Jako rodinný podnik vystupuje F.P Kolbe z davu díky svému jedinečnému přístupu a individuální pozornosti vůči každému zákazníkovi. Vrcholem místa je rozdělení všech dostupných položek do 11 pokojů, které přicházejí s jejich zvláštním designem a motivem (Zahradní výzdoba, nábytek z USA, vánoční pokoj, venkovní fontány, nástěnná výzdoba, halloweenská místnost atd.). Podrobnější informace o místnostech, produktech a speciálních kavárnách jsou k dispozici v hlavních sekcích webových stránek, konkrétně Domů, O nás, Produkty a Menu. Chcete-li zjistit kontakty, přejděte na účty záhlaví / zápatí webu nebo na sociálních sítích.

Celkový design webových stránek vypadá jednoduše, ale působivě. Když se dostanete na domovskou stránku, uvidíte skutečnou fotografii místa i ohromující galerii produktů, které si můžete vybrat, a nabídku jídel, které si můžete objednat v jejich kavárně. Praktické a pohodlné řešení pro každého!

17. Účty USB

Účty USB

Vytvořte si web ZDARMA

Účty USB nabízí profesionální a proaktivní účetní služby přizpůsobené jedinečným potřebám klientů. Společnost má dlouholeté odborné znalosti, poskytuje kvalitní a důvěryhodnou podporu a jedinečné strategie zaměřené na efektivní rozvoj podnikání..

Když se dostanete na web, jeho design, dostupnost kategorií a podrobné nuance vyvolávají pocit důvěry a zvláštní obchodní důvěryhodnosti. Seznam služeb, které nabízejí, je uveden přímo na domovské stránce spolu s jejich náklady. K dispozici je také kvalitní obrázková prezentace poskytující řadu účetních služeb, které lze využít zde. Vrcholem domovské stránky je odpočítávací měřič, který zobrazuje zbývající čas do konce speciální nabídky.

Při procházení stránky uvidíte klientské posudky, integrovaný zdroj RSS, online formulář a tlačítka sociálních sítí. Pro sekce Blog a Užitečné odkazy jsou vytvářeny samostatné webové stránky. Díky tomu je vyhledávání požadovaných informací o společnosti rychlé, snadné a pohodlné pro každého uživatele.

18. Gorilla Tracking Africa & Adventure Safaris Uganda

Gorilla Tracking Africa & Adventure Safaris Uganda

Vytvořte si web ZDARMA

Gorilla Tracking Africa & Adventure Safaris Uganda přináší výjimečné zážitky z cestování všem, kteří si chtějí užít divokou krajinu a obyvatele míst Ugandy. Cestovní společnost se sídlem v Entebbe vidí své poslání v organizaci různých typů full-service výletů (rozpočet, mírné a luxusní zájezdy) pro dospělé a děti.

Design a funkčnost jejich webových stránek vytváří příjemný dojem na potenciální turisty, kteří jsou ochotni rezervovat jednu z nabízených zájezdů. Není třeba dlouhodobě procházet projekt – stačí se podívat na posuvník obrazu na celé obrazovce, který představuje služby, které cestovní kancelář nabízí. Každý snímek je dodáván s tlačítkem „Služby“, které uživatele přesměruje na odpovídající stránku.

Web také obsahuje mnoho užitečných informací o typech nabízených zájezdů, obecných skutečnostech o jejich práci, rychlých odkazech na všechny balíčky, zvláštních opatřeních a preventivních opatřeních, které by uživatelé měli vědět. Můžete také získat přístup k kontaktům agentury, referencím zákazníků, integrovaným galeriím videa a obrázků. Máte nějaké dotazy? Pak se můžete obrátit na manažery agentur pomocí vyskakovacího widgetu Jivochat, který umožňuje komunikaci v reálném čase. Toto je jeden z nejfunkčnějších a nejinformativnějších webových stránek využívajících uKit!

19. Učitel Doms

Učitel Doms

Vytvořte si web ZDARMA

Učitel Doms je osobní webový projekt, který vlastní a spravuje Dominic Bryan San Jose, profesní učitel, který má zvláštní touhu a vyžaduje psaní, blogování, vlogování a grafický design. “Snažte se inspirovat, než vypršíte!” – to je heslo, které Dominik následuje, a skutečně zobrazuje celkový dopad na webové stránky.

Zde na webových stránkách narazíte na působivou škálu informací. Stačí se podívat na prezentaci dostupnou na domovské stránce a vybrat, co se vám nejvíce líbí. Každý snímek je vybaven integrovaným tlačítkem, které vás rychle přesměruje na vybranou stránku. Autor webu nabízí širokou škálu služeb spojených s činností jeho učitele. Podrobné informace o každé službě jsou k dispozici v příslušné části spolu s poplatky za tuto službu. Více informací je poskytováno na ostatních webových stránkách, jmenovitě Blog, Recenze knih, Research Coach, Hodnoty ED, Services, About and Contact. Ať už vás zajímá jakákoli záležitost, určitě zde získáte požadované skutečnosti.

20. Dárkový obchod Logan Home

Dárkový obchod Logan Home

Vytvořte si web ZDARMA

Dárkový obchod Logan Home je nejlepší destinace pro uživatele, kteří hledají exkluzivní a kvalitní doplňky a výrobky pro domácí dekorace. Ať už chcete vytvořit jakýkoli domácí styl, určitě najdete ty nejlepší předměty pro vytvoření nejmodernější výzdoby.

Samotný web vypadá docela jednoduše, ale poučné. Oplývá grafikou a vysoce kvalitními fotografiemi produktů nabízených k prodeji. Galerie obrázků je opravdu působivá a nabízí širokou škálu zařízení, perské koberce, kuchyňské nádobí a další dárky za dostupné ceny. Seznam doplňkových služeb spolu s jejich náklady a podrobnými specifikacemi je také k dispozici na domovské stránce.

Integrovaná funkce elektronického obchodování umožňuje objednávat produkty přímo z webových stránek. To je také docela snadné, rychlé a pohodlné. Chcete-li se spojit se správci internetového obchodu, můžete vyplnit integrovaný kontaktní formulář online a odeslat zprávu a získat zpětnou vazbu v nejkratším možném čase.

Sečteno a podtrženo

Se správným přístupem, uKit tvůrce webových stránek může být nenahraditelným přínosem pro jakýkoli druh podnikání. Musíte vyvinout skutečné úsilí, abyste přeměnili její navigaci v naprostou katastrofu. Navíc jsou ceny velmi přijatelné.

Nejste omezeni na témata a obchodní výklenky pro váš web. Lék? Proč ne?! Stavebnictví? Kus dortu. Jóga nebo internetový obchod? Ber to jako hotové! Webové stránky podobné blogům jsou jedinou výjimkou s platformou – funkce blogování je k dispozici, ale nelze říci, že je to velmi výhodné pro plně funkční blog. Celkově je uKit jedním z nejlepších řešení na trhu, hlavně kvůli jeho všestrannosti.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map