Najlepsi twórcy stron internetowych fotografii

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio


Posiadanie strony internetowej z fotografią jest koniecznością dla każdego, kto chce kontynuować karierę w niszy fotograficznej i potrzebuje źródła do zaprezentowania dzieł sztuki w odpowiednim świetle.

Jak możesz go zdobyć, jeśli nigdy wcześniej nie byłeś zaangażowany w niszę do projektowania stron internetowych lub po prostu nie masz czasu na samodzielne opracowanie projektu? Istnieje rozwiązanie, które będzie świetnym wyjściem z tej sytuacji: korzystanie z narzędzi do tworzenia witryn fotograficznych pomoże Ci uruchomić witrynę.

Kreatory stron internetowych są najbardziej odpowiednimi narzędziami do uruchamiania stron internetowych i zarządzania nimi. Ich prostota, wygoda, łatwość nawigacji, bogaty zestaw funkcji i przystępność cenowa często okazują się decydującymi czynnikami przemawiającymi za ich zastosowaniem przez fotografów z różnym doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych i różnorodnymi aspiracjami. Nie musisz być profesjonalistą do pracy z twórcami stron internetowych – systemy często zawierają tutoriale i wskazówki, które pomogą ci skutecznie opanować proces.

Przetestowaliśmy 10 najlepszych twórców stron internetowych dla fotografów:

 1. Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla fotografów
 2. WordPress – bezpłatny CMS do stworzenia strony z fotografiami
 3. Squarespace – platforma internetowa do tworzenia galerii zdjęć
 4. Zakładka – Web Builder do stworzenia strony internetowej z AI
 5. SITE123 – Najłatwiejszy kreator stron internetowych fotografii
 6. Weebly – platforma do tworzenia profesjonalnego portfolio fotograficznego
 7. SmugMug – platforma do ochrony, udostępniania, przechowywania i sprzedaży zdjęć
 8. Carbonmade – idealne portfolio online dla fotografów
 9. PhotoShelter – strony internetowe poświęcone fotografii & Narzędzia dla fotografów
 10. Tailor Brands – firma projektująca strony internetowe, która zamawia stronę internetową

Aby uprościć wybór najlepszej platformy, która pomoże zrealizować wszystkie Twoje kreatywne pomysły, warto przejrzeć systemy, które właśnie wymieniliśmy. Właśnie to zamierzamy zrobić od razu.

Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla fotografów

Wix - najlepszy kreator stron internetowych dla fotografów

Wix – jest doskonałym miejscem dla wszystkich tych użytkowników, którzy mają zamiar uruchomić witrynę godnej fotografii od zera. Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem bez wiedzy technicznej, który nigdy nie był zaangażowany w tworzenie stron internetowych, czy też jesteś projektantem stron internetowych, któremu brakuje czasu na tworzenie profesjonalnych stron klienckich, Wix zaoferuje ci mnóstwo rozwiązań, aby rozpocząć bezpłatny projekt fotograficzny.. Wśród powodów, które wyróżniają system na tle innych, jako pierwsze należy wymienić następujące:

