Najlepsze przykłady witryn Jimdo

Przykłady witryn Jimdo


Jimdo – to współczesny kreator stron internetowych stworzony z myślą o potrzebach osób prywatnych i firm. Platforma jest pełna funkcji i narzędzi do projektowania stron internetowych, które przyczyniają się do prostego, ale skutecznego procesu projektowania stron internetowych.

Czas potrzebny na opanowanie systemu będzie zależeć od edytora witryny, na który w końcu pójdziesz. Kreator stron internetowych umożliwia projektowanie stron internetowych w dwóch trybach.

  • Pierwszy to klasyczny edytor stron internetowych, który oferuje intuicyjny i prosty proces WYSIWYG. Będziesz potrzebować pewnych umiejętności i doświadczenia, aby uruchamiać za jego pomocą strony internetowe, ale w końcu osiągniesz pożądany rezultat dzięki właściwemu podejściu i uwzględnieniu wszystkich kluczowych niuansów.
  • Drugim sposobem jest skorzystanie z zaawansowanego Jimdo Dolphin narzędzie. To jest Funkcja sztucznej inteligencji, co umożliwia tworzenie stron internetowych w trybie automatycznym na podstawie przesłanych treści. Zajmuje to tylko kilka minut i zawsze zapewnia przyzwoity wynik. Właśnie to najbardziej podoba się początkującym w tej funkcji Jimdo.

Która opcja będzie najlepsza dla Twojej konkretnej witryny? Zależy to od twoich umiejętności i rezultatów, jakich oczekujesz na dłuższą metę. Rzućmy okiem na najlepsze próbki witryn Jimdo utworzone teraz na dwa sposoby. Są zaprojektowane przez prawdziwych ludzi, dla prawdziwych potrzeb osobistych i biznesowych. To da ci wyobrażenie o tym, jak może wyglądać twój projekt. Czas zacząć!

1. Dobra Galeria

Dobra Galeria

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Dobra Galeria to galeria kadrowania i dzieł sztuki znaleziona w Kent w stanie Connecticut, która prezentuje dzieła sztuki artystów lokalnych i krajowych. Jeśli jesteś zainteresowany tematem lub chcesz wystawić własne dzieła sztuki / kupić niektóre arcydzieła do swojej kolekcji, strona internetowa zawiera szczegółowe informacje w jednym miejscu.

Po przejściu na stronę główną zobaczysz nazwę i czas planowanej wystawy, a także niektóre dzieła sztuki, które zostaną zaprezentowane publiczności. Ponadto strona internetowa zawiera informacje o wszystkich artystach, których obrazy są wyświetlane w galerii, linki do ich stron internetowych, a także dane kontaktowe galerii, jej dokładną lokalizację, adres, adres e-mail i numer telefonu. Istnieje również możliwość nawiązania kontaktu z przedstawicielami galerii, wypełniając formularz online dostępny w sekcji Kontakty.

Użytkownicy i miłośnicy sztuki, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami, nowościami, wystawami i innymi ważnymi informacjami związanymi z galerią, mogą skorzystać z okazji, aby zapisać się na newsletter lub śledzić odpowiednie konta w sieciach społecznościowych. Jeśli chodzi o ogólny projekt strony internetowej, jest lekki, przejrzysty i intuicyjny. Wszystkie zdjęcia malarskie prezentowane są tutaj na śnieżnobiałym tle, aby stworzyć lepsze wrażenie i przyciągnąć uwagę użytkowników.

2). Genix Textile

Genix Textile

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Genix Textile to sklep internetowy europejskiej marki oferujący na sprzedaż wysokiej jakości tekstylia domowe z lnu. Strona została utworzona za pomocą standardowego edytora WYSIWYG Jimdo i wygląda stylowo i modnie. Tylko rzut oka na projekt stwarza kojące i wygodne wrażenie, co jest tak istotne, jeśli chodzi o produkty lniane. Istnieją szczegółowe opisy każdego przedmiotu, wszystkie z kilkoma zdjęciami.

Witryna została wykonana w prostym jasnym kolorze, z dominującymi kolorami białym, niebieskim i szarym. Sekcja kontaktowa i przyciski sieci społecznościowej ułatwiają klientowi skontaktowanie się z przedstawicielami sklepu internetowego w celu wyczyszczenia szczegółów. Jest stylowy i taki naturalny!

