Огляд JustHost, купони, пропозиції, ціни та багато іншого

JustHost
– це ще одна велика компанія, що приймає веб-хост, яка хоче заманювати вас від вашого поточного хостинг-середовища. Чи варто того? Чи мають велику цінність їхні угоди та акції?


На жаль, JustHost обіцяє багато, але, врешті-решт, вони не виконують повністю.

Кінцевим результатом є те, що з 2013 по 2017 рік постачальники приблизно половини розміщених доменних імен.

На початок 2013 року JustHost мав майже півмільйона доменних імен, до кінця 2017 року це число коливалося близько 240 000.

Більшість їхнього бізнесу було втрачено GoDaddy та Dyn-Oracle.

Що таке просто господар і як це працює??

justhost логотип

JustHost виявився запізненням у веб-хостинговому бізнесі, оскільки його розпочав у 2008 році британський технік Кріс Філліпс. Зараз JustHost входить до групи Endurance International (EIG), яка в основному є Microsoft або Google веб-хостингу. Вони їдять менше веб хостинг компанії, а потім продовжують продавати їх як самостійні бренди.

EIG також володіє BigRock, HostGator, SiteBuilder.com, Domain.com, і Bluehost, серед інших.

Як і більшість сучасних веб-хостингових компаній, JustHost пропонує різноманітні плани та пакети, починаючи з базового спільного хостингового плану, а також VPS та реселлерських планів.

VPS – це віртуальний приватний сервер, який створює ілюзію наявності власного сервера, але він розміщений на комп’ютері з іншими обліковими записами VPS. Ваш обліковий запис відокремлений від інших, і ви можете отримати еквівалент “root” доступу для вашого розділу сервера.

JustHost в основному орієнтований на великий ринок хостингу, що сподобався, з цінами, здавалося б, кам’яними долями та безліччю дзвіночків, що додаються. Вони обіцяють багато місця та пропускної здатності за дуже невеликі гроші.

Як і багато компаній, що займаються веб-хостингом, сьогодні вони пропонують встановлення популярних систем управління контентом в один клік, таких як WordPress.

Що робить просто господаря унікальним

Чесно? Ніщо насправді не робить JustHost унікальним. JustHost – це черговий запуск веб-хостингової компанії, яка обіцяє сонце, місяць і зірки за найнижчі ціни, якими вони можуть керувати.

Як і багато інших веб-хостингових компаній у їхньому загальному конкурентному просторі, Just Host заманює людей дешевими цінами і закінчує безліч незадоволених клієнтів. Ймовірно, для деяких користувачів, які мають веб-сайт, який вони працюють як хобі, Just Host є достатнім і виконує цю роботу. Однак, виходячи з відгуків користувачів, JustHost має жахливу підтримку, і це може бути дуже, дуже, дуже повільно.

Просто не чекайте багато від Just Host, і ви можете виявити, що це дешевий варіант для ваших особистих потреб в хостингу. Однак це, мабуть, не найкращий веб-хостинг для бізнесу.

Ціноутворення

Ціноутворення

JustHost просуває себе як велику справу, але це дійсно так?

Реальність: структура цін JustHost не така велика, як спочатку рекламують. Їх ціла акція низьких щомісячних цін – це не про “місячну” ціну, а про знижку, яку ви отримуєте за придбання за багато місяців (насправді: років) наперед.

Вони насправді не дадуть вам знати, який загальний платіж за їх “умови”, поки ви не перейдете на сторінку оформлення замовлення. Вони перераховують все за “щомісячною” ціною, хоча ви не можете платити за умови місяць до місяця.

JustHost розбивається на рівні рівнів ціноутворення або “терміни” наступним чином:

1. Щомісячна ціна

Це фактична ціна, якщо ви платили місяць у місяць. Однак JustHost зробить усе можливе, щоб використовувати програмне забезпечення для кошика, щоб змусити вас купувати довший “термін”.

2. 12 місячний строк

Тут ви не погоджуєтесь платити протягом 12 місяців, а там, де ви сплачуєте заздалегідь за 12 місяців. Наприклад, пакет “Основний” вказаний як $ 10,99 / місяць на 12-місячний термін, але це означає, що фактичний авансовий платіж буде 131,88 дол.

3. 24 місячний строк

Зауважте, вони кажуть 24 місяці, а не два роки? Для пакету Basic це вказано як 9,99 дол. США на місяць, що виплачується за попередню оплату 239,76 дол.

