Najlepsze przykłady blogów Weebly

Przykłady blogów Weebly


Weebly – to kreator stron internetowych w chmurze, który zyskał popularność wśród ponad 50 milionów użytkowników na całym świecie. Jest wyposażony w zintegrowane blogi i silniki eCommerce i pozwala budować te i inne typy stron internetowych bez konieczności posiadania umiejętności programistycznych. System cechuje łatwość użycia, ale nie oznacza to, że biegli projektanci stron internetowych nie mogą go używać do tworzenia blogów na dużą skalę.

Zamiast tego Weebly zapewnia tę możliwość wszystkim, niezależnie od wiedzy i umiejętności projektowania stron internetowych. Intuicyjny edytor narzędzi do tworzenia witryn z funkcją przeciągnij i upuść, jego wygoda i bogaty zestaw funkcji sprawiły, że usługa jest jednym z najbardziej przyjaznych dla użytkownika narzędzi do tworzenia witryn.

Jednak Weebly jest naprawdę tak łatwy w użyciu, jak się wydaje? Czy może obejmować szerokie spektrum twoich umiejętności projektowania stron internetowych, czy też wciąż jest wiele do życzenia? Aby odpowiedzieć na te pytania, zapoznajmy się z najskuteczniejszymi przykładami blogów Weebly. To da ci wyobrażenie o tym, jak funkcjonalny i wygodny jest kreator stron internetowych.

1. Leadapreneur

Leadapreneur

Utwórz bloga ZA DARMO

Leadapreneur to strona internetowa firmy, która pomaga firmom zwiększyć produktywność pracowników poprzez podniesienie ich do rangi „zwinnych cyfrowych innowatorów” zwanych leadapreneurs. Ta misja może wydawać się nieco niezręczna lub niezrozumiała dla użytkowników, ale szeroki ekran wideo dostępny na stronie głównej witryny pomaga wyjaśnić sytuację. Istnieje również jasne i szczegółowe wyjaśnienie całego procesu i jego etapów.

Użytkownicy mają dostęp do kont sieci społecznościowych i sekcji blogów z wieloma postami napisanymi i dodanymi przez członków zespołu. Tutaj jest również włączona opcja komentowania, aby każdy czytelnik mógł zostawić swoje wrażenia i przemyślenia na temat artykułu. Jeśli interesują Cię inne posty na blogu, możesz przejrzeć sekcję Archiwum, w której wszystkie posty są podzielone na miesiące w celu ułatwienia wyszukiwania. Blog jest również dostępny w języku hiszpańskim.

2). LyBlog

LyBlog

Utwórz bloga ZA DARMO

LyBlog to blog, który koncentruje się na osobistej walce autora z przewlekłą boreliozą i zapewnia dostęp do dziesiątek artykułów związanych z tematem, aktualizacji, wiadomości, raportów z postępu oraz indywidualnych doświadczeń związanych ze stanem zdrowia. Blog pozwala dowiedzieć się więcej o metodach, które podjęli autorzy, zajmując się chorobą. W tym właśnie celu opublikował własną historię, symptomy, z którymi się borykał, protokół leczenia i inne sposoby przezwyciężenia problemu. Użytkownicy mają również możliwość wysłania osobistej wiadomości do autora bloga, aby dowiedzieć się o niuansach, które nie zostały omówione na stronie internetowej, ale wzbudzają ich prawdziwe zainteresowanie.

Sam blog jest łatwy do przeglądania, niezależnie od wcześniejszych doświadczeń – wystarczy przewinąć stronę w dół, aby zobaczyć ostatnio dodane artykuły i przeczytać je szczegółowo. Aby uprościć proces wyszukiwania, można również wyświetlić listę kategorii dostępnych po prawej stronie strony lub przejrzeć sekcję archiwum, która obejmuje wszystkie materiały dostępne na stronie internetowej wymienione w porządku chronologicznym. Cały projekt LyBlog jest prosty, ale nowoczesny. Blog jest intuicyjny i dobrze skonstruowany, aby zapewnić maksymalną łatwość użytkowania każdemu czytelnikowi.

3). Mówimy o pieniądzach

Mówimy o pieniądzach

Utwórz bloga ZA DARMO

Mówimy o pieniądzach jest australijską firmą zajmującą się reklamą finansową, która zapewnia swoim klientom obiektywne i obiektywne rekomendacje i porady bez sponsorowania przez osoby trzecie. Twierdzą, że ich rekomendacje finansowe są absolutnie wiarygodne i zrównoważone. Strona internetowa firmy ma logiczną strukturę. Podczas przewijania strony internetowej możesz znaleźć najważniejsze informacje, które Cię interesują.

