סקירה של JustHost, קופונים, מבצעים, מחיר ועוד

JustHost
היא עוד חברה מארח אתרים מאסיבי שמחפש לפתות אותך מסביבת האירוח הנוכחית שלך. האם זה שווה את זה? האם העסקאות והמבצעים שלהם הם ערך רב?


לרוע המזל, JustHost מבטיחה המון, אך בסופו של דבר הם לא מספקים במלואם.

התוצאה הסופית היא שבין 2013 לשנת 2017 ספקים כמחצית משמות הדומיין שלהם מתארחים.

בתחילת 2013 היו ל- JustHost כמעט חצי מיליון שמות מתחם, בסוף 2017 המספר הזה ריחף סביב 240,000.

מרבית עסקיהם אבדו לגודאדי ודי-אורקל.

מה פשוט מארח ואיך זה עובד?

לוגו justhost

JustHost היה מקדם עסקי אירוח אתרים, כפי שהושק בשנת 2008 על ידי הטכנאי הבריטי כריס פיליפס. JustHost הוא כעת חלק מקבוצת Endurance International (EIG) שהיא בעצם מיקרוסופט או גוגל של אירוח אתרים. הם אוכלים קטנים יותר אירוח אתרים חברות ואז להמשיך לשווק אותן כמותגים עצמאיים.

EIG מחזיקה גם ב- BigRock, HostGator, SiteBuilder.com, Domain.com, ו Bluehost, בין היתר.

כמו רוב חברות אירוח אתרים מודרניות, JustHost מציעה מגוון תוכניות וחבילות, החל מתכנית האירוח המשותפת הבסיסית שלהם כמו גם VPS ותוכניות משווקים..

VPS הוא שרת וירטואלי פרטי הנותן לך אשליה של שרת משלך, אך הוא מתארח במחשב עם חשבונות VPS אחרים. חשבונך מופרד מהאחרים וייתכן שתשיג את המקבילה לגישת “שורש” עבור קטע השרת שלך.

JustHost מכוונת בעיקר לשוק האירוח המשותף הגדול עם מחירי לכאורה של תחתית התחתונה והרבה פעמונים ושריקות שנוספו. הם מבטיחים הרבה מקום ורוחב פס עבור מעט מאוד כסף.

כמו חברות אירוח אתרים רבות כיום, הן מציעות התקנות בלחיצה אחת של מערכות ניהול תוכן פופולריות כגון וורדפרס.

מה שעושה רק מארח ייחודי

בכנות? שום דבר לא באמת מייחד את JustHost. JustHost היא עוד הפעלה של חברת אירוח אתרים בטחנה המבטיחה את השמש, הירח והכוכבים במחירים הנמוכים ביותר שהם יכולים לנהל.

כמו חברות אירוח רבות אחרות במרחב התחרותי הכללי שלהן, Just Host מפתה אנשים לתמחור זול ובסופו של דבר עם הרבה לקוחות לא מרוצים. ככל הנראה עבור חלק מהמשתמשים שיש להם אתר שהם מנהלים כתחביב, Just Host מספיק ומספק את העבודה. עם זאת, על סמך ביקורות משתמשים, ל- JustHost יש תמיכה איומה והיא יכולה להיות מאוד מאוד מאוד איטית.

פשוט אל תצפו להרבה מ- Just Host, ואולי תגלו שזו אפשרות זולה לצורכי אירוח אתרים אישי שלכם. ככל הנראה זה לא שירות אירוח אתרים הטוב ביותר לעסק.

תמחור

תמחור

JustHost מקדם את עצמו כהרבה, אבל זה באמת נכון?

המציאות: מבנה התמחור של JustHost אינו כה גדול כפי שהם מפרסמים בתחילה. כל הקידום שלהם של מחירים חודשיים נמוכים אינו נוגע כלל למחיר “חודשי”, אלא הנחה שתקבל ברכישת חודשים רבים (במציאות: שנים) מראש.

