Příklady online prodejny Sellfy

Příklady elektronického obchodování


Sellfy – je pokročilý cloudový eCommerce software, což umožňuje vytvářet různé typy online obchodů, aby vyhovovaly všem potřebám. Tato platforma je poměrně snadno použitelná bez ohledu na pozadí webdesignu a kódovací schopnosti uživatelů. Jeho integrace netrvá dlouho, zatímco proces vývoje internetového obchodu je snadný, rychlý a poutavý.

S Sellfy můžete začít a spravovat téměř všechny druhy internetových obchodů prodávat fyzické i digitální produkty. Je možné nainstalovat motor na oba moderní systémy pro správu obsahu a také na populárních platformách sociálních médií, včetně Facebooku, Instagramu, Youtube, SoundCloudu a mnoha dalších. Jedním z nepopiratelných vrcholů softwaru je to, že jej lze použít buď jako součást vašeho hotového webu, nebo jako samostatný výkladní skříň – to zpočátku závisí na vašich obchodních a eCommerce požadavcích nebo aspiracích.

Pokud lze platformu použít s různými druhy CMS, jsou webové obchody vytvořené pomocí této platformy také univerzální a naložené funkcemi. Pracují skvěle pro podnikatele, blogery a všechny ty uživatele, kteří potřebují kvalitní eCommerce projekty, aby mohli nabízet své fyzické nebo digitální produkty k prodeji. Chcete-li zjistit, jaké nástroje a funkce přesně platforma obsahuje, je nejvyšší čas zkontrolovat nejpůsobivější příklady internetového obchodu Sellfy..

1. Král strun

Král strun

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Král strun je ideální volbou pro každého, kdo sní o učení umění hraní na kytaru. Web nabízí příležitost vybrat a zakoupit vysoce kvalitní video lekce organizované a pořádané Thomasem Zwijsenem. Je držitelem ceny YouTube s více než 120000 odběrateli, více než 25 miliony zhlédnutí a více než 600 koncerty po celém světě.

Při procházení tohoto Na základě WordPress webové stránky, budete se moci dozvědět více o mistrovi, jeho profesionálním zázemí, zkušenostech a úspěších. Objevíte také výhody a typy nabízených kurzů hraní na kytaru, podrobnosti o dostupných balíčcích, jejich náklady a specifikace. Dostupnost videí umožňuje sledovat online kytarové / školní lekce pořádané Thomasem, aby si uvědomily, čeho přesně budete schopni dosáhnout v dlouhodobém horizontu.

Celkový design webových stránek je poněkud jasný, ale opravdu vyniká funkčností a hodnotou poskytovaných informací. Nenajdete zde mnoho stránek – všechna požadovaná data jsou uvedena na jedné stránce. Je zde několik uživatelských posudků a tlačítko pro okamžitý přístup, které vám umožní zaregistrovat se do zkušební verze zdarma. Skvělý vzorek webových stránek, které přicházejí s výraznou funkčností elektronického obchodování podporovanou technologií Sellfy!

2. Beaute Liberee

Beaute Liberee

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Beaute Liberee je Projekt poháněný webovým tokem patřící do Leila Salomee – odbornice na krásu, která vidí své poslání v poskytování žen 100% přírodním a ekologickým metodám ošetření vlasů. Web je vytvořen ve francouzském jazyce, což je pro mezinárodní uživatele poněkud komplikované. Současně dostupnost videí, odkazy na účty sociálních sítí, osobní informace o Leile a její zvláštní vizi krásy žen.

Web obsahuje pouze jednu stránku. Při jejím posouvání objevíte zajímavá fakta o Leilině metodologii a jedinečném přístupu k péči o vlasy. Web je dodáván s působivou funkčností eCommerce realizovanou integrací Sellfy. Každý, kdo se zajímá o tajemství krásy Leily, má možnost si ji koupit. Zde najdete 4-týdenní kurz ošetření vlasů, který nakonec vede k posílení vlasů a zlepšení zdraví. To je docela pěkný vzorek webu s funkcemi elektronického obchodování s podporou Sellfy!

3. Kid’s Times Tables

Kid's Times Tables

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Kid’s Times Tables zaručuje dětem rychlejší způsob, jak se učit tabulky časů jednoduchým, srozumitelným a interaktivním způsobem – to je přesně to, co většina dětí líbí! Nový systém poskytuje jedinečný přístup k procesu učení časových tabulek pomocí multiplikačních her. Systém vyvinula Larissa Powell, která také čelila problémům ve vyučovacím procesu se svými dětmi a rozhodla se úkol zjednodušit nabídkou své vlastní metodiky.

Web byl vytvořen pomocí WordPress, což se projevuje ve své funkčnosti a výkonu. Konstrukce je poměrně jednoduchá, ale zaměřená na děti. Projekt obsahuje grafické interaktivní obrázky, znaky, karty, videa na YouTube a další zábavné prvky, které přispívají k jeho přitažlivosti a vyvolávají nutkání pokračovat v procházení webu, aby se dozvěděli více o navrhované vzdělávací metodě..