 • Bogata kolekcja szablonów fotografii. Motywy fotograficzne Wix świetnie sprawdzają się w różnych niszach i można je dostosowywać do tworzenia oszałamiających portfolio, fotografii ślubnych, projektów ulicznych, romantycznych, fotografii miejskich, galerii podróży i innych.
 • Interfejs Wix ADI. Oprócz popularnych i mobilnych edytorów stron internetowych, które pozwalają na łatwą personalizację strony z fotografiami, system oferuje teraz zaawansowane Wix ADI (Sztuczna inteligencja projektowa) interfejs, który umożliwia tworzenie stron internetowych nawet bez klikania myszką – wystarczy usiąść i obserwować, jak serwis buduje całą stronę internetową z fotografiami.
 • Opcje projektowania stron internetowych fotografii. Wix oferuje ponad 40 typów galerii dostępnych w różnych formatach projektowych. Możesz wybierać spośród wielu opcji projektowania, aby edytować i przycinać zdjęcia, dodawać strony internetowe, podkategorie do swoich galerii zdjęć lub portfeli itp..
 • Przewijanie paralaksy 3D. Ta opcja pozwala wybrać dowolne zdjęcie, galerię lub wideo, aby ustawić je jako tło dla Twojej witryny.
 • Pokazy slajdów i galerie. Dzięki Wix możesz przesyłać swoje zdjęcia i prezentacje, aby tworzyć galerie i pokazy slajdów, które przypadną do gustu publiczności.
 • Hosting wideo HD. Kreator stron internetowych pozwala zaprezentować swój talent fotograficzny, prezentując swoje prace w trybie wideo. Możesz zintegrować prezentacje zdjęć z YouTube lub Vimeo w swoim projekcie, aby zwiększyć współczynnik zaangażowania użytkowników.
 • Referencje użytkowników. Integracja funkcji opinii użytkowników pozwala Twoim klientom pozostawić swoje wrażenia i doświadczenia związane z pracą z Tobą w specjalnej sekcji / stronie internetowej. Jest to niezawodny sposób, aby zainteresować potencjalnych użytkowników Twoją pracą i pomóc im znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Twojej firmy fotograficznej. Ta funkcjonalność jest realizowana poprzez integrację określonych widżetów / rozszerzeń. Są one dostępne na zintegrowanym rynku aplikacji i obejmują konstruktora referencji, moje recenzje, komentarze, referencje społecznościowe, komentarze głosowe +, recenzje klientów, Yelp, komentarze + oraz opinie użytkowników i nie tylko.
 • Opcje interakcji z klientem. Przeglądając App Market, możesz także natknąć się na różnorodne narzędzia interakcji użytkowników. Pozwalają pozostać w kontakcie z odbiorcami docelowymi, uzyskując ich informacje zwrotne i formularze kontaktowe. Wśród najpopularniejszych widżetów, które można wybrać i do tego celu, warto wymienić Kalendarz wydarzeń Google, Najnowsze wiadomości, Wix Chat, Scheduling Pro, 123 Form Builder, Wix Forms, Rezerwuj terminy online, Czat na żywo, Kalendarz wydarzeń, Kontakt Zarządzanie + CRM, oddzwanianie i wiele innych.
 • Platforma eCommerce. Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych z fotografiami, możliwość sprzedaży swoich prac bezpośrednio na stronie naprawdę ma sens. Kreator stron internetowych jest wyposażony w zintegrowaną funkcję eCommerce, która pozwala na konfigurację i dostosowanie małego i średniego sklepu internetowego.

Koszt: Wix pozwala zbudować niekończącą się darmową stronę internetową, ale ten plan wciąż ma pewne ograniczenia. To ostatecznie uniemożliwia rozpoczęcie w pełni funkcjonalnego projektu. Aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji i narzędzi, warto uaktualnić do jednego z planów premium. Ich koszt zaczyna się od 13 USD miesięcznie w przypadku subskrypcji Standard i od 23 USD miesięcznie w przypadku eCommerce / Business planów.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – bezpłatny CMS do stworzenia strony z fotografiami

WordPress - bezpłatny CMS do stworzenia strony z fotografiami

WordPress – to renomowany i całkowicie darmowy CMS do stworzenia strony z fotografiami. System zyskał światowe uznanie i oszałamiającą popularność dzięki wysokiej klasy opcjom integracji i dostępności zaawansowanych narzędzi dostosowywania projektu. System jest bardziej skomplikowany dla początkujących w porównaniu do większości standardowych programów do tworzenia witryn ponieważ implikuje znajomość podstaw programowania, a nawet pewne wstępne doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Zobacz, co fotografowie mogą docenić podczas korzystania z usługi:

