Najlepsze przykłady blogów Wix

Przykłady blogów Wix


Są dwa główne powody, dla których ludzie korzystają z Internetu: do dzielenia się rzeczami i bycia informowanym. Na szczęście dzięki nowoczesnym programistom tworzącym witryny bez kodu nie potrzebujesz stopnia programistycznego, aby zaprojektować własną witrynę i rozpocząć udostępnianie innym. Potrzebujesz tylko zainteresowania i pasji.

Dziś chcemy zaprezentować niektóre ze wspaniałych stron z artykułami dla majsterkowiczów stworzonych przy użyciu Wix Kreator strony internetowej. Dzisiejsza kompilacja pokazuje strony internetowe z wbudowanymi blogami Wix.

Zwróć uwagę, że wykonane przez nas zrzuty ekranu mogą dać ci złe wyobrażenie o całym projekcie tych witryn. Zalecamy przyjrzenie się bliżej każdej witrynie, aby zobaczyć jej strukturę, nagłówki, stopki i inne elementy.

1. Instytut Nowych Mediów

Instytut Nowych Mediów

Utwórz bloga za darmo

Instytut Nowych Mediów to strona internetowa NMI (New Media Institute) – organizacji zajmującej się badaniami i ustalaniem faktów, której misją jest poprawa publicznego zrozumienia problemów związanych z głównymi środkami komunikacji cyfrowej. Instytut intensywnie współpracuje z lokalnymi i międzynarodowymi badaczami, grupami medialnymi, przedstawicielami rządu i ekspertami branżowymi.

Witryna zapewnia dostęp do wielu statystyk, faktów, danych analitycznych i innych informacji z całego świata. Informacje te są dogodnie podzielone na kilka sekcji – Badania, Pobieranie nagród, Prasa, Informacje itp., Które są regularnie aktualizowane, zapewniając bezstronne, ale cenne dane. Istnieje również możliwość poproszenia o rozmowę z jednym z ekspertów NMI poprzez wypełnienie pola Kontakt. Ogólny projekt strony internetowej jest dokładnie przemyślany, aby zapewnić wygodne przeglądanie stron internetowych. Funkcja wyszukiwania witryny pomaga skrócić czas potrzebny na znalezienie wymaganych informacji, a także istnieje możliwość przeglądania kanałów kont sieci społecznościowej w celu znalezienia najnowszych wiadomości i aktualizacji. Jest rzeczą oczywistą, że ta strona oparta na Wix jest z pewnością warta uwagi użytkowników.

2). Umysł Heart Space

Umysł Heart Space

Utwórz bloga za darmo

Jedyne spojrzenie na Przestrzeń umysłu strona główna tworzy kojące i spokojne wrażenie ze względu na relaksujące tło wideo nad morzem, które zawiera. Witryna należy do Adrienne Lopez, która widzi swoją misję polegającą na pomaganiu ludziom w relaksie i wspieraniu ich indywidualności.

Blog społeczności zawiera przydatne artykuły związane z tematem witryny. Informuje użytkowników o wydarzeniach z życia Adrienne, jej wizji otaczającego świata, jej pomysłach i ofertach specjalnych dla obecnych i potencjalnych subskrybentów. Dostępne są najnowsze posty i sekcje polecanych postów z najciekawszymi artykułami. Kategoria Wyszukaj według znaczników umożliwia wyszukiwanie artykułów tematycznych według znaczników, natomiast obszerne Archiwum zawiera listę postów posortowanych według daty. Czytelnicy mogą śledzić aktualizacje blogów w sieciach społecznościowych, dołączając do grup.

3). Ethel Loves Me

Ethel Loves Me

Utwórz bloga za darmo

Ethel Loves Me przedstawia szereg unikatowych dzieł sztuki i rzadkości, z których wiele jest oferowanych w limitowanych edycjach. Witryna jest wyposażona w funkcję eCommerce, która oferuje wiele oryginalnych elementów stworzonych przez Ethel. Projekt bloga jest atrakcyjny, delikatny i trochę dziecinny, ale tworzy to prostą i godną zaufania atmosferę.

Sekcja blogu zawiera wiele artykułów o Ethel, jej najpopularniejszych pracach i kreatywnych pomysłach. Dla tych czytelników, którzy są zainteresowani kreatywnością autora, dostępne są sekcje Polecane, Najnowsze posty i Archiwum, w których mogą przeglądać wcześniej opublikowane posty. Dostęp do sieci społecznościowej jest również dostępny tutaj, aby umożliwić śledzenie wiadomości na blogu i aktualizacji, gdy tylko zostaną opublikowane.

