Najlepsze strony internetowe witryn Google

Witryny Google Przykładowe strony internetowe


Witryny Google twierdzą, że jest elastyczną i wszechstronną platformą do tworzenia stron internetowych do tworzenia różnych rodzajów witryn od podstaw. Zapewnia wystarczającą pojemność w chmurze, która umożliwia scentralizowanie filmów, pokazów slajdów, różnych formatów dokumentów i nie tylko, aby stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową pomimo branży lub branży. Witryny Google zapewniają w pełni hostowaną platformę, co oznacza brak serwerów innych firm lub dodatkowego oprogramowania do obsługi lub wdrażania. Ponadto platforma zapewnia pewne podstawowe korzyści, w tym doskonałą zdolność do działania w różnych systemach operacyjnych.

Witryny Google oferują funkcjonalność i wbudowany system kontroli, który zapewnia cyfrowe bezpieczeństwo na poziomie witryny. Ale czy naprawdę jest tak dobry dla początkujących, którzy chcą zbudować solidne portfolio, stronę internetową firmy lub blog? Przejrzeliśmy niektóre z najlepszych przykładów Witryn Google, aby pokazać ich zalety i funkcje. Pozwalają ci zdecydować, czy platforma spełnia Twoje wymagania.

1. Usługi BNH

1. Usługi BNH

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Usługi BNH oprócz grafiki i projektowania stron internetowych świadczy usługi rozwoju w chmurze. Strona główna wygląda lakonicznie i schludnie, a wszystkie niezbędne sekcje są wyraźnie widoczne w nagłówku. Suwak dodaje dynamikę stronie, dzięki czemu wygląda ona na aktualną. Ponadto łączy użytkownika z innymi sekcjami witryny.

Strona ma własnego bloga. Chociaż nie wygląda tak dobrze i przyciąga uwagę jak bardziej profesjonalne blogi, nadal ma archiwum blogów, które dzieli artykuły według miesięcy i lat. Sekcja „O nas” ma zintegrowaną mapę Google ze stroną. Strona robi dobre wrażenie, ale wciąż wymaga pewnych poprawek, aby wyglądała bardziej profesjonalnie, szczególnie jeśli chodzi o blog.

2). Morto Park Hall

2. Morto Park Hall

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Morto Park Hall ma niedochodową stronę internetową, która nie zajmuje się handlem elektronicznym ani usługami. Jego misją jest wyświetlanie wszystkich podstawowych informacji o kościele, a także reprezentowanie społeczności. Witryna zawiera kilka sekcji, w tym:

 • Strona Wierzymy podkreślając podstawowe kwestie opisujące właściciela strony;
 • Spotkania & Usługi – strona zawiera harmonogramy i kalendarze spotkań i nabożeństw z funkcją widoku kalendarza Google w widoku miesiąca;
 • Jak nas znaleźć zintegrował Mapy Google i adres pisemny.

Chociaż strona może wydawać się nieco prymitywna, ma wszystkie niezbędne sekcje i funkcje, Kalendarz Google ze wszystkimi spotkaniami w jednym miejscu, zdjęcia ze spotkań kościelnych, informacje kontaktowe itp..

3). Rozwiązania PCS w zakresie ochrony i kontroli

3. Rozwiązania ochrony i kontroli PCS

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Rozwiązania PCS w zakresie ochrony i kontroli oferuje witrynę internetową o atrakcyjnym wyglądzie oraz niestandardowe ikony na stronie głównej i stronach usług. Służą do podkreślenia podstawowych korzyści, rodzajów usług i rozwiązań oferowanych przez firmę. Ogólne wrażenie nie jest złe. Witryna wygląda profesjonalnie ze względu na mądrą i prostą strukturę. Dla użytkownika jest jasne, jakie informacje ma dostarczyć.

Chociaż nie ma animacji ani projektu UX, jak niektóre bardziej profesjonalne strony, wszystkie sekcje są łatwe do zlokalizowania. Sekcja Produkt zawiera pełny opis produktu dostępny w plikach PDF, dzięki czemu klient może łatwo pobrać i zachować informacje w razie potrzeby.