 • Szablony fotografii. CMS ma własną kolekcję wbudowanych szablonów, ale są też setki z nich dostępnych w Internecie. Te motywy są płatne i bezpłatne, przy czym te ostatnie są mniej bezpieczne dla wydajności Twojej witryny z powodu zwiększonej możliwości zagrożeń złośliwym oprogramowaniem.
 • Wtyczki fotograficzne i widżety. System znany jest z zaawansowanych opcji integracji, oferując wiele wtyczek i widżetów dla stron fotograficznych. Niektóre z najbardziej popularnych próbek to Envira Gallery, Soliloquy, Storyform, WP-Media Tagger, Wordfence, Easy Watermark, Imsanity, Yoast SEO.
 • Planowanie wydarzeń, media społecznościowe i wtyczki interakcji z klientami. Oprócz wtyczek fotograficznych użytkownicy mogą również znajdować i integrować wtyczki planowania wydarzeń i interakcji z klientami (BirchPress Scheduler, Picu, WP Faktura, pływający pasek społecznościowy, przycisk Pin It Pinterest, Tweet Ten krótki kod, po prostu Instagram, WPForms, Optin Monster i więcej).
 • eCommerce. WordPress oferuje specjalne wtyczki eCommerce, takie jak WooCommerce, które umożliwiają budowanie pełnych funkcji sklepów internetowych, w których można wyświetlać i sprzedawać swoje zdjęcia i kolekcje obrazów.
 • Redaktor Gutenberg. Edytor stał się dostępny po wydaniu najnowszej wersji WordPress. Upraszcza to podejście do tworzenia stron internetowych ze względu na dostępność bloków treści, które użytkownicy mogą wybierać i ustawiać na swoich stronach internetowych według własnego uznania. W pewnym stopniu przypomina to proces współpracy z klasycznymi twórcami stron internetowych, co jest kolejną zaletą dla większości fotografów.

Koszt: WordPress jest technicznie bezpłatny do pobrania i instalacji. Jednak aby zaprojektować i opublikować witrynę internetową z fotografiami, musisz kupić i zintegrować niektóre z wyżej wymienionych wtyczek i szablonów. To samo dotyczy nazwy domeny i hostingu. Aby Twój projekt był dostępny w Internecie, musisz znaleźć zaufany dostawca hostingu. Aby uprościć wybór, WordPress zaleca Bluehost jako jedną z usług, które znajdują się na szczycie listy nowoczesnych hostów. Najtańszy Bluehost Subskrypcja kosztuje 2,95 USD miesięcznie, oferując bogaty zestaw funkcji w tej cenie.

Pobierz WordPress za darmo

Squarespace – platforma internetowa do tworzenia galerii zdjęć

Squarespace - platforma internetowa do tworzenia galerii zdjęć

Squarespace – to przyzwoite rozwiązanie do tworzenia stron internetowych dla fotografów chcących uruchomić profesjonalny, w pełni funkcjonalny projekt. Platforma umożliwia prezentowanie galerii zdjęć, pokazów slajdów i portfeli docelowym odbiorcom. Dzięki szerokiemu wyborowi narzędzi dostosowywania i funkcji do projektowania stron internetowych, Squarespace jest godnym rozwiązaniem do uruchomienia strony internetowej z fotografiami. Oto główne zalety usługi:

 • Profesjonalne projekty. Squarespace oferuje nagradzaną kolekcję responsywnych szablonów fotograficznych stworzonych przez ich profesjonalny zespół projektowy.
 • Edytor stylów. Ta funkcja zawiera setki konfigurowalnych ustawień (kolory, czcionki, konfiguracje stron itp.) i pozwala wybierać między różnymi typami stron, aby spełnić potrzeby Twojej witryny fotograficznej (Strony tytułowe, strony wydarzeń, strony produktów, galerie, strony blogów itp.)
 • Menedżer Obrazów. Usługa przedstawia wiele funkcji zarządzania obrazami, takich jak regulacja przeciągania i upuszczania obrazu, responsywne i progresywne ładowanie obrazu, dostępność sieci dostarczania treści, integracja Getty Images, przesyłanie obrazów z zasobów zewnętrznych, kontrola punktu centralnego obrazu, edytor Adobe Image, prezentacja Lightbox , SEO obrazu i import metadanych, automatyczne skalowanie obrazu itp.
 • Galerie. Squarespace umożliwia tworzenie atrakcyjnych galerii zdjęć z setek bloków systemowych (prezentacje, pokazy slajdów, suwaki, układy siatki itp.), opcja integracji wideo, zastosowanie efektów wyświetlania.
 • Kreator stron tytułowych. Ta funkcja umożliwia wybranie jednego z kilku szablonów strony tytułowej witryny.
 • Silnik eCommerce. Aby umożliwić Ci sprzedawanie swoich zdjęć online, Squarespace umożliwia tworzenie sklepów internetowych i zarządzanie nimi, wykorzystując zintegrowany silnik eCommerce. System zapewnia dostęp do wielu opcji zarządzania płatnościami / wysyłką / dostosowaniem projektu.
 • Unikalny projekt okna pokazowego. Kreator stron internetowych umożliwia tworzenie unikalnych i wysoce spersonalizowanych projektów okien pokazowych, w których można wyświetlać swoje najlepsze prace z korzyścią. Ta funkcja umożliwia tworzenie / aktualizowanie list produktów, dostosowywanie opisów produktów i kodów SKU, przesyłanie zdjęć oraz tworzenie / zarządzanie galeriami, integrowanie ofert specjalnych / rabatów itp..

