Midphase Services Review, funkcie, cena a ďalšie

Midphase sa narodil v roku 2003 a má všetky potrebné funkcie pre stránky všetkých druhov. Midphase, ktorý bol v hostiteľskom priemysle pätnásť rokov, sľubuje poskytovať hostingové služby pre rozpočet a potreby kohokoľvek.


Majú tímy po celom svete – vo veľkých mestách, ako sú Providence a Salt Lake City, Utah, cez Atlantik v Londýne, Veľkej Británii a na východe ako Ľvov, Ukrajina..

Organizácia sa snaží zaistiť bezpečnosť údajov o zákazníkoch vo veľkom rozsahu. Údaje spoločnosti Midphase, ktoré sľubujú uchovávanie informácií o používateľovi pod zámkom a kľúčom, sa ukladajú v dátovom centre úrovne 3 v priestore bezpečnom pre katastrofy v meste Salt Lake City v Utahu..

Chránené 24-hodinovým sledovaním, dátové centrum má záložné generátory energie pre záložné generátory energie a je vybavené chladením chladiča riadkov.

Midphase hosting prichádza za výhodné ceny a poskytuje používateľom veľa možností pre ich servery.

Prehľad služieb a cien

Midphase

Midphase ponúka okrem základného webhostingu aj množstvo služieb.

Názvy domén, hosting WordPress, všetky možné typy webhostingu a ďalšie funkcie ako Cloudflare a Sitelock vám poskytujú veľa užitočných možností na výber.

domény

domény

Výber správneho názvu domény môže zmeniť úspech úspechu webovej stránky. Definuje váš obraz na internete. Svet vás bude podľa toho vnímať.

S Midphase nájdete ideálny názov vašej domény. Vyberte si z najpredávanejších produktov alebo prehliadajte ich novšie rozšírenia domén. Väčšina možností sa zmestí na rozpočet kohokoľvek.

Domény založené na polohe sú vo všeobecnosti najdrahšie. Mená ako .ca a .tokyo idú za 16,99 $ / rok, zatiaľ čo iné, ako napríklad .la, môžu byť až 39,50 $ / rok.

Novšie názvy domén sú tiež o niečo drahšie, pokiaľ ide o domény. .agency ide o 23,99 $ / rok, zatiaľ čo .solutions stojí 29,99 $ / rok.

Jednou z užitočných funkcií, ktorú poskytuje Midphase, je nástroj na vyhľadávanie názvov domén. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať názov domény, ktorý chcete objaviť dostupné rozšírenia domény. Majú tiež nástroj hromadnej registrácie pre tých, ktorí potrebujú viac domén.

Midfázové domény majú niekoľko funkcií vrátane:

 • Jedna bezplatná webová stránka na doménu
 • Preposielanie e-mailov z až 5 rôznych e-mailových účtov
 • Bezplatná úplná kontrola nad DNS
 • 24/7 Zákaznícka podpora
 • Bezplatná ochrana súkromia domény pri registrácii novej domény

Zdá sa, že je to jedna z najlepších služieb webhostingu na kúpu vašej domény od.

Hosting WordPress

Hosting WordPress

Midphase tiež ponúka hosťovacie služby WordPress. 25% všetkých stránok používa online WordPress, a je to najvýhodnejšia platforma pre podniky, blogerov a webové stránky elektronického obchodu. Midphase poskytuje tri základné kategórie stránok WordPress vrátane elektronického obchodu, blogov a webových stránok.

Hosting WordPress od spoločnosti Midphase sa začína na $ 1,99 / mesiac a obsahuje funkcie ako automatické odstránenie škodlivého softvéru, 10 GB voľného miesta na disku SSD, prístup na FTP, 50 optimalizovaných tém, 30-dňová záruka vrátenia peňazí a ďalšie.