3). Bryce Pioneer Village

Bryce Pioneer Village

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Bryce Pioneer Village położony w malowniczych lokalizacjach małego miasteczka Tropic w stanie Utah, niedaleko Bryce Canyon, zaprasza lokalnych turystów i turystów do relaksu i podziwiania niesamowitych miejsc.

Aby uzyskać szczegółowe informacje o miejscu, możesz przeglądać wszechstronne sekcje witryny. Tutaj możesz poznać najważniejsze fakty dotyczące lokalizacji – informacje ogólne, specjalne niuanse dotyczące obiektów i unikalne zabytki Parku Narodowego Bryce Canyon, rezerwacje i dane kontaktowe. Użytkownicy, którzy chcieliby spędzić trochę czasu w tym miejscu, mogą zarezerwować nocleg bezpośrednio na stronie internetowej. Dodatkowo jest tu dostęp do kont sieci społecznościowych, które pozwalają odkryć najnowsze wiadomości i ogłoszenia o Bryce Pioneer Village.

Jedną z najciekawszych rzeczy na stronie jest jej wygląd. Przeglądając sekcje, zobaczysz wiele zdjęć lokalizacji i jej najważniejszych atrakcji, które zachęcają użytkowników do dalszej eksploracji projektu. To spektakularna próbka strony internetowej uruchomionej z Jimdo!

4. Michael J.Bingham DDS

Michael J.Bingham DDS

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Michael J.Bingham DDS specjalizuje się w endodoncji (terapia kanałowa) i dostrzega główną misję zapewnienia pacjentom wygodnych i bezpiecznych usług. Jest to biuro w Boise w stanie Idaho, które przyjmuje pacjentów, którzy są gotowi na wysokiej jakości leczenie kanałowe.

Strona internetowa praktyki medycznej zawiera wszystkie niezbędne informacje, którymi najbardziej interesują pacjentów. Informacje te są dostępne w kilku sekcjach strony internetowej, a mianowicie Strona główna, Usługi, O biurze, Czego się spodziewać, FAQ, Formularze pacjenta, Finanse, Lekarze polecający, Lokalizacja i kontakt. Ta imponująca liczba stron internetowych jest więcej niż wystarczająca, aby dostarczyć najbardziej szczegółowych i wyczerpujących informacji na temat praktyki medycznej.

Niezależnie od tego, którą stronę odwiedzasz, będziesz w 100% pewien, że uzyskasz najgłębsze informacje na temat interesujących Cię problemów. Jest tu wiele zdjęć związanych z endodoncją, próbki dokumentów pacjentów i lekarzy oraz widget map Google, który pomaga znaleźć dokładna lokalizacja gabinetu lekarskiego.

5. Retropot

Retropot

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Retropot to hiszpański sklep internetowy oferujący na sprzedaż uniwersalne przybory kuchenne w stylu retro. Produkty przedstawione w katalogu mają unikalne wzory i mogą być spersonalizowane w zależności od potrzeb i preferencji.

Strona wygląda schludnie i interesująco. Stworzony przy pomocy klasycznego edytora Jimdo, cechuje go intuicyjna nawigacja, logiczna struktura i niezwykły design. Sklep internetowy obfituje w oryginalne zdjęcia produktów i ich kolekcji, z których każda zawiera szczegółowe cechy i opcje zakupów. Przyciski blogu i sieci społecznościowych zapewniają dostęp do dodatkowych informacji o produktach. Jest to przydatne i wygodne. Przyzwoita strona internetowa eCommerce zaprojektowana przez Jimdo!

6. Jandeys

Jandeys

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Jandeys jest doskonałym przykładem prostej witryny eCommerce zbudowanej z Jimdo. Posiada zorientowany na użytkownika poziomy pasek nawigacji, łatwe do przeglądania kolekcje i piękne obrazy tła. Sprawdź, w jaki sposób prezentują swoje produkty za pomocą dużej ilości białych znaków wokół nich, szczegółowego opisu i wielu zdjęć produktów. Każda strona produktu zawiera wszystkie informacje, których kupujący mogą potrzebować: dostępność produktu, materiały, opcje rozmiaru, podatki i informacje o wysyłce.

Zawsze dobrze jest przykleić pasek menu na górze. Chciałbym tylko zwrócić uwagę na niektóre opcje tła, które utrudniają czytanie tekstu w stopce. Mimo wszystko strona wygląda świetnie.

