Przykłady sklepu internetowego Weebly

Przykłady stron internetowych Weebly


Weebly – jest przeciągnij i upuść kreatora stron internetowych, który jest przyjazny dla użytkownika i zapewnia intuicyjny proces tworzenia stron internetowych bez konieczności opanowania podstaw programowania. Platforma wykorzystuje model „pudełkowy”, który umożliwia zmianę projektu i struktury strony internetowej w zależności od potrzeb. Weebly jest początkowo znany z potężnego silnika eCommerce. Prowadzenie sklepów internetowych jest tutaj proste i wygodne, a zakres funkcji i narzędzi oferowanych przez system przyczynia się do osiągnięcia dobrego wyniku.

Czy planujesz stworzyć mały sklep internetowy z tuzinem produktów lub imponującym supermarketem z setkami przedmiotów wystawionych na sprzedaż, Weebly to dobre narzędzie na początek. Zestaw funkcji eCommerce w systemie jest powyżej średniej, co pozwala eksperymentować ze stylami i projektami Twojego sklepu internetowego. Dziś zaprezentujemy najbardziej niezwykłe przykłady sklepów internetowych Weebly, które udało nam się znaleźć w Internecie. Niektóre z nich mogą uchodzić za projekty profesjonalnie zaprojektowane, inne mają wiele obszarów do poprawy. Baw się i bądź kreatywny!

1. Kindle natury

Kindle natury

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Kindle natury jest dobrym przykładem sklepu internetowego Weebly zbudowanego z myślą o wygodzie klienta. Założycielem i właścicielem strony jest Diosdado Velasquez, który postanowił połączyć swoją miłość do natury z pasją do zdrowego stylu życia, biwakowania i przygód. Tak narodził się Nature Kindle, oferujący wiele ekologicznych akcesoriów, zestawów upominkowych, zapachów i artykułów gospodarstwa domowego. Nawigacja w sklepie internetowym jest prosta i intuicyjna – nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem wymaganych produktów.

Witryna składa się z kilku kategorii, z których każda oferuje określony rodzaj produktów. Wszystkie przedmioty są wyjątkowe i niezwykłe – nie ma ich teraz w wielu sklepach. Jednak lista produktów dostępnych do sprzedaży nie jest obecnie dość obszerna, ale asortyment jest regularnie aktualizowany.

Aby poznać cechy i implikacje tego lub innego produktu, nie spiesz się z przeglądaniem katalogu – wszystkie elementy są tam szczegółowo opisane. Możesz wybrać rodzaj, specyfikację i ilość produktów podczas składania zamówienia. Jeśli z jakiegoś powodu czegoś nie możesz znaleźć w katalogu – skorzystaj z opcji filtra wyszukiwania, aby uprościć wybór i zaoszczędzić czas!

2). Blair Lauren Brown

Blair Lauren Brown

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Blair Lauren Brown to sklep z ręcznie robioną biżuterią, który został starannie zaprojektowany zgodnie z talizmanami amerykańskich tradycji. Pierwszą rzeczą, która przykuwa uwagę po wejściu na stronę, jest pełnowymiarowa galeria zdjęć prezentowanych biżuterii, które są prezentowane tutaj na korzyść i zachęcają do chęci ciągłego przeglądania sklepu internetowego od samego początku. Na stronie głównej znajduje się również film, który jest krótki, ale pouczający, opowiadający historię Blair Lauren Brown – producenta biżuterii i właściciela sklepu internetowego.

Sama strona jest wygodna i łatwa do przeglądania. Polecane produkty są wyświetlane bezpośrednio na stronie głównej, aby zapewnić szybki dostęp do nich. Pozostałe produkty są dostępne w sekcji sklepu internetowego menu znajdującego się na lewym panelu witryny. Rozwijane menu nie wygląda imponująco, ale oferuje dostęp do głównych sekcji sklepu internetowego, takich jak bestsellery, pierścionki, kolczyki, naszyjniki, bransoletki, poświęcona kolekcja i inne kategorie.

Każdy produkt jest dostępny w kilku wariantach w zależności od wybranych specyfikacji. Obejmuje to materiał, rozmiar przedmiotów i wpływa na ich ostateczny koszt. Możesz również wyświetlić zdjęcia interesującego Cię przedmiotu i przeczytać jego przegląd, aby poznać szczegóły. Ten sklep internetowy firmy Weebly tworzy lekkie i przyjemne wrażenie, spełniając różnorodne preferencje klientów.

