Najlepsze przykłady e-commerce Squarespace

Przykłady e-commerce Squarespace


Squarespace to kreator stron internetowych, który pozycjonuje się jako platforma typu „wszystko w jednym” do tworzenia witryn osobistych i witryn eCommerce. Pozwala budować małe i średnie sklepy internetowe, które wyglądają ładnie i mają przyzwoitą wydajność. Kreator stron internetowych to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zaprezentować swoje produkty w jak najkorzystniejszym świetle, przyciągając uwagę użytkowników i angażując ich w proces zakupowy.

Użyteczność usługi jest jednym z jej najważniejszych aspektów, a funkcjonalność platformy również nie pozostaje w tyle. Jak dobra jest Squarespace, jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych eCommerce? Czy może być dobrym konkurentem dla innych renomowanych systemów? Sprawdziliśmy niektóre z najbardziej atrakcyjnych przykładów handlu elektronicznego Squarespace, aby wymienić ich główne cechy i zalety. To da ci wyobrażenie o implikacjach platformy i funkcjonalności eCommerce.

1. Sklep Warre

Sklep Warre

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Sklep Warre to sklep internetowy, oferujący bogaty asortyment produktów potrzebnych do rozpoczęcia i skutecznego prowadzenia działalności pszczelarskiej. Sklep internetowy, który został założony w 2008 roku, jest obecnie prowadzony przez Teakwood Organics LLC, rodzinną firmę z Kingsley w stanie Michigan. Widzą swoją misję polegającą na pomaganiu klientom w osiągnięciu profesjonalnego postępu w branży pszczelarskiej, zapewniając niezrównane i niezrównane wsparcie, serwis i wskazówki.

Cały projekt i funkcjonalność sklepu internetowego jest zgodny z potrzebami i wymaganiami klientów, dzięki czemu łatwiej jest im rozejrzeć się i znaleźć potrzebne informacje bez inwestowania zbyt wiele wysiłku i czasu. Wszystkie wymagane dane związane z biznesem i witryną są dostępne w odpowiednich sekcjach witryny, w tym o nas, produktach, edukacji pszczół, szkodnikach miodnych, pszczelarstwie Warre i innych. Wygodne i intuicyjne menu podręczne obfituje w kategorie i podkategorie, które dostarczają wyczerpujących informacji o firmie i samym sklepie internetowym. Aby uzyskać dostęp do produktów, użytkownik musi jedynie zarejestrować się na stronie i przejść do wygodnie zorganizowanego procesu zakupów. To bardzo przydatne i oszczędza czas.

2). Kawa Crozet

Kawa Crozet

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Kawa Crozet jest najlepszym miejscem dla miłośników kawy, którzy preferują tylko wyjątkowe marki kawy wysokiej jakości. Crozet to znana marka kawy o bogatej historii i wyjątkowej metodologii palenia kawy i parzenia kawy. Sklep internetowy dostępny na stronie prezentuje oryginalne rodzaje kawy Crozet wyświetlane w oknie pokazu. Jednak dość trudno jest nazwać szeroką gamę produktów. Do tej pory w sprzedaży oferowane są tylko trzy rodzaje kawy.

Zdjęcia produktów wyglądają realistycznie i atrakcyjnie. Przed złożeniem zamówienia należy wybrać preferowaną pieczeń, sprawdzić, czy jest dostępna w magazynie i przejrzeć szczegółowe opisy produktów. Możliwe jest określenie liczby paczek kawy, które chcesz otrzymać. Fani Real Crozet mogą dodatkowo zamówić markową koszulkę w oddzielnej sekcji sklepu internetowego. Tutaj dostępna jest również funkcja recenzji klientów, aby każdy mógł napisać kilka wierszy, aby podzielić się wrażeniami z dokonanego zakupu. Sklep internetowy jest dość prosty, ale produkty, które oferuje na sprzedaż, są tutaj opisane na korzyść.

