Nejlepší příklady webových stránek Webflow

Nejlepší příklady webových stránek Webflow


Webflow – je profesionální tvůrce webových stránek, který byl vytvořen s ohledem na potřeby, dovednosti a požadavky kvalifikovaných webových designérů. Platforma je zaměřena hlavně na zdatné vývojáře webových stránek, agentury a nezávislé nezávislé pracovníky, kteří pracují na tvorbě klientských projektů a chtějí využít špičkových výsledků bez nutnosti využívat své znalosti a dovednosti v oblasti kódování.

Ve srovnání s jeho konkurenty, Systém je dodáván s výkonnými nástroji pro přizpůsobení designu, které uživatelům umožňují vytvářet úžasné webové stránky a poskytují jim intuitivní možnosti úpravy obsahu. S Webflow můžete vytvářet profesionální portfolia, marketingové weby, velké komerční a komunitní projekty. Být docela komplikovanou platformou (ne o nic jednodušší) než Webydo), stále zajišťuje pohodlné prostředí pro vytváření webových stránek a přichází s intuitivním rozhraním, které obsahuje sadu standardních webových prvků.

Jak je tedy obtížné používat Webflow a jak můžete těžit z práce se službou? Zkontrolovali jsme některé z nejpůsobivějších vzorků Webflow, abychom zdůraznili jejich klady a zápory. Podívejte se na ně a rozhodněte se, zda jejich kvalita a funkčnost odpovídá vašim konkrétním potřebám webové budovy a zda systém vyhovuje vašim požadavkům..

1. Andre Givenchy

Andre Givenchy

Vytvořte si web ZDARMA

Andre Givenchy je osobní projekt webdizajnéra Andre Givenchyho, který jej zahájil s jediným cílem – předvést své nejlepší projekty. Přiznejme si to – dělá to skvělým způsobem! Web přitahuje pozornost uživatele od prvního pohledu kontrastní barevnou kombinací, která se spojuje s jednoduchostí a pohodlím.

Domovská stránka webu má nápadné černé pozadí, které se při posouvání stránky dolů mění bílou a fialovou barvou. Nejdůležitější prvky a tlačítka jsou zvýrazněny červenou barvou, která na ně nemůže soustředit pozornost uživatele a používá se jako implikace výzvy k akci. Ve spodní části stránky je také vyskakovací okno chatu a recenze zákazníků. Sekce Separate Shop přesměruje uživatele přímo do internetového obchodu, kde si všichni fanoušci návrháře mohou koupit své nejlepší produkty. Celkově vzato, jedná se o skvělý vzorek webových stránek spuštěných s Webflow!

2. Overton Graphics

Overton Graphics

Vytvořte si web ZDARMA

Overton Graphics je skvělý vzorek portfolia, který uvedl Josh Overton, londýnský návrhář se zaměřením na rozhraní UI // UX a webdesign. Toto je jednostránkový web, který vypadá přísně a stručně. Nenaleznete zde vícesekční nabídku – všechny stránky jsou označeny na samostatném levém panelu s vyskakovacími okny. K dispozici jsou také tlačítka sociálních sítí. Děje se tak proto, aby se pozornost uživatele nenarušila a soustředila se na nejdůležitější část webu – portfolio.

Web je vytvořen v klidné a jednoduché zelené, bílé a šedé barvě, jejíž úspěšná kombinace pomáhá zdůraznit nejdůležitější části. Vytváří příjemný dojem a vybízí uživatele, aby pokračovali v prohlížení webových stránek a dozvěděli se více o majiteli.

3. Rychlost Černá

Rychlost Černá

Vytvořte si web ZDARMA

Rychlost Černá je promo projekt věnovaný prezentaci inovativní aplikace Velocity Black App. Vývojáři aplikace to nazývají „asistentem životního stylu“, který zahrnuje tým důvěryhodných specialistů, který uživatelům aplikace poskytuje doporučení ohledně cestování, která potřebují. První věc, která upoutá pozornost uživatele, je video pozadí, které je nejlepší prezentací produktu.

