Nejlepší příklady webových stránek Wix

Příklad webových stránek Wix


Wix získala celosvětovou popularitu jako nejlepší tvůrce webových stránek typu all-in-one, který se může pochlubit rozsáhlou sadou špičkových nástrojů a možností. Tato platforma umožňuje vytvářet různé typy projektů a využívat sílu jejích integrovaných funkcí. Drag-and-drop editor, stovky ohromujících přizpůsobitelných a bezplatných šablon, spoustu výkonných aplikací, mobilní editor, zabezpečený hosting, pokročilý nástroj Wix ADI – jedná se o neúplnou sadu upozornění, která má tvůrce webových stránek k dispozici!.

Uživatelé, kteří si nejsou jistí, že si vyberou Wix k vytvoření svých webů, mají často zájem vidět některé skutečné weby navržené s tímto tvůrcem stránek, než se rozhodnou, takže dnes se podíváme na různé weby založené na Wix – od portfolií po společnosti, komunity a obchody.

1. Chase Dekker Wild-Life Images

Chase Dekker Wild-Life Images

Vytvořte si web ZDARMA

Chase Dekker je projekt Chase Dekkera, který se nazývá fotografem „divoké zvěře a ochránce přírody“. Chase je skutečný nadšenec přírody, který se ve svých obrázcích snaží co nejlépe snažit odhalit krásu okolního světa. Stačí se podívat na nejlepší práce fotografa v interaktivní prezentaci domovské stránky, abyste pochopili, že má skutečné povolání pro své povolání..

Při procházení webu si můžete prohlédnout galerii nejlepších děl autora, zaregistrovat se na jeho workshopy, vidět nové verze, nakupovat nejpůsobivější digitální stahování, vlastní výtisky, plakáty a dokonce i kalendář se svými nejlepšími přírodními obrázky! Je také možné zkontrolovat zdroj Instagramu společnosti Chase. Chcete zůstat informováni o nejnovějších událostech a aktualizacích? Pak se přihlaste k odběru zpravodaje, aby si byl vědom všeho, co by Chase Dekker chtěl vědět svým fanouškům!

2. Mario Moreno Photography

Mario Moreno Photography

Vytvořte si web ZDARMA

Mario Moreno Photography je úžasně krásný a poutavý zdroj vytvořený s Wix. Patří k Mario Moreno – fotografovi, který má znalosti v různých fotografických žánrech a může cestovat po světě, aby dokončil objednávky.

Profesionalita a talent fotografa se živě projevují na jeho jasných a zářivých fotografiích zobrazených v posuvníku na celé obrazovce na domovské stránce. To je také místo, kde najdete kontakty fotografa, jeho účty v sociálních sítích a online formulář, který s ním můžete kontaktovat. Nabídka je skrytá v pravém horním rohu webu a umožňuje přístup k Mariovi sbírce děl, klientským posudkům, sekci Koupit tisky a informacím o seminářích. Toto je slušný a informativní vzorek webových stránek poháněných Wix!

3. Liran Vardiel

Nejlepší příklady webových stránek Wix

Vytvořte si web ZDARMA

Liran Vardiel je portfolio talentovaného umělce Lirana Vardiela, který vytváří ohromující obrazy na různá témata. Úžasná umělecká díla autora jsou uvedena v prezentaci domovské stránky, aby upoutala pozornost uživatele od prvního pohledu.

Existují také osobní fotografie umělce z jeho výstav a videa z tvůrčího procesu. Můžete se přihlásit k odběru kanálu Instagramu Lirana, abyste si byli vědomi jeho aktualizací a připravovaných uměleckých představení. Fotografie jsou prezentovány proti černobílému pozadí fotografa, aby vytvořily jednotný dojem. Je možné se přihlásit k odběru zpravodaje o webu, abyste byli informováni o posledních zprávách a událostech, aniž byste je museli znovu a znovu navštěvovat..

