Najlepsze przykłady witryn Wix

Przykładowe strony Wix


Wix zyskał światową popularność jako najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych, który oferuje szeroki zestaw wysokiej klasy narzędzi i opcji. Platforma umożliwia tworzenie różnego rodzaju projektów, wykorzystując moc zintegrowanych funkcji. Przeciągnij i upuść edytor, setki oszałamiających niestandardowych i darmowych szablonów, mnóstwo zaawansowanych aplikacji, mobilny edytor, bezpieczny hosting, zaawansowane narzędzie Wix ADI – jest to niekompletny zestaw najważniejszych elementów, które kreator stron internetowych ma na stanie!.

Użytkownicy, którzy nie są pewni, czy wybrać Wix do tworzenia swoich witryn, często są zainteresowani obejrzeniem prawdziwych witryn zaprojektowanych za pomocą tego narzędzia do tworzenia witryn przed podjęciem decyzji, dlatego dzisiaj przyglądamy się różnym witrynom opartym na Wix – od portfeli po firmy, społeczności i sklepy.

1. Chase Dekker Wild-Life Images

Chase Dekker Wild-Life Images

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Chase Dekker to projekt Chase Dekkera, który nazywa siebie fotografem „dzikiej przyrody i ekologów”. Chase jest prawdziwym entuzjastą przyrody, który stara się odkryć piękno otaczającego świata na swoich zdjęciach. Wystarczy spojrzeć na najlepsze prace fotografa na interaktywnym pokazie strony głównej, aby zrozumieć, że ma prawdziwe powołanie do swojego zawodu.

Przeglądając stronę internetową, możesz zobaczyć galerię najlepszych dzieł autora, zapisać się na jego warsztaty, zobaczyć nowe wydania, kupić najbardziej imponujące cyfrowe pliki do pobrania, niestandardowe grafiki, plakaty, a nawet kalendarz z jego najlepszymi zdjęciami natury! Możliwe jest również sprawdzenie kanału na Instagramie Chase’a. Chcesz być informowany o najnowszych wydarzeniach i aktualizacjach? Zapisz się do newslettera, aby wiedzieć o wszystkim, co Chase Dekker chciałby, aby jego fani wiedzieli!

2). Mario Moreno Photography

Mario Moreno Photography

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Mario Moreno Photography jest niezwykle pięknym i przyciągającym uwagę zasobem stworzonym za pomocą Wix. Należy do Mario Moreno – fotografa, który jest biegły w różnych gatunkach fotograficznych i może podróżować po świecie, aby zrealizować zamówienia.

Profesjonalizm i talent fotografa są wyraźnie widoczne w jego jasnych i żywych zdjęciach przedstawionych na pełnoekranowym suwaku na stronie głównej. Jest to również miejsce, w którym można znaleźć kontakty fotografa, jego konta w sieci społecznościowej i formularz online, aby się z nim skontaktować. Menu jest ukryte w prawym górnym rogu strony, dając dostęp do kolekcji prac Mario, referencji klientów, sekcji Kup odbitki i informacji o warsztatach. Jest to przyzwoita i pouczająca próbka witryny opartej na Wix!

3). Liran Vardiel

Najlepsze przykłady witryn Wix

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Liran Vardiel to portfolio Lirana Vardiela, utalentowanego artysty, który tworzy wspaniałe obrazy na różne tematy. Niesamowite dzieła autora są prezentowane w pokazie slajdów na stronie głównej, aby zwrócić uwagę użytkowników od pierwszego wejrzenia.

Są też osobiste zdjęcia artysty z jego wystaw oraz filmy z procesu twórczego. Możesz zasubskrybować kanał Lirana na Instagramie, aby wiedzieć o jego aktualizacjach i nadchodzących pokazach sztuki. Zdjęcia są prezentowane na czarno-białym tle fotografa, aby stworzyć jednolite wrażenie. Można subskrybować biuletyn witryny, aby być informowanym o najnowszych wiadomościach i wydarzeniach bez konieczności ciągłego odwiedzania strony internetowej.

4. Dni do szczęścia

Dni do szczęścia

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Dni do szczęścia pojawił się w wyniku Migracja WordPress na Wix. Jest to zasób wiodącego systemu zaangażowania pracowników, którego misją jest dostarczanie narzędzi i działań związanych z samoodkrywaniem, które mogłyby znacznie zwiększyć wskaźnik zaangażowania pracowników, co jest ściśle związane z produktywnością firmy w długim okresie. Założyciel systemu, Corey Davis, uważa, że ​​każda renomowana firma musi zadbać o stworzenie światowej klasy zadowolonych i zaangażowanych pracowników, którzy ciężko pracowaliby na dobrobyt swoich firm.

