Najlepsi dostawcy serwerów dedykowanych

najlepsi dostawcy hostingu serwerów dedykowanych


Termin „serwer dedykowany” mówi sam za siebie. Oznacza to, że masz własny serwer do obsługi witryny internetowej, pomimo złożoności lub ruchu. Zupełnie różni się od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni pod względem VPS lub współdzielone rozwiązania hostingowe.

Serwer dedykowany nie obsługuje przepustowości, współdzielenia czasu procesora, pamięci RAM ani innych typowych czynników. Jest to elastyczne rozwiązanie, które można łatwo zarządzać i optymalizować zgodnie z wymaganiami witryny, pozostając jednocześnie responsywnym.

Główną zaletą hostingu dedykowanego jest to, że zapewnia znacznie więcej narzędzi do zarządzania i kontroli nad ustawieniami. Użytkownicy mogą dowolnie konfigurować potrzebne konfiguracje. Dodatkowe zalety obejmują przedłużone wsparcie i konserwację na każdym etapie. bezpieczeństwo cyfrowe itp.

Przetestowaliśmy 10 najlepszych dostawców serwerów dedykowanych:

 1. Bluehost – najlepszy na świecie dostawca serwerów dedykowanych
 2. Hostpapa – najlepsze serwery dedykowane w Kanadzie
 3. Hostgator – najlepsze serwery dedykowane dla WordPress
 4. Siteground – serwery z najłatwiejszym panelem hostingowym
 5. 1&1 Ionos – najtańsze serwery dedykowane w Europie
 6. Hetzner – niemieckie serwery dedykowane do dużych obciążeń
 7. Liquidweb – Zarządzane serwery dedykowane w USA
 8. OVH – potężne serwery dedykowane z ochroną DDoS
 9. FDC – Dedykowane serwery 10 GB z nieograniczoną przepustowością
 10. Velia (Idź Tato) – Windows dedykowany dla Wielkiej Brytanii & Serwery Linux

Rozwiązanie jest droższe w porównaniu z innymi możliwościami hostingu. Powinieneś być gotowy zapłacić od 50 $ do 150 $ miesięcznie za abonament.

Oczywiście nie wydaje się to opłacalnym rozwiązaniem. Z drugiej strony może to być świetna inwestycja w stabilność i świetną wydajność twojego przyszłego projektu internetowego, pomimo złożoności, szczególnie biorąc pod uwagę niektóre podstawowe korzyści:

 • Proste zarządzanie i kontrola – Serwer dedykowany to idealny wybór dla firm, które pragną większej kontroli nad hostingiem i urządzeniami serwerowymi. Tylko użytkownicy są odpowiedzialni za sytuację. Mogą swobodnie konfigurować ustawienia i zarządzać elementami bazowymi zgodnie z ich potrzebami w odniesieniu do miejsca na dysku, pamięci RAM, ilości procesorów itp..
 • Dostęp administratora – Wyobraź sobie, że wybrałeś hosting współdzielony. Nie będzie można go administrować, z wyjątkiem niektórych podstawowych możliwości zarządzania. Jeśli chodzi o serwer dedykowany, użytkownicy uzyskują pełny dostęp do katalogu głównego i możliwości usuwania lub zmiany oprogramowania, instalowania lub usuwania programów, wdrażania niestandardowych ustawień itp..
 • Unikalny adres IP – Fakt ten minimalizuje ryzyko, że ktoś znajdzie się na czarnej liście twojego adresu IP.

Skalowalność, zwiększone bezpieczeństwo cyfrowe, duża szybkość i świetna wydajność – to kluczowe czynniki, które sprawiają, że serwer dedykowany naprawdę jest wart wydania tych pieniędzy. Przyjrzyjmy się teraz najlepszym ofertom na rynku.