4. Dny ke štěstí

Dny ke štěstí

Vytvořte si web ZDARMA

Dny ke štěstí se objevil v důsledku Migrace WordPress na Wix. Jedná se o zdroj vedoucího systému zapojení zaměstnanců, který vidí své poslání v poskytování nástrojů a aktivit zaměřených na vyhledávání osob, které by mohly výrazně zvýšit míru zapojení zaměstnanců, což je dlouhodobě úzce spojeno s produktivitou společnosti. Zakladatel systému, Corey Davis, věří, že každá seriózní společnost se musí starat o vytvoření světově spokojených a angažovaných zaměstnanců, kteří by tvrdě pracovali pro prosperitu svých společností..

Úplně první pohled na web vytváří inspirativní a dokonce i trochu magický pocit. Animované pozadí na celé obrazovce, jasné barvy, velká písma nemohou přitahovat pozornost uživatelů a povzbuzovat k dalšímu prohlížení webových stránek. Celý projekt evokuje pozitivní emoce a veselý duch. Web není pouze informativní, ale také přichází s více výroky, citacemi, citacemi, obrázky ve vysokém rozlišení a spoustou statistik, které zdůrazňují důležitost vytváření šťastného a pozitivního prostředí pro zaměstnance společnosti! To je opravdu hodný vzorek webových stránek založených na Wix!

5. Staví značky

Staví značky

Vytvořte si web ZDARMA

SheBuildsBrands.com je dobře organizovaný osobní projekt, který je plný sociálního důkazu a obsahu zaměřeného na zákazníka. Existují odkazy na YouTube, Instagram, Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter a dokonce i SoundCloud! Majitelka webu Kubi Springer má ve svém resumé působivý seznam značek, mezi jinými Nike, Blackberry, L’Oreal Professionnel, Mercedes-Benz Fashion Week a MOBO Awards..

Na webu Build Build Brands je toho hodně k prozkoumání – autor nabízí spoustu podrobných informací o tom, co její tým dělá. K dispozici je často aktualizovaný blog, formulář pro přihlášení k odběru novinek, spousta videí a dokonce i obchod. Prostřednictvím webu si návštěvníci mohou zakoupit zvukové mp3, knihy a videodisky DVD, které jim pomohou vybudovat jejich značku.

Web je krásně navržen, ale to, co nám opravdu vyniká, je zaměření na zákazníka a hodnotný obsah. Gratulujeme Kubi na atraktivním a efektivním webu!

6. Gruvi Juices

Gruvi Juices

Vytvořte si web ZDARMA

Gruvi Juices vytváří skutečně jedinečnou atmosféru. Klíčovým slovem je mezera. Umístění produktu vytváří dobře uspořádané rozvržení domovské stránky. Obzvláště zajímavé je, že zobrazení produktu se objevuje přirozeným způsobem, který není tlačný.

Tato webová stránka ukazuje, že inteligentní využití mezery vede čtenáře od jednoho prvku k druhému. Také klade důraz na oblast obsahu. První obrazovka nám jasně ukazuje, co zde můžeme najít.

7. Francouzská studia uzlů

Francouzská studia uzlů

Vytvořte si web ZDARMA

Francouzská studia uzlů je pěkný vzorek toho, jak by měl vypadat dobře strukturovaný a funkční zdroj. Tento projekt patří k ateliéru pro plánování událostí a styling fotografií, který se nachází v gruzínském Savannah.

Již od prvního pohledu na web zaujme svým designem uživatele. Stránky byly vytvořeny v uklidňující, inspirativní a veselé atmosféře, a to je to, co přitahuje pozornost uživatelů a vybízí je, aby pokračovali v průzkumu zdroje. Inteligentní použití posuvníků a obrázků portfolia, které vynikají z davu díky jejich vysoké kvalitě, dává vzhledu webu romantický a dojemný vzhled.

Kromě vynikajícího designu má stránka také funkčnost, která se projevuje v dostupnosti tlačítek sociálních médií, kontaktních formulářů online a podrobných informací, které jsou vždy po ruce.

8. J Media Global

Nejlepší příklady webových stránek Wix

Vytvořte si web ZDARMA

J Media Global je známá marketingová a reklamní společnost, která slouží židovskému trhu a zaměřuje se na poskytování nejmodernějších reklamních služeb a špičkových technologických řešení. Projekt vypadá docela jednoduše, ale na první pohled vynikající. Nenajdete zde žádné pokročilé prvky webového designu nebo přístupy a to je to, co dělá web pohodlným a snadno procházitelným.

