Najlepsi twórcy stron internetowych wydarzeń

najlepsi twórcy stron wydarzeń


Czy planujesz zorganizować świetny program lub zorganizować epicką imprezę? Czy masz godne wydarzenie dla swoich potencjalnych uczestników? Będziesz potrzebował potężnego narzędzia, aby przyciągnąć ich uwagę. Tutaj może pomóc solidna strona internetowa z wydarzeniem.

Misją jest przekonanie odbiorców docelowych, że wydarzenie, które organizujesz, jest dla nich najlepszym wyborem. Z tego powodu przekonująca witryna z wydarzeniem załatwi sprawę. Poprowadzi naszych potencjalnych gości przez całą ścieżkę od wprowadzenia i opisu wydarzenia do procesu decyzyjnego. Wszystko, czego potrzebujesz, to zdobyć zaufanie ludzi.

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej wydarzenia stało się znacznie łatwiejsze dzięki nowoczesnym twórcom stron internetowych. Zaprojektowany dla początkujących i nie-techników platformy te wciąż zapewniają wystarczającą liczbę narzędzi, aby stworzyć angażującą witrynę i sprawić, że docelowi odbiorcy pozostaną na potrzebnej stronie. Z drugiej strony rosnąca liczba narzędzi technologii internetowej sprawia, że ​​proces selekcji jest raczej zniechęcający.

Przetestowaliśmy 10 najlepszych twórców stron internetowych wydarzeń:

 1. Wix – najlepszy kreator stron internetowych do obsługi wydarzeń
 2. WordPress – bezpłatny CMS do tworzenia i zarządzania witryną wydarzeń
 3. Eventbrite – globalna platforma zarządzania wydarzeniami
 4. Bizzabo – nowoczesne oprogramowanie do planowania i zarządzania wydarzeniami
 5. Aventri – nagradzane rozwiązanie do zarządzania wydarzeniami
 6. Dryfta – łatwy w obsłudze program do tworzenia stron internetowych
 7. Zoho Backstage – oprogramowanie do zarządzania wydarzeniami online
 8. Facebook – Tworzenie & Zarządzanie wydarzeniami publicznymi lub prywatnymi
 9. uKit – najlepszy program do tworzenia witryn dla małych firm
 10. Zakładka – najlepszy kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji

Czy masz rację, wybierając program do tworzenia witryn internetowych? uruchomić stronę internetową wydarzenia z tym? Nie ma potrzeby szukania najlepszego systemu w innym miejscu. Poniższa recenzja przedstawia oszczędność czasu przedstawiającą 10 najlepszych platform, które mogą okazać się bardzo przydatne podczas tworzenia witryny wydarzenia od zera. Przyjrzyjmy się im teraz, zanim zdecydujemy się zbudować solidną witrynę z wydarzeniami.

Wix – najlepszy kreator stron internetowych do obsługi wydarzeń

Wix - najlepszy kreator stron internetowych do obsługi wydarzeń

Wix – jest najlepszym konstruktorem stron wydarzeń. Jest to jedna z najbardziej elastycznych i wszechstronnych platform. Jest dobry dla każdego typu strony internetowej. Oprogramowanie jest niezwykle łatwy w użyciu. Oferuje szeroki wybór responsywnych szablonów z wieloma wbudowanymi funkcjami oraz szeroki wybór widżetów od twórców Wix App Market.

Wix korzysta z najnowszej sieci i Technologie AI aby zapewnić najlepszą jakość tworzenia stron internetowych. Oto kilka podstawowych zalet korzystania z Wix:

 • Szablony stron wydarzenia – Oprogramowanie oferuje wspaniałą kolekcję szablonów dla witryn wydarzeń. Niezależnie od tego, czy organizujesz konferencję czy spotkanie biznesowe, czy chcesz wysłać zaproszenie online na wesele lub przyjęcie, zorganizować imprezę sieciową lub więcej, Wix ma różne szablony na każdą okazję.
 • Wbudowane funkcje – Szablony z kategorii wydarzenia mają już zintegrowane funkcje zapewniające solidną stronę internetową wydarzenia. Tutaj znajdziesz sekcję „Jak uzyskać”, harmonogramy, zintegrowane mapy, formularze płatności, przyciski wezwania do działania itp..
 • Widżety zdarzeń Wix – Wix App Market jest pełen przydatnych dodatków i widżetów wydarzeń. Na przykład Kalendarz wydarzeń to stylowe narzędzie do planowania, w którym możesz dodać dowolne wydarzenie i poinformować odwiedzających o nadchodzącym programie.
 • Rezerwacje Wix jest idealny na spotkania biznesowe, konferencje, sklepy rzemieślnicze itp. Pozwala klientom łatwo dostać się na wydarzenie bez marnowania czasu na rozmowy telefoniczne, rejestracje e-mail itp..
 • Forum Wix to świetny widżet do długotrwałych wydarzeń. Tworzysz społeczność online, w której członkowie mogą udostępniać komentarze, filmy, zdjęcia i inne treści z wydarzenia.

Wix to najlepsze rozwiązanie do budowania stron internetowych dla każdego problemu. Jest elastyczny i wystarczająco łatwy w użyciu, a cena spełni wszelkie oczekiwania budżetowe oprócz bezpłatnego niekończącego się planu. Jeśli chodzi o płatne subskrypcje, twórca witryny ma dwie grupy planów do wyboru. Obejmują one subskrypcje standardowe i biznesowe / eCommerce. Koszt standardowych planów zaczyna się od 13 USD miesięcznie i wzrasta do 39 USD miesięcznie, podczas gdy koszt planów biznesowych waha się między 23 USD a 500 USD miesięcznie.

