Ukázkové webové stránky

příklady webových stránek záložek


Bookmark – je inovativní tvůrce cloudových webových stránek, který je založen na pokročilé technologii AI. To je jeden z vrcholů této služby, díky kterému se odlišuje od davu a přitahuje nezkušené a zdatné webové vývojáře z celého světa..

Tvůrce webových stránek nabízí profesionální pomoc výkonným Asistent AIDA které vás provedou celým procesem vytváření webových stránek a navrhnou vám slušnou webovou stránku od nuly. AIDA je jedinečná a poskytuje výjimečné zážitky z vytváření webových stránek každému, kdo ji používá.

Platforma funguje dobře pro vývoj obchodních webů, webových obchodů a vstupních stránek, které původně přicházely s responzivním designem. Tvrdí se, že má výjimečně snadné použití, ale je to opravdu tak jednoduché a intuitivní pro každého? Dokáže AIDA snadno pokrýt většinu vašich potřeb v oblasti vytváření webových stránek nebo stále musíte mít znalosti programování? Abychom to vyjasnili, podívejme se na některé z nejlepších ukázek webových stránek v záložkách a definujeme jejich výhody a nevýhody.

1. Gaard Media

GAARDMEDIA

Vytvořte takový web

Gaardmedia.com je webová stránka full-service agentury pro sociální média, která se zaměřuje na poskytování služeb sociálních médií, vývoj a provádění digitálních kampaní. Jedná se o jednostránkový web, který obsahuje několik důležitých sekcí potřebných k tomu, aby uživatelům poskytovaly veškeré informace, o které se zajímají..

Web vypadá jednoduše, ale neobvykle, díky vyskakovacím chytlavým sloganům, která se objevují při posouvání stránky dolů. Tlačítka sociální sítě umožňují podrobně prozkoumat služby v oblasti externích zdrojů a posílit pověst společnosti. K dispozici je také tlačítko „Pojďme si promluvit“, které vybízí uživatele, aby se spojili s týmem a diskutovali o svých projektových nápadech. To je přesně to, co většina uživatelů potřebuje při výběru společnosti SMM.

2. Všechny věci nové

Všechny věci nové

Vytvořte takový web

První věc, která upoutá pozornost při návštěvě stránky Allthingsnewwtn.com, je neobvyklý posuvník obrázků, který je k dispozici v záhlaví. Představuje poslání webu tím nejlepším možným způsobem, protože All Things New je místem, které může přispět k lepší organizaci vašeho života a osobních věcí. Nabídka webu je k dispozici na levém panelu k uložení místa a nenarušuje pozornost uživatelů. Sekce, které obsahuje – Domovská stránka, Organizace, Zmenšování, Design a Kontaktujte nás – poskytují přístup ke všem informacím o společnosti a službám, které nabízejí. Obrázky vypadají zřetelně a svůdně na bílém pozadí, aby zdůraznily nejdůležitější aspekty společnosti. Web je důstojný vzorek záložek.

3. Obchod PakaPaka

Obchod PakaPaka

Vytvořte takový web

Pakapakastore.com je pěkný vzorek brazilského internetového obchodu nabízejícího kancelářské potřeby, jmenovitě notebooky a pera pro děti a dospělé. Výrobky vypadají zábavně a neobvykle – stejně jako celý design internetového obchodu. Barevná paleta webu je růžová a bílá s jasnými ukázkami produktů z internetového obchodu. Každá z nich přichází se specifikací ceny a parametrů, ačkoli zde nejsou žádné podrobné přehledy produktů.

K dispozici je také přístup k účtům sociálních sítí zde a do sekce kontaktů pomocí online formuláře, kde si každý může objednat. Anglická verze internetového obchodu také není k dispozici, což komplikuje nákupní proces zákazníkům.

4: ClearPay Financial Midsouth

Finanční řešení ClearPay

Vytvořte takový web

Clearpaymidsouth.com je webová stránka společnosti ClearPay nabízející finanční řešení podnikům a průmyslovým odvětvím na základě jejich konkrétních potřeb. Web vypadá na první pohled jako důvěryhodný a moderní. Pokrývá širokou škálu informací, které by klienti chtěli vědět o společnosti. Podrobný popis každé služby nabízené na domovské stránce webu. To by mělo potenciálním klientům pomoci při rozhodování o jejich aktuálních potřebách a službách, které mohou využít při jednání se společností.

Nabídka se nachází na levém panelu webové stránky. Skládá se z několika bodů, které zjednodušují výběr uživatelů. Pomocí tlačítka CTA je také možné získat zdarma hodnocení v nejkratším možném čase. Stylový, moderní a důvěryhodný vzorek obchodní webové stránky vytvořené pomocí záložky.

5. Shivy’s Indian Kitchen

Shivys

Vytvořte takový web

Shivysindiankitchen.com je název webové stránky, která mluví sama za sebe. Toto je internetový obchod nejchutnějších indických kuchyňských sponek. Na webu je však v současné době prodáván pouze jeden produkt – Shivy’s Ghee. Pravděpodobně brzy budou do seznamu produktů přidány další produkty. Internetový obchod vidí své poslání v povzbuzování zákazníků, aby darovali teplé a výživné jídlo chudým a bezdomovcům v Indii.

Web umožňuje sdílet produktové odkazy na sociálních sítích, přihlásit se k odběru novinek, abyste si mohli být vědomi aktualizací internetového obchodu a kontaktovat vlastníky webových stránek vyplněním online formuláře dostupného v sekci Kontakty.

6. AidenLife Nejlepší integrované školení

AidenLife FIT

Vytvořte takový web

Aidenlifefit.net je nejlepší místo pro každého, kdo je příznivcem vyváženého životního stylu a hledá způsob, jak zlepšit zdravotní stav. Studio AidenLife FIT má různé programy, služby a návrhy, jak změnit životní styl každého klienta k lepšímu. Webové stránky webového studia odpovídají jeho hlavnímu poslání. Video pozadí dostupné na domovské stránce naléhá na touhu pokračovat v procházení webu a dozvědět se více o nabízených službách.

Každý, kdo si chce studiové služby vyzkoušet, si může první relaci zdarma rezervovat přímo na domovské stránce. Na webu je také rozsáhlá fotogalerie, účty sociálních sítí a podrobné kontakty studia s přesným umístěním map Google.

Sečteno a podtrženo

Bookmark je moderní a snadno použitelná platforma pro každého, kdo potřebuje slušnou webovou stránku pro osobní nebo obchodní účely. To je dobrá volba pro stavbu webové stránky malého a středního elektronického obchodu, která se zaměřuje na slušnou obchodní prezentaci a zapojení zákazníků. Vrcholem tvůrce webových stránek je pokročilý asistent AIDA, který zjednodušuje proces vytváření webových stránek, činí jej poutavým a nabízí celou řadu integrovaných témat, aby vyhovoval potřebám všestranných uživatelů..

Všechny ukázky webových stránek založených na záložkách mají moderní design a mají jednoduchou, ale intuitivní navigaci. Není na nich nic složitého, ale to je výhoda sama o sobě pro uživatele, kteří postrádají dovednosti v oblasti webdesignu a chtějí získat funkční weby navržené pomocí Bookmark AIDA. Skvělá volba pro pokrytí vašich osobních a obchodních potřeb web design!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map