Najlepsze przykłady witryn Mobirise

Najlepsze przykłady witryn Mobirise


Mobirise – jest współczesny kreator stron offline, który jest obecnie dostępny na komputery Mac, Windows i Android. System jest bezpłatny do użytku komercyjnego i niekomercyjnego. Wymaga pobrania i instalacji przed użyciem do celów tworzenia stron internetowych.

Kreator stron internetowych wyróżnia się z tłumu imponującymi efektami łatwość użycia i wygoda. Nie implikuje to żadnej świadomości kodowania, ale zapewnia wysoką funkcjonalność uruchomionych z nim projektów. To sprawia, że ​​jest to idealny wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Jedną z głównych atrakcji platformy jest świetna optymalizacja witryn opartych na Mobirise do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Zapewnia to platforma Bootstrap 4, na której opiera się platforma.

Mobirise świetnie sprawdza się przy opracowywaniu różnego rodzaju projektów, w tym stron promocyjnych, stron docelowych, blogów, portfeli, witryn małych firm i innych projektów, które głównie koncentrują się na treści. Aby odkryć zintegrowaną funkcjonalność kreatora stron internetowych i funkcje, które jest gotowy do zaoferowania, warto zapoznać się z przykładowymi projektami uruchomionymi z systemem. Właśnie to zrobimy od razu.

1. Chiropraktyka Kozika

Chiropraktyka Kozika

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Chiropraktyka Kozika to osobista strona internetowa doktora Johna J Kozika, który jest profesjonalnym i doświadczonym kręgarzem specjalizującym się w diagnozowaniu i leczeniu stanu zwanego podwichnięciem kręgosłupa. Oferuje również usługi, które pomagają jego pacjentom pozbyć się tak irytujących i bolesnych stanów, jak bóle głowy, bóle pleców, bóle nóg, niewspółosiowość kręgosłupa, bóle kręgosłupa, bóle szyi i inne.

Witryna zawiera wyczerpujące informacje na temat lekarza, oferowanych przez niego usług, jego specjalizacji, warunków zdrowotnych, na których się koncentruje, oraz innych powiązanych zagadnień. Projekt ma dobrą strukturę, zapewniając dostęp do wszystkich wymaganych sekcji i kategorii menu. Po przejściu na stronę główną zobaczysz trzy przyciski, które przekierują Cię do najpopularniejszych kategorii witryn, a mianowicie Skontaktuj się z nami, Formularze i Znajdź nas. Są to niezbędne sekcje, które pacjent musi odwiedzić, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat swojego stanu zdrowia i celów. Strona O nas zawiera szczegółowe fakty na temat biografii lekarza, a także przyciski kont społecznościowych, które pozwalają użytkownikom śledzić bieżące wiadomości biznesowe i aktualizacje. Dobra robota!

2). Biblesoft

Biblesoft

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Biblesoft – jest wiodącym na rynku oprogramowaniem do studiowania Biblii, które zostało założone w 1988 roku z myślą o jedynym celu – aby zapewnić chrześcijanom z całego świata głębsze zrozumienie Słowa Bożego. Oprogramowanie zapewnia także dostęp do przydatnych i przydatnych narzędzi dla głosicieli Ewangelii na całym świecie.

Witryna nie sugeruje korzystania z podręczników ani sesji szkoleniowych w celu rozpoczęcia eksploracji Pisma Świętego. Wszyscy – od studenta po stypendystę – będą mogli przeglądać projekt, aby znaleźć informacje, których szukają. Witryna zapewnia łatwą nawigację i szybki dostęp do głównych sekcji. Istnieje OneTouch Light (darmowa wersja oprogramowania) przeznaczona dla użytkowników, którzy po raz pierwszy chcą przetestować program, sekcję Zasoby, stronę O nas, a nawet sklep internetowy tutaj. Tutaj użytkownicy mogą kupić produkty związane z Biblesoft po przystępnych cenach i za pomocą kilku kliknięć myszką. To ładna próbka witryny opartej na Mobirise ze zintegrowaną funkcjonalnością eCommerce!

3). Baldwin Piano

Baldwin Piano

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Baldwin Piano jest najlepszym miejscem dla użytkowników zainteresowanych historią muzyki w ogóle lub historią jednego z najpopularniejszych instrumentów muzycznych – fortepianu. Strona internetowa koncentruje się na dostarczaniu szczegółowych informacji o Baldwin – najlepiej brzmiących i najlepiej grających fortepianach na świecie.

