Najlepsze przykłady witryn Ucraft

Najlepsze przykłady witryn Ucraft


Ucraft – to kreator stron internetowych w chmurze, którego sfera zastosowania sprowadza się do rozwoju witryn biznesowych i stron docelowych. Platforma jest stosunkowo łatwa w użyciu dla osób o zróżnicowanym doświadczeniu w projektowaniu stron internetowych, chociaż początkujący mogą potrzebować więcej czasu na opanowanie usługi i rozpoczęcie z nią tworzenia projektów..

Ucraft umożliwia tworzenie responsywne strony internetowe które są wyposażone w bloki pełnoekranowe, zaawansowane funkcje tworzenia stron internetowych i płaską konstrukcję.

Kreator stron internetowych to całkowicie za darmo, ale ma kilka płatnych opcji, które są dostarczane z dwutygodniową bezpłatną wersją próbną, która pozwala przetestować cały zestaw funkcji usługi. Ten czas jest więcej niż wystarczający, aby zrozumieć, czy platforma spełnia Twoje potrzeby, czy nie. Aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru, nie spiesz się i obejrzyj najlepsze próbki stron internetowych obsługiwanych przez Ucraft. Jest to niezawodny sposób na sprawdzenie funkcjonalności systemu i zestawu funkcji. Zacznijmy teraz.

1. SNKH Studio

SNKH Studio

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

SNKH Studio to studio z siedzibą w Erewaniu, które specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i architektury od 2014 roku. Miejsce to znane jest z ambitnego i młodego zespołu, oszałamiającego portfolio udanych projektów i chęci zmiany miejsc, które przeprojektowali na lepsze . Nie znajdziesz tu wielu tekstów i opisów, ponieważ strona internetowa oferuje głównie obszerne portfolio swoich prac z nazwami projektów.

Podczas uzyskiwania dostępu do każdego projektu znajdziesz jego krótki opis (lokalizacja, status ukończenia, rok, obszar itp.). Menu witryny zawiera również sekcje Ludzie, Media i Powiedz cześć, a także dostęp do kont sieci społecznościowych. Funkcje te pozwalają dowiedzieć się więcej o zespole projektantów pracujących dla firmy oraz artykułach opublikowanych w źródłach medialnych w celu zapewnienia maksymalnej ilości informacji, które potencjalni klienci chcieliby wiedzieć.

2). Wyjaśniamy to

Wyjaśniamy to

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Wyjaśniamy to przyciąga uwagę użytkowników od pierwszych sekund spędzonych na stronie ze względu na animowane tło prezentowane na stronie głównej. Jeśli się spieszysz, nie musisz szukać dalej, aby zrozumieć, na czym specjalizuje się firma. Jeśli jednak chcesz zostać ich klientem, z przyjemnością przejrzysz sekcję portfolio i znajdziesz opis proces produkcji wideo w akcji.

Zespół programistów jest również prezentowany tutaj, na stronie głównej. Czy chcesz się z nimi skontaktować? Pośpiesz się i wypełnij formularz kontaktowy, podając swoje imię i nazwisko, rodzaj projektu oraz budżet, który chcesz zainwestować. Aby być na bieżąco z aktualizacjami i ofertami specjalnymi studia, zapisz się do newslettera. Są to główne cechy, które sprawiają, że ten projekt jest przyzwoitą próbką strony internetowej Ucraft.

3). Wyprawy NGUYEN

Wyprawy NGUYEN

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

NGUYEN to projekt, którego właścicielem i kierownikiem jest Viet Nguyen – prezes i założyciel Nguyen Expeditions, firmy zajmującej się technologiami twardymi. Firma zajmuje się budowaniem, nabywaniem i inwestowaniem w firmy z branży zaawansowanych technologii. Witryna oferuje blog i portfel inwestycyjny, który obejmuje cyfrowe próbki aplikacji, stron internetowych, programów online i oprogramowania, które pomyślnie ukończyli.

Projekt tego projektu wygląda nieco ponuro, jeśli nie wręcz mistycznie. Czarne tło tworzy stylowe, ale nieco niezwykłe wrażenie. Jednocześnie skupia uwagę użytkowników na postach i liście usług oferowanych przez firmę. Możesz śledzić aktualizacje firmy na kontach społecznościowych, rejestrując się na nich na stronie internetowej. Odwiedzając stronę Kontaktów, możesz nie tylko znaleźć sposoby na nawiązanie kontaktu z firmą, ale także przekazać darowiznę na dalsze usprawnienia i rozwój firmy.

