Příklady webových stránek Weebly Wedding

Svatební stránky jsou rostoucí trend. Je to způsob, jak nejen šířit novinky o vaší svatbě, ale také sdílet několik informací o páru a logistice velkého dne – vše, co se nevejde do svatební pozvánky.


Nedávno jsem byl požádán, abych vytvořil sbírku Weebly příklady svatebních webových stránek a musím říci, že to byl velmi těžký úkol! Přál bych si, aby Weebly měl stránku „Showcase“ nebo něco podobného. Bylo téměř nemožné najít svatební místo postavené s Weeblym. Pravděpodobně je to částečně kvůli skutečnosti, že Weebly má několik svatebních šablon a částečně proto, že mnoho párů brání jejich indexování. Ať už je důvod jakýkoli, zde jsou čtyři weby, které se mi podařilo najít.

Příklad 1: Sarah Owens a Ryan Gentry Wedding

Sarah Owens a Ryan Gentry Wedding

Vytvořte takový web

Sarahowensryangentry.weebly.com vypadá jednoduše, ale romanticky a poučné. Toto je svatební web patřící Sarah Owensové a Ryanovi Gentrymu, kteří jsou opravdu nadšeni, že v jejich zvláštní den spojí své přátele a rodinu. Snažili se opravdu těžko naplánovat svou svatbu a spustit web, který by o tom obsahoval explicitní informace. Design webových stránek je jasný, ale zdůrazňuje fotografie párů, které stojí proti bílému pozadí, a odhaluje milostný příběh páru.

Web nabízí informační menu s několika sekcemi, které poskytují podrobné informace o každé fázi procesu přípravy na svatbu. Pro ty hosty, kteří neznají milostný příběh páru, existuje speciální webová stránka, kde je sdílejí. Zbytek oddílů – Svatební párty, Podrobnosti a hotely, Rejstřík – pomůže každému návštěvníkovi uvědomit si, kde se večírek a svatba odehrávají, seznam hostů a další důležité nuance. Tento web používá ke sledování počtu hostů důležitou sekci RSVP. Kliknutím na odkaz budou hosté informovat pár o jejich přítomnosti na svatbě. To je velmi výhodné, pokud jde o plánování příležitosti.

Příklad 2: Liz a Chris

Liz a Chris

Vytvořte takový web

Lizandchris2018.weebly.com je svatební web Liz Breen a Chris Ahern, který vytváří příjemný dojem od prvního okamžiku, kdy se k němu dostanete. Je to proto, že existuje mnoho fotografií šťastného páru a množství informací o této příležitosti. Není třeba procházet web a hledat nejdůležitější data – stačí se podívat na domovskou stránku a zjistit čas svatby, místo, kde se bude konat, místo recepce atd. Je také zajímavé přečíst milostný příběh párů, jejich první rande, návrhový den a plány, které mají pro budoucnost.

Stránka Události informuje hosty o plánu, který pár sestavil, včetně zkušební večeře, uvítací párty, samotného svatebního obřadu, recepce a oslavy po oslavě. Cestovní stránka obsahuje podrobnosti o ubytování, cestování a dopravě, zatímco registrační stránka obsahuje seznam explicitních hostů s ohledem na místa, kde se budou zdržovat. Pokud si chcete užít fotografie párů, přejděte na příslušnou webovou stránku, kde zobrazit je. Toto je příjemná a inspirativní ukázka svatební webové stránky poháněné Weebly!

Příklad 3: Lauren a Chadova svatba

Colemanlutzwedding

Vytvořte takový web

Colemanlutzwedding.weebly.com je jednoduchý, ale informativní svatební web, který odhaluje milostný příběh Lauren a James a pokrývá všechny nuance jejich svatební obřad. Webové rozhraní je intuitivní a zajišťuje rychlé a snadné prohlížení.

To, co přitahuje pozornost uživatelů, je kombinace černobílých a barevných prvků návrhu domovské stránky. To vytváří neobvyklý pocit romantismu spojeného s milostným příběhem páru a samotným svatebním obřadem. Neobvyklé interaktivní video efekty, rozmanitost fotografií páru, výskyt světlých barev a množství informací týkajících se svatebního obřadu zvyšují celkovou vizuální přitažlivost a výkonnost webové stránky..