3). Little Clay Land

Little Clay Land

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Little Clay Land to miejsce, w którym można kupić niesamowite ręcznie rzeźbione portrety, miniatury i postacie wykonane przez Laurę. Gdy uzyskujesz dostęp do sklepu internetowego, masz możliwość wyboru między trzema opcjami zakupów, a mianowicie niestandardowymi portretami, kartami podarunkowymi i narodzinami. Każda kategoria zawiera jasne oryginalne zdjęcia prac stworzonych przez Laurę, autora i mistrza. Istnieją również szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu złożenia zamówienia, kroków, które należy wykonać, aby dowiedzieć się, jak cena zakupu. To ostatnie zależy od wielu parametrów, które są również zapisane w sekcji zamówienia.

Autor szczegółowo opisuje informacje o wysyłce, różne opcje i czas potrzebny na otrzymanie zamówienia. Jeśli nadal pozostają jakieś pytania, możesz wysłać wiadomość e-mail do mistrza, aby wszystko wyczyścić. Prawdziwą atrakcją sklepu internetowego jest sekcja „Za sceną”, która umożliwia obserwowanie trwających prac nad tworzeniem glinianych figurek. To daje silną potrzebę złożenia zamówienia!

4. Reno Chicago

Reno Chicago

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Reno Chicago to strona codziennego miejsca na Logan Square, gdzie każdy może jeść posiłki i spędzać miło czas w gronie przyjaciół. W sekcji sklepowej na stronie internetowej znajduje się lista markowych produktów, które cieszą się popularnością wśród odwiedzających i fanów tego miejsca. Są to głównie ubrania dla dzieci i dorosłych, kawa i inne akcesoria tutaj. Lista nie jest jednak długa i składa się tylko z kilku pozycji.

Każdy produkt oferowany do sprzedaży zawiera zwięzłe opisy, specyfikację ceny oraz parametry wielkości / ilości. Dzięki temu proces zakupów jest prosty i szybki. Jednak podczas przeglądania sklepu internetowego masz wrażenie, że jest on niekompletny i wymaga ulepszeń lub regularnych aktualizacji. Jest tu za mało produktów, a ich opisy pozostawiają wiele do życzenia.

5. Alexandra Grecco

Alexandra Grecco

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Alexandra Grecco to sklep internetowy oferujący niesamowitą i inspirującą linię sukni ślubnych i klasyczne kolekcje sukienek zaprojektowane przez Alexandrę Grecco. Każda kolekcja jest wyjątkowa na swój sposób, ponieważ Alexandra ma jasną wizję preferencji narzeczonych. Sekcja sklepu zawiera rozwijane menu, w którym wymieniono główne kategorie produktów i szczegóły zamówienia. Są to Akcesoria Ślubne, RTW Classics, Edycja limitowana, Sprzedaż próbek dla nowożeńców i Zasady sklepu.

Bez względu na to, jaką kategorię odwiedzasz i jaki produkt wybierzesz, otrzymasz jej szczegółowe cechy i kilka zdjęć, aby dowiedzieć się, jak konkretnie wygląda sukienka lub dodatek. Zdjęcia są wysokiej jakości i zapewniają szczegółowy widok każdego elementu. Sklep internetowy oraz cała strona internetowa mają delikatną i jasną kolorystykę, która jest zgodna z tematem witryny. Tworzy pozytywne wrażenie na użytkownikach, którzy po raz pierwszy odwiedzają witrynę i szukają najlepszej oferty.

6. Ryan Putnam Shop

Ryan Putnam Shop

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Ryan Putnam Shop to strona internetowa stworzona przez Ryana Putnama, który – co nie jest zaskoczeniem – jest projektantem, ilustratorem i garncarzem. Pierwszą myślą, o której myślisz, gdy wchodzisz na stronę, jest „Huh, proste”, ale główną ideą jest skupienie się na produktach i pracach. Dzięki tej prostocie nic Cię nie rozprasza, czy to banerów z irytującymi reklamami czy jasnych kolorów. Główna kolorystyka witryny jest biała & niebieski, a ponieważ Ryan jest projektantem, jego strona internetowa pozostaje w pamięci wszystkich. Wszystko jest dość niestandardowe, począwszy od favicon, a skończywszy na produktach na sprzedaż.

