Najlepsi dostawcy usług hostingowych w chmurze

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia witryn offline


Hosting w chmurze jest dobrą alternatywą dla tych, którzy nie chcą być przywiązani do jednego serwera. System działa jak serwer wirtualny, korzystając z różnych źródeł, aby pobrać niezbędne zasoby do przechowywania witryny. Podstawową zaletą rozwiązania w chmurze jest to, że Twój projekt nigdy nie zawiedzie, jeśli serwer przestanie działać. Z reguły ma sieć serwerów, aby zapewnić bezbłędną wydajność niezależnie od tego, co się stanie.

Chociaż hosting w chmurze jest nieco droższy w porównaniu do współdzielone usługi hostingowe, zapewnia dobrą równowagę między mocą a przystępnością cenową. Użytkownicy mogą wybierać spośród dziesiątek ofert dostępnych w Internecie. Wybór właściwego może wyglądać na wielkie wyzwanie.

Przetestowaliśmy 10 najlepszych dostawców usług hostingowych w chmurze:

 1. Bluehost – najlepszy dostawca hostingu w chmurze
 2. Hostpapa – # 1 amerykański dostawca hostingu w chmurze
 3. Hostinger – najtańsze rozwiązanie do hostingu w chmurze
 4. Liquid Web – w pełni zarządzany hosting dla firm
 5. HostGator – w pełni zarządzany hosting w chmurze
 6. 1&1 IONOS – Najpopularniejszy europejski hosting
 7. GoDaddy – Hosting oparty na AWS
 8. iPage – konfigurowalny hosting VPS oparty na chmurze
 9. A2Hosting – 20-krotnie szybszy hosting w chmurze
 10. InMotion – Hosting zero przestojów

Kluczowymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze dostawcy hostingu w chmurze, są cena i oferowane przez niego funkcje. Jednocześnie użytkownicy powinni wziąć pod uwagę niektóre podstawowe aspekty, które obejmują:

 • Pasmo – ilość pasma określa, ile informacji może dostarczyć twoja strona poprzez połączenie z serwerem, a także prędkość podróży. Im więcej masz przepustowości, tym lepsza jest wydajność Twojej witryny, nawet gdy ruch jest wyjątkowo wysoki.
 • Baran – pamięć o swobodnym dostępie jest cyfrowym mózgiem hostingu w chmurze. Jeśli Twoja witryna musi obsługiwać wiele procesów jednocześnie, musisz poszukać rozszerzonej pamięci RAM na kilka gigabajtów, w zależności od funkcjonalności strony.
 • OS – Hosting w chmurze opiera się na systemie operacyjnym. Wpływa na wszystkie istotne procesy i zarządza infrastrukturą serwerów wirtualnych. Innymi słowy, system operacyjny w chmurze jest wirtualnym sercem, które obsługuje procesy wykonawcze, a także oprogramowanie i zasoby sprzętowe zaplecza.

Wyżej wymienione są pewne podstawowe aspekty. Teraz przyjrzymy się bliżej najlepszym ofertom hostingu w chmurze i ich funkcjom.

Bluehost – najlepszy hosting w chmurze

Bluehost - najlepszy hosting w chmurze

Bluehost – to najlepsze rozwiązanie do hostingu w chmurze. Jest to łatwa w użyciu platforma z szeregiem zasobów zapewniających moc i wyjątkową wydajność użytkownikowi końcowemu. Klienci będą korzystać z bezpiecznego i w pełni zarządzanego środowiska hostingowego oprócz najlepszej szybkości i skalowalności:

 • Wydajność – najnowsze testy wykazały prawie doskonały wskaźnik czasu sprawności, wynoszący nawet 99,99%. Jednocześnie platforma wydaje się być jedną z najszybszych na rynku, jeśli chodzi o szybkość ładowania strony. Średnia szybkość wynosi 424 ms.
 • Usługa bezobsługowa – system przechowuje lustra danych na różnych urządzeniach. Jeśli jeden z nich spadnie w przypadku kłopotów, inni będą zbierać luz, dopóki błąd nie zostanie wyeliminowany. Platforma pobiera wystarczającą ilość zasobów, aby zapewnić doskonałą prędkość i wydajność pomimo ruchu i możliwych awarii.
 • Poświadczenia WordPress – chociaż mówimy o hostingu w chmurze, po prostu nie możemy przegapić faktu, że Bluehost jest najlepszym dostawcą hostingu zorientowanym na WP. Klienci mogą skorzystać z kliknij WP setup oprócz automatycznych aktualizacji, motywów WP, wtyczek, dodatków itp.
 • Proste przedłużanie planu – Bluehost ułatwia przełączanie między planami za każdym razem, gdy Twój projekt chce uzyskać więcej możliwości. Wszystko, czego potrzebujesz, to zwiększyć płatności zgodnie z nowym planem i od razu zacząć z niego korzystać.