Při procházení stránky se setkáváte s informacemi o aplikaci, videi, citacemi ze známých zdrojů a hromadných sdělovacích prostředků a dalšími souvisejícími informacemi. Web obvykle vytváří poutavé uživatelské prostředí a vyvolává touhu pokračovat v průzkumu aplikace.

4. Blaise Posmyouck

Blaise Posmyouck

Vytvořte si web ZDARMA

Blaise Posmyouck je profesionální portfolio společnosti Blaise Posmyouck, která se specializuje na vývoj webových stránek. Web je prezentován jednoduchým, ale poučným způsobem. Není třeba ztrácet čas, posouváním stránky se dozvíte více o autorovi. Domovská stránka je prezentována na pozadí hvězdné oblohy, které vypadá tajemně a zajímavě. Zde uvidíte stručné informace o vlastníkovi webu, tlačítkách účtu sociální sítě a kontaktních údajích. Existuje ještě něco, co musí být uvedeno na domovské stránce?

Nabídka se nachází na levém panelu a obsahuje sekce O programu, Portfolio, Podmínky a Kontakty. Web je k dispozici ve dvou jazycích – angličtině a francouzštině, což významně rozšiřuje cílové publikum.

5. Weglot pro Webflow

Weglot pro Webflow

Vytvořte si web ZDARMA

Weglot pro Webflow je cíl, kterého chcete dosáhnout, pokud máte v úmyslu přeložit svůj web Webflow do jakéhokoli jazyka podle vašeho výběru. Umožňuje také vytvářet vícejazyčné projekty pomocí Webflow bez řady kódování. Při procházení webu zjistíte podstatu a hlavní důsledky řešení Weglot, jeho klíčové výhody a výsledky, které nakonec získáte.

Všichni uživatelé, kteří si nejsou jisti používáním Weglotu, nebo ti, kteří se zajímají o jeho účinnost, mohou procházet ukázky vícejazyčných webů vytvořených integrací widgetů. Vývojáři řešení se postarali o pohodlí uživatelů a poskytli podrobné video pokyny, jak používat widget. Existují také podrobná doporučení, která vám naznačí, jak pracovat se společností Weglot, abyste získali co nejvíce z její aplikace..

Web je strukturálně pohodlný a intuitivní. Pokrývá hlavní aspekty používání widgetu. Je zde také možnost zaregistrovat se ke zdroji a bezplatně otestovat celou sadu zásluh Weglotu.

6. Finsweet

Finsweet

Vytvořte si web ZDARMA

Finsweet je důvěryhodný partner Webflow, který poskytuje řadu výkonných a špičkových nástrojů pro návrh webových stránek, které zajišťují kreativní svobodu a umožňují spuštění profesionálních webů s Webflow bez jakékoli zkušenosti s kódováním. Web Finsweet je nejlepším důkazem jeho důvěryhodnosti – stačí se podívat na design webových stránek a ujistit se, že to opravdu stojí za vyzkoušení!

Tato webová stránka zaujme každého na první pohled. Když se dostanete na domovskou stránku, budete ohromeni animovanou barevnou grafikou, množstvím prvků návrhu webových stránek a dostupností cenných informací, které uživatelé často hledají. Existuje také spousta vzorků webových stránek a osvědčení zákazníků, které prokazují důvěryhodnost webu a profesionální přístup.

Při procházení zdroje narazíte na několik oddílů, které poskytují nejúplnější informace o Finsweet. Patří mezi ně příběh, ceny, webový tok, klienti, portfolio a kontakt. Navigace a struktura webových stránek jsou také intuitivní a srozumitelné, což přispívá k bezproblémovému a pohodlnému používání webových stránek. Toto je jeden z nejlepších vzorků projektů zahájených s Webflow, jehož kvalita mluví sama za sebe!

