Nejlepší weebly příklady z webu

Weebly příklad webových stránek


Weebly – je nepochybně jedním z nejjednodušších způsobů, jak začít kvalitní web během několika minut. Mnoho z nich si vybírá Weebly pro jeho zjednodušený editor založený na widgetech, který nevyžaduje žádné programovací zkušenosti. Tvůrce webových stránek používá tzv. „Krabicový“ model, který zjednodušuje proces vytváření webových stránek.

Systém také přichází s výkonnými integrovanými motory pro blogování a eCommerce, jakož i více možností přizpůsobení designu. Tyto funkce umožňují nováčkům a zkušeným webovým vývojářům zahájit různé typy projektů – od jednoduchých vstupních stránek až po plnohodnotné internetové obchody, portfolia a obchodní webové stránky.

Tento konstruktér stránek, který založili v roce 2006 tři 22letí studenti, nyní hostí více než 50 milionů webových stránek po celém světě. Podívejme se tedy na některé příklady webových stránek Weebly.

V tomto článku vám ukážeme různé weby založené na webu Weebly, od portfolií po e-shopy. Nejedná se o nejlepší weby Weebly – najdete mnohem kreativnější a efektivnější weby Weebly.

1. BLACKreBRANDED

BLACKreBRANDED

Vytvořte si web ZDARMA

BLACKreBRANDED je informativní agregátor informací o cestování a expatriaci online, který spolupracuje s kreativami, cestovateli a dalšími uživateli, kteří mají v úmyslu zveřejňovat na webu webové stránky související s cestováním.

Web obsahuje desítky specializovaných článků, které spadají do několika kategorií na základě míst, na která odkazují. Jsou to Afrika, Amerika, Asie, Evropa, Střední východ a Oceánie. Interaktivní mapa JS dostupná na domovské stránce vybízí čtenáře k zájmu a vybízí k dalšímu zkoumání webových stránek. Tlačítka sociálních sítí umožňují připojení ke skupině přispěvatelů webových stránek, zatímco seznam nedávno odeslaných příspěvků je zajímavější objevovat nová fakta o světě. Toto je perfektní příklad populární webové stránky poháněné weebly.

2. Ina Road Church of Christ

Ina Road Church of Christ

Vytvořte si web ZDARMA

Ina Road Church of Christ vidí své poslání povzbuzovat lidi, aby se připojili k církvi a budovali víru v Ježíše Krista. Zdroj má jednoduchou a klidnou barevnou paletu, která nenarušuje pozornost uživatele od hlavního bodu. Sekce Rádio program umožňuje poslouchat nejnovější epizody kázání.

Je také možné sledovat videa nedávných kázání pro mládež a pro malé skupiny. O členství můžete požádat přímo na webu, aby jej tým webových stránek pozval. Sekce Nadcházející události informuje uživatele o očekávaných událostech, které se budou konat v kostele. Pro každého, kdo chce zůstat informován o základech souvisejících s církví, je v zápatí podrobný oddíl, který poskytuje přístup k hlavním kategoriím webových stránek, včetně plánů uctívání, časů a pokynů, členů týmu, častých dotazů, kázání, událostí, blogu webových stránek. atd.

3. Travmarket

Travmarket

Vytvořte si web ZDARMA

Travmarket.com poskytuje cestovním agenturám špičkový marketingový automatizační program, který zahrnuje cesty marketingového marketingu, e-mail s vysíláním, vstupní stránky a profesionální platformu sociálních médií pro cestování Společnost také zajišťuje jedinečný přístup a podporu školení.

Webová stránka poskytuje všechny informace o společnosti pohodlným, srozumitelným a přitažlivým způsobem. Je dostatečně strukturovaný, aby zajistil intuitivní navigaci na webových stránkách a snadný přístup ke všem požadovaným datům. Veškeré informace jsou k dispozici v několika sekcích webových stránek, včetně služeb, obsahu, zpravodajů, školení & Podpora, ceny. Obsah je zobrazen na bílém pozadí a obsahuje oranžové a černé převládající barvy, které přitahují pozornost uživatelů.

Pro všechny tyto uživatele, kteří hledají příležitost kontaktovat členy týmu, je v záhlaví a zápatí webové stránky k dispozici rychlý přístup k tlačítkům sociální sítě. K dispozici je také sekce FAQ a kontaktní údaje, které uživatelům umožňují zjistit všechny informace, o které mají zájem. Je to docela pěkný vzorek firemního webu vytvořeného pomocí Weebly.

