Najlepsze przykłady witryn internetowych

Najlepsze przykłady witryn internetowych


Webflow – to profesjonalny kreator stron internetowych, który został stworzony z myślą o potrzebach, umiejętnościach i wymaganiach wykwalifikowanych projektantów stron internetowych. Platforma jest ukierunkowana głównie na sprawnych programistów, agencje i niezależnych freelancerów, którzy pracują nad tworzeniem projektów klienckich i chcą korzystać z najlepszych wyników bez potrzeby wykorzystywania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie programowania.

W porównaniu do jego konkurenci, system jest wyposażony w zaawansowane narzędzia do dostosowywania projektu, umożliwiające użytkownikom tworzenie zachwycających stron internetowych i zapewnianie im intuicyjnych opcji edycji treści. Dzięki Webflow możesz budować profesjonalne portfele, strony marketingowe, duże projekty komercyjne i społeczne. Będąc dość skomplikowaną platformą (nie jest to o wiele łatwiejsze niż Webydo), nadal zapewnia wygodne tworzenie stron internetowych i jest wyposażony w intuicyjny interfejs, który zawiera zestaw standardowych elementów internetowych.

Jak więc naprawdę trudno jest korzystać z Webflow i jak możesz czerpać korzyści z pracy z usługą? Przeanalizowaliśmy niektóre z najbardziej imponujących próbek Webflow, aby podkreślić ich zalety i wady. Spójrz na nich, aby zdecydować, czy ich jakość i funkcjonalność odpowiadają Twoim konkretnym potrzebom w zakresie tworzenia stron internetowych i czy system spełnia Twoje wymagania.

1. Andre Givenchy

Andre Givenchy

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Andre Givenchy jest osobistym projektem projektanta stron internetowych Andre Givenchy, który uruchomił go wyłącznie w celu – zaprezentowania swoich najlepszych projektów. Spójrzmy prawdzie w oczy – robi to w genialny sposób! Witryna przyciąga uwagę od pierwszego wejrzenia kontrastową kombinacją kolorów, która łączy się z prostotą i wygodą.

Strona główna witryny ma uderzające czarne tło, które zmienia się w kolorze białym i fioletowym podczas przewijania strony. Najważniejsze elementy i przyciski są wyróżnione kolorem czerwonym, który skupia na nich uwagę użytkownika i jest wykorzystywany jako wezwanie do działania. Na dole strony znajduje się także wyskakujące okienko czatu na żywo i opinie klientów. Sekcja Oddzielny sklep przekierowuje użytkownika bezpośrednio do sklepu internetowego, w którym wszyscy fani projektanta mogą kupić jego najlepsze produkty. Podsumowując, jest to świetna próbka strony internetowej uruchomionej za pomocą Webflow!

2). Overton Graphics

Overton Graphics

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Overton Graphics to znakomita próbka portfolio uruchomiona przez Josh Overton, londyńskiego projektanta zajmującego się interfejsem UI // UX i projektowaniem stron internetowych. To jednostronicowa strona internetowa, która wygląda surowo i zwięźle. Nie znajdziesz tu menu wielosektorowego – wszystkie strony są wyszczególnione w osobnym lewym panelu z wyskakującymi oknami. Przyciski sieci społecznościowej są również dostępne tutaj. Odbywa się to, aby nie odwracać uwagi użytkownika, koncentrując go na najważniejszej części witryny – portfolio.

Strona jest tworzona w spokojnych i prostych kolorach zielonym, białym i szarym, których udane połączenie pomaga podkreślić najważniejsze sekcje. Stwarza przyjemne wrażenie i zachęca użytkowników do dalszego przeglądania witryny, aby dowiedzieć się więcej o właścicielu.

3). Velocity Black

Velocity Black

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Velocity Black to projekt promocyjny poświęcony prezentacji innowacyjnej aplikacji Velocity Black. Twórcy aplikacji nazywają ją „asystentem stylu życia”, który obejmuje zespół zaufanych specjalistów, którzy zapewniają użytkownikom aplikacji rekomendacje dotyczące podróży, których potrzebują. Pierwszą rzeczą, która przykuwa uwagę użytkownika, jest tło wideo, które jest najlepszą prezentacją produktu.