4. Maerten & Wzmacniacz

Maerten i partnerzy

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Maerten & Wzmacniacz jest tymczasową agencją zarządzania projektami, która ma bogate doświadczenie w biznesie korporacyjnym. Założycielem firmy jest Tom Maerten, który ściśle współpracuje z innymi członkami zespołu, aby zapewnić najlepszy wynik. Strona internetowa firmy ma stylowy wygląd biznesowy.

Nie ma w tym nic nadmiernego – wszystkie elementy są na swoich miejscach, a jasne tło skutecznie podkreśla główne sekcje strony. Menu strony zapewnia dostęp do listy usług oferowanych przez firmę, recenzji klientów, otwartych zadań, zespołu tymczasowych menedżerów i kontaktów. Wszystkie informacje są dobrze skonstruowane, aby zapewnić maksymalną łatwość użycia, wygodę i oszczędność czasu.

5. Yerishi Milano

Yerishi Milano

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Yerishi Milano to marka luksusowych torebek założona i z siedzibą w Mediolanie. Pomysł stworzenia marki należy do Iriny Yeritsyan, armeńskiej projektantki mody znanej z nieprzewidywalności i wyjątkowej wizji kobiecości. Jej projekty torebek zawsze przyciągają uwagę kobiet z całego świata ze względu na połączenie włoskiego luksusu i innowacyjnego nowoczesnego stylu, a także eklektycznego niepowtarzalnego designu.

Strona ma współczesny wygląd i absolutnie odpowiada niszowej specjalizacji firmy. Obfituje w tematyczne zdjęcia związane z modą, które wyraźnie wyróżniają się na białym tle projektu. Witryna składa się z czterech stron, które obejmują wszystkie kwestie, którymi mogą być zainteresowani klienci. Obejmują one stronę O nas, która opowiada historię Iriny, jej biografię, cele i rozwój kariery, galerię z dużą ilością zdjęć z torebki, stronę Kontakt i oddzielna sekcja Sklep, w której każdy może złożyć zamówienie w krótkim czasie. Ta strona internetowa oparta na Ucraft wygląda profesjonalnie i zawiera wiele funkcji.

6. Collectif Medz Bazar

Collectif Medz Bazar

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Collectif Medz Bazar to oficjalna strona alternatywnego zespołu folklorystycznego złożonego z muzyków tureckich, armeńskich, amerykańskich i francuskich. Fakt, że marka obejmuje ludzi różnych narodowości i kultur, przyczynia się do wyjątkowego brzmienia jej kompozycji muzycznych.

Strona internetowa zawiera nie tylko najbardziej wyczerpujące informacje na temat zakazu, jego członków, historię, zaplanowane wycieczki, aktualności i aktualizacje, a także kreatywne plany. Obfituje także w kompozycje muzyczne należące do zespołu. W ten sposób można wymienić te utwory bezpośrednio na stronie internetowej, udostępnić linki do nich innym fanom lub kupić osobne kompozycje lub albumy, które lubisz najbardziej. Wszystkie albumy są dostępne na stronie głównej i możesz wybrać dowolny z nich, gdy zajdzie taka potrzeba. Na stronie znajduje się również wiele zdjęć zespołu, które są wyświetlane na wszystkich stronach. Stwarza to pozytywne wrażenie dla każdego użytkownika przeglądającego witrynę.

7. Med 911

Med 911

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Med 911 jest apteką internetową z siedzibą w Erywaniu, która oferuje bogaty asortyment leków stosowanych w leczeniu różnych schorzeń. Jest to również miejsce, w którym każdy klient może znaleźć przydatne informacje na temat leków, którymi jest zainteresowany. Na dzień dzisiejszy apteka jest jednym z najbardziej zaufanych i wygodnych sposobów robienia zakupów na leki i inne związane ze zdrowiem produkty, takie jak sprzęt medyczny, produkty sportowe i fitness, bioaktywne dodatki, środki higieny i leczenia, kosmetyki i inne.

Witryna przedstawia bogaty katalog leków dostępnych na stronie głównej. Katalog składa się z kilku kategorii produktów pod względem ich konsekwencji. Opcja filtru wyszukiwania dostępna w każdej sekcji pomaga znaleźć wymagany produkt bez dodatkowego czasu i wysiłku. Każdy produkt wymieniony w katalogu zawiera szczegółowy opis i specyfikacje cenowe, aby uprościć wybór klienta. Dodatkowo można zaplanować wizytę u lekarza online, wypełniając zintegrowany formularz. Podsumowując, ta strona internetowa obsługiwana przez Ucraft ma logiczną strukturę, co przyczynia się do jej łatwości użycia i wygody procesu zakupowego.