4. Fusedale Design

Fusedale Design

Vytvořte si web ZDARMA

Fusedale Design je nejlepší cíl pro uživatele, kteří hledají vynikající návrhy svých projektů. Studio se podílí na vývoji a plnění všestranných návrhových úkolů na základě potřeb a požadavků svých zákazníků. Design webových stránek hovoří hlasitěji než tucet slov.

Posuvník obrazu na celé obrazovce uděluje přístup k portfoliu prací, které studio dokončilo, zatímco dlouhé menu na bočním panelu webové stránky umožňuje přístup k řadě projektů pouze několika kliknutími. To zajišťuje snadné a pohodlné vyhledávání a nenarušuje pozornost uživatelů od obsahu webových stránek.

5. Restaurace skupiny Harryho Caraye

Restaurace skupiny Harryho Caraye

Vytvořte si web ZDARMA

Restaurace skupiny Harryho Caraye je web patřící Harrymu Carayovi; který je vlastníkem a správcem řetězce restaurací na více místech. Podnikání začalo v roce 1987 a od té doby si získalo mimořádnou popularitu.

Na webové stránce je zajímavá úvodní fotka Harryho Caraye na domovské stránce, která vybízí k provedení rezervace hned od začátku. Nabídka webové stránky je k dispozici v horní části domovské stránky a umožňuje přístup k různým bodům podnabídky pomocí rozevíracích oken. Jedná se o restaurace a jejich odrůdy, soukromé akce, svátky a události, dárkové karty a maloobchod, o nás a kontaktní sekce. Vrcholem webu je galerie osobností, které kdy navštívily restaurace Harryho Caraye. To může nejen upoutat pozornost každého, kdo navštíví web poprvé.

6. Castle Hill Resort and Spa

Castle Hill Resort and Spa

Vytvořte si web ZDARMA

Úplně první věc, která přitahuje pozornost uživatelů, když se k nim dostat Castle Hill Resort and Spa je posuvník pro celou obrazovku s působivými polohami komplexu Castle Hill Resort and Spa ve Vermontu. Fotografie jsou tak zřetelné a jasné, že okamžitě naléhají na touhu vidět, co středisko nabízí.

Při procházení webových stránek narazíte na možnosti ubytování, služeb, speciálů a možností svatby a stolování, ze kterých si můžete vybrat. Tlačítko „Zkontrolovat ceny“, které je k dispozici v horní části domovské stránky, vám umožní zjistit ceny rezervace služeb střediska a upřesnit data, o která máte zájem. Pokud si přejete být informováni o nabídkách, které středisko nabízí, můžete se mohou přihlásit k odběru novinek nebo se připojit ke skupinám v sociálních sítích.

7. Duben Borrelli

Duben Borrelli

Vytvořte si web ZDARMA

Duben Borrelli je poutavý, minimalistický osobní moderní projekt umělce, který pracuje jako technický designér pro oděvní společnost. Dubnový web obsahuje blog, jednoduchou galerii a kontaktní formulář. Stránka je propojena s dubnovým obchodem Etsy, kde prodává své umění a řemesla.

Navigace na webu by mohla být intuitivnější. Duben Borelli má výchozí Weeblyho favicon. Používání velkého mezeru udržuje webové stránky uklizené a usnadňuje návštěvníkům vnímání vizuálních informací. Vlastní, ručně kreslené obrázky pomáhají vytvářet příjemnou atmosféru a hrají důležitou roli při vytváření značky (zatímco nadměrné množství obrázků může ublížit vašemu obrázku).

8. Lov předků

Lov předků

Vytvořte si web ZDARMA

Jak název napovídá, Lov předků se plně zaměřuje na pomoc lidem objevit jejich rodinnou historii pomocí více zdrojů, které jsou zde k dispozici. Web vlastní a spravuje Kenneth R Marks, který osobně použil všechny poskytnuté zdroje a techniky k objevení hlavních nuancí o svých předcích.

Web vypadá docela zajímavě, protože rozhodně splňuje hlavní cíl. Novinový design zahrnuje několik černobílých / retro fotografií prezentovaných na šedém pozadí s odpovídajícími písmeny a styly. Nabídka je zde také poměrně bohatá – umožňuje přístup k několika sekcím, kde každý může najít všechny související informace. Patří mezi ně noviny, blog, odkazy na noviny, obituaries, záznamy BMD, fotografie, ročenky, rozvodové záznamy atd. Rozbalovací nabídka umožňuje přístup k mnoha dalším částem webu s množstvím užitečných informací..

