10 najlepszych dostawców usług VPN na świecie

10 najlepszych usług VPN 2020


Bezpieczne przeglądanie Internetu jest kwestią zdrowego rozsądku, a nie przywilejów, zwłaszcza biorąc pod uwagę korzystanie z wirtualnej sieci prywatnej. Znany również pod krótszą nazwą VPN, system jest przydatnym narzędziem, gdy użytkownik pragnie bezpieczeństwa online lub ścieżki do stron internetowych, które są blokowane z dowolnego powodu. Usługi VPN wydają się być Twoimi osobistymi przewodnikami online po świecie zablokowanych treści bogatych w najnowsze filmy, świeże katalogi odcinków, strumienie muzyczne i inne.

Wystarczy wybrać odpowiedniego dostawcę usług. Tutaj możesz czuć się trochę zdezorientowany, biorąc pod uwagę ogromną opcję wyskakiwania dostawcy VPN. Większość z nich oferuje w rzeczywistości te same funkcje w różnych cenach. Jak zdefiniować najlepszą ofertę VPN? Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej usługi? W artykule wyróżniono 10 najlepszych dostawców VPN, przedstawiając ich podstawowe funkcje i rzeczy, które mogą ci się spodobać. Skorzystaj z podstawowych specyfikacji i kluczowych danych.

Przetestowaliśmy 10 najlepszych dostawców usług VPN na świecie:

 1. NordVPN – najlepszy dostawca usług VPN na świecie
 2. SurfShark – niedroga sieć VPN z wysokiej klasy bezpieczeństwem
 3. ExpressVPN – ogólnoświatowy zasięg szybkiego VPN
 4. StrongVPN – doskonała infrastruktura za przyzwoitą cenę
 5. ProtonVPN – bezpłatny plan usług VPN bez żadnych kosztów
 6. Hotspot Shield – 100% za darmo + przedłużona gwarancja zwrotu pieniędzy
 7. CyberGhost VPN – Bezpieczne prywatne przeglądanie stron internetowych
 8. Le VPN – Szybkie połączenie w drodze
 9. PureVPN – usługa VPN z zasadami braku logowania
 10. Norton Secure – najlepsza ochrona danych osobowych

Po wprowadzeniu najlepszych usług, przyjrzyjmy się bliżej ich funkcjom, cenom i innym specyfikacjom, które pozwolą Ci zdecydować, która z nich wydaje się być najlepiej pasującą opcją.

NordVPN – najlepszy dostawca usług VPN na świecie

NordVPN - najlepszy dostawca usług VPN na świecie

NordVPN – jest jedną z najlepiej zabezpieczonych usług VPN. Jednocześnie znajduje się na liście największych ośrodków na całym świecie. Użytkownicy docenią przystępne ceny, dobrą wydajność, obsługę kryptowalut i wysoką prędkość połączenia.

 • Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem – firma wykorzystuje zaawansowane środki bezpieczeństwa do ochrony danych użytkowników za pomocą szyfrowania 2048-bitowego. Dodatkowe funkcje obejmują ochronę przed wyciekiem DNS.
 • Obsługa wielu urządzeń – usługa VPN może obsłużyć do sześciu urządzeń, w tym gadżety stacjonarne i mobilne.
 • Tysiące serwerów – pula serwerów obejmuje ponad 5000 jednostek zlokalizowanych w 60 różnych krajach.

Obsługiwane platformy: Windows, macOS, Android, iOS, Linux.

Koszt NordVPN: usługa oferuje plany miesięczne i roczne z tymi samymi funkcjami. Jeśli chcesz zaoszczędzić do 75%, najlepszym rozwiązaniem jest abonament roczny kosztujący 2,99 USD miesięcznie. Cena za abonament podstawowy zaczyna się od 11,99 USD / miesiąc.

Wypróbuj NordVPN za darmo

SurfShark – niedroga sieć VPN z wysokiej klasy bezpieczeństwem

SurfShark - niedroga sieć VPN z wysokiej klasy bezpieczeństwem

SurfShark – jest najbardziej przystępną cenowo i bogatą w funkcje usługą VPN. Platforma udowadnia, że ​​niska cena nie zawsze oznacza brak funkcji. Jest pełen środków bezpieczeństwa i dodatkowych opcji zapewniających bezpieczne przeglądanie z dowolnego urządzenia, niezależnie od systemu operacyjnego i operatora. W rezultacie użytkownicy przeglądają bezpieczny świat cybernetyczny ze 100% anonimowością, zerowymi reklamami i atakami phishingowymi.

