Najlepsze przykłady witryn Weebly

Przykłady stron internetowych Weebly


Weebly – to bez wątpienia jeden z najprostszych sposobów na uruchomienie wysokiej jakości strony internetowej w ciągu kilku minut. Wielu wybiera Weebly ze względu na swój uproszczony, oparty na widgetach edytor w przeglądarce, który nie wymaga żadnego doświadczenia programistycznego. Kreator stron internetowych korzysta z tak zwanego modelu „box”, który upraszcza proces tworzenia strony internetowej.

System jest również wyposażony w potężne zintegrowane blogi i silniki e-commerce, a także wiele opcji dostosowywania projektu. Funkcje te umożliwiają początkującym i początkującym twórcom stron internetowych rozpoczynanie różnego rodzaju projektów – od prostych stron docelowych do w pełni funkcjonalne sklepy internetowe, portfele i strony firmowe.

Ten założony w 2006 roku przez trzech 22-letnich studentów konstruktor witryn typu „przeciągnij i upuść” obsługuje obecnie ponad 50 milionów stron internetowych na całym świecie. Rzućmy więc okiem na kilka przykładów witryny Weebly.

W tym artykule pokażemy różne strony internetowe Weebly, od portfeli po sklepy internetowe. To nie są najlepsze strony Weebly – znajdziesz o wiele bardziej kreatywne i skuteczne strony Weebly.

1. BLACKreBRANDED

BLACKreBRANDED

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

BLACKreBRANDED to informacyjny agregator informacji o podróżach i ekspatriacjach online, który współpracuje z kreacjami, podróżnikami i innymi użytkownikami, którzy zamierzają publikować posty związane z podróżami na stronie internetowej w celu publicznego ujawnienia.

Strona zawiera dziesiątki niszowych artykułów, które dzielą się na kilka kategorii w zależności od lokalizacji, do których się odnoszą. Są to Afryka, Ameryka, Azja, Europa, Bliski Wschód i Oceania. Interaktywna mapa JS dostępna na stronie głównej wzbudza zainteresowanie czytelników i zachęca do dalszej eksploracji witryny. Przyciski sieci społecznościowych pozwalają dołączyć do grupy autorów stron internetowych, a lista ostatnio przesłanych postów sprawia, że ​​ciekawsze jest odkrywanie nowych faktów na temat świata. Jest to idealny przykład popularnej strony internetowej napędzanej przez Weebly.

2). Kościół Chrystusowy Ina Road

Kościół Chrystusowy Ina Road

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Kościół Chrystusowy Ina Road widzi swoją misję w zachęcaniu ludzi do przyłączenia się do kościoła i budowania wiary w Jezusa Chrystusa. Zasób ma prostą i spokojną paletę kolorów, która nie odwraca uwagi użytkownika od głównego punktu. Sekcja Program radiowy umożliwia słuchanie najnowszych odcinków kazań.

Istnieje również możliwość obejrzenia filmów z ostatnich kazań dla młodzieży i dla małych grup. Możesz złożyć wniosek o formularz członkowski bezpośrednio na stronie, aby zostać zaproszonym przez zespół strony. Sekcja Nadchodzące wydarzenia informuje użytkowników o oczekiwanych wydarzeniach, które odbędą się w kościele. Dla wszystkich, którzy chcą być informowani o podstawach związanych z kościołem, w stopce znajduje się szczegółowa sekcja zapewniająca dostęp do głównych kategorii stron internetowych, w tym harmonogramów kultu, godzin i wskazówek, członków zespołu, FAQ, kazań, wydarzeń, blogu na stronie itp.

3). Travmarket

Travmarket

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Travmarket.com zapewnia biurom podróży wysokiej klasy program do automatyzacji marketingu, który obejmuje ścieżki marketingu podróży, e-maile z emisją, strony docelowe oraz profesjonalną platformę mediów społecznościowych. Firma zapewnia również unikalne podejście szkoleniowe i wsparcie.