4. HIJSA

4. HIJSA

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Buduj za pomocą Witryn Google, witryny HIJSA robi dobre wrażenie od pierwszego wejrzenia. Kolejny dowód, że platforma pozwala użytkownikom zbudować ładną i stylową stronę internetową. Wygląda nadzwyczajnie i jednocześnie robi wrażenie. Firma zajmuje się konsultacjami i rekomendacjami dotyczącymi struktury organizacyjnej i selekcji talentów.

Strona wygląda dopingująco i podnosząco na duchu dzięki elastycznemu szablonowi. Ma sekcję blogów, która jest bardziej profesjonalna w porównaniu ze stroną nr 1 na naszej liście, chociaż wciąż jest daleka od ideału. Wszystkie artykuły mają krótkie podglądy, daty publikacji i zdjęcia. Dzięki temu blog wygląda bardziej profesjonalnie. Witryna ma przyciski udostępniania społecznościowego, chociaż trudno je znaleźć, nawet jeśli chce.

5. Najlepszy robot w USA

5. Najlepszy robot US

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Najlepszy robot w USA to Kalifornijska robot i agencja AI, której celem jest digitalizacja wszystkich procesów biznesowych. Firma opracowuje przełomowe produkty i usługi, które przekształcają interakcję człowieka z maszyną w trendy nowej generacji. Strona internetowa firmy wygląda nowatorsko i imponująco, powstaje w odniesieniu do głównej specjalizacji firmy.

Projekt wygląda na modny, aktualny i wysoce zdigitalizowany. Strona główna oferuje wiele zdjęć i filmów prezentujących Sanbota (samego robota) w akcji. Ciekawie jest obserwować, jak działa i wchodzi w interakcje z ludźmi. Ponadto natkniesz się na potencjalne zastosowania tego produktu w branży. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia bezpośrednio na stronie internetowej, po wcześniejszym dowiedzeniu się więcej o robocie i jego możliwych zastosowaniach. Całkiem ciekawa i unikalna oferta dostępna w witrynie obsługiwanej przez Witryny Google!

6. DrPete Technology Experts

6. Eksperci technologiczni DrPete

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

To solidna strona internetowa reprezentująca zespół specjalistów technologicznych pracujących dla DrPete Technology Experts. Oferują profesjonalną pomoc dla osób związanych z branżą IT. Na pierwszy rzut oka strona główna jest dość profesjonalna. Przedstawia wszystkie kierunki kompetencji firmy. Użytkownik może wybrać ten, którego potrzebuje. Dobra wiadomość, możemy teraz być świadkiem dobrze wyglądającego bloga zbudowanego z Witryn Google.

Nadal nie jest doskonały ze względu na brak podglądu i danych do publikacji. Przynajmniej ma pewną strukturę i archiwum, chociaż nie ma znaczników, które mogłyby znacznie ułatwić wyszukiwanie artykułu. Na stronie znajduje się strona zespołu ze zdjęciami i krótkimi opisami wszystkich ekspertów.

7. Federacja nauczycieli Putnam Valley

7. Federacja nauczycieli Putnam Valley

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Oficjalna strona internetowa Federacja nauczycieli Putnam Valley (PVFT) jest tworzony zgodnie z najlepszymi tradycjami kreatora witryn Witryn Google. Organizacja dąży do poprawy standardów zawodu nauczyciela, wspierania i ochrony swoich członków oraz innych kwestii związanych z branżą.

Strona internetowa zawiera najbardziej pilne i aktualne informacje o Federacji, jej zaletach, harmonogramie, członkach, wydarzeniach. Informacje te są wygodnie podzielone na sekcje, w których każdy użytkownik może znaleźć te informacje, których szuka. Należą do nich funkcjonariusze, kalendarz, protokół, fundusz powierniczy opieki społecznej, plan mentorski, mentorzy, świadczenia, zażalenia, zasoby itp., Aby uprościć wyszukiwanie wymaganych, strona internetowa umożliwia użycie opcji wyszukiwania. Istnieje również dostęp do sieci społecznościowych i osobnej sekcji Darowizny, gdzie każdy może przekazywać darowizny na rzecz Federacji w celu wspierania jej działalności i członków.

8. Community School of Excellence (CSE)

8. Community School of Excellence (CSE)

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Community School of Excellence (CSE) to szkoła języka i kultury K-8 Hmong z siedzibą w St. Paul, Minnesota. Szkołą zarządza grupa oddanych nauczycieli, członków społeczności i rodziców, którzy chcą założyć szkołę, która zapewnia edukację na światowym poziomie dla wszystkich swoich uczniów.