Bluehost – najlepszy dostawca serwerów dedykowanych

Bluehost - najlepszy dostawca serwerów dedykowanych

Bluehost – jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego typu i rozmiaru strony internetowej. Serwer dedykowany zapewnia doskonałą wydajność i szybkość, a także całkowitą kontrolę i maksymalną moc. Platforma oferuje szereg przydatnych opcji, które są podzielone na trzy główne kategorie: podstawowe, zaawansowane i opcjonalne funkcje. Wszystkie one są częścią wybranego planu. Niektóre funkcje podstawowe są następujące:

 • Maksymalna prędkość – Platforma wykorzystuje technologie typu open source, takie jak OpenStack. Ten fakt zapewnia większą elastyczność i szybkie działanie strony internetowej.
 • Ulepszony cPanel – Bluehost cPanel to doskonały instrument, który zapewnia dostęp do korzeni dla zaawansowanych użytkowników, którzy pragną całkowitej kontroli nad serwerem. Użytkownicy mogą użyć panelu, aby w razie potrzeby dodać pamięć hostingową w locie.
 • Obsługa pamięci RAID poziomu 1 – Bluehost używa tylko pamięci RAID na swoich dedykowanych serwerach. Zapewnia 100% ochronę danych dzięki lustrzanym sterownikom. Jest to wyjątkowa funkcja, której prawie nie znajdziesz u innych dostawców hostingu.
 • Zarządzaj bazą danych – Możliwości zarządzania bazami danych pozwalają użytkownikom dokonywać wszystkich niezbędnych poprawek i zmian bezpośrednio na serwerze.

Dodatkowe funkcje obejmują zarządzanie wieloma serwerami i niektóre z podstawowych narzędzi ochrony, takich jak prywatność domeny, ochrona przed spamem, funkcja SiteLock w celu ochrony witryny przed atakiem hakerów i wątków cyfrowych.

Koszt dedykowanego serwera Bluehost: Platforma oferuje trzy różne plany, wszystkie z całodobową obsługą, bezpłatną domeną i SSL, 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Standardowy pakiet to pakiet wejściowy, który kosztuje 72,09 USD miesięcznie, z prędkością 2,3 GHz, 500 GB pamięci lustrzanej, 5 GB pamięci RAM i do 3 adresów IP. Plany rozszerzone i premium kosztują odpowiednio 90,12 USD i 108,15 USD. Pochodzą one z większą ilością kopii lustrzanych, większą przepustowością i adresami IP. Użytkownicy skorzystają również na większej prędkości, dzięki czemu Bluehost planuje dobry stosunek jakości do ceny.

Wypróbuj Bluehost teraz

Hostpapa – najlepsze serwery dedykowane w Kanadzie

Hostpapa - najlepsze serwery dedykowane w Kanadzie

HostPapa – to uznany dostawca hostingu z siedzibą w Kanadzie. Firma dostarcza różnorodne rozwiązania serwerowe dla różnych potrzeb. Obejmują one oddzielne pakiety dla sklepów internetowych i witryn WordPress, a także udostępniony i dedykowany hosting. Ten ostatni jest elastycznym rozwiązaniem dla małych startupów i renomowanych firm wymagających maksymalnych źródeł dla rozwijających się projektów.

Kluczowe funkcje Hostpapa obejmują:

 • Trzy opcje dedykowanego serwera – użytkownicy mogą wybierać spośród samodzielnie zarządzanych, zarządzanych i w pełni zarządzanych rozwiązań serwerowych. Z jednej strony masz szansę samemu dostroić wszystkie zasoby hostingu, w tym aktualizacje, łatki lub integrację aplikacji. Z drugiej strony możesz pozostawić całą konserwację i wsparcie zespołowi ekspertów Hostpapa. Będą zarządzać wszystkimi aktualizacjami, monitorowaniem oprogramowania i zarządzaniem zasobami.
 • Nieograniczone domeny i witryny – platforma umożliwia zarządzanie dowolną liczbą domen i projektów na żywo. Ta funkcja będzie odpowiednia dla niezależnych programistów i projektantów stron internetowych, którzy chcą tworzyć witryny dla swoich klientów, a także dla rozwijających się przedsiębiorstw z wieloma projektami w ramach jednej sieci.
 • Ogólna wydajność – dostawca hostingu twierdzi, że zapewnia nieskazitelny czas działania i ponadprzeciętną prędkość ładowania strony. Według najnowszych testów wskaźnik czasu sprawności wynosi 99,98%, co z pewnością jest dobrym wynikiem. Jeśli chodzi o szybkość ładowania strony, wynosi ona obecnie około 795 ms. Nie tak wysokie, jak niektórzy mogą się spodziewać, ale nadal lepsze, jeśli porównamy je ze średnimi standardami niszowymi.
 • Kompatybilność z różnymi CMS – nie ma znaczenia, jakiej platformy CMS używasz. System działa doskonale ze wszystkimi popularnymi systemami zarządzania treścią, w tym WordPress, Joomla, Drupa i innymi. Użytkownicy mogą kręcić swoje małe sklepy cyfrowe, a także rosnące rynki międzynarodowe lub ciężkie korporacyjne strony internetowe o złożonej strukturze.
 • Dodatkowe zasoby – oprócz serwerów zarządzanych użytkownicy mogą skalować swój plan w dowolnym momencie, generując dodatkowe zasoby serwera w dowolnym momencie. Dodaj dodatkowy procesor, dodatkową pamięć lub wejścia / wyjścia za każdym razem, gdy ich potrzebujesz bezpośrednio z intuicyjnego pulpitu nawigacyjnego.