4. Riboudin wycofuje się

Riboudin wycofuje się

Utwórz bloga za darmo

Riboudin wycofuje się to francuskie miejsce odosobnień mieszkalnych, w którym można odpocząć i zapomnieć o codziennych problemach, ćwicząc jogę, relaks, medytację i dobre samopoczucie.

Blog, a także ogólnie strona internetowa, wygląda odświeżająco i jasno, z kolorowymi, przyjemnymi zdjęciami tego miejsca i usługami, które można tam wykorzystać. Istnieje również wiele pouczających postów na temat zdrowego trybu życia, przepisów kulinarnych, medytacji i innych zaleceń relaksacyjnych. Sekcja Archiwa, Polecane posty, a także funkcje Szukaj według tagów pozwalają na znalezienie interesujących Cię postów bez specjalnego wysiłku. Czy chcesz otrzymywać aktualizacje bloga? Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco informowanym. Kontakty tego miejsca są dostępne w stopce dla szybkiego i wygodnego dostępu.

5. MikoDesign

Przykłady blogów Wix - MikoDesign

Utwórz bloga za darmo

MikoDesign to strona internetowa pracowni projektowej z Rotterdamu, której właścicielem i operatorem jest Erika Harberts. Erika naprawdę chce szerzyć kreatywność wśród swoich czytelników. Jej blog ma przejrzysty wygląd, pozwala wyszukiwać według tagów, a także blokuje Najnowsze posty i Polecane posty.

Witryna ma czysty, schludny i przyjemny dla oka wygląd. Nic tu nie odwraca uwagi użytkowników. Przeciwnie, wszystkie elementy są na swoich miejscach, co zwiększa łatwość wyszukiwania i wygodę. To sprawia, że ​​strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa do przeglądania.

Strona główna nie zawiera wielu informacji o blogu, jego właścicielu ani wiadomościach, które chciałaby przekazać. Zamiast tego informacje te są dostępne w 9 sekcjach menu głównego, które nie zawierają szczegółowych informacji tylko o blogu, ale także zapewniają samouczki wideo i fotograficzne, artykuły i dane kontaktowe. Blog zawiera dołączony sklep internetowy, w którym najlepsze oryginalne prace autorskie są oferowane do sprzedaży. Każdy z nich jest dostępny ze zdjęciem w wysokiej rozdzielczości i opisem, co dodatkowo ułatwia wybór. Prosty, ale wydajny przykładowy blog stworzony na podstawie platformy Wix!

6. Linia Scran

Przykłady blogów Wix - The Scran Line

Utwórz bloga za darmo

Każdy na diecie, strzeż się Linia Scran stronie internetowej; zawiera zdjęcia, które sprawią, że poczujesz głód! Ten przepyszny blog jest własnością Nicka Makridesa, australijskiego cukiernika i amatorskiego fotografa żywności. Linia Scran odzwierciedla pasję Nicka do jedzenia i projektowania oraz jego wybitne zdolności jako fotografa.

Witryna Nicka zachwyca dbałością o szczegóły i kreatywnym podejściem. Jego blog używa prawie „klasycznego”, znanego projektu bloga Wix, ale nadal jest niesamowicie piękny. Jaki jest sekret Nick korzysta z białego tła, które zwycięsko podkreśla pyszne zdjęcia. Wynik jest imponujący – blog wygląda świeżo, czysto i profesjonalnie; pozycja elementów strony jest dobrze przemyślana.

Nick z pewnością wie, jak najlepiej wykorzystać Wix. Oprócz możliwości blogowania Wix korzysta z funkcji galerii, aby zaprezentować swoje prace związane z projektowaniem, formularz rejestracji w biuletynie, formularz kontaktowy i integrację z mediami społecznościowymi. Witryna jest opatrzona marką od favicon do stopki. Gratulacje na pięknej stronie internetowej, Nick!

7. NoraMinno

Przykłady blogów Wix - NoraMinno

Utwórz bloga za darmo

NoraMinno to strona zarejestrowanego dietetyka i certyfikowanego osobistego trenera z siedzibą w Nowym Jorku w stanie Nowy Jork. Jej minimalistyczny blog ma czystą typografię i świeżą paletę kolorów. Pomaga jej dzielić pasję do fitnessu i zdrowego stylu życia.