Menu dostępne w lewym panelu strony zapewnia dostęp do najważniejszej sekcji, w tym blogu. Sekcja blogów jest zwięzła, ale pouczająca. Zawiera wiele postów obejmujących najważniejsze tematy, którymi najbardziej interesują się użytkownicy. Blog jest regularnie aktualizowany, a zawarte w nim posty są podzielone na kategorie tematyczne w celu ułatwienia wyszukiwania. W stopce znajduje się sekcja Kontakty, która oferuje dostęp do kont w mediach społecznościowych, najnowszych aktualizacji i przycisku CTA, co umożliwia skontaktowanie się z menedżerami firmy.

4. Szczegółowe zlecenia

Szczegółowe zlecenia

Utwórz bloga ZA DARMO

Szczegółowe zlecenia jest godną próbką strony internetowej, która z pewnością przyda się wszystkim, którzy szukają firmy zajmującej się weselem i organizacją imprez lub chcą ją założyć. Firma koncentruje się na planowaniu i zarządzaniu weselami i innymi wydarzeniami w regionie Nowej Anglii. Przeglądając stronę internetową, dowiesz się więcej o misji firmy i oferowanych przez nią usługach.

Sekcja Blog jest jednak nieco inna. Nie spotkasz tutaj standardowych postów, ale otrzymasz ciekawe artykuły o prawdziwych weselach i wydarzeniach, podając prawdziwe fakty, liczby, oczekiwania i budżety. Blog dotyczy trendów weselnych, bukietów ślubnych, strojów i innych pracowników, którymi najbardziej interesują osoby odwiedzające stronę internetową. Wpisy są podzielone na kategorie tematyczne, a archiwum zawiera wszystkie artykuły wymienione na blogu.

5. Butch Wonders

Butch Wonders

Utwórz bloga ZA DARMO

Butch Wonders jest osobistym blogiem kobiety lesbijek, która założyła go z myślą o jedynym celu – aby opowiedzieć innym osobom, które podzielają poglądy życiowe, więcej o swoich doświadczeniach, w tym o modzie, najczęstszych sytuacjach życiowych i innych powiązanych sprawach . Ta i inne informacje są dostarczane w wygodny i łatwy sposób do przeglądania na stronie internetowej. Istnieje tutaj kilka sekcji tematycznych opartych na poruszanych tematach. Należą do nich blog, informacje, kontakt itp. Szczególną uwagę należy zwrócić na Butch Store: sekcja Genderqueer Us, która zapewnia dostęp do sklepu internetowego z bogatym asortymentem odzieży i akcesoriów do butów.

Witryna umożliwia także przeglądanie innych blogów związanych z tym samym tematem, który autor zaleca. Ponadto istnieje możliwość przeglądania postów opublikowanych w wielu sekcjach witryny, a także przeglądania artykułów dostępnych w archiwach. Taka struktura strony przyczynia się do łatwości wyszukiwania i oszczędności czasu. Co więcej, Butch Wonders pozwala nawiązać kontakt z autorem bloga za pośrednictwem kont sieci społecznościowych i poczty elektronicznej dostępnych na stronie.

6. Blog Stasia Rose

Blog Stasia Rose

Utwórz bloga ZA DARMO

Stasiarose korzysta z silnika blogów Weebly do pisania o przedsiębiorczości, podróżach, modzie i wszystkim innym. Witryna Stasia wita Cię czystą, minimalistyczną stroną główną i formularzem rejestracyjnym z prośbą do odwiedzających ją osób o dołączenie do newslettera. Formularz rejestracyjny zawiera zdjęcie Stasii i jej osobiste zaproszenie. Te spersonalizowane elementy pomagają zmienić czytelników bloga w stałych odwiedzających.

Stasia wykorzystała jeden z najprostszych motywów Weebly do stworzenia swojego bloga. Prosty układ, eleganckie czcionki i wysokiej jakości obrazy sprawiają, że blog jest łatwy w nawigacji i czytaniu. Opcja przewijania ułatwia przeglądanie strony głównej, na której publikowanych jest wiele interesujących artykułów na blogu. Autor bloga regularnie je aktualizuje, przyciągając w ten sposób nowych użytkowników.

Lista ostatnio dodanych postów, a także bogaty wybór kategorii i archiwów znajduje się w lewym panelu strony głównej, aby uświadomić użytkownikom aktualizacje, którymi mogą być zainteresowani. Dzięki tym funkcjom witryna jest jedną z najlepszych próbek blogów stworzony na podstawie platformy Weebly!