Koszt dedykowanego serwera HostPapa: HostPapa oferuje różnorodne plany, które zaczynają się od 19,99 USD na rozwiązanie serwerowe. Plan startowy obejmuje 4-rdzeniowy procesor, 60 GB miejsca na dysku SSD, transfer 1 TB itp. Możesz w dowolnym momencie uaktualnić subskrypcję bezpośrednio z cPanel i wybrać najbardziej wydajny plan, kosztujący 249,99 USD miesięcznie za 1 TB pamięci, 12-rdzeniowy procesor , Transfer 8 TB i inne niezbędne funkcje do obsługi i utrzymania złożonych projektów online.

Zobacz też: Recenzja HostPapa.

Wypróbuj HostPapa teraz

Hostgator – najlepsze serwery dedykowane dla WordPress

Hostgator - najlepsze serwery dedykowane dla WordPress

HostGator – to dostawca hostingu, który z powodzeniem zastosował technologie oparte na chmurze, aby dostarczać najnowocześniejsze dedykowane rozwiązania serwerowe. Firma zapewnia proste narzędzia zarządzania hostingiem i maksymalną wydajność do dyspozycji użytkowników. Wszystkie plany zawierają niezawodne środki bezpieczeństwa oprócz dodatkowych funkcji do tworzenia i zarządzania witrynami od podstaw.

Najważniejsze zalety Hostgatora są następujące:

 • Zwiększyć wydajność – oprócz wyników testu prędkości A + i 99,9% czasu działania, Hostgator łączy technologie dysków SSD i HDD, aby zapewnić bezbłędną wydajność strony internetowej. Takie podejście zapewnia bardziej elastyczne konfiguracje serwerów, pozwalając na najbardziej efektywne zarządzanie zasobami. Ponadto użytkownicy mogą generować więcej restrukturyzacji z panelu sterowania.
 • nieograniczona przepustowość – dostawca hostingu gwarantuje niezmierzone pasmo w każdym ze swoich planów serwerów dedykowanych. Wszystkie serwery znajdują się w całym kraju (w całych Stanach Zjednoczonych) z centrami danych poziomu 3.
 • Maksymalne bezpieczeństwo – Hostgator wykorzystuje zaawansowane technologie w celu zapewnienia 100% bezpieczeństwa. Nie musisz się martwić o aktualizacje systemu lub aplikacji. Będą obsługiwane automatycznie, a także monitorowaniem, wykrywaniem i eliminacją błędów lub złośliwego oprogramowania. Każde centrum danych ma ochronę DDoS oprócz zapory ogniowej opartej na protokole IP.
 • Niestandardowy kreator stron internetowych – system ma prosty konstruktor stron WYSIWYG. Możesz nie tylko hostować istniejące projekty, ale także tworzyć nowe strony internetowe bez umiejętności kodowania. Ułatwia tworzenie różnych typów witryn, w tym projektów opartych na treści lub eCommerce, dzięki integracji z głównymi metodami płatności, systemami zarządzania produktami i nie tylko.

Koszt dedykowanego serwera HostGator: kluczową zaletą jest to, że platforma ma 30-dniową polisę zwrotu. Jeśli nie podoba ci się jego serwer dedykowany, możesz odzyskać swoje pieniądze. Jeśli chodzi o ceny planu, są one nieco wyższe niż średnio. Trzy pakiety obejmują opcje serwerów Value, Power i Enterprise kosztują odpowiednio 118,99 USD, 138,99 USD i 148,98 USD miesięcznie. Jak wspomnieliśmy wcześniej, każdy plan ma nieograniczoną przepustowość.

