Příklady weebly online obchodu

Weebly příklad webových stránek


Weebly – je drag-and-drop webový tvůrce, který je uživatelsky přívětivý a zajišťuje intuitivní proces vytváření webových stránek bez nutnosti zvládnout základy programování. Platforma používá model „boxu“, který vám umožní změnit design a strukturu webových stránek podle vašich potřeb. Weebly je zpočátku známý pro svůj výkonný eCommerce engine. Provoz online obchodů je zde jednoduchý a pohodlný, zatímco řada funkcí a nástrojů, které systém nabízí, přispívá k dosažení dobrého výsledku.

Ať už plánujete vytvořit malý internetový obchod s desítkou produktů nebo působivým supermarketem se stovkami položek nabízených k prodeji je Weebly dobrým nástrojem pro začátek. Sada funkcí elektronického obchodu systému je nadprůměrná, což umožňuje experimentovat se styly a vzory vašeho online obchodu. Dnes představíme nejvýznamnější příklady webového obchodu Weebly, které se nám na webu podařilo najít. Některé z nich by mohly projít jako profesionálně navržené projekty, jiné mají spoustu oblastí, které je třeba zlepšit. Bavte se a buďte kreativní!

1. Nature’s Kindle

Nature's Kindle

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Nature’s Kindle je slušným příkladem internetového obchodu Weebly postaveného s ohledem na pohodlí zákazníka. Zakladatelem a majitelem webu je Diosdado Velasquez, který se rozhodl spojit lásku k přírodě se svou vášní pro zdravý životní styl, kempování a dobrodružství. Takto se zrodila příroda Kindle, která nabízí spoustu ekologických doplňků, dárkových sad, vůní a domácího zboží. Navigace v internetovém obchodě je jednoduchá a intuitivní – nebudete hledat problémy s hledáním požadovaných položek zde.

Web se skládá z několika kategorií, z nichž každá nabízí určitý typ produktů. Všechny položky jsou jedinečné a mimořádné – právě teď jich není mnoho obchodů. Seznam produktů, které jsou k dispozici na prodej, však není v současné době příliš rozsáhlý, ale sortiment je pravidelně aktualizován.

Chcete-li zjistit vlastnosti a důsledky tohoto nebo tohoto produktu, věnujte čas procházení katalogu – všechny položky jsou zde podrobně popsány. Při zadávání objednávky si můžete vybrat typ, specifikace a množství produktů. Pokud z nějakého důvodu něco v katalogu nenajdete – využijte možnost vyhledávacího filtru ke zjednodušení výběru a ušetření času!

2. Blair Lauren Brown

Blair Lauren Brown

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Blair Lauren Brown je internetový obchod ručně vyráběných šperků, který je pečlivě navržen v souladu s talismanskými americkými tradicemi. První věc, která upoutá pozornost, když se dostanete na web, je galerie obrázků v plné velikosti s vybranými šperky, které jsou zde prezentovány ve výhodě, a vyzývají k touze pokračovat v prohlížení internetového obchodu hned od začátku. Na domovské stránce je také video, které je krátké, ale poučné a vypráví příběh Blaira Laurena Browna – výrobce šperků a majitele internetového obchodu..

Samotný web je pohodlný a snadno procházitelný. Vybrané položky se zobrazí přímo na domovské stránce, aby k nim byl rychlý přístup. Zbytek produktů je k dispozici v části internetového obchodu v nabídce na levém panelu webové stránky. Rozbalovací nabídka nevypadá úchvatně, ale nabízí přístup k hlavním částem internetového obchodu, jako jsou nejprodávanější, prsteny, náušnice, náhrdelníky, náramky, oddaná kolekce a další kategorie..

Každý produkt je k dispozici v několika variantách podle specifikací dle vašeho výběru. To zahrnuje materiál, velikost položek a ovlivňuje jejich konečné náklady. Můžete si také prohlédnout fotografie položky, která vás zajímá, a přečíst si její přehled a zjistit podrobnosti. Tento internetový obchod založený na webu Weebly vytváří lehký a příjemný dojem a přichází k nejrůznějším preferencím zákazníků.