První věc, která přitahuje pozornost uživatelů při přístupu na webové stránky, je video pozadí modré zatažené oblohy. Dává projektu poutavý pohled, čímž vybízí uživatele, aby jej dále procházeli. Web vytváří příjemný, uklidňující a trochu uvolňující dojem, který odvádí pozornost od každodenních potíží.

Web je logicky strukturován a všechny prvky a sekce jsou na jejich místě. Všechny důležité informace jsou k dispozici v následujících sekcích: O programu, Klienti, Soupravy médií (k dispozici ve dvou jazycích – angličtině a židovštině) a kontakt. Ten poskytuje spolu s aplikací Mapy Google hlavní kontaktní informace, které uživatelům pomáhají snadno najít jejich fyzické umístění. Praktický integrovaný kontaktní formulář naopak přispívá k efektivnější a pohodlnější interakci s klienty. Celkově vzato, J Media Global je hoden ukázky webových stránek založených na Wixu!

9. Niagara na jezeře

Niagara na jezeře

Vytvořte si web ZDARMA

Niagara na jezeře upoutá pozornost uživatelů od prvních sekund, které ji navštívíte – tak jasný, zábavný a veselý její design je! Toto je stránka komunity Niagara-on-the-Lake, která se zaměřuje na podporu rozvoje cestovního ruchu v dané lokalitě. Projektanti tvrdí, že „Niagara na jezeře má jedinečný a velmi zvláštní vliv na lidi“ a to se cítí hned od začátku.

Web obsahuje spoustu informací, které poskytují vyčerpávající fakta o všech životních sférách, o které by se turisté mohli zajímat. Tyto informace jsou k dispozici v následujících sekcích: O, Stravování, Pobyt, Festival Shaw, Atrakce, Vinařství, Parky Kanada, Zkušenosti, Akce , Kultura, Nakupování, Časopis a dokonce i Živá kamera. Všechny informace jsou prezentovány svižným a přirozeným způsobem, zatímco samotný web oplývá jasnými šťavnatými obrázky, prezentacemi, fotogaleriemi a mediálními prvky, které prostě nemohou podpořit další procházení webu.

Aby byl dopad na potenciální turisty silnější, vývojáři webu integrovali působivá videa o poloze a jejích zvláštních výhodách. K dispozici jsou také tlačítka pro sociální média, která vás přesměrují na účty místa v sociálních sítích, kde můžete sledovat aktualizace. Skutečným vrcholem projektu je dostupnost živých kamer, díky kterým můžete sledovat polohu v režimu v reálném čase – to je rozhodně poutavý zážitek.!

10. Řezy a Bruises Barbershop

Řezy a Bruises Barbershop

Vytvořte si web ZDARMA

Se svým skutečně manish styl designu, Řezy a Bruises Barbershop se ukazuje jako perfektní příklad holičství. Díky motivům Divokého západu, silnému chytlavému jménu a kontrastnímu černobílému barevnému schématu nemůže web pouze přitahovat pozornost uživatelů od prvního pohledu.

Není třeba procházet web hledáním požadovaných informací zde, i když tato možnost je k dispozici také na webu. Informace o nás, kontakty s praktickou aplikací Google Map a dokonce i video na YouTube přispívají ke snadnému vnímání a poskytují maximální informace o holičství, o které by se mohl uživatel zajímat.

Důležité je, že seznam služeb a jejich náklady jsou uvedeny také na domovské stránce. To je rozhodující faktor pro mnoho zákazníků, kteří si vybírají mezi několika holičstvími. Možnost online rezervace a rozbalovací nabídka, která umožňuje zvolit preferovaného holiče, jsou také k dispozici na webových stránkách, aby se zákazníci ujistili, že jim budou včas poskytnuty požadované služby..