Witryna dostarcza wszystkich informacji związanych z firmą w wygodny, zrozumiały i atrakcyjny sposób. Jest wystarczająco dobrze skonstruowany, aby zapewnić intuicyjną nawigację na stronie i łatwy dostęp do wszystkich wymaganych danych. Wszystkie informacje są dostępne w kilku sekcjach witryny, w tym Usługi, Treść, Biuletyny, Szkolenia & Wsparcie, wycena. Zawartość jest wyświetlana na białym tle, z dominującymi kolorami pomarańczowymi i czarnymi, które przyciągają uwagę użytkownika.

Dla wszystkich tych użytkowników, którzy szukają możliwości nawiązania kontaktu z członkami zespołu, istnieje szybki dostęp do przycisków sieci społecznościowych dostępnych w nagłówku i stopce strony internetowej. Istnieje również sekcja FAQ, a także dane kontaktowe, które pozwalają użytkownikom znaleźć wszystkie informacje, którymi są zainteresowani. To całkiem niezła próbka witryny biznesowej utworzonej za pomocą Weebly.

4. Projekt Fusedale

Projekt Fusedale

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Projekt Fusedale jest najlepszym miejscem dla użytkowników, którzy szukają wyjątkowych projektów swoich projektów. Studio zajmuje się opracowywaniem i realizacją wszechstronnych zadań projektowych w zależności od potrzeb i wymagań ich klientów. Projekt strony internetowej mówi głośniej niż kilkanaście słów.

Suwak pełnoekranowego obrazu zapewnia dostęp do portfeli prac ukończonych przez studio, a długie menu znajdujące się w bocznym panelu strony internetowej zapewnia dostęp do wielu projektów za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Zapewnia to łatwe i wygodne wyszukiwanie oraz nie odwraca uwagi użytkownika od treści witryny.

5. Grupa restauracji Harry’ego Caraya

Grupa restauracji Harry'ego Caraya

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Grupa restauracji Harry’ego Caraya to strona internetowa należąca do Harry’ego Caraya; który jest właścicielem i menedżerem sieci restauracji w wielu lokalizacjach. Firma rozpoczęła działalność w 1987 roku i od tego czasu zyskała ogromną popularność.

Na stronie głównej znajduje się ciekawe zdjęcie wprowadzające Harry’ego Caraya na stronie głównej, które zachęca do dokonania rezerwacji od samego początku. Menu strony jest dostępne u góry strony głównej i umożliwia dostęp do różnych punktów podmenu z rozwijanymi oknami. Są to Restauracje i ich odmiany, Prywatne wydarzenia, Święta i wydarzenia, Karty upominkowe i sprzedaż detaliczna, O nas i Działy kontaktowe. Najważniejszym punktem witryny jest galeria celebrytów, którzy kiedykolwiek odwiedzili restauracje Harry’ego Caraya. To przyciąga uwagę wszystkich, którzy odwiedzają stronę po raz pierwszy.

6. Castle Hill Resort and Spa

Castle Hill Resort and Spa

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę użytkowników, kiedy do nich docierasz Castle Hill Resort and Spa to pełnoekranowy suwak obrazu przedstawiający imponujące lokalizacje Castle Hill Resort and Spa w Vermont. Zdjęcia są tak wyraźne i jasne, że natychmiast zachęcają do zobaczenia, co ma do zaoferowania ośrodek.

Przeglądając stronę internetową, możesz znaleźć zakwaterowanie, usługi, promocje, a także opcje weselne i gastronomiczne do wyboru. Przycisk „Sprawdź ceny” dostępny u góry strony głównej pozwala sprawdzić ceny rezerwacji usług ośrodka, określając daty, które Cię interesują. Jeśli chcesz być informowany o ofertach ośrodka, możesz mogą subskrybować swój biuletyn lub dołączyć do grup w sieciach społecznościowych.