Pierwsze spojrzenie na stronę tworzy inspirujące, a nawet trochę magiczne uczucie. Animowane tło na pełnym ekranie, jasne kolory, duże czcionki muszą przyciągać uwagę użytkowników i zachęcać do dalszego przeglądania stron internetowych. Cały projekt budzi pozytywne emocje i radosnego ducha. Witryna ma nie tylko charakter informacyjny, ale także zawiera wiele powiedzeń, cytatów, cytatów, zdjęć w wysokiej rozdzielczości i wiele statystyk, które podkreślają znaczenie tworzenia szczęśliwego i pozytywnego środowiska dla pracowników firmy! To naprawdę godna próbka strona internetowa oparta na Wix!

5. Ona buduje marki

Ona buduje marki

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

SheBuildsBrands.com to dobrze zorganizowany osobisty projekt, który jest pełen dowodu społecznego i treści zorientowanych na klienta. Są linki do YouTube, Instagram, Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter, a nawet SoundCloud! Kubi Springer, właścicielka witryny, ma imponującą listę marek w swoim życiorysie, w tym między innymi Nike, Blackberry, L’Oreal Professionnel, Mercedes-Benz Fashion Week i nagrody MOBO.

She She Builds Brands ma wiele do odkrycia – autorka oferuje wiele szczegółowych informacji o tym, co robi jej zespół. Jest tam często aktualizowany blog, formularz rejestracji do newslettera, dużo filmów, a nawet sklep. Za pośrednictwem witryny odwiedzający mogą kupować pliki audio MP3, książki i dyski DVD wideo, które pomogą im zbudować markę.

Witryna jest pięknie zaprojektowana, ale tym, co naprawdę nas wyróżnia, jest skupienie się na kliencie i cennych treściach. Gratulacje dla Kubi na atrakcyjnej, skutecznej stronie internetowej!

6. Soki Gruvi

Soki Gruvi

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Soki Gruvi tworzy naprawdę wyjątkową atmosferę. Białe słowo jest tutaj słowem kluczowym. Pozycjonowanie produktu tworzy dobrze zorganizowany układ strony głównej. Szczególnie interesujące jest to, że wyświetlacz produktu pojawia się w naturalny, nienachalny sposób.

Strona pokazuje nam, jak inteligentne wykorzystanie białych znaków prowadzi czytelnika od jednego elementu do drugiego. Podkreśla także obszar zawartości. Pierwszy ekran wyraźnie pozwala nam zrozumieć, co możemy tutaj znaleźć.

7. French Knot Studios

French Knot Studios

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

French Knot Studios jest ładną próbką tego, jak powinien dobrze wyglądać dobrze zorganizowany i funkcjonalny zasób. Projekt należy do studia planowania i stylizacji zdjęć zlokalizowanego w Savannah w stanie Georgia.

Już od pierwszego wejrzenia na stronę zachwyca użytkowników swoim wyglądem. Witryna została stworzona w kojącej, inspirującej i wesołej atmosferze, co przyciąga uwagę użytkowników, zachęcając ich do dalszego odkrywania zasobów. Inteligentne użycie suwaków i zdjęć portfolio, które wyróżniają się z tłumu ze względu na ich wysoką jakość, nadaje projektowi strony romantyczny i wzruszający wygląd.

Oprócz wyjątkowego wyglądu strona oferuje również funkcjonalność, która przejawia się w dostępności przycisków mediów społecznościowych, formularzy kontaktowych online i szczegółowych informacji, które są zawsze pod ręką.

8. J Media Global

Najlepsze przykłady witryn Wix

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

J Media Global jest znaną firmą marketingową i reklamową, która obsługuje rynek żydowski i ma na celu dostarczanie najnowocześniejszych usług związanych z reklamami oraz wysokiej jakości rozwiązań technologicznych. Projekt na pierwszy rzut oka wygląda dość prosto, ale znakomicie. Nie znajdziesz tu żadnych zaawansowanych elementów lub podejść do projektowania stron internetowych, dzięki czemu strona jest wygodna i łatwa do przeglądania.

Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę użytkowników podczas uzyskiwania dostępu do witryny, jest tło wideo niebieskiego pochmurnego nieba. Daje ciekawy wygląd projektu, zachęcając w ten sposób użytkowników do dalszego przeglądania. Strona internetowa sprawia przyjemne, kojące i nieco relaksujące wrażenie, pomagając oderwać się od codziennych problemów.

Witryna ma logiczną strukturę, a wszystkie elementy i sekcje są na swoich miejscach. Wszystkie ważne informacje są dostępne w następujących sekcjach: Informacje, Klienci, Zestawy multimedialne (dostępny w dwóch językach – angielskim i żydowskim) i kontakt. Ten ostatni zapewnia główne dane kontaktowe wraz z aplikacją Mapy Google, która pomaga użytkownikom bez wysiłku znaleźć ich fizyczną lokalizację. Z kolei wygodny wbudowany formularz kontaktowy przyczynia się do bardziej efektywnej i wygodnej interakcji z klientami. Podsumowując, J Media Global jest godną próbką strony internetowej opartej na Wix!

9. Niagara On The Lake

Niagara On The Lake

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Niagara On The Lake przyciąga uwagę użytkowników już od pierwszych sekund, które odwiedzasz – tak jasny, zabawny i wesoły, jak jego projekt! Jest to strona społeczności Niagara-on-the-Lake, która koncentruje się na wspieraniu rozwoju turystyki w tym miejscu. Projektanci twierdzą, że „Niagara nad jeziorem ma wyjątkowy i bardzo szczególny wpływ na ludzi” i to od samego początku było odczuwalne.

Strona zawiera wiele informacji, które dostarczają wyczerpujących faktów na temat wszystkich dziedzin życia, którymi mogą być zainteresowani turyści. Informacje te są dostępne w następujących sekcjach: O, Wyżywienie, Pobyt, Festiwal Shaw, Atrakcje, Winiarnie, Parki Kanada, Doświadczenia, Wydarzenia , Kultura, Zakupy, Magazyn, a nawet kamera na żywo. Wszystkie informacje są prezentowane w sposób odpowiedni i naturalny, podczas gdy sama strona obfituje w jasne, soczyste obrazy, pokazy slajdów, galerie zdjęć i elementy medialne, które po prostu zachęcają do dalszego przeglądania strony.

Aby wzmocnić wpływ na potencjalnych turystów, twórcy strony internetowej zintegrowali imponujące filmy o lokalizacji i jej szczególnych zaletach. Istnieje również dostęp do przycisków mediów społecznościowych, które przekierują cię na konta tego miejsca w sieciach społecznościowych, gdzie możesz śledzić aktualizacje. Prawdziwą atrakcją projektu jest dostępność kamer na żywo, dzięki którym możesz oglądać lokalizację w trybie czasu rzeczywistego – to zdecydowanie wciągające doświadczenie!

10. Cuts And Cruises Barbershop

Cuts And Cruises Barbershop

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Z prawdziwie męskim stylem, Cuts And Cruises Barbershop okazuje się być doskonałym przykładem zakładu fryzjerskiego. Dzięki motywom z Dzikiego Zachodu, mocnej chwytliwej nazwy i kontrastowej czarno-białej kolorystyce strona internetowa przyciąga uwagę użytkowników już od pierwszego spojrzenia.

Nie ma potrzeby przeglądania strony w poszukiwaniu wymaganych informacji tutaj, chociaż ta opcja jest również dostępna na stronie. Informacje o nas, kontakty z wygodną aplikacją Google Maps, a nawet film z YouTube przyczyniają się do łatwości postrzegania i dostarczają maksymalnych informacji o sklepie fryzjerskim, którym może zainteresować się użytkownik.

Co ważne, lista usług i ich kosztów znajduje się również na stronie głównej. Jest to decydujący czynnik dla wielu klientów wybierających spośród kilku zakładów fryzjerskich. Na stronie internetowej dostępna jest również opcja rezerwacji online, a także rozwijane menu umożliwiające wybór preferowanego fryzjera, aby klienci mieli pewność, że zostaną im zapewnione wymagane usługi na czas.