Pierwszą rzeczą, która przykuwa uwagę użytkowników odwiedzających ten blog oparty na Wix, jest duży suwak z wyraźnymi zdjęciami w wysokiej rozdzielczości i tekstami zachęcającymi odwiedzających do dalszego przeglądania bloga. Wygląda na to, że wszystkie informacje, które mogą Cię zainteresować, znajdują się tutaj. Suwak może przekierować Cię do dowolnej potrzebnej sekcji na podstawie nagłówków widocznych na zdjęciach.

Poza tym strona główna zawiera widżety sieci społecznościowych, które możesz odwiedzić, aby dzielić się swoimi pomysłami i przemyśleniami na temat zdrowego odżywiania i stylu życia z podobnie myślącymi użytkownikami. Jest to bardzo wygodne i pomaga zaoszczędzić czas!

8. BezlDesign

Przykłady blogów Wix - BezlDesign

Utwórz bloga za darmo

Co przykuło naszą uwagę BezlDesign było hojne użycie białych znaków. Rozumieją, że nie tylko udzielają informacji, ale chcą zmienić czytelników w klientów. Blog BezlDesign ma solidną strukturę wizualną, która zapewnia wiele informacji bez przytłaczania czytelnika.

Blog jest tworzony za pomocą korzyści zapewnianych przez kreatora stron Wix. Jest to odpowiednio odzwierciedlone w projekcie witryny. Białe tło, o którym już mówiliśmy, skutecznie wskazuje na zalety produktów Bezl. Paleta kolorów witryny pomaga podkreślić efekt, przyciągając w ten sposób nowych klientów.

Wśród innych wygodnych funkcji warto wspomnieć o dostępności szczegółowych informacji o produkcie, któremu blog jest poświęcony. Nie musisz przeglądać witryny w poszukiwaniu informacji, których potrzebujesz w innych sekcjach. Wystarczy przewinąć w dół stronę główną, aby zobaczyć cechy produktów i ich zalety. Jeśli nadal masz wątpliwości dotyczące zakupu, sekcja Recenzja klienta znajdująca się w dolnej części strony może pomóc Ci dokonać właściwego wyboru.

9. Firma projektowa Black Hound

Firma projektowa Black Hound

Utwórz bloga za darmo

Firma projektowa Black Hound to strona internetowa amerykańskiej firmy, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju mebli, w tym niestandardowych mebli restauracyjnych, mebli browarniczych, mebli hotelowych na zamówienie, a także wyposażenia sklepów i eksponatów. Ogólny projekt strony internetowej jest prosty, ale elegancki i wyrafinowany. Każdy użytkownik ma dostęp do najważniejszych i cennych informacji związanych z firmą, w tym historii ich rozwoju, portfela projektów komercyjnych i mieszkaniowych, katalogu produktów, kwestii gwarancyjnych i innych niezbędnych aspektów.

Blog internetowy dostępny na osobnej stronie dostarcza wszechstronnych i cennych informacji o wszystkich niuansach, które dotyczą branży produkcji mebli. Posty są dogodnie podzielone tutaj na kategorie w oparciu o niektóre ważne kryteria. Należą do nich: Meble restauracyjne, Projektowanie restauracji, Meble mieszkaniowe, Poznaj twórcę itp. Pole filtru wyszukiwania pozwala wybrać posty, które mogą Cię zainteresować w oparciu o określone parametry lub wyszukiwane słowa. Tutaj jest również włączona opcja komentowania użytkowników, umożliwiająca czytelnikom pozostawienie komentarzy, opinii, pomysłów i sugestii na podstawie tematów czytanych artykułów. Przyczynia się to do komunikacji z użytkownikiem i pomaga zwiększyć ruch w witrynie.

10. Soup Studios

Przykłady blogów Wix - Soup Studios

Utwórz bloga za darmo

Soup Studios to profesjonalna strona internetowa obsługiwana przez Wix, która należy do Dereka Edwarda Pfohla, doświadczonego fotografa restauracji, który postanowił stworzyć witrynę, aby w jednym miejscu przenieść swoją kreatywność, logikę i duszę.