3). Gaucho Sur

Gaucho Sur

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Gaucho Sur to nowoczesna marka odzieży dla kobiet inspirowana stylem „The Gaucho” – południowoamerykański styl kowbojski. To nadaje wszystkim przedmiotom i akcesoriom elegancki i jedyny w swoim rodzaju wygląd, przyciągając uwagę fanów mody z całego świata. Wszystkie ubrania prezentowane w sklepie zostały zaprojektowane z myślą o specjalnym podejściu, łącząc modne style mody, wysokiej jakości materiały i unikalne pomysły na sztukę.
Wystarczy spojrzeć na ubrania przedstawione w katalogu, aby poczuć podejście specjalnego mistrza. Katalog obejmuje kilka popularnych kategorii ubrań, w tym sukienki, poncza i ruany, spodnie i spodnie Gaucho, topy. Prezentowane produkty są również wyświetlane tutaj, zapewniając szybki i łatwy dostęp do dowolnego z nich.

Sklep internetowy oferuje bezpłatną wysyłkę wszystkich zamówień, co dodatkowo zachęca klientów do ich zakupu. Każdy element ubrania zawiera kilka zdjęć, krótkie opisy i przyciski zamówień. Podsumowując, sklep internetowy wygląda elegancko, stylowo i absolutnie odpowiada pomysłom w stylu „Gaucho”, za którymi podążają projektanci, tworząc swoje kolekcje odzieży.

4. Prezenty Glow

Prezenty Glow

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Prezenty Glow to inspirująca strona pełna wspaniałych pomysłów do zaoferowania. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią przede wszystkim kreatywność i wyjątkowe pomysły na prezenty. Sklep internetowy w Portland prezentuje nowoczesne kosze upominkowe, które są wykonane na zamówienie na różne okazje. Oferują spersonalizowane ręcznie robione prezenty, które są prawdziwą niespodzianką na każde wydarzenie! Wystarczy wejść do opcji sklepu internetowego, aby zobaczyć, co mają na stanie! Każdy zestaw podarunkowy składa się z kilku elementów i możesz wybrać te, które chcesz, co wpływa na ostateczny koszt zamówienia.

Dostępny jest pełny opis prezentu i formularz online, w którym należy podać dane kontaktowe odbiorców, aby zapewnić szybką i skuteczną dostawę. Jedną z głównych atrakcji sklepu jest szansa dla każdego klienta na stworzenie własnego koszyka upominkowego poprzez wybranie i ułożenie przedmiotów dostępnych w magazynie. Możliwości jest wiele, więc na pewno będziesz w stanie stworzyć wyjątkowy i spersonalizowany prezent dla swoich bliskich! Dostępność recenzji klientów, wygodna nawigacja w sklepie internetowym, bogaty asortyment produktów i różnorodne opcje zakupów pozwalają uzyskać najlepsze wrażenia z prezentów i wiele pozytywnych emocji! Jest to jeden z najlepszych przykładów w pełni funkcjonalnego sklepu Weebly!

5. Zmęczony boreliozą

Zmęczony boreliozą

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Zmęczony boreliozą to oparta na treści strona przeznaczona do wspierania osób z przewlekłą boreliozą. Jest to najlepszy dowód na funkcjonalność Weebly. Platforma jest dobra nie tylko w sklepach cyfrowych, ale także w pełni funkcjonalnych blogach i forach. Podany przykład w żaden sposób nie dotyczy eCommerce. Jego główną ideą jest dostarczanie przydatnych wskazówek i porad osobom cierpiącym na ten problem zdrowotny.

Główna struktura oparta jest na lokalnym blogu i artykułach. Obie sekcje są prawie takie same. Główną funkcją tutaj jest bezpłatne forum dla zainfekowanych osób do udostępniania i komunikowania się. Forum wygląda bardzo prosto z kilkoma głównymi tematami do omówienia. Funkcja blogowania jest dość standardowa z listą artykułów, lepkimi przyciskami społecznościowymi i miesięcznymi archiwami.