7. Ashley Janelle

Ashley Janelle

Vytvořte si web ZDARMA

Ashley Janelle je portfolio vytvořené Ashley Janelle – podnikatel, návrhář UI / UX a blogger. Obecné barevné schéma webu je růžové a bílé, což zcela odpovídá preferencím a vkusu jeho majitele. Na domovské stránce je také velká fotka Ashley, která vytváří příjemný a příjemný dojem.

Nabídka webu zahrnuje Blog, O aplikaci, Portfolio a Kontakty. Ashley osobně řídí a aktualizuje svůj blog, kde zveřejňuje informativní články o webdesignu. To může znít zajímavě pro zástupce stejného výklenku. Web je hodnotným vzorkem v kolekci Webflow.

8. Education Union Lab

Education Union Lab

Vytvořte si web ZDARMA

Education Union Lab je nezávislá společnost, která se zaměřuje na vývoj vlastních poznatků pro vůdce vzdělávací unie. Poskytují uživatelům několik možností, které umožňují získat kvalitní smlouvy, odpovědnost za charterové školy a spravedlivé financování vzdělávacích zařízení.

Web společnosti je jednoduchý, ale poučný a srozumitelný i pro ty uživatele, kteří nemají bohaté zkušenosti s jejich prohlížením. Je strukturálně rozdělena do sekcí, které pokrývají nejdůležitější informace o společnosti. Patří sem stránky Domů, Co nabízíme, O nás, Blog a Kontaktujte nás.

Tento blog je pravidelně aktualizován, aby poskytoval nejzajímavější a nejaktuálnější obsah související s výklenky. Existuje dokonce možnost přihlásit se k odběru informačního bulletinu společnosti a získat nejnovější články a zprávy na váš e-mail. Vývojáři webových stránek navíc integrovali možnost filtru vyhledávání, která umožňuje najít jakékoli informace na webu. Celkově vzato, je to docela dobrý vzorek webových stránek vytvořených pomocí Webflow.

9. Maska Naše hrdinové

maskourheroes

Vytvořte si web ZDARMA

Maska Naše hrdinové je jeden z nejnovějších online projektů vytvořených pomocí Webflow. Toto je webová stránka organizace, která vidí své poslání při výrobě a dodávce omyvatelných obličejových masek na podporu zaměstnanců pracujících v nemocnicích Akron. Webový projekt poskytuje podrobné informace o organizaci a způsobu, jakým realizuje své cíle.

Struktura a design webových stránek jsou poměrně jednoduché, ale projekt není o špičkovém designu nebo výjimečném výkonu. Jedná se spíše o hlavní poselství projektu – pomoci zdravotnickému personálu získat dostatek obličejových masek, aby se chránili, zejména během pandemie COVID-19. Při procházení zdroje se dozvíte, jak zástupci organizace vytvářejí masky. Podrobně popisují tento proces, počínaje vyhledáváním materiálů až po dodání hotových výrobků.

Abychom získali přehled o procesu výroby obličejové masky, nabízí web spoustu obrázků a dokonce i video, které zobrazuje všechny jeho fáze. Navíc ve Zprávách publikují více materiálů & Sekce Aktualizace, aby čtenáři a potenciální investoři věděli o aktuální situaci.

10. Avenir Creative

Avenir Creative

Vytvořte si web ZDARMA

Avenir Creative je portfolio Avenir Creative studio, které vyvíjí inovativní a moderní projekty designu interiéru. Web zcela odpovídá specializaci studia. Zahrnuje geometrické prvky, které se vznášejí na pozadí a budou následovat fotografie na celé obrazovce.

Nabídka webu se skládá z následujících bodů: Projekt, Studio, Služby, Kontakt. Sekce poskytují podrobné informace o ateliéru, jeho nejlepších pracích, klientech a další související informace. Web je snadno ovladatelný a vybízí uživatele, aby se dostali k podstatě. Pěkný vzorek portfolia Webflow a obchodní webové stránky!