Podczas przewijania strony można znaleźć informacje o aplikacji, filmy, cytaty ze znanych zasobów i środków masowego przekazu, a także inne powiązane informacje. Witryna generalnie angażuje użytkowników i wzbudza chęć dalszego korzystania z aplikacji.

4. Blaise Posmyouck

Blaise Posmyouck

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Blaise Posmyouck to profesjonalne portfolio należące do Blaise Posmyouck, specjalizującej się w tworzeniu stron internetowych. Strona jest przedstawiona w prosty, ale pouczający sposób. Nie musisz tracić czasu, przewijając stronę, aby dowiedzieć się więcej o autorze. Strona główna jest przedstawiona na tle gwiezdnego nieba, które wygląda tajemniczo i intrygująco. Tutaj znajdziesz krótkie informacje o właścicielu strony, przyciskach konta sieci społecznościowej i danych kontaktowych. Czy jest coś jeszcze, co należy podać na stronie głównej??

Menu znajduje się w lewym panelu, zawierającym sekcje Informacje, Portfolio, Warunki i Kontakty. Strona jest dostępna w dwóch językach – angielskim i francuskim, co znacznie zwiększa liczbę odbiorców docelowych.

5. Weglot dla Webflow

Weglot dla Webflow

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Weglot dla Webflow jest celem podróży, jeśli masz zamiar przetłumaczyć swoją witrynę Webflow na dowolny wybrany przez siebie język. Umożliwia także tworzenie wielojęzycznych projektów za pomocą Webflow bez wiersza kodowania. Przeglądając stronę internetową, poznasz istotę i główne implikacje rozwiązania Weglot, jego kluczowe zalety i wyniki, które ostatecznie uzyskasz.

Wszyscy użytkownicy, którzy nie są pewni korzystania z Weglot lub zainteresowani jego skutecznością, mogą przeglądać próbki wielojęzycznych stron internetowych utworzonych za pomocą integracji widgetów. Twórcy rozwiązania zadbali o wygodę użytkowników, dostarczając szczegółowe instrukcje wideo na temat korzystania z widżetu. Istnieją również zalecenia krok po kroku, które podpowiadają, jak pracować z Weglotem, aby jak najlepiej wykorzystać jego aplikację.

Witryna jest strukturalnie wygodna i intuicyjna. Obejmuje główne aspekty korzystania z widgetu. Istnieje również możliwość zapisania się do zasobu i przetestowania pełnego zestawu zalet Weglot za darmo.

6. Finsweet

Finsweet

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Finsweet jest zaufanym partnerem Webflow, który zapewnia zestaw potężnych i zaawansowanych narzędzi do projektowania stron internetowych, które zapewniają swobodę twórczą i umożliwiają uruchomienie profesjonalnych stron internetowych z Webflow bez żadnej wiedzy na temat programowania. Witryna Finsweet jest najlepszym dowodem jej wiarygodności – wystarczy spojrzeć na jej projekt, aby upewnić się, że naprawdę warto spróbować!

Witryna robi wrażenie na wszystkich od pierwszego wejrzenia. Gdy przejdziesz na stronę główną, zdziwisz się animowaną kolorową grafiką, mnóstwem elementów projektu strony i dostępnością cennych informacji, których często szukają użytkownicy. Znajduje się tu również wiele przykładów witryn i referencje klientów, które pokazują wiarygodność strony i profesjonalne podejście.

Przeglądając zasób, natkniesz się na kilka sekcji, które dostarczają najbardziej wyczerpujących informacji o Finsweet. Należą do nich: historia, ceny, przepływ stron, klienci, portfolio i kontakt. Nawigacja i struktura strony internetowej są również intuicyjne i zrozumiałe, co przyczynia się do bezproblemowego i wygodnego korzystania z witryny. To jedna z najlepszych próbek projektów uruchomionych za pomocą Webflow, której jakość mówi sama za siebie!

