Nejlepší příklady Weebly Blog

Příklady weebly blogů


Weebly – je cloudový webový tvůrce, který si získal popularitu u více než 50 milionů uživatelů po celém světě. Dodává se s integrovanými motory pro blogování a eCommerce a umožňuje vytvářet tyto a další typy webových stránek bez nutnosti ovládat programovací dovednosti. Systém se vyznačuje snadným používáním, ale to neznamená, že ho zkušení weboví designéři nemohou použít k vytváření rozsáhlých blogů.

Místo toho Weebly poskytuje tuto příležitost všem, bez ohledu na znalosti webdesignu a kreativitu. Intuitivní editor drag-and-drop tvůrce webových stránek, jeho pohodlí a bohatá sada funkcí učinily službu jedním z nejvíce uživatelsky přívětivých tvůrců webových stránek.

Je však Weebly opravdu tak snadné, jak se zdá? Může pokrýt široké spektrum vašich dovedností v oblasti webdizajnu, nebo je zde stále co hledat? Abychom na tyto otázky odpověděli, získáme rychlý přehled nejúčinnějších ukázek blogu Weebly. To vám dá představu o tom, jak funkční a pohodlný je tvůrce webových stránek.

1. Leadapreneur

Leadapreneur

Vytvořte si blog ZDARMA

Leadapreneur je webová stránka společnosti, která podnikům pomáhá zvyšovat produktivitu zaměstnanců jejich upgradováním na status „agilních digitálních inovátorů“ známých jako leadapreneurs. Tato mise může být pro uživatele poněkud nepříjemná nebo pro uživatele zcela nepochopitelná, ale širokoúhlé video dostupné na domovské stránce webu pomáhá situaci vyjasnit. K dispozici je také jasné a podrobné vysvětlení celého procesu a jeho fází.

Uživatelé získají přístup k účtům sociálních sítí a sekci blogu s více příspěvky napsanými a přidanými členy týmu. Možnost komentářování je zde také povolena, takže každý čtenář může zanechat své dojmy a myšlenky na článek. Pokud vás zajímají další blogové příspěvky, můžete prohledat sekci Archiv, kde jsou všechny příspěvky pro snadnější vyhledávání rozděleny do měsíců. Blog je k dispozici také ve španělském jazyce.

2. LyBlog

LyBlog

Vytvořte si blog ZDARMA

LyBlog je blog, který se zaměřuje na osobní boj autora s chronickou Lyme nemocí a poskytuje přístup k desítkám tématických článků, aktualizací, zprávám, zprávám o pokroku a individuálním zkušenostem spojeným se zdravotním stavem. Blog umožňuje zjistit více o metodách, které se autoři zavázali při řešení nemoci. Za tímto účelem zveřejnil svůj vlastní příběh, symptomy, kterým čelil, protokol o léčbě a další způsoby, jak problém překonat. Uživatelé mají také možnost zaslat autorovi blogu osobní zprávu, aby zjistili ty nuance, které nebyly na webu projednány, ale vyvolávají jejich skutečný zájem..

Samotný blog je snadno procházitelný, bez ohledu na vaše předchozí zkušenosti – jednoduše přejděte dolů na stránku a podívejte se na nedávno přidané články a přečtěte si je v detailech. Pro zjednodušení procesu vyhledávání je také možné zobrazit seznam kategorií dostupných na pravé straně stránky nebo zobrazit sekci archivů, která zahrnuje všechny materiály dostupné na webových stránkách uvedených v chronologickém pořadí. Celý design LyBlogu je jednoduchý, ale moderní. Blog je intuitivní a dobře strukturovaný, aby zajistil maximální snadnost použití pro každého čtenáře.

3. Mluvíme o penězích

Mluvíme o penězích

Vytvořte si blog ZDARMA

Mluvíme o penězích je australská finanční reklamní společnost, která svým klientům poskytuje nezaujatá a objektivní doporučení a rady, aniž by byla sponzorována uživateli třetích stran. Tvrdí, že jejich finanční doporučení jsou naprosto spolehlivá a vyvážená. Webové stránky společnosti jsou logicky strukturovány. Při procházení webové stránky můžete najít nejdůležitější informace, které vás zajímají.