Koszt: Squarespace nie ma nieograniczonego bezpłatnego abonamentu, ale pozwala przetestować zestaw funkcji płatnych subskrypcji bez żadnych opłat podczas 14-dniowego okresu próbnego. Gdy tylko będziesz gotowy do uaktualnienia do jednego z istniejących planów, twórca strony zaoferuje Ci wybór jednego z nich. Najtańszy plan Squarespace kosztuje obecnie 12 USD / mc.

Wypróbuj Squarespace za darmo

Zakładka – Web Builder do stworzenia strony internetowej z AI

Zakładka - Web Builder do stworzenia strony internetowej z AI

Zakładka to współczesny kreator stron internetowych, który tworzy stronę internetową ze sztuczną inteligencją, która zasługuje na uwagę użytkowników chcących rozpocząć w pełni funkcjonalny projekt fotograficzny. System pozwala projektować wysokiej jakości strony internetowe z fotografiami, które różnią się pod względem złożoności, typów, funkcji i atrakcyjności wizualnej. Następujące funkcje zakładek sprawiają, że system jest renomowany i popularny wśród właścicieli witryn:

 • Asystent AIDA. Jest to najważniejszy element kreatora stron internetowych, który pomaga stworzyć w pełni funkcjonalną stronę internetową w trybie automatycznym, wykorzystując informacje, które chcesz tam wyświetlić.
 • Wybór modułu. Zakładka pozwala tworzyć wysokiej jakości strony internetowe za pomocą wszechstronnych modułów, które działają jak widżety i zapewniają wymaganą funkcjonalność projektu.
 • Silnik eCommerce. Kreator stron internetowych pozwala na integrację i dalszą aktualizację sklepu internetowego w celu prezentacji i sprzedaży twoich prac.
 • System zbierania statystyk. Usługa jest wyposażona w zrozumiały system gromadzenia statystyk, który umożliwia śledzenie pozycji witryny, wydajności i wydajności.
 • Konfiguracja tła wideo. Aby zwiększyć atrakcyjność wizualną witryny fotograficznej, system umożliwia integrację wysokiej jakości tła wideo. Pomoże to utrzymać zaangażowanie użytkowników w badaniu Twojego projektu, dzięki czemu wyróżni się z tłumu.
 • Zakładka Photo Editor. Kreator stron internetowych zapewnia dostęp do zintegrowanego edytora zdjęć, który pozwala przycinać, edytować i zmieniać rozmiar przesyłanych zdjęć lub wybierać z kolekcji zapasów systemu. Możliwe jest również wybranie i zastosowanie niektórych efektów wizualnych na wybranych zdjęciach.

Koszt: Zakładka pozwala stworzyć stronę internetową za darmo w jej poddomenie. W takim przypadku napotkasz jednak pewne ograniczenia systemowe / funkcjonalne. Koszt profesjonalnych planów zakładek zaczyna się od 11,99 USD / mc.