11. Pracuj dla unii kredytowej

Pracuj dla unii kredytowej

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Oprócz zdjęć w wysokiej rozdzielczości i nowoczesnego układu w stylu karty Pracuj dla unii kredytowej odnosi sukcesy w jednej z najważniejszych rzeczy w swojej branży – budowaniu zaufania. Rzućmy okiem na trzy atrybuty, które pomagają budować zaufanie:

 • Wysoka jakość wykonania. Wszyscy jesteśmy z natury wizualni, więc pierwszą rzeczą, którą zauważamy, są zdjęcia oraz ogólny wygląd strony internetowej. Praca dla unii kredytowej ma nowoczesny wygląd z przyciskami-widmami, dużą ilością białych znaków i wysokiej jakości zdjęć.
 • Mnóstwo informacji. Sztuką jest prezentowanie wielu informacji w zorganizowany i łatwy w obsłudze sposób, a tej stronie się to udaje. Istnieje obszerna strona O nas, mnóstwo informacji o kasach oszczędnościowych, a co ważniejsze – informacje kontaktowe. W Mapach Google znajduje się adres firmy, numer telefonu i formularz opinii.
 • Zaktualizowana informacja. Jest to jedna z częstych rzeczy, które przeoczają właściciele witryn. Od daty praw autorskich do Twojej witryny w stopce po bloga, witryna powinna wyglądać na zaktualizowaną. Właściciele witryny Work for a Credit Union znają tę zasadę i regularnie aktualizują swojego bloga.

12. Karoline O.F. Pettersen

Karoline O.F. Pettersen

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Karoline O. F. Pettersen to projekt zorientowany wizualnie, który cechuje prosty, czysty i inspirujący design. Karoline używa wysokiej rozdzielczości, pełnoekranowego obrazu tła, który natychmiast porywa widzów. Ogólny minimalny styl pomaga skupić uwagę na fotografiach autora, które witryna promuje.

Ale bądź ostrożny – zdjęcia i filmy HD osadzone na Twojej stronie mogą spowolnić ładowanie strony. Nie każdy użytkownik może długo czekać. I jeszcze jedna uwaga – czcionki menu powinny być bardziej pogrubione lub kontrastować – kiedy przewija się na nich pierwszy obraz, prawie niemożliwe jest prawidłowe odczytanie menu.

13. Flex R.&re

Flex R&D

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Flex R.&re robi świetną robotę, mówiąc potencjalnym klientom, co robią inaczej niż inni i jakie korzyści przyniesie to ich klientom. W całej witrynie prezentują próbki swojej pracy na poparcie swoich roszczeń. Co jest świetne w Flex R.&Witryną D jest to, że udaje im się zapewnić odwiedzającym mnóstwo informacji, jednocześnie utrzymując dobrze zorganizowaną i przyjazną dla użytkownika witrynę. Robią to, korzystając w pełni z funkcji dostępnych dla nich za pośrednictwem narzędzia do tworzenia witryn Wix HTML5. Niektóre z nich obejmują blog, suwak strony głównej, osadzanie wideo i wiele innych.

Kolejny problem z menu tej witryny – podmenu obejmuje główny tekst po otwarciu. Blog powinien być aktualizowany częściej, ale nie raz w roku.

14. Dziedziczenie szkoły narodów

Dziedziczenie szkoły narodów

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Dziedziczenie Narodów jest szkołą chrześcijańską o orientacji religijnej, która zapewnia głęboką znajomość Biblii wśród jej wyznawców. Uczy głównych zasad religii, teologii, a wydarzenia i działania tej Szkoły Narodów są przedstawiane z kilkadziesiąt niesamowitych zdjęć i filmów na stronie INS Experience na swojej stronie internetowej.

To przykład klasycznego budowania witryny – ze stroną główną, kontaktami i pewnymi informacjami między tymi dwiema stronami. Idealna decyzja organizacji – wszystko jest jasne.

15. Pakiet Moniki Pilates

Pakiet Moniki Pilates

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Pakiet Moniki Pilates należy do Moniki Pack – profesjonalnego i certyfikowanego trenera, który specjalizuje się w pilatesie freestyle. Jest autorką i twórczynią metody Nova Method, która łączy alternatywne i tradycyjne style pilatesu wraz ze znajomością biomechaniki, anatomii człowieka, podstaw rehabilitacji itp..

Ogólny styl strony całkowicie odpowiada obszarowi specjalizacji Moniki. Jest wiele informacji na temat trenera i ogólnie pilatesu. Specjalna oferta dla początkujących dostępna w nagłówku strony głównej zwiększa popularność projektu i przyciąga klientów. Przewijając stronę, możesz zarezerwować lekcję online, dowiedzieć się więcej o usługach oferowanych przez Monikę i oglądać prawdziwe zdjęcia, które pokazują jej podejście do pracy. Dodatkowo strona zawiera kilka stron, które koncentrują się na określonym temacie. Należą do nich Strona główna, O mnie, O Pilatesie, Klasy, Ceny i Kontakt. Sama strona jest jasna i wywołuje pozytywne wrażenie od pierwszej chwili, gdy ją odwiedzasz!