Nabídka dostupná na levém panelu webové stránky umožňuje přístup k nejdůležitější části, včetně blogu. Sekce Blog je stručná, ale poučná. Obsahuje několik příspěvků, které pokrývají nejdůležitější témata, o která se uživatelé nejvíce zajímají. Blog je pravidelně aktualizován, zatímco příspěvky, které obsahuje, jsou pro snadnější vyhledávání rozděleny do tematických kategorií. V zápatí je sekce Kontakty, která nabízí přístup k účtům sociálních médií, nejnovějším aktualizacím a tlačítko CTA, které umožňuje kontaktovat manažery společnosti.

4. Podrobné zakázky

Podrobné zakázky

Vytvořte si blog ZDARMA

Podrobné zakázky je hodný vzorek webových stránek, který určitě přijde vhod pro všechny, kteří hledají full-service společnost pro plánování svateb a událostí, nebo kteří chtějí spustit jeden. Předmět podnikání je zaměřen na plánování a správu svateb a jiných typů akcí v oblasti Nové Anglie. Při procházení webu se dozvíte více o poslání společnosti a službách, které nabízí.

Sekce Blog je však trochu jiná. Nenaleznete zde standardní příspěvky, ale nabídnou vám zajímavé články o skutečných svatebách a událostech, kde uvedete skutečná fakta, čísla, očekávání a rozpočty. Blog se věnuje svatebním trendům, svatební kytici, oblečení a dalším návštěvníkům webu, o které mají návštěvníci největší zájem. Příspěvky jsou rozděleny do tematických kategorií a je zde archiv se všemi články uvedenými v blogu..

5. Butch Wonders

Butch Wonders

Vytvořte si blog ZDARMA

Butch Wonders je osobní blog lesbičky ženy, která ji zahájila s jediným účelem – vyprávět ostatním lidem, kteří sdílejí pohledy na životní styl, více o jejích vlastních zkušenostech, včetně módy, nejrozšířenějších životních situací a dalších souvisejících otázkách . Tyto a další informace jsou poskytovány pohodlně a snadno na webu. Je zde několik tematických sekcí založených na probíraných tématech. Patří mezi ně Blog, O nás, Kontakt atd. Zvláštní pozornost by měla být věnována sekci Butch Store: Genderqueer Us, která poskytuje přístup do internetového obchodu s bohatým sortimentem oblečení a doplňků pro butches.

Web také umožňuje procházet další blogy související se stejným tématem, které autor doporučuje. Kromě toho existuje možnost prohlížet si příspěvky publikované ve více sekcích webových stránek a prohlížet si články dostupné v archivech. Taková struktura webových stránek přispívá k snadnosti vyhledávání a časové ekonomice. A co víc, Butch Wonders umožňuje kontaktovat autora blogu prostřednictvím účtů na sociálních sítích a e-mailů dostupných na webu.

6. Stasia Rose Blog

Stasia Rose Blog

Vytvořte si blog ZDARMA

Stasiarose používá blogovací modul Weebly k psaní o podnikání, cestování, módě a čemukoli mezi tím. Web společnosti Stasia vás vítá čistou, minimalistickou domovskou stránkou a formulářem pro přihlášení, který návštěvníky webu žádá, aby se připojili k jejímu zpravodaji. Přihlašovací formulář obsahuje fotografii Stasie a její osobní pozvání. Tyto přizpůsobené prvky pomáhají proměnit její čtenáře blogů v opakující se návštěvníky.

Stasia použila k vytvoření svého blogu jedno z nejjednodušších Weeblyho témat. Díky elegantnímu rozložení, elegantním písmům a vysoce kvalitním obrázkům je blog snadno navigovatelný a čitelný. Možnost posouvání usnadňuje procházení domovskou stránkou, kde je publikováno mnoho zajímavých článků blogu. Autor blogu je pravidelně aktualizuje, a tak přitahuje nové návštěvníky.

Seznam nedávno přidaných příspěvků, stejně jako bohatý výběr kategorií a archivů, jsou uvedeny na levém panelu domovské stránky, aby uživatelé byli informováni o aktualizacích, o které by se mohli zajímat. Díky těmto funkcím je web jedním z nejlepších ukázek blogů. vytvořen na základě platformy Weebly!

