Przykłady najlepszych stron internetowych Volusion

Przykładowe strony Volusion


Wola – to narzędzie do tworzenia stron internetowych, do którego można się przyzwyczaić załóż sklep e-commerce i bieganie. Ten zasób oferuje wiele funkcji i narzędzi, które przyczyniają się do sukcesu procesu tworzenia stron internetowych. Rzućmy okiem na kilka przykładów sklepów internetowych utworzonych za pomocą Volusion, aby dowiedzieć się, jak to działa.

Posiadanie strony internetowej nie jest kaprysem, ale koniecznością dla właścicieli firm, którzy chcą promować swoje firmy w Internecie i zwiększać swoją rentowność. Dotyczy to zwłaszcza sklepów internetowych, które mogą pomóc w rozwoju każdej firmy.

Chociaż potrzeba uruchomienia strony internetowej może być pilna, nie wszyscy właściciele firm są świadomi podstaw tego procesu. Volusion pozwala na stworzenie własnego sklepu internetowego w krótkim czasie.

1. Sklep z serami Antonellego

Sklep z serami Antonellego

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Wszystkich smakoszy i miłośników sera z przyjemnością odwiedzą Sklep z serami Antonellego – sklep internetowy oferujący niesamowitą różnorodność rodzajów sera, które zaspokoją każdy gust i okazję! Projekt strony internetowej jest chwytliwy i bardzo kuszący, z tymi wszystkimi zdjęciami tacek z serem w wysokiej rozdzielczości!

Menu strony jest wygodne i łatwe do przeglądania. Znajduje się u góry strony głównej i zawiera rozwijane okna, które zapewniają dostęp do różnych stron i sekcji witryny. Po zarejestrowaniu konta możesz przeglądać asortyment produktów i złożyć zamówienie. Możesz także dołączyć do Cheese Club, zarezerwować wydarzenie, zapisać się na klasę sera, a nawet zostać partnerem hurtowym! Opcje są liczne, więc pospiesz się, aby dokonać wyboru!

2). Jon Hart Design

Jon Hart Design

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Jon Hart Design jest amerykańską witryną eCommerce poświęconą ręcznie robionym, niestandardowym monogramom toreb i prezentów. Projektowanie stron internetowych jest stylowe, nowoczesne i całkowicie spełnia swoją główną specjalizację. Odwiedzający nie mogą nie zauważyć pełnowymiarowych zdjęć przedmiotów oferowanych do sprzedaży tutaj.

Można złożyć zamówienie, przechodząc do jednego z punktów menu lub przeglądając kolekcje podczas przewijania strony głównej. Dwie prezentacje wideo sklepu internetowego nie tylko informują potencjalnych klientów o jego historii, ale także zachęcają ich do zakupów w sklepie. Użytkownicy, którzy chcą pozostać w kontakcie z firmą i zamierzają być informowani o najnowszych aktualizacjach, mogą zapisać się do newslettera lub założyć konta w sieci społecznościowej.

3). Night Ops Tactical

Night Ops Tactical

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Night Ops Tactical to sklep internetowy z urządzeniami i sprzętem noktowizyjnym. Firma ma ponad 18-letnie doświadczenie, oferując szeroką gamę wysokiej jakości produktów noktowizyjnych i akcesoriów. Są dostępne w wielu kategoriach menu, w tym w systemach noktowizyjnych, termowizorach, laserach i oświetleniu IR, lunetach i celownikach, hełmach, akcesoriach.

Każda sekcja menu zawiera rozwijane kategorie zapewniające szczegółowy dostęp do asortymentu produktów. Każda pozycja ma szczegółowy opis, dane techniczne i oryginalne zdjęcia wysokiej jakości. Pomaga to klientom zrozumieć, jak wyglądają produkty i jakie są ich konsekwencje. Dostępne są również szybkie linki, umożliwiające dostęp do głównych sekcji witryny, produktów i obsługi klienta. Użytkownicy mogą również wyszukiwać wymagany produkt według nazwy, części, słowa kluczowego i innych parametrów. Projekt strony internetowej jest absolutnie zgodny z jej tematem, a zdjęcia produktów i informacje są publikowane na ciemnoszarym tle. Jest to godna próbka sklepu internetowego zasilanego Volusion!

4. Saw House

Saw House

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Saw House oferuje sprzęt i materiały zasilające dla firm i osób prywatnych w aglomeracji Houston TX. Sklep internetowy ma stylowy wygląd, który całkowicie spełnia niszową specjalizację.