Ogólny projekt strony internetowej absolutnie odpowiada głównej specjalizacji projektu. Strona główna imponuje każdemu odwiedzającemu na pełnym ekranie obraz luksusowej sali koncertowej z fortepianem Baldwin stojącym na tym spektakularnym tle. Znajdziesz tu także informacje o firmie Baldwin, jej zaangażowaniu i historii jej rozwoju. Użytkownik ma możliwość wyboru wymaganej kategorii produktu – Grand lub Upright – aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego modelu fortepianu wraz z jego wizerunkiem i szczegółowym opisem jego głównych specyfikacji. Ta strona internetowa oparta na Mobirise wygląda modnie i koncentruje się na niszach.

4. BubbaQue’s BBQ

BubbaQue's BBQ

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Miłośnicy grillowania z pewnością będą podekscytowani wizytą BubbaQue’s BBQ – jedno z najlepszych miejsc na Florydzie, gdzie można spróbować najsmaczniejszych dań z grilla. Wędzą najlepsze kawałki wołowiny, wieprzowiny i kurczaka i zapewniają wysokiej jakości usługi spełniające oczekiwania klientów. Witryna przyciąga uwagę swoim jasnym i atrakcyjnym wyglądem, stylowymi czcionkami i soczystymi obrazami, które absolutnie odpowiadają jej specjalizacji.

Jak tylko znajdziesz się na stronie głównej, zobaczysz wyskakujący internetowy formularz zamówienia dla oddzielnych lokalizacji. Umożliwia składanie natychmiastowych zamówień bez szukania tego samego formularza na stronie internetowej. Pomaga to zaoszczędzić czas i wysiłek użytkowników, aby uzyskać najlepszy wynik w możliwie najkrótszym czasie. Dla odwiedzających witrynę, którzy chcieliby dowiedzieć się innych faktów związanych z miejscem, istnieje możliwość przejrzenia kilku sekcji menu, a mianowicie Oferty specjalne, Catering, Sklep Bubba, O nas, Lokalizacje + Kontakt. Formularz zamówienia online oraz przyciski sieci społecznościowej są również dostępne tutaj.

5. 456 FIS

456 FIS

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

456 FIS jest domem 456. Eskadry Myśliwców, która jest dedykowana wszystkim tym, którzy służyli tej organizacji. Tutaj każdy zainteresowany organizacją może znaleźć wyczerpujące i bardzo szczegółowe informacje o swojej historii, misji, byłych i obecnych członkach, kontaktach i specjalnych osiągnięciach.

Aby zapewnić maksymalną wygodę przeglądania i łatwość obsługi, strona internetowa zawiera szczegółowe i dobrze zorganizowane menu rozwijane obejmujące szeroki zakres tematów. Strona Informacje zawiera informacje o historii organizacji i głównych etapach jej rozwoju. Jest tu także wiele historycznych zdjęć. Strona społeczności zawiera sekcję Rejestr absolwentów, fora, a nawet zintegrowany sklep internetowy. Strona Media zapewnia dostęp do kolekcji zdjęć organizacji oraz plików wideo i audio. Ta strona internetowa oparta na Mobirise na pierwszy rzut oka wygląda dość prosto, ale można tu znaleźć wiele informacji podczas przeglądania jej sekcji.

6. Catalina Hotel & Klub na plaży

Catalina Hotel & Beach Club

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Catalina Hotel & Klub na plaży jest żywym przykładem strony internetowej hotelu obsługiwanej przez Mobirise. To strona internetowa, która zawiera ciekawe, przydatne i aktualne informacje o stylowym, eleganckim i luksusowym hotelu położonym w samym sercu Miami Beach.

Każdy, kto planuje wakacje w hotelu Catalina & Beach Club z pewnością doceni możliwość przeglądania strony. Mówi prawie wszystko, czego możesz potrzebować, aby dowiedzieć się o samym hotelu, oferowanych usługach i udogodnieniach, funkcjach dostępności, zaplanowanych wydarzeniach i kontaktach. Przydatne są również informacje o autoryzowanych i nieautoryzowanych firmach zajmujących się rezerwacją podróży, które oferują odpoczynek w hotelu. Jednocześnie istnieje możliwość rezerwacji pakietu bezpośrednio na stronie internetowej, aby zaoszczędzić czas, budżet i wysiłek. Wiele zdjęć hotelu w wysokiej rozdzielczości jest dostępnych w sekcji Galeria, aby zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Szczególną uwagę należy zwrócić na wyskakujące okienko czatu na żywo znajdujące się w lewym dolnym rogu strony internetowej. W tym miejscu możesz wpisać swoje pytanie, aby uzyskać szybką opinię od zespołu hotelowego.