4. 36 місячний строк

Це колосальні три роки хостингу, які ви купували б заздалегідь. Ставка навряд чи краща за 24-місячний термін у 9,49 доларів США на місяць. Загальна сума, яку ви б заплатили за основний план (лише з одного веб-сайту), – це 341,64 дол.

Зауважте, що якщо ви купуєте пакет знижок під час першої реєстрації (3,95 дол. США за місяць на 36 місяців), після закінчення цих місяців з вас автоматично стягуватиметься плата 341,64 дол.

Просто чотири рівні обслуговування господаря

Just Host має чотири рівні обслуговування: Basic, Plus, Prime та Pro.

1. Основні

Basic пропонує “стандартну” ефективність, один веб-сайт, п’ять облікових записів електронної пошти. Цей рівень пропонує 50 Гб пам’яті, а не “необмежену кількість”, як рекламується, кількість файлів – 50 000, хоча вони мають виноску до того, що вони зазвичай не застосовують ліміт, поки не надійде до 200 000.

Ви не отримуєте жодних безкоштовних рекламних кредитів на цьому рівні, а також не захищаєтесь від спаму.

2. Плюс

Плюс пропонує необмежений обсяг пам’яті в перерахунку на гігабайти, обмеження кількості файлів – 50 000 (така ж примітка, як і вище). Ви отримуєте 10 веб-сайтів з цим планом. Ви також отримуєте “SpamExperts” на одному домені, а також 100 облікових записів електронної пошти. Рівень ефективності обслуговування все ще “стандартний”.

3. Прем’єр

Рівень Prime є подібним до Плюсу, лише з необмеженими веб-сайтами та електронними адресами.

4. Про

Pro додає рівень “високої продуктивності” і збільшує ліміт файлів до 300 000. Служба спаму доступна для двох доменів замість одного.

Просто дорогі надбудови для господаря

Оформлення додатка логотип

Хоча спочатку вони можуть здаватися дешевими, додаткові послуги (багато з яких вам знадобляться) починають складатися. Вони включають:

 • Додаткові доменні імена: 15,99 дол. США на рік реєстрації
 • Виділений IP: $ 5,99 на місяць
 • SSL сертифікати: $ 49,99 на рік
 • Фільтрація пошти SpamExperts: $ 2,99 на місяць за доменне ім’я
 • Конфіденційність: 14,88 дол. США на конфіденційність домену на домен на рік
 • SiteLock: починаючи з $ 23,88 за домен на рік
 • Резервне копіювання та відновлення сайту Pro: $ 35,88 на рік
 • Термін дії активації облікового запису минув: 30,00 доларів США

Як бачимо, 15,99 доларів США на рік за кожне доменне ім’я недешево, а вартість їх “конфіденційності” для ваших доменних імен дуже дорога – 14,88 доларів за домен щороку. Сертифікати SSL не входять.

Незрозуміло, чи відповідає служба резервного копіювання та відновлення веб-сайтів для кожного веб-сайту чи для всього вашого облікового запису, тому слід припустити, що він відповідає одному веб-сайту. Це означає, що якщо ви використовували резервне копіювання та відновлення функціональності на 10 веб-сайтах, ви вимагаєте додаткових витрат понад 350 доларів на рік..

Громадське сприйняття (інші відгуки просто господарів)

люди, що йдуть

На жаль, здебільшого Just Host отримує жахливі відгуки користувачів.

Найпоширенішими скаргами є погана технічна підтримка, неможливість отримати підтримку по телефону, низька швидкість веб-сайтів та підвищення цін після початкового терміну.

Деякі користувачі також скаржилися, що версія cPanel жахлива і має менше функцій, ніж ти зазвичай можеш знайти при встановленні cPanel..

Схоже, якість послуг Just Host почала знижуватися в кінці 2016 або на початку 2017 року, грунтуючись на коментарях деяких незадоволених клієнтів. Тільки власники облікових записів Host, які були в компанії протягом багатьох років, заявили, що послуга почала знижуватися за останні два роки. Багато з цих користувачів висловили намір перейти на інший веб-сервіс.

Ви можете знайти позитивні відгуки про JustHost в Інтернеті, але потрібно бути обережним. Деякі статті в Інтернеті, які дають позитивну рецензію JustHost, можливо, написані філіями або торговими посередниками, які отримають комісію за вашу покупку Just Host.

Як вона порівнюється

яблуко і апельсин в руці

JustHost, очевидно, є найнижчим загальним знаменником з їх маркетингом. Іншими словами, їх головна продажна точка полягає в тому, що вони нібито “дешеві” або “великі”.