Wypróbuj HostGator teraz

SiteGround – najłatwiejszy hosting dedykowany

SiteGround - najłatwiejszy hosting dedykowany

SiteGround – jest platformą, która zapewnia połączenie dedykowanych rozwiązań hostingowych i chmurowych. Są one wyposażone we wszystkie wstępnie zainstalowane funkcje, oprogramowanie i programy, które mogą być potrzebne podczas obsługi witryny. Platforma dostarcza wysokiej klasy dedykowane maszyny do obsługi każdego projektu internetowego. Możesz go dostosować i zarządzać samodzielnie lub zdecydować się na profesjonalną pomoc w obliczu ekspertów Siteground. Następujące funkcje zostały zaprojektowane w celu uruchomienia wydajności witryny i zapewnienia większej funkcjonalności:

 • Wybrany wysokiej klasy sprzęt – Eksperci Siteground zaprojektowali stabilne, dedykowane maszyny, które oferują doskonałą wydajność przy większej prędkości. System wykorzystuje niektóre z najlepszych udogodnień centrum danych w celu uzyskania najlepszej lokalizacji serwera.
 • Pełna kontrola i skalowalność – Platforma zawiera w pełni zarządzane rozwiązania serwerowe. Użytkownicy mogą śledzić swoje operacje przez całą dobę, co powoduje niemal natychmiastowe podejmowanie decyzji i eliminację awarii.
 • Całodobowa obsługa klienta VIP – Użytkownicy mogą zawsze liczyć na profesjonalną pomoc za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu lub systemu sprzedaży biletów. Zespół pomocy technicznej zawsze służy pomocą, gdy potrzebujesz ponownego uruchomienia systemu lub diagnozy złośliwego oprogramowania.

Koszt dedykowanego serwera Siteground: Trzy główne plany Siteground są dostępne dla jego klientów. Plan Entry zaczyna się od 219 USD miesięcznie do 480 GB przestrzeni dyskowej, przepustowości 10 TB, dysku SSD Intel Xeon E3-1230 działającego z prędkością 3,20GHX i innych wspaniałych korzyści. Plan Power Server kosztuje 299 USD miesięcznie i oferuje nieco wyższą prędkość w tym samym systemie operacyjnym z 4 rdzeniami procesora 960 GB SSD. Jeśli wydaje się to niewystarczające, plan Super Power jest najlepszym rozwiązaniem dla najbardziej skomplikowanych i najcięższych projektów internetowych. Pakiet kosztuje 599 USD miesięcznie, aby zagwarantować maksymalną prędkość działania przy 2,0 GHz z 2 x 6 rdzeniami procesora i 2 x 960 GB SSD z obsługą pamięci RAID poziomu 1.

Zobacz też: Przegląd SiteGround.

Wypróbuj SiteGround teraz

1&1 Ionos – najtańszy hosting dedykowany

1 i 1 Ionos - najtańszy hosting dedykowany

1&1 IONOS – to niedrogi dedykowany dostawca hostingu. Ma świetne oferty budżetowe dla projektów, które nie wymagają zwiększonych możliwości ani maksymalnej prędkości. Jednocześnie platforma oferuje wszystkie podstawowe funkcje od razu po wyjęciu z pudełka, aby spełnić podstawowe wymagania użytkowników, a także bezpłatną konfigurację, aktualizacje SSD i wiele innych. Rdzeń 1&1 funkcje Ionos obejmują:

 • Potężne zasoby dla większej prędkości – System oferuje nieograniczony ruch oraz łączność do 1 GB na sekundę. Powoduje to wyższą szybkość witryny i lepsze wrażenia użytkowników. Co więcej, czas ładowania strony może się zwiększyć dzięki HTTP / 2 protokół sieciowy.
 • Zaawansowane środki bezpieczeństwa – System może automatycznie umieszczać cyfrowych ochroniarzy na wypadek ataku DDoS. Wszystkie Twoje dane są bezpieczne, ponieważ 1&1 Ionos regularnie tworzy automatyczne kopie zapasowe do przechowywania kopii plików witryny.
 • Hosting aplikacji mobilnej – świetna funkcja zapewniająca szybki i prosty dostęp do Panelu sterowania bezpośrednio z urządzenia mobilnego, niezależnie od tego, czy jest to tablet czy smartfon. Wystarczy pobrać aplikację IONOS Hosting Manager i zarządzać dedykowanym hostingiem pomimo lokalizacji.