Witryna wygląda profesjonalnie od pierwszej strony, co zabrania przedruku, redystrybucji lub reprodukcji dostępnych materiałów. Kiedy odwiedzasz stronę główną, jesteś zaskoczony jej wyglądem, który przyciąga uwagę i ma soczystą paletę kolorów. Przeważająca część strony głównej to duże zdjęcie, które skupia uwagę użytkowników na temacie bloga i od samego początku ujawnia profesjonalizm autora..

Nawigacja strony jest łatwa i zrozumiała, z tylko 6 sekcjami menu głównego. To jednak wystarczy, aby uzyskać maksymalną informację o autorze i jego pracach. Galeria jest podzielona na dwie kategorie w zależności od rodzaju projektu, którym zainteresowany jest użytkownik. Podsumowując, blog zaspokaja potrzeby odwiedzających poszukujących wykwalifikowanego fotografa! Dobra robota!

11. Angelina Darrisaw

Przykłady blogów Wix - Angelina Darrisaw

Utwórz bloga za darmo

Angelina Darrisaw to osobista strona internetowa należąca do Angeliny Darrisaw, międzynarodowego trenera biznesu i kariery, ambasadora marki i stratega mediów cyfrowych. Jest założycielem C-Suite Coach, coachingu kariery i platformy treści zapewniającej treści kariery i coachingu osobom, które potrzebują tych informacji.

Strona została zaprojektowana w oparciu o platformę Wix i jest jedną z najlepszych próbek blogów dostępnych w sieci. Projekt strony głównej jest zgodny z tematem witryny. Elementy, które obejmuje, łączą się w jeden projekt, który w najlepszy sposób reprezentuje autora strony i jej działalność zawodową. Jasnoszare tło strony głównej pomaga skupić uwagę użytkowników na zdjęciu autorki i informacjach o niej.

Strona główna zawiera 7 punktów menu głównego wymienionych w górnej części strony. Są to „Strona główna”, „Informacje”, „Trener C-Suite”, „Prasa”, „Blog”, „Występy” i „Kontakt”. Każda kategoria obfituje w wysokiej jakości zdjęcia, filmy, artykuły i inne informacje, którymi może zainteresować się odwiedzający. Jest to całkiem udana próbka osobistego bloga, która z pewnością odniesie sukces!

12. Jan Avellana

Przykłady blogów Wix - Jan Avellana

Utwórz bloga za darmo

Jan Avellana należy do utalentowanego artysty i pisarza. Strona nosi imię autorki i reprezentuje jej kreatywność w najkorzystniejszym świetle.

Blog ma charakterystyczny, przejrzysty i schludny wygląd, z wieloma atrakcyjnymi elementami podkreślającymi przesłania autora ujawnione w każdym poście. Białe tło strony głównej przyczynia się do lepszej widoczności treści. Na blogu znajduje się wiele interesujących artykułów napisanych przez Jana Avellana, aby opisać jej życie i wydarzenia, przez które przeszła. Jedną z najważniejszych rzeczy na blogu są obrazy i cytaty dołączane do każdego postu, odzwierciedlające myśli autora w sposób precyzyjny i zrozumiały.

Autor bloga zwraca szczególną uwagę na terminowe aktualizacje treści. Jedyną wadą blogu są małe czcionki, które są ledwo widoczne nawet na jasnym tle strony głównej. To komplikuje proces czytania i może być poważnym utrudnieniem dla niektórych użytkowników.

13. Uruchom Kulturę

Uruchom Kulturę

Utwórz bloga za darmo

Uruchom Kulturę to strona internetowa prowadzona przez Dane Verwey, która od ponad 20 lat jest pewną siebie i entuzjastką biegania. Dane uważa, że ​​bieganie pomaga ludziom żyć pełnią życia i zdrowo, dlatego zachęca innych do przyłączenia się do jego hobby. Właśnie dlatego uruchomił witrynę, która koncentruje się na problemach z bieganiem i pomaga fanom pozostać w kontakcie, wspierać się i uczyć od siebie nawzajem.

Witryna zawiera wyczerpujące informacje na temat biegania, które mogą być przydatne i interesujące dla entuzjastów. W tym celu autor strony utworzył kilka sekcji witryny, z których każda koncentruje się na określonym problemie. W ten sposób możesz przeglądać następujące strony: O nas, Blog, Sowy, Run Therapy, Członkowie, a nawet zakupy. Projektowanie stron internetowych jest atrakcyjne, intuicyjne, ale dość proste. Przyczynia się to do łatwości przeglądania i zapewnia maksymalną wygodę użytkownika. Dominującym kolorem tła jest biały, co daje kojące wrażenie podkreślone kolorowymi zdjęciami o wysokiej rozdzielczości, które są nieco związane z bieganiem. Członkowie strony mają również możliwość subskrybowania aktualizacji bloga za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na czas.