3. Gaucho Sur

Gaucho Sur

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Gaucho Sur je značka moderní dámské oděvy pro životní styl, která je inspirována „The Gaucho“ – jihoamerickým kovbojským stylem. Díky tomu jsou všechny položky a doplňky elegantní a jedinečný vzhled a přitahují pozornost módních fanoušků z celého světa. Všechny oděvy prezentované v obchodě jsou navrženy se zvláštním přístupem, který představuje kombinaci módních módních stylů, kvalitních materiálů a jedinečných uměleckých nápadů.
Stačí se podívat na oblečení uvedené v katalogu a cítit přístup zvláštního mistra. Katalog zahrnuje několik populárních kategorií oblečení, včetně Šaty, Ponchos a Ruanas, Gaucho kalhoty a spodky, topy. Zde se zobrazují také doporučené produkty, které zajišťují rychlý a snadný přístup k některému z nich.

Internetový obchod nabízí dopravu zdarma u všech objednávek, což je další nutností pro zákazníky, aby si je koupili. Každá položka oblečení obsahuje několik fotografií, krátkých popisů a objednávkových tlačítek. Celkově vzato, internetový obchod vypadá elegantně, stylově a naprosto přichází s nápady stylu „Gaucho“, které návrháři sledují při vytváření svých sbírek oblečení.

4. Záře dárky

Záře dárky

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Záře dárky je inspirativní web plný skvělých nápadů. To je nejlepší cíl pro lidi, kteří si cení především kreativity a jedinečných nápadů na dárky. Portlandský internetový obchod představuje moderní dárkové koše, které jsou vyráběny na míru při různých příležitostech. Nabízejí personalizovaná ruční dárková řešení, která jsou skutečným překvapením pro každou událost! Stačí otevřít možnosti internetového obchodu a zjistit, co mají skladem! Každá dárková sada se skládá z několika položek a můžete si vybrat ty, které si přejete, což ovlivní konečnou cenu objednávky.

Je zde úplný popis dárku a online formulář, kde byste měli vyplnit kontaktní údaje příjemců pro rychlé a efektivní doručení. Jedním z vrcholů obchodu je příležitost pro každého klienta vytvořit si vlastní žárový dárkový koš výběrem a uspořádáním položek, které jsou k dispozici na skladě. Možnosti jsou četné, takže určitě budete moci vytvořit jedinečný a osobní dárek pro své blízké! Dostupnost zákaznických recenzí, pohodlná navigace v internetovém obchodě, bohatý sortiment produktů a rozmanitost nákupních možností umožňují získat nejlepší zážitek z dárků a spoustu pozitivních emocí! Toto je jeden z nejlepších příkladů plnohodnotného obchodu Weebly!

5. Už vás nebaví Lyme

Už vás nebaví Lyme

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Už vás nebaví Lyme je webová stránka založená na obsahu určená k podpoře lidí trpících Lymeho chorobou. Je to nejlepší důkaz funkčnosti Weebly. Platforma je dobrá nejen pro digitální obchody, ale také pro plně funkční blogy a fóra. Uvedený příklad se eCommerce nijak nezabývá. Jeho hlavní myšlenkou je poskytovat užitečné tipy a rady lidem, kteří trpí tímto zdravotním problémem.

Hlavní struktura je postavena na místním blogu a článcích. Obě sekce jsou téměř stejné. Hlavní funkcí je bezplatné fórum pro sdílení a komunikaci infikovaných lidí. Fórum vypadá velmi jednoduše a diskutovat o několika hlavních tématech. Funkce blogů je docela standardní se seznamem článků, lepivých sociálních tlačítek a měsíčních archivů.