Cloud, Dedicated, VPS a Managed Hosting

Cloud, Dedicated, VPS a Managed Hosting

Od zdieľaného hostenia po vyhradený hosting a všetko medzi tým, Midphase robí všetko.

Členovia programu Pro majú možnosť vybrať si medzi všetkými dostupnými metódami hostenia, ktoré sú lepšie, zdieľané, špecializované alebo hostenie v cloude? počítajúc do toho:

 • web hosting
 • Cloud hosting
 • Virtuálne súkromné ​​servery SSD
 • Dedikované servery
 • Spravovaný hosting

Cloud hosting má tú výhodu, že je schopný škálovať meniace sa požiadavky na webový server. Pre weby, ktoré potrebujú maximálny výkon a flexibilitu, je spravovaný cloudový server často ideálnym riešením. Plány začínajú na 45,82 $ mesačne.

Servery SSD VPS sa dodávajú s bleskovo rýchlou konektivitou a umožňujú presnú kontrolu. Servery VPS sú tiež vysoko škálovateľné. Plány začínajú na 8,00 $ / mesiac.

Dedikované servery sú určené pre tých, ktorí potrebujú celý balík z hľadiska hostingu – úplnú kontrolu, maximálnu bezpečnosť a prispôsobiteľné možnosti. Väčšie spoločnosti a radiče citlivých údajov uprednostňujú túto možnosť. Plány začínajú na 117,60 dolárov mesačne.

Spravovaný hosting kombinuje to najlepšie zo zdieľaného a vyhradeného hostingu. S riadeným hostingom si môžete vychutnať všetky výhody dedikovaného hostingu bez problémov s prevádzkovaním a údržbou vlastného servera.

Podrobnosti za vás vybaví celý technický tím (samozrejme za cenu). Rovnako ako u iných poskytovateľov, aj tu ide o najnákladnejšiu možnosť. Plány začínajú na 216,60 dolárov / mesiac.

Doplnkové služby

Midphase má tiež možnosti pre niektoré doplnkové funkcie pre e-mail, zabezpečenie a SEO.

Ich nástroj „Web SEO Guru“ tvrdí, že vám ukáže, kde váš SEO najviac chýba, a navrhuje zmeny, ktoré treba vylepšiť. Používanie tohto nástroja sa začína na 14,95 $ mesačne.

Spoločnosť Midphase ponúka služby Cloudflare ako bezplatný doplnok k vašim stránkam. Cloudflare pomáha zvyšovať bezpečnosť vašich stránok tým, že prechádza všetka prevádzka cez ich sieť na doručovanie obsahu. Cloudflare využíva viac ako dva milióny stránok.

Ak vaše údaje uložíte na 35 rôznych miestach po celom svete, vaše webové stránky sa môžu dostať do akejkoľvek siete, ktorá ich vyžaduje dvakrát rýchlejšie. Vyhľadávacie nástroje a návštevníci stránok budú veľmi potešení. Tento spôsob ukladania tiež zvyšuje dostupnosť vášho webu na takmer 99,99%. Cloudflare opäť prichádza s hostingom Midphase zadarmo.

Okrem toho vám Midphase ponúka možnosť e-mailového hostenia 0,50 $ / mesiac a skenovania detekcie škodlivého softvéru Sitelock vo výške 1,67 $ / mesiac..

Toto je iba úvod do služieb, ktoré ponúka Midphase.

Recenzie služieb Midphase Services

Dievča pomocou notebooku

Midphase má celkové hodnotenie štyri hviezdičky TrustPIlot.com všetky tieto recenzie sú päťhviezdičkové, takže je možné predpokladať, že celková suma bola stiahnutá z dôvodu niekoľkých rozhnevaných trollov. To len naznačuje, že Midphase by mohla byť jednou z najlepších dostupných hostingových služieb.

Pozrime sa na niektoré z týchto päťhviezdičkových recenzií z lokality TrustPilot.com.