16. Pliki cookie Corso

Pliki cookie Corso

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Pliki cookie Corso oferuje najsmaczniejsze i najpopularniejsze amerykańskie ciasteczka, które są nie tylko smaczne, ale także atrakcyjne, jasne i bezpieczne dla dzieci i dorosłych. Są pieczone i dekorowane osobiście przez Tinę Corso, która jest autorką pomysłu i właścicielem firmy. Każdy, kto odwiedza witrynę, jest naprawdę zachwycony asortymentem ciasteczek i ogólną atmosferą procesu gotowania. Po prostu nie może pozostawiać nikogo obojętnym i zachęca do natychmiastowej chęci złożenia zamówienia.

Witryna zawiera wszystkie wymagane informacje na temat firmy i kucharza. Przeglądając zasób, poznasz historię fundacji piekarni, asortyment ciasteczek oferowanych do sprzedaży oraz dane kontaktowe. Co ważne i wygodne dla klientów, produkty są podzielone na kategorie, aby uprościć wyszukiwanie. Każde ciasteczko zawiera szczegółowy opis i jasne „soczyste” zdjęcia, które natychmiast przyciągają uwagę użytkowników.

Tina uważa również, że kluczowe jest podanie listy składników zawartych w każdym pliku cookie, aby zapewnić podejście „bezpieczeństwo przede wszystkim”. Jest to bardzo cenione przez jej stałych i nowych klientów. Strona wygląda wesoło, jasno i przyjemnie do przeglądania. Niewątpliwie budzi to chęć zakupu i skosztowania tych doskonałych ciastek! Dobra robota!

17. Bzz Agent

Bzz Agent

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Bzz Agent to międzynarodowa społeczność online użytkowników, którzy chętnie dzielą się swoimi dobrowolnymi recenzjami i osobistymi doświadczeniami na temat najpopularniejszych usług i produktów, które przetestowali. Jest to przydatne źródło informacji dla tych klientów, którzy zamierzają kupić określone produkty i chcieliby poznać opinie innych klientów na ich temat.

Witryna na pierwszy rzut oka wygląda dość prosto i wygodnie. Gdy przejdziesz na stronę główną, otrzymasz krótką, ale szczegółową instrukcję dołączenia do społeczności. W tym miejscu znajduje się przycisk „Dołącz”, który możesz aktywować, aby przejść do procesu oceny produktu. Są też komentarze użytkowników, którzy już opuścili swoje recenzje, a teraz dzielą się swoimi zamiarami i realizowanymi celami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w procesie interakcji ze społecznością, tutaj znajdziesz również FAQ. Ponadto można użyć kontaktów podanych w odpowiedniej sekcji, aby skontaktować się z zespołem witryny i postępować zgodnie z ich wskazówkami i zaleceniami. Ładny przykład witryny opartej na Wix do codziennego użytku!

18. OCD Online

OCD Online

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

OCD Online jest zasobem całkowicie skoncentrowanym na przyczynach zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych i skutecznych opcjach leczenia. Wszyscy zainteresowani tematem znajdą tu wiele przydatnych informacji. Podobnie każdy, kto chce pozbyć się zaburzenia, ma wielką szansę na osobisty kontakt z dr Stevenem Phillipsonem, właścicielem strony internetowej i licencjonowanym psychologiem klinicznym. Zapewni najbardziej skuteczne opcje leczenia, które pomogą jego pacjentom zapomnieć o chorobie i prowadzić zdrowe i szczęśliwe życie.

Strona wygląda na wygodną i łatwą do przeglądania dla wszystkich. Zapewnia prostą i intuicyjną nawigację – po prostu przejdź do strony głównej, aby przejść do tych sekcji i informacji, które Cię obecnie interesują. Obejmują one stronę OCD 101, edukację, historie sukcesu i opcje leczenia (terapia indywidualna, grupowa, dla par, intensywna terapia oraz rozmowy przez Skype / telefon). Wszystkie kontakty są dostępne w nagłówku i stopce witryny, aby być w zasięgu każdego, kto szuka profesjonalnej pomocy psychologicznej.

