JustHost apskats, kuponi, piedāvājumi, cena un vairāk

JustHost
ir vēl viens apjomīgs tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas vēlas jūs pievilināt prom no pašreizējās mitināšanas vides. Vai tas ir tā vērts? Vai viņu piedāvājumi un īpašie piedāvājumi ir liela vērtība??


Diemžēl JustHost sola daudz, bet galu galā tie netiek pilnībā izpildīti.

Gala rezultāts ir tāds, ka no 2013. līdz 2017. gadam pakalpojumu sniedzēji nodrošina apmēram pusi no viņu mitinātajiem domēna vārdiem.

2013. gada sākumā JustHost bija gandrīz pusmiljons domēna vārdu, līdz 2017. gada beigām šis skaits svārstījās ap 240 000.

Lielākā viņu biznesa daļa tika zaudēta GoDaddy un Dyn-Oracle.

Kas ir tikai saimnieks un kā tas darbojas?

justhost logotips

JustHost bija novēlots ienācējs tīmekļa mitināšanas biznesā, jo 2008. gadā to uzsāka Lielbritānijas tehniķis Chris Phillips. Tagad JustHost ir daļa no Endurance International Group (EIG), kas būtībā ir Microsoft vai Google tīmekļa mitināšana. Viņi ēd mazākus tīmekļa mitināšana uzņēmumi un pēc tam turpina tos tirgot kā atsevišķus zīmolus.

EIG pieder arī BigRock, HostGator, SiteBuilder.com, Domain.com, un Bluehost, cita starpā.

Tāpat kā vairums mūsdienu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, arī JustHost piedāvā dažādus plānus un paketes, sākot no viņu pamata dibināta koplietošanas hostinga plāna, kā arī VPS un tālākpārdevēju plāniem..

VPS ir virtuāls privātais serveris, kas rada ilūziju, ka jums ir savs serveris, bet tas tiek mitināts datorā ar citiem VPS kontiem. Jūsu konts ir atdalīts no citiem, un jūs, iespējams, iegūstat servera sadaļai “root” piekļuves ekvivalentu.

JustHost galvenokārt ir vērsts uz lielo koplietojamo hostinga tirgu ar šķietami zemākajām cenām un daudz zvanu un svilpju. Viņi sola daudz vietas un joslas platumu par ļoti nelielu naudu.

Tāpat kā daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi mūsdienās piedāvā populāru satura pārvaldības sistēmu, piemēram, viena klikšķa instalēšanu WordPress.

Kas padara tikai saimnieku unikālu

Godīgi? Nekas patiešām nepadara JustHost unikālu. JustHost ir vēl viens dzirnavu tīmekļa mitināšanas uzņēmuma skrējiens, kas sola sauli, mēnesi un zvaigznes par viszemākajām cenām, kuras viņi var pārvaldīt.

Tāpat kā daudzi citi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi savā vispārējā konkurences telpā, arī Just Host pievilina cilvēkus ar lētām cenām un nonāk ar daudz neapmierinātu klientu. Droši vien dažiem lietotājiem, kuriem ir viņu hobijs, ir vietne Just Host, un tā veic šo darbu. Tomēr, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm, JustHost ir briesmīgs atbalsts, un tas var būt ļoti, ļoti, ļoti lēns.

Tikai negaidiet daudz no Just Host, un jums varētu šķist, ka tā ir lēta iespēja jūsu personīgajām tīmekļa mitināšanas vajadzībām. Tas, iespējams, tomēr nav labākais biznesa mitināšanas pakalpojums biznesam.

Cenu noteikšana

Cenu noteikšana

JustHost sevi reklamē ļoti daudz, bet vai tā ir patiesība?

Realitāte: JustHost cenu struktūra nav tik lieliska, jo viņi sākotnēji to reklamē. Viņu visa zemo mēneša cenu reklamēšana vispār nenozīmē “mēneša” cenu, bet gan atlaidi, ko saņemat, iegādājoties vairākus mēnešus (patiesībā: gadus) iepriekš.