7. Cold River Soap Works Blog

Cold River Soap Works Blog

Vytvořte si blog ZDARMA

Mýdlo studené řeky je živý vzorek kvalitní webové stránky spuštěné s Weebly. Web má elegantní design, díky čemuž stojí za pozornost uživatelů. Je to všechno o barvách zde. Prezentace každého jednotlivého příspěvku a celkové rozvržení webové stránky jsou elegantní a okouzlující.

Návrh webových stránek je jednoduchý, ale tato jednoduchost přispívá k obecnému dojmu, který blog vytváří na uživatele. Zdá se, že je vytvořen pro zaneprázdněné lidi, kteří nemají příliš času na procházení webu hledáním požadovaných produktů. Domovská stránka představuje hlavní produkty holení a holení s jejich obecným popisem.

Pro ty, kteří mají zájem o online objednávku, nabízí web tlačítko „Nakupovat nyní“, které uživatele přesměruje přímo do stručného, ​​ale srozumitelného katalogu. Toto je blog, kde „stará světová tradice splňuje americké inovace“!

8. 2Care2Teach4Kids Blog

2Care2Teach4Kids Blog

Vytvořte si blog ZDARMA

2Care2Teach4Kids je webová stránka patřící slečně Kelly – zakladateli a manažerovi webového zdroje péče o děti a vzdělávání v raném věku. Projekt byl zahájen před více než 20 lety a stále se těší popularitě u rodičů a dalších uživatelů, kteří jsou nějakým způsobem spojeni se vzděláváním v raném dětství. Projekt obsahuje užitečný obsah a spoustu webových zdrojů, které usnadňují rané vzdělávání jednoduché, zajímavé, efektivní a poutavé pro každého.

Blog obsahuje mnoho článků souvisejících s procesem vzdělávání dětí v raném věku, které jsou rozděleny do tematických kategorií. Kromě toho existuje možnost procházet archivy, které také obsahují více zdrojů souvisejících s raným vzděláváním. Design blogu je jednoduchý, ale intuitivní a srozumitelný pro každého. Navíc je orientován na děti, což se projevuje v použitých písmech, obrázcích a grafických prvcích. Celkově vzato se jedná o hodnotný vzorek kvalitního webového blogu navrženého s Weebly.

9. K9 Instinkt

K9 Instinkt

Vytvořte si blog ZDARMA

K9instinct.com je web zaměřený na pomoc majitelům psů z celého světa při výběru nejlepších řešení péče o zdraví a zdraví svých domácích zvířat a nejlepších možností výživy a výcviku. Web je provozován a spravován certifikovaným technikem péče o zvířata se zaměřením na pomoc milovníkům psů v různých zemích při hledání a využití zdrojů, které najdou při péči o své domácí mazlíčky..

V sekci blogu je věnována samostatná pozornost. Obsahuje několik článků, které se zabývají zdravím psů, výživou, cvičením a dalšími životními oblastmi. Všechny příspěvky jsou pravidelně aktualizovány, aby čtenáři poskytovali pouze nejnovější informace. Zde je možnost vyhledávacího filtru, která zjednodušuje výběr požadovaného obsahu, zatímco všechny příspěvky jsou záměrně rozděleny do tematických kategorií, o které majitelé nejvíce zajímají. Patří mezi ně například dieta, zubní zdraví, nemoc, psí produkty. & Recenze, žvýkání, lepení, cvičení, výcvik psů, lovec, zprávy, výživa, strava se syrovými potravinami, socializace, léčení, vakcíny a další. Většina článků je založena na skutečných životních situacích a skutečnostech a obsahuje fotografie / videa z zde popsaných událostí. To je docela šikovný a informativní webový zdroj, který většina majitelů psů ocení s výhodou.

10. Lov předků

Lov předků

Vytvořte si web ZDARMA

Lov předků je web, který spustil a aktualizoval Kenneth R Marks, který žije v Arizoně a zaměřuje se na pomoc lidem najít jejich příbuzné nebo objevit fakta o jejich rodinné historii. Majitel webu nazývá proces „lov předků“, který nejlépe popisuje hlavní specializaci zdroje. Web obsahuje více sekcí, z nichž každá je věnována určitému tématu. Zde můžete procházet sekce jako Blog, Noviny, Odkazy, Fotografie, Obituaries, Záznamy o rozvodu, Ročenky a mnoho dalších.