7. Blog Cold River Soap Works

Blog Cold River Soap Works

Utwórz bloga ZA DARMO

Mydło Cold River działa jest żywą próbką wysokiej jakości strony internetowej uruchomionej za pomocą Weebly. Witryna ma zgrabny wygląd, dlatego warto zwrócić uwagę użytkownika. Tu chodzi o kolory. Prezentacja każdego pojedynczego postu i ogólny układ strony są schludne i przyjemne dla oka.

Projekt strony internetowej jest prosty, ale ta prostota przyczynia się do ogólnego wrażenia, jakie blog robi na użytkownikach. Wydaje się, że jest stworzony dla zapracowanych ludzi, którzy nie mają dużo czasu na przeglądanie witryny w poszukiwaniu wymaganych produktów. Strona główna przedstawia główne produkty do golenia i po goleniu wraz z ich ogólnym opisem.

Dla tych, którzy chcą złożyć zamówienie online, strona oferuje przycisk „Kup teraz”, który przekierowuje użytkownika bezpośrednio do krótkiego, ale zrozumiałego katalogu. To jest blog, na którym „tradycja starego świata spotyka się z amerykańską innowacją”!

8. Blog 2Care2Teach4Kids

Blog 2Care2Teach4Kids

Utwórz bloga ZA DARMO

2Care2Teach4Kids to strona internetowa należąca do panny Kelly – założycielki i menedżera internetowej opieki nad dziećmi i zasobów edukacyjnych. Projekt został uruchomiony ponad 20 lat temu i nadal cieszy się popularnością wśród rodziców i innych użytkowników, którzy są w jakiś sposób związani z wczesną edukacją. Projekt zawiera przydatne treści i mnóstwo zasobów internetowych, które sprawiają, że wczesna edukacja jest prosta, interesująca, skuteczna i angażująca dla wszystkich.

Blog zawiera wiele artykułów związanych z procesem wczesnej edukacji dzieci, które są podzielone na kategorie tematyczne. Dodatkowo istnieje możliwość przeglądania archiwów, które również zawierają wiele zasobów związanych z wczesną edukacją. Projektowanie blogów jest proste, ale intuicyjne i zrozumiałe dla wszystkich. Co więcej, jest zorientowany na dziecko, co ujawnia się w zastosowanych czcionkach, obrazach i elementach graficznych. Podsumowując, jest to godna próbka wysokiej jakości blogu internetowego zaprojektowanego przez Weebly.

9. Instynkt K9

Instynkt K9

Utwórz bloga ZA DARMO

K9instinct.com to strona internetowa poświęcona pomocy właścicielom psów z całego świata w wyborze najlepszych rozwiązań w zakresie opieki nad zwierzętami i ich zdrowia, a także najlepszych opcji żywienia i szkolenia. Witryna jest prowadzona i zarządzana przez Certyfikowanego Technika Opieki nad Zwierzętami, który koncentruje się na pomocy miłośnikom psów w różnych krajach w znalezieniu i wykorzystaniu zasobów, które mogą okazać się pomocne w opiece nad zwierzętami.

W sekcji blogów jest osobna uwaga. Zawiera wiele artykułów dotyczących zdrowia psa, żywienia, ćwiczeń i innych dziedzin życia. Wszystkie posty są regularnie aktualizowane, aby zapewnić czytelnikom tylko najnowsze informacje. Dostępna jest tutaj opcja filtru wyszukiwania, która upraszcza wybór wymaganej treści, a wszystkie posty są celowo podzielone na kategorie tematyczne, którymi interesuje się większość właścicieli psów. Obejmują one dietę, zdrowie zębów, choroby, produkty dla psów & Recenzje, Gryzaki, Klejenie, Ćwiczenia, Szkolenie psów, Łowca, Nowości, Odżywianie, Surowa dieta, Socjalizacja, Smakołyki, Szczepionki i więcej. Większość artykułów oparta jest na rzeczywistych sytuacjach i faktach i zawiera zdjęcia / filmy z wydarzeń tam opisanych. Jest to bardzo przydatny i pouczający zasób internetowy, który większość właścicieli psów doceni z korzyścią.

10. Polowanie na przodka

Polowanie na przodka

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Polowanie na przodka to strona internetowa uruchomiona i zaktualizowana przez Kennetha R Marksa, który mieszka w Arizonie i koncentruje się na pomaganiu ludziom w znajdowaniu krewnych lub odkrywaniu faktów na temat ich historii rodzinnej. Właściciel strony nazywa ten proces „polowaniem na przodków”, co najlepiej opisuje główną specjalizację tego zasobu. Witryna zawiera wiele sekcji, z których każda poświęcona jest konkretnemu tematowi. Tutaj możesz przeglądać takie sekcje, jak Blog, Gazety, Linki, Zdjęcia, Nekrologi, Dokumenty rozwodowe, Roczniki i wiele innych.