Pozitívne hodnotenia v polovici fázy

Jeden používateľ s názvom „D.M.S.B.Randiligama“ tvrdí, že Midphase je nadradený ostatným 5 veľkým hostingovým spoločnostiam, ktoré použil v minulosti. Tento používateľ popisuje svoj výkon ako „veľmi vysoký“ a hovorí, že má „najlepšiu službu zákazníckej podpory 24/7“.

Spoločnosť Tyler Wearing of Sideways Gaming Network dáva spoločnosti Midphase päťhviezdičkové hodnotenie. Po tom, čo GoDaddy bol pre zbytočný hosting domén „zbytočný“, porovnáva skúsenosti, ktoré mal, so skúsenosťami z Midphase, keď tvrdí, že majú „veľkú podporu“ a „žiadne skryté poplatky“.

Jefferson Imgbi popisuje službu ako „úžasnú“. Hovorí, že Midphase používa už viac ako 5 rokov a práve sa presťahoval na svoj vlastný dedikovaný server. V priebehu rokov zostali „veľmi úžasní“ a včas reagovali na podporu lístkov.

Tieto tri recenzie sa samozrejme nachádzajú na samotnom webe Midphase, čo znamená, že by mohli byť skreslené. Hostili by ste na svojich stránkach negatívne recenzie vašich služieb? Pravdepodobne nie.

Jeden pozitívny aspekt, ktorý sa v týchto recenziách objavuje znovu a znovu, sa týka prevádzkyschopnosti servera. Podľa prevažnej väčšiny používateľov majú webové stránky hostené na serveroch Midphase v priemere asi 99,97%. Najčastejšie je prevádzková doba ešte bližšie k 100%. Porovnajte to s priemerným priemerom 99,94%.

Ďalším významným prínosom, ktorý sa často spomína, je skutočnosť, že Midphase ponúka bezplatnú migráciu webových stránok a prenos súborov. Zatiaľ čo niektorí konkurenti účtujú až 150 dolárov za jednoduché presunutie vašich existujúcich stránok na ich nový server, spoločnosť Midphase vám to umožní bezplatne. Takže, ak už máte web a nie ste spokojní so svojím súčasným poskytovateľom hostingu, môže to byť pre vás motiváciou dať Midphase šancu.

Mnoho ľudí poznamenáva, že zákaznícky servis v spoločnosti Midphase je vynikajúci. Niektorí tvrdia, že ich problémy boli vyriešené do 40 minút alebo menej. Spoločnosť ponúka bezplatnú a medzinárodnú telefonickú podporu.

Napriek tomu inde sú menej pozitívne hodnotenia Midphase.

Negatívne strednodobé recenzie

Jedna vec, ktorá sa znova a znova opakuje, je to, aké strašné je podpora zákazníkov v Midphase.

To je zaujímavé, ak vezmeme do úvahy presný opak, keď sa pozrieme na pozitívne recenzie. Niektorí ľudia hovoria, že je to skvelé, iní hovoria, že je to najhoršie na svete.

Mať, samozrejme, nie je jednoduché mať stálu podporu zákazníkov. Je to ťažké odpovedať na hovory a rokovať s frustrovanými zákazníkmi po celý deň. Možno, že negatívny ľudia niekoho chytili v zlý deň alebo sa práve stalo, že mali smolu a dostali sa k nekompetentnému zástupcovi služieb zákazníkom.

Jedna vec je istá – takmer každá spoločnosť online dnes má niekde inde sťažnosti týkajúce sa podpory zákazníkov. Niektorí zákazníci nikdy nebudú spokojní bez ohľadu na to, čo robíte. A niektorí ľudia si len užívajú, že sú trolly a ničia každého v kybernetickom priestore, kdekoľvek môžu.

Bez ohľadu na dôvod by sa negatívne recenzie, ktoré uvádzajú ako primárny bod sporu, zlé služby zákazníkom, mali posudzovať v správnom kontexte.

