Najlepsze przykłady blogu Squarespace

Przykłady witryn Squarespace


Squarespace – to zaufany kreator stron internetowych, który zyskał światową popularność dzięki bogatemu zestawowi zaawansowanych narzędzi do dostosowywania projektu, wszechstronności szablonów spełniających różne nisze, a także wysokiej klasy funkcjonalności gotowych projektów. Kreator stron internetowych faktycznie działa dobrze do tworzenia różnych rodzajów stron internetowych, ale jego zestaw funkcji jest ukierunkowany głównie na rozwój małe sklepy cyfrowe, strony internetowe firm i blogi.

Jeśli chodzi o projektowanie blogów, Squarespace zapewnia łatwość użytkowania i wygodny proces tworzenia stron internetowych. Mechanizm blogowania umożliwia tworzenie wysokiej jakości blogów dla użytkowników, którzy chcą hostować swoje podcasty i regularnie publikować pouczające posty. Wśród najpopularniejszych funkcji związanych z blogami, które oferuje Squarespace, warto wspomnieć o geolokalizacji, przesyłaniu i edytowaniu artykułów, umieszczaniu komentarzy / trackbacków, integracji kanałów RSS, tagowaniu iTunes, blogowaniu, integracji z mediami społecznościowymi i wielu innych.

Aby zdać sobie sprawę z tego, jakie funkcje ma dokładnie kreator stron internetowych w magazynie, trzeba rzucić okiem na najlepsze przykłady blogów opracowanych za pomocą tego narzędzia. Najwyższy czas to zrobić. Zacznijmy teraz!

1. Outdoor Goyo

Outdoor Goyo

Utwórz bloga ZA DARMO

Outdoor Goyo jest najlepszym miejscem dla wszystkich, którzy szukają idealnych, zabawnych i wciągających zajęć na świeżym powietrzu. Zapewniają pełny widok najfajniejszych i najbardziej wyjątkowych wydarzeń w całym kraju, które są w jakiś sposób związane z zajęciami na świeżym powietrzu, sztuką, festiwalami, muzyką itp..

Przeglądając stronę internetową, będziesz mógł przeczytać wiele postów na temat działań, którymi interesuje się większość ludzi. Artykuły, a także inne treści witryny są regularnie aktualizowane, aby użytkownicy dostawcy mieli aktualne informacje i tylko najnowsze fakty. . Każdy post zawiera sekcję otwartych komentarzy, w której czytelnicy mogą dzielić się swoimi wrażeniami, pomysłami i przemyśleniami.

Wśród sekcji menu znajdziesz Działania (Sporty wodne, rowery, sporty zimowe, wędrówki & Obóz), Dziennik, kalendarz i sklep. Umożliwią przeglądanie zaplanowanych wydarzeń i działań, prezentowanych historii i postów, map, list przewozowych i innych przydatnych faktów. Aby uzyskać dostęp do wymaganej sekcji, przejdź do menu rozwijanego i znajdź potrzebne informacje. Aby być na bieżąco z aktualizacjami witryny, możesz zapisać się do newslettera, dołączyć do społeczności i połączyć się z kontami mediów społecznościowych. Odbywa się to za pomocą kilku kliknięć tylko dzięki intuicyjnej nawigacji na stronie i wygodnemu układowi.

2). Weekend w hotelu

Weekend w hotelu

Utwórz bloga ZA DARMO

Weekend w hotelu obejmuje zbiór opowiadań z podróży, dzienników fotograficznych i wspomnień związanych z hotelami, które będą bardzo interesujące dla entuzjastów podróży z całego świata. Projekt jest doskonałym źródłem informacji dla czytelników, którzy chcieliby odkryć prawdziwe klejnoty podróżnicze – miejsca, w których będą zafascynowani.

Witryna składa się z kilku sekcji, harmonijnie obejmujących magazyn internetowy i sklep internetowy poświęcony podróżom, w którym każdy może zamówić wyjątkowe pamiątki (artykuły gospodarstwa domowego, artykuły odnowy biologicznej, akcesoria mody i urody) z całego świata. Sekcja Hotele zawiera informacje i wiele zdjęć popularnych na całym świecie hoteli, a sekcja Travel zawiera przewodniki dla osób podróżujących wraz z dziennikami podróży, które zawierają szczegółowe informacje o lokalizacjach wyświetlanych na stronie.