Viņi faktiski neliks jums zināt, kāds ir kopējais maksājums par viņu “noteikumiem”, kamēr jūs neatveraties uz norēķinu lapu. Viņi visu uzskaita pēc “mēneša” cenas, kaut arī jūs nevarat maksāt par noteikumiem katru mēnesi.

JustHost dažādie cenu līmeņi vai “noteikumi” ir sadalīti šādi:

1. Mēneša cena

Šī ir faktiskā cena, ja maksājāt katru mēnesi. Tomēr JustHost darīs visu iespējamo, lai izmantotu savu iepirkumu groza programmatūru, lai piespiestu jūs iegādāties ilgāku “termiņu”.

2. 12 mēnešu termiņš

Tas nav tas, kur jūs piekrītat maksāt par 12 mēnešiem, bet gan tad, kad jūs maksājat avansu par 12 mēnešiem. Piemēram, pakete “Pamata” ir norādīta kā USD 10,99 mēnesī par 12 mēnešu termiņu, taču tas nozīmē, ka jūsu faktiskais avansa maksājums būs 131,88 USD.

3. 24 mēnešu termiņš

Vai pamanāt, ka viņi saka 24 mēnešus, nevis divus gadus? Pamata pakotnei tas ir norādīts kā USD 9,99 mēnesī, par kuru priekšapmaksa ir USD USD 239,76.

4. 36 mēnešu termiņš

Tas ir milzīgs trīs gadu hostings, kuru jūs pērkat iepriekš. Likme diez vai ir labāka par 24 mēnešu termiņu – 9,49 USD / mēnesī. Kopējā summa, ko jūs maksātu avansā par pamatplānu (ar tikai vienu vietni), ir 341,64 USD.

Ņemiet vērā: ja jūs pērkat atlaižu paketi, kad jūs pirmo reizi reģistrējaties (USD 3,95 mēnesī par “mēnesi” 36 mēnešus), pēc šo mēnešu beigām no jums automātiski tiks iekasēta maksa 341,64 USD.

Tikai resursdatora četri pakalpojumu līmeņi

Just Host ir četri pakalpojumu līmeņi: Basic, Plus, Prime un Pro.

1. Pamata

Pamata piedāvā “standarta” veiktspēju, vienu vietni, piecus e-pasta kontus. Šis līmenis piedāvā 50 GB krātuves, kas nav “neierobežots”, kā reklamēts, un failu skaits ir 50 000, lai gan viņiem ir zemsvītras piezīme, ka viņi parasti nepiemēro ierobežojumu, līdz tas sasniedz 200 000.

Šajā līmenī jūs nesaņemat bezmaksas reklāmas kredītus, kā arī aizsardzību pret surogātpastu.

2. Plus

Plus piedāvā neierobežotu krātuvi gigabaitu izteiksmē ar faila skaita ierobežojumu 50 000 (tāda pati piezīme kā iepriekš). Jūs saņemat 10 vietnes ar šo plānu. Jūs arī iegūstat “SpamExperts” vienā domēnā, kā arī 100 e-pasta kontus. Pakalpojumu veiktspējas līmenis joprojām ir “parasts”.

3. Prime

Primārais līmenis ir tāds pats kā Plus, tikai ar neierobežotām vietnēm un e-pasta adresēm.

4. Pro

Pro palielina “augstas veiktspējas” līmeni un palielina faila ierobežojumu līdz 300 000. Surogātpasta pakalpojums ir pieejams diviem domēniem, nevis vienam.

Tikai resursdatora dārgie papildinājumi

Checkout papildinājumu logotips

Lai arī sākotnēji tie var šķist lēti, papildu pakalpojumi (no kuriem daudzi jums būs nepieciešami) sāk pievienoties. Tajos ietilpst:

 • Papildu domēna vārdi: USD 15,99 gadā
 • Dedicated IP: USD 5,99 mēnesī
 • SSL sertifikāti: USD 49,99 gadā
 • SpamExperts pasta filtrēšana: 2,99 USD mēnesī par domēna vārdu
 • Privātums: USD 14,88 domēna privātums vienam domēnam gadā
 • Vietnes bloķēšana: Sākot no USD 23,88 par domēnu gadā
 • Vietnes dublēšana un atjaunošana Pro: USD 35,88 gadā
 • Konta atkārtota aktivizēšana, kurai beidzies derīguma termiņš: 30,00 USD

Kā redzat, USD 15,99 gadā katram domēna vārdam nav lēts, un to izmaksas par jūsu domēna vārdu “privātumu” ir ļoti dārgas – USD 14,88 par domēnu gadā. SSL sertifikāti nav iekļauti.