Wypróbuj z Wix za darmo

WordPress – Hostowany CMS do stworzenia witryny z wydarzeniami

WordPress - Hostowany CMS do stworzenia witryny z wydarzeniami

WordPress – jest jedna z najpopularniejszych platform CMS zasilający miliony stron internetowych, w tym projekty wydarzeń. Platformy oferują wiele możliwości zarządzania wydarzeniami i marketingu dzięki licznym wtyczkom do zarządzania zdarzeniami i możliwościom integracji. Podstawowe funkcje obejmują:

 • Niesamowite motywy zdarzeń – Użytkownicy docenią ogromny wybór tematów przeznaczonych na różnego rodzaju wydarzenia. Od konferencji, forów i spotkań biznesowych po bardziej zastraszające wydarzenia, takie jak imprezy, pokazy i uroczystości – WordPress ma je wszystkie.
 • Szeroki wachlarz wtyczek – Prawie żaden inny CMS nie oferuje takiej samej różnorodności wtyczek. WordPress dostarcza setki narzędzi do zarządzania i promowania strony internetowej wydarzenia. Wielodniowe rejestracje zdarzeń, sprzedaż biletów, planowanie wydarzeń, alerty i powiadomienia push – wystarczy zainstalować i aktywować wtyczkę, aby w pełni wykorzystać jej funkcje.
 • Niekończące się możliwości integracji – Jako open source CMS, WordPress jest otwarty na wiele integracji z istniejącymi usługami. Możesz wdrożyć różne opcje płatności, zintegrować Mapy Google, aby pokazać lokalizację miejsca, utworzyć osobistego organizatora wydarzeń, uruchomić kampanie subskrypcji e-mail i więcej.
 • Hosting – Jak oprogramowanie do pobrania, WordPress nie ma żadnych zintegrowanych rozwiązań hostingowych. Zamiast tego implikuje konieczność szukania najbardziej odpowiedni dostawca hostingu tam. Na szczęście wybór firm oferujących usługi hostingowe jest dość obszerny i można łatwo znaleźć system, który najlepiej odpowiada potrzebom hostingu projektu.

Mówiąc o WordPress, system oficjalnie zaleca Bluehost jako najlepszy dostawca hostingu, który zaspokaja większość potrzeb użytkowników. Bluehost pozwala zainstalować CMS za pomocą jednego kliknięcia i oferuje wiele korzyści, które przyczyniają się do wydajności twojego projektu. Firma pochodzi z darmowa dodatkowa nazwa domeny oferowane przez pierwszy rok po rejestracji, 60% zniżki na instalację systemu, wiele integracji, szybkie ładowanie, przystępna polityka cenowa i wiele innych korzyści, które sprawiają, że Bluehost jest naprawdę godną inwestycją dla wszystkich użytkowników WordPress.

Platformy wydają się być doskonałym narzędziem do budowania stron internetowych. Jednak niektóre jego wady obejmują dość złożoną edycję. Powinieneś znać przynajmniej podstawy CSS i PHP, aby dostosować swoje strony. Chociaż oprogramowanie jest bezpłatne, musisz sam zadbać o rejestrację domeny i hosting. Ponadto niektóre wtyczki zdarzeń wymagają konta premium, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Wypróbuj WordPress teraz

Eventbrite – globalna platforma zarządzania wydarzeniami

Eventbrite - globalna platforma zarządzania wydarzeniami

Eventbrite – jest globalną platformą, która wyróżniła się jako jeden z największych systemów wyszukiwania, tworzenia, uczestnictwa i udostępniania wydarzeń na całym świecie. System umożliwia tworzenie i dodawanie nowych wydarzeń oraz zarządzanie nimi w zależności od potrzeb. Należą do nich oficjalne wydarzenia (wiece społeczności, festiwale muzyczne, kampanie zbierania funduszy, maratony itp.) i wydarzenia osobiste (konkursy, imprezy, projekty gier, konkursy itp.).

Główne zalety platformy są następujące:

 • Integracje – Obecnie platforma integruje się z wieloma popularnymi na całym świecie usługami, w tym Dropbox, Zoho, Facebook, Google Apps, MailChimp, Salesforce, Twitter, Microsoft Dynamics i więcej.
 • Aplikacja użytkownika – Eventbrite umożliwia pobranie i zainstalowanie aplikacji użytkownika na urządzeniu mobilnym. W tym miejscu będziesz mieć dostęp do kanału wydarzeń sklasyfikowanego według kategorii na podstawie aspektu lokalizacji. Oznacza to, że po odwiedzeniu strony internetowej zostanie Ci zaoferowana lista wydarzeń, które mają miejsce w Twojej lokalizacji, co jest naprawdę wygodne, oszczędza czas i jest przydatne. Istnieje również opcja zakupu biletów w aplikacji, która pozwala kupować bilety na wymienione wydarzenia za pośrednictwem Stripe, PayPal, Braintree i innych popularnych systemów płatności. Z aplikacji można także wygodnie zarządzać biletami i tworzyć spersonalizowane rekomendacje dotyczące wydarzeń.
 • App Marketplace – System jest wyposażony w potężny zintegrowany rynek aplikacji, na którym można znaleźć wszystkie rodzaje aplikacji, widżetów i rozszerzeń, które mogą skutecznie przyczynić się do wydajności strony internetowej wydarzenia.
 • Zarządzanie zdarzeniami – Dzięki Eventbrite tworzenie i zarządzanie wydarzeniami osobistymi / biznesowymi staje się znacznie prostsze niż wcześniej. Musisz dodać wydarzenie, nadać mu nazwę, ustawić lokalizację, datę, cenę i rodzaj biletu. Na koniec możesz dodać obrazy, pliki multimedialne, pliki audio i inne elementy, aby przyciągnąć uwagę użytkowników po publikacji wydarzenia.
 • Tworzenie biletów – Platforma umożliwia projektowanie i publikowanie biletów, a także możliwe jest tworzenie biletów papierowych do dalszej dystrybucji. Możesz dodać dowolne szczegóły do ​​swoich biletów, aby zapewnić potencjalnym odwiedzającym wszystkie informacje, które mogą być zainteresowani. Ponadto system umożliwia tworzenie różnych rodzajów biletów dla różnych kategorii użytkowników. Należą do nich bilety wstępu ogólnego, bilety VIP, bilety na rezerwowane miejsca siedzące, karnet wielodniowy i karnet jednodniowy, zniżka za wczesny lot, zniżka kodowana itp..
 • Analiza wydajności zdarzeń – Eventbrite zapewnia organizatorom zintegrowane narzędzie analityczne, które umożliwia śledzenie sprzedaży, liczby uczestników wydarzenia, wahań ruchu i innych parametrów, które mogą wiele powiedzieć o popularności wydarzenia.