Wypróbuj zakładkę za darmo

SITE123 – Najłatwiejszy kreator stron internetowych fotografii

SITE123 - Najłatwiejszy kreator stron internetowych fotografii

SITE123 – to najłatwiejszy kreator stron internetowych do fotografii, który wyróżnił się dzięki zintegrowanemu edytorowi WYSIWYG, mnogości bezpłatnych szablonów, narzędzi do dostosowywania projektu i funkcji potrzebnych do nadania projektowi wysokiej klasy wyglądu. Platforma jest prosta, intuicyjna i zawiera wiele funkcji na raz. Działa równie dobrze dla początkujących, jak i ekspertów od projektowania stron internetowych. Najważniejsze cechy, dzięki którym system jest godnym wyborem, są następujące:

 • Responsywne szablony fotografii. Kreator stron internetowych ma oszałamiającą kolekcję responsywnych szablonów, w których możesz wybrać te odpowiednie dla twojego projektu fotograficznego. Projekty są bezpłatne, wszechstronne i konfigurowalne. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda Ci się znaleźć odpowiedniego motywu, możesz wybrać pusty motyw i dostosować go od podstaw.
 • Wsparcie wielojęzyczne. Dzięki SITE123 nie musisz tworzyć kilku wersji językowych swojego projektu, jeśli na przykład zamierzasz dotrzeć do odbiorców zagranicznych. Zamiast tego system umożliwia uruchomienie strony internetowej z obsługą wielu języków.
 • Platforma eCommerce. Kreator stron internetowych ma w pełni zintegrowaną platformę eCommerce, która pozwala założyć i prowadzić sklep internetowy, w którym można z powodzeniem sprzedawać swoje dzieła sztuki / przedmioty fotograficzne. System zapewnia wiele funkcji eCommerce, umożliwiając tworzenie galerii produktów i konfigurowanie ich parametrów, dostosowywanie ustawień płatności / wysyłki, tworzenie / aktualizowanie ofert specjalnych / kuponów rabatowych, konfigurowanie parametrów zarządzania płatnością / wysyłką / sklepem internetowym itp..

Koszt: SITE123 ma bezpłatny plan, który pozwala bezpłatnie utworzyć witrynę z fotografiami. Korzystanie z bezpłatnej subskrypcji oznacza jednak, że Twoja witryna będzie podlegać poważnym ograniczeniom. Aby tego uniknąć, należy uaktualnić do jednego z płatnych planów, które obejmuje kreator stron internetowych. Najbardziej przystępna z nich kosztuje 10,80 USD miesięcznie.

Wypróbuj Site123 za darmo

Weebly – platforma do tworzenia profesjonalnego portfolio fotograficznego

Weebly - platforma do tworzenia profesjonalnego portfolio fotograficznego

Weebly – to wszechstronna platforma używana do tworzenia profesjonalnego portfolio fotograficznego bez pisania wiersza kodu. System został początkowo uruchomiony jako platforma blogowa, ale niedawno został przejęty przez Square, co dało mu silną pozycję w eCommerce. Weebly jest wyposażony w poręczny edytor „przeciągnij i upuść”, a także umożliwia osadzanie kodu, co jest zaletą dla użytkowników, którzy znają podstawy HTML. Jeśli chodzi o rozwój stron internetowych z fotografiami, platforma oferuje następujące korzyści:

 • Responsywne szablony fotografii. Kreator stron internetowych oferuje kategorię responsywnych, dostosowywalnych szablonów odpowiednich do tworzenia i personalizacji stron internetowych z fotografiami. Można również założyć własną stronę internetową od zera lub zamówić gotowy projekt od zewnętrznych programistów.
 • Hosting wideo. Za pomocą Weebly możesz przesyłać i integrować filmy z najlepszymi kolekcjami zdjęć, aby dać użytkownikom wyobrażenie o swoim kreatywnym podejściu i skupieniu. Możesz zintegrować film z YouTube lub przesłać pliki wideo bezpośrednio do Weebly, gdzie będzie bezpiecznie przechowywane.
 • Edytor obrazów. Kreator stron internetowych przedstawił zaawansowany edytor obrazów oparty na HTML5, który zapewnia niezliczone funkcje związane z fotografią, w tym obracanie, kadrowanie i dostosowywanie obrazów, dodawanie tekstu do publikowanych zdjęć itp. Dostępnych jest również 29 filtrów popraw jakość i wizualną prezentację swoich zdjęć.