7. April Borrelli

April Borrelli

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

April Borrelli to przyciągający wzrok, minimalistyczny osobisty nowoczesny projekt artysty, który pracuje jako projektant techniczny w firmie odzieżowej. Witryna April ma blog, prostą galerię i formularz kontaktowy. Witryna jest połączona ze sklepem Etsy w kwietniu, gdzie sprzedaje swoje dzieła sztuki i rękodzieło.

Nawigacja strony internetowej może być bardziej intuicyjna. Kwietniowa Borelli ma domyślny favicon Weebly. Korzystanie z wielu białych znaków utrzymuje porządek na stronie i ułatwia odwiedzającym dostrzeganie informacji wizualnych. Niestandardowe, ręcznie rysowane obrazy pomagają stworzyć przytulną atmosferę i odgrywają ważną rolę w budowaniu marki (podczas gdy nadużywane obrazy mogą zranić twój wizerunek).

8. Polowanie na przodka

Polowanie na przodka

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Jak sugeruje nazwa projektu, Polowanie na przodka jest w pełni skoncentrowany na pomaganiu ludziom w odkrywaniu historii rodziny, korzystając z wielu dostępnych tutaj zasobów. Witryna jest własnością i jest zarządzana przez Kennetha R Marksa, który osobiście wykorzystał wszystkie dostarczone źródła i techniki, aby odkryć główne niuanse dotyczące swoich przodków.

Strona wygląda dość interesująco, ponieważ zdecydowanie spełnia główny cel. Projekt przypominający gazetę obejmuje wiele czarno-białych / retro zdjęć prezentowanych na szarym tle z odpowiednimi czcionkami i stylami. Menu jest również dość bogate – zapewnia dostęp do wielu sekcji, w których każdy może znaleźć wszystkie informacje związane z tematem. Należą do nich gazety, blog, linki do gazet, nekrologi, rekordy BMD, zdjęcia, książki roczne, akta rozwodowe itp. Rozwijane menu zapewnia dostęp do wielu innych sekcji witryny z dużą ilością przydatnych informacji.

Aby rozpocząć wyszukiwanie online przodków bezpośrednio na stronie internetowej, należy skorzystać ze zintegrowanego pola wyszukiwania, w którym należy wpisać imię i nazwisko zainteresowanej osoby. System automatycznie wygeneruje wyniki, które będą pomóc w kontynuowaniu wyszukiwania. To bardzo wygodne, zrozumiałe, łatwe i interesujące dla wszystkich!

9. Latarnie morskie w Nowej Anglii

Latarnie morskie w Nowej Anglii

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Latarnie morskie w Nowej Anglii dostarcza wyczerpujących informacji o ponad 200 latarniach morskich w kilku stanach Nowej Anglii. W tym miejscu wszyscy zainteresowani tego rodzaju informacjami mogą dowiedzieć się szczegółowych faktów na temat historii i aktualnego stanu tych obiektów.

Struktura strony i nawigacja są zrozumiałe i proste na pierwszy rzut oka. Wystarczy przejrzeć główne sekcje, aby odkryć niszowe informacje, które mogą ci się przydać. Aby rozpocząć wyszukiwanie i uczynić go prostszym i bardziej wydajnym, przejdź do sekcji „Latarnie morskie według stanu” w menu witryny. Następnie wybierz swój stan i szukaj informacji o latarni morskiej, które Cię interesują. Inne sekcje witryny obejmują Mapy stanu, Drukuj latarnię morską & Book Shop, Kontakty itp. Menu jest dość bogate, dlatego zawiera rozwijaną opcję, dzięki której strona jest intuicyjna i nie jest tak nasycona kategoriami.

Projektowanie stron internetowych jest dość atrakcyjne i uspokajające. Cała zawartość jest wyświetlana na jasnoniebieskim tle z wysokiej jakości zdjęciami latarni morskich, które przyciągają uwagę użytkowników. Zintegrowany kalendarz dostępny na stronie głównej zawiera informacje o nadchodzących wydarzeniach, co jest dość przydatne dla zwykłych i początkujących użytkowników.