Nav skaidrs, vai viņu vietņu dublēšanas un atjaunošanas pakalpojums ir paredzēts vienai vietnei vai visam jūsu kontam, tāpēc jums jāpieņem, ka tas ir paredzēts vienai vietnei. Tas nozīmē, ja jūs izmantojāt viņu vietņu dublējumu un atjaunojat 10 vietņu funkcionalitāti, jūs meklējat vairāk nekā USD 350 gadā par papildu izmaksām.

Sabiedrības uztvere (citas tikai saimnieka atsauksmes)

cilvēki staigā

Diemžēl lielākoties Just Host saņem drausmīgas atsauksmes no lietotājiem.

Izplatītākās sūdzības ir slikts tehniskais atbalsts, nespēja iegūt atbalstu pa tālruni, lēns vietņu ātrums un cenu pieaugums pēc sākotnējā termiņa.

Daži lietotāji ir arī sūdzējušies, ka cPanel versija ir briesmīga un tai ir mazāk funkciju, nekā jūs parasti varētu atrast, izmantojot cPanel instalāciju.

Šķiet, ka Just Host pakalpojumu kvalitāte sāka pazemināties 2016. gada beigās vai 2017. gada sākumā, pamatojoties uz dažu neapmierinātu klientu komentāriem. Just Host konta īpašnieki, kas gadiem ilgi ir bijuši uzņēmumā, ir paziņojuši, ka pakalpojums sāka samazināties pēdējos divos gados. Daudzi no šiem lietotājiem ir izteikuši nodomu pāriet uz citu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.

Jūs varat atrast dažus pozitīvus tiešsaistes pārskatus par JustHost, taču jums jābūt uzmanīgiem. Dažus tiešsaistes rakstus, kas sniedz JustHost pozitīvu pārskatu, iespējams, raksta filiāles vai tālākpārdevēji, kuri iegūs komisijas naudu par jūsu pirkumu Just Host.

Kā tas salīdzināms

ābols un apelsīns rokā

JustHost nepārprotami cenšas panākt zemāko kopsaucēju ar viņu mārketingu. Citiem vārdiem sakot, viņu galvenais pārdošanas punkts ir tas, ka tie it kā ir “lēti” vai “ļoti daudz”.

Ja vietnes izveidošana ir tikai hobijs jums un jūs īsti neplānojat to reklamēt, tad Just Host ir tikai vēl viena lēta tīmekļa mitināšanas kompānija, kas, iespējams, būs pietiekama jūsu vajadzībām..

Ja esat izstrādātājs un vēlaties pielāgotu serveri ar sakņu vadību un iespēju izmantot kaut ko līdzīgu Webmin, nevis cPanel, jums labāk derētu ar tādu uzņēmumu kā Digitālais okeāns.

Tiem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams nedaudz lielāks atbalsts un garantēts darbspējas laiks ar pārvaldītu serveri, iespējams, labāk iet uz Rackspace vai LiquidWeb. Kaut arī abiem šiem uzņēmumiem ir problēmas, iespējams, viņiem ir labāka infrastruktūra populārākām vietnēm un tiešsaistes veikaliem, kuriem jābūt funkcionējošiem visu diennakti.

Ko mēs domājam

domā logo

Mūsu vērtējums JustHost ir 2 no 5 zvaigznēm. Tā ir viena zvaigžņu vērtējuma robeža, jo gandrīz visas lietotāju atsauksmes ir vienādi negatīvas. Tomēr, ja jūs zināt, ka viņu cenas pieaugs pēc jūsu sākotnējā termiņa, ārkārtīgi zemā cena pirmajos trīs gados varētu jums būt tā vērts..