6. Florencja Londyn

Florencja Londyn

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Florencja Londyn to nowa marka Whistle and Bango – sklep internetowy z oryginalnymi artykułami jubilerskimi. Autorem strony i mistrzem, który tworzy biżuterię, jest Rosie Florence, która ma pasję do tego zawodu i uważa więzy rodzinne za najcenniejszą rzecz na świecie. Każdy projektowany przez nią biżuterii ma osobistą historię za osobą, do której należy. To właśnie wyróżnia sklep internetowy z tłumu.

Nawigacja na stronie nie jest skomplikowana, ponieważ wszystkie elementy znajdują się tutaj. Menu obejmuje kilka sekcji prezentujących różne przedmioty jubilerskie, w tym bransoletki, naszyjniki, jedwabne krawaty, mankiety, męskie, kolczyki i wiele innych. Każda sekcja ma menu rozwijane z dalszym podziałem produktu. Narzędzie filtrowania wyszukiwania pomaga znaleźć wymagane elementy przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku. Klienci mogą nie tylko wybrać biżuterię na specjalne, ale także nadać im indywidualność, wybierając personalizację i opakowanie prezentu. Ten sklep internetowy Weebly jest stylowy, łatwy do przeglądania i funkcjonalny – dokładnie to, czego potrzebuje większość klientów!

7. Butch Wonders

Butch Wonders

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Butch Wonders jest przykładem tego, jak nie powinieneś używać Weebly. Projekt został początkowo uruchomiony jako osobisty blog. Staje się to oczywiste po odwiedzeniu strony głównej. Zawiera artykuły z pełnymi tekstami zamiast krótkiego podglądu z przyciskiem „Czytaj”, aby czytać dalej na osobnej stronie. Sam blog wygląda na bardzo nieaktualny.

Akapity nie są poprawnie sformatowane, chociaż istnieją połączenia z sieciami społecznościowymi i formularzami komentarzy. Strona ma sklep. Lepiej nie. Sekcja wygląda dość kiepsko pod względem funkcjonalności. Chociaż nadal ma kategorie produktów, same produkty nie mają metek ani szczegółów produktu. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że strona działa jako podmioty stowarzyszone Amazon i oferuje link do produktu w Amazon zamiast sprzedawać go bezpośrednio.

8. My Mountain Studio

My Mountain Studio

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

My Mountain Studio to strona internetowa należąca do Nikki Weiss, która tworzy ręcznie robione artykuły i pisze wnikliwe artykuły związane ze stylem życia. Jak opisano na jej stronie głównej, Nikki opowiada, w jaki sposób „znajduje małe sposoby, by bardziej cieszyć się życiem i dzielić się inspiracją, aby cieszyć się życiem również”.

Strona internetowa Weebly jest jednym z najlepszych przykładów sklepów internetowych, który ma wyjątkową atrakcję. Ta szczególna cecha to harmonijne połączenie inspirowanych naturą zdjęć i pięknych ręcznie robionych akcesoriów, które zaspokoją każdy gust i preferencje. Osobiście nigdy wcześniej nie widziałem tak ogromnego sklepu internetowego.

Jedno spojrzenie na nią skłania do chęci przeglądania kolejnych sekcji u góry strony głównej i kupowania jednego z fantastycznych produktów stworzonych przez właściciela witryny. Ciekawe, przyjazne dla użytkownika, informacyjne i przyciągające uwagę – strona z pewnością wyróżnia się w tłumie!

9. Cattitude

Cattitude

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Cattitude to marka założona przez ilustratora Michi Leunga. Jej ilustracja przedstawia jej koty Meę Strong i Faroll jako głównych bohaterów i ponownie interpretuje ich historie w produktach.

Michi Leung nie jest obca światowi mody i designu, ponieważ w 2007 roku rozpoczęła pracę jako ilustrator w kolumnie ilustracyjnej w Milk and Cosmopolitan Magazine. Od tego czasu współpracowała z działem ochrony środowiska w Hongkongu, Hopewell Holdings Ltd., TaoTi , Nestle (HK) itp., A następnie rozpoczęła własną działalność gospodarczą.

W swojej sieci Web napędzanej przez Weebly projektantka prezentuje swoje prace za pomocą mocnych zdjęć i opisów produktów, a czysty design z dużą ilością miejsca między elementami zwycięsko podkreśla każdy przedmiot. Zwróć uwagę, jak fajne i proste jest jej logo! Dobra robota!