 • Whitelister – świetna funkcja do sortowania określonych aplikacji i usług, które będą w stanie ominąć VPN w razie potrzeby.
 • Wyłącznik awaryjny – system zapewnia 100% bezpieczeństwa, nawet jeśli połączenie VPN zostanie przerwane z jakiegokolwiek powodu. Ponadto użytkownicy skorzystają z prywatnego DNS i ochrony przed wyciekiem.
 • Połączenie między okręgami – funkcja MultiHop umożliwia połączenie z kilku krajów jednocześnie, a także łatwe przełączanie między lokalizacjami.
 • Ukryj tryby – dostęp do regionów objętych ograniczeniami nigdy wcześniej nie był łatwiejszy dzięki trybom NoBorders i kamuflażu. Nawet dostawcy Internetu nigdy nie będą wiedzieć, że korzystasz z usług VPN.

Obsługiwane platformy: system może być używany z nieograniczoną liczbą urządzeń, w tym komputerami z systemem Windows, Mac lub Linux, urządzeniami mobilnymi obsługiwanymi przez iOS i Android, routerami, FireTV i innymi.

Koszt SurfShark: Oprócz wielu innych usług, które oferują plany subskrypcji, dzięki SurfShark możesz uzyskać wszystkie funkcje bez ograniczeń za jedyne 1,99 USD miesięcznie.

Wypróbuj SurfShark za darmo

ExpressVPN – ogólnoświatowy zasięg szybkiego VPN

ExpressVPN - ogólnoświatowy zasięg szybkiego VPN

ExpressVPN – to świetna usługa VPN z wieloma natywnymi klientami do obsługi różnych systemów operacyjnych dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych. Posiada ponad 3000 serwerów w 160 lokalizacjach obejmujących 94 różne kraje na całym świecie. Elastyczna usługa z profesjonalnym zespołem wsparcia, płatnościami Bitcoin, odblokowaniem Netflix i więcej.

 • Elastyczność – system ma rodzimych klientów internetowych dla systemów Windows, Linux i Mac oprócz Androida i iOS. Użytkownicy Blackberry mogą również uzyskać dostęp do tej usługi VPN.
 • Niestandardowe oprogramowanie układowe – ułatwia odblokowanie zawartości DNS i korzystanie z różnych aplikacji i usług przesyłania strumieniowego, w tym telewizorów smart.
 • Rozszerzone wsparcie – użytkownicy znajdą mnóstwo szczegółowych przewodników oprócz funkcji czatu na żywo, aby skontaktować się z zespołem pomocy technicznej przez całą dobę.
 • Dodatkowe cechy – oprócz podstawowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak wyłącznik awaryjny i ochrona przed wyciekiem DNS, użytkownicy będą mogli odblokować zawartość Netflix. Oprócz portfela Bitcoin dostępna jest także obsługa P2P.

Obsługiwane platformy: Platformy Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Chrome OS, Nook, Amazon Fire, rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox.

Koszt ExpressVPN: użytkownicy mogą korzystać z 3-miesięcznego bezpłatnego użytkowania, jeśli zdecydują się na 15-miesięczny plan, który kosztuje 6,67 USD. Lub możesz zapłacić co miesiąc osobno. W takim przypadku cena wynosi 12,95 USD / miesiąc. Wszyscy klienci otrzymują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Wypróbuj ExpressVPN za darmo

ProtonVPN – bezpłatny plan bez żadnych kosztów

ProtonVPN - bezpłatny plan bez żadnych kosztów

ProtonVPN nie zaskoczy Cię, jeśli znasz usługę ProtonMail. Usługa, uruchomiona przez tych samych entuzjastów bezpieczeństwa cyfrowego, zapewnia solidne funkcje bezpieczeństwa prywatności, oprócz odblokowywania Netflix i niedrogich planów. Och, oferuje również bezpłatny plan VPN.