Sekcja blogów jest jedną z najbardziej pouczających i popularnych stron internetowych, która zawiera wiele przydatnych informacji związanych ze specjalizacją projektu. Blog zawiera głównie wiele zapisów kościelnych online podzielonych według stanów USA. Jest to bardzo wygodne, jeśli chodzi o wyszukiwanie wymaganych informacji. Ponadto istnieje możliwość przeglądania i korzystania z bezpłatnych łączy zasobów, subskrybowania wiadomości e-mail, aby uzyskać zapis i inne powiązane informacje o stronie bezpośrednio do skrzynki e-mail i przeszukać witrynę, aby odczytać wymagane dane. Projektowanie blogów jest dość proste i związane z niszami. Strona zawiera czarno-białe i retro zdjęcia, które całkowicie odpowiadają jej niszowej specjalizacji.

11. KidSparkz

KidSparkz

Utwórz bloga ZA DARMO

KidSparkz to strona internetowa, którą tworzy i zarządza Susan Portman, która widzi swoją misję polegającą na pomaganiu rodzicom i nauczycielom w znajdowaniu i wykorzystywaniu różnego rodzaju dziecięcych materiałów do drukowania i pakietów aktywności. Te bezpłatne do pobrania, bezpłatne i niedrogie materiały do ​​drukowania we wczesnym dzieciństwie można podzielić na różne kategorie w zależności od zainteresowań i obszarów edukacyjnych dużych dzieci.

Wiele z tych zasobów znajduje się w sekcji Blog, która jest regularnie aktualizowana o nowe pakiety. Wszystkie zasoby są łatwe do znalezienia, a ich użycie nie wymaga wstępnego przygotowania ani specjalistycznej wiedzy. Aby zapewnić maksymalną łatwość użytkowania, autor bloga podzielił materiały na kategorie tematyczne w oparciu o wszechstronne kryteria. Niektóre z najpopularniejszych i najczęściej przeglądanych kategorii obejmują Alfabet, Powrót do szkoły, Boże Narodzenie, Jesień, Bezpłatne pobieranie, Nowy rok, Liczby, Nauka, Wiosna, Lato, Zima i wiele innych. Cały projekt bloga jest całkowicie zgodny z główną specjalizacją witryny. Ujawnia się to dzięki szerokiemu użyciu kolorów, jasnych obrazów, typów czcionek, elementów graficznych i innych elementów strony internetowej, które odpowiadają zainteresowaniom dzieci w wieku przedszkolnym, przedszkolnym i szkolnym.

12. Ulga w kaplicy na Kalwarii

Ulga w kaplicy na Kalwarii

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Ulga w kaplicy na Kalwarii jest centrum informacyjnym, które koordynuje filie z Kalwarii, Kaplice z Kalwarii i niektóre inne skoncentrowane na Chrystusie służby związane z katastrofami międzynarodowymi i krajowymi. Witryna zawiera najbardziej aktualne i aktualne informacje o klęskach żywiołowych, które mają miejsce w odpowiednich lokalizacjach. Aby zapewnić unikalne informacje i umożliwić odwiedzającym stronę internetową zapoznanie się z najnowszymi wiadomościami i aktualizacjami wydarzeń, istnieje możliwość przejrzenia kilku sekcji witryny. Należą do nich: Get Involved, Wiadomości, Informacje ogólne, Darowizna, Archiwa.

Biorąc pod uwagę ogólną specjalizację witryny, szczególna uwaga skupiona jest na sekcji Wiadomości. To tutaj możesz znaleźć najnowsze informacje związane z wydarzeniami, które miały miejsce w jednej z lokalizacji, na których koncentruje się strona. Wiadomości są dodawane regularnie, aby informować czytelników o katastrofach, które miały miejsce nie tak dawno temu. Istnieje również dostęp do sekcji Archiwum, gdzie można znaleźć wszystkie wiadomości podzielone według czasu ich przesłania. Oprócz informacji tekstowych wiele wiadomości zawiera filmy, które zawierają treści wizualne związane z wydarzeniem. To sprawia, że ​​prezentacja wiadomości jest bardziej wciągająca i pouczająca.