7. Robin Hood

Robin Hood

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Robin Hood – Bold Outlaw z Barnsdale i Sherwood będzie prawdziwą niespodzianką dla każdego czytelnika, który lubi Robin Hooda i jego przygody. Strona poświęcona jest temu legendarnemu bohaterowi i zawiera wiele zasobów online Robin Hood. Należą do nich oryginalne artykuły, ballady, historie, ekskluzywne wywiady, pogłębione recenzje, wiele średniowiecznych legend, najnowsze książki, programy telewizyjne i filmy, które są w jakiś sposób związane z bohaterem. Prawie wszystkie artykuły zostały napisane przez Allena W. Wrighta, który jest niezależnym naukowcem z Toronto w Kanadzie. Idea stworzenia strony internetowej również należy do Allana.

Sama strona wygląda dość interesująco i atrakcyjnie wizualnie. Wywołuje pragnienie ciągłego przeglądania zasobów, aby dowiedzieć się więcej o Robin Hood i jego przygodach. Istnieje wiele zdjęć wysokiej jakości dostępnych w bogatej galerii zdjęć projektu, forum, sekcji FAQ, linkach do zasobów zewnętrznych i innych powiązanych informacji na stronie internetowej. Te i inne informacje z pewnością przydadzą się wszystkim, którzy są zainteresowani legendarną historią Robin Hooda.

8. Negril Jamajka

Negril Jamajka

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Negril Jamajka to internetowy zasób poświęcony jednemu z najbardziej ekskluzywnych i najpopularniejszych kurortów. Jest to strona internetowa, na której można znaleźć wiele faktów potrzebnych do zorganizowania wymarzonych wakacji.

Niezależnie od tego, jaki temat Cię interesuje, jeśli chodzi o Negril Jamajka, znajdziesz wymagane informacje tutaj, na stronie internetowej. Znajdziesz tu forum wiadomości, wiele filmów, forów, kalendarz wydarzeń, mapy Negril i inne przydatne treści. Przewijając stronę, natkniesz się na kilka sekcji, które zawierają szczegółowe informacje na temat miejsc pobytu w Negril, jedzenia do jedzenia, rzeczy do zrobienia, restauracji do odwiedzenia, wynajmu kierowców i innych faktów, które są obowiązkowe dla każdego turysty, który marzy o idealnych wakacjach na Karaibach. Jedną z głównych atrakcji tego zasobu jest pełnoekranowa mapa przewodnika Negril z najważniejszymi miejscami do odwiedzenia. Widżet Mapy Google ze specyfikacjami lokalizacji jest również dostępny tutaj. Przyjemna próbka strony z podróżami uruchomiona z Mobirise!

9. Kokoshungsan

Kokoshungsan

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Kokoshungsan to internetowy globalny katalog firm i miejsce, w którym można przeglądać wiele źródeł o wielu dochodach, aby wybrać te, których aktualnie potrzebuje. W tym miejscu każdy reklamodawca może zarobić dodatkowy dochód znany również jako KOKOCoin (KKC), pisząc, czytając, inwestując, udostępniając, ucząc się, ucząc, sprzedając lub wchodząc w interakcję z kimkolwiek w witrynie.

Przed przesłaniem własnego wpisu musisz najpierw wybrać jeden z dostępnych pakietów – darmowy lub płatny. Każdy z nich ma określone warunki oparte na wymaganiach użytkowników i celach / potrzebach biznesowych. Oprócz opublikowania aukcji istnieje możliwość zdobywania punktów, przeglądania ofert pracy, przeglądania ofert specjalnych dostępnych w dziale Sklep i odkrywania innych faktów związanych z niszą. Witryna ma dobrze zorganizowaną strukturę i oferuje intuicyjną nawigację, aby pomóc użytkownikowi rozpocząć i odnieść sukces w przedsięwzięciach związanych z rozwojem firmy.