7. Koraliki Corma

Koraliki Corma

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Koraliki Corma jest znakiem towarowym materiału wypełniającego stosowanego do produkcji wygodnych poduszek, które zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i sprawiają, że twój sen jest przyjemniejszy, jakościowy i relaksujący. Materiał jest produkowany przez japońską firmę Yamaichi, która ma dziesiątki lat specjalistycznej wiedzy niszowej.

Witryna zawiera wszystkie informacje związane z koralikami Corma, które klienci chcieliby wiedzieć przed zakupem produktu. Przeglądając główne strony, będziesz mógł dowiedzieć się więcej o samym materiale i jego zastosowaniu. Aby upewnić się, że produkt cechuje się wysoką jakością, warto zapoznać się z opiniami pozostawionymi przez klientów, którzy już go przetestowali. Istnieje osobna strona Referencje / Recenzje, którą możesz odwiedzić, aby się tego dowiedzieć. Aby określić problemy, których nie jesteś pewien, możesz zostawić zapytanie lub zapytanie w odpowiednim formularzu online dostępnym w sekcji Kontakty. Gdy tylko zdecydujesz się przetestować produkt na własną rękę, możesz kliknąć link prowadzący do sklepu internetowego, gdzie możesz przejrzeć bogaty asortyment oferowany do sprzedaży.

8. Artystyczne pralnie chemiczne

Artystyczne pralnie chemiczne

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Artystyczne pralnie chemiczne to świetny przykład strony małego biznesu. Andy i Young są właścicielami firmy od 1986 roku. Zwróć uwagę na to, jak dobrze brandowana jest strona internetowa: od niestandardowego favicon po profesjonalnie zaprojektowane logo i stopkę – artystyczne pralnie chemiczne robią wrażenie na odwiedzających swoją konsystencją i minimalizmem. Witryna świetnie się posługuje piktogramami, aby pokazać różne usługi firmy, a prosta struktura strony ułatwia natychmiastowe znalezienie najważniejszych informacji.

Możesz znaleźć stronę recenzji (w rzeczywistości przekierowuje cię do innej witryny, ale nadal), w którym można znaleźć referencje klientów. Ogólnie rzecz biorąc, strona internetowa jest dość uproszczona we wszystkim, co jest związane z funkcjonalnością.

9. Akcesoria Allison Hertzberg

Akcesoria Allison Hertzberg

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Co zaczęło się jako hobby Akcesoria Ash szybko przekształcił się w dobrze prosperujący biznes. Allison wykonuje ręcznie tkaną biżuterię w swoim mieszkaniu na Brooklynie w Nowym Jorku i głęboko wierzy, że jedna biżuteria może stworzyć strój. Podstawą jej sztuki są zawiłe szczegóły wiązania, których nauczyła się podczas przygotowywania dokumentu o rybakach homarskich w Maine. Allison używa platformy handlowej Jimdo do sprzedaży swoich ręcznie robionych towarów na całym świecie.

Podstawą jej sztuki są zawiłe szczegóły wiązania, których nauczyła się podczas przygotowywania dokumentu o rybakach homarskich w Maine. Jej praca jest naprawdę dobra, możesz znaleźć znanych ludzi ubranych w rękodzieło Allison, po prostu otwórz sekcję Prasa. Ale jeśli chce odnosić jeszcze większe sukcesy, lepiej przeprojektuj swoją witrynę w bardziej niestandardowym wyglądzie i dodaj przycisk Powrót do góry na stronach.

10. Taqnia International

Taqnia International

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Taqnia International to firma zajmująca się inwestycjami i rozwojem technologii, oferująca pełen zakres usług zarówno dla nowych, jak i istniejących firm na całym świecie. Ich strona internetowa TaqniaInternational.com z powodzeniem korzysta z technologii tworzenia stron internetowych Jimdo.

Tutaj możesz zobaczyć schludny i nowoczesny design z niesamowitymi animowanymi elementami podkreślającymi dążenie firmy do innowacji i sfery zainteresowań. Dobrze jest widzieć dobrze zoptymalizowaną wersję mobilną i markowy favicon, a podoba mi się to, jak zmieniają się kolory.