הם לא ממש יידעו אותך מה התשלום הכולל עבור ה”תנאים “שלהם עד שתגיע לדף הקופה. הם מציגים הכל לפי מחיר “חודשי”, למרות שאתה לא יכול לשלם עבור התנאים חודש לחודש.

רמות התמחור השונות או “התנאים” של JustHost מתפלגות באופן הבא:

1. מחיר חודשי

זהו המחיר בפועל אם שילמת חודש לחודש. עם זאת, JustHost יעשו כל שביכולתם בכדי להשתמש בתוכנת עגלת הקניות שלהם בכדי להכריח אתכם לקנות ל”טווח זמן ארוך יותר “.

2. תקופת 12 חודשים

לא כאן אתה מסכים לשלם במשך 12 חודשים, אלא במקום שאתה משלם מראש במשך 12 חודשים. לדוגמה, החבילה “בסיסית” מופיעה כ- $ 10.99 לחודש לתקופת 12 החודשי, אך פירוש הדבר שתשלום מראש שלך בפועל יהיה 131.88 דולר.

3. תקופת 24 חודשים

שימו לב שהם אומרים 24 חודשים ולא שנתיים? עבור חבילת הבסיס, זה רשום כ- $ 9.99 לחודש, המגיע לתשלום מראש של 239.76 דולר.

תקופת 36 חודשים

זו שלוש שנים רבות של אירוח שתקנה מראש. השיעור בקושי טוב יותר מהטווח ל -24 חודשים ב 9.49 $ לחודש. הסכום שתשלם מראש על תוכנית בסיסית (עם אתר אחד בלבד) הוא 341.64 דולר.

שים לב שאם אתה קונה חבילת הנחה כשאתה נרשם לראשונה (במחיר של $ 3.95 ל”חודש “למשך 36 חודשים), ברגע שחודשים אלה יסתיימו, תחויב באופן אוטומטי 341.64 דולר.

פשוט מארח את ארבע רמות השירות

ל- Just Host ארבע רמות שירות, Basic, Plus, Prime ו- Pro.

1. בסיסי

Basic מציעה ביצועים “סטנדרטיים”, אתר אחד, חמישה חשבונות דוא”ל. רמה זו מציעה שטח אחסון של 50 ג’יגה-בייט, לא “בלתי מוגבל” כפי שמפורסם, עם ספירת קבצים היא 50,000, אם כי יש להם הערת שוליים שהם בדרך כלל לא אוכפים את המגבלה עד שהיא מגיעה ל -200,000..

אינך מקבל זיכוי פרסום בחינם ברמה הזו, וגם אינך מקבל הגנה מפני דואר זבל.

2. פלוס

פלוס מציעה אחסון בלתי מוגבל מבחינת ג’יגה-בייט, עם מגבלת ספירת קבצים של 50,000 (הערה זהה לעיל). אתה מקבל 10 אתרים עם תוכנית זו. אתה מקבל גם “SpamExperts” בתחום אחד וכן 100 חשבונות דוא”ל. רמת ביצועי השירות עדיין “רגילה”.

3. ראש הממשלה

רמת ה- Prime כמו פלוס, רק עם אתרי אינטרנט וכתובות דוא”ל ללא הגבלה.

4. מקצוען

Pro מוסיף ברמה “ביצועים גבוהים” ומגדיל את מגבלת הקבצים ל 300,000. שירות הספאם זמין לשני תחומים במקום לאחד.

פשוט התוספות היקרות של מארח

לוגו תוספות לקופה

למרות שהם עשויים להיראות זולים בהתחלה, השירותים הנוספים (שרבים מהם תצטרך) מתחילים להצטרף. הם כוללים:

 • שמות תחום נוספים: $ 15.99 לשנה לרישום
 • IP ייעודי: 5.99 $ לחודש
 • תעודות SSL: 49.99 $ לשנה
 • סינון דואר של SpamExperts: 2.99 $ לחודש לכל שם תחום
 • פרטיות: $ 14.88 פרטיות תחום לדומיין בשנה
 • נעילת אתר: החל מ- $ 23.88 לדומיין לשנה
 • גיבוי ושחזור אתר Pro: 35.88 דולר לשנה
 • פג תוקף מחדש של חשבון: 30.00 $

כפי שאתה יכול לראות, 15.99 $ לשנה עבור כל שם תחום אינם זולים, והעלות שלהם עבור “פרטיות” עבור שמות הדומיינים שלך היא יקרה מאוד במחיר של $ 14.88 לדומיין בכל שנה. אישורי SSL אינם כלולים.