Koszt hostingu w chmurze Bluehost: Obejmują one plany Basic, Plus, Choice Plus i Pro z maksymalnie 6 GB pamięci RAM i wieloma opcjami pamięci SSD, kosztującymi odpowiednio 7,99 USD, 10,99 USD, 14,99 USD i 23,99 USD miesięcznie. Możesz skorzystać z dodatkowych rabatów i zaoszczędzić kilka dolców, jeśli zapłacisz za 24 lub 36 miesięcy wcześniej.

Wypróbuj Bluehost teraz

Hostpapa – # 1 amerykański dostawca hostingu w chmurze

Hostpapa - # 1 amerykański dostawca hostingu w chmurze

HostPapa – jest jednym z najlepszych niezależnych dostawców hostingu z siedzibą w USA. Dostarcza kilka rozwiązań serwerowych w zależności od projektu, który chcesz uruchomić. Użytkownicy mogą wybierać spośród hostingu współdzielonego i dedykowanego oprócz pakietów zoptymalizowanych pod kątem WP, a także osobnych serwerów dla potrzeb eCommerce. Firma korzysta z technologii opartych na chmurze i może pochwalić się dobrą wydajnością. Najważniejsze cechy są następujące:

 • Łatwość użycia – platforma jest niezwykle łatwa w użyciu. Nie musisz być ekspertem. Prosty cPanel ułatwia ustalenie działania systemu. Użytkownicy mogą zarządzać wszystkimi instrumentami i usługami z jednego pulpitu nawigacyjnego bez konieczności przełączania się między różnymi ekranami.
 • Platforma pełnego cyklu – HostPapa to nie tylko dostawca hostingu. Jest to platforma stworzona, aby umożliwić Ci tworzenie, uruchamianie i utrzymywanie projektów na żywo. System oferuje specjalne pakiety znakowania, które zawierają instrumenty poczty elektronicznej dla biznesu, a także narzędzia do budowania stron internetowych.
 • Niestandardowy kreator stron internetowych – buduj gotowe witryny za pomocą intuicyjnego edytora witryn typu „przeciągnij i upuść” ze wstępnie zaprojektowanymi układami i prostymi narzędziami dostosowywania. Nie są wymagane żadne umiejętności kodowania.
 • Solidna wydajność – HostPapa to dobra opcja pod względem wydajności i stabilności strony internetowej. Platforma osiągnęła szybkość działania na poziomie 99,98% w ciągu ostatnich 24 miesięcy oprócz prędkości ładowania strony 759 ms.
 • Darmowe funkcje – każdy użytkownik otrzymuje bezpłatną roczną domenę. Szyfrowanie SSL. Cena obejmuje również nieograniczoną przepustowość, migrację strony lub transfer domeny.
 • Ekologiczne rozwiązania serwerowe – HostPapa to w 100% zielony dostawca hostingu. Oznacza to, że platforma wykorzystuje odnawialne źródła energii, w tym energię słoneczną i wiatrową, do dostarczania obiektów hostingowych użytkownikowi końcowemu.
 • Serwery dla eCommerce – jeśli chcesz prowadzić swój sklep cyfrowy, możesz wybrać oddzielny plan hostingowy w sklepie internetowym. Jest przeznaczony dla sklepów o różnych rozmiarach. Możesz sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów, gdy zespół HostPapa jest gotowy do pomocy w konfiguracjach sklepu.

Koszt hostingu w chmurze HostPapa: istnieją trzy podstawowe plany, które można uaktualnić w razie potrzeby. Użytkownicy początkowo mogą wybrać opcję Starter (3,95 USD / miesiąc), Biznes (3,95 USD / miesiąc) oraz abonament Business Pro (12 USD / 95 USD / miesiąc). Ceny odnowienia są na ogół wyższe. Upewnij się więc, że wcześniej sprawdziłeś ceny. Istnieje również hosting VPS, który może kosztować użytkowników do 299,49 USD w zależności od zasobów. Jeśli szukasz rozwiązania eCommerce, cena wynosi od 19,99 USD do 139,99 USD miesięcznie.

