Zakładki Przykładowe strony internetowe

przykłady stron internetowych z zakładkami


Zakładka – to innowacyjny kreator stron internetowych w chmurze, który jest oparty na zaawansowanej technologii AI. Jest to jedna z głównych atrakcji tej usługi, która wyróżnia ją spośród tłumu i przyciąga niedoświadczonych i doświadczonych programistów internetowych z całego świata.

Kreator stron internetowych oferuje profesjonalną pomoc potężnych Asystent AIDA który poprowadzi Cię przez cały proces tworzenia stron internetowych, projektując od podstaw przyzwoitą stronę internetową. AIDA jest wyjątkowa i zapewnia wyjątkowe wrażenia z tworzenia stron internetowych wszystkim, którzy z niej korzystają.

Platforma dobrze sprawdza się w tworzeniu witryn biznesowych, sklepów internetowych i stron docelowych, które początkowo miały responsywny wygląd. Twierdzi się, że ma wyjątkową łatwość użycia, ale czy naprawdę jest tak prosty i intuicyjny dla wszystkich? Czy AIDA może z łatwością zaspokoić większość potrzeb związanych z tworzeniem stron internetowych, czy nadal potrzebujesz wiedzy programistycznej? Aby to wyjaśnić, rzućmy okiem na niektóre z najlepszych próbek witryny z zakładkami, aby określić ich zalety i wady.

1. Gaard Media

GAARDMEDIA

Utwórz taką stronę internetową

Gaardmedia.com to strona internetowa agencji marketingu społecznościowego oferującej pełen zakres usług, która koncentruje się na dostarczaniu usług społecznościowych, opracowywaniu i przeprowadzaniu kampanii cyfrowych. To jednostronicowa strona internetowa, która zawiera kilka ważnych sekcji potrzebnych do zapewnienia użytkownikom wszystkich informacji, którymi są zainteresowani. Są to sekcje O nas, Czym się zajmujemy, Zespół i Kontakt..

Witryna wygląda na prostą, ale niezwykłą z powodu wyskakujących chwytliwych haseł, które pojawiają się podczas przewijania strony. Przyciski sieci społecznościowych pozwalają szczegółowo zapoznać się z usługami dotyczącymi zasobów zewnętrznych, wzmacniając reputację firmy. Dostępny jest również przycisk „Porozmawiajmy”, który zachęca użytkowników do skontaktowania się z zespołem w celu omówienia pomysłów na projekt. Właśnie tego potrzebuje większość użytkowników, wybierając firmę SMM.

2). Wszystkie rzeczy nowe

Wszystkie rzeczy nowe

Utwórz taką stronę internetową

Pierwszą rzeczą, która przykuwa uwagę podczas odwiedzania witryny Allthingsnewwtn.com, jest nietypowy suwak obrazu dostępny w nagłówku. Przedstawia misję strony internetowej w najlepszy możliwy sposób, ponieważ All Things New to miejsce, które może pomóc w uporządkowaniu twojego życia i rzeczy osobistych. Menu witryny jest dostępne na lewym panelu, aby zapisać miejsce i nie odwracać uwagi użytkownika. Zawarte w niej sekcje – Strona główna, Organizacja, Redukcja, Projektowanie i Kontakt – zapewniają dostęp do wszystkich informacji związanych z firmą i oferowanych przez nich usług. Obrazy wyglądają wyraźnie i kuszą na białym tle, aby podkreślić najważniejsze aspekty, które obejmuje firma. Witryna jest przyzwoitą próbką zakładek.

3). Sklep PakaPaka

Sklep PakaPaka

Utwórz taką stronę internetową

Pakapakastore.com to ładna próbka brazylijskiego sklepu internetowego oferującego artykuły biurowe, a mianowicie zeszyty i długopisy dla dzieci i dorosłych. Produkty wyglądają zabawnie i niecodziennie – podobnie jak cały projekt sklepu internetowego. Paleta kolorów witryny jest różowa i biała, z jasnymi próbkami produktów ze sklepu internetowego. Każdy z nich jest dostarczany ze specyfikacją ceny i parametrów, chociaż nie ma tutaj szczegółowych przeglądów produktów.