11. MyKart

MyKart

Vytvořte si web ZDARMA

MyKart je platforma eCommerce pro sociální nakupování, která umožňuje zlepšit popularitu vaší značky, zvýšit objem prodeje a generovat provoz. Toto je aplikace, která zahrnuje nejlepší funkce a konstrukční prvky nejvyšších platforem sociálních sítí.

Web poskytuje vyčerpávající informace o aplikaci, jejích důsledcích, výhodách a nevýhodách, jakož i jejím poslání a víře. Je zde možnost založit zde buď Prodejce, nebo Zákaznický účet, v závislosti na cílech, které sledujete, a typu podnikání, které provozujete.

Jako prodejce si budete moci přizpůsobit svůj internetový obchod, nahrávat, spravovat a aktualizovat produkty, sdílet inventář a dosahovat zisku. Stejně tak aplikace nabízí zákazníkům více výhod, včetně možnosti přivést na platformu jejich zážitek z nakupování na webu, užít si nákupní proces a výhody, které nabízí, nakupovat od více společností a prodejců podle vašeho výběru atd. Chcete-li zůstat informováni o nejnovějších aktualizacích aplikace , můžete se dostat na účty sociálních sítí společnosti, které jsou k dispozici na webu.

12. HandPrint Inc.

HandPrint

Vytvořte si web ZDARMA

HandPrint Inc. nabízí ruční zařízení a mobilní řešení tisku čárových kódů. Specializují se na prodej, nákup, recyklaci a renovaci ručních zařízení, mobilních počítačů, tabletů, tiskáren čárových kódů a různého vybavení POS.

Jako přední dodavatel nových, renovovaných a používaných čárových kódů a mobilních výpočetních zařízení nyní společnost nabízí všem skvělou příležitost procházet jejich webové stránky a dozvědět se více o službách / produktech, které nabízí. Ať už vás zajímá jakákoli položka, můžete nabídku opustit vyplněním online formuláře přímo na webových stránkách a kontaktovat odborníky společnosti a určit podrobnosti.

Webové stránky společnosti pokrývají nejdůležitější otázky jejího výkonu. Uživatelé mohou získat rychlý a snadný přístup do sekcí Produkt a služby. To pomáhá rozvíjet zákaznickou základnu a dosáhnout celého spektra obchodních cílů. Díky těmto funkcím je web užitečným nástrojem, který pomáhá společnosti dosáhnout jejích cílů.

13. Užitková vozidla Hyundai na středním pobřeží

Užitková vozidla Hyundai na středním pobřeží

Vytvořte si web ZDARMA

Užitková vozidla Hyundai na středním pobřeží nabízí širokou škálu zcela nových a ojetých užitkových vozidel Hyundai. Společnost se nachází v Austrálii a má partnerské vztahy s mnoha místními podniky. Jejich web vypadá na první pohled jako důvěryhodný a profesionální.

Když se dostanete na domovskou stránku, uvidíte obrázek na vysoké obrazovce s vysokým rozlišením s automobily. To má přímou souvislost s hlavní obchodní specializací společnosti, což uživatelům umožňuje pochopit typ projektu, který procházejí. Při procházení stránky se zobrazí seznam vozidel, která společnost nabízí. Každá položka obsahuje kvalitní fotografie a podrobné specifikace, které poskytují nejlepší možný popis.

Chcete-li získat přístup k úplnému katalogu vozidel, můžete přistupovat k jednomu ze dvou tlačítek – ojetá vozidla a aktuálně skladem. V nabídce si také můžete prohlédnout odpovídající části webových stránek. Kromě toho je možné navštívit sekce webových stránek Servis a financování a zjistit, co společnost může nabídnout. Zvláštní pozornost je věnována stránce Kontakty. Kromě kontaktních informací existuje užitečný integrovaný widget Google Maps, který pomáhá najít přesné umístění společnosti. Web je tedy dokonalým příkladem obchodního webu vytvořeného pomocí Webflow.