Sekce blogů je jednou z nejinformativnějších a nejpopulárnějších webových stránek, která poskytuje spoustu užitečných informací souvisejících se specializací projektu. Blog obsahuje hlavně několik online církevních záznamů rozdělených USA. To je velmi výhodné, pokud jde o hledání požadovaných informací. Kromě toho existuje možnost procházet a používat bezplatné odkazy na zdroje, přihlaste se k odběru e-mailu a získejte záznam a další související informace o webu přímo do vaší e-mailové schránky a prohledejte web a přečtěte si požadovaná data. Návrh blogu je poměrně jednoduchý a úzce související. Stránka obsahuje černobílé a retro fotografie, které zcela odpovídají její specializaci.

11. KidSparkz

KidSparkz

Vytvořte si blog ZDARMA

KidSparkz je webová stránka vytvořená a spravovaná Susan Portman, která vidí své poslání pomáhat rodičům a učitelům najít a používat různé druhy dětských tisků a balíčků aktivit. Tyto tisknutelné, bezplatné a levné tiskové soubory pro děti v raném dětství se dělí do různých kategorií na základě zájmů a oblastí vzdělávání hlavních dětí.

Mnoho těchto zdrojů najdete v sekci Blog, která je pravidelně aktualizována o nové balíčky. Všechny zdroje jsou snadno dostupné a jejich použití nevyžaduje žádnou předběžnou přípravu ani specifické znalosti. Aby bylo zajištěno maximální snadné použití, autor blogu rozdělil materiály do tematických kategorií na základě univerzálních kritérií. Mezi nejoblíbenější a nejoblíbenější kategorie patří abeceda, zpět do školy, Vánoce, podzim, stahování zdarma, nový rok, čísla, věda, jaro, léto, zima a mnoho dalších. Celý design blogů naprosto dodržuje hlavní specializaci webových stránek. Toto je odhaleno rozsáhlým použitím barev, jasných obrázků, typů písma, grafických prvků a dalších položek na webu, které přicházejí do zájmu dětí mateřských škol, předškolních a školních let.

12. Reliéf Kalvárie kaple

Reliéf Kalvárie kaple

Vytvořte si web ZDARMA

Reliéf Kalvárie kaple je informační centrum, které koordinuje pobočky Kalvárie Chapel, Kalvárie Chapels a některá další ministerstva zaměřená na Krista související s mezinárodními a domácími kalamitami. Web obsahuje nejaktuálnější a nejčerstvější informace o přírodních katastrofách, ke kterým dochází na odpovídajících místech. Chcete-li poskytnout jedinečné informace a nechat návštěvníky webových stránek vyhledat nejnovější zprávy a aktualizace událostí, existuje možnost procházet několik částí webu. Mezi ně patří Zapojte se, Zprávy, Obecné informace, Darování, Archivy.

Vzhledem k celkové specializaci webových stránek je zvláštní pozornost soustředěna na sekci Novinky. Zde se můžete setkat s nejnovějšími informacemi o událostech, které se odehrály na jednom z míst, na které se web zaměřuje. Zprávy jsou přidávány pravidelně, aby čtenáři byli informováni o katastrofách, ke kterým došlo nedávno. K dispozici je také přístup do sekce Archivy, kde se můžete setkat se všemi zprávami rozdělenými podle doby jejich nahrání. Spolu s textovými informacemi přichází řada zpráv s videi, která poskytují vizuální obsah související s událostí. Díky tomu je prezentace zpráv poutavější a poučné.