Koszt: Weebly ma osobne plany dotyczące zwykłych stron internetowych i sklepów internetowych. Dlatego ma bezpłatny plan i cztery płatne subskrypcje na rozwój standardowych stron internetowych. Koszt zaczyna się od 4 USD / mc (z jednorazową roczną płatnością), aby osiągnąć 25 USD / mc. Jeśli chodzi o tworzenie projektów eCommerce, kreator stron internetowych oferuje cztery opcje cenowe. Ceny zawierają się w przedziale od 8 USD miesięcznie i zwiększają się do 38 USD miesięcznie w przypadku zaawansowanego planu wydajności.

Wypróbuj Weebly za darmo

SmugMug – platforma do ochrony, udostępniania, przechowywania i sprzedaży zdjęć

SmugMug - platforma do ochrony, udostępniania, przechowywania i sprzedaży zdjęć

SmugMug – to wielofunkcyjna platforma do tworzenia, ochrony, udostępniania, przechowywania i sprzedaży zdjęć. System pozwala budować i opowiadać historie fotograficzne, aby dalej dzielić się nimi z innymi entuzjastami z całego świata. Główną różnicą platformy od innych tego typu usług jest to, że nie tylko pozwala ona tworzyć kolekcje zdjęć, ale także pozwala innym użytkownikom wybierać i wykorzystywać przesłane zdjęcia z dostępnych galerii zdjęć. Spójrz teraz na główne atrakcje SmugMug:

 • Wygodny edytor „przeciągnij i upuść”. System charakteryzuje się wygodnym i łatwym w obsłudze edytorem wizualnym, który obsługuje funkcja przeciągnij i upuść. Umożliwia łatwe przesyłanie nowych zdjęć, tworzenie nowych kolekcji, organizowanie i zarządzanie przesłanymi zdjęciami zgodnie z określonymi kryteriami, dostosowywanie zawartości i witryny internetowej galerii / fotografii, włączanie funkcji eCommerce i wykonywanie innych powiązanych zadań.
 • Logiczna organizacja zdjęć. Platforma pozwala organizować przesłane zdjęcia w galerie i kolekcje tematyczne. Istnieje możliwość przesłania osobnych zdjęć i wypróbowania funkcji przesyłania zbiorczego, która pozwala dodać tyle zdjęć, ile potrzebujesz. Po zakończeniu zadania będziesz mógł personalizować zdjęcia i kolekcje obrazów, dodając słowa kluczowe, tytuły, podpisy lub sortując nowo przesłane zdjęcia według określonych parametrów.
 • eCommerce. SmugMug pozwala założyć sklep internetowy, w którym możesz sprzedawać swoje zdjęcia i kolekcje zdjęć. Od Ciebie zależy skonfigurowanie parametrów wyświetlania, spersonalizowanych cenników dla niektórych klientów, dostosowanie opcji wyboru zdjęć, sprzedaż bonów upominkowych i wydruków, modyfikowanie zabezpieczeń / funkcji przechowywania obrazów, a także przesyłanie (Stwórz) unikalne logo witryny, dodawaj znaki wodne i wykonuj inne czynności.
 • Integracja z Lightroom. Platforma umożliwia integrację wtyczki Lightroom, która umożliwi przesyłanie, organizowanie i zarządzanie zdjęciami za pomocą kilku kliknięć. Wtyczka pomoże również zachować strukturę portfela wraz z parametrami SEO w celu skuteczniejszej promocji projektu.
 • Przechowywanie i udostępnianie zdjęć. To Ty kontrolujesz bezpieczeństwo i dostępność przesłanych zdjęć. Możliwe jest wybranie użytkowników, aby przypisali prawa dostępu do strony i umożliwili szerokie opcje udostępniania zdjęć. System umożliwia publikowanie postów w sieciach społecznościowych, korzystanie ze zintegrowanej aplikacji mobilnej do edytowania, archiwizowania i udostępniania zdjęć, tworzenia łączy do udostępniania itp..