 • Spełnia normy bezpieczeństwa – system wykorzystuje szyfrowanie AES-256, które okazało się w 100% bezpieczne. Działa w połączeniu z firmowymi protokołami UDP / TCP, aby zapewnić maksymalną stabilność i bezpieczeństwo cyfrowe.
 • Bez logowania – firma ustanawia tak zwaną politykę braku rejestrowania. Innymi słowy, nie gromadzi, nie przechowuje ani nie udostępnia dzienników ruchu. Wszystkie warunki są przedstawione w Polityce rejestrowania, która wygląda dość jasno i niezawodnie.
 • Środki ochrony przed wyciekiem – usługa zapewnia szczelne połączenie przy wysokiej wydajności. To samo dotyczy ich wolnych od złośliwych plików plików dostępnych do instalacji.
 • Odblokowywanie serwisu Netflix – podczas gdy wiele usług VPN oferuje tę funkcję, ustalenie, który dokładnie serwer odblokowuje Netflix, przypomina granie w ruletkę. Sytuacja z ProtonVPN jest inna. Netflix działa równie dobrze na wszystkich swoich serwerach.

Obsługiwane platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux.

Koszt ProtonVPN: jak wspomnieliśmy wcześniej, platforma ma bezpłatny abonament bez ukrytych opłat i prowizji. Zawiera jednak tylko niektóre podstawowe funkcje. Jeśli pragniesz lepszej wydajności przy maksymalnym bezpieczeństwie, możesz wybrać plan podstawowy, plus lub wizjonerski, kosztujący odpowiednio 4, 8 i 24 USD miesięcznie.

Wypróbuj ProtonVPN za darmo

Hotspot Shield – rozszerzona gwarancja zwrotu pieniędzy

Hotspot Shield - rozszerzona gwarancja zwrotu pieniędzy

Hotspot Shield w ostatnich latach stanął w obliczu istotnych wzlotów i upadków. Niemniej jednak jest to nadal jedna z najbardziej renomowanych usług VPN ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami w pakiecie. Platforma oferuje wysoką prędkość połączenia i pobierania, a także najdłuższy okres zwrotu pieniędzy wśród innych konkurentów. Możesz poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 45 dni od subskrypcji.

 • Świetna prędkość pobierania – firma korzysta z własnego protokołu Catapult Hydra, aby zapewnić najszybsze pobieranie, nawet jeśli użytkownik znajduje się w odległości od najbliższego serwera.
 • Obsługa wielu urządzeń – użytkownicy mogą uruchamiać usługi za pośrednictwem 5 urządzeń jednocześnie, bez uszczerbku dla prędkości połączenia.
 • Łatwość użycia – usługa jest dobra dla początkujących dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu dla użytkownika desce rozdzielczej.

Obsługiwane platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Android TV, Amazon Fire, Routery, rozszerzenie Chrome.

Koszt osłony Hotspot: oczywisty brak niektórych dodatkowych funkcji, takich jak obsługa Bitcoin, odblokowywanie Netflix itp., może sprawić, że uważasz, że Hotspot Shield nie jest dobrym stosunkiem jakości do ceny. Jednak 2-letni plan może wyglądać jak okazja, która kosztuje 2,99 USD miesięcznie (oszczędzasz do 76%). Sześciomiesięczny abonament kosztuje 8,99 USD, a cena abonamentu miesięcznego zaczyna się od 12,99 USD. Jeśli nie jesteś zadowolony z zestawu funkcji dostarczonych przez Hotspot Shield, możesz wypróbować jego komercyjną wersję Elite.

Wypróbuj Hotspot Shield za darmo

CyberGhost VPN – Bezpieczne prywatne przeglądanie stron internetowych

CyberGhost VPN - Bezpieczne prywatne przeglądanie stron internetowych

CyberGhost VPN wyrobił sobie markę dzięki wielu inteligentnym funkcjom połączonym z dobrą wydajnością przy dużej prędkości. System zapewnia obsługę wielu popularnych aplikacji do przesyłania strumieniowego i odtwarzaczy multimedialnych, takich jak Kodi. Oprócz Torrent i VPN poprzez obsługę routera.

 • Tablica aplikacji – usługa ma wiele aplikacji dla różnych systemów operacyjnych oprócz solidnej obsługi Linuksa, dozwolone Torrenty, odblokowywanie Netflix itp..
 • Wsparcie usług medialnych – użytkownicy mogą korzystać z usługi VPN, aby uzyskać dostęp do ograniczonych treści na głównych platformach medialnych, w tym BBC iPLayer, YouTube i innych serwisach streamingowych.
 • Bezpieczne połączenie – CyberGhost używa samodzielnie stworzonych środków bezpieczeństwa, aby zapewnić 100% bezpieczeństwa. System uruchamia automatyczne przekierowania HTTPS, abyś mógł korzystać z bezpiecznego połączenia.

Obsługiwane platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Fire, Android TV, Linux, Kodi Media Centers, konsole do gier, routery, prywatne protokoły.