10. Fotografia Leo Edwardsa

Fotografia Leo Edwardsa

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Fotografia Leo Edwardsa to portfolio należące do Leo Edwardsa – portretowego fotografa środowiska, którego pasją jest przedstawianie ludzi w ich naturalnym otoczeniu. Leo ma wiele nagród, a jego najlepsze zdjęcia są wystawiane w różnych lokalizacjach na całym świecie. Strona nie tylko opowiada historię fotografa, ale także blog, sekcję prasową i galerię z jego najpopularniejszymi pracami.

Gdy tylko wejdziesz na stronę, możesz pobrać Podręcznik fotografii przygodowej, w którym znajdziesz sztuczki i porady, jak poprawić swoje umiejętności fotografowania w podróży. To kolejna funkcja, która odróżnia tę stronę portfolio od innych podobnych projektów realizowanych przez Weebly.

11. Karen Hurd

Karen Hurd

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Karen Hurd jest internetową praktyką żywieniową należącą do Karen Hurd i zarządzaną przez nią, która pomaga jej pacjentom i innym użytkownikom zainteresowanym tym tematem nauczyć się podstawowych zasad diety i stylu życia, aby odblokować najskuteczniejsze zasady zdrowotne.

Podczas przeglądania zasobu można znaleźć wiele informacji. Aby znaleźć interesujący Cię temat, zapoznaj się z sekcjami witryny dostępnymi w menu lub użyj opcji filtru wyszukiwania, aby podać dokładne zapytanie. Menu znajduje się w rogu strony głównej, co daje mu przejrzysty wygląd. Menu zapewnia dostęp do głównych sekcji witryny, w tym Tematy, About Karen (właściciel strony), Kontakt, Podcasty, Mówienie, Przepisy, Świadectwa i wiele innych. Dodatkowo istnieje sekcja Sklep, w której użytkownicy mogą zamawiać i kupować produkty / e-kursy, które oferuje Karen na sprzedaż.

Ogólny projekt strony internetowej jest dość prosty, ale wygodny i atrakcyjny. Obrazy pełnoekranowe i wysokiej rozdzielczości obrazów malowniczych krajobrazów muszą przyciągać uwagę użytkowników i tworzyć relaksujące uczucie relaksu. To właśnie docenia wielu użytkowników w projekcie.

12. Siodło i zamsz

Siodło i zamsz

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Siodło i zamsz to zespół męża i żony, który pisze o modzie, domu i życiu. Witryna oferuje wiele białych znaków i prostą nawigację. Warto zobaczyć stronę „Informacje”. To chyba najbardziej kreatywna strona tego rodzaju. Możemy tam przeczytać pełną historię miłosną i romantyczny związek. Jako wadę mogę wspomnieć, że formatowanie tekstu może być bardziej spójne.

13. Dwarmi

Dwarmi

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Dwarmi to sklep internetowy obsługiwany przez Weebly, którego właścicielem i zarządcą jest Dwarmis Concepcion. Pracując przez kilka lat w branży modowej, Dwarmis postanowiła stworzyć własną markę odzieży, która odzwierciedlałaby jej indywidualną wizję otaczającego świata. Projektant mody stawia na elegancję, styl i niepowtarzalne kształty inspirowane trendami latynoamerykańskimi.

Sklep internetowy absolutnie przestrzega ogólnej specjalizacji projektu, a także podstawowych trendów w eCommerce. Witryna wygląda na nowoczesną, ale gładką, z obrazami o wysokiej rozdzielczości (zarówno kolorowe, jak i czarno-białe), a także eleganckie szkice nowych kolekcji stojących na białym tle. Podkreśla to główny nacisk strony internetowej. Istnieje również zintegrowany koszyk zakupów oraz sekcja podzielona na kategorie w Sklepie, w której można przeglądać specyfikacje produktu i złożyć zamówienie. Strona Kontaktów jest również dostępna na stronie internetowej, abyś mógł skontaktować się z projektantem lub zapisać się do Newslettera. Dobra robota!