Animowane obrazy idealnie pasują do tematyki firmy. Naprawdę masz wrażenie, że przyszłość stoi tuż za progiem, w rzeczywistości już puka do twoich drzwi.

11. Ben Ahn

Ben Ahn

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Ben Ahn jest artystą ukulele i wokalistą z wyspy Kaua`i, obecnie mieszka w rejonie zatoki San Francisco. Używa swojej witryny Jimdo Benahn.com, aby dzielić się swoją pasją do muzyki, znajdować potencjalnych klientów, a także wyświetlać referencje klientów.

Mimo że strona Bena może wydawać się prosta, po bliższym przyjrzeniu się możesz zobaczyć, że ma wszystko, czego potrzebuje strona muzyka: historię artysty, filmy, aktualności, kalendarz wydarzeń i łatwy sposób na nawiązanie kontaktu. Rezultatem jest skuteczna, nowoczesna strona internetowa promująca muzykę Bena Ahna na całym świecie.

Możesz znaleźć filmy, w których Ben jest w akcji i posłuchać jego występów. I miło jest widzieć jego kalendarz dostępności na stronie głównej.

12. Robione bobsleje

Robione bobsleje

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Robione bobsleje to kolejna strona firmy malarskiej, która sprawia, że ​​zwykłe rzeczy są wyjątkowe i niesamowite. Twoje buty, snickery, słuchawki lub gitara – prawie wszystko, czego chcesz, można pomalować świetnym designem zrodzonym w umyśle malarza lub we własnym. Bardzo ekscytujące jest przeglądanie witryny z jednej sekcji do drugiej, z mnóstwem fajnych projektów i zdjęć.

Naprawdę nie znam osoby, która odmówiłaby dostosowania Chucka ?! Możesz znaleźć każdą potrzebną pomoc, od tabeli rozmiarów po przelicznik walut, naprawdę wygodnie jest mieć wszystko w jednym miejscu zamiast surfować po Internecie z witryny na stronę. Wystarczy kilka kliknięć, a Twoje akcesoria są najbardziej wyjątkowe i niezwykłe!

13. The Freedom Rock

The Freedom Rock

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

The Freedom Rock to projekt, który koncentruje się na historii tak zwanego głazu „The Freedom Rock” znalezionego w Iowa. Co roku ten głaz jest odmalowywany na różne sposoby, aby wyrazić wdzięczność narodowym weteranom i uhonorować ich misję w służbie dla kraju.

Strona wygląda dość interesująco, a nawet nieco nietypowo. Po przejściu na stronę główną zobaczysz film Freedom Rock wraz z kolekcjami oryginalnych corocznych murali. Podczas przeglądania stron witryny będziesz mógł dowiedzieć się więcej o nowościach, opcjach pomocy, kontaktach i często zadawanych pytaniach, aby dowiedzieć się więcej o głównym celu witryny. Istnieje również możliwość połączenia się z kontami projektu w sieciach społecznościowych, aby mieć świadomość wszystkich powiązanych informacji.

14. Twist Wine Company

Twist Wine Company

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Twist Wine Company oferuje ekskluzywne wina specyficzne dla winnic z różnych stref klimatycznych z całego świata. Jest to rodzinna firma należąca do Vincenzo, Chenina i Audrey Cilurzo, którzy realizują jedyną misję – produkować wina, które ludzie chcieliby pić, i wytwarzać wina na specjalne okazje, które każdy będzie mógł pić codziennie.

Ogólny projekt strony internetowej absolutnie odpowiada głównej specjalizacji firmy. Cała zawartość jest wyświetlana w tle z dużą ilością beczek z winem. Właśnie to odzwierciedla główny cel firmy i pozwala użytkownikom zrozumieć główny pomysł już od pierwszych sekund pozostawania na stronie.

Dla stałych klientów i nowych klientów strona internetowa daje możliwość dostępu do sklepu internetowego i złożenia zamówienia. Jest to funkcja, która sprawia, że ​​strona internetowa jest jednocześnie pouczająca i praktyczna – idealny projekt rozpoczął się od Jimdo!

15. Owijarki rowerowe

Owijarki rowerowe

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Owijarki rowerowe od pierwszego wejrzenia imponuje wysoką jakością i zabawnym pełnowymiarowym tłem wideo. Tylko spojrzenie na wideo pozwala zrozumieć znaczenie strony internetowej – oferowanie akcesoriów rowerowych (owijarki do ram), aby jazda była wygodna i bezpieczna dla wszystkich.