6. Florence London

Florence London

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Florence London je nové rebranded jméno Whistle a Bango – internetový obchod prodávající originální šperky. Autorem webu a mistrem, který vytváří šperky, je Rosie Florence, která má vášeň pro toto povolání a považuje rodinné pouto za nejcennější na světě. Každý šperk, který navrhuje, má osobní příběh za osobou, ke které patří. To je důvod, proč se internetový obchod odlišuje od davu.

Navigace na webu není složitá, protože všechny položky jsou na jejich místě. Nabídka zahrnuje několik sekcí představujících různé šperky, včetně náramků, náhrdelníků, hedvábných kravat, manžet, pánských, náušnic a dalších. Každá sekce má rozbalovací nabídku s dalším členěním produktů. Nástroj pro filtrování vyhledávání pomáhá najít požadované položky s minimální investicí do času a úsilí. Zákazníci si mohou nejen vybrat šperky pro své speciální, ale také jim dát nádech individuality výběrem personalizace a dárkového balení. Tento webový obchod Weebly je stylový, snadno procházitelný a funkční – přesně to, co většina zákazníků potřebuje!

7. Butch Wonders

Butch Wonders

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Butch Wonders je příklad toho, jak byste neměli používat Weebly. Projekt byl původně spuštěn jako osobní blog. Je to zřejmé, jakmile navštívíte domovskou stránku. Obsahuje články, které obsahují texty plné délky, místo použití krátkého náhledu s tlačítkem „Číst“ pro pokračování ve čtení na samostatné stránce. Samotný blog vypadá velmi zastaralý.

Odstavce nejsou správně naformátovány, i když existuje spojení se sociálními sítěmi a formuláři komentářů. Web má obchod. Lepší ne. Tato sekce vypadá z hlediska funkčnosti docela špatně. I když stále obsahuje kategorie produktů, samotné produkty nemají cenovky ani podrobnosti o položkách. Důvodem je pravděpodobně skutečnost, že web funguje jako přidružené společnosti Amazon a nabízí odkaz na produkt na Amazonu, místo aby jej přímo prodával..

8. My Mountain Studio

My Mountain Studio

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

My Mountain Studio je webová stránka vlastněná společností Nikki Weiss, která vytváří ručně vyráběné zboží a píše zajímavé články o životním stylu. Jak je popsáno na její domovské stránce, Nikki sdílí, jak „hledá málo způsobů, jak si užít život více, a sdílet inspiraci, abyste si užili život víc“..

Webový server Weebly je jedním z nejlepších příkladů internetových obchodů, který přichází s jedinečným zvýrazněním. Tato speciální funkce je harmonickou kombinací fotografií inspirovaných přírodou a krásných ručně vyráběných doplňků, které splní jakýkoli vkus a preference. Osobně jsem nikdy předtím neviděl takový obrovský internetový obchod.

Jediný pohled na to naléhá na touhu pokračovat v procházení dalšími sekcemi uvedenými v horní části domovské stránky a kupovat jeden z fantastických produktů vytvořených vlastníkem webu. Zajímavé, uživatelsky přívětivé, informativní a poutavé pozornost – web jistě vyniká v davu!

9. Cattitude

Cattitude

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Cattitude je značka založená ilustrátorem Michi Leung. Její ilustrace uvádí jako hlavní postavy její kočky Mea Strong a Faroll a znovu interpretuje jejich příběhy v produktech.

Michi Leung není cizí světu módy a designu. V roce 2007 začala pracovat jako ilustrátorka ve sloupci ilustrací v časopisu Milk and Cosmopolitan Magazine. Od té doby spolupracovala s hongkonským ministerstvem životního prostředí, Hopewell Holdings Ltd., TaoTi , Nestle (HK) atd. A poté zahájila vlastní obchodní činnost.

S jejím webovským serverem poháněným weebly designér předvádí své práce se silnými obrázky a popisy produktů a čistý design se spoustou prostoru mezi prvky vítězně zdůrazňuje každou položku. Všimněte si, jak cool a jednoduché je její logo! Dobrá práce!