1&Koszt 1 serwera dedykowanego Ionos: 1&1 Ionos twierdzi, że jest dostawcą serwerów dedykowanych dla budżetu. Plany są tańsze w porównaniu do innych usług z naszej listy. Klienci mogą wybierać spośród czterech różnych pakietów SSD / NVMe, których cena waha się od 70 do 280 USD miesięcznie. Plany wykorzystują różne systemy operacyjne z doładowaniem turbo do 4.2GHX, pamięcią 1 TB i 64 GB pamięci RAM.

Wszystkie plany pomimo ceny obejmują bezpłatną domenę i SSL, ochronę SiteLock i kilka innych funkcji. Użytkownicy mogą również przejść na plany HDD. Są nieco tańsze, ale wciąż nie są w stanie zapewnić wystarczającej liczby obiektów dla dużych projektów internetowych.

Zobacz też: 1&1 recenzja IONOS.

Spróbuj 1&1 IONOS teraz

Liquid Web – Zarządzane serwery dedykowane w USA

Liquid Web - Zarządzane serwery dedykowane w USA

Liquid Web – jest jednym z najdłużej działających i renomowanych amerykańskich dostawców hostingu. Firma istnieje na rynku od 1997 roku. Udało jej się zbudować dobrą reputację wśród klientów dzięki w pełni zarządzanym opcjom dedykowanego serwera, 100% gwarancji czasu działania, ulepszonym środkom bezpieczeństwa oraz szeregowi dodatkowych funkcji, które umacniają i promują Twoją obecność w Internecie.

Oto, co otrzymujesz z każdym planem serwera dedykowanego Liquid Web:

 • Łatwość użycia – system wprowadził panel sterowania Sync Pro, który wydaje się być prostym i intuicyjnym narzędziem sterowania. Użytkownicy mogą konfigurować swoje serwery, planować uaktualnienia, zarządzać domenami i stronami internetowymi, integrować aplikacje i więcej z jednego cPanel bez specjalnych umiejętności. Możesz łatwo zarządzać kilkadziesiąt domen i witryn jednocześnie.
 • Solidna wydajność – Liquid Web gwarantuje 100% czasu sprawności. Nie mieliśmy okazji sprawdzić, czy to prawda. Wiemy, że platforma korzysta z serwerów z jednym dzierżawcą, które są w pełni dostosowane do użytku zarówno w systemie Windows, jak i Linux. Dyski twarde SSD zapewniają lepszą wydajność i szybkość, a także pełne wsparcie dla wersji PHP 7 i integracji z Ngnix.
 • Zarządzane serwery dedykowane – użytkownicy mogą wybierać spośród serwerów jedno- lub dwuprocesorowych. Każdy plan hostingowy jest dostępny w trzech różnych wariantach. Obejmują one samozarządzające, zarządzane rdzeniem oraz w pełni zarządzane pakiety, które można skalować lub aktualizować w dowolny potrzebny sposób. Przejmij kontrolę nad ustawieniami serwera lub pozostaw to zespołowi ekspertów Liquid Web.
 • Dodatkowe cechy – dodatkowe opcje obejmują bezpłatny transfer domeny i migrację strony. Rozszerzony zestaw bezpieczeństwa zawiera dodatkowe środki, takie jak tworzenie kopii zapasowych Guardian, prosty proces odzyskiwania witryny, przechowywanie danych poza systemem i więcej narzędzi zapewniających bezpieczeństwo witryn.

Koszt dedykowanego serwera Liquid Web: trzy różne kategorie serwerów dedykowanych zależą od ich lokalizacji. Na przykład serwery w środkowej i zachodniej części Stanów Zjednoczonych (Michigan i Arizona) częściej odpowiadają procesom w USA. Każdy ma 6 różnych planów, a ceny są takie same i wynoszą od 199 do 549 USD miesięcznie. Jeśli potrzebujesz rozwiązania opartego na UE z serwerami znajdującymi się w Amsterdamie (Holandia), możesz wybrać tylko trzy plany, kosztują od 249 do 439 USD miesięcznie.