10. Videos4Music

Videos4Music

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Videos4Music to internetowy twórca wideoklipów, który obejmuje zespół prawdziwych profesjonalistów z branży teledysków z ponad 15-letnim doświadczeniem w niszach. Każdy użytkownik, który wybiera odtwarzacz, ma przydzielonego osobistego asystenta, który pomaga stworzyć idealne wideo do dowolnej ścieżki muzycznej.

Aby rozpocząć proces produkcji wideo, musisz wybrać jeden z oferowanych pakietów teledysków na podstawie czasu trwania utworu. Następnie wyślij link do utworu do zespołu serwisu wraz z wiadomością / nastrojem, który zamierzasz przekazać w filmie. Odbywa się to online w najkrótszym możliwym czasie. Cały proces tworzenia wideo jest zakończony w ciągu 7 dni. Strona jest wygodna i łatwa do przeglądania dla wszystkich. Istnieje lista cech, które charakteryzuje odtwarzacz, lista powodów, dla których gracz ma zostać uzyskany, referencje klientów oraz próbki filmów utworzonych za pomocą usługi. Aby połączyć się z zespołem i złożyć zamówienie, można wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Jest to łatwe, szybkie i skuteczne.

11. Dr Kasif Anaokulu

Dr Kasif Anaokulu

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Dr Kasif Anaokulu jest przedszkolem, które przyjmuje dzieci w wieku 3-6 lat i oferuje specjalne programy edukacyjne i wychowawcze, które zapewniają najlepszy wynik. Przedszkole cieszy się dużą popularnością ze względu na zakres oferowanych usług i udogodnień. Aby dowiedzieć się więcej o nich, warto przejrzeć informacje dostępne na stronie internetowej.

Projekt, który jest tworzony w języku tureckim, absolutnie przestrzega niszowej specjalizacji strony internetowej. Jest jasny, atrakcyjny, zabawny i tak dziecinny. Stwarza to szczególną atmosferę szczęścia i dzieciństwa, tak charakterystyczną dla tego miejsca. Wszystkie informacje, którymi mogą być zainteresowani rodzice, są dostępne w kilku sekcjach witryny. Zajmuje się najważniejszymi aspektami związanymi z przedszkolem, takimi jak ogólne informacje o miejscu, cele żywieniowe i wychowawcze dzieci, certyfikaty, programy edukacyjne itp. Jest tu także bogata galeria zdjęć, w której każdy może zobaczyć miejsce, w którym dzieci spędzają swoje czas. Dodatkowo można przeczytać referencje opublikowane przez zadowolonych rodziców, subskrybować konta przedszkola w sieciach społecznościowych, a nawet wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej.

12. Amalfi Mare

Amalfi Mare

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Amalfi Mare jest firmą, która koncentruje się na wynajmie łodzi i czarterów jachtów na Morzu Tyrreńskim, a głównymi celami są wybrzeże Amalfi i Capri. Wycieczki i wycieczki organizuje tutaj kapitan Patrizio, który uwielbia te miejsca i chętnie pomaga podróżnikowi odkryć morze, jego skarby, historię wybrzeża Amalfi, jego mieszkańców i inne powiązane informacje.

Wystarczy spojrzeć na stronę główną, aby wzbudzić chęć ciągłego przeglądania zasobów i dowiedzenia się, co dokładnie ma do zaoferowania firma. Wszystkie wymagane informacje są dostępne w głównych sekcjach menu strony internetowej. Należą do nich Wycieczki, Usługi czarterowe, Łodzie, O nas, Kontakty, Sunset Tour, Konta społecznościowe. Można zarezerwować wycieczkę lub łódź bezpośrednio na stronie za pomocą kilku kliknięć. Na stronie znajduje się wiele prawdziwych zdjęć lokalizacji i usług oferowanych przez firmę, które przyczyniają się do jej reputacji. To jest próbka jakościowa projektu opartego na Mobirise.

13. Adari

Adari

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Adari to projekt muzyczny należący do Adari i stworzony w języku chorwackim. Adari to pseudonim Daria Tamara Rac, piosenkarki, która pisze i śpiewa piosenki w języku angielskim, polskim i chorwackim. Witryna została zaprojektowana w czarno-białej kolorystyce, z fotografiami piosenkarza stojącymi na tle.