10. Backwoods mýdlo a tělo

Backwoods mýdlo a tělo

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Backwoods mýdlo a tělo je společnost, která se rozhodla vytvořit webový server Weebly, aby pro ně vytvořil vynikající design svých stránek. Internetový obchod se zaměřuje na výrobu a prodej jedinečného mýdla, chmelových balzámů a svíček vyrobených z piva a / nebo chmele z tichomořského severozápadu. Unikátní a neobvyklá specializace webu se projevuje v jeho designu, který kombinuje nejdůležitější prvky a informace, které potenciální klienti zajímají.

Vrcholem webu je posuvník, který se nachází v horní části domovské stránky a který zobrazuje fotografie produktů a složek, které obsahují. To upoutá pozornost cílového publika a pomáhá propagovat různé typy mýdel. Hlavní informace o společnosti jsou poskytovány na bílém pozadí, což nenarušuje pozornost zákazníků, ale pomáhá soustředit se na základní momenty.

Pro ty klienty, kteří se chtějí dozvědět více o společnosti a sortimentu produktů, které nabízí, existuje možnost procházet body hlavního menu, konkrétně „O aplikaci“, „Obchod“, „FAQ“, „Kontakt “A„ Košík “. Jedinou nevýhodou, která může ovlivnit zážitek z nakupování, je nedostatek kontaktních informací, které jsou omezeny pouze na e-mailovou adresu a online kontaktní formulář. Je to trochu záhadné a nepohodlné. Zbytek návrhových prvků je celkem v pořádku, díky čemuž je zdroj uživatelsky přívětivý a vzrušující k procházení!

11. Bad Pickle Tees

Bad Pickle Tees

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Bad Pickle Tees je zajímavým příkladem e-shopu vytvořeného na základě platformy Weebly. Web je věnován výrobě a prodeji módních doplňků a oblečení pro potraviny. Sortiment produktů, které nabízejí, představuje bohatý výběr triček a triček pro muže, ženy, kojence a starší děti.

Na první pohled vypadá design stránky zcela jasně, ale tato jednoduchost je přesně to, co přitahuje pozornost zákazníků. Bílé pozadí webu pomáhá přilákat pozornost potenciálních klientů a zaměřit je na produkty, které společnost nabízí. Velkým posuvníkem, který odhaluje produkty k prodeji, je ten zvláštní chytlavý prvek, který nelze nechat bez povšimnutí.

Hlavní nabídka zdroje zahrnuje 5 karet, které mají rozpoznatelná a snadno srozumitelná jména, včetně „O aplikaci“, „Domů“, „Obchod“, „Košík“ a „Kontakt“. Tyto kategorie jsou více než dost pro internetový obchod, jehož cílem je rozšiřování zákaznické základny. Katalog výrobků je snadno procházitelný a zahrnuje hlavní kategorie oblečení a doplňků s podrobnými charakteristikami a informacemi o ceně. Díky těmto a dalším funkcím bude webový obchod pravděpodobně úspěšný!

12. Preclík princezna

Preclík princezna

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Preclík princezna je webová stránka malé soukromé výrobní společnosti, která nabízí přizpůsobené ručně vyráběné preclíky a pochoutky s čokoládou. Tato webová stránka, poháněná společností Weebly, se projevuje propracovaným designem a výzvou.

Prvním a nejúžasnějším prvkem, který ohromuje návštěvníka, je rozměrný obraz s poutavými čokoládovými preclíky, které vypadají tak lahodně a lákavě, že vyvolávají touhu neustále procházet zdroj a vidět, co jiného si tam může koupit..

Na webových stránkách najdete fotky čokoládových lahůdek, které společnost vyrábí a prodává, zatímco katalog produktů obsahuje fotografie jednotlivých lahůdek a seznam 24 příchutí, z nichž si můžete vybrat s ohledem na vaše zvláštní potřeby a vkus. To je velmi pohodlné a pomáhá lidem vidět vzorky dobrot, které si mohou koupit.

