Najlepsze przykłady portfela Weebly

Przykłady portfela Weebly


Weebly – obsługuje około 50 milionów stron internetowych na całym świecie. Kreator stron internetowych jest znany ze swojej wygody przeciągnij i upuść edytor, łatwość użycia, model „box” i intuicyjny proces tworzenia stron internetowych, który sprosta potrzebom doświadczonych użytkowników i początkujących.

Weebly może być wykorzystywany do tworzenia różnych typów stron internetowych. Portfele nie są wyjątkiem. Kreator stron internetowych to dobre rozwiązanie dla każdego, kto ma pomysł stworzyć oszałamiającą witrynę portfolio i zarządzać nią do użytku osobistego lub biznesowego.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do zasadności wykorzystania Weebly jako narzędzia do budowania portfela, wybraliśmy 10 najlepszych próbek takich projektów, aby ujawnić podejście, jakie system stosuje do procesu tworzenia stron internetowych. Jak dobry jest Weebly, jeśli chodzi o tworzenie portfela? Czy może sprostać Twoim potrzebom i oczekiwaniom? Mamy nadzieję, że te próbki witryn z portfolio zainspirują Cię i udowodnią, że Weebly to przyzwoite rozwiązanie do publikowania w Internecie.

1. Marka iD

Marka iD

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio

Skuteczny rozwój marki jest koniecznością dla każdej firmy. To gdzie Marka iD będzie bardzo pomocny. To jest strona agencji z siedzibą w Melbourne zaangażowanej w rozwój i promocję tożsamości marki. Oprócz dostarczania szczegółowych informacji o usługach i głównej misji firmy, strona zapewnia dostęp do ich bogatego portfolio, zawierającego kreatywne pomysły i studia przypadków.

Możesz spojrzeć na etapy procesu rozwoju marki, aby dowiedzieć się, czego można oczekiwać od firmy. Aby skontaktować się z przedstawicielami firmy, możesz użyć danych kontaktowych lub wypełnić formularz online dostępny na stronie internetowej, aby zaoszczędzić czas i wysiłek.

2). Projekt graficzny obszaru zatoki SF

Najlepsze przykłady portfela Weebly

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio

Projekt graficzny obszaru zatoki SF jest agencją graficzną znaną jako Alchemy. Agencja koncentruje się na brandingu, grafice, projektowaniu stron internetowych, druku / interfejsu użytkownika i marketingu społecznościowym. Strona internetowa studia obejmuje szerokie spektrum niuansów związanych z wynikami firmy. To odpowiednie miejsce dla klientów, którzy zamierzają wybrać profesjonalną agencję do współpracy, ale nie mogą zdecydować o najlepszej opcji.

Przeglądając stronę internetową, znajdziesz informacje o firmie, recenzje klientów i, oczywiście, ładne portfolio ze studiami przypadków, z których firma jest dumna. Możesz także przejrzeć listę klientów, z którymi współpracowała agencja. Można również skontaktować się z firmą, wypełniając internetowy formularz kontaktowy, określając interesującą Cię niszę.

3). Wydarzenia Wendy Harrop

Wydarzenia Wendy Harrop

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio

Jeśli chodzi o portfele, duże obrazy stanowią potężne stwierdzenia. Wydarzenia Wendy Harrop wykorzystuje „nagłówek bohatera” – zdjęcie pełnoekranowe z logo i nawigacją u góry strony internetowej. Obraz, którego używa Wendy, wyjaśnia odwiedzającym jej witrynę, jakie usługi oferuje. Zwróć uwagę na skuteczność użycia kontrastu ciemnego tekstu i logo z jasnymi kolorami na zdjęciu.

Jeśli więc mieszkasz w Bostonie i planujesz małżeństwo, możesz odważnie wykorzystać Wendy Harrop Events jako usługę. Nawiasem mówiąc, nasza strona z recenzjami zawiera wiele przykładów zorganizowanych dni ślubu.