Koszt CyberGhost VPN: możesz zacząć od bezpłatnego abonamentu. Przygotuj się jednak na pewne ograniczenia. Pozwala używać tylko jednego urządzenia z kilkoma podstawowymi funkcjami. Uzyskaj zaawansowaną funkcjonalność dzięki płatnym planom, które obejmują pakiety 2-letnie, 6-miesięczne i miesięczne, kosztują odpowiednio 2,75 USD, 5,26 USD i 12,99 USD.

Wypróbuj Hotspot Shield za darmo

Le VPN – Szybkie połączenie w drodze

Le VPN - Szybkie połączenie w drodze

Le VPN – jest dobrze rozpoznawalnym dostawcą VPN z serwerami zlokalizowanymi w 114 różnych krajach na całym świecie. Usługa zapewnia wystarczające bezpieczeństwo VPN, a także szereg dodatkowych funkcji, które obsługują komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, dzięki czemu jest idealna dla użytkowników, którzy są w ciągłym ruchu.

 • Elastyczność – Le VPN ułatwia płynne przełączanie między protokołami OpenVPN, L2TP i PPTP w zależności od celów użytkownika. Jest to dobra funkcja dla tych, którzy dużo podróżują i zwykle używają zarówno laptopa, jak i urządzenia mobilnego w tym samym czasie.
 • Dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi – system wykorzystuje swój wyjątkowy protokół HybridVPN, aby zapewnić dostęp do głównych zasobów transmisji strumieniowej lub stron medialnych, w tym Netflix, BBC iPlayer itp..
 • Prosty interfejs – nawet początkującym łatwiej będzie od razu uporządkować wszystkie funkcje i ustawienia dzięki przyjaznemu interfejsowi.

Obsługiwane platformy: aplikacje na Windows, Mac OS X, macOS, iOS i Android.

Koszt Le VPN: użytkownicy mogą wybrać jeden abonament, który jest dostępny jako abonament miesięczny, 6-miesięczny lub 12-miesięczny, kosztujący odpowiednio 9,95 USD, 7,50 USD i 4,95 USD miesięcznie. Jeśli zdecydujesz się na roczny pakiet, otrzymasz szansę zaoszczędzenia kilku dolarów.

Wypróbuj Le VPN za darmo

PureVPN z zasadami braku logowania

PureVPN z zasadami braku logowania

PureVPN – jest znanym dostawcą usług VPN, którego główną zaletą jest zasada braku logowania. Firma ma ogromną pulę serwerów (do 2000) zlokalizowanych w 180 różnych regionach na całym świecie. Sama firma znajduje się w Hongkongu. Zapewnia kilka wszechstronnych funkcji w przystępnych cenach.

 • Brak dzienników ruchu – PureVPN ustanawia podejście bez logowania do swoich klientów. Oznacza to, że nie śledzi ani nie przechowuje przeglądarki i historii logowania.
 • Wsparcie Bitcoin – użytkownicy mogą płacić kryptowalutą, ponieważ platforma obsługuje portfele Bitcoin.
 • Skalowalna platforma – firma stara się zaspokoić potrzeby klientów. Za każdym razem, gdy musisz zwiększyć swoje możliwości VPN i skalować wykorzystanie, system ma plan biznesowy.
 • Dodatkowe cechy – oddani użytkownicy docenią rozwiązania umożliwiające odblokowanie Chromebooka i odtwarzacza multimedialnego Kodi. Ponadto firma ściśle przestrzega własnej polityki prywatności i warunków RODO.

Obsługiwane platformy: Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Amazon Fire TV i Linux. Dostępne są również rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox.

Koszt PureVPN: możesz zacząć od 2,88 USD miesięcznie i zaoszczędzić do 74%, jeśli zapłacisz za dwa lata z góry. Pojedyncza miesięczna subskrypcja zaczyna się od 10,95 USD, a pakiet 6 miesięcy kosztuje 4,08 USD.

Wypróbuj PureVPN za darmo

StrongVPN – doskonała infrastruktura za przyzwoitą cenę

StrongVPN - doskonała infrastruktura za przyzwoitą cenę

StrongVPN – jest doświadczonym dostawcą VPN z solidnymi zasadami braku logowania i przyzwoitą pulą serwerów w 70 różnych lokalizacjach na całym świecie. Platforma zapewnia pakiet środków zapewniających użytkownikom anonimowość i bezpieczeństwo podczas sesji online.