Prawdziwą atrakcją projektu jest sekcja Znajdź swoje miejsce docelowe. W tym miejscu każdy, kto szuka idealnego miejsca na pobyt, może znaleźć wymagane i naprawdę cenne informacje. Dla wygody użytkownika sekcja jest podzielona na kilka kategorii w zależności od preferowanego miejsca docelowego. Należą do nich City Escape, Beach Side, Mediterranian, Carribean, Meksyk, Maroko, Under the Italian Sun, Honeymoon, Surf, Europe, Oceania i wiele innych. To sprawia, że ​​strona internetowa ma szczególny urok.

3). Yassmin Abdel – Magied

Yassmin Abdel - Magied

Utwórz bloga ZA DARMO

Yassmin Abdel – Magied to osobista strona internetowa Yassmin Abdel-Magied, sudańsko – australijskiego pisarza, zdobywcy nagród społecznych i nadawcy. Opublikowała kilka książek fabularnych, esejów i wspomnień dla dzieci i dorosłych, co przyniosło jej imponującą popularność. Autorka założyła także kilka organizacji dla czytelników, w których dzieli się swoimi warsztatami i przemówieniami.

Strona jest w pełni skoncentrowana na działalności zawodowej, zainteresowaniach i zawodach Yassmin. Dla wygody użytkownika i łatwości użytkowania projekt został podzielony na kilka sekcji, a mianowicie wideo, partnerstwo, emisja, prasa, pisanie + rolka, nadchodzące wydarzenia i wiele innych. Wystarczy przewinąć stronę w dół, aby znaleźć interesującą Cię sekcję i przeczytać odpowiednie informacje.

Projekt umożliwia czytanie publikacji Yassmin, słuchanie podcastów, przeglądanie ostatnich transmisji, nadchodzących wydarzeń. Istnieje również możliwość zapoznania się z opiniami użytkowników, którzy odwiedzili już programy Yassmin lub się z nią spotkali. Istnieje nawet prezentacja wideo ukazująca historię autora, którą fani będą zainteresowani obejrzeniem. Dla tych użytkowników, którzy chcieliby być na bieżąco z wiadomościami i aktualizacjami Yassmin, istnieje możliwość dołączenia do jej kont w sieciach społecznościowych. To świetna próbka bloga obsługiwanego przez Squarespace.

4. Lee z Ameryki

Lee z Ameryki

Utwórz bloga ZA DARMO

Lee z Ameryki to osobisty blog będący własnością i zarządzany przez Lee, który jest blogerem od ponad 12 lat. To miejsce, w którym publikuje wiele postów poświęconych jej hobby, stylowi życia, ulubionym zajęciom i wszystkim tym, co ją uszczęśliwia.

Blog jest łatwy do przeglądania i całkiem zrozumiały. Gdy przejdziesz na stronę główną, będziesz mógł przeglądać posty z prawdziwymi zdjęciami wykonanymi przez autora. Można skrócić czas wyszukiwania, przeglądając sekcje menu, z których każda koncentruje się na określonym temacie. Należą do nich styl życia, zdrowie, przepisy kulinarne, podróże, muzyka, produkty i wiele innych. Każda sekcja zawiera wiele zdjęć i postów napisanych i opublikowanych osobiście przez Lee. Opcja filtra wyszukiwania pomaga również skrócić czas wyszukiwania, a dostęp do popularnych kont sieci społecznościowych pozwala być na bieżąco z wiadomościami i wydarzeniami Lee.

Dla subskrybentów bloga, którzy chcą być na bieżąco z wiadomościami z życia Lee, nowymi przepisami i wpisami, istnieje również możliwość zapisania się do newslettera. To bardzo wygodne i przydatne dla fanów Lee.

5. Skandynawista

Skandynawista

Utwórz bloga ZA DARMO

Skandynawista to wieloaspektowe studio kreatywne z siedzibą w Londynie, które koncentruje się na wnętrzach, projektowaniu i architekturze. Witryna została założona i jest obecnie zarządzana przez Christinę Forsberg, norweską projektantkę i architektkę, której udało się przekształcić internetowy dziennik projektowy w kreatywne studio z silnym naciskiem na estetykę i nowoczesne niszowe trendy.

Witryna ma tylko trzy strony, ale to więcej niż wystarcza, aby stworzyć jedną i charakterystyczną wizję tego, co autor chce ujawnić. Pracując w Skandynawii i za granicą, Christina chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i najlepszymi projektami, które stały się popularne wśród jej klientów z różnych krajów świata.