Eventbrite oferuje trzy rodzaje planów, w tym Essentials, Professional i Premium. Pierwsze dwie subskrypcje są bezpłatne dla wszystkich, którzy planują sprzedawać darmowe bilety, ale jeśli planujesz pobierać opłaty za sprzedane bilety, system ustala stałe opłaty za każdy sprzedany bilet. W związku z tym ceny Essentials stanowią 2% + 0,79 USD za bilet płatny, podczas gdy ceny profesjonalne wynoszą 3,5% + 1,59 USD za bilet płatny. Koszt usług objętych planem Premium jest omawiany indywidualnie z twórcami systemu.

Wypróbuj Eventbrite teraz

Bizzabo – nowoczesne oprogramowanie do planowania i zarządzania wydarzeniami

Bizzabo - nowoczesne oprogramowanie do planowania i zarządzania wydarzeniami

Bizzabo – to najlepsza usługa internetowa do zarządzania wydarzeniami. Oprogramowanie pozwala korzystać ze stylowej strony internetowej i aplikacji mobilnej w tym samym czasie. Dostosowanie strony jest łatwe za pomocą narzędzi i funkcji Bizzabo. Zawierają:

 • Wyczyść szablony zdarzeń – Oprogramowanie zapewnia wybór ładnych szablonów, które będą dostępne dla urządzeń mobilnych również w aplikacji.
 • Rozszerzony pakiet wydarzeń – Bizzabo to Twój osobisty organizator wydarzeń. Jest łatwy w użyciu i oferuje wiele funkcji, od narzędzi do zarządzania wydarzeniami po opcje sprzedaży biletów, integrację metod płatności i wiele innych.
 • Zduplikowane zdarzenia – Oprogramowanie ułatwia utworzenie jednej strony internetowej dla wielu wydarzeń. Nie musisz uruchamiać nowej witryny dla podobnego wydarzenia. Po prostu zduplikuj go, aby użyć dla innych zdarzeń tego samego typu.
 • Zaawansowane wsparcie – Każdemu użytkownikowi zostanie przypisany menedżer konta do obsługi różnych problemów. Profesjonalni asystenci przeprowadzą Cię przez cały proces tworzenia stron internetowych. Możesz również skontaktować się z zespołem pomocy technicznej przez telefon lub skorzystać z bloga Bizzabo.
 • Możliwości integracji – Platformę można zintegrować z różnymi istniejącymi usługami, takimi jak MailChimp, Google Analytics itp. Użytkownicy mogą dodawać treści multimedialne, takie jak filmy i obrazy. Możesz dodawać konfigurowalne karty, widżety i inne.

Platforma okazała się dobrym rozwiązaniem za każdym razem, gdy trzeba utworzyć stronę internetową poświęconą marketingowi / zarządzaniu wydarzeniami online. Bizzabo jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ proces rejestracji na pierwszy rzut oka może wydawać się zbyt skomplikowany. Kreator stron internetowych oferuje trzy opcje cenowe, w tym Planner, Pro i Elite. Aby poznać koszt każdego planu, musisz osobiście skontaktować się z administratorami systemu.

Wypróbuj Bizzabo za darmo

Aventri – nagradzane rozwiązanie do zarządzania wydarzeniami

Aventri - nagradzane rozwiązanie do zarządzania wydarzeniami

Aventri – to dobry konstruktor witryn konferencyjnych, który obejmuje zaawansowane rozwiązania do zarządzania wydarzeniami i tworzenia stron internetowych, które pomagają firmom skutecznie zarządzać procesami biznesowymi podczas planowania wydarzeń firmowych. Kreator stron internetowych oferuje imponujące statystyki, w tym 20 milionów pomyślnie zakończonych rejestracji, ponad 300 tysięcy skutecznie zarządzanych wydarzeń i oszałamiający poziom zadowolenia klientów, który przekracza 97%. To całkiem niezłe liczby. Czas najwyższy przyjrzeć się niektórym z najbardziej niezwykłych funkcji platformy:

 • Rozbudowane opcje planowania wydarzeń – Oprócz projektowania profesjonalnych i nowoczesnych stron internetowych, Aventri pozwala użytkownikom dodawać zdarzenia, harmonogramy, zarządzać i dostosowywać procesy biznesowe, programy, spotkania, sesje, generować niestandardowe raporty, dodawać i zarządzać mówcami itp. Możesz automatycznie zintegrować dowolny z tych elementów w swoim wydarzeniu projekt na własną rękę.
 • Integracja z aplikacjami innych firm – Aventri pozwala na integrację z zewnętrznymi aplikacjami i dodatkami, które umożliwiają zwiększenie funkcjonalności strony internetowej wydarzenia. Niektóre z nich to Silverpop, Marketo, Salesforce, OnWire, Clickatell, Eloqua i wiele innych. Ponadto system oferuje swoim abonentom możliwość korzystania ze zintegrowanych interfejsów API, które pomagają dodać rozwiązanie do ich projektu i innych stron internetowych.
 • Dostosowywalne responsywne szablony DIY – Kreator stron internetowych pozwala tworzyć i dostosowywać responsywne szablony całkowicie od zera, aby dalej ich używać, podczas pracy nad kolejnymi projektami eventowymi.
 • Uprawnienia uprawnień użytkownika – To do Ciebie należy przypisanie praw dostępu do witryny tym użytkownikom, których chcesz dołączyć do zespołu programistów. System umożliwia udostępnianie uprawnień do roli potrzebnym użytkownikom. To ostatecznie poprawia bezpieczeństwo Twojej witryny i daje pełną kontrolę nad zarządzaniem witryną i procesem aktualizacji.

Aventri to narzędzie do tworzenia stron internetowych, które łączy godną platformę do tworzenia stron internetowych oraz w pełni zintegrowane oprogramowanie do zarządzania wydarzeniami, aby pomóc we wdrażaniu współczesnych projektów wydarzeń o wysokiej wydajności. System jest również wyposażony w funkcje e-mail marketingu, rozbudowane narzędzia do tworzenia sieci kontaktów i dobierania partnerów, ankiety wydarzeń, szerokie opcje zarządzania projektami i wydarzeniami, inwentaryzację zasobów i narzędzia do zarządzania budżetem wydarzeń itp. Aventri nie wymaga żadnych szczegółów technicznych ani niuansów – wystarczy uruchomić stronę internetową i udostępnić informacje, którymi interesują się Twoi goście.

Wypróbuj Aventri teraz

Dryfta – łatwy w obsłudze program do tworzenia stron internetowych

Dryfta - łatwy w obsłudze program do tworzenia stron internetowych

Dryfta – to aktualny kreator stron internetowych do planowania wydarzeń, który umożliwia uruchamianie i zarządzanie niesamowitymi projektami wydarzeń z profilami prelegentów, harmonogramami, treściami niestandardowymi, opcjami integracji mediów, osadzonymi formularzami i wieloma innymi funkcjami, które muszą- mieć na każdy projekt imprezy. Narzędzie do tworzenia witryn działa doskonale dla organizacji, firm i instytucji edukacyjnych. Oto krótki przegląd zestawu funkcji usługi, której można użyć do pomyślnego zaprojektowania oraz zarządzania / aktualizacji witryny wydarzenia:

 • Opcje szablonu – Dryfta umożliwia wybór spośród wielu responsywnych szablonów stron wydarzeń, od projektów akademickich po witryny korporacyjne, konferencje i sympozja. Jeśli masz zamiar uruchomić witrynę od zera, menedżer CSS systemu pozwala dodawać i edytować własne kody w celu tworzenia unikalnych projektów.
 • Opcje integracji – Za pomocą Dryfty możesz zintegrować pliki multimedialne z niestandardowymi stronami internetowymi, przesyłać treści tekstowe, obrazy, osadzać i konfigurować filmy z YouTube, aby były dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Dodatkowo możesz zintegrować zewnętrzne linki, które przekierowują użytkowników do innych informacji związanych z witryną.
 • Menedżer widżetów – Kreator stron internetowych posiada własne narzędzia do zarządzania widżetami, które pozwalają dodawać niestandardowe teksty, osadzone formularze, kody, formularze do zapisywania się do newslettera, slajdy i inne elementy strony, które mają duże znaczenie dla witryny wydarzenia.
 • Funkcje platformy zdarzeń – Dryfta zapewnia dostęp do niezliczonych funkcji zarządzania stroną internetową wydarzenia. Należą do nich budżet & Narzędzie wizualne Wydatki, opcja tworzenia listy rzeczy do zrobienia, opcja konfiguracji zdarzenia, ujednolicony CRM do ogólnego dostępu do informacji o użytkowniku, segmentacja kontaktów, konfigurowalne szablony wiadomości e-mail, pojedynczy pulpit nawigacyjny dla uczestników i prelegentów chcących zarządzać swoimi profilami, aplikacja do obsługi sieci wydarzeń, sponsorzy & Narzędzia wystawców, raporty niestandardowe, bilety & Bramki płatności, zarządzanie zgłoszeniami abstrakcyjnymi, rejestracja uczestników niektórych wydarzeń, projektowanie odznak & Drukowanie, wyszukiwanie potencjalnych klientów, interakcje po zdarzeniu itp.