11. Pracujte pro družstevní záložnu

Pracujte pro družstevní záložnu

Vytvořte si web ZDARMA

Kromě snímků ve vysokém rozlišení a moderního „stylu karty“ je to také Pracujte pro družstevní záložnu uspěje v jedné z nejdůležitějších věcí ve svém oboru – navazování důvěry. Podívejme se na tři atributy, které pomáhají budovat důvěru:

 • Vysoce kvalitní design. Všichni jsme od přírody vizuální, takže první věcí, kterou si všimneme, jsou snímky a celkový vzhled a dojem z webové stránky. Práce pro Credit Union má moderní vzhled s tlačítky duchů, spoustou bílých a vysoce kvalitních fotografií.
 • Spousta informací. Je to umění prezentovat spoustu informací organizovaným a přehledným způsobem a tento web to dokáže. Existuje rozsáhlá stránka O nás, spousta informací o družstevních záložnách a co je důležitější – kontaktní informace. Na Mapách Google je vložena fyzická adresa společnosti, telefonní číslo a formulář zpětné vazby.
 • Aktualizované informace. To je jedna z běžných věcí, kterou majitelé stránek přehlíží. Od data copyrightu vašeho webu v zápatí po váš blog by měl váš web vypadat aktualizovaný. Vlastníci webu Práce pro úvěrovou unii toto pravidlo znají a pravidelně aktualizují svůj blog.

12. Karoline O.F. Pettersen

Karoline O.F. Pettersen

Vytvořte si web ZDARMA

Karoline O. F. Pettersen je vizuálně zaměřený projekt, který se vyznačuje jednoduchým, čistým a inspirativním designem. Karoline používá obrázek na pozadí celé obrazovky s vysokým rozlišením, který diváky okamžitě zaujme. Celkový minimální styl pomáhá soustředit pozornost na fotografie autora, které web propaguje.

Ale buďte opatrní – fotografie a videa ve vysokém rozlišení vložené do vašeho webu mohou zpomalit načítání webu. Ne každý uživatel může dlouho čekat. A ještě jedna poznámka – písma nabídek by měla být výraznější nebo kontrastnější – když se na ně první obrázek posouvá, je téměř nemožné správně přečíst nabídku.

13. Flex R&D

Flex R&D

Vytvořte si web ZDARMA

Flex R&D dělá skvělou práci, když poví potenciálním zákazníkům, co dělají jinak než ostatní a jak by to prospělo jejich klientům. Na webových stránkách předvádějí ukázky své práce na podporu svých tvrzení. Co je skvělé na Flex R&Stránka D je taková, že se jim podaří poskytnout návštěvníkům dostatek informací a přitom udržovat dobře organizovaný a uživatelsky přívětivý web. Dělají to tak, že plně využívají funkcí, které mají k dispozici prostřednictvím webového serveru Wix HTML5. Mezi ně patří blog, posuvník domovské stránky, vložení videa a další.

Další problém s nabídkou tohoto webu – je to podnabídka, která po otevření otevírá hlavní text. A blog by měl být aktualizován častěji, ale ne jednou ročně.

14. Zdědit školu národů

Zdědit školu národů

Vytvořte si web ZDARMA

Zdědění národů je křesťanská škola s náboženskou orientací, která mezi svými stoupenci poskytuje hluboké znalosti o Bibli. Naučí se základní principy náboženství, teologie a událostí a jednání té školy národů, která je na stránce INS Experience na svých webových stránkách prezentována s několika desítkami úžasných obrázků a videí..

Je to příklad klasické tvorby webových stránek – mezi domovskými stránkami, kontakty a informacemi mezi těmito dvěma stránkami. Dokonalé rozhodnutí organizace – vše je jasné.

15. Monica Pack Pilates

Monica Pack Pilates

Vytvořte si web ZDARMA

Monica Pack Pilates vlastní Monica Pack – profesionální a certifikovaný trenér, který se specializuje na freestyle pilates. Je autorkou a vývojářkou metody Nova Method, která kombinuje alternativní a tradiční styly Pilates spolu se znalostmi biomechaniky, anatomie člověka, základů rehabilitace atd..