Všechny požadované informace najdete na stránce O nás i v sekci Blog. Abyste produkt získali a mohli si sami testovat metodu, musíte přejít na stránku Produkty a vybrat jednu z dostupných nabídek. Ve skutečnosti tam jsou dva – Personal Edition a Classroom Edition. Kromě toho zde najdete uživatelské reference, kde najdete zkušenosti sdílené jinými zákazníky, kteří již materiály otestovali a chtějí o výsledcích sdělit. Skvělý kapka!

4. 10Ten Magazine

10Ten Magazine

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

10Ten Magazine je Napájení Wix projekt, jehož funkčnost elektronického obchodování je zajištěna integrací softwaru Sellfy. Online magazín nabízí vysoce kvalitní publikace související s módním průmyslem, které jsou vytvářeny s ohledem na potřeby kreativních režisérů, módních návrhářů, fotografů, umělců, stylistů, odborníků v oboru a dalších profesionálů v oboru. Zde se mohou setkat s množstvím pokročilých nápadů v oblasti módy a stylu, jakož i s více příspěvky od specializovaných odborníků. Je také možné zaslat vaše vlastní díla do online časopisu, pokud jsou spojena s módním průmyslem.

Pokud jde o funkčnost elektronického obchodování, web má samostatnou stránku s nedávnými vydáními online časopisů. Představují módu a kreativní talent autorů, kteří předkládají své fotografie a nabízejí je na prodej. Sbírka je pravidelně aktualizována, aby nabídla nová čísla, která stojí za pozornost. Stačí procházet galerii časopisů a vybírat ty, které přicházejí do vaší oborové specializace. Pak je přidejte do nákupního košíku a zadejte objednávku – to je velmi jednoduché, ale pohodlné.

5. Skvělé makety

Skvělé makety

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Skvělé makety poskytuje přístup k bohaté sbírce snadno použitelných maket real-photo PSD, které umožňují předvést vaše díla v nejkratším možném čase. Efektivní a správné použití těchto fotografií umožňuje klientům vidět výsledek vaší práce bez.

Kromě obecných informací o společnosti nabízí tento web založený na WordPress špičkové funkce elektronického obchodování, které umožňují nabízet k prodeji některé z nejpopulárnějších a nejrozsáhlejších maket PSD. Při posouvání stránky dolů narazíte na podrobný popis balíčků, ze kterých si můžete vybrat. Zde můžete zjistit vlastnosti sad, podrobně si je prohlédnout a specifikovat náklady.

Další důležitou vlastností projektu je možnost získat informace o nových maketách, protože galerie internetového obchodu je pravidelně aktualizována. Za tímto účelem byste se měli přihlásit k odběru novinek společnosti, abyste mohli dostávat oznámení v případě potřeby. Přístup k účtům na sociálních sítích také zajišťuje tuto příležitost, která je sama o sobě výhodou.

6. Camie Cragg Fitness

Camie Cragg Fitness

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Camie Cragg Fitness je fitness klub, který vlastní a řídí Camie Cragg Fitness, která zahájila svou sportovní kariéru po strašlivé nehodě, která ovlivnila její zdraví a její život. Vyvinula skutečně jedinečný přístup k procesu školení, aby zajistila co nejlepší výsledek. Web vytvořený pomocí WordPressu se stal jediným cílem pro cenné informace týkající se zdraví a fitness a pro osvědčené programy, které uživatelé ocení s výhodou.

Kromě fitness programů, které jsou na webu k dispozici k prodeji, lze najít i elektronické knihy, které uživatelům poskytují cenné informace. Projekt se zaměřuje na eCommerce díky integrovanému softwaru Sellfy, který umožňuje vybrat si vlastní tréninkový plán, který odpovídá vašim sportovním potřebám a rozpočtu. Existují také zajímavá videa a posudky zákazníků, které přicházejí s fotografiemi klientů Camie v reálném životě, kteří programy osobně testovali a dychtivě sdílejí své výsledky a úspěchy. Tato vizuální prezentace pomáhá uživatelům správně se rozhodovat.

7. Učitelé šachů

Učitelé šachů

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Učitelé šachů je organizace, která zahrnuje kádr talentovaných, profesionálních a nadšených šachových lektorů, kteří vidí své poslání pomáhat tisícům studentů zvládnout hru a získat k ní zvláštní přístup. Společnost je právem považována za „Head Start Program Chess“ kvůli úspěchu při zvyšování zájmu uživatelů a nadšení, pokud jde o hraní šachů.

Webové stránky organizace na první pohled zaujmou svou informační hodnotou a množstvím poskytovaných funkcí / služeb. Integrovaná funkce elektronického obchodování, kterou zajišťuje Sellfy, umožňuje rezervaci lektorů šachů a využívat celou řadu dalších služeb přímo na webových stránkách. Je tedy možné se zde přihlásit k programu letních táborů pro každého studenta, který by chtěl mít dobrý letní odpočinek a zlepšit šachové dovednosti.