Dryfta to dobry wybór, jeśli chodzi o rozwój stron internetowych z wydarzeniami. Obejmuje funkcje kreatora stron internetowych i oprogramowania do zarządzania wydarzeniami, pozwala stworzyć w pełni funkcjonalną stronę internetową do organizowania i zarządzania wydarzeniami, sprzedaży biletów online, przyjmowania zgłoszeń użytkowników, organizowania kampanii e-mail, tworzenia harmonogramów wydarzeń, projektowania certyfikatów uczestnictwa i odznak, przyjmować darowizny i wykonywać inne ważne działania z jednego pulpitu nawigacyjnego. Co ciekawe, Dryfta nie oferuje jednego uniwersalnego planu. Zamiast tego system zapewnia każdemu klientowi indywidualną opcję płatności na podstawie wcześniej złożonego wniosku online. Koszt usług oferowanych przez konstruktora witryny zaczyna się od 119 USD miesięcznie i może zostać zwiększony w zależności od wymagań użytkowników i zawartych funkcji.

Wypróbuj Dryfta teraz

Zoho Backstage – oprogramowanie do zarządzania wydarzeniami online

Zoho Backstage - oprogramowanie do zarządzania wydarzeniami online

Zoho Backstage – to kolejna próbka profesjonalnego oprogramowania do zarządzania wydarzeniami, które pozwala tworzyć bogate w funkcje strony internetowe do organizowania, zarządzania i prezentowania wydarzeń, aktualizowania ich w razie potrzeby i przyciągania uwagi użytkowników. Kreator stron jest intuicyjny i nie wymaga dużego nakładu pracy / czasu. Po prostu zaprojektuj projekt i skorzystaj z wielu funkcji, które pozwolą Ci zarządzać wydarzeniami Twojej firmy z maksymalną skutecznością. Niektóre z najważniejszych funkcji są wymienione poniżej:

 • Zlokalizowane strony internetowe – System umożliwia uruchamianie zlokalizowanych projektów, które umożliwiają łączenie się z uczestnikami strony internetowej / wydarzenia w różnych regionach. W ten sposób możesz zachęcać użytkowników do interakcji, oferując opcję zamieszczania ogłoszeń, fora dyskusyjne, narzędzia do opracowywania agend i inne zalety.
 • Profesjonalne szablony niszowe – Możesz ożywić witrynę wydarzenia, wybierając jeden z niszowych szablonów wysokiej jakości, które system ma w swojej kolekcji. Projekty są w pełni responsywne i można je dostosowywać. Możesz dostosować wymagane ustawienia, aby jak najlepiej wykorzystać ich wydajność. Po prostu wybierz i przenieś wymagane sekcje, przeciągnij i upuść karty, włącz / wyłącz elementy witryny, aby nadać projektowi niepowtarzalny wygląd i tożsamość marki.
 • Opcje stylu – Od Ciebie zależy wybór jednego z dostępnych stylów projektu, aby nadać swojej witrynie niepowtarzalny układ. Należą do nich tekst i obraz, tylko tekst, osadzanie widżetów i referencje. Możesz użyć dowolnej z tych opcji stylu lub wszystkich, w zależności od specjalizacji projektu.
 • Wsparcie wielojęzyczne – Zoho oferuje wielojęzyczne wsparcie, które pozwala tłumaczyć zawartość strony internetowej wydarzenia na wiele wybranych przez Ciebie języków, aby przyciągnąć uwagę użytkowników z zagranicy.
 • Spersonalizowany harmonogram uczestników – system umożliwia uczestnikom wybranie sesji, do których chcieliby dołączyć. Mogą indywidualnie tworzyć indywidualny program, dzięki czemu ich sesje są na krótkiej liście, aby dalej je śledzić za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Jest to dość przydatne i wygodne, szczególnie w przypadku wydarzeń biznesowych.
 • Rejestracja i sprzedaż biletów – Zoho pozwala tworzyć różne typy zdarzeń i włączać opcję rejestracji, aby użytkownicy mogli zapisać się na wymaganą sesję w dowolnym momencie. Możesz także sprzedawać bilety online, a nawet śledzić ich sprzedaż i otrzymywać wypłaty bez żadnych prowizji. Tutaj można również aktywować oferty promocyjne i bonusy.

Zoho to wieloaspektowa platforma, która pozwala tworzyć, zarządzać i aktualizować strony internetowe z wydarzeniami. System oferuje wiele specjalnych funkcji, które nie tylko przyciągają uwagę użytkowników, ale także zachęcają ich do dołączenia do platformy i dalszego organizowania własnych kampanii. Zoho pozwala budować zlokalizowane strony internetowe w celu budowania bazy klientów i zachęca do interakcji między użytkownikami. Kreator stron internetowych oferuje dwa rodzaje opcji cenowych. Pierwszy daje możliwość wyboru spośród 4 subskrypcji (Bezpłatny, profesjonalny, korporacyjny, ostateczny), którego koszt zaczyna się od zera i wzrasta do 249 EUR miesięcznie. Alternatywnie można zapłacić za każde zorganizowane wydarzenie. W takim przypadku koszt zaczyna się od 0 i osiąga 899 EUR na zdarzenie.

Wypróbuj Zoho Backstage teraz

Facebook – Tworzenie & Zarządzanie wydarzeniami publicznymi lub prywatnymi

Facebook - tworzenie i zarządzanie wydarzeniami publicznymi lub prywatnymi

Facebook – to popularna na całym świecie sieć społecznościowa, która cieszy się największą popularnością wśród użytkowników z całego świata. Ogólna liczba subskrybentów Facebooka obejmuje obecnie 1,59 miliarda użytkowników, którzy co roku tworzą około 47 milionów publicznych grup wydarzeń. Wynika to z faktu, że platforma udostępnia wiele funkcji tworzenia i zarządzania wydarzeniami, pozwalając wszystkim zapraszać nieograniczoną liczbę osób i organizować różnorodne działania – zarówno prywatne, jak i publiczne.