13. ThroBak

ThroBak

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

ThroBak je společnost se sídlem v Michiganu, založená v roce 2002. Tato webová stránka ukazuje, jak může technik bez využití Weebly těžit z širšího dosahu zákazníků. Společnost byla původně uvedena na trh jako malý výrobce snímačů a pedálů a stala se z ní celonárodní společnost P.A.F. výrobce a dodavatel reprodukce. A to vše díky jednoduchému, ale funkčnímu webu s vestavěnými funkcemi poskytovanými tvůrcem webových stránek.

Tady máme digitální obchod se všemi kategoriemi produktů v hlavní nabídce. Každá kategorie má rozbalovací nabídku s výběrem konkrétních položek. Stránka produktu je dobře navržená. Poskytuje kupujícím dostatečnou flexibilitu, aby si mohli vybrat úpravu, kterou potřebují. Zde si můžete vybrat například model, povrchovou úpravu produktu nebo fázi. Rýže bude automaticky vypočtena a zobrazena na konci procesu platby. Některé stránky produktů přicházejí s videi a slyší, jak některé nástroje zní.

14. KidsParkz

KidsParkz

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

KidsParkz je online projekt zaměřený na pomoc dětem s předškolním vzděláváním. Web je navržen ve formě jednoduchého internetového obchodu se stahovatelnými výukovými materiály, dětskými písněmi, balíčky vzdělávacích aktivit rozdělených do tematických kategorií atd. Projekt, který spustil bývalý učitel mateřské školy, vypadá trochu dětinsky, ale dostatečně funkčně, aby zvládl obrovská sbírka materiálů na skladě.

Struktura webu vypadá podobně jako starší weby Weebly. Zde máme hlavní menu se všemi uvedenými kategoriemi produktů. Každá stránka produktu obsahuje odkaz na stažení tisknutelných nebo zpěvu kromě podrobností o produktu. Pokud se například rozhodnete pro rýmy, zobrazí se spolu s popisem položky na stránce produktu. Kromě odkazů na rané dětství je zde také nový blog, který mohou rodiče považovat za užitečný. Celkový dojem není špatný, ale web musí být určitě aktualizován.

15. Kreolský měsíc

Kreolský měsíc

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce

Kreolský měsíc je příkladem toho, jak stylové a aktuální weby Weebly mohou být. Digitální obchod přináší autentický zážitek z nakupování, který obsahuje chytlavou domovskou stránku, snadno navigovatelné kategorie produktů a další výhody poskytované tvůrcem webových stránek. Samotný obchod se specializuje na prodej různých inspirativních předmětů, jako jsou skleněné svíčky, polštáře z mandragory, různé byliny a rostliny, čaj z matcha a další.

Web přitahuje pozornost od začátku s blokem videa umístěným v záhlaví stránky. Majitel implementoval funkci přihlášení, která uživatelům umožňuje přihlásit se a sledovat jejich objednávky, dostávat informační bulletiny nebo přizpůsobené nabídky. Při každém nákupu se zobrazí vyskakovací část. Vypadá docela interaktivně a poutavě. Můžete sledovat ostatní uživatele hádající různé zboží. Stránka produktu se velmi snadno používá. Zde můžete sledovat SKU produktu a určit počet potřebných položek.

Závěr

Weebly je dobrá platforma pro podnikatele a obchodníky, kteří touží online. Bude to v pořádku pro lidi, kteří nemají žádné technické znalosti nebo jen málo. Platforma poskytuje všechny potřebné funkce elektronického obchodu pro malý obchod. S obchodem můžete vytvořit, nakonfigurovat a uvést do provozu za několik hodin.

Softwaru však chybí nástroje pro návrh webových stránek k vytvoření webové stránky, která se liší od ostatních obchodů Weebly. Přestože vlastníci firem aktualizovali svou sbírku šablon, mohou z dlouhodobého hlediska chtít pro své rostoucí tržiště přizpůsobivější řešení.

Máte web Weebly? Sdílejte to v komentářích!

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map