Istnieje również dostęp do kont sieci społecznościowych oraz do sekcji kontaktów za pomocą formularza online, gdzie każdy może złożyć zamówienie. Angielska wersja sklepu internetowego również nie jest dostępna, co komplikuje proces zakupów dla klientów.

4: ClearPay Financial Midsouth

ClearPay Financial Solutions

Utwórz taką stronę internetową

Clearpaymidsouth.com to strona internetowa firmy ClearPay oferująca rozwiązania finansowe dla firm i branż w oparciu o ich szczególne potrzeby. Strona od pierwszego wejrzenia wygląda na zaufaną i nowoczesną. Obejmuje szeroki zakres informacji, które klienci chcieliby wiedzieć o firmie. Szczegółowy opis każdej usługi oferowanej na stronie głównej witryny. Powinno to pomóc potencjalnym klientom w podjęciu decyzji o ich bieżących potrzebach i usługach, z których mogą skorzystać w kontaktach z firmą.

Menu znajduje się w lewym panelu strony. Składa się z kilku punktów, aby ułatwić wybór użytkownikom. Możliwe jest również uzyskanie bezpłatnej oceny w najkrótszym możliwym czasie za pomocą przycisku CTA. Stylowa, współczesna i wiarygodna próbka strony internetowej firmy zbudowanej z Zakładki.

5. Shivy’s Indian Kitchen

Shivys

Utwórz taką stronę internetową

Shivysindiankitchen.com to nazwa strony internetowej, która mówi sama za siebie. To sklep internetowy z najsmaczniejszymi indyjskimi zszywkami do gotowania. Jednak jest tylko jeden produkt – Shivy’s Ghee – obecnie sprzedawany na stronie internetowej. Prawdopodobnie inne produkty zostaną wkrótce dodane do listy produktów. Celem sklepu internetowego jest zachęcanie klientów do przekazywania gorącego i pożywnego posiłku biednym i bezdomnym dzieciom w Indiach.

Witryna umożliwia udostępnianie linków produktów w sieciach społecznościowych, zaprenumerowanie biuletynu, aby być na bieżąco z aktualizacjami sklepu internetowego i kontaktować się z właścicielami witryn, wypełniając formularz online dostępny w sekcji Kontakty.

6. AidenLife Finest Zintegrowane szkolenie

AidenLife FIT

Utwórz taką stronę internetową

Aidenlifefit.net to najlepsze miejsce dla każdego, kto jest fanem zrównoważonego stylu życia i szuka sposobu na poprawę stanu zdrowia. Studio AidenLife FIT ma różne programy, usługi i sugestie, aby zmienić styl życia każdego klienta na lepsze. Strona internetowa studia internetowego odpowiada jego głównej misji. Tło wideo dostępne na stronie głównej zachęca do ciągłego przeglądania strony, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach.

Każdy, kto chce wypróbować usługi studia, może zarezerwować pierwszą sesję za darmo bezpośrednio na stronie głównej. Na stronie znajduje się także obszerna galeria zdjęć, konta w sieciach społecznościowych oraz szczegółowe kontakty studia z dokładną lokalizacją map Google.

Dolna linia

Zakładka to współczesna i łatwa w użyciu platforma dla każdego, kto potrzebuje porządnej strony internetowej do celów osobistych lub biznesowych. To dobry wybór do budowania małe i średnie strony internetowe eCommerce, który ma na celu przyzwoitą prezentację biznesową i zaangażowanie klienta. Najważniejszym elementem kreatora stron internetowych jest jego zaawansowany asystent AIDA, który upraszcza proces tworzenia stron internetowych, sprawia, że ​​jest on wciągający i oferuje różnorodne zintegrowane motywy dostosowane do potrzeb wszechstronnych użytkowników.

Wszystkie próbki stron internetowych z zakładkami mają współczesne projekty i oferują prostą, ale intuicyjną nawigację. Nie ma w nich nic skomplikowanego, ale jest to zaletą samą w sobie dla użytkowników, którzy nie mają umiejętności projektowania stron internetowych i chcą uzyskać funkcjonalne strony internetowe zaprojektowane z zakładką AIDA. Świetny wybór, aby zaspokoić Twoje osobiste i biznesowe potrzeby w zakresie projektowania stron internetowych!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map