4. Pixel Chrome Photo Tours

Pixel Chrome Photo Tours

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio

Pixel Chrome Photo Tours jest osobistym projektem Jeremy Woodhouse. Nagradzane zdjęcia Jeremy’ego pojawiły się w druku na całym świecie. Strona główna witryny Jeremy ma obraz pełnoekranowy z białym dużym drukiem, który natychmiast przyciąga twoją uwagę. Ze względu na swój rozmiar typ jest łatwy do odczytania nawet na jasnych częściach obrazu. Witryna zawiera wiele interesujących treści, które są prezentowane w sposób nie nachalny.

Co rozczarowuje – to, że taka naprawdę fajna strona ma aktualizację bloga z sierpnia 2015. Autor strony powinien uważniej monitorować swojego bloga. I moim zdaniem co najmniej 2-3 wycieczki muszą być przedstawione na stronie głównej jako propozycja ich zakupu.

5. Fotografia Ponadczasowa

Fotografia Ponadczasowa

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio

Projekt Fotografia Ponadczasowa jest niezwykle prosta, ale dzięki temu jest tak łatwa w nawigacji i przyjemna dla oka. Za pomocą prostego menu Martina Hohnjec – właścicielka witryny – prezentuje swoje najlepsze prace fotograficzne i wykonane na zamówienie produkty związane ze ślubem. Jedną z najbardziej skutecznych funkcji witryny jest suwak zdjęć dostępny na stronie głównej. Jest wyposażony w opcję pauzy, aby ułatwić każdemu użytkownikowi szczegółowe zobaczenie każdego zdjęcia i ocenę profesjonalizmu fotografa.

Tutaj znajdziesz nie tylko portfolio fotografów, ale także stały blog i szczegółowe FAQ, co powinieneś zrobić, jeśli chcesz współpracować z Martiną. Innym dobrym pomysłem na tę stronę jest przycisk „Sprawdź moją dostępność”.

Sekcja kontaktowa dotyczy formularza online, w którym użytkownik powinien określić rodzaj sesji zdjęciowej, której potrzebuje. To przemawia za wiarygodnością fotografa, który chce zapewnić każdemu klientowi najlepsze wrażenia z fotografii!

6. Benk

Benk

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio

Dalej jest Benk, portfolio stworzone przez artystę, ilustratora i animatora z Melbourne. Bardzo podoba mi się kreatywne użycie suwaka i wideo: dzięki temu odwiedzający są zaangażowani i od razu prezentują najlepsze dzieła Benka.

Prawdę mówiąc, ta strona wygląda trochę prosto, miło byłoby zrobić przynajmniej krótkie opisy malarstwa autora. Ale przycisk „Kup” jest na swoim miejscu – tak jak musi być na pierwszym ekranie.

Portfolio autora jest elegancko podzielone na kategorie na podstawie roku ich powstania, aby wykazać profesjonalny rozwój artysty. Ilustracje umieszczone na jasnofioletowym tle strony internetowej po mistrzowsku przedstawiają relacje między naturą, ludzkością i technologią – obszarami, które będą ze sobą połączone na całe życie. Świetna robota, Benk!

7. Magnolia Visual Arts

Magnolia Visual Arts

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio

Magnolia Visual Arts to projekt autorstwa Magdaleny Biskup, kolejnej fotografki. Witryna przedstawia jej najlepsze zdjęcia w ładnym, profesjonalnym formacie. Czysty i schludny design pomaga odwiedzającym skupić się na dziełach sztuki, zamiast odwracać ich uwagę od niepotrzebnych elementów strony internetowej. To właśnie sprawia, że ​​prostota projektu i minimalistyczne pomysły są kluczem do sukcesu tej witryny portfela utworzonej za pomocą Weebly!

Jednak dolne menu jest prawie niewidoczne. Na pierwszy rzut oka pomyślałem, że to opis zdjęcia. Styl czcionki na małą skalę powinien być większy i pożądane jest umieszczenie go na górze. To skupi uwagę odwiedzających na tych kategoriach zdjęć, którymi są najbardziej zainteresowani, zmniejszając stratę czasu i wysiłku. W każdym razie jest to całkiem niezła praca, która z pewnością odniesie sukces!

8. Kate Ditewig-Morris

Kate Ditewig-Morris

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio

Kate Ditewig-Morris to projekt należący do instruktora komunikacji biznesowej. To jest strona, na której Kate wyświetla swoje CV do pobrania, prezentuje referencje studentów i firm oraz opowiada swoją historię. Jest dobrze skonstruowany i czysty.