10. Mydło i Ciało Backwoods

Mydło i Ciało Backwoods

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Mydło i Ciało Backwoods jest firmą, która wybrała narzędzie do tworzenia witryn Weebly, aby stworzyć dla nich wyjątkowy projekt swojej witryny. Sklep internetowy koncentruje się na produkcji i sprzedaży unikalnych mydeł, balsamów z dodatkiem chmielu i świec wykonanych z piwa i / lub chmielu z regionu północno-zachodniego Pacyfiku. Unikalna i nietypowa specjalizacja witryny przejawia się w jej projekcie, który łączy najważniejsze elementy i informacje, którymi zainteresowani są potencjalni klienci.

Najważniejszym punktem witryny jest suwak znajdujący się u góry strony głównej, który ujawnia zdjęcia produktów i ich składników. Przyciąga to uwagę docelowych odbiorców i pomaga promować różne rodzaje mydeł. Najważniejsze informacje o firmie znajdują się na białym tle, co nie odwraca uwagi klientów, ale pomaga skupić się na podstawowych momentach.

Dla tych klientów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o firmie i asortymencie oferowanych przez nią produktów, istnieje możliwość przejrzenia punktów menu głównego, a mianowicie „O”, „Sklep”, „FAQ”, „Kontakt ”I„ Koszyk ”. Jedyną wadą, która może wpłynąć na komfort zakupów, jest brak danych kontaktowych, który ogranicza się tylko do adresu e-mail i formularza kontaktowego online. Jest to nieco zagadkowe i niewygodne. Reszta elementów projektu jest w porządku, co sprawia, że ​​zasoby są przyjazne dla użytkownika i ekscytujące w przeglądaniu!

11. Bad Pickle Tees

Bad Pickle Tees

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Bad Pickle Tees to ciekawy przykład e-sklepu stworzonego na bazie platformy Weebly. Strona poświęcona jest produkcji i sprzedaży modnych akcesoriów i ubrań dla smakoszy. Asortyment oferowanych przez nich produktów jest reprezentowany przez bogaty wybór pojemników i koszulek dla mężczyzn, kobiet, niemowląt i starszych dzieci.

Wygląd strony wydaje się na pierwszy rzut oka dość prosty, ale ta prostota jest tym, co przyciąga uwagę klientów. Białe tło witryny pomaga przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i skupić ją na produktach oferowanych przez firmę. Duży suwak, który ujawnia produkty na sprzedaż, to specjalny chwytliwy element, którego nie można pozostawić niezauważony.

Główne menu zasobu zawiera 5 zakładek, które mają rozpoznawalne i łatwe do zrozumienia nazwy, w tym „O mnie”, „Strona główna”, „Sklep”, „Koszyk” i „Kontakt”. Te kategorie są więcej niż wystarczające dla sklepu internetowego, którego celem jest zwiększenie bazy klientów. Katalog produktów jest łatwy do przeglądania i obejmuje główne kategorie ubrań i akcesoriów ze szczegółowymi cechami i informacjami o cenie. Ze względu na te i inne funkcje sklep internetowy prawdopodobnie odniesie sukces!

12. Księżniczka Precla

Księżniczka Precla

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Księżniczka Precla to strona internetowa małej prywatnej firmy produkcyjnej, która oferuje ręcznie robione ręcznie robione precle i smakołyki pokryte czekoladą. Ta strona internetowa, obsługiwana przez Weebly, przejawia się w wyszukanym designie i wyjątkowym uroku.

Pierwszym i najbardziej wykwintnym elementem, który zaskakuje zwiedzającego, jest masywny obraz z przyciągającymi wzrok czekoladowymi preclami, które wyglądają tak pysznie i kusząco, że wywołują chęć ciągłego przeglądania zasobów, aby zobaczyć, co jeszcze można tam kupić.

Na stronie znajduje się wiele zdjęć czekoladowych smakołyków produkowanych i sprzedawanych przez firmę, a katalog produktów zawiera zdjęcia każdego smakołyku oraz listę 24 smaków, które możesz wybrać w zależności od twoich specjalnych potrzeb i smaku. Jest to bardzo wygodne i pomaga ludziom zobaczyć próbki smakołyków, które można kupić.