Chcete-li zahájit online vyhledávání svých předků přímo na webu, měli byste využít pole integrovaného filtru vyhledávání, do kterého byste měli zadat jméno a příjmení osoby, která vás zajímá. Systém automaticky vygeneruje výsledky, které budou vám pomohou pokračovat ve vyhledávání. To je velmi pohodlné, srozumitelné, snadné a zajímavé pro každého!

9. Nové anglické majáky

Nové anglické majáky

Vytvořte si web ZDARMA

Nové anglické majáky poskytuje vyčerpávající informace o více než 200 majácích umístěných v několika státech Nové Anglie. To je místo, kde každý, kdo má zájem o tento druh informací, může zjistit podrobná fakta o historii a současném stavu těchto objektů.

Struktura webových stránek a navigace jsou na první pohled srozumitelné a jednoduché. Procházejte hlavní sekce a objevte specifické informace, které se vám mohou hodit. Chcete-li zahájit vyhledávání a zjednodušit jej a zefektivnit, přejděte do části „Majáky podle státu“ v nabídce na webu. Poté vyberte svůj stát a hledejte informace o majáku, které vás zajímají. Mezi další části webu patří státní mapy, tisk majáků & Knihkupectví, kontakty atd. Nabídka je velmi bohatá, a proto přichází s možností rozevíracího seznamu, aby byl web intuitivní a nikoli nasycený kategoriemi..

Design webových stránek je docela přitažlivý a uklidňující. Veškerý obsah je zobrazen na světle modrém pozadí s vysoce kvalitními fotografiemi majáků, které přitahují pozornost uživatelů. Integrovaný kalendář, který je k dispozici na domovské stránce, poskytuje informace o nadcházejících událostech, což je vhodné pro běžné i začínající uživatele.

10. Leo Edwards Photography

Leo Edwards Photography

Vytvořte si web ZDARMA

Leo Edwards Photography je portfolio patřící Leo Edwardsovi – fotografovi portrétů z oblasti životního prostředí, jehož vášeň zobrazuje lidi v jejich přirozeném prostředí. Leo má spoustu ocenění, zatímco jeho nejlepší fotografie jsou vystavovány na různých místech po celém světě. Web nejen vypráví příběh fotografa, ale má také blog, sekci tisku a galerii zobrazující jeho nejoblíbenější díla.

Jakmile vstoupíte na web, můžete si stáhnout příručku Adventure Photography Handbook, kde najdete informace o zasvěcených trikech a tipy, jak vylepšit své cestovní fotografické dovednosti. To je další funkce, která odlišuje tento web portfolia od jiných podobných projektů poháněných společností Weebly.

11. Karen Hurdová

Karen Hurdová

Vytvořte si web ZDARMA

Karen Hurdová je online nutriční praxe, kterou vlastní a spravuje Karen Hurd a která pomáhá jejím pacientům a dalším uživatelům, kteří se zajímají o toto téma, naučit se základní základy výživy a životního stylu, aby odemkli nejúčinnější zdravotní zásady.

Při procházení zdroje je k dispozici mnoho informací. Chcete-li najít téma, které vás zajímá, měli byste prozkoumat části webových stránek dostupné v nabídce nebo použít přesný vyhledávací dotaz pomocí možnosti filtru vyhledávání. Nabídka se nachází v rohu domovské stránky, což jí dává jasný vzhled. Nabídka umožňuje přístup k hlavním částem webových stránek, včetně témat, O Karen (majitel webu), Kontakt, Podcasty, Mluvení, Recepty, Svědectví a další. Dále je zde sekce Obchod, kde si uživatelé mohou koupit a koupit produkty / e-kurzy, které Karen nabízí k prodeji.

Celkový design webových stránek je poměrně jednoduchý, ale pohodlný a atraktivní. Obrazy malebné krajiny na celé obrazovce a obrázky s vysokým rozlišením mohou nejen upoutat pozornost uživatele a vytvořit uklidňující pocit relaxace. To mnozí uživatelé o projektu oceňují.

12. Sedlo a Suede

Sedlo a Suede

Vytvořte si web ZDARMA

Sedlo a Suede je tým manželů a manželek, který píše o módě, domě a životě. Na webových stránkách je spousta mezer a jednoduchá navigace. Stránka „O nás“, kterou stojí za to vidět. Je to pravděpodobně nejkreativnější stránka tohoto druhu. Můžeme zde číst plný milostný příběh a romantický vztah. Jako nevýhodu mohu uvést, že formátování textu by mohlo být důslednější.