 • Duża baza adresów IP – baza zawiera ponad 59 000 adresów IP, aby zachować poufność użytkowników podczas surfowania w sieci.
 • Dedykowane IP – jeśli potrzebujesz dedykowanego adresu IP, możesz go uzyskać po skontaktowaniu się z zespołem pomocy technicznej. Nie jest to jednak uwzględnione w planie podstawowym.
 • Brak ograniczeń stron trzecich – firma posiada własną infrastrukturę. Jako jedyny określa rodzaj ruchu lub przepustowość.

Obsługiwane platformy: usługa oferuje rodzimych klientów dla systemów Windows, Mac, iOS, Android i FireTV, obsługuje także Linux, Kodi, Amazon Kindle, Chromium, Synology NAS i routery.

Koszt StrongVPN: w przeciwieństwie do wielu innych firm z trzema podstawowymi wariantami planu, firma oferuje dwa pakiety, które obejmują miesięczny abonament o wartości 10 USD miesięcznie, a także roczny abonament za jedyne 5,83 USD miesięcznie (oszczędzasz 42%). Wszystkie plany są objęte 30-dniową polisą zwrotu.

Wypróbuj StrongVPN za darmo

Norton Secure VPN – najlepsza ochrona danych osobowych

Norton Secure VPN - najlepsza ochrona danych osobowych

Norton Secure VPN – to usługa, która działa świetnie, gdy potrzebujesz skorzystać z ochrony danych osobowych. Zapewnia bezpieczeństwo haseł i informacji o płatności, a także zapewnia anonimowe przeglądanie stron internetowych i dostęp do ograniczonych treści.

 • Elastyczna usługa VPN – użytkownicy mogą wybrać od 1 do 10 urządzeń, które chcą obsługiwać. Jednak liczba urządzeń wpłynie na cenę planu.
 • Publiczne bezpieczeństwo Wi-Fi – dzięki Norton Secure możesz korzystać z publicznych punktów dostępowych bez ryzyka włamania. Połączenie jest szyfrowane bez względu na to, czy logujesz się w kawiarni, na lotnisku czy w innym miejscu.
 • Funkcja blokowania reklam – dzięki funkcji blokowania reklam możesz szybciej uzyskiwać dostęp do stron internetowych bez żadnych zakłóceń. System automatycznie wykrywa i przechwytuje pliki cookie, zapobiegając ich gromadzeniu przez witryny reklamowe.

Koszt Norton Secure VPN: usługa oferuje dwa główne plany z miesięcznymi i rocznymi subskrypcjami. Kosztują odpowiednio 4,99 USD i 3,99 USD za 1 urządzenie. Cena wzrośnie, jeśli potrzebujesz od 5 do 10 urządzeń. Podstawowe plany są dostępne bez funkcji bezpieczeństwa Norton. Pakiet „wszystko w jednym” ze środkami bezpieczeństwa zaczyna się od 5,83 USD miesięcznie na roczną subskrypcję na jedno urządzenie.

Obsługiwane platformy: kompatybilny z urządzeniami Windows PC, Mac, iOS i Android. Norton Secure VPN działa nie tylko na komputerach PC, ale także na komputerach Mac, smartfonach i tabletach z Androidem, iPadach i iPhone’ach.

Wypróbuj Norton Secure VPN za darmo

IPVanish – Idealny dla P2P i torrentów

IPVanish - Idealny dla P2P i torrentów

IPVanish twierdzi, że jest najlepszą usługą VPN na świecie, chociaż niektórzy użytkownicy raczej się z tym nie zgodzą. Samoobsługowa infrastruktura, oprócz wysokiej prędkości pobierania i potężnych aplikacji, to oczywiste zalety IPVanish. System jest idealny do torrentowania i ruchu P2P. Ponadto ma profesjonalny zespół wsparcia, który reaguje dość szybko.

 • Potężna usługa VPN – system umożliwia jednoczesne podłączenie do 10 urządzeń. Zarządza swoimi serwerami bez usług stron trzecich i filii. Serwery znajdują się w ponad 60 różnych regionach na całym świecie.
 • Szeroki wachlarz aplikacji – oprócz ekskluzywnej opcji Fire TV użytkownicy będą mieli dostęp do różnych konfigurowalnych aplikacji na systemy operacyjne Windows i Linux dla komputerów stacjonarnych, a także dla mobilnych systemów iOS i Android.
 • Rozbudowane wsparcie dla torrentów – usługa świetnie nadaje się do pobierania plików. Obsługuje torrenty dosłownie na każdym serwerze, zapewniając szybką łączność, odblokowanie Netflix w USA i więcej.

