Nejlepší příklady z blogu na náměstí

Webové stránky s ukázkou čtverce


Squarespace – je důvěryhodný tvůrce webových stránek, který si získal celosvětovou popularitu díky bohaté sadě pokročilých nástrojů pro přizpůsobení designu, všestrannosti šablon pro splnění různých míst a špičkové funkčnosti hotových projektů. Tvůrce webových stránek skutečně funguje dobře pro vytváření různých typů webových stránek, ale jeho sada funkcí je zaměřena hlavně na vývoj malé digitální obchody, obchodní webové stránky a blogy.

Pokud jde o design blogů, Squarespace zajišťuje snadné použití a pohodlný proces vývoje webových stránek. Blogovací modul umožňuje spouštění kvalitních blogů pro uživatele, kteří chtějí hostit své podcasty a pravidelně publikovat informativní příspěvky. Mezi nejoblíbenější funkce související s blogem, které Squarespace nabízí, je vhodné zmínit podporu geolokace, nahrávání a úpravy článků, vkládání komentářů / trackbacků, integraci zdrojů RSS, označování iTunes, reblogging, integraci sociálních médií a mnoho dalších..

Chcete-li si uvědomit, jaké funkce má tvůrce webových stránek přesně na skladě, je třeba se podívat na některé z nejlepších ukázek blogů vyvinutých s tvůrcem webových stránek. Je nejvyšší čas to udělat. Začněme tedy hned teď!

1. Venkovní Goyo

Venkovní Goyo

Vytvořte si blog ZDARMA

Venkovní Goyo je nejlepší destinací pro každého, kdo hledá perfektní, zábavné a poutavé outdoorové aktivity. Poskytují úplný pohled na nejúžasnější a nejunikátnější události v celé zemi, které nějak souvisí s venkovními zábavami, uměním, festivaly, hudbou atd..

Při procházení webu si budete moci přečíst více příspěvků o aktivitách, o které se lidé nejvíce zajímají. Články i další obsah webových stránek jsou pravidelně aktualizovány, aby uživatelé poskytující uživatelům měli aktuální informace a pouze nedávná fakta . Každý příspěvek obsahuje sekci otevřených komentářů, kde čtenáři mohou sdílet své dojmy, nápady a myšlenky.

V částech nabídky najdete aktivity (Vodní sporty, kolo, sněhové sporty, turistika & Tábor), Deník, kalendář a obchod. Poskytnou příležitost prohlédnout si naplánované události a aktivity, uváděné příběhy a příspěvky, mapy, seznamy balení a další užitečná fakta. Chcete-li získat přístup k požadované sekci, přejděte do rozbalovací nabídky a vyhledejte informace, které aktuálně potřebujete. Chcete-li mít přehled o aktualizacích webových stránek, je možné se přihlásit k odběru novinek, připojit se ke komunitě a připojit se k účtům sociálních médií. To se provádí pomocí několika kliknutí pouze díky intuitivní navigaci na webu a pohodlnému rozvržení.

2. Hotel Víkend

Hotel Víkend

Vytvořte si blog ZDARMA

Hotel Víkend zahrnuje sbírku cestovních příběhů, fotografických deníků a vzpomínek souvisejících s hotelem, které budou mít velký význam pro milovníky cestování z celého světa. Projekt je dokonalým zdrojem informací pro čtenáře, kteří by rádi objevili skutečné cestovní skvosty – do těch destinací, které budou fascinovány.

Web obsahuje několik sekcí, které harmonicky zahrnují online časopis a internetový obchod zaměřený na cestování, kde si každý může objednat jedinečné suvenýry (potřeby pro domácnost, wellness, módní a kosmetické doplňky) z celého světa. Sekce Hotely poskytuje informace a několik fotografií světově populárních hotelů, zatímco sekce Cestování nabízí průvodce zasvěcených osob spolu s cestovními deníky, které poskytují podrobné informace o místech zobrazených na webových stránkách..