Labākajā gadījumā Just Host ir jūsu vidējā tīmekļa mitināšanas kompānija, kurai patiešām nav daudz ko piedāvāt. Ja jums ir maza vietne, kas neveic lielu trafiku, un jūs uz to nepaļaujieties savā biznesā, iespējams, pietiks ar Just Host.

Tomēr, ja plānojat darboties uzņēmuma līmeņa tīmekļa vietnē vai jums ir emuārs vai tiešsaistes veikals, kurā ir labi pārvietoti dati, Just Host noteikti ir nepareiza izvēle. Tā kā ir tik daudz sūdzību par viņu tehnisko atbalstu, kas ir zemāks par nominālo līmeni, un bez darbības laika garantijas, JustHost, iespējams, ir pēdējā vieta, kur vēlaties mitināt vietni, kurā ir ļoti intensīvi pārmeklēts darbs, un tam jābūt atvērtam visu diennakti.

Mums arī nepatīk, kā JustHost mērķtiecīgi maina viņu cenu noteikšanu. Kā mēs minēts iepriekš, jums ir nepieciešams izrakt, lai precīzi uzzinātu, kāda ir reālā mēneša maksa par katru cenu līmeni. Noklusējuma pirkšanas iespēja ir visilgākais termiņš, kas ir 36 mēneši. Tas nozīmē, ka jūs būsit bloķēts veselus trīs gadus. Trīs gadi!

Šāda veida mērķtiecīga neskaidrība, lai liktu jums iegādāties ilgtermiņa paketi, mūsdienās ir līdzvērtīga daudzām lētām tīmekļa mitināšanas kompānijām. Tomēr tas vēl nenozīmē, ka tas ir pareizi.

Kuponi un piedāvājumi

JustHost piedāvā vairākus stimulus, lai mudinātu potenciālos klientus reģistrēties viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumos. Lielākā daļa no šiem darījumiem ir redzami pamanāmi savas vietnes sākumlapā.

1. Naudas atdošanas garantija

naudas atdošanas logo

Just Host piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju saviem mitināšanas plāniem, taču tas neietver nekādas iestatīšanas maksas, kuras jūs varētu būt samaksājis. Ja reģistrējāt domēnu JustHost, jūs par to nevarat saņemt kompensāciju, taču domēna nosaukums ir jums paturēt.

2. Īpašais ievada piedāvājums

īpašā piedāvājuma logo

Sākot ar šo rakstu, Just Host piedāvā darījumu USD 3,95 mēnesī par pamata hostinga paketi. Smalkā drukātā versijā teikts, ka tas attiecas tikai uz pirmo “terminu”, tomēr “termina” definīcija nav skaidra. Vai tas ir viena mēneša termiņš? 12 mēnešu termiņš?

Jūs uzzināsit tikai to, ka USD 3,95 mēnesī ir priekšapmaksas 36 mēnešu termiņš, kad pierakstīšanās process ir beidzies. Tas iznāk līdz USD 142,20, kas jāsamaksā iepriekš.

Salīdzinājumam – viņu pamata mitināšanas plāns ir USD 11,99 mēnesī un 10,99 USD mēnesī, ja jūs pērkat gadu iepriekš.

3. Bezmaksas reklāmas kredīti

reklāmas kredīti

JustHost, tāpat kā vairums citu hostinga uzņēmumu šajās dienās, piedāvā bezmaksas reklāmas kredītus ar Google AdWords un Bing Search. Problēma ir tā, ka parasti šie piedāvājumi ir izdevīgi tikai jauniem kontiem Google un Bing. Droši vien, ja jūs jau esat samaksājis Google AdWords par sava biznesa reklamēšanu, jūs nesaņemsit JustHost reklamēšanas kredīta priekšrocības.

4. Bezmaksas domēna vārds

domēna logotips

Iestatot kontu, jūs saņemat bezmaksas domēna vārdu. Bet, lasot smalko druku, izskatās, ka jūs nevarēsit saņemt atmaksu par šo sākotnējā maksājuma daļu, ja izvēlēsities pamest pakalpojumu pēc 30 dienām vai mazāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map