Якщо веб-сайт для вас – лише хобі, і ви не плануєте робити велику рекламу для нього, то Just Host – це ще одна дешева компанія, що займається веб-хостингом, імовірно, буде в основному достатньою для ваших потреб..

Якщо ви розробник і хочете налаштувати сервер із кореневим керуванням та можливістю використовувати щось на кшталт Webmin замість cPanel, вам буде краще з компанією типу Цифровий океан.

Тим компаніям, які потребують трохи більшої підтримки та гарантованого тривалості роботи з керованим сервером, ймовірно, буде краще працювати з Rackspace або LiquidWeb. Хоча обидві ці компанії мають свої проблеми, вони, можливо, мають кращу інфраструктуру для більш популярних веб-сайтів та інтернет-магазинів, які повинні функціонувати цілодобово.

Що ми думаємо

думаю логотип

Наш рейтинг для JustHost – це 2 з 5 зірок. Він віє до краю однозіркового рейтингу, оскільки майже всі відгуки користувачів однаково негативні. Однак, якщо ви знаєте, що їх ціноутворення підніметься після вашого початкового терміну, надзвичайно низька ціна протягом перших трьох років може бути вам такою.

У кращому випадку Just Host – це ваш середній веб-хостинг, який насправді не має нічого особливого. Якщо у вас невеликий веб-сайт, який не отримує багато трафіку, і ви не покладаєтесь на нього для свого бізнесу, то просто Хост може бути достатнім.

Однак, якщо ви плануєте запустити веб-сайт на рівні корпоративного рівня або маєте добре розроблений блог або інтернет-магазин, Just Host, безумовно, невірний вибір. З такою кількістю скарг на їх технічну підтримку по підпункту і без гарантії безперервного часу, JustHost – це, мабуть, останнє місце, на якому ви хочете розмістити веб-сайт, що торгує людьми, який повинен бути дотриманий 24/7.

Нам також не подобається, як JustHost цілеспрямовано зменшує ціни. Як ми вже згадували вище, вам доведеться викопати висновки, щоб точно дізнатися, які реальні щомісячні плати за кожен рівень цін. Варіант покупки за замовчуванням – це найдовший термін, який становить 36 місяців. Це означає, що ви будете замкнуті протягом трьох цілих років. Три роки!

Цей тип цілеспрямованої плутанини для того, щоб змусити вас купити довгостроковий пакет, є рівним для цих днів у багатьох дешевих веб-хостингових компаніях. Але це не робить це правильно.

Купони та пропозиції

JustHost пропонує ряд стимулів для заохочення потенційних клієнтів підписатись на їх веб-хостинг послуги. Більшість цих угод помітно розміщені на домашній сторінці свого веб-сайту.

1. Гарантія повернення грошей

логотип повернення грошей

Just Host пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на свої хостингові плани, але це не включає жодних зборів за налаштування, які ви могли б заплатити. Якщо ви зареєстрували домен у JustHost, ви не зможете отримати відшкодування за це, але ім’я домену залишається за вами.

2. Спеціальна вступна пропозиція

логотип спеціальної пропозиції

Станом на це написання, Just Host пропонує угоду в розмірі 3,95 дол. На місяць за їх основний хостинг-пакет. Тонкий шрифт говорить, що це лише для першого терміну, однак визначення поняття не є чітким. Це одномісячний термін? 12-місячний термін?

Ви дізнаєтесь лише, що 3,95 дол. США на місяць – це передплачений 36-місячний термін, коли ви перебуваєте на півдорозі процедури реєстрації. Це виходить до $ 102,20, які потрібно сплатити до початку.

Для порівняння, їхній базовий план хостингу становить $ 11,99 / місяць та 10,99 дол. США на місяць при покупці за рік наперед.

3. Безкоштовні рекламні кредити

рекламні кредити

JustHost, як і більшість інших хостинг-компаній сьогодні, пропонує безкоштовні рекламні кредити в Google AdWords та Bing Search. Проблема полягає в тому, що зазвичай ці пропозиції корисні лише для нових облікових записів у Google та Bing. Ймовірно, якщо ви вже заплатили Google AdWords за рекламу свого бізнесу, ви не отримаєте користь від рекламного кредиту JustHost..

4. Безкоштовне доменне ім’я

логотип домену

Ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я, коли ви налаштуєте свій обліковий запис. Але, прочитавши тонкий шрифт, схоже, ви не зможете отримати повернення за ту частину свого початкового платежу, якщо ви вирішите залишити послугу через 30 днів або менше.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map