Skutečným vrcholem projektu je jeho část Najít svůj cíl. To je místo, kde každý, kdo hledá ideální místo k pobytu, může najít požadované a skutečně cenné informace. Pro pohodlí uživatele je sekce rozdělena do několika kategorií podle preferovaného cíle. Mezi ně patří City Escape, Beach Side, Mediterranian, Carribean, Mexico, Maroko, pod italským sluncem, líbánky, Surf, Evropa, Oceánie a další. To je to, co dává webové stránce její zvláštní půvab.

3. Yassmin Abdel – Magied

Yassmin Abdel - Magied

Vytvořte si blog ZDARMA

Yassmin Abdel – Magied je osobní web Yassmin Abdel-Magied, súdánsko – australského spisovatele, sociálního vítězného obhájce a televizního vysílání. Vydala několik beletristických knih, esejů a monografií pro děti i dospělé, což jí přineslo působivou popularitu. Autorka také založila několik organizací pro čtenáře, kde sdílí své dílny a klíčové poznámky.

Web je plně zaměřen na profesionální činnost, zájmy a povolání společnosti Yassmin. Pro pohodlí uživatele a snadné použití je projekt rozdělen do několika částí, konkrétně na video, partnerství, vysílání, tisk, psaní + naviják, nadcházející události a mnoho dalších. Jednoduše přejděte dolů na stránce a vyhledejte sekci, o kterou máte zájem, a přečtěte si odpovídající informace.

Projekt umožňuje číst Yassminovy ​​publikace, poslouchat podcasty, prohlížet nedávná vysílání, nadcházející události. Je zde také možnost přečíst si svědectví uživatelů, kteří již Yassminovy ​​show navštívili nebo se s ní vypořádali. K dispozici je dokonce i videoprezentace představující autorův příběh, který budou jeho fanoušci sledovat. Pro ty uživatele, kteří by chtěli zůstat informováni o novinkách a aktualizacích Yassmin, existuje možnost připojit se k jejím účtům v sociálních sítích. To je skvělá ukázka blogu poháněného programem Squarespace.

4. Lee z Ameriky

Lee z Ameriky

Vytvořte si blog ZDARMA

Lee z Ameriky je osobní blog, který vlastní a spravuje Lee, který je blogerem více než 12 let. Na tomto místě publikuje několik příspěvků věnovaných jejím koníčkům, životnímu stylu, oblíbeným povoláním a všem věcem, které ji dělají šťastnými.

Blog je snadno procházitelný a zcela pochopitelný. Až se dostanete na domovskou stránku, budete moci procházet příspěvky, které přicházejí se skutečnými fotografiemi pořízenými autorem. Je možné zkrátit dobu vyhledávání procházením sekcí nabídky, z nichž každá se soustředí na konkrétní téma. Patří mezi ně životní styl, zdraví, recepty, cestování, hudba, produkty a další. Každá sekce obsahuje několik fotografií a příspěvků napsaných a publikovaných osobně Lee. Volba filtru vyhledávání také pomáhá zkrátit dobu vyhledávání, zatímco přístup k oblíbeným účtům na sociálních sítích umožňuje zůstat informován o Leeových zprávách a událostech.

Pro ty předplatitele blogů, kteří chtějí zůstat informováni o Leeových životních zprávách, nových receptech a příspěvcích, je zde také možnost přihlásit se k odběru novinek. To je velmi výhodné a užitečné pro fanoušky Lee.

5. Skandinávec

Skandinávec

Vytvořte si blog ZDARMA

Skandinávec je londýnské víceúčelové kreativní studio, které se zaměřuje na interiér, design a architekturu. Web byl založen a nyní jej spravuje norská designérka a architektka Christina Forsberg, která dokázala rozvinout časopis online designu na kreativní studio se silným zaměřením na estetický pohled a moderní trendy ve výklenku..

Web má pouze tři stránky, ale to je více než dost k vytvoření jediné a výrazné vize toho, co autor chce odhalit. Poté, co Christina pracovala ve Skandinávii a v zahraničí, doufá, že se podělí o své zkušenosti a nejlepší projekty, které se staly populárními u jejích klientů z různých zemí světa..