14. The Box Bros

The Box Bros

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

The Box Bros to piękny projekt Weebly zaprojektowany wokół dużych obrazów, które przyciągają odwiedzających i przedstawiają zalety produktu. Na stronie głównej znajduje się film prezentujący sposób produkcji produktów Box Bros. Jedyną wadą może być niemożność przewijania na stronie głównej. To twórcza decyzja, ale wygląda dziwnie.

15. Słodycze Rose City

Słodycze Rose City

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Słodycze Rose City kusi odwiedzających wysokiej jakości obrazami słodyczy. Właściciel strony używa struktury kart lub kafelków do organizowania swoich treści. Ten trend w projektowaniu jest skuteczny nie tylko dlatego, że zapewnia czysty wygląd strony, ale także dlatego, że łatwo dostosowuje się do różnych rozmiarów ekranu. Strona główna powinna być bardziej informacyjna i powinna być używana niestandardowa favicon. Link do sklepu internetowego prowadzi do rynku Etsy. To mądra decyzja dla tych, którzy już mają konto Etsy.

16. Nasz stół

Nasz stół

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Nasz stół jest doskonałym dowodem na to, co powiedzieliśmy wcześniej, i powiemy to jeszcze raz: świetne logo, niestandardowa nazwa domeny i piękne obrazy o wysokiej rozdzielczości to jedne z najlepszych sposobów, aby Twoja firma wyglądała na dopracowaną i profesjonalną. Ta strona jest spółdzielnią rolników i producentów, którzy pracują razem, aby stworzyć ręcznie robione, pyszne jedzenie dla lokalnej społeczności. To doskonały przykład lokalnego dostawcy żywności. Płaska konstrukcja w starym stylu wygląda jednocześnie atrakcyjnie i poważnie.

17. The Whisky Ball

The Whisky Ball

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

The Whisky Ball to świetny przykład tego, jak umieszczenie wysokiej jakości filmu na stronie głównej staje się świetnym sposobem na przyciągnięcie uwagi odwiedzających, gdy przybywają po raz pierwszy, i utrzymanie ich zaangażowania. Zwłaszcza jeśli ten film opisuje Twój kluczowy produkt. Właściciele witryn wiedzą, jak to działa w rzeczywistości. Ta strona korzysta z pięknego obrazu tła i filmu wprowadzającego z wyraźnym wezwaniem do działania. Ale może być udostępniany za pośrednictwem więcej niż jednej sieci społecznościowej.

18. Crosley

Crosley

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Crosley to kultowa marka w USA specjalizująca się w elektronice i światowej klasy urządzeniach sprzedawanych przez dystrybutorów i sprzedawców firmy. Marka zdobyła uznanie i popularność wśród milionów klientów. Strona internetowa firmy absolutnie podchodzi do jej statusu i specjalizacji niszowej. Jego wygląd jest prosty i dość minimalistyczny, ale właśnie to budzi zaufanie użytkowników i potwierdza wiarygodność firmy.

Po przejściu na stronę główną można uzyskać dostęp do menu witryny znajdującego się w lewym panelu w celu szybkiego dostępu. Menu jest obszerne i zapewnia maksymalne informacje o głównych obszarach specjalizacji marki. Tutaj możesz przeglądać takie sekcje, jak Kuchnia, Pralnia, Domowy komfort, Crosley Professional, Obsługa klienta, O nas, Rejestracja przedłużonej gwarancji, Zakup przedłużonej gwarancji itp..

Co ważne, strona zawiera szczegółowe informacje o wszystkich produktach oferowanych do sprzedaży, w tym o tych, których produkcji zaprzestano. Opcja filtra wyszukiwania pomaga znaleźć wymagane informacje przy minimalnym nakładzie czasu / nakładu pracy na czas. Crosley to żywa próbka wysokiej jakości strony internetowej stworzonej za pomocą Weebly.