Ďalším možným problémom je trochu pomalý čas načítania stránky. Jeden užívateľ zaznamenal svoju priemernú rýchlosť načítania stránky za osemmesačné obdobie od konca Q3 2017 do začiatku Q2 2018. Zistili, že načítanie ich stránky trvalo od 1 088 do 1 299 ms.

To v skutočnosti nie je veľa – drahšie možnosti môžu mať o niečo lepšie časy načítania, ale nie o veľa. O niekoľko stoviek milisekúnd pomalšie načítanie nebude pre väčšinu ľudí veľa a stojí za to znížiť náklady v porovnaní s konkurenciou.

Iní, najmä tí, ktorí prevádzkujú komerčné stránky, ktoré sa vo veľkej miere spoliehajú na konverzie a použiteľnosť, však môžu radšej hostiť svoje obchodné stránky inde. Mierny nárast zaplatených cien za hosting by mohol byť kompenzovaný zvýšeným ziskom.

Thiru M. z paidcardriving.info popisuje svoju skúsenosť s Midphase ako „nočnú moru“.

Hovorí, že ich podpora nie je „vôbec nápomocná“, pomaly odpovedať na polovicu času a zdá sa, že problém s jedným zástupcom podpory menom Davidom. Táto osoba iba povie Thiru M., aby mu poslal e-mail zakaždým, keď má problém, a nič viac.

Tento používateľ tiež tvrdí, že jeho server naraz narazil na celých 24 hodín.

Merril Guice z thegoosenest.com hovorí, že platí 150 dolárov poplatok za migráciu svojich webových stránok mimo Midphase a na servery iného poskytovateľa hostingu.

Jeho hlavnou sťažnosťou je, že odkedy spoločnosť napadla hackerov, boli si príliš vedomí zabezpečenia, aby obmedzili funkčnosť stránok ich používateľov. Je ťažké sa prihlásiť bez toho, aby ste sa obrátili na zákaznícku podporu.

Podľa tohto používateľa Midphase za to nestojí, a to ani za skvelú cenu. Povesť zákazníckeho servisu zakaždým, keď sa potrebujete prihlásiť, je príliš nepríjemný, hovorí.

Hashem Zahran z hashemzahran.com uvádza, že „Midphase bola najhoršia technická podpora.“ Ako dôvod svojej kritiky uvádza dlhé reakčné časy na podporné lístky.

Jeho zmienka o čakaní piatich hodín na odpoveď na lístok s vysokou prioritou však nie je až taká zlá v porovnaní s väčšinou spoločností tam, či už pracujú v oblasti webhostingu alebo iných služieb. Tvrdí tiež, že online rozhovory sú zbytočné a že predstavitelia „s vami budú hovoriť 90 minút bez vyriešenia vášho problému“.

Vyzerá to, že väčšina negatívnych hodnotení Midphase má jednu spoločnú vec: zlé skúsenosti s podporou zákazníkov.

Záver: Zhrnutie preskúmania v polovici fázy

Muž pomocou notebooku

Celkovo vzaté, Midphase je skvelým obchodom pre zdieľaný webhosting. Poskytujú všetky možnosti, ktoré by niekto mohol potrebovať – ​​dedikované servery, cloudové servery, virtuálne súkromné ​​servery, spravované servery a samozrejme zdieľané servery. Dodatočné doplnky sú tiež bohaté.

Pokiaľ vieme, všetky vyššie uvedené recenzie sa týkali zdieľaných serverov hostených serverom Miphase. Pokiaľ nie je uvedené inak, je bezpečné predpokladať, že používajú zdieľaný server, pretože ide o najbežnejšie používanú a najdostupnejšiu možnosť hostenia..

Ak práve začínate, Midphase je fantastická možnosť.

Ak už máte web a hľadáte zmenu poskytovateľov hostingu, Midphase je perfektné riešenie, pretože vám umožňuje 100% bezplatnú migráciu vašich stránok..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map