Za pośrednictwem strony internetowej Ryan oferuje swoją wiedzę graficzną firmom i osobom prywatnym. Sklep z jego pracami i łatwo obsługiwanym systemem koszy są podstawą witryny, ale jest też strona O mnie, na której można dowiedzieć się trochę o osobie stojącej za witryną, znaleźć krótkie FAQ, formularz kontaktowy, możliwość subskrybuj najnowsze aktualizacje i aktualności oraz śledź Ryana w mediach społecznościowych.

Projekt jest niezwykle prosty, ale dzięki temu jest piękny.

7. Beatrice Kim

Beatrice Kim

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Beatrice Kim to wysokiej jakości strona internetowa stworzona przez innego utalentowanego artystę. W tym przypadku zamiast sztuki cyfrowej tworzy biżuterię. Biżuteria Beatrice Kim została uznana za pionierkę „renesansu ręcznie robionego” przez The Boston Globe. To dość charakterystyczna rzecz, którą powinienem powiedzieć, ale co z jej witryną?

Uwielbiam kreatywne korzystanie z suwaka, który od samego początku nadaje stronie nowoczesny wygląd. W każdej sekcji jest mnóstwo pięknych zdjęć przedstawiających ręcznie robioną biżuterię Kim. Nie ma lepszego sposobu na opisanie twórczej pracy, którą chcesz sprzedać, niż jej pokazanie. Atrakcyjność wizualna jest ważnym aspektem witryny każdego artysty i Kim wykorzystuje to na swoją korzyść. Ostatecznym stylem strony jest minimalizm. Nie znajdziesz dużo tekstu na stronie, ani nie zobaczysz głośnych kolorów. Wszystko jest na swoim miejscu, od formularza kontaktowego po przyciski mediów społecznościowych, od recenzji prasowych po osobisty blog Kima.

Menu jest jednak trochę nielogiczne, myślę, że może być prostsze i bardziej dostępne. Ale i tak strona internetowa jest wciąż świetną próbką.

8. Pomyśl o kawie

Pomyśl o kawie

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Pomyśl o kawie został zaprojektowany nie tylko jako sklep, w którym można kupić wysokiej jakości kawę przez Internet, ale także jako miejsce, w którym można dowiedzieć się więcej o produkcji kawy. W szczególności strona internetowa skutecznie wykorzystuje następujące funkcje Squarespace: formularz rejestracji do newslettera, blog i sklep. Dobrze jest mieć oferty pracy i kontaktować się z nami przyciskami na dole strony, bez względu na to, czy przewijasz w górę, czy w dół. Ich niestandardowy favicon jest bardzo łatwy do zapamiętania, co jest dobre.

Dołączając zdjęcia krajów, z których pochodzą sprzedawane przez nich odmiany kawy, zyskujesz poczucie różnorodności geograficznej i asortymentu, a informacje o wpływie ich firmy oraz korzystanie z paska wyszukiwania w witrynie są w zasięgu ręki.

Chociaż ze strony Think Coffee można dowiedzieć się wielu rzeczy, jest też miejsce na ulepszenia. Chciałbym, żeby używali zdjęć o wyższej jakości i dobrze byłoby mieć ilustracje do niektórych artykułów. Na przykład w sekcji dziennika podróży, która wygląda kiepsko i pusta z nadmierną ilością tekstu, bardzo trudno jest zrozumieć informacje, mimo że są dość interesujące. Dobrze też będzie mieć strony w różnych kolorach, aby wzbudzać zainteresowanie i emocje za pomocą kontrastów. W każdym razie zrobili kawał dobrej roboty, aby ich strona wyglądała zachęcająco i przytulnie, podobnie jak ich kawiarnie.