14. Rozmawiaj i rozwijaj się

Rozmawiaj i rozwijaj się

Utwórz bloga za darmo

Rozmawiaj i rozwijaj się to strona internetowa, której celem jest pomoc rodzicom w podnoszeniu świadomości seksualnej swoich dzieci w prawidłowy, zdrowy i inteligentny sposób. Właścicielem, autorem i głównym współtwórcą bloga jest Emi Canahuati – profesjonalny pedagog seksualny z certyfikatem AASECT, który jest również trenerem od ponad 17 lat. Oprócz dostarczania ogólnych informacji na temat edukacji seksualnej dzieci, strona internetowa rozszerza również usługi, które każdy członek może skorzystać / zamówić na stronie. Istnieje również możliwość zapisania się do newslettera, aby uzyskać wszystkie powiązane informacje na czas i oglądać filmy edukacyjne, które są specjalnie tworzone dla dzieci i ich rodziców.

Z kolei Blog Talk and Thrive jest również poświęcony wspieraniu rodziców w ich wysiłkach zapewnienia dzieciom odpowiednich informacji związanych z seksem i seksualnością. Sekcja blogów jest regularnie aktualizowana o nowe posty, które nie tylko zapewniają wysoką wartość informacyjną, ale są również interesujące dla dzieci i dorosłych. Istnieje możliwość zostania zarejestrowanym członkiem witryny, aby móc pozostawić swoje komentarze po przeczytaniu interesujących Cię artykułów. Inną rzeczą, która przykuwa uwagę użytkowników, jest fakt, że każdy artykuł ma kolorowe i zabawne zdjęcia, które dodają wartości do posty, z którymi pochodzą.

15. Kanał kreatywny

Kanał kreatywny

Utwórz bloga za darmo

Kanał kreatywny to strona internetowa Strategicznej Agencji Marketingu Detalicznego, która ma ponad 20-letnie doświadczenie w inspirowaniu pasji zakupowej, która ostatecznie pomaga poprawić życie ludzi. Stosują podejście zorientowane na kupujących, zapewniając niezrównane informacje i dane potrzebne do prowadzenia kampanii i strategii zakupowych swoich klientów. Witryna obejmuje nie tylko główne aspekty związane z zakupami, ale także zapewnia dostęp do kilku ważnych kategorii, a mianowicie Retail Xpert Toolbox, kariery, strony klienta, a także sekcji Kontakt.

Oprócz ogólnych informacji użytkownicy mają możliwość przeglądania sekcji witryny Insights, na której mogą przeczytać najnowsze wiadomości związane z branżą, kolekcje opowiadań, dane i raporty rynku detalicznego Labs, które umożliwiają elastyczne i dogłębne zrozumienie zachowań użytkowników podczas zakupów, a także ogólne wrażenia użytkowników detalicznych. Jest tu dostęp do wielu postów, które są regularnie aktualizowane w celu dostarczenia tylko najnowszych, aktualnych i naprawdę obiektywnych informacji. Creative Channel to świetna próbka witryny opartej na Wix, która zawiera wysokiej jakości, w pełni funkcjonalnego bloga.

Dolna linia

Stworzenie naprawdę wyjątkowego bloga, który będzie różny od wielu znalezionych w Internecie, może być trudne, ale niezwykle łatwo jest założyć czysty, dobrze zorganizowany blog, w którym wszystkie treści są prezentowane w sposób elegancki, dzięki czemu czytanie jest łatwe dla odbiorców. Kolorowe nagłówki i niestandardowe tła nie tworzą dobrego bloga. Blog potrzebuje inteligentnej struktury wizualnej i głębokiej hierarchii elementów witryny.

Aby stworzyć wyjątkowego bloga, potrzebujesz świeżych pomysłów i kreatywnego podejścia, jednak nie musisz eksperymentować z projektowaniem. Nigdy nie komplikuj swojej witryny, aby była „wyjątkowa”. Nie przesadzaj, bądź prosty.

Utwórz bezpłatny blog z Wix!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map