Stránka Studio poskytuje vyčerpávající informace o projektu, jeho autorovi, kontaktech a přístupu k účtům sociálních sítí. Pro ty, kteří se chtějí podívat na nejlepší designová díla patřící Christinovi. Zde najdete podrobné popisy projektů, které vám pomohou pochopit vizi autora. A konečně sekce Časopis nabízí několik blogových příspěvků souvisejících s výklenky interiéru, designu, umění, módy a životního stylu. Christina tuto sekci pravidelně aktualizuje, aby si čtenáři uvědomovala nejnovější trendy v designu interiéru.

6. Kmen kreativní kultury

Kmen kreativní kultury

Vytvořte si blog ZDARMA

Kmen kreativní kultury je jedním z nejúspěšnějších ukázek blogů využívajících technologii Squarespace. Webové stránky vidí své poslání spojovat ambiciózní dámy barev, aby jim umožnily diskutovat o problémech, o které se všichni běžně zajímají. Ženy, které se k projektu připojily, mají různé koníčky a povolání. Jsou to kvalifikovaní podnikatelé, tvůrci, designéři, bloggové, kteří chtějí najít spoluřešitele.

Zde, v kmene Creative Culture Tribe, mají ženy šanci využít klíčové online zdroje, které jim mohou efektivně pomoci posílit jejich osobní a obchodní značky, které se nacházejí v různých fázích vývoje, od začínajících podniků až po důvěryhodné společnosti s roky Zkušenosti. Když se dostanete na domovskou stránku, okamžitě získáte možnost připojit se ke komunitě aktivací příslušného tlačítka. Pokud se jen chcete dozvědět více o organizaci a jejích cílech, můžete se dostat na stránku O nás nebo přímo na blog, kde narazíte na několik míst souvisejících s výklenky. To je velmi rychlé a snadné pro každého, a to je jedna z hlavních výhod webu.

7. Marzarella Fitness

Marzarella Fitness

Vytvořte si blog ZDARMA

Marzarella Fitness je fitness klub založený v New Jersey, který byl založen a nyní je veden Chrisem Marzarellou, který je osobním fitness trenérem a také silou & kondiční trenér. Je to nejlepší cíl pro uživatele, kteří chtějí využívat špičkové fitness služby, včetně osobního školení, online virtuálního školení, přizpůsobených plánů pro klienty s různým sportovním zázemím a fyzickou kondicí, zvláštních fitness plánů pro osoby starší 40 let a profesionální podpory výživy..

Sekce Blog je informativní a poměrně rozsáhlá. Existuje mnoho užitečných článků, které se zabývají různými otázkami fitness a sportu. Jsou zde také příběhy klientů v reálném životě, kteří překonali různé výzvy v důsledku pravidelných fitness aktivit. Blog je pravidelně aktualizován, aby umožnil všem klientům Chris a jen lidem se zájmem o sportovní a zdravé návyky najít odpovědi na otázky, kterých se týkají.

Kromě toho web obsahuje samostatnou sekci Ohlasy se spoustou komentářů publikovaných Chrisovými klienty, sekci Časté dotazy a obecné informace o fitness klubu, poskytovaných službách a kontaktech. Dobrá práce!

Sečteno a podtrženo

Čtvercový prostor je cloudový webový tvůrce, který se vyznačuje svou výkonnou funkčností, špičkovým designovým zaměřením a mnoha nástroji, které pomáhají využívat systém co nejlépe. Tato platforma je skvělou volbou pro všechny typy projektů, ale zvláštní pozornost je stále věnována blogům s technologií Squarespace. Není divu, že tyto projekty vyčnívají z davu díky jejich informační hodnotě, přitažlivému designu, logické struktuře a intuitivnímu přístupu k prohlížení webu.

Ukázky blogů spuštěných v programu Squarespace se vyznačují vysokou kvalitou, flexibilitou a funkčností zobrazenou ve všech detailech a prvcích webových stránek. Takový blog může vytvořit i začátečník bez nutnosti kódování. Přidávání příspěvků a jejich aktualizace je snadná a rychlá. Totéž se týká další správy a propagace blogů. Celkově vzato, Squarespace je hodný tvůrce webových stránek pro zahájení osobního nebo obchodního blogu.

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map