13. Dwarmis

Dwarmis

Vytvořte si web ZDARMA

Dwarmis je internetový obchod poháněný společností Weebly, která je ve vlastnictví a správě společnosti Dwarmis Concepcion. Poté, co několik let pracovala v módním průmyslu, rozhodla se Dwarmis vytvořit vlastní značku oblečení, která by odrážela její individuální vizi okolního světa. Módní návrhářka se zaměřuje na eleganci, styl a jedinečné tvary ovlivněné latinskoamerickými trendy.

Internetový obchod naprosto dodržuje obecnou specializaci projektu i základní trendy elektronického obchodování. Tato stránka vypadá moderně a přesto s obrázky ve vysokém rozlišení (barevné i černobílé) a elegantní náčrtky nových kolekcí stojících na bílém pozadí. To zdůrazňuje hlavní zaměření webových stránek. K dispozici je také integrovaný nákupní košík a kategorizovaná sekce Shop, kde můžete procházet specifikace produktu a objednávat. Stránka Kontakty je k dispozici také na webových stránkách, aby vás mohla kontaktovat s návrhářem nebo se přihlásit k odběru novinek. Dobrá práce!

14. The Box Bros

The Box Bros

Vytvořte si web ZDARMA

The Box Bros je krásný projekt Weebly navržený kolem velkých obrázků, které lákají návštěvníky a přinášejí výhody produktu. Na domovské stránce je video, které ukazuje, jak se vyrábějí produkty Box Bros. Jedinou nevýhodou by mohla být nemožnost posouvání na hlavní stránce. Je to kreativní rozhodnutí, ale vypadá to divně.

15. Rose City Sweets

Rose City Sweets

Vytvořte si web ZDARMA

Rose City Sweets láká návštěvníky k vysoce kvalitním obrazům cukrovinek. Vlastník webu používá k uspořádání svého obsahu rámec karet nebo dlaždic. Tento trend designu je účinný nejen proto, že dává stránce čistý vzhled a dojem, ale také proto, že se snadno přizpůsobí různým velikostem obrazovky. Hlavní stránka by měla být více informativní a měla by být použita vlastní favicon. Odkaz na internetový obchod jde na tržiště Etsy. Je to chytré rozhodnutí pro ty, kteří již mají účet Etsy.

16. Náš stůl

Náš stůl

Vytvořte si web ZDARMA

Náš stůl je skvělým důkazem toho, co jsme již řekli, a řekneme to znovu: skvělé logo, vlastní název domény a krásné obrázky ve vysokém rozlišení jsou některé z nejlepších způsobů, jak zajistit, aby vaše firma vypadala leštěně a profesionálně. Tato stránka je družstvem zemědělců a producentů, kteří společně vytvářejí ručně vyrobené a chutné jídlo pro místní komunitu. Je to perfektní příklad místního dodavatele potravin. Plochý design ve starém stylu vypadá atraktivní a zároveň vážný.

17. Whiskey Ball

Whiskey Ball

Vytvořte si web ZDARMA

Whiskey Ball je skvělým příkladem toho, jak se umístění vysoce kvalitního videa na vaši domovskou stránku stane skvělým způsobem, jak upoutat pozornost návštěvníků, když poprvé dorazí, a udržet je v interakci. Zvláště pokud toto video popisuje váš klíčový produkt. Majitelé webových stránek vědí, jak to ve skutečnosti funguje. Tento web používá krásný obrázek na pozadí a úvodní video s jasnou výzvou k akci. Lze ji však sdílet prostřednictvím více než jedné sociální sítě.

18. Crosley

Crosley

Vytvořte si web ZDARMA

Crosley je americká ikonická značka specializující se na elektroniku a prvotřídní spotřebiče, které prodávají distributoři a maloobchodníci společnosti. Značka získala uznání a popularitu mezi miliony zákazníků. Webové stránky společnosti absolutně přicházejí do svého postavení a specializované specializace. Její design vypadá jednoduše a docela minimalisticky, ale to je přesně to, co evokuje důvěru uživatelů a prokazuje důvěryhodnost společnosti.

Když se dostanete na domovskou stránku, budete mít přístup k nabídce webových stránek na levém panelu pro rychlý přístup. Nabídka je rozsáhlá a poskytuje maximální informace o hlavních oblastech specializace značky. Zde můžete procházet takové sekce, jako jsou kuchyně, prádelny, domácí pohodlí, Crosley Professional, zákaznický servis, o nás, registrace rozšířené záruky, nákup rozšířené záruky atd..