13. ThroBak

ThroBak

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

ThroBak to firma z siedzibą w Michigan, założona w 2002 roku. Witryna pokazuje, w jaki sposób nieinżynier może skorzystać z szerszego zasięgu klientów za pomocą Weebly. Firma, początkowo wprowadzona na rynek jako mały producent pickupów i pedałów, rozwinęła się w ogólnopolską firmę P.A.F. producent i dostawca reprodukcji. A wszystko to dzięki prostej, ale funkcjonalnej stronie internetowej z wbudowanymi funkcjami udostępnianymi przez kreatora stron internetowych.

Tak więc tutaj mamy sklep cyfrowy ze wszystkimi kategoriami produktów znajdującymi się w menu głównym. Każda kategoria ma podmenu rozwijane, w którym wyświetlane są wybrane pozycje. Strona produktu jest dobrze zaprojektowana. Zapewnia kupującym wystarczającą elastyczność, aby wybrać potrzebną modyfikację. Na przykład tutaj możesz wybrać model, wykończenie produktu lub opcję fazy. Ryż zostanie automatycznie obliczony i wyświetlony na końcu procesu kasy. Niektóre strony produktów zawierają filmy z tym, co słychać, jak brzmią niektóre instrumenty.

14. KidsParkz

KidsParkz

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

KidsParkz to projekt online mający na celu pomoc dzieciom w edukacji przedszkolnej. Witryna została zaprojektowana w formie prostego sklepu internetowego z materiałami do nauki do pobrania, piosenkami dla dzieci, pakietami zajęć edukacyjnych podzielonymi na kategorie tematyczne itp. Projekt, który został uruchomiony przez byłego nauczyciela przedszkola, wygląda trochę dziecinnie, ale jest wystarczająco funkcjonalny, aby zarządzać ogromna kolekcja materiałów w magazynie.

Struktura strony wygląda podobnie do starszych sklepów Weebly. Tutaj mamy menu główne ze wszystkimi wymienionymi kategoriami produktów. Każda strona produktu zawiera link do pobrania wydruku lub zaśpiewania oprócz szczegółów produktu. Na przykład, jeśli wybierzesz rymy, będą one wyświetlane wraz z opisem przedmiotu na stronie produktu. Oprócz linków z wczesnego dzieciństwa istnieje także nowy blog, który może okazać się przydatny dla rodziców. Ogólne wrażenie nie jest złe, ale witryna z pewnością wymaga aktualizacji.

15. Creole Moon

Creole Moon

Najlepsze kreatory witryn internetowych eCommerce

Creole Moon jest przykładem tego, jak stylowe i aktualne mogą być strony Weebly. Cyfrowy sklep zapewnia autentyczne wrażenia z zakupów, w tym chwytliwą stronę główną, łatwe w nawigacji kategorie produktów oraz dodatkowe korzyści dostarczane przez twórcę witryny. Sam sklep specjalizuje się w sprzedaży różnych inspirujących przedmiotów, takich jak szklane świece, poduszki mandragory, różne zioła i rośliny, herbata matcha i inne.

Witryna od samego początku przyciąga uwagę blokiem wideo umieszczonym w nagłówku witryny. Właściciel wdrożył funkcję logowania, aby umożliwić użytkownikom logowanie się i śledzenie zamówień, otrzymywanie biuletynów lub spersonalizowanych ofert. Istnieje wyskakująca sekcja, która pojawia się za każdym razem, gdy ktoś dokonuje zakupu. Wygląda dość interaktywnie i angażująco. Możesz śledzić innych użytkowników zgadujących różne towary. Strona produktu jest bardzo prosta w użyciu. Tutaj możesz śledzić SKU produktu, a także wskazywać liczbę potrzebnych produktów.

Wniosek

Weebly jest dobrą platformą dla przedsiębiorców i handlowców chętnych do korzystania z Internetu. Sprawdzi się również w przypadku osób bez wiedzy technicznej lub z małą wiedzą. Platforma zapewnia wszystkie potrzebne funkcje eCommerce dla małego sklepu. Możesz utworzyć, skonfigurować i uruchomić sklep za kilka godzin.

Jednak programowi brakuje narzędzi do projektowania stron internetowych, aby stworzyć stronę internetową, która różni się od innych sklepów Weebly. Mimo że zaktualizował swoją kolekcję szablonów, właściciele firm mogą w przyszłości chcieć bardziej konfigurowalne rozwiązanie dla rozwijających się rynków.

Masz stronę internetową Weebly? Udostępnij to w komentarzach!

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map