Menu jest dostępne tutaj u góry strony, z wieloma kategoriami podmenu ułatwiającymi wyszukiwanie produktów. Należą do nich: wspinaczka po drzewach, olinowanie, przycinanie, bezpieczeństwo, kontrola ruchu, sprzęt energetyczny, a także serwis i naprawa. Te same kategorie są dostępne na stronie głównej podczas przewijania w dół dla łatwego i szybkiego dostępu. Pochodzą one z wyraźnymi obrazami o wysokiej jakości, opisami i specyfikacjami produktów, informacjami o zakupach i filmami o polecanych produktach. W stopce strony głównej znajdziesz informacje kontaktowe, dostęp do głównych sekcji witryny i kategorię rejestracji konta. Możliwe jest również zapisanie się do newslettera sklepu internetowego, aby wiedzieć o najnowszych aktualizacjach i ofertach specjalnych.

5. Zyskaj wytrzymałość

Zyskaj wytrzymałość

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Zyskaj wytrzymałość jest internetowym dystrybutorem wytrzymałych sieci i technologii komputerowych. Zapewniają bogaty asortyment produktów, które zostały specjalnie zaprojektowane do zastosowań o znaczeniu krytycznym i mogą być eksploatowane w różnych środowiskach i pod różnymi (czasem nawet krytyczny) warunki.

Pełnowymiarowy suwak obrazu dostępny na stronie głównej przedstawia najważniejsze informacje o firmie i jej polecanych produktach, aby powiadomić klientów o miejscu, do którego przybyli. Przycisk CTA przekierowuje do sklepu internetowego, w którym każdy może złożyć zamówienie, po zapoznaniu się ze specyfikacjami produktu i warunkami wysyłki. Wystarczy założyć konto i dokonać wyboru!

6. Świecąca dioda LED

Świecąca dioda LED

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Świecąca dioda LED to popularna marka, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji zindywidualizowanych liniowych rozwiązań oświetleniowych LED dla potrzeb oświetlenia mieszkaniowego, dekoracyjnego i komercyjnego. Firma oferuje bogaty asortyment liniowych opraw oświetleniowych LED, paneli podświetlenia LED, niestandardowych systemów sterowania oświetleniem LED, a także innych akcesoriów. Te i inne produkty są wyświetlane w sklepie internetowym i są dostępne w sprzedaży o każdej porze dnia.

Witryna zachwyca użytkowników swoim wyglądem, który nie narusza wysokiej klasy funkcjonalności projektu. Ma logiczną strukturę i zapewnia dostęp do głównych kategorii produktów. Są one dostępne w obszernym menu rozwijanym, a także w katalogu produktów dostępnych na stronie głównej. Każda oprawa oświetleniowa zawiera opis, szczegóły dotyczące wysyłki / płatności oraz specyfikacje cenowe. Można złożyć zamówienie w sklepie internetowym w najkrótszym możliwym czasie. Są to główne cechy, dzięki którym projekt jest godną próbką strony internetowej eCommerce obsługiwanej przez Volusion.

7. Pałac Pieprzu

Pałac Pieprzu

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Pałac Pieprzu to rodzinny biznes i najpopularniejszy gorący sklep na świecie, który cieszy się dużą popularnością wśród klientów dzięki imponującemu asortymentowi małych partii, naturalnych, ręcznie wytwarzanych i nagradzanych pikantnych produktów. Co ciekawe, Pepper Palace obejmuje sieć lokalizacji handlowych (obecnie w Kanadzie i USA jest ponad 60 sklepów), a także sklep internetowy, w którym każdy może kupować swoje ulubione produkty.

Strona internetowa firmy wygląda naprawdę zachęcająco i tematycznie, z dominacją koloru czerwonego w jej schemacie kolorów, co przejawia się we wszystkich elementach projektu – obrazach, czcionkach, pokazach slajdów w galerii, banerach, reklamach itp. Aby znaleźć wymagany produkt, powinieneś przeglądać rozwijane menu z dużą ilością sekcji i dziesiątkami produktów dostępnych w sprzedaży. W ten sposób możesz wybrać produkty z następujących kategorii menu: Hot Sauce, BBQ & Skrzydła, Salsa, Spiżarnia, Przyprawy & Pocierania, Gotowanie & Zanurzanie, upominki. Przewijając stronę w dół, zobaczysz najpopularniejsze zdjęcia, które możesz zamówić za pomocą kilku kliknięć. Aby uprościć proces zakupów, produkty są również podzielone na kilka grup – bestsellery, nowe produkty, najgorętsze produkty itp. Jest to przydatne i wygodne.

8. Odzież męska Natale

Odzież męska Natale

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Odzież męska Natale to specjalistyczny sklep z odzieżą męską, który oferuje profesjonalną obsługę, indywidualne podejście do klienta i wyjątkową jakość produktu. Mają zadziwiający asortyment modeli różniących się rozmiarem, stylem i innymi parametrami. To; w tym miejscu można również zamówić ubrania dostosowane do indywidualnych parametrów.