13. ThroBak

ThroBak

Utwórz bloga ZA DARMO

ThroBak to strona internetowa producenta najbardziej dokładnych i jakościowych przetworników PAF do reprodukcji w stylu vintage. Starannie konstruują każdy element, wykorzystując komponenty i sprzęt najlepszej jakości, które pochodzą z lat 50. XX wieku i odpowiadają oryginalnym produktom. Cały asortyment towarów i usług ThroBak znajduje się na ich stronie internetowej – wystarczy przejrzeć główne sekcje, aby znaleźć wymagane produkty. Niektóre kategorie obejmują przetworniki PAF, przetworniki tele, przetworniki Strat, pedały, przetworniki P-90, struny, części & Sprzęt itp. Witryna zapewnia również dostęp do koszyka, w którym można dodać wybrane produkty w celu dalszego złożenia zamówienia.

Oprócz bogatego asortymentu produktów i sklepu internetowego ThroBak ma także sekcję Blog zarządzaną przez dwóch autorów. Blog zawiera wiele recenzji produktów, porady i zalecenia dotyczące zwiększania skuteczności procesu odbioru produktu, a także inne powiązane informacje. Cały projekt bloga jest atrakcyjny i intuicyjny – prosta i intuicyjna nawigacja jest tym, co lubi większość użytkowników. To ładna próbka w pełni funkcjonalnego projektu stworzonego za pomocą Weebly!

14. Odżywianie kotów

Odżywianie kotów

Utwórz bloga ZA DARMO

Odżywianie kotów to strona internetowa, której głównym zadaniem jest dostarczanie najbardziej jednoznacznych i przydatnych informacji na temat zasad żywienia kotów i żywienia. Projekt dostarcza również informacji na temat chorób kotów, produkcji żywności, opieki, lekarzy weterynarii i innych kwestii, którymi zajmuje się większość właścicieli kotów. Ponadto istnieje możliwość przeglądania informacyjnych zasobów internetowych, które również zawierają cenne dane na temat opieki i karmienia kotów. Sekcja Darowizna pozwala trochę zainwestować w rozwój witryny.

Blog Cat Nutrition nie może przyciągnąć uwagi użytkowników ze względu na dużą dostępność informacji związanych z kotami. W tym miejscu możesz przeglądać wiele postów na ten temat, które są regularnie aktualizowane, aby zapewnić właścicielom kotów tylko cenne i przydatne informacje. Posty mają funkcję komentowania, która pozwala czytelnikom dzielić się opiniami i pomysłami na temat czytanych artykułów. Jeśli jest coś, czego nie możesz znaleźć na raz lub brakuje Ci czasu na przeglądanie katalogu postów, przejrzyj Archiwum bloga, które zawiera wszystkie artykuły uporządkowane według daty publikacji. Blog wygląda atrakcyjnie, zawiera wiele tematycznych zdjęć i filmów, które większość właścicieli kotów doceni.

15. Student Fizyczny Terapeuta

Student Fizyczny Terapeuta

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Student Fizyczny Terapeuta to strona internetowa firmy Weebly, której misją jest rzucanie wyzwań fizjoterapeutom sportowym i ortopedycznym w celu podnoszenia ich świadomości zawodowej i zostania ekspertami klinicznymi poprzez zapewnianie edukacji na poziomie pobytu. Witryna jest własnością i jest zarządzana przez trzech fizjoterapeutów, którzy są zaangażowani w dzielenie się swoim doświadczeniem zawodowym, wiedzą, osiągnięciami i najnowszymi informacjami branżowymi.

Szczególną uwagę zwraca się na ortopedię & Blog terapii manualnej dostępny na stronie internetowej. Blog jest regularnie aktualizowany, aby dostarczać tylko najnowsze i aktualne niszowe wiadomości i dane. To miejsce, w którym autorzy piszą o swojej filozofii leczenia, która może być interesująca dla czytelników. Dla maksymalnej wygody wszystkie posty na blogu są podzielone na kategorie na podstawie poruszanych tematów. Istnieje również dostęp do sekcji Archiwum, w której można przeglądać całą listę artykułów, które kiedykolwiek zostały opublikowane na blogu. Projekt zawiera również wiele zdjęć i filmów związanych z branżą związanych z omawianymi tematami blogu. Przyczynia się to do jego wartości informacyjnej i nadaje postom na blogu niezawodny wygląd.

Dolna linia

Nasza eksploracja przykładów blogów Weebly była naprawdę przyjemna. Użytkownicy Weebly odpowiedzialni za te strony powinni być oklaskiwani zarówno za ich zaangażowanie w dzielenie się swoimi doświadczeniami i opiniami, jak i za stworzenie kreatywnego, profesjonalnego wyglądu, a co ważniejsze – skutecznej obecności w sieci.

Czy jesteś użytkownikiem Weebly? Następnie podziel się z nami swoim blogiem!

Utwórz bloga ZA DARMO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map