Wypróbuj teraz Liquid Web

OVH – potężne serwery dedykowane z ochroną DDoS

OVH - potężne serwery dedykowane z ochroną DDoS

OVH – jest jednym z największych europejskich dostawców hostingu z 28 centrami danych zlokalizowanymi na całym świecie. Platforma oferuje trwałość serwera, doskonałą wydajność, zwiększone bezpieczeństwo zapobiegania atakom DD0S i wiele więcej. Użytkownicy mogą wybierać spośród 6 różnych rozwiązań serwerowych dostosowanych do różnych potrzeb pod względem zaradności.

Oto niektóre kluczowe zalety serwerów dedykowanych OVH:

 • Zarządzalna pojemność pamięci – początkowo każdy plan zawiera 500 GB przestrzeni dyskowej. Wystarczy miejsca do przechowywania plików stron internetowych niezależnie od serwera. Ponadto użytkownicy mogą zwiększyć tę pojemność na żądanie z pulpitu nawigacyjnego.
 • Nieograniczony ruch – możesz skorzystać z nieograniczonego ruchu przychodzącego i wychodzącego, który jest bezpłatny. Minimalna przepustowość wynosi 500 Mbit / si może być zwiększana w razie potrzeby. Może być jednak konieczne opłacenie dodatkowych centrów danych zlokalizowanych na obszarze Azji i Pacyfiku.
 • Automatyczna instalacja – OVH zapewnia dystrybucję jednym kliknięciem za pośrednictwem dostosowanego panelu sterowania. Co więcej, każde rozwiązanie serwerowe jest kompatybilne z głównymi systemami operacyjnymi, które obejmują nie tylko Windows i Linux, ale także Ubuntu, Debian i kilka innych.
 • Bezpieczeństwo DDoS – platforma wykorzystuje zaawansowane technologie w celu zapewnienia wysokiej jakości ochrony przed DDoS. Optymalne rozwiązania bezpieczeństwa zostały zaprojektowane w celu zwalczania najbardziej wyrafinowanych i złożonych ataków. Należą do nich infrastruktura VAC do ograniczania ruchu, ochrona przed złagodzeniem L7 w projektach gier, sieć zapory i wiele innych.

Koszt serwera dedykowanego OVH: firma oferuje obecnie 6 różnych planów. Obejmują one Rise (65 USD / 06 USD miesięcznie), Zaawansowane (81,33 USD miesięcznie), Infrastruktura (105,69 USD), Przechowywanie (86,75 USD miesięcznie), HG (25,99 USD miesięcznie) i gra (95,12 USD miesięcznie) opcje serwera dedykowanego.

Wypróbuj OVH teraz

FDC – Dedykowane serwery 10 GB z nieograniczoną przepustowością

FDC - Dedykowane serwery 10 GB z nieograniczoną przepustowością

FDC – jest rozpoznawalnym dostawcą hostingu z 20 serwerami zlokalizowanymi w Stanach Zjednoczonych i Europie. Założona w 2003 roku firma zapewnia hosting, a także szereg dodatkowych usług prywatnych.

Platforma oferuje 99,995% czasu pracy oprócz szkieletu 10 TB / s, a także nieograniczoną przepustowość i łączność z Internetem. Użytkownicy mogą wybierać między budżetem a ogromnymi rozwiązaniami dedykowanymi serwerami w zależności od wymaganych zasobów.

Oto niektóre podstawowe funkcje FDC:

 • nieograniczona przepustowość – każdy z serwerów FDC ma niepomierną przepustowość. Użytkownicy mogą również korzystać z bezpłatnej konfiguracji, a także nieograniczonego ruchu wychodzącego i przychodzącego, który jest bezpłatny, z wyjątkiem Azji. W tym miejscu należy wybrać opcję serwera Asia Special.
 • Maksymalna wydajność – firma posiada 20 centrów danych zlokalizowanych w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Obiecuje prawie idealny czas pracy, który wynosi obecnie 99,995%. Jeśli potrzebujesz maksymalnej zaradności, wybierz masywne pakiety z kręgosłupem 20 + Tbps.
 • Darmowe opcje – każdy klient otrzymuje bezpłatne ponowne uruchomienie oprócz ponownej instalacji sesji przy zerowym koszcie. Przestrzeń adresowa IPv6 jest również wliczona w cenę planu.