9. Combo Nuvo

Combo Nuvo

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Combo Nuvo to kolejna profesjonalna próbka strony internetowej uruchomionej przez Squarespace. Cóż, możesz pomyśleć, że muzycy nie muszą mieć własnej witryny, ponieważ w dzisiejszych czasach masz wiele możliwości pobrania dowolnego utworu z usługi przechowywania muzyki. Na pierwszy rzut oka tak, może się tak wydawać, ale jeśli zagłębisz się głębiej, strona internetowa artysty jest specjalnym miejscem, które odzwierciedla osobowość zespołu, jego styl muzyczny, tworzy szczególną więź z fanami i natychmiast udostępnia nowe utwory dla ludzi na całym świecie.

Combo Nuvo jest entuzjastyczny i profesjonalny, podobnie jak ich strona internetowa, która znajduje równowagę między prostotą a cennymi treściami. Każda strona witryny zawiera przydatne i istotne informacje przedstawione w łatwy i zrozumiały sposób. Szczególnie podobał mi się sposób, w jaki sformatowali stronę O nas, która zawiera biografię i zdjęcia artystów.

Zespół korzysta z wbudowanego narzędzia handlowego, aby sprzedawać swoją muzykę online, dostępną na płycie CD, a także cyfrowe pobieranie albumów i poszczególnych utworów. Zasadniczo mają więc stronę internetową dwa w jednym – wizytówkę i sklep internetowy. Brakuje tylko mediów społecznościowych. Trudno wyobrazić sobie nowoczesną witrynę bez nich, ale bardzo łatwo poradzić sobie z tym problemem. Mają także stronę bloga i sekcję Media, w której można oglądać filmy z jazzem Combo Nuvo. Jeśli chodzi o projekt, mogę śmiało powiedzieć, że jest tak cholernie dobry, że inne zespoły powinny rozważyć użycie go jako przykładu. Zgrabny i elegancki, sugeruje, że zespół tworzy przyjemną muzykę, która jest łatwa do słuchania i przyjemna.

Podsumowując, pod każdym względem jest to dość cudowna strona, którą odkrywanie jest dla mnie bardzo ekscytujące.

10. Laicale

Laicale

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Laicale to znany salon fryzjerski w Nowym Jorku i kolejna piękna strona internetowa korzystająca z silnika eCommerce Squarespace.

Co sądzisz o kolorze czarnym? Nie, to nie jest przygnębiające ani melancholijne. W rzeczywistości jest stylowy. Tak pomyślisz, odwiedzając witrynę Laicale. Odwiedź stronę internetową i przekonaj się sam! Witryna ma raczej profesjonalny wygląd. Główne kolory to czarny & biały, to ponadczasowy klasyk, który zawsze działa.

Kolejną dobrą rzeczą w witrynie jest to, że ma pasek mediów społecznościowych z przydatnymi i wygodnymi przyciskami. Jedyne, co moim zdaniem powinny one dostarczyć, to bezpośredni formularz kontaktowy. Dzięki temu na stronie internetowej prawie na pewno będzie jedną z najlepszych w tej dziedzinie.

11. Cosmik

Cosmik

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Cosmik to dość nietypowa próbka sklepu internetowego zaprojektowanego na bazie platformy Squarespace. Sklep internetowy sprzedaje wysokiej jakości lody liofilizowane, które klienci mogą zabrać ze sobą wszędzie. Lody składają się wyłącznie z wysokiej jakości ekologicznych składników premium, które przyczyniają się do wyjątkowego smaku i pozytywnych efektów zdrowotnych. Produkt jest nie do wytopienia, co wyróżnia go z tłumu, zyskując coraz większą popularność wśród użytkowników.