לא ברור אם שירות הגיבוי והשחזור שלהם לאתר הוא לכל אתר או לכל חשבונך, לכן עליכם להניח שזה לכל אתר. פירוש הדבר שאם השתמשת בגיבוי האתר ושחזור הפונקציונליות שלהם עבור 10 אתרים, אתה מסתכל על יותר מ- 350 $ לשנה.

תפיסה ציבורית (חוות דעת אחרות על מארחים בלבד)

אנשים הולכים

לרוע המזל, לרוב, Just Host זוכה לביקורות נוראיות ממשתמשים.

התלונות הנפוצות ביותר הן תמיכה טכנית לקויה, חוסר יכולת להשיג תמיכה טלפונית, מהירות איטית של אתרי האינטרנט ועליית מחירים לאחר התקופה הראשונית..

חלק מהמשתמשים התלוננו כי גרסת ה- cPanel היא איומה ויש לה פחות תכונות ממה שתוכל בדרך כלל למצוא עם התקנת cPanel.

נראה כי איכות השירות של Just Host החלה לרדת בסוף 2016 או בתחילת 2017 בהתבסס על הערותיהם של כמה לקוחות ממורמרים. רק מחזיקי חשבונות מארח שהיו עם החברה במשך שנים הצהירו כי השירות החל לרדת בשנתיים האחרונות. רבים ממשתמשים אלה הביעו כוונה לעבור לשירות אירוח אתרים אחר.

אתה יכול למצוא כמה ביקורות חיוביות ברשת על JustHost, אך עליך להיזהר. כמה מאמרים מקוונים שמעניקים ביקורת חיובית ל- JustHost נכתבים אולי על ידי חברות כלולות או משווקים שיזכו בעמלה על ידי הרכישה של Just Host.

איך זה משווה

תפוח ותפוז ביד

JustHost בבירור הולך על המכנה המשותף הנמוך ביותר בשיווק שלהם. במילים אחרות, נקודת המכירה העיקרית שלהם היא שהם כביכול “זולים” או “הרבה מאוד”.

אם הקמת אתר אינטרנט היא רק תחביב עבורך, ואתה לא באמת מתכנן לעשות עבורך קידום כבד, אז Just Host היא רק עוד חברת אירוח אתרים זולה שככל הנראה תספיק בעיקר לצרכים שלך..

אם אתה מפתח ורוצה שרת מותאם אישית עם בקרת שורש ואפשרות להשתמש במשהו כמו Webmin במקום cPanel, יהיה לך טוב יותר עם חברה כמו אוקיינוס ​​דיגיטלי.

חברות שזקוקות לתמיכה קצת יותר והבטיחו זמן פעולה עם השרת המנוהל, ככל הנראה מוטב יותר עם Rackspace או LiquidWeb. בעוד שלשתי החברות הללו הנושאים שלהן, יש להן אולי תשתית טובה יותר לאתרים פופולריים יותר ולחנויות מקוונות שצריכות להיות פונקציות 24/7.

מה שאנחנו חושבים

לוגו חושב

הדירוג שלנו עבור JustHost הוא 2 מתוך 5 כוכבים. זה מסתובב על קצה הדירוג של כוכב אחד, מכיוון שכמעט כל ביקורות המשתמשים שליליות באופן אחיד. עם זאת, אם אתה מודע לכך שהתמחור שלהם יעלה לאחר כהונך הראשוני, המחיר הנמוך ביותר בשלוש השנים הראשונות עשוי להיות שווה לך.