Zobacz też: Recenzja HostPapa.

Wypróbuj HostPapa teraz

Hostinger – najtańsze rozwiązanie do hostingu w chmurze

Hostinger - najtańsze rozwiązanie do hostingu w chmurze

Hostinger – jest dostawcą wysokiej jakości rozwiązań serwerowych z wieloma dostępnymi planami hostingu w chmurze. Firma istnieje na rynku od ponad 15 lat. Ma dobrą reputację wśród użytkowników, elastyczne pakiety hostingowe i narzędzia do optymalizacji wydajności witryny. Podstawowe funkcje są następujące:

 • Najwyższa prędkość i kontrola – Specjaliści Hostinger zajmą się zarządzaniem i konfiguracją serwera. Wystarczy wybrać plan i doświadczyć korzyści płynących z 3-krotnie większej prędkości. Odwiedzający z pewnością docenią prawie natychmiastowy czas ładowania strony. Możesz także obsługiwać proces zarządzania za pomocą panelu sterowania, nie będąc technicznym maniakiem.
 • Możliwości rozszerzenia – system rezerwuje dużo miejsca na wzrost i rozbudowę. Możesz uruchomić mały projekt z planem wejścia, a następnie przejść do bardziej skalowalnego rozwiązania za pomocą jednego kliknięcia. Zawsze możesz liczyć na mocniejszy pakiet, gdy Twój projekt będzie się powiększał.
 • Większa prędkość dzięki Cache Manager – Hostinger ma zintegrowaną technologię buforowania, która przyspiesza działanie strony. Z pewnością będzie to miało pozytywny wpływ na ranking SEO witryny, doświadczenie klientów i inne istotne aspekty.
 • Aktywacja jednym kliknięciem – hosting w chmurze jest bardzo łatwy do aktywacji i aktywacji. Proces ten nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy kliknąć przycisk i przejść do trybu online.
 • Zarządzaj swoimi zasobami – chociaż Hostinger używa izolowanych zasobów wirtualnych, użytkownicy nadal mają całkowitą kontrolę nad wszystkimi instancjami, limitami itp. Oprócz dedykowanego adresu IP.

Koszt hostingu w chmurze Hostinger: platforma zawiera 3 szybkie rozwiązania hostingowe w chmurze. Obejmują pakiety Startup, Professional i Global. Wszystkie trzy plany mają nieograniczoną przepustowość i dedykowany adres IP. Plan startowy kosztuje 7,45 USD miesięcznie z 40 GB miejsca i do 3 GB pamięci RAM. Abonament profesjonalny kosztuje 14,95 USD miesięcznie z 80 GB miejsca i do 6 GB pamięci RAM. Cena globalnego planu zaczyna się od 37,00 USD z 200 GB miejsca i do 16 GB pamięci RAM.

Zobacz też:
Recenzja Hostingera.
Porównanie Hostinger vs Bluehost.

Wypróbuj Hostinger teraz

Liquid Web – w pełni zarządzany hosting dla firm

Liquid Web - w pełni zarządzany hosting dla firm

Liquid Web – to amerykańska firma hostingowa z 4 centrami danych zlokalizowanymi w Stanach Zjednoczonych i Europie. Platforma oferuje niezawodne rozwiązania serwerowe dostępne w trzech głównych opcjach. Użytkownicy mogą wybierać spośród samodzielnie zarządzanych, w pełni zarządzanych oraz dołączonych pakietów hostingowych cPanel, aby maksymalnie wykorzystać dostarczone zasoby. System wykorzystuje zaawansowane technologie, aby zapewnić maksymalną elastyczność, albo myślisz o uruchomieniu startupu, albo już prowadzisz ugruntowaną firmę.