7. Ashley Janelle

Ashley Janelle

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Ashley Janelle to portfolio stworzone przez Ashleya Janelle – przedsiębiorcę, projektanta UI / UX i blogera. Ogólna kolorystyka strony internetowej jest różowa i biała, co całkowicie odpowiada preferencjom i gustowi właściciela. Na stronie głównej znajduje się również duże zdjęcie Ashleya, które stwarza wygodne i przyjemne wrażenie.

Menu strony zawiera Blog, Informacje, Portfolio i Kontakty. Ashley osobiście zarządza i aktualizuje swojego bloga, na którym publikuje artykuły informacyjne na temat projektowania stron internetowych. Może to zabrzmieć interesująco dla przedstawicieli tej samej niszy. Witryna jest godną próbką w kolekcji Webflow.

8. Education Union Lab

Education Union Lab

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Education Union Lab jest niezależną firmą, która koncentruje się na opracowywaniu niestandardowych spostrzeżeń dla liderów związku edukacyjnego. Zapewniają użytkownikom wiele opcji, które pozwalają wygrywać wysokiej jakości kontrakty, rozliczają szkoły czarterowe i sprawiedliwe finansowanie placówek edukacyjnych.

Witryna firmy jest prosta, ale pouczająca i zrozumiała nawet dla tych użytkowników, którzy nie mają bogatego doświadczenia w przeglądaniu stron. Struktura jest podzielona strukturalnie na sekcje, które obejmują najważniejsze informacje związane z firmą. Należą do nich Strona główna, Co oferujemy, O nas, Blog i Kontakt.

Blog jest regularnie aktualizowany, aby dostarczać najbardziej interesujące i aktualne treści niszowe. Istnieje nawet możliwość subskrypcji biuletynu firmy, aby otrzymywać najnowsze artykuły i wiadomości na swój adres e-mail. Ponadto twórcy stron internetowych zintegrowali opcję filtru wyszukiwania, która pozwala znaleźć dowolne informacje na stronie. Podsumowując, to całkiem niezła próbka strony internetowej utworzonej za pomocą Webflow.

9. Maskuj naszych bohaterów

maskourheroes

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Maskuj naszych bohaterów jest jednym z najnowszych projektów internetowych stworzonych za pomocą Webflow. To jest strona internetowa organizacji, która widzi swoją misję w produkcji i dostarczaniu zmywalnych masek na twarz, aby wspierać pracowników pracujących w szpitalach w Akron. Projekt internetowy zapewnia szczegółowe informacje o organizacji i sposobie realizacji jej celów.

Struktura i projekt strony internetowej są dość proste, ale projekt nie dotyczy wysokiej klasy designu ani wyjątkowej wydajności. Chodzi bardziej o główne przesłanie projektu – pomóc personelowi medycznemu zdobyć wystarczającą ilość masek na twarz, aby się chronić, szczególnie podczas pandemy COVID-19. Przeglądając zasób, dowiesz się, jak przedstawiciele organizacji produkują maski. Opisują szczegółowo proces, poczynając od wyszukiwania materiałów, aż do dostarczenia gotowych produktów.

Aby zapewnić wgląd w proces produkcji maski na twarz, strona internetowa oferuje wiele zdjęć, a nawet wideo, które wyświetla wszystkie jego etapy. Dodatkowo publikują wiele materiałów w Wiadomościach & Sekcja aktualizacji, aby informować czytelników i potencjalnych inwestorów o aktualnej sytuacji.

10. Avenir Creative

Avenir Creative

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Avenir Creative to portfolio studia Avenir Creative, które rozwija innowacyjne i współczesne projekty wnętrz. Witryna całkowicie spełnia specjalizację studia. Obejmuje elementy geometryczne unoszące się na tle, a następnie zdjęcia pełnoekranowe.

Menu strony składa się z następujących punktów: Projekt, Studio, Usługi, Kontakt. Sekcje zawierają szczegółowe informacje o studiu, jego najlepszych pracach, klientach i inne powiązane informacje. Strona jest łatwa w nawigacji i zachęca użytkowników do przejścia do istoty. Ładna próbka portfolio Webflow i strony biznesowej!