Obsługiwane platformy: dostępne dla wszystkich wersji systemu Windows (7, 8, 8.1 i 10), MAC i iOS oraz Androida. Starsze systemy operacyjne będą wymagały ręcznej konfiguracji. To samo dotyczy oprogramowania układowego routera i systemu Linux.

Koszt IPVanish: zasadniczą wadą jest ograniczona polityka zwrotu pieniędzy. Użytkownicy mają tylko 7 dni na wypróbowanie platformy z możliwością ubiegania się o zwrot pieniędzy. Cena rocznego pakietu również wydaje się nieco za wysoka (6,49 USD miesięcznie). Użytkownicy mają również opcje subskrypcji na 3 miesiące i 1 miesiąc, które kosztują odpowiednio 8,99 USD i 10 USD.

Wypróbuj IPVanish za darmo

Jaką usługę VPN wybrać?

Wybierając usługi VPN, funkcje bezpieczeństwa mają najwyższy priorytet. Główną ideą takich narzędzi jest zapewnienie szybkiego i łatwego przełączania między bezpiecznymi serwerami oprócz anonimowości adresu IP oraz pełnego dostępu do usług przesyłania strumieniowego audio i wideo, niezależnie od lokalizacji. Poza tym typowy użytkownik doceni także łatwość obsługi i elastyczność bez problemów technicznych i skomplikowanej konfiguracji. Powinniśmy również wziąć pod uwagę technologie wykorzystywane przez określoną usługę.

Pamiętając o tym pomyśle, musisz wybrać następujące funkcje przy wyborze usług VPN, które spełnią Twoje potrzeby.

 • Aktualne usługi – świat wewnętrzny zmienia się drastycznie. Upewnij się, że Twój dostawca VPN jest w stanie dostarczać aktualne aplikacje i oprogramowanie. Niestety, kilka firm faktycznie udostępnia sposób aktualizacji swoich platform. Jedynym wyjściem jest sprawdzenie, czy usługa zapewnia aktualizację VPN wraz z wydaniem nowego systemu operacyjnego i aplikacji.
 • Wyczyść politykę prywatności – każda firma obiecuje, że nie będzie rejestrować żadnych danych osobowych, witryn ani stron, które odwiedzasz. To nie do końca prawda. Jeśli natrafisz na jasne zasady rejestrowania wszystkich danych przechowywanych lub gromadzonych przez usługę, poczujesz się znacznie bezpieczniej i bardziej świadomie.
 • Zespół profesjonalnego wsparcia – problem kilka lat temu nie był zbyt popularny wśród usług VPN. Jednak coraz więcej firm dodaje funkcję czatu na żywo, aby zapewnić całodobową obsługę klienta.
 • Lokalizacje serwerów – firma może mieć setki serwerów na całym świecie. Nie przydadzą się jednak, jeśli obok Twojej lokalizacji nie ma serwera.

Niektóre inne funkcje sprawią, że zanurzysz się głęboko w specyfikacjach technicznych, co jest kłopotliwe dla nie-techników. Mogą obejmować funkcje DNS, protokoły połączeń i inne rzeczy, które mogą być nowością dla początkujących. Nasza lista najlepszych ofert VPN ma na celu zapobieganie łamaniu rozumu przez użytkowników i korzystanie z jasnych i prostych opisów ze wszystkimi podstawowymi problemami wymienionymi jednocześnie.

Dolna linia

Wybór serwera VPN wymaga starannego porównania i kontrastowania. Podczas gdy większość firm oferuje zasadniczo te same funkcje, rozszerzone możliwości i aplikacje naprawdę mają znaczenie. Zapewnią satysfakcję użytkowników w zależności od potrzeb i celów. Cena jest ostatnim, ale nie najmniej ważnym czynnikiem do rozważenia.

Niezależnie od wybranej usługi, upewnij się, że jest wystarczająco niezawodna dzięki ogromnej puli serwerów na całym świecie, aby zapewnić szybką szybkość i łączność. Miej także oko na ograniczenia przepustowości lub bezpieczeństwa w zależności od ceny abonamentu. Dobra usługa VPN jest elastyczna i wszechstronna dzięki obsłudze urządzeń mobilnych i stacjonarnych, aktualnym aplikacjom i anonimowemu przeglądaniu stron internetowych pomimo lokalizacji.

Zainstaluj VPN za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map