במקרה הטוב, Just Host הוא מפעל האירוח הממוצע שלך שבאמת אין לך הרבה מה להציע. אם יש לך אתר קטן שלא מקבל תנועה רבה ואינך סומך עליו עבור העסק שלך, ייתכן ש- Just Host יספיק.

עם זאת, אם אתם מתכננים להפעיל אתר ברמה הארגונית, או שיש לכם בלוג או חנות מקוונת שסחרו היטב, Just Host היא בהחלט הבחירה הלא נכונה. עם כל כך הרבה תלונות על התמיכה הטכנית המשנה שלהם ללא כל אחריות לזמן ההפעלה, JustHost הוא ככל הנראה המקום האחרון בו תרצו לארח אתר נסחר במיוחד שצריך להיות עד 24/7.

אנו גם לא אוהבים כיצד JustHost מביע מטשטש את התמחור שלהם. כפי שהזכרנו לעיל, עליכם לחפור כדי לברר מה בדיוק התשלום החודשי האמיתי עבור כל רמת תמחור. אפשרות הרכישה המוגדרת כברירת מחדל היא לטווח הארוך ביותר, שהיא 36 חודשים. פירוש הדבר שתוכל להיות נעול במשך שלוש שנים שלמות. שלוש שנים!

סוג זה של בלבול תכליתי בכדי לגרום לכם לרכוש חבילה לטווח הארוך הוא שווה לקורס בימינו עם חברות אירוח אתרים זולות רבות. ובכל זאת, זה לא עושה את זה נכון.

קופונים ומבצעים

JustHost מציעה מספר תמריצים לעידוד לקוחות פוטנציאליים להירשם לשירותי אירוח אתרים שלהם. מרבית העסקאות הללו מוצגות באופן בולט בדף הבית של אתר האינטרנט שלהן.

1. ערבות להחזר כספי

לוגו של כסף בחזרה

Just Host מציע ערבות להחזר הכסף של 30 יום על תוכניות האירוח שלהם, אך הדבר אינו כולל דמי התקנה שאולי שילמת. אם רשמת דומיין ב- JustHost, אינך יכול לקבל החזר בגין זה, אך שם הדומיין הוא שלך לשמור.

2. מבצע היכרות מיוחד

לוגו מבצע מיוחד

נכון לכתיבת שורות אלה, Just Host מציעה מחיר של 3.95 $ לחודש עבור חבילת האירוח הבסיסית שלהם. האותיות הקטנות אומרות שזה רק ל”מונח “הראשון בלבד, עם זאת, ההגדרה של” מונח “אינה ברורה. האם זו תקופה של חודש? תקופת 12 חודשים?

אתה מגלה רק ש 3.95 $ לחודש מיועדים לטווח של 36 חודשים ששולמו מראש כשאתה באמצע תהליך ההרשמה. זה מסתכם ב- $ 142.20 שיש לשלם מראש.

לשם השוואה, תוכנית האירוח הבסיסית שלהם היא $ 11.99 לחודש ו -10.99 $ לחודש בעת רכישת שנה מראש.

3. אשראי פרסום בחינם

נקודות זכות בפרסום

JustHost, כמו רוב חברות האירוח האחרות בימינו, מציעה זיכויי פרסום בחינם באמצעות Google AdWords ו- Bing Search. הבעיה היא שבדרך כלל, ההצעות הללו טובות רק לחשבונות חדשים אצל גוגל ובינג. ככל הנראה, אם כבר שילמת ל- Google AdWords כדי לפרסם את העסק שלך, לא תקבל את היתרון של אשראי הפרסום של JustHost.

4. שם תחום בחינם

לוגו תחום

אתה מקבל שם תחום בחינם כשאתה מגדיר את חשבונך. עם זאת, בקריאת האותיות הקטנות, נראה כי לא תוכלו לקבל החזר בגין אותו חלק מהתשלום הראשוני, אם תבחרו לעזוב את השירות בעוד 30 יום או פחות..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map