Aby skorzystać z wyjątkowych wrażeń osobistych i zakupowych, należy najpierw odwiedzić stronę internetową. Tutaj znajdziesz nie tylko szczegółowe informacje o sklepie, ale także uzyskasz dostęp do asortymentu produktów. Katalog jest dostępny zarówno na stronie internetowej, jak i w rozwijanym menu. Dla wygody użytkowników i składania zamówień wszystkie produkty dzielą się na kilka kategorii w zależności od rodzaju oferowanej odzieży. Należą do nich koszule & Swetry, spodnie & Szorty, odzież wierzchnia, krawaty na szyję & Akcesoria. Istnieje również możliwość przeglądania i zamawiania innych usług oferowanych przez sklep. Projekt strony internetowej charakteryzuje się elegancją i stylem przejawiającym się we wszystkich elementach, a dominująca paleta kolorów w kolorze szarym i niebieskim przywołuje poczucie wiarygodności. Jest to znacząca zaleta dla każdego sklepu internetowego.

9. Guma prawdziwego Boga

Guma prawdziwego Boga

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Guma prawdziwego Boga z pewnością sprawi, że będziesz podekscytowany i chętny do przeglądania witryny, aby zobaczyć, co ma do zaoferowania. Jest to producent i dystrybutor bezpiecznych, naturalnych i wolnych od ryzyka gum do żucia. Produkty pozbawione są sztucznych słodzików, plastiku, substancji rakotwórczych, dodatków, neurotoksyn i pozostałych składników zagrażających zdrowiu ludzkiemu. Zamiast tego są w 100% biodegradowalne, bezglutenowe i bez GMO, w tym organiczny cukier trzcinowy, dziko zbierane owoce leśne, naturalny aromat, organiczna gliceryna i organiczny słonecznik.

Strona wygląda naprawdę jasno, kolorowo, imponująco i wesoło. Jego paleta kolorów obejmuje szerokie spektrum jasnych i jasnych kolorów, z różowym kolorem, który zawsze kojarzy się z gumami do żucia, dominującymi nad resztą. Stwarza to radosne i pozytywne wrażenie, które budzi chęć dowiedzenia się więcej o firmie i wytwarzanych przez nią produktach. Przewijając stronę, znajdziesz ogólne informacje o firmie, historię jej powstania i rozwoju, proces pozyskiwania gumy oraz cechy, które sprawiają, że jest ona w stanie wytrzymać konkurencję niszową. Aby wybrać produkt, należy przejść do działu Sklep, aby wybrać gumę, którą chcesz spróbować, i złożyć natychmiastowe zamówienie. Łatwa, wygodna i szybka – dzięki temu ta strona internetowa oparta na Volusion jest godną próbką projektu!

10. Wyszukiwarki fitness

Wyszukiwarki fitness

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Wyszukiwarki fitness jest organizacją, która postrzega swoją misję przez całe życie w zakresie poprawy zdrowia i sprawności młodych ludzi, przyczyniając się do ich rozwoju fizycznego i psychicznego. Działając na rynku od ponad 50 lat, wprowadzili wiele narzędzi i technik, które zachęcają i motywują dzieci i dorosłych do wielkich osiągnięć. Toe Tokeny wprowadzone jako nagroda dodatkowa za swój program przebiegu są najpopularniejszymi i najlepiej sprzedającymi się zachętami klubowymi w Ameryce Północnej.

Dla użytkowników, którzy chcą dowiedzieć się więcej o firmie, jej misji, celach, osiągnięciach i oferowanych produktach / programach, strona internetowa zawiera wyczerpujące i bardzo szczegółowe informacje. Jest on dostępny w głównych sekcjach witryny – wystarczy przejść do menu rozwijanego, aby znaleźć odpowiedzi na pytania. Główne sekcje menu obejmują Nagrody, Żetony Toe, Klub Przebieg, EZ Scan, Łańcuchy & Smycze, próbki itp. Możesz także obejrzeć wideo dostępne na stronie głównej, aby poznać priorytety firmy. Aby złożyć szybkie zamówienie bezpośrednio na stronie internetowej, wypełnij formularz online, aby podać szczegóły lub przejdź do katalogu, aby wybrać tam produkty.

Dolna linia

Jak widzicie, Wola jest dobrym narzędziem do budowania stron internetowych eCommerce różne poziomy złożoności. Kreator stron internetowych zawiera zestaw funkcji i opcji, które angażują proces tworzenia stron internetowych i pomagają w uruchomieniu funkcjonalnych i wysokiej jakości sklepów internetowych.

Zasób zawiera ponad 100 funkcji i zestaw wysokiej jakości szablonów eCommerce, które można dostosować do potrzeb i celów użytkowników. Jeśli utworzyłeś sklep internetowy lub stronę internetową w Volusion, możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami!

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map