Najważniejsze cechy są następujące:

 • Świetny występ – Liquid Web jest wyłącznym właścicielem swoich centrów danych zlokalizowanych w różnych częściach świata. Firma obiecuje 100% szybkość działania dzięki zaawansowanej infrastrukturze z poziomem usług (SLA), automatyczna kompresja obrazu, pamięć SSD i inne funkcje zapewniające doskonałą wydajność.
 • Poprawione bezpieczeństwo i szybkość – system wykorzystuje aktualne instrumenty, aby zapewnić większe bezpieczeństwo i szybkość. Obejmują one integrację z Cloudflare, Akami CDN i moduły równoważenia obciążenia, które gwarantują stabilne działanie strony. Niezbędne środki bezpieczeństwa obejmują zapobieganie atakom DDoS i ich wykrywanie, środowisko FireWall, kopie zapasowe w chmurze i kopie zewnętrzne itp..
 • Hosting dla WP i WooCommerce – Liquid Web zapewnia potężne zasoby do hostowania witryn opartych na WP o 75% większej pojemności ze względu na mniejsze obciążenia zapytań. Projekty eCommerce skorzystają z integracji Jilt – narzędzia ograniczającego porzucanie koszyków. Darmowa migracja sklepu, wtyczki i motywy sklepu internetowego są zawarte w pakiecie.
 • Proste zarządzanie serwerem – platforma jest łatwa w użyciu. Użytkownicy mogą korzystać z w pełni zarządzanego hostingu opartego na chmurze z szansą na dodanie dodatkowego bloku pamięci lub pobranie dodatków. Lub mogą całkowicie polegać na bezproblemowym pakiecie zoptymalizowanym pod kątem WP. Bez względu na to, co wybierzesz, cPanel zapewnia pełną kontrolę nad zasobami i zasobami.

Koszt hostingu w chmurze Liquid Web: plany hostingowe można podzielić na dwie grupy. Pierwszy dotyczy osób z prostymi witrynami lub sklepami. Zawiera trzy główne plany: wysokowydajny VPS z dostępem do katalogu głównego kosztuje 15 USD miesięcznie plus plany WP i WooCommerce za 19 USD miesięcznie. Druga grupa przeznaczona jest dla firm o ugruntowanej pozycji i rozwijających się startupów. Tutaj możesz wybrać pakiety dedykowane i VPS, klastry hostingowe do zarządzania wieloma witrynami, serwery o wyższej wydajności, zarządzane plany WooCommerce itp..

Wypróbuj teraz Liquid Web

HostGator – w pełni zarządzany hosting w chmurze

HostGator - w pełni zarządzany hosting w chmurze

HostGator – to platforma oparta na chmurze, która zapewnia szybkie i bezpieczne rozwiązanie hostingowe dla właścicieli witryn. Główną zaletą jest to, że przejmujesz kontrolę nad urządzeniami hostingowymi, podczas gdy system korzysta z technologii opartych na chmurze, aby zapobiec możliwym awariom lub awariom korzystania z kilku serwerów jednocześnie. Jest łatwy w obsłudze i zarządzaniu oprócz całodobowej obsługi. Główne funkcje hostingu są następujące:

 • Dobry występ – najnowsze testy wykazały prędkość A +. Platforma ma serwery w różnych lokalizacjach, w tym w USA, gdzie pokazuje naprawdę świetne wyniki według testu Bitcatcha.
 • Świetny czas pracy – HostGator okazał się jednym z najlepszych dostawców hostingu w odniesieniu do wskaźnika czasu przestojów, który obecnie wynosi 100% dzięki wdrożonym rozwiązaniom serwerowym w chmurze.
 • Elastyczne rozwiązania serwerowe – system dostarcza rozwiązania hostingowe dla różnych potrzeb. Użytkownicy mogą wybierać spośród zoptymalizowanych WordPress, VPS i hostingu dedykowanego.
 • Łatwość użycia – system ma swój własny panel cPanel, który różni się od typowych pulpitów z zaprawą, z mnóstwem ustawień, które trudno jest rozgryźć. W pełni zarządzalny system jest wyposażony w ogólne i dodatkowe narzędzia w jednym miejscu, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo dostroić hosting, a także mieć oko na pomiary wydajności głównej witryny.
 • Migracja witryny – system ma własny zespół ds. Migracji, który pomoże przenieść już istniejącą witrynę z jednego hosta na inny. Usługa obejmuje również transfer już zarejestrowanych nazw domen.
 • Skalowalność – HostGator jest wystarczająco elastyczny, aby dokonać niezbędnych aktualizacji. Użytkownicy mogą zmienić plan jednym kliknięciem, aby wybrać pakiety o większej pojemności i lepszych zasobach w przypadku wzrostu ruchu. System zapewnia płynną migrację między planami.
 • Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem – platforma automatycznie obsługuje aktualizacje systemu. Nie jest wymagane sterowanie ręczne. Dostawca hostingu wykorzystuje najnowsze technologie do wykrywania i eliminowania możliwych zagrożeń cyfrowych.