Rzućmy okiem na główny zestaw funkcji sieci, który przyczynia się do efektywnej konfiguracji zdarzeń:

 • Tworzenie zdarzeń – Facebook umożliwia tworzenie wydarzeń prywatnych i publicznych, umożliwiając zapraszanie użytkowników, którzy mogą być nimi zainteresowani. Jest to zasób oparty na kalendarzu, z którego można korzystać do różnych celów, w tym do powiadamiania użytkowników o nadchodzących okazjach, rozpowszechniania informacji o określonych wydarzeniach, wysyłania i udostępniania zaproszeń itp. Można zaprosić tysiące osób na grupę, zwiększając w ten sposób szanse na zauważenie wydarzenia.
 • Lista RSVP – Ta funkcja pozwala wyświetlić listę zaproszonych użytkowników pogrupowanych według ich odpowiedzi. Osoby te mogą ustawiać różne statusy wskazujące na zamiar odwiedzenia wydarzenia. Należą do nich listy „uczestniczyć”, „nie uczestniczyć”, „być może uczestniczyć” i „nie odpowiedział”. Jeśli zaproszona osoba ustawi status „uczestniczy”, powiadomienie pojawi się w kanale wiadomości, aby powiadomić znajomych o tym. Dodatkowo użytkownik otrzyma przypomnienia o zbliżającym się wydarzeniu w miarę zbliżania się daty.
 • Zarządzanie zdarzeniami – Możesz dokonać edycji wydarzenia za każdym razem, gdy spotkasz się z taką potrzebą. Można zmienić godzinę i datę wydarzenia, parametry lokalizacji i nazwę, dodać zdjęcia, filmy i inne pliki multimedialne itp. Użytkownicy z kolei będą mogli odpowiedzieć na zdarzenie, włączyć / wyłączyć powiadomienia, raportować i udostępniać wiadomości.
 • Sprzedaż biletów – Jeśli na przykład konto Facebooka zostanie zintegrowane z Eventbrite, możesz automatycznie zaimportować wszystkie dane wydarzenia z jednej usługi do drugiej, aby rozpocząć sprzedaż biletów bezpośrednio przez Facebook. Proces integracji między platformami jest szybki i prosty. Zwykle trwa około 10 minut, co zapewnia godny wynik na dłuższą metę.
 • Dodawanie współprowadzących – Jeśli zamierzasz organizować wydarzenie i zarządzać nim we współpracy z innymi użytkownikami, możesz dodać ich jako współ-gospodarzy grupy wydarzeń. Jak tylko to zrobisz, wydarzenie zostanie wyświetlone w ich kalendarzach na stronie, aby mogli śledzić / wprowadzać zmiany, oglądać informacje związane z wydarzeniem i udostępniać je innym użytkownikom.
 • Promocja płatnych wydarzeń – Po zakończeniu tworzenia grupy wydarzeń możesz rozważyć zalety płatnej promocji. Facebook pozwala to robić na dwa sposoby – za pośrednictwem Ads Managera lub bezpośrednio ze strony na Facebooku.

Jako bezpłatna sieć społecznościowa Facebook umożliwia tworzenie wydarzeń i zarządzanie nimi bez żadnych opłat. Jeśli chcesz później promować swoje wydarzenie, możesz wybrać płatne opcje, ale nie jest to obowiązkowe.

Wypróbuj Facebook teraz

uKit – najlepszy program do tworzenia witryn dla małych firm

uKit - najlepszy program do tworzenia witryn dla małych firm

uKit – to najtańszy program do tworzenia stron internetowych przeznaczony do planowania wydarzeń dla małego biznesu. Jednocześnie pomoże Ci stworzyć stronę internetową z wydarzeń biznesowych, w tym konferencji, specjalnych spotkań, seminariów i innych. Możesz stworzyć profesjonalną stronę wydarzenia od zera lub ukrył już istniejącą stronę na Facebooku. Sprawdź więcej wspaniałych funkcji uKit:

 • Przystępność – uKit oferuje niskie ceny, w tym 14-dniowy bezpłatny okres próbny do przetestowania systemu. Możesz zbudować podstawową stronę internetową, w tym darmową domenę, hosting, zabezpieczenia SSL i podstawowe funkcje za jedyne 4 USD / miesiąc.
 • uKit Alt – Świetna funkcja dla tych, którzy już posiadają stronę na Facebooku opisującą to wydarzenie. Pozwala przekształcić stronę w profesjonalną stronę internetową w ciągu kilku minut. Zwiększy to wiarygodność strony i pomoże ci zdobyć dobrą reputację online. System wykorzystuje Facebook API do generowania niezbędnych informacji ze strony i umieszczania ich na stronie internetowej. Przesłana zawartość obejmuje zdjęcia, zdjęcia z galerii, logo, nowy kanał, szczegóły wydarzenia, kontakty itp.
 • Widżety i aplikacje – uKit ułatwia integrację różnych widżetów, w tym profesjonalnych galerii zdjęć, aplikacji do przesyłania strumieniowego, kalendarzy itp. Większość szablonów ma wbudowane widżety, które można zmieniać lub modyfikować.
 • Elastyczny projekt – Oprócz szeregu szablonów dostosowanych do urządzeń mobilnych, uKit ma tryb podglądu na urządzeniach mobilnych i tabletach, dzięki czemu Twoja witryna wygląda świetnie na różnych urządzeniach. Użytkownicy mogą edytować witrynę, zapewniając odpowiedni wygląd zarówno na smartfonach, jak i tabletach. Za każdym razem, gdy wprowadzasz zmiany w trybie mobilnym i tablecie, nie są one wyświetlane w wersji na komputery stacjonarne witryny. Świetna funkcja zwiększająca wygodę użytkowników mobilnych.
 • Tymczasowy dostęp do zarządzania witryną – Budując stronę internetową wydarzenia we współpracy z innymi członkami zespołu, możesz skonfigurować tymczasowy dostęp do zarządzania witryną dla tych użytkowników, z którymi planujesz współpracować. W takim przypadku będziesz posiadaczem praw, który będzie mógł aktualizować informacje o stronie, dodawać / usuwać widżety i strony, uzyskiwać dostęp do Google Analytics, oglądać statystyki witryn, dostosowywać ustawienia SEO itp. Pamiętaj, że wszystkie zmiany wprowadzone przez – pracownicy zostaną automatycznie zapisani w wersji kopii zapasowej, aby zapobiec utracie informacji. Maksymalny czas trwania trybu tymczasowego dostępu nie przekracza jednak 999 dni.