Celkový styl webových stránek zcela odpovídá oblasti specializace Moniky. Existuje mnoho informací o trenérovi a pilates obecně. Speciální nabídka pro nováčky dostupná v záhlaví domovské stránky zvyšuje popularitu projektu a zvyšuje přitažlivost klientů. Při procházení stránky si můžete rezervovat lekci online, zjistit více o službách, které Monica nabízí, a sledovat skutečné obrázky, které ukazují její pracovní přístup. Web dále obsahuje několik stránek, které se zaměřují na určité téma. Mezi ně patří Domů, O mně, O Pilates, Třídy, Ceny a Kontakt. Samotný web je jasný a vytváří pozitivní dojem od prvního okamžiku, kdy jej navštívíte!

16. Corso’s Cookies

Corso's Cookies

Vytvořte si web ZDARMA

Corso’s Cookies nabízí nejchutnější a nejoblíbenější americké zdobené soubory cookie, které jsou nejen chutné, ale také atraktivní, světlé a bezpečné pro děti i dospělé. Pečuje je a osobně je zdobí Tina Corso, která je autorkou nápadu a majitelkou firmy. Každý, kdo navštíví web, je opravdu uchvácen sortimentem cookies a celkovou atmosférou procesu vaření. Prostě nemůže nikoho nechat lhostejným a naléhá na okamžitou touhu zadat objednávku.

Webová stránka poskytuje všechny požadované informace o firmě a kuchařovi. Při procházení zdroje narazíte na příběh pekařské nadace, sortiment cookies nabízených k prodeji a kontaktní informace. Co je pro zákazníky důležité a pohodlné, jsou produkty rozděleny do kategorií, aby se zjednodušilo vyhledávání. Každý soubor cookie obsahuje podrobný popis a jasné „šťavnaté“ fotografie, které okamžitě upoutají pozornost uživatelů.

Tina také považuje za zásadní poskytnout seznam složek, které každý soubor cookie obsahuje, aby byl zajištěn přístup „first first“. To ji pravidelně oceňují její pravidelní i noví zákazníci. Web vypadá vesele, jasně a příjemně. Nepochybně vyvolává touhu koupit a ochutnat tyto perfektní cookies! Dobrá práce!

17. Agent Bzz

Agent Bzz

Vytvořte si web ZDARMA

Agent Bzz je mezinárodní online komunita uživatelů, kteří dychtivě sdílejí své dobrovolné recenze a osobní zkušenosti s nejpopulárnějšími službami a produkty, které testovali. Toto je užitečný zdroj informací pro ty zákazníky, kteří si právě kupují určité produkty a chtěli by se dozvědět názory ostatních zákazníků na ně.

Web vypadá na první pohled docela jednoduše a pohodlně. Když se dostanete na domovskou stránku, nabídne vám krátký, ale podrobný návod, jak se připojit ke komunitě. K dispozici je tlačítko „Připojit se“, které můžete aktivovat a pokračovat v procesu kontroly produktu. Existují také komentáře uživatelů, kteří již své recenze opustili a nyní sdílejí své záměry a sledované cíle. Pokud existuje něco, čemu nerozumíte v procesu interakce s komunitou, máte zde k dispozici také FAQ. Kromě toho je možné použít kontakty uvedené v odpovídající části pro kontakt s týmem webových stránek a dodržovat jejich pokyny a doporučení. Pěkný příklad webových stránek Wix pro každodenní použití!

18. OCD online

OCD online

Vytvořte si web ZDARMA

OCD online je zdroj, který je zcela zaměřen na příčiny OCD a efektivní možnosti léčby. Všichni, kteří se zajímají o toto téma, se zde setkají s mnoha užitečnými informacemi. Stejně tak každý, kdo doufá, že se této poruchy zbaví, má velkou šanci osobně kontaktovat dr. Stevena Phillipsona, majitele webových stránek a licencovaného klinického psychologa. Poskytne nejúčinnější možnosti léčby, které pomohou jeho pacientům zapomenout na poruchu a udržet zdravý a šťastný život.

Web vypadá docela pohodlně a snadno pro všechny. Zajišťuje jednoduchou a intuitivní navigaci – stačí se dostat na domovskou stránku a dostat se do těch sekcí a informací, které vás aktuálně zajímají. Patří mezi ně stránka OCD 101, Vzdělávání, Příběhy o úspěchu a Možnosti léčby (individuální, skupinové, páry, intenzivní terapie a Skype / telefonní hovory). Všechny kontakty jsou k dispozici v záhlaví a zápatí webové stránky, aby byly k dispozici všem, kteří hledají profesionální psychologickou pomoc.