Każdy element witryny wydaje się znajdować na swoim miejscu, aby zapewnić odwiedzającym dokładnie takie informacje, jakich potrzebują na temat instruktora i jego pracy. Strona główna witryny jest wykonana w subtelnej szaro-czarnej kolorystyce z dużym zdjęciem instruktora w jakości HD i cytatem, który jest głównym przesłaniem ujawniającym istotę jej pracy.

Główne menu witryny jest proste i łatwe w obsłudze dla wszystkich. Dzięki zaledwie 5 sekcjom tworzy przyjemne wrażenie i ułatwia odwiedzającym przeglądanie strony. Tak powinna w końcu wyglądać strona internetowa firmy Weebly!

9. Kiko Plastic

Kiko Plastic

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio

Kiko Plastic to portfolio należące do Kiko Rodriguez – profesjonalnego projektanta graficznego i artysty, który mieszka i pracuje w Miami. Kiko wykorzystuje obrazy i ilustracje jako główne narzędzie do odzwierciedlenia swoich myśli i pomysłów. Swoją misję widzi w eksperymentowaniu z technikami cyfrowymi i tradycyjnymi, tworząc dynamiczne i organiczne projekty.

Witryna jest nie tylko godną próbą zawartą w kolekcji Weebly, ale jest również najbardziej zaufanym dowodem profesjonalizmu i niszowej wiedzy Kiko. Ma logiczną strukturę, zapewniając dostęp do wymaganej zawartości podzielonej na kilka sekcji. Strona główna, która jest prezentowana jako strona Projektu, umożliwia przeglądanie najpopularniejszych i wysokiej jakości prac projektanta. Każda praca zawiera opis, który pozwala użytkownikom zrozumieć główne przesłanie autora. Strona Informacje zawiera informacje o Kiko, jego kreatywności i osobistej wizji rzeczywistości ujawnionej w jego pracach. Wreszcie istnieje możliwość wyboru najlepszych prac projektanta w odpowiedniej sekcji Sklep. Jest to łatwe, szybkie i wygodne.

10. Wtyczka & Zagraj w Design

Projekt Plug & Play

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio

Wtyczka & Zagraj w Design to agencja rozwoju sieci z siedzibą w Londynie i Surrey. Koncentrują się na zapewnieniu szerokiej gamy usług projektowania stron internetowych, które są specjalnie dostosowane do potrzeb ich klientów. Wszystkie projekty, nad którymi pracują, cechują się wysokim poziomem kreatywności, kreatywnym myśleniem i innowacyjnym podejściem.

Aby poznać poziom wiedzy i profesjonalizmu agencji, powinieneś zacząć od przeglądania jej strony internetowej. Strona główna zaimponuje Ci najbardziej popularnymi projektami, które zrealizowali. Wystarczy przewinąć stronę w dół, aby zobaczyć ich opisy oraz pozostałe informacje związane z agencją (jego misja, usługi, możliwości kariery, kontakty). Jeśli chcesz uzyskać dostęp do innych stron, przejdź do ukrytego menu znajdującego się w rogu strony głównej. W ten sposób będziesz mógł zobaczyć inne prace zrealizowane przez agencję, które są podzielone na kategorie w oparciu o ich niszowe ukierunkowanie. Jest to całkiem ładna iw pełni funkcjonalna próbka strony internetowej z portfolio Weebly.

Dolna linia

Przykłady przedstawione powyżej są najlepszym dowodem na to, że tworzenie strony internetowej z portfolio Weebly to zdecydowanie sprytny pomysł, który zaowocuje zwiększoną bazą klientów i przyzwoitym wyglądem Twojej kolekcji zdjęć! spróbuj samodzielnie zbudować tego rodzaju stronę internetową za pomocą Weebly. I nie martw się, jeśli ten twórca stron rozczaruje Cię czasem – możesz łatwo przenieś stronę Weebly do WordPress lub jakikolwiek inny CMS lub internetowy konstruktor. Usługa umożliwia wykonanie i pobranie pełnej kopii strony internetowej, w tym zawartości i stylu.

Czy jesteś użytkownikiem Weebly? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami i pokaż, jak perfekcyjna jest Twoja strona Weebly!

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map