Koszt hostingu w chmurze HostGator: Obejmują one plan Starter, Premium i eCommerce, kosztujący odpowiednio 3,46 USD / miesiąc, 5,39 USD / miesiąc i 8,30 USD / miesiąc. Wszystkie plany obejmują bezpłatną domenę i bezpłatne SSL.

Zobacz też: Recenzja HostGator.

Wypróbuj HostGator teraz

1&1 IONOS – Najpopularniejszy europejski hosting

1 i 1 IONOS - Najpopularniejszy europejski hosting

1&1 IONOS – jest dostawcą hostingu platformy hostingowej w chmurze, który z powodzeniem wdrożył model płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem. Kluczową cechą tutaj jest to, że wszystkie użyte źródła są dedykowane konkretnemu użytkownikowi. Możesz skalować je na żądanie. Konfiguracja serwera zajmuje około 55 sekund na skonfigurowanie i uruchomienie. Dobra wydajność zapewni sprawne działanie aplikacji lub strony internetowej pomimo obciążenia ruchem.

Klucz 1&1 zalety IONOS obejmują:

 • Szybka konfiguracja – aby rozpocząć pracę z nowym serwerem, potrzebujesz mniej niż minutę. Użytkownicy mają szansę go skonfigurować i stworzyć własną gotową infrastrukturę hostingową o wymaganej pojemności.
 • 100% kompatybilności – użytkownicy mogą wybrać dowolne oprogramowanie lub system operacyjny. Przejdź do panelu sterowania i znajdź dodatkowe aplikacje i szablony serwera, które można uruchomić jednym kliknięciem.
 • Łatwość użycia – platforma zaprojektowała intuicyjny panel sterowania ze wszystkimi narzędziami, które mogą być potrzebne do skalowania serwerów, dodawania nowych, uruchamiania dodatkowych aplikacji itp. Użytkownicy będą mieli pełny dostęp do interfejsu API hostingu, co ułatwia integrację aplikacji innych firm.
 • Certyfikowane centra danych – 1&1 IONOS zapewnia doskonałą wydajność dzięki certyfikowanym serwerom zlokalizowanym w różnych częściach świata, w tym w USA, Wielkiej Brytanii i Europie. Spełniają wszystkie najwyższe standardy bezpieczeństwa i wydajności ustanowione certyfikatem ISO 27001.
 • Środki bezpieczeństwa – oprócz dodatkowych warstw bezpieczeństwa 2FA i uwierzytelniania dwuskładnikowego, system wykorzystuje zaawansowane technologie SIEM i IDS / IPS do ochrony twoich projektów i serwerów przed najdrobniejszymi wskazówkami dotyczącymi oszustw, ataków DDoS lub innych zagrożeń cybernetycznych.

1&1 koszt hostingu w chmurze IONOS: jak wspomnieliśmy wcześniej, system wykorzystuje model płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem. Oznacza to, że płacisz online za używane aktywa. Ryż będzie zależeć od typu serwera. Platforma oferuje pakiety serwerów Standard i zoptymalizowane pod kątem pamięci RAM. Każda zawiera do 9 różnych opcji ze stawkami SSD i GB. Standardowy serwer zaczyna się od 0,0069 USD / godzinę do 5 USD / miesiąc. Cena serwera zoptymalizowanego pod kątem pamięci RAM waha się od 0,0250 USD za godzinę do 18 USD / miesiąc.

Zobacz też: 1&1 recenzja IONOS.