Celkový design webových stránek je doplněn příjemnými a přitažlivými světle modrými a bílými barvami a jejich kombinacemi. To vytváří uklidňující a relaxační účinek a pomáhá uživatelům soustředit se na jejich skutečné potřeby a informace, které hledají.

19. Copacabana Night Club

Copacabana Night Club

Vytvořte si web ZDARMA

Copacabana Night Club je nejvíce legendární, populární a kosmopolitní noční klub se sídlem v New Yorku. Zde využijete možnost relaxovat a vychutnat si ohromující show a speciální akce, které si užijí u uživatelů maximální popularitu. Najděte si čas na procházení webu a zjistěte dostupné reklamy a plakáty.

Všechny pořady (aktuální i nadcházející) a události lze zobrazit přímo na domovské stránce. Je také možné zobrazit seznamy hostů, požadavky na oblékání pro každou příležitost a dokonce si koupit vstupenky na pořady, které chcete navštívit. Speciální sekce webových stránek jsou vytvářeny zvlášť pro ty uživatele, kteří se zajímají o VIP balíčky, samotný noční klub, stravovací nabídky a speciální doporučení. Pro všechny, kteří si chtějí užít zábavné a zábavné čtení, nabízí web přístup do sekce Blog, která je pravidelně aktualizována o nové články.

Design webových stránek není tak složitý, protože veškerý obsah je prezentován na sněhově bílém pozadí, aby byl jasně viditelný pro každého uživatele. Světlé a barevné obrázky a interaktivní video pozadí vytvářejí atmosféru tzv. „Nočního klubu“ nebo „kasina“. V zápatí webu jsou také k dispozici podrobné kontakty, které umožňují rychlou a snadnou interakci se správci nočního klubu – můžete použít adresu, která je dodávána s praktickým widgetem Mapy Google, nebo vyplnit kontaktní formulář a získat zpětnou vazbu.

20. Baltimore Research

Baltimore Research

Vytvořte si web ZDARMA

Baltimore Research je poskytovatelem marketingového výzkumu a poznatků, které pomáhají společnostem přijímat rozumná řešení na základě hloubkové analýzy trhu. Společnost má v úmyslu zacílit na různé publikum a povzbudit je k návštěvě svých webových stránek, které vypadají důvěryhodně a spolehlivě. Jeho posláním je pomáhat společnostem rozvíjet se prostřednictvím lepšího porozumění požadavkům svých klientů.

Nejdůležitější obecné informace o společnosti, jejích cílech, přístupech, službách pro hosty a dalších souvisejících otázkách jsou poskytovány přímo na domovské stránce. Zajišťuje pozornost uživatelů díky dostupnosti obrázků na celé obrazovce a harmonické kombinace barev. Při procházení stránek webu narazíte na podrobnější informace. Je k dispozici v několika sekcích webových stránek, jmenovitě Domovská stránka, Panelist, Hostinské služby, Studia, O nás a Spojte se s námi.

Díky jednoduché navigaci na webu a vyskakovací nabídce je snadné najít požadované informace o společnosti a službách, které nabízí. To jsou hlavní rysy, díky nimž je projekt jedním z nejdůvěryhodnějších vzorků profesionální obchodní webové stránky spuštěné společností Wix.

Sečteno a podtrženo

Spuštění webové stránky s Wixem je mnohem jednodušší, než si myslíte. Tvůrce webových stránek zpočátku vidí své poslání pomáhat netechnologům bez spuštění na pozadí kódování a poté snadno spravovat kvalitní projekty pro osobní nebo obchodní použití. Platforma nabízí několik nástrojů pro přizpůsobení designu a funkcí, které přispívají k bezproblémovému a bezproblémovému vývoji webových stránek.

Díky integrovanému nástroji Wix ADI, pokročilým nástrojům pro blogování a eCommerce a stovkám šablon připravených pro mobily může i začátečník provozovat profesionální web, aniž by do něj investoval dolar. Chcete zkusit hned teď? Poté se zaregistrujte u tvůrce webových stránek a začněte pracovat na svém prvním projektu!

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map