Aby dowiedzieć się więcej na temat okładów wykonanych specjalnie dla różnych typów ram rowerowych, możesz obejrzeć film przedstawiający szczegółowe opisy i recenzje tych produktów. Przewijając stronę, zobaczysz główne funkcje tych produktów, które pomogą Ci poznać główny pomysł ich zastosowania. Jeśli chcesz odkryć więcej interesujących faktów, możesz uzyskać dostęp do sekcji Blog, która zawiera wiele niszowych postów i umożliwia udostępnianie ich w sieciach społecznościowych. Ponadto można zapisać się na biuletyn firmy i konta w sieciach społecznościowych, aby otrzymywać informacje o wszystkich wiadomościach branżowych.

Niezaprzeczalną atrakcją witryny jest podłączony do niej sklep internetowy. Tutaj każdy, kto ma ochotę kupić owijarkę do roweru, może złożyć zamówienie niemal natychmiast. Podsumowując, ta strona internetowa oparta na Jimdo jest żywą próbką projektu, który łączy wartość informacyjną i funkcjonalność.

16. Mydło z koziego mleka Barnyard Blessing

Mydło z koziego mleka Barnyard Blessing

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Mydło z koziego mleka Barnyard Blessing to miejsce, w którym można uzyskać świeże, w 100% naturalne ręcznie robione mydło produkowane bezpośrednio na farmie Barnyard Blessing Farm z ręcznie zbieranego mleka od kóz mlecznych, które jest dodatkowo nasycane organicznymi i czystymi olejkami eterycznymi w celu uzyskania wysokiej jakości rezultatów.

Strona internetowa zawiera wyczerpujące informacje na temat gospodarstwa, procesu produkcji mydła, jego składników i innych powiązanych szczegółów. Każdy, kto jest zainteresowany otrzymaniem produktu, ma możliwość dostępu do sekcji Sklep, przejrzenia asortymentu oferowanych tam produktów, a następnie złożenia zamówienia.

Czy chcesz osobiście odwiedzić farmę? Przejdź do sekcji Kontakty, w której znajdziesz adres i szczegółowe wskazówki, jak dostać się na farmę. Strona zawiera wiele zdjęć zrobionych na farmie, które mogą skłaniać do odwiedzenia tego miejsca i kupienia oferowanego tam mydła. Tak więc projekt oparty na Jimdo jest dość prosty, ale pouczający i zorientowany na użytkownika.

Dolna linia

Jimdo to dość niezwykły kreator stron internetowych, który zapewnia użytkownikom dwa różne podejścia do tworzenia stron internetowych. Klasyczny edytor Jimdo i Jimdo Dolphin różnią się znacznie, jeśli chodzi o łatwość użycia, wygodę, umiejętności projektowania stron internetowych i, oczywiście, sferę aplikacji. Jak widać z próbek zawartych w recenzji, narzędzie AI Dolphin działa najlepiej w przypadku opracowywania prostych projektów do użytku osobistego. Są to portfele, proste strony docelowe i standardowe strony internetowe, które nie są przeznaczone do użytku biznesowego.

Jeśli potrzebujesz bardziej złożonego projektu, pełnego funkcji i zaawansowanych podejść projektowych, możesz rozważyć klasyczny edytor Jimdo. Platforma będzie bardzo pomocna w projektowaniu stron biznesowych i eCommerce. Do tych projektów Jimdo zapewnia wszelkiego rodzaju narzędzia, dzięki którym Twoja strona internetowa będzie stylowa, nowoczesna i odnosi sukcesy. Jeśli nie lubisz Jimdo, możesz wypróbować inne narzędzia do tworzenia witryn SaaS, takie jak Wix, Zestaw lub Weebly.

Mądrze korzystaj z każdej opcji lub funkcji narzędzia do tworzenia witryn, nie przeciążaj projektu rzeczami, których nie potrzebujesz. Zwróć uwagę na różnice w wynikach, jeśli wybierzesz niewłaściwy schemat kolorów lub nawet sam szablon. Nie spiesz się, nie musisz się spieszyć z tym, zapoznaj się z funkcjami i opcjami dostosowywania swojej witryny, a otrzymasz naprawdę wspaniały wynik.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map