11. MyKart

MyKart

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

MyKart to platforma eCommerce do zakupów społecznościowych, która umożliwia zwiększenie popularności marki, zwiększenie wolumenu sprzedaży i generowanie ruchu. Jest to aplikacja, która obejmuje najlepsze funkcje i elementy projektowe najlepszych platform społecznościowych.

Witryna zawiera wyczerpujące informacje na temat aplikacji, jej implikacji, zalet i wad, a także jej misji i przekonań. Istnieje możliwość założenia tutaj konta sprzedawcy lub klienta, w zależności od realizowanych celów i rodzaju prowadzonej działalności.

Jako sprzedawca będziesz mógł personalizować swój sklep internetowy, przesyłać, zarządzać i aktualizować produkty, udostępniać zapasy i osiągać zyski. Podobnie, aplikacja oferuje klientom wiele korzyści, w tym możliwość przeniesienia zakupów internetowych na platformę, cieszenia się zakupami i zaletami, które oferuje, robienia zakupów od wielu firm i wybranych przez ciebie sprzedawców itp. Aby być świadomym najnowszych aktualizacji aplikacji , możesz uzyskać dostęp do kont sieci społecznościowej firmy dostępnych w witrynie.

12. HandPrint Inc.

Ręczny druk

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

HandPrint Inc. oferuje urządzenia do drukowania z urządzeń przenośnych i mobilnych kodów kreskowych. Specjalizują się w sprzedaży, zakupie, recyklingu i odnawianiu urządzeń przenośnych, komputerów mobilnych, tabletów, drukarek kodów kreskowych i różnorodnych urządzeń POS.

Jako wiodący dostawca nowych, odnowionych i używanych urządzeń do kodów kreskowych i urządzeń mobilnych, firma oferuje teraz wszystkim doskonałą okazję do przeglądania swojej witryny internetowej w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat oferowanych usług / produktów. Niezależnie od tego, jaki przedmiot Cię interesuje, możesz opuścić ofertę, wypełniając formularz online bezpośrednio na stronie internetowej i skontaktować się z ekspertami firmy, aby określić szczegóły.

Strona internetowa firmy obejmuje najważniejsze kwestie związane z jej wydajnością. Użytkownicy mogą uzyskać szybki i łatwy dostęp do sekcji Produkty i Usługi. Pomaga to w powiększeniu bazy klientów i osiągnięciu pełnego spektrum celów biznesowych. Dzięki tym funkcjom strona internetowa jest przydatnym narzędziem, które pomaga firmie osiągnąć cele.

13. Centralne wybrzeże Hyundai Pojazdy użytkowe

Centralne wybrzeże Hyundai Pojazdy użytkowe

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Centralne wybrzeże Hyundai Pojazdy użytkowe oferuje szeroką gamę nowych i używanych pojazdów użytkowych Hyundai. Firma ma siedzibę w Australii i współpracuje z wieloma lokalnymi przedsiębiorstwami. Ich strona wygląda na zaufaną i profesjonalną od pierwszego wejrzenia.

Po przejściu na stronę główną zobaczysz pełnoekranowy obraz wysokiej rozdzielczości przedstawiający samochody. Ma to bezpośredni związek z główną specjalizacją biznesową firmy, umożliwiając użytkownikom zrozumienie rodzaju przeglądanego projektu. Przewijając stronę, zobaczysz listę pojazdów oferowanych przez firmę. Każda pozycja ma wysokiej jakości zdjęcia i szczegółowe specyfikacje, aby zapewnić najlepszy możliwy opis.

Aby uzyskać dostęp do pełnego katalogu pojazdów, możesz uzyskać dostęp do jednego z dwóch przycisków – Pojazdy używane i Obecnie w magazynie. Możesz również wyświetlić odpowiednie sekcje witryny w menu. Dodatkowo można odwiedzić sekcje serwisu i finansowania, aby dowiedzieć się, co firma ma do zaoferowania. Szczególną uwagę poświęca się stronie Kontakty. Oprócz informacji kontaktowych znajduje się przydatny zintegrowany widget Google Maps, który pomaga znaleźć dokładną lokalizację firmy. Tak więc strona internetowa stanowi idealną próbkę witryny biznesowej zbudowanej za pomocą Webflow.