Procházení webu a objevování všech možností, které šachoví lektoři naznačují, nějakou dobu trvá, ale to je přesně to, co apeluje na většinu šachových fanoušků, kteří na web narazili.

8. 1 Styles Pro

1 Styles Pro

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

1 Styles Pro poskytuje skvělou příležitost získat řadu filmových stylů pro program Capture One pro zvýšení pracovního postupu. Projekt nabízí přes 200 filmových stylů, z nichž každý zajišťuje jedinečný vzhled projektů vytvořených s nimi. Toto je druh pokročilého nástroje pro kreativitu, který pomáhá definovat nejlepší a nejpůsobivější řešení pro tvorbu a zpracování vašeho projektu.

1 Styles Pro, který byl spuštěn s WordPress, integrací elektronického obchodování Sellfy a zaměřením na uživatele, umožňuje vybrat jeden ze dvou filmových stylů v jejich internetovém obchodě. Patří sem sada originálních filmových stylů a sada rozšířených filmových stylů. Každá z těchto sad je jedinečná a každá z nich poskytuje jedinečné vlastnosti, které přispívají k úspěšnému rozvoji projektu.

Při procházení webových stránek budete moci produkt vyzkoušet zdarma. Kromě toho budete mít příležitost zjistit, jak správně nainstalovat styly, aby bylo možné co nejvíce využít jejich funkcí. K dispozici je také úvod videa a několik recenzí publikovaných jinými fotografy, kteří produkt testovali. Tento přístup pomůže uživatelům správně se rozhodnout.

9. Beanie Babies Price Guide

Beanie Babies Price Guide

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Beanie Babies Price Guide je projekt založený na programu WordPres, který nabízí příležitost prodat Beanie Babies za nejlepší možnou cenu. Jedná se o jakýsi druh e-knihy, která zahrnuje speciální aspekty nuance a ceny související s procesem prodeje Beanie Babies na současném trhu. Elektronická kniha se zaměřuje na ty majitele Beanie Babies, kteří hledají více způsobů, jak výrobky prodat, ale netuší, kde by měli začít.

Zákazníci, kteří mají zájem o získání cenového průvodce, to mohou udělat přímo na webových stránkách podle pokynů a pokynů, které jsou zde k dispozici. Kromě toho zde existuje příležitost zjistit význam a důsledky hlavních termínů pro čepičku, aby bylo možné definovat nejlepší cenový přístup. Existuje dokonce i seznam sběratelských definic, který sestavují nejlepší odborníci v oboru, kteří jsou připraveni sdílet své znalosti s podobně smýšlejícími uživateli..

10. Vzorky HighLife

Vzorky HighLife

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Vzorky HighLife je projekt, který byl vytvořen s jediným cílem – poskytnout hudebním producentům místo, kde se mohou setkat s rozsáhlou knihovnou smyček, zvuků a vzorků pro různé hudební potřeby. Společnost spolupracuje s předními výrobci a zvukovými designéry z celého světa, aby poskytla ty nejinspirativnější a nejpůsobivější zvukové vzorky, které zákazníci mohou oslovit.

Zaměření eCommerce webových stránek je realizováno prostřednictvím Sellfy integrace. Díky tomu je možné dodávat vysoce kvalitní vzorky bez licenčních poplatků, od melodií a Vocasů až po bubnové smyčky, stavební soupravy, soubory Midi a další. Internetový obchod lze snadno a pohodlně procházet, protože všechny vzorky jsou pohodlně rozděleny do několika kategorií. Patří k nim LAbels, žánry, bezplatné zvuky, služby, ukázkové balíčky PAck a speciální nabídky. Kromě toho je zde možné vyzkoušet funkci Demo Drop, která vám umožní odeslat vlastní stopu a získat profesionální zpětnou vazbu. Web často nabízí pravidelné slevy a speciální nabídky, aby byl nákupní proces bezproblémový a cenově dostupný současně.

Sečteno a podtrženo

Sellfy se osvědčuje jako moderní a výkonná moderní platforma elektronického obchodování, která umožňuje nastavení a efektivní správu všech typů internetových obchodů. To lze provést téměř okamžitě a bez znalosti kódování. Tento software funguje skvěle pro začátečníky a profesionály webového designu. Může být použit obojí zahájit samostatné projekty elektronického obchodu a také připojení webových obchodů k hotovým webům.

Ukázky webových obchodů vytvořených pomocí Sellfy mluví samy za sebe. Jasně demonstrují funkčnost platformy realizovanou integrací špičkových nástrojů elektronického obchodování a e-mailového marketingu a všestrannými analytickými a platebními možnostmi. To je to, co dělá Sellfy skvělou volbou pro vývoj a správu kvality a funkčních online obchodů.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map