Witryna oferuje łatwą i intuicyjną nawigację, zapewniając szybki dostęp do sklepu internetowego, który oferuje kilka rodzajów chrupiących, kremowych, najwyższej jakości lodów liofilizowanych. Witryna oferuje bezpłatną dostawę przy każdym zamówieniu, dzięki czemu jest dostępna dla każdego klienta. Dodatkowo istnieje możliwość subskrypcji newslettera generowanego przez system, który umożliwia otrzymywanie powiadomień o najnowszych aktualizacjach lodów, aby być świadomym płonących ofert. Te same informacje są dostępne na kontach sieci społecznościowych, co również przyczynia się do wzrostu popularności sklepu internetowego.

12. Barking Dog Shoe

Barking Dog Shoe

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Barking Dog Shoe to sklep internetowy sprzedający bogaty asortyment skarpet, który zapewnia najwyższą jakość produktu i wyjątkowy komfort każdemu klientowi. Witryna koncentruje się na zapewnieniu najwyższego poziomu profesjonalizmu, zgodności z potrzebami i specjalnymi wymaganiami klientów.

Po zarejestrowaniu w sklepie internetowym masz natychmiastowy dostęp do bogatego zestawu produktów dostępnych w magazynie. Katalog obejmuje skarpety ze sznurowaniem, skarpetki Swiftwick, produkty do pielęgnacji stóp, okazje itp. Istnieje również możliwość skontaktowania się z przedstawicielami sklepu internetowego poprzez wypełnienie formularza online dostępnego w sekcji Kontakty lub za pomocą adresu / telefonu / e-maila dla bezpośredniego dostępu. Jedną z niezaprzeczalnych zalet strony internetowej jest dostępność widżetu Google Maps, który upraszcza proces docierania do firmy. Przyczynia się to do poziomu zadowolenia użytkowników i ogólnego wzrostu ruchu w witrynie.

13. Zimne ramki cedrowe

Zimne ramki cedrowe

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Zimne ramki cedrowe to sklep internetowy oparty na Squarespace, który koncentruje się na sprzedaży wielu zimnych ramek z najwyższej półki. Wyróżniają się z tłumu jakością i bogactwem wysokiej klasy funkcji – od opcji automatycznego odpowietrzania po ergonomiczne projekty, które zapewniają bezstresowy i wygodny proces ogrodniczy.

Projektowanie sklepu internetowego wygląda na proste, intuicyjne i łatwe do przeglądania. Ogólny kolor tła jest śnieżnobiały, a na nim stoją kolorowe zdjęcia. Aby zapewnić maksymalną łatwość użytkowania i wygodę przeglądania, witryna jest logicznie podzielona na kilka sekcji. To tutaj użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej o idei tworzenia projektu, produktach dostępnych w magazynie, instrukcjach montażu i kontaktach w sklepie internetowym.

Autorzy stron zadbali również o jego wartość informacyjną, dodając opinie użytkowników, aby zapewnić potencjalnym klientom obiektywne i zgodne z prawdą recenzje ich byłych klientów. Sekcja Blog, która jest również dostępna na stronie internetowej, zawiera wiele instrukcji związanych z ogrodnictwem i zimnymi ramami, które mogą być przydatne dla każdego, kto ma pomysł, aby zaangażować się w biznes. Witryna zapewnia także dostęp do kont społecznościowych sklepu internetowego, które zawierają zaktualizowane informacje biznesowe, którymi mogą zainteresować się subskrybenci. Cedar Cold Frames to jasna próbka sklepu internetowego, która obejmuje funkcjonalność, atrakcyjny design i intuicyjny charakter jedna paczka.

14. Niestandardowe uchwyty borsuka

Niestandardowe uchwyty borsuka

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Niestandardowe uchwyty borsuka to wysokiej jakości sklep internetowy specjalizujący się w chwytach rewolwerowych przeznaczonych dla zapalonych strzelców. Wszystkie dostępne w magazynie uchwyty są wykonywane ręcznie przez właściciela sklepu Davida Gatesa, który jest również profesjonalnym stolarzem z doświadczeniem przez całe życie. Sklep internetowy nie tylko oferuje asortyment produktów na sprzedaż, ale także pozwala dostosować wybrane uchwyty, aby nadać im odrobinę personalizacji.