Hosté tohoto páru mohou procházet několika sekcemi a zjistit informace o nadcházejícím svatebním obřadu. Patří mezi ně náš příběh, registr, naše svatební hostina, místo konání, časté dotazy a dokonce i cestovní průvodce. Pár se postaral o pohodlí svých hostů tím, že integroval widget Google Maps, který uvádí umístění svatby, interaktivní průvodce ubytování a dokonce i zajímavá místa, která mohou hosté navštívit při pobytu ve městě. Toto je dobrý vzorek svatebních webových stránek, který pokrývá všechny požadované aspekty nadcházejícího obřadu.

Příklad 4: Meghan a Thomas

Meghan a Thomas

Vytvořte takový web

Meghanandthomas.weebly.com svatební web má jednoduchý, ale příjemný a přitažlivý design, který vytváří romantickou atmosféru a povzbuzuje návštěvníka, aby jej neustále procházel a dozvěděl se více o páru a přípravách na svatební den.

Barevné schéma webu je uklidňující a klidné, s barevnými fotografiemi Meghan a Thomase výrazně vystupujících proti bílému pozadí. Struktura a obsah svatebních webových stránek jsou záměrně promyšleny. Od chvíle, kdy se dostanete na web, chápete, že se pár postaral o pohodlí vyhledávání svých hostů. Web má následující sekce: Domovská stránka, Podrobnosti, Hotely, Svatební párty, Registr. Obsah každé sekce zahrnuje všechny otázky týkající se tématu. Pro ty, kterým se nepodařilo najít informace, které potřebují, nebo jen s komentářem na webu, je v dolní části domovské stránky pohodlně umístěn kontaktní formulář. Celkově vzato tento svatební web vytváří příjemný dojem a vypadá přitažlivě.

Příklad 5: Clint a Kristin

Clint a Kristin

Vytvořte takový web

Shobertwedding.weebly.com je poháněný svatební web, který byl vytvořen s ohledem na pohodlí uživatelů a informační hodnotu. Pár, Clint a Kristin, vesele sdílejí informace týkající se jejich přípravy na svatební den se svými hosty.

Web má jednoduchý, ale okouzlující design s dominancí světlých barev. Nenajdete zde mnoho fotografií páru, ale ty, které jsou na webu k dispozici, vypadají romanticky a dokonce i zajímavě. Stačí se podívat na centrální fotografii domovské stránky, abyste pochopili, že pár použil jedinečný přístup k designu svých svatebních webových stránek! Hlavní fakta o Velkém dni naleznete v sekci Svatební informace na webu. K seznamu přání, který má pár, existuje také sekce registru. To pomáhá hostům ušetřit úsilí a čas při hledání svatebních dárků. Vrcholem webových stránek je odpočítávací widget, který ukazuje přesný čas zbývající do svatebního dne. Toto je nezbytná funkce pro jakoukoli webovou stránku tohoto typu!

Příklad 6: Dave a Jade

Dave a Jade

Vytvořte takový web

Daveandjadegetmarried.weebly.com vypadá tak romanticky a jemně, že je prostě nemožné sundat oči, dokud si je neprohlédnete až do konce. Je vytvořen jednoduchým, ale promyšleným způsobem, kde každý detail je na svém místě.

Světlé barevné schéma webu vytváří přitažlivý dojem a nenarušuje pozornost uživatele z velké části – z obsahu. Pár rozhodně vložil hodně úsilí a času do designu svých webových stránek. Ať už máte jakýkoli dotaz nebo dotaz, najdete zde odpověď.

Web obsahuje obecné informace o páru, jejich milostném příběhu, fotografie, dárky a svatební informace, které pokrývají všechny podrobnosti o svatebním dni plánovaném na druhý. Hosté jistě ocení dostupnost mapy s přesným umístěním svatebního obřadu a pokyny k přepravě. K dispozici je také sekce RSVP s pohodlným online formulářem, který mohou hosté vyplnit, aby informovali pár o své přítomnosti a dokonce o stravovacích preferencích. Jaký promyšlený a dojemný atribut!

Příklad 7: Christine a David

Christine a David

Vytvořte takový web

Christineanddave.weebly.com vyniká z davu díky svým designovým prvkům. Domovská stránka webu přitahuje pozornost širokoúhlou krajinnou fotografií nastavenou jako pozadí stránky. Nenajdete zde mnoho informací – pouze jména párů uprostřed stránky a standardní nabídka v horní části stránky, která vás přesměruje do hlavních částí webu s podrobnými informacemi o svatebním dni.