Spróbuj 1&1 IONOS teraz

GoDaddy – Hosting oparty na AWS

GoDaddy - Hosting oparty na AWS

GoDaddy – to firma zajmująca się hostingiem i rejestracją domen, która dostarcza zestaw niestandardowych rozwiązań serwerowych. Mimo że platforma zamknęła własną chmurę serwerów, przeniosła hosting Shared i WordPress na AWS (Amazon Hosting Provider), aby umożliwić użytkownikom korzystanie z dobrej wydajności, bezpieczeństwa i innych funkcji zawartych w każdym planie:

 • Dobry występ – system gwarantuje 99,9% czasu sprawności w połączeniu z certyfikowanymi serwerami zlokalizowanymi w Stanach Zjednoczonych i Europie.
 • Ulepszona obsługa klienta – użytkownicy mogą skontaktować się z amerykańskim zespołem wsparcia dostępnym przez całą dobę.
 • Środki bezpieczeństwa – GoDaddy używa specjalnych środków, aby zapobiec atakom DDoS. Użytkownicy mogą liczyć na automatyczne kopie zapasowe i aktualizacje. Ma także oddzielny zespół bezpieczeństwa, który wykrywa i eliminuje wszelkie podejrzane działania.
 • Bezproblemowa aktualizacja planu – za każdym razem, gdy Twój projekt wymaga więcej pamięci lub przepustowości, możesz dowolnie zwiększać swój plan jednym kliknięciem. Użytkownicy znajdą się w intuicyjnym i elastycznym panelu sterowania ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami, w tym integracją aplikacji jednym kliknięciem, instalacją domeny itp.

Koszt hostingu w chmurze GoDaddy: GoDaddy może wydawać się dość drogi, biorąc pod uwagę cenę warty za podstawowe plany WP i wspólne. Możesz zacząć korzystać z jego hostingu za 5,99 USD miesięcznie z kilkoma podstawowymi funkcjami zawartymi w pakiecie. Z drugiej strony wszystkie patelnie mają nieograniczoną przepustowość i bezpłatną domenę na rok. Maksymalne rozwiązanie serwerowe ze wszystkimi opcjami w jednym kosztuje 19,99 USD miesięcznie.

Wypróbuj GoDaddy teraz

iPage – konfigurowalny hosting VPS oparty na chmurze

iPage - konfigurowalny hosting VPS oparty na chmurze

iPage – to niedroga firma hostingowa, która dostarcza oparte na chmurze rozwiązania serwerowe VPS. Platforma obiecuje zwiększoną moc, większą elastyczność i proste narzędzia zarządzania. Wraz z hostingiem otrzymujesz wstępnie zainstalowane skrypty, bezpłatną domenę i zarządzaną obsługę klienta. Lista podstawowych funkcji jest następująca:

 • Dostosowywanie hostingu – użytkownicy uzyskają dostęp do konta root w celu dostosowania swojego rozwiązania hostingowego. Będziesz mógł zainstalować dodatkowe aplikacje, a także wybrać potrzebne oprogramowanie.
 • Server Speed ​​Booster – system korzysta z lustrzanej pamięci SAN, aby zapewnić dużą szybkość i stabilną wydajność hostingu oprócz alokacji pamięci.
 • Skalowalne serwery – gdy zdasz sobie sprawę, że Twój projekt wymaga więcej zasobów, funkcjonalność w chmurze ułatwia przełączanie się między pakietami, wybierając bardziej wydajny plan.
 • Kompleksowe wsparcie – użytkownicy mają kilka sposobów uzyskania wsparcia i profesjonalnej pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów. Możesz użyć czatu na żywo lub telefonu międzynarodowego w celu uzyskania natychmiastowej odpowiedzi.

Koszt hostingu w chmurze iPage: iPage oferuje trzy główne plany VPS oparte na chmurze, które obejmują pakiety Basic, Business i Optimum. Będą one kosztować odpowiednio 19,99 USD, 47,99 USD i 79,99 USD miesięcznie. Każdy plan zawiera szereg dedykowanych adresów IP, niestandardowy cPanel i roczną bezpłatną domenę.

Zobacz też: Recenzja iPage.

Wypróbuj iPage teraz

A2Hosting – 20-krotnie szybszy hosting w chmurze

A2Hosting - 20-krotnie szybszy hosting w chmurze

A2Hosting – to potężny dostawca rozwiązań serwerowych, który korzysta z szybkich dysków SSD połączonych z platformą SwiftServer, aby zapewnić 300% większą prędkość. Platforma może pochwalić się serwerami Turbo, które zapewniają szybsze ładowanie strony, a także 99,9% czasu bezawaryjnej pracy, świetne wsparcie i niedrogie plany.