Oprócz zintegrowanej funkcjonalności eCommerce, strona internetowa zawiera wiele powiązanych informacji, które dotyczą procesu dopasowania uchwytów, recenzje filmów i zdjęć najpopularniejszych modeli, a także ogólne fakty dotyczące produktu, którym potencjalni klienci mogą być zainteresowani.

Jeśli chodzi o projektowanie sklepu internetowego, witryna imponuje użytkownikom obrazami, filmami i pokazami slajdów w jakości pełnoekranowej, które zapewniają szczegółowe cechy produktu i umożliwiają bardziej uważne oglądanie przedmiotów, które planujesz uzyskać. Jeśli nie uda Ci się znaleźć poszukiwanego produktu, spróbuj użyć opcji filtru wyszukiwania, aby uprościć proces zakupów i skrócić czas wyszukiwania.

15. Topór bitewny

Topór bitewny

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Topór bitewny to współczesny amerykański sklep internetowy niezależnego studia animacji i projektowania prowadzonego i zarządzanego przez Adama Plouffa – profesjonalnego projektanta i animatora. Witryna została stworzona za pomocą Squrespace, która przejawia się w funkcjonalności, designie i eCommerce. Sklep internetowy zapewnia dostęp do bogatego katalogu produktów animacyjnych przeznaczonych dla After Effects.

Cały projekt strony internetowej całkowicie odpowiada jej specjalizacji. Przeważająca liczba zdjęć jest prezentowana tutaj w trybie graficznym, co idealnie pasuje do wyglądu sklepu internetowego i prezentacji produktu. Są tu również ciekawe i zabawne recenzje wideo produktów, które również przyczyniają się do wzrostu zainteresowania użytkowników i współczynnika zaangażowania. Każdy produkt dodatkowo zawiera szczegółowe opisy i przyciski Kup teraz, które umożliwiają złożenie zamówienia bezpośrednio na stronie internetowej.

Przed złożeniem zamówienia użytkownik może dodatkowo przejrzeć inne recenzje klientów i referencje, a także sekcje FAQ, aby znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, których dotyczy. Przyciski kont sieci społecznościowych umożliwiają śledzenie aktualizacji sklepu internetowego / firmy poprzez przeglądanie kanałów sieci społecznościowej. Możliwe jest również zapisanie się na aktualizacje e-mail, aby śledzić ostatnie wydarzenia, aktualności i przydatne aktualizacje. Podsumowując, Battle Axe to jedna z najlepszych próbek sklepów internetowych stworzonych za pomocą konstruktora stron Squarespace.

Dolna linia

Wiele współczesnych firm i niezależnych specjalistów korzysta z eCommerce do prezentacji i sprzedaży swoich produktów na całym świecie, a jednym z najprostszych sposobów na uruchomienie sklepu internetowego jest użycie narzędzia do tworzenia witryn z funkcjami eCommerce, takiego jak Squarespace. Nic dziwnego, ponieważ kreator stron internetowych jest wyposażony w jedną z najpotężniejszych, elastycznych i bogatych w funkcje platform eCommerce, które umożliwiają nie tylko otwieranie wszelkiego rodzaju małych i dużych sklepów internetowych, ale także umożliwiają ich głęboką personalizację za pomocą wykorzystanie zaawansowanego zintegrowanego zestawu narzędzi.

Strony internetowe uruchomione przy użyciu Squarespace czasami wyglądają nieco podobnie, ale mają wysoką wydajność i mają oszałamiające projekty, które zawsze przyciągają uwagę użytkowników. Jeśli chcesz być następną polecaną witryną Squarespace, zostaw komentarz poniżej!

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map