Menu se skládá z těch sekcí, které jsou pro každou svatební web nutností. Jedná se o milostný příběh páru s romantickou fotogalerií, svatební víkendové informace s rozbalovacím podnabídkou, obřad, registr dárků a dokonce i sekce FAQ, což je pěkný doplněk k webové stránce tohoto typu. Jednoduchý, ale informativní vzorek svatební webové stránky poháněné Weebly!

Příklad 8: Lauren a James

Lauren a James

Vytvořte takový web

Lauren a James přistoupili ke svému svatebnímu místu velmi jednoduše Rasmussen-banovz.weebly.com. Jejich minimalistická a bodová verze svatebního webu představuje všechny náležitosti a dává vám představu o tom, co lze od obřadu očekávat..

Minimalismus je sice dobrá věc, ale je to také velmi komplikovaný styl, ve kterém uspějete. Na webu jsou zastoupeny všechny podstatné detaily svatby, ale není to vzrušující prozkoumat je. Vypadá to, že si pár přál, aby to byl nějaký druh digitální pohlednice, ale uvnitř je příliš mnoho prázdného místa, které by bylo možné vyplnit nějakým vizuálním materiálem, nejen textem. Dobrá věc je obrázek mapy, který také vypadá, jako by byl ručně kreslen – pěkný osobní dotek. Pravděpodobně ten krásný pár připravil velké překvapení pro své hosty na svatební den a oni prostě nechtějí pokazit celou zábavu. Přesto by bylo hezké vidět alespoň jednu jejich fotku.

Celkově vzato, je to dobrý příklad toho, co by velké informace o svatebních stránkách měly obsahovat. Chtěl bych jen navrhnout přidání některých obrázků na web, aby byl přitažlivější.

Příklad 9: Budoucí paní Brakeová

Budoucí paní Brakeová

Vytvořte takový web

Futuremrsbrake.weebly.com je web pro plánování svatby, který sdílí příběh páru a informuje hosty o ceremoniálu. Návrh takové události by mohl být o něco lehčí, ale na druhou stranu netahá velkou pozornost na sebe a umožňuje vám soustředit se na obsah.

Menu je členěno v chronologickém pořadí: návrh, obřad, šaty … A poslední z nich je internetový obchod, kde se tento pár snaží prodat věci, které pravděpodobně po svatbě nepotřebují (ne, nevěstské šaty nejsou na trh). Každá část má krátký úvod a fotogalerii, představení místa konání, možné volby oblečení a vlasů atd. Můžete vidět, že web je vytvořen stejně pro hosty, jako pro samotnou nevěstu – ukládání možností svatební výzdoby na jednom místě je rozhodně užitečné. A když je sdílíte se svými přáteli a rodinou, může získat například zpětnou vazbu o tom, které šaty jí nejlépe vyhovují.

Příklad 10: Myer-Robbins Wedding

Myer-Robbinswedding

Vytvořte takový web

Myer-Robbinswedding.weebly.com je jasný a poutavý vzorek svatební webové stránky vytvořené pomocí Weebly. Jakmile se dostanete na domovskou stránku, budete ohromeni barevným designem, který vytváří veselou a slavnostní náladu. Krásná fotka páru a jejich milostný příběh jsou k dispozici také na domovské stránce. Jedná se o nezbytnou vlastnost každé svatební webové stránky, která vždy zůstává trendy a vypadá vhodně.

Design webových stránek je trochu neobvyklý, protože každá stránka přichází s vlastním zázemím a obsahem, o který mají hosté zájem. Mezi hlavní sekce nabídky patří O nás, Náš návrh, Obřad a recepce, Svatební párty, Naše registry a další. Na webové stránce je také k dispozici samostatná sekce RSVP. Vyplněním svých polí hosté oznámí párům jejich schopnost přijmout pozvání a počet osob, které se budou na ceremoniálu zúčastnit. Toto je pěkný vzorek svatebních webových stránek, které poskytují všechny potřebné informace o páru a svatbě obecně.

Závěr

Weebly web Builder poskytuje všechny nástroje k vytvoření vynikající svatební web. Přestože tyto čtyři příklady neukazují všechny výhody platformy, stále vykazují velký potenciál. Je snadné vytvořit web obsahující všechny informace, které vaši hosté potřebují vědět o nadcházející události, sdílet své nápady a fotografie. Připravujete se na svatbu? Neváhejte, vytvořte si vlastní web!

Zobrazit více vzorků v našem Příklady weebly blogů a Weebly potrfolio příklady.

Vytvořte svatební web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map