13. ThroBak

ThroBak

Vytvořte si blog ZDARMA

ThroBak je webová stránka výrobce nejpřesnějších a nejkvalitnějších snímačů vintage reprodukce PAF. Důkladně ručně sestavují každou položku a využívají nejkvalitnější komponenty a vybavení, které pocházejí z 50. let 20. století a odpovídají původním výrobkům. Celý sortiment zboží a služeb ThroBak je uveden na jejich webových stránkách – stačí procházet hlavní sekce a seznámit se s požadovanými produkty. Některé kategorie zahrnují snímače PAF, snímače Tele, snímače Strat, pedály, snímače P-90, struny, díly & Zařízení atd. Web také umožňuje přístup do nákupního košíku, kde můžete přidat vybrané položky pro další zadání objednávky.

Kromě bohatého sortimentu produktů a internetového obchodu přichází ThroBak také s sekcí Blog spravovanou dvěma autory. Blog obsahuje několik recenzí produktů, tipy a doporučení, jak zvýšit účinnost procesu vyzvednutí produktu, jakož i další související informace. Celý design blogu je přitažlivý a intuitivní – jednoduchá a intuitivní navigace je tím, co se o něm většina uživatelů líbí. Toto je pěkný vzorek plnohodnotného projektu vytvořeného s Weebly!

14. Výživa pro kočky

Výživa pro kočky

Vytvořte si blog ZDARMA

Výživa pro kočky je webová stránka, jejímž hlavním posláním je poskytovat co nejjasnější a nejužitečnější informace o výživě koček a zásadách krmení. Projekt také poskytuje informace o nemocech koček, výrobě potravin, péči o ně, veterinářích a dalších otázkách, kterých se většina majitelů koček týká. Kromě toho existuje možnost procházet informativní webové zdroje, které také obsahují cenné údaje o péči o kočku a krmení. Sekce Darování vám umožňuje trochu investovat do vývoje webových stránek.

Blog Cat Nutrition nemůže, ale přitahuje pozornost uživatelů, vzhledem k rozsáhlé dostupnosti informací o kočkách. Zde můžete procházet několik příspěvků, které se zabývají tématem webových stránek a jsou pravidelně aktualizovány, aby majitelům koček poskytovali pouze cenné a užitečné informace. Příspěvky přicházejí s funkcí komentování, která umožňuje čtenářům sdílet své názory a nápady týkající se článků, které čtou. Pokud něco nenajdete najednou nebo vám chybí čas na procházení katalogu příspěvků, prostudujte si archiv archivu blogu, který obsahuje všechny články strukturované podle data vydání. Blog vypadá přitažlivě a obsahuje více tematických fotografií a videí, které většina majitelů koček ocení ve výhodě.

15. Student Fyzioterapeut

Student Fyzioterapeut

Vytvořte si web ZDARMA

Student Fyzioterapeut je webová stránka založená na Weebly, která vidí své poslání v náročných sportovních a ortopedických fyzioterapeutech, aby zlepšila jejich profesní povědomí a stala se klinickými experty poskytováním vzdělání na rezidenční úrovni. Webové stránky jsou vlastněny a provozovány třemi fyzioterapeuty, kteří se věnují sdílení svých odborných zkušeností, znalostí, úspěchů a nejnovějších informací souvisejících s průmyslem..

Zvláštní pozornost je věnována ortopedii & Manuální terapie Blog je k dispozici na webových stránkách. Blog je pravidelně aktualizován, aby poskytoval pouze nejnovější a aktuální výklenky zpráv a dat. To je místo, kde autoři píšou o své filozofii zacházení, která by mohla být pro čtenáře zajímavá. Pro maximální pohodlí jsou všechny blogové příspěvky rozděleny do kategorií na základě řešených témat. K dispozici je také sekce Archiv, kde můžete procházet celý seznam článků, které byly v blogu publikovány. Projekt také poskytuje spoustu průmyslových obrazů a videí souvisejících s tématy blogu. To přispívá k jeho informační hodnotě a poskytuje blogovým příspěvkům spolehlivý vzhled a dojem.

Sečteno a podtrženo

Naše zkoumání příkladů těchto blogů Weebly bylo opravdu příjemným zážitkem. Uživatelé Weebly odpovědní za tyto stránky by měli být oceněni za jejich oddanost sdílet své zkušenosti a názory a za vytvoření kreativního, profesionálního vzhledu a co je důležitější – efektivní přítomnost na webu.

Jste uživatel Weebly? Pak se s námi podělte o svůj blog!

Vytvořte si blog ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map