 • Szybkie serwery – system pomyślnie wdrożył platformę SwiftServer, która gwarantuje 20-krotnie wyższą prędkość ładowania strony. Użytkownicy mogą opcjonalnie skorzystać z szybszych dysków SSD oprócz serwerów Turbo, które gwarantują stabilne i szybkie działanie witryny. Konfigurowalne rozwiązanie serwerowe – A2Hosting pozwala zaprojektować potrzebne środowisko hostingowe zamiast utknąć w jednym planie z zasobami, których nawet nie potrzebujesz. Skorzystaj z okazji, aby założyć własne konto z funkcjami klienta dotyczącymi konkretnego projektu.
 • Zaawansowane narzędzia sterowania – wszystkie rozwiązania hostingowe są wyposażone w narzędzia kontrolne do ponownego uruchamiania lub zamykania serwera w razie potrzeby. Możesz także go ponownie załadować w przypadku instalacji nowego systemu operacyjnego lub aplikacji.
 • Niezawodność – Użytkownicy mogą również liczyć na aktualne poprawki bezpieczeństwa, 99,9% czasu sprawności i wiele centrów danych zlokalizowanych na całym świecie.

Koszt hostingu w chmurze A2Hosting: trzy główne plany obejmują LITE, SWIFT i TURBO. Kosztują odpowiednio 7,99 USD, 9,99 USD i 18,99 USD miesięcznie. Każdy plan można łatwo dostosować. Tutaj możesz wybrać potrzebną przepustowość, a także liczbę rdzeni, miejsca na dysku i pamięci. Po dodaniu któregokolwiek z aktywów zobaczysz cenę końcową wcześniej. Użytkownicy mogą włączać i wyłączać funkcje specjalne, a także wybrać odpowiednią lokalizację serwera.

InMotion – Hosting zero przestojów

InMotion - Hosting zero przestojów

W ruchu – jest platformą, która udostępnia chmurowy hosting VPS w celu zaspokojenia potrzeb indywidualnych i biznesowych. Systemowe rozwiązanie serwerowe, zaprojektowane głównie dla przedsiębiorstw, zawiera łatwo zarządzany hosting VPS, intuicyjny panel sterowania z Web Hosting Managerem, który zapewnia kontrolę nad wszystkimi zasobami. Platforma twierdzi, że zapewnia zwiększoną moc i wydajność. Rzućmy okiem pod maską:

 • Zero przestojów – InMotions dosłownie nie obiecuje przestojów, ponieważ wykorzystuje redundantne klastry sprzętowe, aby zapewnić stabilność.
 • Zarządzane serwery – użytkownicy mają pełną kontrolę nad aktualizacjami systemu, najnowszymi poprawkami bezpieczeństwa, aplikacjami itp.
 • Zgodność – system będzie działał świetnie z każdą technologią internetową, z której korzystasz. Jest kompatybilny z wiodącym w branży CMS, w tym WordPress, Django, Magento i innymi.
 • Nieograniczone funkcje – każdy z planów InMotion umożliwia hosting nieograniczonej liczby witryn i domen, umożliwiając prowadzenie projektów zarówno dla siebie, jak i dla klientów.

Koszt hostingu w chmurze InMotion: do wyboru są trzy główne plany. Należą do nich VPS-1000HA-S kosztuje 44,99 USD miesięcznie, VPS-2000HA-S kosztuje 84,99 USD miesięcznie oraz VPS-3000HA-S dostępny za 149,99 USD. Wszystkie plany obejmują w pełni licencjonowane niestandardowe cPanel, bezpłatny SSL i SSD itp.

Wypróbuj InMotion teraz

Dolna linia

Rozwiązania hostingowe w chmurze są bardziej elastycznym narzędziem jasne ceny. Zawsze wiesz, za co płacisz, ponieważ możesz zobaczyć ilość miejsca na dysku, pamięć RAM, przepustowość itp. Jednocześnie dostawcy hostingu w chmurze nigdy nie używają niezbędnych zasobów na jednym serwerze. Są one podzielone na kilka jednostek, aby zapewnić bezbłędne działanie strony internetowej, pomimo możliwych awarii.

Elastyczność to funkcja, która sprawia, że ​​rozwiązania do hostingu w chmurze są tak niezawodne, a jednocześnie wydajne. Chociaż cena początkowa może być podobna do niektórych zwykłych dostawców hostingu VPS, użytkownicy mogą korzystać z rozszerzonych zasobów.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map