Fani piosenkarki będą podekscytowani przeglądaniem strony internetowej, gdzie znajdą przydatne informacje o Adari, jej twórczej karierze i poglądach życiowych. Informacje te są dostępne w głównych sekcjach witryny, a mianowicie w biografii, dyskografii, wiadomościach i kontaktach. Tutaj każdy, kto jest zainteresowany faktami z życia, kariery, kreatywności, nowości i nadchodzących wydarzeń Adari, może spotkać się z tymi informacjami. Dodatkowo istnieje możliwość słuchania piosenek autorki, oglądania jej klipów wideo, subskrybowania jej kont w sieci społecznościowej na stronie internetowej. Są to główne cechy, które sprawiają, że projekt jest godną próbką zbioru witryn opartych na Mobirise.

14. Witsec

Witsec

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Witsec jest osobistą witryną internetową, której właścicielem jest Mark, deweloper infrastruktury, który tworzy rozszerzenia dla Mobirise na podstawie tej platformy. Projekt dostarcza informacji o samym ekspercie, a także o kreatorze stron internetowych używanym jako jego główne narzędzie do projektowania stron internetowych.

Ta strona zawiera trzy sekcje, a mianowicie About Me, Mobirise i Support. Sekcja About Me mówi o projektantach stron internetowych, część Mobirise koncentruje się na aplikacji (kreatorze stron internetowych), natomiast sekcja Support przekierowuje cię na stronę, na której można znaleźć odpowiedzi na pytania i opublikować zapytania dotyczące systemu. Mimo że strona internetowa nie jest duża i zawiera dość ograniczoną ilość informacji, nadal wystarczy znaleźć dane na temat oprogramowania, jego aplikacji, specjalnych funkcji i wskazówek instalacyjnych. Dla wszystkich użytkowników, którzy chcą skontaktować się z deweloperem, istnieje osobna sekcja, w której możesz wypełnić formularz online i poczekać na informację zwrotną. Jedną z głównych atrakcji witryny jest fakt, że została ona również stworzona za pomocą Mobirise. To najlepszy dowód na wiarygodność i funkcjonalność systemu.

15. Costa d’Amalfi Apartments

Costa d’Amalfi Apartments

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Costa d’Amalfi Apartments jest najlepszym źródłem informacji dla wszystkich, którzy szukają miejsca na nocleg w Amalfi Coach. To zakwaterowanie obejmuje dwa apartamenty (Casa Amalfi i Casa Ravello) z tarasem w zabytkowym centrum Minori, około 200 metrów od plaży.

Jeśli chcesz dobrze wypocząć w mieście Minori, strona internetowa jest najlepszym miejscem do zarezerwowania domu wakacyjnego ze wszystkimi udogodnieniami. Dostarcza wyczerpujących informacji o obu mieszkaniach, oferowanych usługach i udogodnieniach, ofertach specjalnych, galerii zdjęć, wycieczkach, kontaktach itp. Znajduje się tutaj wiele zdjęć obu mieszkań, które pomagają użytkownikom zobaczyć projekt, wnętrze, wyposażenie i specjalne udogodnienia, które oferują. Upraszcza to wybór zakwaterowania. Co ważne, strona internetowa pozwala zapytać o dostępność interesującego Cię pokoju, wypełniając odpowiedni formularz online. Jest to łatwe, szybkie i wygodne dla każdego użytkownika.

Dolna linia

Mobirise jest offline oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, co umożliwia projektowanie małych i średnich stron internetowych do użytku osobistego i biznesowego. Zawiera szeroki zestaw zintegrowanych modułów treści, rozwiązania SEO i optymalizację urządzeń mobilnych, szeroki zakres narzędzi do synchronizacji i dostosowywania projektu.

Przykłady witryn obsługiwanych przez Mobirise wyglądają dość profesjonalnie i atrakcyjnie wizualnie. Są wystarczająco wyposażone, aby umożliwić użytkownikom realizację ich celów związanych z projektowaniem stron internetowych. Jednocześnie niektóre z tych projektów wyglądają podobnie do siebie, co tłumaczy się ukierunkowaniem platformy na nietechnologie. Oprogramowanie działa świetnie dla tej kategorii użytkowników, ale ma również wiele do zaoferowania profesjonalistom z zakresu projektowania stron internetowych.

Pobierz Mobirise za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map