8. Pióropusz Ilustracje

Pióropusz Ilustracje

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Pióropusz Ilustracje to osobisty projekt Marine Feuilleabois, która tworzy unikalne i wysokiej jakości plakaty, którymi interesują się fani sztuki. To tutaj można znaleźć informacje o artystce, jej twórczym podejściu, celach i oczekiwaniach.

Witryna harmonijnie obejmuje portfolio, projekt eCommerce i blog. To także miejsce, w którym każdy może wziąć lekcje rysunku prowadzone przez artystę. Aby je zdobyć, wystarczy odwiedzić odpowiednią stronę, aby poznać warunki współpracy. Strona portfolio pozwala przeglądać najlepsze prace należące do Marine, które lepiej ujawniają jej indywidualny styl twórczy. Dla każdego obrazu dostępna jest opcja podglądu, która pozwala zobaczyć go szczegółowo. Jedną z charakterystycznych cech tej witryny jest fakt, że jej zawartość jest napisana w języku francuskim. Może to nieco skomplikować proces przeglądania dla wszystkich, którzy nie znają tego języka.

9. Matt Gallery

Matt Gallery

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Matt Gallery to wyjątkowa galeria biżuterii artystycznej zaprojektowana i stworzona przez Matta – 8-letniego chłopca, który uwielbia wyrażać siebie poprzez rysowanie. Matt osobiście tworzy urocze i oryginalne postacie, które są następnie wykorzystywane do projektowania szpilek i zawieszek wykonanych ręcznie z mosiądzu i srebra.

Pierwsze spojrzenie na stronę nie może nie przyciągnąć uwagi użytkowników – istnieje pełnoekranowa galeria zdjęć przedstawiająca jedną z postaci stworzonych przez Matta. To mały latający słoń o imieniu Yuakok, który przedstawia się publiczności i swoich przyjaciół. To jest naprawdę zabawne, niezwykłe i oryginalne i właśnie to wywołuje chęć przeglądania strony. Przewijając stronę, zobaczysz prawdziwe zdjęcia produktów wykonanych z postaciami Matta. Ci, którzy mają zamiar kupić te produkty, powinni uzyskać dostęp do strony Znajdź nas, która zawiera listę wszystkich lokalizacji, w których można je kupić. Dodatkowo można przejść do strony Kontakty, na której można wypełnić formularz kontaktowy online, aby skontaktować się z właścicielem witryny.

10. Bet Construct

Bet Construct

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Bet Construct to oprogramowanie do gier online nowej generacji, wielokrotnie nagradzana technologia oraz dostawca usług dla branży gier online i stacjonarnych. Regularnie przedstawiają innowacyjne i sprawdzone oferty dla różnych branż gier. Dzięki ponad 15-letniemu niszowemu doświadczeniu firma ma wiele do zaoferowania swoim partnerom, w tym wysokiej klasy rozwiązanie z białą etykietą, samodzielne projekty i programy pod klucz. Platforma oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny na przetestowanie tych i innych opcji, które oferują.

Aby dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu i ogólnie firmie, warto odwiedzić ich stronę internetową. Tutaj znajdziesz kilka głównych stron, a mianowicie Produkty, Rynek, Wydarzenia, Integracje. Aby uzyskać więcej informacji, można również uzyskać dostęp do ukrytego menu znajdującego się w prawym rogu witryny. Menu zawiera więcej stron, takich jak O firmie, Partnerzy, Kariera, Prasa & Media, zasoby, blog i nagrody. Przeglądając te źródła, odkryjesz wiele rozwiązań i przydatnych informacji o tym, jak założyć własną firmę z grami. Projekt jest dostępny w kilku językach, co umożliwia poszerzenie grupy docelowej. To godna próbka strona internetowa firmy stworzona za pomocą Ucraft!

Dolna linia

Warto zwrócić uwagę na Ucraft, jeśli masz pomysł na zbudowanie strona internetowa firmy, strona docelowa lub projekt do użytku osobistego. Przykłady stron internetowych opisanych powyżej są najlepszym dowodem wiarygodności, wygody, łatwości użytkowania i funkcjonalności systemu. Projekty zbudowane z tą usługą wyglądają stylowo, responsywnie i nowocześnie, a istnieje wiele narzędzi do dostosowywania projektu, których można użyć w celu zwiększenia wydajności witryny.

Ucraft to dobry wybór dla użytkowników, którzy zamierzają tworzyć wysokiej jakości strony internetowe bez umiejętności kodowania. Praca z narzędziem do tworzenia witryn jest łatwa i szybka, ponieważ istnieje wiele funkcji projektowych do wyboru. Platforma działa świetnie dla tych, którzy oczekują przyzwoitego rezultatu bez poważnego doświadczenia w projektowaniu stron internetowych.

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map