Důležité je, že web poskytuje podrobné informace o všech produktech nabízených k prodeji, včetně produktů, jejichž výroba byla zastavena. Možnost vyhledávacího filtru pomáhá najít požadované informace s minimální investicí času / úsilí včas. Crosley je živý vzorek kvalitních webových stránek vytvořených pomocí Weebly.

19. Coppers Dream

Coppers Dream

Vytvořte si web ZDARMA

Coppers Dream je nezisková organizace na záchranu psů všech plemen se sídlem v oblasti San Francisco Bay Area, která nabízí služby adopce psů. Název organizace byl inspirován jménem psa – mědi – který patřil k zakladateli záchrany zvířat.

Webové stránky organizace vypadají přitažlivě a jsou zaměřené na nika. Na všech stránkách je spousta psích fotografií, stejně jako mnoho příběhů a cenných informací o nich. Ať už se chcete dozvědět jakékoli informace o organizaci a službách, které nabízí, stačí navštívit nabídku webových stránek a najít ji tam. Nabídka je poměrně rozsáhlá a obsahuje rozbalovací nabídku, která poskytuje maximální možné informace. Zde můžete objevit užitečná fakta o psech a štěňatech, která si můžete osvojit, možnosti dárcovství a dobrovolnictví, obecné informace o organizaci, online zdroje i několik úspěšných příběhů Coppers Dream je hrdá na.

Součástí projektu jsou také účty sociálních sítí, na které se můžete přihlásit, pokud si přejete být informováni o nejnovějších zprávách, událostech, aktualizacích a plánech organizace. Celkově vzato si tento web založený na webu Weebly zaslouží pozornost uživatelů jako kvalitní vzorek jednoduchého, ale informačního webu.

20. Bioidentičtí lékaři

Bioidentičtí lékaři

Vytvořte si web ZDARMA

Bioidentičtí lékaři je webový projekt, kde se každý, kdo vyžaduje bioidentickou hormonální substituční terapii, může spojit s lékaři specializujícími se na léčbu problému a prodiskutovat dostupné možnosti. Webová stránka nabízí přístup do online místního adresáře, do kterého je zařazeno mnoho klinik a lékařů.

Co musíte začít s vyhledáváním, je vybrat stav, ve kterém se nacházíte, z rozsáhlého seznamu míst dostupných na domovské stránce a poté pomocí kontaktů lékařů najít nejlepší možnou variantu s ohledem na váš individuální zdravotní problém. Kromě online adresáře poskytuje web přístup k řadě sekcí, které poskytují požadované informace o projektu, jeho výhodách, kontaktech atd. Existuje samostatná sekce FAQ, kde najdete odpovědi na všechny otázky, které by vás mohly zajímat..

Zvláštní pozornost by měla být věnována funkci „telemedicíny“, která je přístupná přímo na webových stránkách a pomáhá oslovit pacienty v odlehlých regionech nebo ty, kteří nejsou fyzicky schopni kontaktovat lékaře osobně, ale přesto potřebují jejich pomoc. Telemedicína zahrnuje speciální audiovizuální vybavení, které umožňuje poskytovat zdravotní diagnostiku, hodnocení, léčbu a konzultace ve vzdáleném režimu. Tato funkce je skutečným vrcholem webových stránek, díky čemuž vyniká z davu.

Sečteno a podtrženo

Hledáte slušného tvůrce webových stránek pro spuštění funkčního a vizuálně přitažlivého webu? Pak Weebly je jedno z nejlepších řešení, které můžete hledat. Ať už plánujete vytvořit blog, obchodní web, internetový obchod nebo portfolio, tato platforma přijde na některý z těchto účelů. Webové stránky zkontrolované výše jsou nejlepším důkazem této skutečnosti. Mají ohromující kombinaci přitažlivého designu, funkčnosti a bohaté sady funkcí. Obsahují požadované množství sekcí nabídky, aby pokryly všechny nuance, o které by uživatelé mohli mít zájem.

Webové stránky Weebly jsou navíc snadno ovladatelné a uživatelsky přívětivé. Tím se zkrátí doba prohlížení na minimum. Ale i když jste začínali s Weebly a zklamali jste jej, můžete snadno změnit svůj web na jiný webový tvůrce nebo CMS; podívejte se do této příručky pro více informací: Zvykle na migraci WordPress.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map