Strona Studio zawiera wyczerpujące informacje na temat projektu, jego autora, kontaktów i dostępu do kont sieci społecznościowych. Dla tych, którzy chcieliby rzucić okiem na najlepsze prace projektowe należące do Christina. Tutaj znajdziesz szczegółowe opisy projektów, które pomogą Ci zrozumieć wizję autora. Wreszcie sekcja Magazyn zawiera wiele postów na blogach związanych z niszami wnętrz, designu, sztuki, mody i stylu życia. Christina regularnie aktualizuje tę sekcję, aby informować czytelników o najnowszych trendach w projektowaniu wnętrz.

6. Plemię kultury twórczej

Plemię kultury twórczej

Utwórz bloga ZA DARMO

Plemię kultury twórczej jest jednym z najbardziej udanych przykładów blogów zasilanych przez Squarespace. Witryna ma za zadanie połączyć ambitne kolorowe kobiety, aby mogły omawiać kwestie, którymi są one wspólnie zainteresowane. Kobiety, które dołączają do projektu, mają różne hobby i zawody. Są wykwalifikowanymi przedsiębiorcami, twórcami, projektantami, blogerami, którzy chcą znaleźć współsprawozdawców.

Tutaj, w Creative Culture Tribe, kobiety mają szansę skorzystać z kluczowych zasobów internetowych, które mogą skutecznie pomóc im w rozwoju marek osobistych i biznesowych, które znajdują się na różnych etapach rozwoju, od start-upów po zaufane firmy z wieloletnim doświadczeniem doświadczenie. Po wejściu na stronę główną natychmiast otrzymujesz szansę dołączenia do społeczności poprzez aktywację odpowiedniego przycisku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o organizacji i jej celach, możesz przejść do strony O nas lub bezpośrednio do bloga, gdzie znajdziesz wiele postów związanych z niszą. Jest to bardzo szybkie i łatwe dla wszystkich i jest to jedna z głównych zalet strony.

7. Marzarella Fitness

Marzarella Fitness

Utwórz bloga ZA DARMO

Marzarella Fitness to klub fitness z siedzibą w New Jersey, który został założony i jest teraz zarządzany przez Chrisa Marzarellę, który jest osobistym trenerem fitness, a także siłą & trener klimatyzacji. Jest to najlepsze miejsce dla użytkowników chcących skorzystać z wysokiej jakości usług fitness, w tym treningu osobistego, wirtualnego treningu online, niestandardowych planów dla klientów o zróżnicowanym tle sportowym i kształcie fizycznym, specjalnych planów fitness dla osób powyżej 40. roku życia oraz profesjonalnego wsparcia żywieniowego.

Sekcja Blog ma charakter informacyjny i jest dość obszerna. Jest tu wiele przydatnych artykułów, które dotyczą różnych problemów związanych ze sprawnością fizyczną i sportową. Są tu także prawdziwe historie klientów, którzy pokonali różne wyzwania dzięki regularnym ćwiczeniom fitness. Blog jest regularnie aktualizowany, aby umożliwić wszystkim klientom Chrisa i tylko osobom zainteresowanym sportem i nawykami zdrowego stylu życia, znalezienie odpowiedzi na pytania, które ich dotyczą.

Ponadto strona internetowa zawiera osobną sekcję Referencje z dużą ilością komentarzy opublikowanych przez klientów Chrisa, sekcję FAQ oraz ogólne informacje o klubie fitness, świadczonych usługach i kontaktach. Dobra robota!

Dolna linia

Squarespace to kreator stron internetowych w chmurze, który wyróżnił się dzięki swojej potężnej funkcjonalności, wysokiej jakości projektowaniu i wielu narzędziom, które pomagają w pełni wykorzystać możliwości systemu. Platforma jest świetnym wyborem dla wszystkich typów projektów, ale szczególną uwagę nadal poświęca blogom zasilanym przez Squarespace. Nic dziwnego, że projekty te wyróżniają się z tłumu dzięki ich wartości informacyjnej, atrakcyjnemu projektowi, logicznej strukturze i intuicyjnemu przeglądaniu stron internetowych.

Próbki blogów uruchomionych przy użyciu Squarespace cechują się wysoką jakością, elastycznością i funkcjonalnością wyświetlaną we wszystkich szczegółach i elementach witryny. Nawet początkujący może stworzyć takiego bloga bez wymaganych umiejętności kodowania. Dodawanie postów i ich aktualizowanie jest łatwe i szybkie. To samo dotyczy dalszego zarządzania blogiem i promocji. Podsumowując, Squarespace to godny twórca stron internetowych, który pozwala założyć bloga osobistego lub biznesowego.

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map