14. EMdash

EMdash

Vytvořte si web ZDARMA

Pokud jde o zahájení ziskových a efektivních e-mailových kampaní, EMdash je na začátku seznamu. Společnost vidí své poslání pomáhat svým klientům při vytváření pixelů dokonalých a kvalitních ručně vytvořených e-mailových kampaní, které zvyšují míru konverze a jsou speciálně přizpůsobeny zlepšování marketingové strategie.

Webové stránky společnosti jsou dobře strukturované, přitažlivé a funkční. Jedná se o kvalitní projekt, který zahrnuje všechny informace o společnosti na jednom místě. Jednoduše přejděte na domovskou stránku a zjistěte obecné informace o společnosti, jejích cílech, metodách, přístupech a poskytovaných službách. Jsou zde také recenze zákazníků a ukázky prací, které byly úspěšně dokončeny pro ostatní klienty.

Design webových stránek vypadá profesionálně a skvěle, přesto má jednoduché prvky a přísné linie. Jasná kombinace bílé, tmavě modré a červené barvy vypadá kontrastně, ale rozhodně přitahuje pozornost uživatele. EMdash je profesionální webový webový web, který si zaslouží zařazení do firemního katalogu.

15. MYHALIHALI

myhalihali

Vytvořte si web ZDARMA

MYHALIHALI se zaměřuje na inovativní a špičkové moderní vybavení, oblečení, bytové doplňky, které vynikají z davu díky jejich vynikajícímu designérskému přístupu. Spolupracují také s řemeslníky hledajícími jedinečné předměty vyrobené v Austrálii, aby mohli získávat produkty pro odpovídající průmyslová odvětví související s designem.

Jediný pohled na webové stránky společnosti stačí k tomu, abyste pochopili, jak se věnují jejich podnikání. Projekt obsahuje pouze několik stránek, zatímco množství informací, které obsahují, je opravdu velkolepé. Procházením hlavních sekcí webových stránek najdete cíle majitelů podniků, služby, které nabízejí, zvláštní rysy jejich jedinečného programu obchodu a jejich příběh. Pokud chcete něco vyjasnit, můžete se dostat do sekce FAQ, účtů na sociálních sítích nebo kontaktovat majitele webových stránek prostřednictvím integrovaného online formuláře.

Design a barevné schéma webu jsou také velmi působivé a lákavé. Harmonická kombinace světle šedé a bílé barvy s jasnými fotografiemi produktů stojících na pozadí. To vytváří příjemný dojem, který podporuje další prohlížení webových stránek.

Sečteno a podtrženo

Webflow je slušná platforma pro vytváření webových stránek, která skvěle funguje výhradně pro profesionální webové designéry a agentury, které se zabývají vývojem zákaznických projektů na míru a v některých případech může být lepší náhradou do slavného redakčního systému WordPress. Tvůrce webových stránek zaujme i zkušenými webovými designéry díky široké škále nástrojů pro přizpůsobení, příležitosti integrovat efekty posouvání paralaxy, vícestupňové animace a další funkce, které nejsou k dispozici u jednoduchých tvůrců webových stránek. jako Adobe Muse.

Webové stránky zkontrolované výše jsou hlavním důkazem skutečnosti, že vytvoření přitažlivého a funkčního webu s Webflow je pohodlné a poutavé. Nicméně, v ve srovnání s Squarespace, například k dosažení požadovaného výsledku je třeba úsilí, znalosti, odborné znalosti a čas. Webové stránky spuštěné s platformou mají ohromující návrhy, vynikající výkon a více prvků, díky nimž vynikají v davu. Nebojte se experimentovat s nástroji a možnostmi webového designu, které má systém na skladě, abyste získali projekt, který očekáváte.

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map