Koszt: SmugMug oferuje każdemu nowemu subskrybentowi 14-dniową bezpłatną wersję próbną – to wystarczy, aby przetestować funkcjonalność systemu. Jeśli chodzi o aktualizację do jednej z płatnych subskrypcji, kreator stron internetowych pozwoli Ci wybrać jeden z 4 planów, z których najbardziej przystępny koszt będzie kosztował 48 USD rocznie.

Wypróbuj SmugMug za darmo

Carbonmade – idealne portfolio online dla fotografów

Carbonmade - idealne portfolio online dla fotografów

Carbonmade – jest platformą, która pozwala tworzyć i zarządzać doskonałymi portfolio online dla fotografów. Kreator stron internetowych jest dość łatwy w użyciu, niezależnie od dostępnych umiejętności i wstępnej wiedzy użytkownika. Nie będziesz potrzebować żadnych umiejętności kodowania, aby stworzyć imponujące portfolio lub stronę internetową z fotografią za pomocą systemu. Wystarczy spojrzeć na wyróżniający zestaw funkcji usługi, aby dowiedzieć się, co dokładnie ma do zaoferowania:

 • Funkcje dostosowywania projektu. Jako twórca stron portfolio, Carbonmade oferuje zestaw wysokiej klasy narzędzi potrzebnych do doskonałej prezentacji galerii zdjęć. W ten sposób system pozwala na przesłanie osobistego logo całkowicie za darmo. Istnieje również możliwość przesyłania prezentacji wideo i obrazów, korzystania z funkcji autoodtwarzania i pętli podczas dodawania nowych filmów.
 • Skupisko talentów. Oprócz usług projektowania stron internetowych Carbonmade zajmuje pozycję ogromnego rynku projektantów, fotografów, autorów tekstów i innych twórców. W ten sposób można przeglądać portfolio tych ekspertów w sekcji Pula talentów i w razie potrzeby kontaktować się z najlepszymi autorami.
 • Prywatny portfel. Ta funkcja jest przeznaczona dla tych użytkowników, którzy zamierzają dzielić się swoimi doświadczeniami lub witrynami z innymi użytkownikami. W tym celu przyznają specjalne kody dostępu tym osobom, tym samym zabezpieczając swoje portfele przed nieautoryzowanym dostępem.

Koszt: Carbonmade pozwala rozpocząć proces projektowania stron dzięki bezpłatnej wersji próbnej. Po jego zakończeniu nadal musisz uaktualnić do jednego z płatnych planów. Jest ich tu trzech. Najtańsza oferta – Plan dla początkujących – kosztuje 8 USD miesięcznie.

Wypróbuj Carbonmade za darmo

PhotoShelter – strony internetowe poświęcone fotografii & Narzędzia dla fotografów

PhotoShelter - strony internetowe i narzędzia fotograficzne dla fotografów

PhotoShelter – to kompleksowa platforma, która umożliwia tworzenie stron internetowych z fotografiami i oferuje profesjonalne narzędzia dla fotografów. System obejmuje kilka zaawansowanych technologii, w tym bezpieczne przechowywanie obrazów i dostęp do archiwów, a także wysokiej jakości kreator stron internetowych. Aby uzyskać wrażenie usługi, PhotoShelter jest wyposażony w zestaw narzędzi, które przyczyniają się do jego profesjonalnego podejścia do projektowania stron internetowych. Oto niektóre z najbardziej przydatnych i imponujących funkcji:

 • eCommerce. System pozwala skupić się na projekcie fotograficznym eCommerce. Obejmuje wsparcie PayPal i Stripe, a także możliwość połączenia osobistych kont handlowców w celu bezpośredniej realizacji sprzedaży. Ponadto PhotoShelter oferuje zintegrowany dostęp do koszyka na zakupy wraz z narzędziami do śledzenia statystyk oraz wieloma funkcjami konfiguracji i dostosowywania sklepu internetowego.
 • Narzędzia bezpieczeństwa. Wszystkie witryny uruchamiane za pomocą PhotoShelter są domyślnie dostarczane z szyfrowaniem SSL. Jest to wymagane do skuteczniejszej promocji SEO i ogólnej popularności strony. Dodatkowo, kreator stron internetowych pozwala używać Image Theft Guard do ochrony twoich zdjęć przed autoryzowanym kopiowaniem lub kradzieżą, ale możesz wyłączyć tę funkcję w razie potrzeby.
 • Responsywne szablony niszowe. Jako wyspecjalizowana platforma PhotoShelter oferuje zestaw wzorów, których ilość nie jest dość obszerna. Jednak szablony są ukierunkowane na niszę i są również bezpłatne, konfigurowalne i responsywne domyślnie.