Koszt serwera dedykowanego FDC: wszystkie plany są podzielone na 3 główne kategorie. Pierwszym z nich jest (R) Evolution z serwerami o przepustowości do 100GE. Cena tutaj waha się od 999 USD do 9 999 USD miesięcznie. Druga kategoria obejmuje oferty z opcji Budget Server kosztujące od 199 USD do 499 USD miesięcznie. W przypadku ogromnych serwerów trzeba będzie zapłacić od 1199 do 2999 USD miesięcznie.

Wypróbuj FDC teraz

Velia (Godaddy) – Windows dedykowany dla systemu Windows & Serwery Linux

Velia (Godaddy) - dedykowane brytyjskie serwery Windows i Linux

Velia – to niemiecka firma, która jest teraz częścią platformy GoDaddy. Obsługuje ponad 7000 serwerów dedykowanych dla ponad 5000 klientów i partnerów biznesowych. Pochodzący z Niemiec, ma centra danych zlokalizowane w różnych częściach świata. Velia wykorzystuje zaawansowane technologie, aby zapewnić maksymalną moc i wydajność, bezpieczne opcje serwera i kompleksową obsługę.

Główne cechy to:

 • Zwiększyć wydajność – każdy serwer jest wyposażony w ponad 200 GBit / s Backbone, aby zapewnić bezproblemową obsługę witryny podczas szczytów ruchu.
 • Elastyczność – instalacja jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać używany system operacyjny i dokończyć proces dystrybucji.
 • Skalowalna infrastruktura – użytkownicy mogą dodawać więcej zasobów do swoich serwerów, a także tworzyć bezpieczną sieć VLAN łączącą kilka serwerów jednocześnie.
 • Wsparcie przez całą dobę – kierownicy wsparcia i specjaliści z centrów danych są dostępni 24/7. Pomogą rozwiązać wszelkie problemy techniczne bezpośrednio z użytkownikiem.

Koszt serwera dedykowanego Velia: polityka cenowa różni się od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Wszystkie oferty serwerów są podzielone na kategorie według lokalizacji globalnych centrów danych. Użytkownicy mogą wybierać z Europy (Francja i Niemcy), Stany Zjednoczone (St. Louis, Miami i LA), a Chiny wyczynają centra danych w Hongkongu. Każda lokalizacja ma kilka planów i cen, od 49 do 359 USD miesięcznie.

Wypróbuj teraz Velia

Dolna linia

Wybór serwera dedykowanego oznacza elastyczność i skalowalność. Taka opcja jest najlepszym wyborem dla firm i stron internetowych, które cenią sobie stabilność, szybkość i maksymalną wydajność. Użytkownicy mogą w pełni kontrolować swoje urządzenia hostingowe, mając możliwość ustawienia niezbędnych konfiguracji i administrowania serwerem w dowolnym momencie.

 • Bluehost to rozwiązanie serwerowe nr 1 z rozszerzonym zestawem zabezpieczeń. Platforma pokazuje stabilne i długotrwałe wyniki, jeśli chodzi o wydajność. Poza tym jest łatwy w użyciu i dobry dla użytkowników bez specjalnych umiejętności.
 • HostPapa jest dostawcą hostingu z maksymalnie trzema różnymi dedykowanymi ofertami hostingowymi. Użytkownicy mogą przejąć kontrolę nad swoimi urządzeniami serwerowymi oraz zasobami strony internetowej. System jest najlepszym rozwiązaniem do zarządzania wieloma projektami z wystarczającą ilością zasobów.
 • HostGator jest jednym z najbardziej przystępnych cenowo serwerów dedykowanych, bez uszczerbku dla wydajności. Użytkownicy mogą liczyć na nieograniczoną przepustowość każdego planu w połączeniu z maksymalną prędkością, zaawansowanymi środkami bezpieczeństwa i niedrogimi planami.

Jeśli chodzi o pozostałych dostawców hostingu, mogą być dobrzy na różne sposoby, w zależności od wymagań projektu i dodatkowych funkcji, które mogą być potrzebne na dłuższą metę. Wszystko, co musisz zrobić, to określić, ile mocy i szybkości wymaga twój przyszły projekt. Liczba ofert z pewnością pozwoli Ci wybrać najlepszą platformę, która zaspokoi Twój budżet i potrzeby.

Wypróbuj teraz Bluehost dedykowany

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map