19. Coppers Dream

Coppers Dream

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Coppers Dream jest organizacją non-profit zajmującą się ratowaniem psów, znajdującą się w San Francisco Bay Area, która oferuje usługi adopcji psów. Nazwa organizacji została zainspirowana imieniem psa – Coppera, który należał do założyciela organizacji ratowania zwierząt.

Strona internetowa organizacji wygląda atrakcyjnie i koncentruje się na niszach. Na wszystkich stronach znajduje się wiele zdjęć psów, a także wiele historii i cennych informacji na ich temat. Bez względu na fakty, które chciałbyś dowiedzieć się o organizacji i oferowanych przez nią usługach, po prostu wejdź do menu witryny, aby ją tam znaleźć. Menu jest dość obszerne i zawiera opcję rozwijaną, aby zapewnić maksymalną możliwą informację. Tutaj możesz odkryć przydatne fakty dotyczące psów i szczeniąt, które możesz adoptować, opcje darowizny i wolontariatu, ogólne informacje o organizacji, zasoby online, a także wiele sukcesów, z których Coppers Dream jest dumny.

Projekt ma również konta w sieciach społecznościowych, które możesz subskrybować, jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, wydarzeniami, aktualizacjami i planami organizacji. Podsumowując, ta strona internetowa firmy Weebly zasługuje na uwagę użytkowników jako wysokiej jakości próbka prostej, ale zawierającej wiele informacji strony internetowej.

20. Lekarze bioidentyczni

Lekarze bioidentyczni

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Lekarze bioidentyczni to projekt internetowy, w którym każdy, kto wymaga bioidentycznej hormonalnej terapii zastępczej, może skontaktować się z lekarzami specjalizującymi się w leczeniu problemu w celu omówienia dostępnych opcji. Witryna oferuje dostęp do lokalnego katalogu online, z listą wielu klinik i lekarzy.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wybierz stan, w którym mieszkasz, z obszernej listy lokalizacji dostępnych na stronie głównej, a następnie skorzystaj z kontaktów lekarzy, aby znaleźć najlepszy możliwy wariant w odniesieniu do indywidualnego problemu zdrowotnego. Oprócz katalogu online, strona zapewnia dostęp do wielu sekcji, które dostarczają wymaganych informacji o projekcie, jego zaletach, kontaktach itp. Istnieje osobna sekcja FAQ, w której można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, które mogą Cię zainteresować.

Szczególną uwagę należy zwrócić na funkcję „Telemedycyna”, która jest dostępna bezpośrednio na stronie internetowej i pomaga dotrzeć do pacjentów w odległych regionach lub tych, którzy fizycznie nie są w stanie skontaktować się z lekarzami osobiście, ale nadal potrzebują ich pomocy. Telemedycyna obejmuje specjalny sprzęt audiowizualny, który umożliwia diagnostykę zdrowia, ocenę, leczenie i konsultacje w trybie zdalnym. Ta funkcja jest prawdziwą atrakcją witryny, dzięki czemu wyróżnia się z tłumu.

Dolna linia

Szukasz porządnego kreatora stron internetowych do uruchomienia funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie strony internetowej? Następnie Weebly jest jednym z najlepszych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy planujesz utworzyć blog, witrynę biznesową, sklep internetowy lub portfolio, ta platforma spełni każde z tych celów. Przeglądane powyżej strony internetowe są najlepszym tego dowodem. Oferują oszałamiające połączenie atrakcyjnego wyglądu, funkcjonalności i bogatego zestawu funkcji. Zawierają wymaganą liczbę sekcji menu, aby uwzględnić wszystkie niuanse, którymi mogą być zainteresowani użytkownicy.

Co więcej, strony Weebly są łatwe w nawigacji i przyjazne dla użytkownika. To skraca czas przeglądania do minimum. Ale nawet jeśli zacząłeś od Weebly i byłeś rozczarowany, możesz łatwo zmienić swoją stronę internetową w inny kreator stron internetowych lub CMS; zapoznaj się z tym przewodnikiem, aby uzyskać więcej informacji: Migracja Weebly do WordPress.

Utwórz stronę za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map