uKit jest dobry i ekonomiczny kreator stron internetowych. Oferuje różnorodne stylowe platformy, świetny design i prosty edytor do dostosowywania stron internetowych. System oferuje płatne plany foru, z których najtańsze będą kosztować tylko 4 USD miesięcznie, a najdroższa subskrypcja będzie wynosić 12 USD miesięcznie. Spójrzmy prawdzie w oczy: to naprawdę hojna i niedroga oferta.

Wypróbuj uKit za darmo

Zakładka – Kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji

Zakładka - Kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji

Zakładka – to darmowy kreator stron do planowania wydarzeń. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych usług SaaS, jeśli chodzi o technologie sieciowe. Na Rozwiązanie oparte na chmurze oparte na sztucznej inteligencji jest dobry do budowania różnych stron internetowych od zera. Witryny z wydarzeniami nie są wyjątkiem dzięki platformie AiDA (narzędzie do projektowania sztucznej inteligencji). Oto kilka świetnych funkcji dostarczanych przez Bookmark:

 • Sztuczna inteligencja – Tworzenie stron z wydarzeniami stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki AiDA zakładek. Użytkownik musi jedynie zidentyfikować typ strony internetowej, nadać jej nazwę i otrzymać gotowy do użycia układ. Będziesz mógł wybrać jeden z kilku układów i wybrać najlepiej pasujący.
 • Funkcja ostrości – Ta funkcja zapewnia wiele już zaprojektowanych sekcji dla Twojej strony internetowej. Są w pełni funkcjonalne i wyglądają dość stylowo. Możesz wybrać dowolną z dostępnych sekcji i dodać je w dowolnym miejscu na swojej stronie wydarzenia. Po dodaniu niezbędnej sekcji możesz ją edytować i dostosowywać. Na przykład możesz wskazać mówców wydarzenia, gości specjalnych lub członków w osobnej sekcji Fokus.
 • Prosty edytor – Zakładka oferuje wybór wstępnie zaprojektowanych bloków i modułów. Możesz po prostu dodać je do strony i dostosować w razie potrzeby. Skorzystaj z gotowej do użycia sekcji Kontakt lub O nas, dodawaj nowe bloki i więcej.
 • Funkcja wydarzeń – W zależności od specjalizacji witryny można dodawać różnego rodzaju wydarzenia w celu zwiększenia promocji witryny i zwiększenia ruchu. W rzeczywistości można dodać dowolną liczbę wydarzeń – wystarczy przejść do sekcji „Wydarzenia” dostępnej w menu panelu witryny i wprowadzić wymagane zmiany, takie jak dodanie nazwy, daty, godziny, typu, kosztu wydarzenia a także jego lokalizację, czas trwania i opis.
 • Integracja z mediami społecznościowymi – Współczesna strona wydarzenia jest nie do pomyślenia bez integracji z mediami społecznościowymi. Aby zwiększyć świadomość użytkowników na temat nadchodzącego wydarzenia, pożądane jest połączenie projektu z kanałami społecznościowymi, które uważasz za ważne. Aby to zrobić, przejdź do modułu „Społecznościowy” w panelu sterowania swojego projektu. W ten sposób można dodawać przyciski mediów społecznościowych łączące się z kontami mediów społecznościowych. Podsumowując, Bookmark pozwala na zintegrowanie około 22 kanałów, co jest dość imponującą funkcją.

Zakładka wydaje się lepszą opcją do zastraszania uroczystości niż imprez komercyjnych. Jednak jego elastyczność i możliwości integracji pozwolą ci również poradzić sobie z procesem tworzenia stron internetowych z solidną witryną zdarzeń. Możesz korzystać z systemu za darmo, ale pamiętaj, że będzie on miał pewne ograniczenia funkcjonalności. Ponadto kreator stron internetowych oferuje dwa płatne plany, a mianowicie Professional i Business. Ich koszt stanowi odpowiednio 11,99 USD miesięcznie i 24,99 USD miesięcznie.

Wypróbuj zakładkę za darmo

Jakie funkcje powinna mieć strona internetowa wielkiego wydarzenia?