Strona internetowa CSE obejmuje funkcjonalność, wartość informacyjną i łatwość nawigacji. Wszystkie główne sekcje menu znajdują się w lewym panelu witryny, zapewniając dostęp do wszystkich powiązanych informacji. Tutaj możesz przejrzeć sekcję O nas, Katalog, Rodzice, Programy i funkcje, Centrum medialne, Zatrudnienie, Zasoby pracownicze itp., Aby odkryć fakty, które najbardziej Cię interesują. Opcja filtra wyszukiwania pomoże skrócić czas wyszukiwania. Witryna zawiera również filmy szkolne, zdjęcia, harmonogramy i inne niezbędne elementy tematyczne.

9. Dzień Japonii 2020

9. Dzień Japonii 2020

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

To strona poświęcona zbliżającemu się wydarzeniu – Dzień Japonii 2020 – która odbędzie się w Auckland w Nowej Zelandii w dniu 9 lutego 2020 r. Witryna zawiera niezbędne informacje na temat okazji, która jest dostępna w jednym miejscu. Informacje są regularnie aktualizowane przez komitet Dnia Japonii, aby informować potencjalnych gości o harmonogramie wydarzenia i jego szczególnych cechach.

Wygodne menu podręczne zapewnia dostęp do głównych sekcji strony internetowej, a mianowicie Informacji o odwiedzających, Galerii, Uczestnictwa, Kontaktów, a opcja filtra wyszukiwania sprawia, że ​​wyszukiwanie wymaganych informacji jest łatwe i szybkie. Istnieje również dostęp do kont w mediach społecznościowych, na których wszyscy użytkownicy mogą znaleźć aktualne informacje o Dniu Japonii 2020. W sumie. Jest to godna próbka strona internetowa uruchomiona za pomocą Witryn Google.

10. Flanders Hotel Bruges

10. Flanders Hotel Bruges

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Na koniec przeglądamy stronę internetową Flanders Hotel Bruges z siedzibą w Belgii dostarcza wszystkich niezbędnych informacji o zakwaterowaniu i usługach, z których mogą korzystać turyści. Jest to hotel polecany przez doradcę podróży wszystkim użytkownikom, którzy szukają luksusowego, wygodnego i oszałamiającego miejsca, w którym można zatrzymać się podczas wizyty w kraju.

Strona internetowa zawiera wszystkie wymagane informacje o hotelu, a mianowicie listę oferowanych usług i udogodnień, opis lokalizacji, wycieczki wideo, listę nagród, szczegółowe kontakty, galerię itp. Zintegrowany widżet Map Google ułatwia wyszukiwanie dokładnej lokalizacji i wygodne. Istnieje również świetna okazja, aby zarezerwować zakwaterowanie w hotelu bezpośrednio na stronie internetowej, wypełniając zintegrowany formularz online. Ten ostatni jest dostępny w kilku językach (Angielski, hiszpański, francuski, niemiecki i holenderski), co jest wygodne dla turystów zagranicznych. Dostęp do kont w mediach społecznościowych i szczegółowe kontakty upraszczają wyszukiwanie wymaganych informacji, a wiele zdjęć wysokiej jakości nadaje stronie zabawny i atrakcyjny wizualnie wygląd.

Dolna linia

Możesz stworzyć stronę internetową za pomocą Witryn Google ilekroć potrzebujesz prostej witryny z podstawowymi funkcjami. Lista naszych próbek pokazuje, że platforma wciąż ma wiele do zrobienia. Jego funkcje blogowania wymagają istotnych aktualizacji, a niektóre szablony wyglądają mniej profesjonalnie w porównaniu z innymi twórcami stron internetowych. Wszystkie motywy są ograniczone opcjami.

Wszystkie wyglądają tak samo, choć nadal zachowują pewne możliwości dostosowywania i edycji. Dobrą rzeczą jest to, że Witryny Google można zintegrować z dowolną dostępną aplikacją Google, od kalendarzy i map po Analytics. Platforma jest dobra dla tych, którzy nie wymagają wiele od swoich stron internetowych, ale nadal potrzebują solidnej obecności online.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map