14. EMdash

EMdash

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Jeśli chodzi o rozpoczęcie opłacalnych i wydajnych kampanii e-mail, EMdash znajduje się na górze listy. Firma widzi swoją misję w pomaganiu klientom w rozpoczynaniu ręcznie tworzonych kampanii e-mail o doskonałej rozdzielczości i jakości, które zwiększają współczynniki konwersji i są specjalnie dostosowane do poprawy strategii marketingowej.

Strona internetowa firmy wygląda na dobrze skonstruowaną, atrakcyjną i funkcjonalną. To wysokiej jakości projekt, który obejmuje wszystkie informacje związane z firmą w jednym miejscu. Wystarczy przewinąć stronę główną, aby znaleźć ogólne informacje o firmie, jej celach, metodach, podejściach i świadczonych usługach. Znajdują się tu także recenzje klientów i przykłady prac, które zostały pomyślnie ukończone dla innych klientów.

Projektowanie stron internetowych wygląda profesjonalnie i wykwintnie, chociaż zawiera proste elementy i ścisłe linie. Jasne połączenie bieli, granatu i czerwieni wygląda kontrastowo, ale zdecydowanie przyciąga uwagę użytkowników. EMdash to profesjonalna strona internetowa oparta na przepływie sieci, która zasługuje na uwzględnienie w katalogu firmy.

15. MYHALIHALI

myhalihali

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

MYHALIHALI koncentruje się na innowacyjnych i wysokiej klasy współczesnych meblach, odzieży, elementach wystroju wnętrz, które wyróżniają się z tłumu dzięki ich wyjątkowemu projektowaniu. Współpracują również z rzemieślnikami poszukującymi unikalnych przedmiotów wyprodukowanych w Australii, aby móc zaopatrywać się w produkty dla odpowiednich branż związanych z projektowaniem.

Wystarczy spojrzeć na stronę internetową firmy, aby zrozumieć, jak bardzo są oddani swojej działalności. Projekt zawiera tylko kilka stron, a ilość zawartych w nich informacji jest naprawdę spektakularna. Przeglądając główne sekcje strony internetowej, poznasz cele właścicieli firm, oferowane przez nich usługi, specjalne cechy ich unikalnego Programu Handlowego, a także ich historię. Jeśli chcesz coś usunąć, możesz przejść do sekcji FAQ, kont sieci społecznościowych lub skontaktować się z właścicielami witryny za pomocą zintegrowanego formularza online.

Wygląd i kolorystyka strony są również imponujące i atrakcyjne. Harmonijne połączenie jasnoszarych i białych kolorów z jasnymi zdjęciami produktów stojących na tle. Stwarza to przyjemne wrażenie, które zachęca do dalszego przeglądania stron internetowych.

Dolna linia

Przepływ stron to przyzwoita platforma do tworzenia stron internetowych, która działa świetnie wyłącznie dla profesjonalnych projektantów stron internetowych i agencji zajmujących się opracowywaniem niestandardowych projektów klienckich, aw niektórych przypadkach może być lepszym substytutem do słynnego WordPress CMS. Kreator stron internetowych zachwyca nawet doświadczonych projektantów stron internetowych szeroką gamą narzędzi dostosowywania, możliwością integracji efektów przewijania paralaksy, animacji wieloetapowej i innych funkcji, które nie są dostępne w prostych narzędziach do budowania witryn jak Adobe Muse.

Przeglądane powyżej strony internetowe są głównym dowodem na to, że zbudowanie atrakcyjnej i funkcjonalnej strony internetowej z Webflow jest wygodne i angażujące. Jednak w porównywanie ze Squarespace, na przykład osiągnięcie wymaganego rezultatu wymaga wysiłku, wiedzy, wiedzy i czasu. Strony internetowe uruchomione z platformą mają oszałamiające projekty, doskonałą wydajność i wiele elementów, które wyróżniają je z tłumu. Nie bój się eksperymentować z narzędziami i opcjami projektowania stron internetowych, które system ma na stanie, aby uzyskać oczekiwany projekt.

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map