Wybór odpowiedniej platformy to tylko 50% sukcesu. Witryna wydarzenia polega na informowaniu odwiedzających o wydarzeniach i spotkaniach, które promujesz. Twoim zadaniem jest ustanowienie wysokiego poziomu wiarygodności, aby utrzymać potencjalnych uczestników na potrzebnej stronie. Z tego powodu witryna wydarzenia musi zawierać kilka istotnych elementów. Są to:

Wartościowa treść

Pisanie nieprzyzwoitych kopii prawie się nie uda. Musisz podać jasne opisy, które zapewnią odwiedzającym prawdziwą wartość. Upewnij się, że strona zawiera niektóre kluczowe dane, w tym:

 • Data i godzina – Zapewnij swoim potencjalnym uczestnikom jasny harmonogram wydarzeń. Upewnij się, że nigdy nie przegapią wydarzenia. Twoja witryna powinna mieć co najmniej prosty widget kalendarza.
 • Miejsce – Nie zapomnij wskazać miejsca dla odbiorców. Krótki opis miejsca z kilkoma zdjęciami z pewnością przydałby się trochę wartości. Dobrym pomysłem będzie integracja profesjonalnej galerii zdjęć lub obrazów.
 • Ceny biletów – Po raz kolejny chodzi o koszty. Oprócz prostego formularza rejestracji lub zakupu biletu należy wyróżnić jasne ceny. W tym miejscu Twoja witryna może wymagać integracji stron trzecich z usługami rezerwacji, opcjami płatności itp.
 • Wezwanie do działania – Wyraźny przycisk RSVP jest podstawowym elementem witryny przyszłego wydarzenia. Zachęcaj odwiedzających do rejestracji, kupowania biletów na wydarzenia, subskrybowania itp.

Zaangażowanie treści

Ludzie potrzebują tylko 50 milisekund, aby wyrobić sobie opinię. Twoja przyszła witryna ma pomóc im w sformułowaniu potrzebnej opinii. W tym miejscu wystarczy silny dowód wizualny.

Według najnowszych statystyk 70% użytkowników korzysta z Google Images lub YouTube, aby znaleźć wizualną reprezentację wydarzenia. Możesz sprawić, by pozostali na stronie internetowej, zapewniając wystarczającą ilość treści wizualnych. Dodawaj filmy, pracuj z galeriami, twórz albumy ze zdjęciami i nie tylko.

Prosty proces realizacji transakcji

Ogromny procent użytkowników odchodzi z powodu zastraszającej obsługi przy kasie. Problemem jest koncert nie tylko stron z wydarzeniami, ale także sklepów cyfrowych i witryn dla małych firm. Rozwiązaniem jest zapewnienie łatwej obsługi transakcji, dzięki czemu proces jest tak szybki i łatwy, jak to możliwe.

Dowód społeczny

Dowód społeczny jest niezbędny dla 70% użytkowników, zanim zdecydują się na zakup. Szukają opinii, recenzji i opinii udostępnionych przez poprzednich klientów lub osoby, które już odwiedziły podobne wydarzenie.

Jak widać, dobra strona wydarzenia powinna zawierać pewne niezbędne elementy, które trzeba będzie zintegrować. Twórcy stron internetowych dostarczają wszystko, czego potrzebujesz, jak zestaw różnych narzędzi do interakcji z odbiorcami. Oferują świetne szablony z galeriami, widżety harmonogramów i formularze subskrypcji do wyboru. Wszystko, czego potrzebujesz, to wybrać najlepiej dopasowaną platformę. Oto niektóre z najlepszych konstruktorów stron internetowych wydarzeń.

Dolna linia

Technologie sieciowe ewoluują. Oni przynoszą świetne narzędzia zbudować od podstaw dowolny rodzaj strony internetowej. Wiodące platformy zostały zaprojektowane, aby pomóc początkującym i użytkownikom bez umiejętności technicznych w łatwym zarządzaniu procesem tworzenia stron internetowych.

Konstruktorzy stron wydarzeń są łatwe w użyciu. Są tańsze w porównaniu do zatrudnienie niestandardowego zespołu programistów. Pochodzą one jako rozwiązanie kompleksowe. Dostajesz wszystkie niezbędne narzędzia w pakiecie. Najważniejsze zalety to:

 • Prosta edycja – Oprogramowanie jest oparte na funkcja przeciągnij i upuść. Możesz łatwo dodawać nowe treści, usuwać teksty, pracować z plikami multimedialnymi, w tym filmami i zdjęciami. Naucz się, jak działa intuicyjny i przyjazny dla użytkownika system.
 • Ekonomiczne rozwiązanie – Twórcy stron internetowych są tańsi niż wynajęcie zespołu programistów. Ponadto są wyposażone w dodatkowe bezpłatne funkcje, takie jak darmowe domeny, szablony i hosting nie musisz się tym zajmować.
 • Elastyczność – Twórcy stron internetowych wydarzeń oferują szereg funkcji, widżetów, wtyczek i dodatków, których możesz użyć, aby Twoja witryna była jak najbardziej angażująca. Umożliwiają dodanie dowolnego z podstawowych elementów, które opisaliśmy powyżej.

Proces tworzenia strony internetowej wydarzenia składa się z kilku ważnych etapów. Wybór odpowiedniej platformy to bardzo ważne. Aby zrobić wszystko dobrze, musisz zrozumieć strukturę swojej przyszłej witryny. Jakie powinny mieć funkcje? Jakie wydarzenie zamierzasz promować? Jak chcesz wchodzić w interakcje z potencjalnymi uczestnikami?

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania i jasnej wizji przyszłej witryny możesz wybrać platformy odpowiadające Twoim potrzebom. Niezależnie od tego, czy będzie to CMS typu open source, czy kreator stron internetowych – będzie to zależeć od twoich umiejętności, budżetu i innych kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę. Platformy SaaS okazały się być szybszy i prostszy sposób ustanowić reprezentację online bez specjalnych umiejętności.

Utwórz stronę internetową z bezpłatnym wydarzeniem

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map