Koszt: PhotoShelter ma 14-dniowy okres próbny, który jest bezpłatny i oferowany każdemu nowemu subskrybentowi. Po zakończeniu wersji testowej programu musisz aktywować jedną z trzech dostępnych subskrypcji. Najtańszy z nich – plan podstawowy – kosztuje obecnie 10 USD miesięcznie.

Wypróbuj PhotoShelter za darmo

Tailor Brands – firma projektująca strony internetowe, która zamawia stronę internetową

Tailor Brands - firma projektująca strony internetowe, która zamawia stronę internetową

Tailor Brands – to najlepsza firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych, która zamówiła stronę internetową dla fotografa. Usługa została początkowo stworzona z myślą o potrzebach i strategiach promocji marki właścicieli firm. Szybko jednak przekształciła się w potężną platformę opartą na sztucznej inteligencji, która usprawnia obsługę użytkowników i poprawia reputację witryny. To pomaga spopularyzować twoją stronę internetową z fotografiami, dając jej przewagę nad wieloma niszowymi konkurentami: najbardziej specyficzne i imponujące cechy marek Tailor to:

 • Zaawansowany zestaw narzędzi do brandingu. Platforma zapewnia dostęp do wielu zaawansowanych funkcji brandingu i narzędzi, które mogą poprawić reputację projektu. Wszystkie narzędzia są domyślnie przystosowalne i możesz użyć pliku EPS i rozwiązań Business Card, aby stworzyć wyjątkowy projekt strony internetowej z fotografią.
 • Logo Maker. Tailor Brands umożliwia tworzenie i dostosowywanie profesjonalnych logo stron internetowych w celu zwiększenia popularności i rozpoznawalności projektu fotograficznego. Dzięki zintegrowanej technologii AI można teraz wybrać główne elementy projektu logo (czcionki, typ, styl) i narzędzia, które pozwolą systemowi automatycznie utworzyć projekt dla Ciebie.
 • Dostosuj reklamy. System zapewnia dostęp do w pełni zautomatyzowanej i zintegrowanej platformy Tailor Ads, która umożliwia projektowanie i publikowanie natychmiastowych reklam w celu szybkiej promocji projektu. Możesz skorzystać z wielu odmian związanych z reklamami, aby wybrać te, które są obecnie potrzebne do rozwoju witryny fotograficznej i dalszego marketingu.

Koszt: Tailor Brands nie ma żadnych bezpłatnych planów ani prób. Aby rozpocząć pracę z systemem i uzyskać dostęp do całego zakresu jego funkcji, musisz natychmiast wybrać jedną z płatnych subskrypcji. Ich koszt zaczyna się od 9,99 USD / mc i zależy od zestawu funkcji / świadczonych usług.

Wypróbuj marki Tailor teraz

Dolna linia

Za każdym razem, gdy stajesz przed koniecznością zaprezentowania swoich zdjęć, stajesz przed problemem wybór odpowiedniej usługi aby to zrobić. W takich sytuacjach na pewno przydadzą Ci się twórcy stron internetowych. Są łatwe w użyciu, intuicyjne i wystarczająco wydajne, abyś mógł wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty bez umiejętności kodowania.

Zaprojektowanie strony internetowej z fotografią jest wyzwaniem dla użytkowników, którzy nigdy nie byli zaangażowani w tworzenie stron internetowych, ale chcą uruchomić przyzwoity projekt dotyczący generowania klientów. W przypadku twórców stron internetowych zadanie to staje się znacznie uproszczone, ponieważ usługi te są tworzone specjalnie z myślą o wygodzie użytkownika.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map