Ogólny projekt strony internetowej jest wykończony w przyjemnych i atrakcyjnych jasnoniebieskich i białych kolorach oraz ich kombinacjach. Tworzy to kojący i relaksujący efekt, pomagając użytkownikom skupić się na ich rzeczywistych potrzebach i poszukiwanych informacjach.

19. Klub nocny Copacabana

Klub nocny Copacabana

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Klub nocny Copacabana to najbardziej legendarny, popularny i kosmopolityczny klub nocny zlokalizowany w Nowym Jorku. Tutaj możesz się zrelaksować i cieszyć oszałamiającymi programami i wydarzeniami specjalnymi cieszącymi się największą popularnością wśród użytkowników. Nie spiesz się, przeglądając stronę internetową i znajdując dostępne reklamy i plakaty.

Wszystkie programy (zarówno bieżące, jak i nadchodzące), a wydarzenia można oglądać bezpośrednio na stronie głównej. Możliwe jest również przeglądanie list gości, wymagań dotyczących ubioru na każdą okazję, a nawet kupowanie biletów na pokazy, które chcesz odwiedzić. Specjalne sekcje strony są tworzone osobno dla tych użytkowników, którzy są zainteresowani pakietami VIP, samym klubem nocnym, ofertami gastronomicznymi i specjalnymi rekomendacjami. Wszystkim, którzy chcą się dobrze bawić, czytając ciekawe i pouczające posty, strona oferuje dostęp do sekcji Blog, która jest regularnie aktualizowana o nowe artykuły.

Projektowanie stron internetowych nie jest tak skomplikowane, ponieważ cała zawartość jest prezentowana na śnieżnobiałym tle, aby była wyraźnie widoczna dla każdego użytkownika. Jasne i kolorowe obrazy oraz interaktywne tło wideo tworzą atmosferę „klubu nocnego” lub „kasyna”. W stopce witryny znajdują się również szczegółowe kontakty umożliwiające szybką i łatwą interakcję z menedżerami klubów nocnych – możesz użyć adresu dostarczonego z przydatnym widżetem Mapy Google lub wypełnić formularz kontaktowy, aby uzyskać opinię.

20. Baltimore Research

Baltimore Research

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Baltimore Research jest dostawcą badań marketingowych i spostrzeżeń, które pomagają firmom w przyjęciu rozsądnych rozwiązań opartych na dogłębnej analizie rynku. Firma zamierza dotrzeć do różnych odbiorców, zachęcając ich do odwiedzenia witryny, która wygląda na zaufaną i wiarygodną. Widzi, że jego misją jest pomaganie firmom w rozwoju poprzez lepsze zrozumienie wymagań ich klientów.

Najważniejsze ogólne informacje o firmie, jej celach, podejściach, usługach dla gości i innych powiązanych kwestiach znajdują się bezpośrednio na stronie głównej. Przyciąga uwagę użytkownika ze względu na dostępność obrazów pełnoekranowych i harmonijne połączenie kolorów. Podczas przewijania stron internetowych można znaleźć bardziej szczegółowe informacje. Jest dostępny w kilku sekcjach witryny, a mianowicie na stronie głównej, panelistach, usługach dla gości, studiach, o nas i kontakcie.

Ze względu na prostą nawigację na stronie i wyskakujące menu dość łatwo jest znaleźć wymagane informacje o firmie i oferowanych przez nią usługach. Są to główne cechy, które sprawiają, że projekt jest jedną z najbardziej wiarygodnych próbek profesjonalnej strony biznesowej uruchomionej z Wix.

Dolna linia

Uruchomienie strony internetowej za pomocą Wix jest o wiele prostsze niż myślisz. Twórca strony początkowo widzi swoją misję, pomagając nietechnicznym bez początku programowania, a następnie z łatwością zarządzać wysokiej jakości projektami do użytku osobistego lub biznesowego. Platforma oferuje wiele narzędzi i funkcji dostosowywania projektu, które przyczyniają się do bezproblemowego i płynnego tworzenia stron internetowych.

Dzięki zintegrowanemu narzędziu Wix ADI, zaawansowanym silnikom blogów i eCommerce, a także setkom gotowych szablonów, nawet początkujący może uruchomić profesjonalną stronę internetową bez inwestowania w nią dolara. Chcesz wypróbować teraz? Następnie zarejestruj się w kreatorze stron i zacznij pracę nad pierwszym projektem!

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map